No 23.-27. jūnijam birojs slēgts

Canon Pixma TS3351, White

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 355640 Preces kods: 3771C026
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 4800 x 1200 dpi
  • Drukas veids: Tintes
  • Drukāšanas ātrums (mono): 23 lpp/min
  • Max. apdrukas izmērs: A4
  • Kartridžu skaits: 2
Līdzīgi produkti
Šis produkts Canon Pixma TS3351, White
Hewlett Packard LaserJet M404n (DEMO UNIT)
Canon PIXMA TR150
Canon Pixma MG2550S, Black
Canon PIXMA TR150, WITH BATTERY
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
112,69 €
145,20 €
274,08 €
50,55 €
328,45 €
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 4800 x 1200 dpi 4800 x 600 dpi 4800 x 1200 dpi 4800 x 600 dpi 4800 x 1200 dpi
Drukas veids Tintes Melnbaltais lāzera Tintes Tintes Tintes
Drukāšanas ātrums (mono) 23 lpp/min 38 lpp/min 9 lpp/min Nav norādīts 9 lpp/min
Max. apdrukas izmērs A4 A4 A4 A4 A4
Funkcionalitāte
Funkcija ADF Ir Nav Nav Nav Nav
Funkcija Auto Duplex Nav Nav Nav Nav Nav
Funkcija Fakss Nav Nav Nav Nav Nav
Funkcija Kopētājs Ir Nav Nav Ir Nav
Funkcija Skeneris Ir Nav Nav Ir Nav
Kartridžu skaits 2 1 2 2 2
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir Ir Nav Nav Nav
Pieslēgums LPT Nav Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums USB Ir Ir Ir Ir Ir
Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums WiFi Ir Nav Ir Nav Ir
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 4800 x 1200 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 23 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Ir

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Nav

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 2

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Canon Pixma TS3351, White
Accessories included - PIXMA TS3351 MKII inkjet printer FINE cartridges Power cord Configuration CD-ROM (CD only for Windows) Operating instructions and other documents An example of high quality photo paper (3x) PP-201 with dimensions of 5 × 5 inches
AirPrint Enabled - Yes
Application - Home
ARTIKEL1 - PIXMA TS3351 WHITE AIO PRINTER
ARTIKEL2 - WLAN/ CLOUD 4800X1200 DPI
Atbalstītais papīrs - Maksimālā papīra ievade - 60
Atbalstītais papīrs - Papīra paplāšu skaits - 1
barcode - 4549292143966
brand - Canon
Breite - 0.4
Category - Root/Electronics/PC peripherals/Printers, 3D printers and plotters/Inkjet printer
category_en - Printers & accessories
category_et - Printerid ja tarvikud
category_lv - Printeri un piederumi
category_ru - Принтеры и принадлежности
Code - 3771C026
Color - White
Color printing - Yes
Connection Availability - Yes
Connectors - 1 x USB (Type B)
Copier specifications - Copy Speed: sFCOT: Approx. 27 sec 8, sESAT: Approx. 3 ipm 9 Multiple Copy: 20 copies (max.) Copy Functions: Document copying, Borderless copy, Copy Zoom, Fit to page 10 Document size: 216 x 297 mm
Dane techniczne: - {{::value.name}} {{value.name}}
Dane techniczne: Grupa produktowa - Drukarki Canon
Dane techniczne: Gwarancja - 1 rok w serwisie zewnętrznym
Dane techniczne: Gwarancja - {{::$ctrl.productData.warranty}}
Dane techniczne: Pojemność odbiornika papieru - 60 szt.
Dane techniczne: Producent - Canon
Dane techniczne: Producent - {{::$ctrl.productData.producer.name}}
Dane techniczne: Rodzaj - kolorowa
Dane techniczne: Technologia druku - atramentowa
Dane techniczne: Typ - urządzenie wielofunkcyjne
Depth - 316 mm
description - Affordable, stylish and functional, this connected all-in-one is the go-to tool for crisp documents and borderless photos up to 5"x7".
