Atteikuma tiesības

Ja esat Patērētājs, tad uz Jums attiecas šīs Atteikuma tiesības. Saskaņā ar „Patērētāju tiesību aizsardzības likuma” 1. panta 3. punktu, Patērētājs ir fiziskā persona, kas izsaka vēlēšanos iegādāties, iegādājas vai varētu iegādāties vai izmantot preci vai pakalpojumu nolūkam, kurš nav saistīts ar tās saimniecisko vai profesionālo darbību.

Saskaņā ar Atteikuma tiesībām, Patērētājs 14 dienu laikā no pirkuma brīža var atgriezt preci, nepaskaidrojot atgriešanas iemeslus.

Izmantojot Atteikuma tiesības, lūdzam ņemt vērā sekojošus nosacījumus:

Atteikuma tiesības nevar izmantot šādos gadījumos:

Gadījumā, ja vēlaties atteikties no preces, lūdzu aizpildiet atteikuma veidlapu un kopā ar pirkumu apliecinošu dokumentu un garantijas talonu nogādājiet vai nosūtiet to mums uz adresi Zemitāna iela 9 k-1, Rīga, LV-1012.

Četrpadsmit kalendāro dienu laikā no augstākminēto lietu saņemšanas brīža, mēs atgriezīsim Jums naudu uz Jūsu, Atteikuma tiesību veidlapā norādīto, bankas kontu.

Atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā izdevumus par preces atpakaļ nogādāšanu sedz Patērētājs, izņemot gadījumus, kuros prece tiek atgriezta ražošanas vai piegādes laikā radušos defekta, vai katalogā nepareizi norādītas produkta tehniskās specifikācijas dēļ.

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālr. +371 67275758 vai e-pastu: info@dateks.lv

Saglabāt kā PDF

Visas kategorijas