Datori

Cena no 437,45 €
Izvēlies šo sēriju
0% līzings uz 3 mēnešiem
Bezmaksas piegāde visā Latvijā
"Gaming" sērijas datori pamatā ir optimizēti maksimāli augstam kadru skaitam (FPS) modernākajās datorspēlēs, taču pat darbs 3D grafikas, arhitektūras un video apstrādes programmās ikvienai no šīm sistēmām ir pa spēkam, nemaz nerunājot par dokumentiem, izklājlapām un prezentācijām. Mūsu "Gaming Series" datoros uzsvars tiek likts uz jaunākās paaudzes GeForce GTX 10-Series un AMD RX VEGA grafiskajām kartēm, kas apvienojumā ar Intel Kaby Lake vai AMD Ryzen arhitektūras procesoru un ātru SSD disku sniegs daudzus neaizmirstamus mirkļus virtuālajā pasaulē.
Cena no 1 049,40 €
Izvēlies šo sēriju
0% līzings uz 3 mēnešiem
Bezmaksas piegāde visā Latvijā
Dateks.lv "Creative" datoru sērija ideāli piemērota profesionāļiem, kuriem galvenais instruments iztikas pelnīšanai ir jaudīga datorsistēma. Sabalansēta komplektācija ar kvalitatīvāko komponenšu izvēli garantē augstāko iespējamo veiktspēju, nodrošina stabilu datora darbību un ilgtspējīgu mūžu. SSD disks un HDD RAID masīvs ātrai un drošai datu apstrādei un uzglabāšanai. Ja darbojaties ar AutoCAD, 3ds Max, PhotoShop, AfterEffects vai citu prasīgu apstrādes programmu, "Creative" sērijas datori ir radīti tieši Jums!
Cena no 246,63 €
Izvēlies šo sēriju
0% līzings uz 3 mēnešiem
Bezmaksas piegāde visā Latvijā
Datori "Business" balstās uz Intel jaunākās paaudzes (Haswell) procesoru bāzes un DDR3 operatīvajām atmiņām apjomā no 4GB ar iespēju to palielināt līdz pat iespaidīgajiem 32 gigabaitiem. Šie datori īpaši paredzēti biroja vajadzībām. Grāmatvedei vai datu ievades operatoram pietiks ar Pentium vai Celeron risinājumu, savukārt laba līmeņa grafiķis maksimāli labi savu darbu varēs veikt uz Core i3 un Core i5 "Business" datora. Raitam darbam un augstākas efektivitātes nodrošināšanai ikvienu komplektāciju rekomendējam papildināt ar SSD disku.
Cena no 271,90 €
Izvēlies šo sēriju
0% līzings uz 3 mēnešiem
Bezmaksas piegāde visā Latvijā
"Home", jeb mājas datori ir pareizā izvēle tiem, kas vēlas iegādāties savu pirmo vai nomainīt jau esošo novecojušo tehniku. Tie ir moderni un ātri datori par ļoti adekvātu cenu. Darbs ar internetu, filmu un mūzikas atskaņošana, dokumentu un prezentāciju veidošana, mājas video un fotogrāfiju uzglabāšana un apstrāde, kā arī vidusmēra datorspēles būs pa spēkam ikvienam no mūsu "Home Series" datoriem. Ja Jūsu mērķis ir spēlēt pašas jaunākās datorspēles, vajadzētu tēmēt uz kādu no "Gaming Series" komplektiem.
Visas kategorijas