Hewlett Packard Laser 408dn

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 766176 Preces kods: 7UQ75A
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 1200 x 1200 dpi
  • Drukas veids: Melnbaltais lāzera
  • Drukāšanas ātrums (mono): 17 lpp/min
  • Max. apdrukas izmērs: A4
  • Kartridžu skaits: Nav norādīts
Līdzīgi produkti
Šis produkts Hewlett Packard Laser 408dn
Hewlett Packard Laser 107a
Hewlett Packard HP Laser MFP 135w
Hewlett Packard LaserJet Pro M203dn
Hewlett Packard LaserJet Enterprise M406dn
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
373,40 €
155,10 €
314,82 €
246,94 €
427,89 €
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 1200 x 1200 dpi 1200 x 1200 dpi 1200 x 1200 dpi 1200 x 1200 dpi 1200 x 1200 dpi
Drukas veids Melnbaltais lāzera Melnbaltais lāzera Melnbaltais lāzera Melnbaltais lāzera Melnbaltais lāzera
Drukāšanas ātrums (mono) 17 lpp/min 20 lpp/min 20 lpp/min 28 lpp/min 40 lpp/min
Max. apdrukas izmērs A4 A4 A4 A4 A4
Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav Ir Nav Nav Nav
Funkcija Auto Duplex Nav Nav Nav Ir Ir
Funkcija Fakss Nav Nav Nav Nav Nav
Funkcija Kopētājs Nav Nav Ir Nav Ir
Funkcija Skeneris Nav Nav Ir Nav Ir
Kartridžu skaits Nav norādīts 1 1 1 1
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir Nav Ir Ir Ir
Pieslēgums LPT Nav Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums USB Ir Ir Ir Ir Ir
Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums WiFi Nav Nav Ir Nav Nav
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 1200 x 1200 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Melnbaltais lāzera

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 17 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Nav

