Gaming

370,28 €
Izvēlies šo modeli
0% līzings uz 3 mēnešiem
Bezmaksas piegāde visā Latvijā
Ryzen 5 APU GMNG sistēma aprīkota ar modernās AMD Zen arhitektūras četrkodolu procesoru. Tajā iebūvētā Radeon RX Vega 11 grafiskā karte nodrošina integrēto risinājumu vidū vēl neredzēti augstu veiktspēju 3D spēlēs, ļaujot labā kvalitātē 1080p izšķirtspējā ar pietiekamu kadru skaitu sekundē (FPS) baudīt šobrīd plašu popularitāti iemantojušās spēles - Fortnite, Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2, World of Tanks, League of Legends un citas. Savukārt ar vidējiem/zemiem grafiskajiem uzstādījumiem uz Ryzen 5 APU GMNG datora varēsi spēlēt pat tādus grāvējus kā GTA V, PUBG, DOOM, Tomb Raider, Tom Clancy's Rainbow Six Siege un Forza Horizon 4! Šis dators nodrošina arī plašas uzlabošanas iespējas nākotnē, jo pamatplate atbalsta jaunākos AMD Ryzen 5/7/9 procesorus un PCI-Express grafiskās kartes.
468,52 €
Izvēlies šo modeli
0% līzings uz 3 mēnešiem
Bezmaksas piegāde visā Latvijā
Sistēma "Core i3 Gaming" ir īpaši pielāgota tiem, kas vēlas spēlēt pašas jaunākās datorspēles, taču budžets datora iegādei ir ierobežots. Intel 8. paaudzes Coffee Lake arhitektūras Core i3 procesoriem ir dubultots kodolu skaits un tagad tajos darbojas 4 pilnvērtīgi kodoli, līdz ar to jauda pielīdzināma un vairākos testos pat pat pārspēj iepriekšējās paaudzes - Kaby Lake arhitektūras Core i5 procesoru sniegumu. Šis ir ideāls risinājums pat jaunāko datorspēļu (Call of Duty: WWII, Star Wars Battlefront II, PUBG) baudīšanai uz Medium-High iestatījumiem kombinācijā ar labu grafisko karti. Taču ja vēlies ne tikai spēlēt, bet nodarboties ar Streaming, iesakām kādu no Core i7 vai AMD Ryzen 7 komplektiem.
641,45 €
Izvēlies šo modeli
0% līzings uz 3 mēnešiem
Bezmaksas piegāde visā Latvijā
"Core i3 Gen 10 GMNG" sistēma ir īpaši pielāgota tiem, kas vēlas spēlēt jaunākās datorspēles ierobežota budžeta apstākļos. Intel 10. paaudzes Comet Lake arhitektūras Core i3 procesoros darbojas 4 pilnvērtīgi kodoli ar HyperThreading, tāpēc arī to veiktspēja ir vienā līmenī ar 7. paaudzes Core i7-7700K monstru. Šis ir perfekts risinājums jebkurai kvalitatīvai e-sporta (CS:GO, Dota 2, Fortnite, PUBG, League of Legends u.c., Valorant) un citu prasīgu spēļu baudīšanai. Tomēr, ja vēlies šīs spēles ne tikai spēlēt, bet arī parādīt to draugiem Twitch vai Youtube tiešraidē, tad rekomendējam izvēlēties kādu no Core i7/i9 vai AMD Ryzen 7/9 datoriem.
485,90 €
Izvēlies šo modeli
0% līzings uz 3 mēnešiem
Bezmaksas piegāde visā Latvijā
Ryzen 3 procesoru sērija pārdošanā nonāca 2017. gada augustā. Tie ir pilnvērtīgi 4-kodolu procesori par ļoti demokrātisku cenu. Kā jau liecina nosaukums, Ryzen 3 ir tiek orientēts kā tiešais konkurents Intel Core i3 procesoriem. Ātrdarbība datorspēlēs abiem konkurējošajiem procesoriem ir teju identiska, taču pateicoties četriem fiziskiem kodoliem, AMD iegūst zināmu pārsvaru CineBench R15 un citos renderēšanas testos, kur jaudīgākais Ryzen 3 1300X modelis pārspēj pat klasi augstāko Core i5-7400 no Intel. Ryzen 3 dators ir ļoti optimāls risinājums gan datorspēļu spēlēšanai, gan ikdienas darbiem ar visdažādāko programmatūru, ieskaitot foto, audio apstrādes un vienkāršākiem video montāžas rīkiem. Ja ir plāns ne tikai spēlēt, bet arī nopietni nodarboties ar spēļu video montēšanu vai HD straumēšanu, tad rekomendējam izvēlēties kādu no Ryzen 7 vai Core i7 komplektiem.
