Līzings

Sadarbībā ar „Aizdevums.lv” un „InCredit Group” piedāvājam līzinga iespējas pirkumiem no 100.00 līdz 4500 eiro. Līgumu iespējams noslēgt mūsu birojā, vai arī preču saņemšanas vietā - pašlaik tikai Rīgas pilsētas teritorijā.

Lai veiktu pirkumu līzingā:

  1. Jums jābūt vismaz 18 gadus vecam ar darba stāžu ne mazāk kā 3 mēneši esošā darba vietā. Turklāt tiks pārbaudīta Jūsu kredītvēsture visos lielākajos kredītinformācijas birojos, un ja jums ir reģistrēti nenomaksāti parādi, līzings, visticamāk, tiks atteikts.
  2. Izvēlētās preces jāievieto iepirkumu grozā, un jāveic reģistrācija un pasūtījums, norādot apmaksas veidu „Līzings”.
  3. Nākamajā pasūtīšanas procesa solī automātiski būs pieejama līzinga pieteikuma anketa, kā arī saņemsiet saiti uz šo anketu e-pastā, aizpildīšanai Jums izdevīgā laikā.
  4. Pieteikuma anketā būs jānorāda Jūsu darba vieta, izpeļņa un citi līzinga noformēšanai nepieciešamie dati.
  5. Pēc pasūtījuma un pieteikuma informācijas saņemšanas mēs sazināsimies ar Jums un pārvaicāsim, kurai(ām) līzinga kompānijai Jūs vēlaties iesniegt pieteikuma anketu, kā arī precizēsim pasūtījuma datus.
  6. Pēc Jūsu telefoniskas piekrišanas mūsu menedžeris nosūtīs pieteikumu līzinga kompānijai un saņems atļauju līguma slēgšanai (šī procedūra aizņem ne vairāk kā stundu laika). Kad atļauja būs saņemta, mēs sagatavosim līgumu un preces pavaddokumentus, un jūs varēsiet saņemt preci mūsu birojā, vai arī Jūsu norādītajā adresē, kur arī notiks līguma parakstīšana atbilstoši preces pieejamībai un piegādes noteikumiem.
  7. Līguma parakstīšanas brīdī Jums jābūt sagatavotai Jūsu pasei. (ja vēlaties piegādi, tad jāsagatavo pases kopija)

Sīkāka informācija par InCredit piedāvājumu: www.incredit.lv

Sīkāka informācija par Aizdevums.lv piedāvājumu: www.aizdevums.lv

Sīkāka informācija par SIA Dateks Grupa sniegtajiem līzinga pakalpojumiem pieejama pa tālr. 67275758 vai epastu info@dateks.lv.

Saglabāt kā pdf

Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas