Konfigurators

Cena no 444,54 €
Izvēlies šo sēriju
0% līzings uz 3 mēnešiem
Bezmaksas piegāde visā Latvijā
Mūsu GMNG sērijas datori pamatā ir optimizēti maksimāli augstam kadru skaitam sekundē (FPS) modernākajās datorspēlēs, taču arī darbs 3D grafikas, arhitektūras un video apstrādes programmās praktiski visām šīm sistēmām ir pa spēkam, nemaz nerunājot par dokumentiem, izklājlapām un prezentācijām. Mūsu GMNG datoros uzsvars tiek likts uz jaunākās paaudzes NVIDIA GeForce RTX un AMD Radeon RX grafiskajām kartēm, kuras apvienojumā ar jaunāko Intel Comet Lake vai AMD Ryzen procesoru un ātru NVMe SSD disku sniegs daudzus neaizmirstamus mirkļus virtuālajā pasaulē.
Cena no 905,85 €
Izvēlies šo sēriju
0% līzings uz 3 mēnešiem
Bezmaksas piegāde visā Latvijā
Dateks.lv "Creative" datoru sērija ideāli piemērota profesionāļiem, kuriem galvenais instruments iztikas pelnīšanai ir jaudīga datorsistēma. Sabalansēta komplektācija ar kvalitatīvāko komponenšu izvēli garantē augstāko iespējamo veiktspēju, nodrošina stabilu datora darbību un ilgtspējīgu mūžu. SSD disks un HDD RAID masīvs ātrai un drošai datu apstrādei un uzglabāšanai. Ja darbojaties ar AutoCAD, 3ds Max, PhotoShop, AfterEffects vai citu prasīgu apstrādes programmu, "Creative" sērijas datori ir radīti tieši Jums!
Cena no 346,78 €
Izvēlies šo sēriju
0% līzings uz 3 mēnešiem
Bezmaksas piegāde visā Latvijā
"Home & Business" datori ir pareizā izvēle tiem, kas vēlas iegādāties savu pirmo vai nomainīt jau esošo novecojušo tehniku mājās vai uzņēmumā. Tie ir moderni un ātri datori par ļoti adekvātu cenu. Darbs ar internetu, filmu un mūzikas atskaņošana, dokumentu un prezentāciju veidošana, mājas video un fotogrāfiju uzglabāšana un apstrāde būs pa spēkam ikvienam no mūsu šīs kategorijas datoriem. Ja Jūsu mērķis ir spēlēt pašas jaunākās datorspēles, vajadzētu tēmēt uz kādu no "Gaming" sērijas datoriem.
Cena no 806,33 €
Izvēlies šo sēriju
0% līzings uz 3 mēnešiem
Bezmaksas piegāde visā Latvijā
+ Sadarbībā ar ASUS dāvanā spēle Battlefield 2042
Pateicoties mūsu ilgstošajai un veiksmīgajai sadarbībai ar pasaulē ASUS, Latvijas iedzīvotājiem piedāvājam ekskluzīvu iespēju iegādāties Powered by ASUS sērijas stacionāros datorus.
Visas kategorijas