846,82 €
Izvēlies šo modeli
0% līzings uz 3 mēnešiem
Bezmaksas piegāde visā Latvijā
Intel 8. paaudzes Coffee Lake procesori ir būtiski uzlaboti un daudz ātrāki pār iepriekšējo paaudzi. Lai gan tiek izmantots tas pats 14nm ražošanas process, Intel inženieri beidzot ir palielinājuši kodolu skaitu un sākot ar 8. paaudzi Core i5 sērijas modeļos darbojas 6 pilnvērtīgi Coffee Lake kodoli, kas teju automātiski garantē vismaz 30% ātrdarbības pieaugumu! Patīkamākais ir fakts, ka cenu šie uzlabojumi nav ietekmējuši - Core i5-8600K var iegādāties par to pašu summu, cik maksāja 7. paaudzes analogs (Core i5-7600K). Varam pačukstēt, ka pat nepilnus 200 EUR vērtais Core i5-8400 procesors gandrīz visos testos pārspēj vecās gvardes līderi Core i7-7700K!
822,68 €
Izvēlies šo modeli
0% līzings uz 3 mēnešiem
Bezmaksas piegāde visā Latvijā
Desmitās paaudzes Core i5 procesori ir izstrādāti uz Intel modernākās "Comet Lake" arhitektūras un tie lieliski piemēroti datorspēļu spēlēšanai un straumēšanai FHD un 2K izšķirtspējā. Salīdzinājumā ar 9. paaudzi, tie saglabājuši tikpat pievilcīgas cenas, bet kļuvuši būtiski ātrāki, jo pieaudzis kešatmiņas apmērs, palielinājušās takts frekvences, kā arī ieviesta Intel HyperThreading tehnoloģija. Jaunie Comet Lake procesori un Z490 pamatplates izmanto inovatīvo LGA1200 ligzdu, tomēr dzesētāja stiprināšanas vietas palikušas nemainīgas, tādēļ visi esošie LGA 115x dzesētāji ir saderīgi ar LGA1200 platformu.
930,12 €
Izvēlies šo modeli
0% līzings uz 3 mēnešiem
Bezmaksas piegāde visā Latvijā
2019. gada jūlijā AMD prezentētie Zen 2 arhitektūras Ryzen procesori ir realizēti 7 nanometru tehnoloģiskajā procesā. To veiktspēja neatstās vienaldzīgu nevienu - arhitektūras uzlabojumi ir tik iespaidīgi, ka seškodolu Ryzen 5 3600 procesors CineBench testā ir ātrāks par teju divas reizes dārgāko astoņkodolu Core i7-9700K! Patīkami, ka jaunie procesori beidzot ir lieliski ne tikai produktivitātes aplikācijās, bet arī datorspēlēs - 3000. sērijas Ryzen 5 pārspēj iepriekšējās Zen+ paaudzes astoņkodolu Ryzen 7 2700X rādītājus un kā līdzīgs ar līdzīgu konkurē ar Core i5-9600K. Jāpiemin, ka jaunās X570 pamatplates ir pasaulē pirmās, kas aprīkotas ar PCI-Express 4.0 pieslēgvietām, līdz ar to paveras plašas iespējas nākotnē uzstādīt visjaudīgākās videokartes un ātrākos NVMe SSD. Tāpat jebkuram Ryzen 5 3000. sērijas procesoram komplektā nāk kvalitatīvs dzesētājs un jebkuru no tiem iespējams virstaktēt.
1 294,89 €
Izvēlies šo modeli
0% līzings uz 3 mēnešiem
Bezmaksas piegāde visā Latvijā
Pateicoties AMD Ryzen veiksmīgajam startam, arī jaunie Intel 8. paaudzes Coffee Lake procesori ir veikuši lielu lēcienu savā attīstībā, jo tagad visi Core i7 CPU ir aprīkoti ar 6 kodoliem un HyperThreading, kas to padara par virtuālu 12-kodolu procesoru! Patīkami, ka cena šo izmaiņu dēļ nav cietusi un jaudīgākais Core i7-8700K modelis maksā aptuveni tikpat cik labākais 7. paaudzes variants Core i7-7700K. Coffee Lake arhitektūra atbalsta 4xDDR4 atmiņas ar frekvenci 2666MHz, M.2 SATA un NVMe SSD, kā arī procesora virstaktēšanu (OC), ja izvēlēsieties Z370 pamatplati un kvalitatīvu gaisa vai ūdens dzesētāju.