Description - CANON PIXMA TS3351 EUR WHITE
Description - PIXMA TS3351 Series
Affordable, stylish and functional, this connected all-in-one is the go-to tool for crisp documents and borderless photos up to 5x7". More than a multifunctional
Compact, affordable and comprehensive, the PIXMA TS3350 Series boasts seamless wireless connectivity, a straightforward 1.5" mono LCD and FINE cartridges with XL options for sharp document text and vivid borderless photos up to 5x7. Compact and connected
Enjoy multifunctionality and smooth wireless connectivity. Print, scan and connect to the cloud* via the Canon PRINT app or get printing with AirPrint (iOS) and Mopria (Android).
* Scan to cloud is only available to genuine Canon ink users. Print more
Enjoy the convenience of FINE cartridges and extend time between ink top-ups with optional XL replacements. Simple set-up
With wireless connectivity at the touch of a button, intuitive 1.5" mono LCD and even easier set-up, it's never been simpler to get started. Creative capability
Stock up with 5x5 square, restickable and magnetic media and try out the creative options of Easy-PhotoPrint Editor and Creative Park. Cost-effective XL cartridges
Use high-capacity Canon XL ink cartridges and save up to 30% per page, compared to standard equivalents.
description_en - More than an all-in-one printer
The compact, affordable and functional PIXMA TS3551 printer features WiFi, a 3.8cm black and white LCD screen and FINE print heads (including the XL version) for sharp document text and vivid borderless photos up to 13 x 18 cm. Improved connectivity
Use Canon PRINT and PIXMA Cloud Link for easy printing, copying and scanning. Or print via AirPrint (iOS) or Mopria (Android). Easy to set up
The "Connect" button allows a WLAN connection at the touch of a button and a 3.8 cm black and white LCD screen, intuitive operation and easy setup that makes the printer easier to operate. Unlimited creativity
Try Canon 13 x 13 cm square photo paper or use Easy-PhotoPrint Editor and Creative Park and many more creative options. Best quality, lower price
Use genuine Canon inks and media and get the best results. You can also reduce costs and print more if you use XL or XXL ink cartridges.
description_et - Rohkem kui kõik-ühes printer
Kompaktsel, taskukohasel ja funktisonaalsel PIXMA TS3551 printeril on WiFi, 3,8 cm must-valge LCD-ekraan ja FINE printimispead (ka XL-versioonis) terava dokumenditeksti ja erksate ääristeta fotode jaoks kuni 13 x 18 cm. Täiustatud ühenduvus
Kasutage rakendust Canon PRINT ja PIXMA Cloud Link, et hõlpsasti printida, kopeerida ja skannida. Või printige AirPrinti (iOS) või Mopria (Android) kaudu. Lihtne seadistamine
Nupp "Ühenda" võimaldab nupuvajutusega WLAN-ühendust ja 3,8 cm mustvalge LCD-ekraa, intuitiivset toimimist ja lihtsat seadistamist mis muudab printeri käsitlemise lihtsamaks. Piiramatu loomingulisus
Proovi Canoni 13 x 13 cm ruudukujulist fotopaberit või kasuta Easy-PhotoPrint Editori ja Creative Park'i ning palju muid loomingulisi võimalusi. Parim kvaliteet, madalam hind
Kasuta Canoni originaaltinte ja prindimaterjali ning taga parimad tulemused. Samuti saad vähendada kulusid ja printida rohkem, kui kasutad XL- või XXL-tindikassette.
description_lv -
description_ru -
description_short_en - Capable all-in-one inkjet printer Affordable and functional Possibility to print from a smart device WIFi connectivity Stylish and compact design
description_short_et - Võimekas kõik-ühes tindiprinter Taskukohane ja funktsionaalne Nutiseadmest printimise võimalus WIFi ühenduvus Stiilne ja kompaktne disain
description_short_lv -
description_short_ru - Мощный принтер "все в одном"Бюджетный и функциональныйВозможность печатать из смарт-устройства WIFi соединениеСтильный и компактный дизайн
Design - Color - White
Design - Depth (mm) - 369
Design - Height (mm) - 145
Design - Width (mm) - 435
Design > Colour of product - White
Device Type - Multifunction printer
dimension depth - 190 mm
dimension height - 390 mm
dimension weight - 5200 g
dimension width - 490 mm
Dimensions (WxDxH) - 43.5 cm x 31.6 cm x 14.5 cm
Disain - Kõrgus (mm) - 145
Disain - Laius (mm) - 435
Disain - Sügavus (mm) - 369
Disain - Värvus - Valge
Display - 1.5"
Dizains - Augstums (mm) - 145
Dizains - Dziļums (mm) - 369
Dizains - Krāsa - Balta
Dizains - Platums (mm) - 435
Drukowanie: Maks. szybkość druku kolor - 4 str./min.
Drukowanie: Maks. szybkość druku mono - 7.7 str./min.
Drukowanie: Rozdzielczość druku w czerni - 4800 x 1200 dpi
Drukowanie: Rozdzielczość druku w kolorze - 4800 x 1200 dpi
Duplex printing - Manual
ean - 4549292143966
EAN - 4549292143966
EANCode - 4549292143966
Eans - 4549292143966
Eksploatacja: Gramatura papieru - 64- 105 g/m²
Eksploatacja: Symbol atramentu czarnego - Canon PG 545
Eksploatacja: Symbol atramentu kolorowego - Canon CL 546
Enclosure Colour - White
Ethernet - No
Extended warranty -
Extension options -
Fax specifications -
feature - Borderless photos
feature - Convenient quality
feature - Power saving
feature - Sharp document text
feature - Straightforward loading
feature_group_en - Printers
feature_group_et - Printerid
feature_group_lv - Printeri
feature_group_ru - Принтеры
Features > Product type - Multifunction Printer
Format - 100 x 150 mm
Format - 130 x 130 mm
Format - 130 x 180 mm
Format - A4
Format - A5
Format - B5
Functions - Copier
Functions - Printer
Functions - Scanner
General - Functions - Borderless printing
General - Functions - Copying
General - Functions - Direct Print
General - Functions - Photo printing
General - Functions - Printing
General - Functions - Scanning
General - Type - All in one printer
Gewicht - 5.16
GRUPPE1 - Drucker, Kopierer & Scanner
GRUPPE2 - Multifunktionsgeräte Tintenstrahl
guarantee - 12
guarantee_type - external
Height - 145 mm
Height - 195.000000000
HERSTELLER - CANON
Hoehe - 0.2
HSTNUMMER - 3771C026
Inkjet Technology - Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 4-ink
Interface - USB 2.0, Wi-Fi(n)
Komunikacja: Interfejs - USB 2.0
Komunikacja: Interfejs - Wi-Fi
Komunikacja: Praca w sieci [serwer druku] - tak
Komunikacja: Wyświetlacz - tak (LCD | 3.8 cm)
Kopiowanie: Maksymalne wielokrotne kopiowanie - 20 kopii
Kulumaterjalid - Tindikassettide arv - 5
Laenge - 0.49
Length - 490.000000000
Link - https://www.canon.ie/printers/pixma-ts3350-series/specifications/
LongDesc - CANON PIXMA TS3351 EUR WHITE
Manufacturer - CANON
Manufacturer Part No - 3771C026
manufacturer_code - 3771C026
ManufacturerPartNumber - 3771C026
Materiāli - Tintes kasetņu skaits - 5
Max Printing Resolution - 4800 x 1200 dpi (colour)
Max Printing Speed - Up to 7.7 ipm (mono) / up to 4 ipm (colour)
Max. printing speed (color) - 4 ipm
Max. printing speed (mono) - 7.7 ipm
Media kind - Paper
Media kind - Photo paper
Media Size - 101.6 x 127 mm (min) - 215.9 x 676 mm (max)
Media Type - Envelopes, plain paper, glossy photo paper, photo stickers, magnetic photo paper
Model - PIXMA TS3351
Name - Canon PIXMA TS3351 3771C026 Colour, Inkjet, Multifunction Printer, A4, Wi-Fi, White
Name - Canon Pixma TS3351 biała
name - Printer TS3351 EUR WHITE 3771C026AA
name_en - Canon inkjet printer PIXMA TS3351, white
name_et - Canon tindipirnter PIXMA TS3351, valge
name_lv - Canon inkjet printer PIXMA TS3351, white
name_ru - Canon струйный принтер PIXMA TS3351, белый
Networking > Ethernet LAN -
Networking > Wi-Fi - Yes
Office Machine Features - PIXMA Cloud Link, access point mode
Original consumables - PG-545 (black) CL-546 (colorful) PG-545XL (black) CL-546XL (colorful)
Original Size - 216 x 297 mm (max)
Original Type - Sheets
Other features - Acoustic Noise Levels: Approx. 53.5dB(A) 11 Recommended Operating Environment
Temperature: 15-30°C Humidity: 10-80%RH (no dew condensation) Power Source
AC 100-240V, 50/60Hz Power Consumption Off: Approx. 0.3W    Standby (connected to PC via USB): Approx. 1.7W (scanning lamp off) Standby (all ports connected): Approx. 1.7W (scanning lamp is off)   Time to enter Standby mode: 10min 38sec Copying: Approx. 11W 1
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 487.80 mm
Package features > Gross height (mm) - 398.00 mm
Package features > Gross weight - 5.43 kg
Package features > Gross width (mm) - 195.80 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 992 g
Package features > Plastic (No PET) - 248 g
Package features > Tare weight (kg) - 1.24 kg
Package features > Volume (m3) - 0.04 m³
Package features > WEE classification - CL109:5:2017-04-01
Package features > WEEE tax - Yes
Paper handling > Maximum print size - A4
Paper input tray - Tylna taca: maks. 60 arkuszy (papier zwykły)
Paper output tray -
Paper support - Maximum paper input - 60
Paper support - Number of paper trays - 1
Paper weight (max) - 275 g/m²
Paper weight (min) - 64 g/m²
PartNumber - 3771C026
Performance > Copying - Colour
Performance > Duplex functions - No
Performance > Faxing -
Performance > Print technology - Inkjet
Performance > Printing - Colour
Performance > Scanning - Colour
PeriodofWarranty - 12 Months Bring-In Warranty
Photo printing - Yes
PictBridge - Yes
Ports & interfaces > Interface - USB 2.0; WLAN 802.11b/​g/​n, AirPrint, Mobile Print, Mopria Print
Power - AC 120/230 V (50/60Hz)
Pozostałe: Kolor - biały
Pozostałe: Model - Canon PIXMA TS3350/TS3351
Pozostałe: Zasilanie - sieciowe
Print resolution - 4800 x 1200 dpi
Print technology > Maximum resolution - 4800 x 1200 DPI
Printer processor -
Printer specifications - Print resolution - 4800 × 1200 dpi
Printer specifications - Print speed - Color: 4 ppm
Printer specifications - Print speed - Monochrome: 7.7 ipm
Printera specifikācijas - Drukas izšķirtspēja - 4800 × 1200 dpi
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - Krāsu: 4 lapas minūtē
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - Vienkrāsaina: 7,7 collas minūtē
Printeri tehnilised andmed - Prindi lahutusvõime - 4800 × 1200 dpi
Printeri tehnilised andmed - Printimiskiirus - Mustvalge: 7,7 lk/min
Printeri tehnilised andmed - Printimiskiirus - Värviline: 4 lk/min
Printing supplies performance - Drukowanie kolorowych dokumentów A4: Czarny: 180 stron Czarny XL: 400 stron Kolorowy: 180 stron Kolorowy XL: 300 stron Wydajność zbiorników z atramentem (zdjęcia 10 x 15 cm): Czarny: 1445 zdjęć Czarny XL: 3520 zdjęć Kolorowy: 55 zdjęć Kolorowy XL: 90 zdjęć
Printing Technology - Ink-jet (colour)
Printing type - Inkjet
producer - Canon
Producer - Canon
Producer product family - PIXMA TS3351 EUR
Producer product name - 3771C026
ProducerCode - 3771C026AA
Product Description - Canon PIXMA TS3351 - multifunction printer - colour
productName - CANON PIXMA TS3351 EUR WHITE
Scanner specifications - Scanner Type: CIS flatbed photo and document scanner Scanner Resolution (Optical): 600 x 1200 dpi 7 Scanning Depth (Input / Output): Colour: RGB each 16bit/8bit, Greyscale: 16 bit / 8 bit Maximum Document Size: 216 x 297 mm
Scanner specifications - Maximum document size - 216 × 297 mm