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits Nav norādīts

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Nav

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

Papildus specifikācija
Apraksts - HP lāzera 408dn printeris Ātrs, profesionālas kvalitātes printeris ar zemām ekspluatācijas izmaksām Palīdziet savam uzņēmumam saglabāt produktivitāti, negatīvi neietekmējot budžetu. Šis HP lāzera printeris ir viegli lietojams, nodrošina uzticamu kvalitāti un palīdz saglabāt zemas izmaksas.
Apraksts - Šis jaudīgais multifunkcionālais printeris ir izstrādāts tā, lai taupītu enerģiju, nezaudējot produktivitāti - lai lietotāji varētu paātrināt uzdevumu izpildi un paplašināt savu biznesu. Turklāt, pateicoties inovatīvai konstrukcijai un tonera tehnoloģijai, tā patērē ļoti maz enerģijas. Uzticieties, ka jūsu multifunkcionālā ierīce ir droša no ieslēgšanas līdz izslēgšanai. Iegūstiet spēcīgu ierīču, datu un dokumentu aizsardzību ar iebūvētajām un papildu drošības funkcijām, vienlaikus centralizēti pārvaldot visu savu autoparku. Iebūvētās funkcijas nosaka drošības apdraudējumus un apstrādā multifunkcionālo ierīci, aizsargājot to no palaišanas līdz izslēgšanai. Izceliet labāko no savas multifunkcionālās ierīces. Izdrukājiet vairāk augstas kvalitātes lappušu nekā jebkad agrāk ar īpaši izstrādātām oriģinālām HP tonera kasetnēm ar JetIntelligence tehnoloģiju. Varat rēķināties ar autentisku HP kvalitāti, par kuru esat samaksājis, - tas ir kaut kas tāds, ko konkurenti nespēj salīdzināt. Izstādiet iespaidu ar HP labāko krāsu kvalitāti. Iegūstiet nepārspējamu drukāšanu savām biroja vajadzībām
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 8
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 8.1
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 10
Atmiņa (RAM) - 512MB
Augstums - 262.5 mm
Bezvadu komunikācija - Nē
Darba cikls (mēnesī) - 3500 lapas/mēnesī
Darba cikls, maksimālais - 100000 lappušu mēnesī
dimensijas dziļums - 445 mm
Divpusējā drukāšana - Rokasgrāmata
Drukāšanas izšķirtspēja - 1200 x 1200 dpi
Drukāšanas kvalitāte, melns - 1200x1200 dpi
Drukāšanas piederumu veiktspēja - Darba cikls (maksimālais) - 100000 lappušu
Drukāšanas veids - Lāzera
Drukāšanas ātrums PPM - 42
Dziļums - 365.6 mm
ean - 194441257274
Ethernet - 10/100/1000 Mb/s
ETH saskarne - Jā
Formāts - A4
Funkcijas - Printeris
garantija - 12
Garantija - 12/24 mēneši
garantijas_tips - ārējais
Iekļautie piederumi - HP melnā oriģinālā LaserJet melnā tonera kasetne (~3000 iznākums); Attēlveidošanas cilindrs (~30 000 iznākums); Barošanas vads; Fakss; Garantijas karte; Kļūdu lapa; Skrejlapas atbalsts; iestatīšanas rokasgrāmata
Instalētā atmiņa - 256 MB
Izmēri - 366 x 365.6 x 262.5 mm
izmērs augstums - 390 mm
izmērs platums - 450 mm
izmērs svars - 12450 g
Izšķirtspēja līdz - 1200x1200 dpi
Kategorijas kods - LAS
Krāsa - Pelēks
Krāsa - White
Krāsu drukāšana - Nē
Linux OS savietojamība - Jā
Maksimālais drukāšanas ātrums (mono) - 40 p/min
Maksimālā atmiņas ietilpība - 512 MB
Mediju veids - Papīrs
Modelis - 7UQ75A
Modeļa nosaukums - 408dn
nosaukums - Lāzera 408dn 7UQ75A
Oriģinālie palīgmateriāli -
Papīra apstrādes ievade - 300 lapas
Papīra apstrādes izejas - 150 lapas
Papīra formāts un izmērs (mm) - A4/210 C- 297
Papīra svars (maks.) - 120 g/m²
Papīra svars (min) - 60 g/m²
PictBridge - Nē
Piegādes kastes augstums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 45 cm
Piegādes kastes daudzums - 1
Piegādes kastes dziļums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 45 cm
Piegādes kastes platums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 40 cm
Piegādes kastes svars Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 12.5 kg
Pieteikums - Birojs
Pieteikums - Sākums
Pilna apraksta līnija - Lāzera|408dn|USB 2.0|ETH|Windows 10|Windows 8|Windows 7|Linux|Papīra izmērs A4/210 C- 297|Papīra ievade 300 lapas|Papīra izvade 150 lapas|Rezultāts 1200x1200 dpi|Pirmā druka 6.5 s|Rakstīšanas ātrums PPM 42|Apmiņa (RAM) 512MB|Darba cikls 100000 lappušu mēnesī|Iekļautie piederumi HP Black LaserJet oriģinālā lāzera tonera kasetne (~3000 iznākums); Attēlveidošanas cilindrs (~30 000 iznākums); Barošanas vads; Fakss; Garantijas karte; Errata lapa; Skrejlapu atbalsts; iestatīšanas rokasgrāmata|Izmēri 366 x 365,6 x 262,5 mm
Pirmā drukāšana - 6,5 sek.
Platums - 366 mm
Printera valoda - HP PCL 5
Printera valoda - HP PCL 6
Printera valoda - PCL XL
Printeru tehnoloģija - Lāzera
Pārdevēja mājas lapa - www8.hp.com/h20195/v2/GetPDF.aspx/4AA7-6914ENL.pdf
ražotājs - HP Inc.
Savienotāji - 1 x USB 2.0
Svars - 10.1 kg
USB 2.0 saskarne - Jā
vendpn - 7UQ75A
Vienība Neto svars - 10.09 kg