1 695,10 €
Izvēlies šo modeli
0% līzings uz 3 mēnešiem
Bezmaksas piegāde visā Latvijā
Intel 10. paaudzes Core i7 Comet Lake procesori ir saglabājuši cenas 9. paaudzes modeļu līmenī, bet guvuši būtisku jaudas pieaugumu, pateicoties lielākai kešatmiņai, ātrākam atmiņas kontrolierim un aktīvām HyperThreading un Turbo Boost Max 3.0 tehnoloģijām. Rezultātā jaunais Core i7-10700K procesors pat pārspēj iepriekšējās paaudzes spēcīgāko un ievērojami dārgāko Core i9-9900K. Comet Lake procesori un Z490 pamatplates izmanto jauno LGA1200 ligzdu, tomēr nav pamata satraukumam - visi LGA 115x dzesētāji ar to ir saderīgi.
1 577,94 €
Izvēlies šo modeli
0% līzings uz 3 mēnešiem
Bezmaksas piegāde visā Latvijā
Jaunie 3000. sērijas Ryzen procesori ir pirmie, kuros tiek izmantoti 7 nanometru pusvadītāji. Tehnoloģiskā procesa migrācija no 12 uz 7 nm kopā ar Zen 2 arhitektūras uzlabojumiem ir ļāvusi AMD būtiski paaugstināt CPU takts frekvences, kas novedis pie ievērojama jaudas pieauguma un uzlabotas energoefektivitātes. Rezultāti runā paši par sevi - jaunā Ryzen 7 3700X astoņkodolu procesora TDP ir tikai 65W, bet tas praktiski visos produktivitātes testos (CineBench, Corona, Unreal Engine 4, Adobe Premiere, VMWare u.c.) pārspēj par trešdaļu dārgāko Intel flagmani Core i9-9900K ar 95W TDP. Vispatīkamākais ir tas, ka Ryzen 3000. sērijas procesori, atšķirībā no priekšgājējiem, nodrošina teicamu veiktspēju arī datorspēlēs un brīvi spēkojas ar i5-9600K, i7-9700K un i9-9900K. Nav divu domu, ka Ryzen 7 dators ir perfekta izvēle tiem, kam nepieciešama jaudīga sistēma smagajām Adobe u.c. foto un video apstrādes aplikācijām, bet visai bieži ir vēlēšanās uzspēlēt jaunākās datorspēles uz maksimālajiem grafiskajiem uzstādījumiem.
1 811,48 €
Izvēlies šo modeli
0% līzings uz 3 mēnešiem
Bezmaksas piegāde visā Latvijā
Jaunais 9. paaudzes Core i9-9900K ir pirmais Intel mainstream platformas procesors ar 8 fiziskiem kodoliem. Tas nodrošina izcilu veiktspēju jaunākajās datorspēlēs un ne tikai - Photoshop, Premiere, Lightroom, After Effects, SolidWorks, 3ds Max un jebkura cita smaga uzdevuma veikšana uz šīs sistēmas būs tīrā bauda. Šī 14nm++ tehnoloģijas centrālā procesora arhitektūra atbalsta DDR4 operatīvo atmiņu apjomā līdz 64GB, M.2 NVMe SSD, kā arī Intel Optane tehnoloģiju. Pateicoties faktam, ka Intel beidzot atgriezušies pie saknēm un starp procesora virsmu un IHS izmantot nevis termopastu, bet metālu, krietni uzlabojies procesora virstaktēšanas (OC) potenciāls un samazinājušās darba temperatūras. Lai veiktu procesora virstaktēšanu, rekomendējam kopā ar Core i9-9900K procesoru izvēlēties kvalitatīvu Z390 pamatplati un labu gaisa vai ūdens dzesētāju.
1 865,22 €
Izvēlies šo modeli
0% līzings uz 3 mēnešiem
Bezmaksas piegāde visā Latvijā
Desmitās paaudzes Comet Lake arhitektūras Core i9 procesoru kodolu skaits ir pieaudzis līdz 10 un tie ieguvuši iespaidīgu kešatmiņu 19.25MB apmērā. Core i9-10900K un 10900KF modeļu takts frekvence turbo režīmā spēj sasniegt iespaidīgus 5.30 GHz, līdz ar to procesors uzrāda vēl neredzēti augstu veiktspēju gan programmās ar daudzkodolu atbalstu, gan rīkos, kuri efektīvi spēj izmantot tikai vienu kodolu. Attiecīgi video montāžas, 3D apstrādes un CAD darbi uz šīs sistēmas noritēs zibenīgi! Core i9 iepriecinās arī rūdītākos spēļu entuziastus, jo kombinācijā ar jaudīgu grafisko karti iespējams baudīt jebkuru datorspēli 4K izšķirtspēja maksimālajā kvalitāte un pat ierakstīt vai straumēt spēles gaitu uz Youtube vai Twitch video servisiem. Lai procesors spētu sasniegt visu savu potenciālu, obligāti komplektācijā jāiekļauj augsta līmeņa gaisa dzesētājs vai ūdens dzesēšanas sistēma ar 240mm vai lielāku radiatoru!
1 808,13 €
Izvēlies šo modeli
0% līzings uz 3 mēnešiem
Bezmaksas piegāde visā Latvijā
Jaunais AMD Ryzen 9 3950X ir pasaulē pirmais mainstream procesors ar 16 kodoliem un 64MB kešatmiņu. Primāri šis procesors orientēts uz profesionāļiem, kuru maizes darbs ir video apstrāde, renderēšana, mākslīgā intelekta (AI) skaitļošana un 3D simulācijas, taču revolucionārajā 7 nanometru tehnoloģiskajā procesā īstenotā Zen 2 arhitektūra nodrošina arī visaugstākos FPS rādītājus modernākajās datorspēlēs. CineBench, Corona, Blender, Keyshot un citos produktivitātes testos jaunais Ryzen 9 3950X pašlaik ir pārliecinošs tirgus līderis cena/veiktspēja rādītājā. AMD Ryzen 9 procesora komplektācijā ietilpst arī kvalitatīvs "Wraith Prism RGB" dzesētājs, kas priekš oriģinālā kūlera ir gana efektīvs un korpusos ar caurredzamu sānu paneli izskatās ļoti simpātiski. Kombinācijā ar jaunākās paaudzes GeForce RTX 20 series vai Radeon RX 5000 series grafisko karti, 16-32GB RAM un ātru NVMe SSD AMD Ryzen 9 dators tiks galā ar jebkuru datorspēli un apstrādes programmu vēl vismaz tuvākos 3-5 gadus.
2 718,05 €
Izvēlies šo modeli
0% līzings uz 3 mēnešiem
Bezmaksas piegāde visā Latvijā
Datorkomplekts "Core-X Series Gaming" ir īstenots uz jaunākās paaudzes Intel X299 platformas un nodrošina maksimālo veiktspēju jebkura IT entuziasta vai profesionāļa vajadzībām. Jaunākās paaudzes Core-X procesors kopā ar Quad-Channel DDR4 operatīvo atmiņu (RAM), ātru M.2 NVMe SSD un jaudīgākajām mūsdienu videokartēm spēj nodrošināt maksimālo veiktspēju kā jaunākajās datorspēlēs, tā arī video montāžas, foto apstrādes un 3D renderēšanas aplikācijās. Aprīkojot sistēmu ar labu procesora dzesētāju, paveras arī plašas virstaktēšanas (OC) iespējas.
6 005,22 €
Izvēlies šo modeli
Bezmaksas piegāde visā Latvijā
Trešās paaudzes Ryzen Threadripper procesori izmanto AMD modernāko Zen 2 mikroarhitektūru, kura īstenota 7nm tehnoloģiskajā procesā. Tas nodrošina teicamu veiktspēju un augstu energoefektivitāti, kā rezultātā procesora kodolu skaits sasniedzis grandiozu skaitli - 64, ko piedāvā Threadripper 3990X modelis. Ja jūsu primārais datora pielietojums ir video apstrāde (Resolve, Premiere, After Effects, Vegas), renderešana (Cinema 4D, V-Ray) vai darbs ar fotogrāfijām (Photoshop, Lightroom), tad Threadripper sistēmas iegāde pašlaik viennozīmīgi ir labākā izvēle. Ja starp profesionālajiem pienākumiem regulāri spēlējiet arī datorspēles, tad rekomendējam izvēlēties starp 3960X un 3970X procesoriem, kuriem ir visaugstākās takts frekvences, kas spēlē lielu lomu spēļu veiktspējas (FPS) rādītājos. Ja jums interesē tikai datorspēles, tad iesakām nepārmaksāt un izvēlēties kādu no AMD AM4 platformas Ryzen 7 vai Ryzen 9 GMNG datoriem.
Visas kategorijas