Scanner specifications - Scanner resolution (optical) - 600 × 1200 dpi
Scanning - 600 x 1200 dpi
Scanning > Maximum scan resolution - 1200 x 600 DPI
ShortDescription - atrament | kolor | A4 | druk | kopia | skan | dupleks | USB | WiFi
Skanowanie: Obszar skanowania - 216 x 297 mm
Skanowanie: Rozdzielczość skanera - 600 x 1200 dpi
Skanowanie: Typ skanera - CIS (płaski | kolorowy)
Skenera specifikācijas - Maksimālais dokumenta izmērs - 216 × 297 mm
Skenera specifikācijas - Skenera izšķirtspēja (optiskā) - 600 × 1200 dpi
Skänneri tehnilised andmed - Maksimaalne dokumendi suurus - 216 × 297 mm
Skänneri tehnilised andmed - Skänneri optiline lahutusvõime - 600 × 1200 dpi
Standard Media Capacity - 60 sheets
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 72
Storno - Y
Supplies - Number of ink cartridges - 5
Supported operating systems - Android
Supported operating systems - iOS
Supported operating systems - Windows 10
Supported operating systems - Windows 7
Supported operating systems - Windows 8.1
System Requirements - Windows: 2.0 GB or more Mac: 1.0 GB or more Note: for bundled software installation. Required free disk space. Screen: XGA, 1024 × 768 pixels
Technical details > Functions - Print, scan, copy
Technical details > Net weight - 4.19 kg
Toetatud paberitüübid - Maksimaalne paberisisestus - 60
Toetatud paberitüübid - Paberikassettide arv - 1
vendpn - 3771C026AA
Vispārīgi - Funkcijas - Bezapmales drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Direct Print
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Foto druka
Vispārīgi - Funkcijas - Kopēšana
Vispārīgi - Funkcijas - Skenēšana
Vispārīgi - Tips - Viss vienā printeris
Warranty -
Warranty - 24
Warranty - 24 month(s)
Weight - 3.9 kg
Weight - 3.9 kg
Weight - 5.190000000
Width - 435 mm
Width - 395.000000000
Wireless communication - WiFi
Wymiary: Głębokość - 316 mm
Wymiary: Szerokość - 435 mm
Wymiary: Waga - 3.9 kg
Wymiary: Wysokość - 145 mm
{{::attribute_group.group_name}}: - {{::value.name}} {{value.name}}
  -
Üldine - Funktsioonid - Direct Print
Üldine - Funktsioonid - Fotoprint
Üldine - Funktsioonid - Kopeerimine
Üldine - Funktsioonid - Printimine
Üldine - Funktsioonid - Skännimine
Üldine - Funktsioonid - Ääristeta printimine
Üldine - Tüüp - Kõik-ühes printer
Дизайн - Высота (мм) - 145
Дизайн - Глубина (мм) - 369
Дизайн - Цвет - Белый
Дизайн - Ширина (мм) - 435
Материалы - Кол-во чернильных картриджей - 5
Общее - Тип холодильника - Принтер все-в-одном
Общее - Функции - Direct Print
Общее - Функции - Копирование
Общее - Функции - Печать
Общее - Функции - Печать без границ
Общее - Функции - Сканирование
Общее - Функции - Фото-печать
Поддерживаемая бумага - Кол-во бумажных кассет - 1
Поддерживаемая бумага - Максимальный ввод бумаги - 60
Технические данные принтера - Разрешение принтера - 4800 × 1200 dpi
Технические данные принтера - Скорость печати - Цветной: 4 страниц в секунду
Технические данные принтера - Скорость печати - Черно белый: 7,7 ipm
Технические данные сканера - Макисмальный размер документа - 216 × 297 мм
Технические данные сканера - Оптическое разрешение сканера - 600 × 1200 dpi
Canon Pixma TS3351, White
No 23.-27. jūnijam birojs slēgts Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Visas kategorijas