Vienības bruto svars - 12.5 kg
Vienības kastes augstums - 0.45
Vienības kastes garums - 0.45
Vienības kastes platums - 0.4
Vienība Slikts tilpums - 0,081 kubikmetru
Windows 7 OS saderība - Jā
Windows 8 OS saderība - Jā
Windows 10 OS saderība - Jā
Description - HP Laser 408dn Printer Fast, professional-quality printer with low operating costs Help your business stay productive without negatively impacting budgets. This HP Laser printer is easy to use, offers reliable quality, and helps keep costs low.
Description - To wydajne urządzenie wielofunkcyjne zostało zaprojektowane z myślą o oszczędzaniu energii bez poświęcania produktywności - dzięki czemu użytkownicy mogą przyspieszyć wykonywanie zadań i rozwijać działalność. Zużywa również wyjątkowo niskie ilości energii - dzięki innowacyjnej konstrukcji i technologii tonera. Zaufaj, że Twoje urządzenie wielofunkcyjne jest bezpieczne od włączenia do wyłączenia. Uzyskaj silną ochronę urządzeń, danych i dokumentów dzięki wbudowanym i opcjonalnym funkcjom zabezpieczeń, jednocześnie centralnie zarządzając całą flotą.  Wbudowane funkcje wykrywają zagrożenia bezpieczeństwa i leczą urządzenie wielofunkcyjne, chroniąc je od uruchomienia do wyłączenia.  Wydobądź to, co najlepsze w swoim urządzeniu wielofunkcyjnym. Drukuj więcej stron o wysokiej jakości niż kiedykolwiek wcześniej przy użyciu specjalnie zaprojektowanych oryginalnych wkładów z tonerem HP z technologią JetIntelligence. Możesz liczyć na autentyczną jakość HP, za którą zapłaciłeś - coś, czego konkurencja nie może dorównać. Zrób wrażenie dzięki wiodącej jakości kolorów HP. Uzyskaj niezrównane drukowanie dla potrzeb biura
Supported operating systems - Windows 8
Supported operating systems - Windows 8.1
Supported operating systems - Windows 10
Memory (RAM) - 512MB
Height - 262.5 mm
Wireless communication - No
Duty cycle (monthly) - 3500 sheets/month
Duty Cycle, Maximum - 100000 Pages/month
dimension depth - 445 mm
Duplex printing - Manual
Print resolution - 1200 x 1200 dpi
Print Quality, black - 1200x1200 dpi
Printing supplies performance - Normatywny cykl pracy(maks.) - 100000 strony
Printing type - Laser
Print speed PPM - 42
Depth - 365.6 mm
ean - 194441257274
Ethernet - 10/100/1000 Mb/s
ETH Interface - Yes
Format - A4
Functions - Printer
guarantee - 12
Warranty - 12/24 months
guarantee_type - external
Included Accessories - HP Black Original LaserJet Toner Cartridge (~3000 yield); Imaging drum (~30,000
yield); Power Cord; Fax cable; Warranty card; Errata sheet; Flyer support; setup guide
Installed memory - 256 MB
Dimensions - 366 x 365.6 x 262.5 mm
dimension height - 390 mm
dimension width - 450 mm
dimension weight - 12450 g
Resolution up to - 1200x1200 dpi
Category Code - LAS
Color - Gray
Color - White
Color printing - No
Linux OS compatibility - Yes
Max. printing speed (mono) - 40 p/min
Max. memory capacity - 512 MB
Media kind - Paper
Model - 7UQ75A
Model name - 408dn
name - Laser 408dn 7UQ75A
Original consumables -
Paper Handling input - 300 sheets
Paper Handling output - 150 sheets
Paper format and size(mm) - A4/210 C- 297
Paper weight (max) - 120 g/m²
Paper weight (min) - 60 g/m²
PictBridge - No
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 45 cm
Shipping box quantity - 1
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 45 cm
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 40 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 12.5 kg
Application - Office
Application - Home
Full Description Line - Laser|408dn|USB 2.0|ETH|Windows 10|Windows 8|Windows 7|Linux|Paper size A4/210 C- 297|Paper input 300 sheets|Paper output 150 sheets|Resolution 1200x1200 dpi|First print 6.5 sec|Print speed PPM 42|Memory (RAM) 512MB|Duty Cycle 100000 Pages/month|Included Accessories HP Black Original LaserJet Toner Cartridge (~3000 yield); Imaging drum (~30,000yield); Power Cord; Fax cable; Warranty card; Errata sheet; Flyer support; setup guide|Dimensions 366 x 365.6 x 262.5 mm
First print - 6.5 sec
Width - 366 mm
Printer language - HP PCL 5
Printer language - HP PCL 6
Printer language - PCL XL
Printer Technology - Laser
Vendor Homepage - www8.hp.com/h20195/v2/GetPDF.aspx/4AA7-6914ENL.pdf
producer - HP Inc.
Connectors - 1 x USB 2.0
Weight - 10.1 kg
USB 2.0 Interface - Yes
vendpn - 7UQ75A
Unit Net Weight - 10.09 kg
Unit Gross Weight - 12.5 kg
Unit Box Height - 0.45
Unit Box Length - 0.45
Unit Box Width - 0.4
Unit Brutto Volume - 0.081 cubm
Windows 7 OS compatibility - Yes
Windows 8 OS compatibility - Yes
Windows 10 OS compatibility - Yes
`
Hewlett Packard Laser 408dn
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas