Piegāde

Piegādes iespējas Rīgā un pārējā Latvijas teritorijā.

Preču piegādei tiek izmantoti DPD kurjerpasta pakalpojumi un Omniva (Post24) pakomātu tīkls.

Preču saņemšana Dateks birojā – Zemitāna ielā 9, Rīgā

Pasūtīto preci iespējams saņemt Dateks birojā Zemitāna 9, Rīgā bez maksas. Iespējamie apmaksas veidi: skaidrā naudā, ar maksājumu karti, priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu, līzings. Prece birojā tiek piegādātas preču kartiņā norādītajā termiņā.

DPD Pickup Paku Bodes un Omniva pakomāti

Preces uz DPD Pickup Paku Bodēm (vairāk kā 100 preču saņemšanas vietām visā Latvijā) un Omniva (vairāk kā 100 pakomāti, kas pieejami visu diennakti) pakomātiem tiek piegādātas bez maksas. Izvēloties šos piegādes veidus, pircējam tiek sagatavots priekšapmaksas rēķins, un pēc naudas saņemšanas Dateks kontā prece tiek piegādāta uz DPD Pickup Paku Bodi vai Omniva pakomātu preču kartiņā norādītajā termiņā. Ja apmaksa tiek veikta vairākas dienas pēc pasūtījuma saņemšanas, par attiecīgo dienu skaitu palielinās preces sagādes laiks. Dateks.lv mājaslapā iespējams veikt pasūtījuma apmaksu ar maksājumu karti – tas nodrošinās maksimāli ātru pasūtījuma apstrādi.

Piegāde ar DPD kurjerpastu

Preces iespējams pasūtīt ar piegādi tieši mājās vai birojā. Preču piegādes cena ir eur 3.99 Rīgā vai eur 6.99 pārējā Latvijas teritorijā. DPD kurjers var pieņemt skaidras naudas maksājumu. Preču piegādi ar kurjeru veicam preces kartiņā norādītajā laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas, vai apmaksas saņemšanas Dateks kontā, ja izvēlētais maksājuma veids ir priekšapmaksa ar pārskaitījumu. Ja apmaksa ar pārskaitījumu tiek veikta vairākas dienas pēc pasūtījuma saņemšanas, par attiecīgo dienu skaitu palielinās preces sagādes laiks. Dateks.lv mājaslapā iespējams veikt pasūtījuma apmaksu ar maksājumu karti – tas nodrošinās maksimāli ātru pasūtījuma apstrādi.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam kontaktēties ar mūsu klientu konsultantiem.

Visas kategorijas