Pasūtījuma grozs

Jūsu grozā nav preču

Lai pasūtītu un saņemtu pasūtījuma grozā norādītās preces, lūdzu spiediet pogu „Apstiprināt pasūtījumu”. Tālākajos soļos jums būs jāievada savi personas dati, lai Dateks klientu menedžeri varētu ar jums kontaktēties, jāizvēlas piegādes un apmaksas veids, būs iespēja ievadīt privātpersonas datus vai uzņēmuma rekvizītus, kas tiks uzrādīti preču pavaddokumentos. Ja izvēlēsieties apmaksas veidu ar bankas pārskaitījumu, jums automātiski tiks sagatavots priekšapmaksas rēķins.

Šī pasūtījuma informācija (distances līgums) tiks saglabāta elektroniskā formā un būs pieejama lejuplādei Jūsu lietotāja profila sadaļā "Vēstules" 2 gadus. Pēc pasūtījuma apstirpināšanas Jūs saņemsiet e-pastu, kas saturēs saiti uz šī pasūtījuma informāciju.

Biežāk uzdotie jautājumi
 • Kādā veidā es varu apmaksāt savu pasūtījumu?
  Pasūtījumus Dateks.lv lapā iespējams apmaksāt gan skaidrā naudā, gan ar bankas pārskaitījumu, gan ar maksājumu karti. Pērkot preces uz nomaksu, iespējams izmantot līzinga kompāniju pakalpojumus. Vairāk informācijas par piegādes un apmaksas noteikumiem var atrast šeit.
 • Vai cenās ir ietverts PVN?
  Dateks.lv lapās visas cenas ir uzrādītas ar PVN 21%.
 • Kādas ir nomaksas (līzinga) iespējas?
  Dateks.lv piedāvā iegādāties preces uz nomaksu izmantojot Aizdevums.lv un Incredit.lv sniegtos pakalpojumus. Sīkāk par nomaksu lasiet sadaļā līzings.
 • Kādas atlaides var saņemt, iepērkoties dateks.lv lapā?
  Katrs pasūtījums tiek izskatīts individuāli, bet pamatnoteikums atlaides saņemšanai ir vienas preces iegāde vairākos eksemplāros. Šādā gadījumā vienmēr sazināmies ar saviem piegādātājiem un saņemto atlaidi piešķiram klientam. Otrkārt, atlaides ir iespējamas pasūtījumiem, kuros ir vairāk par 10 preču pozīcijām.
 • Vai es varu saņemt savu pasūtījumu Dateks birojā?
  Jā, mūsu darba laiks ir no 9:00 līdz 18:00.
 • Kad es varēšu saņemt savu pasūtījumu?
  Ja vēlaties saņemt pasūtījumu Dateks birojā, tas būs pieejams nākamajā vai aiznākamajā darba dienā (vai arī 14 dienu laikā - skat. info pie preces) pēc pasūtījuma apstiprināšanas. Ja izvēlēsieties piegādi, prece pie jums nonāks 2 līdz 4 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas (vai arī 14 dienu laikā - skat. info pie preces).
 • Kā es varu atgriezt preci?
  Dateks.lv visiem pasūtījumiem nodrošina 14 dienu atteikuma tiesības. Sīkāka informācija pieejama sadaļā atteikuma tiesības.
 • Kas nodrošina preces garantiju?
  Lielākajai daļai preču garantiju nodrošina autorizētie servisa centri, savukārt pārējām precēm garantijas remontu vai maiņu veic SIA „Dateks grupa”. Sīkāka informācija pieejama sadaļā garantija.
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas