Piegāde

Piegādes iespējas Rīgā un pārējā Latvijas teritorijā.

Preču piegādei tiek izmantoti DPD kurjerpasta pakalpojumi un Omniva (Post24) pakomātu tīkls.

DPD Pickup Paku Bodes un Omniva pakomāti

Preces uz DPD Pickup Paku Bodēm (vairāk kā 100 preču saņemšanas vietām visā Latvijā) un Omniva (bij. Post24, vairāk kā 100 pakomāti, kas pieejami visu diennakti) pakomātiem tiek piegādātas bez maksas. Izvēloties šos piegādes veidus, pircējam tiek sagatavots priekšapmaksas rēķins, un pēc naudas saņemšanas Dateks kontā prece tiek piegādāta uz DPD Pickup Paku Bodi vai Omniva pakomātu. Dateks.lv mājaslapā iespējams veikt pasūtījuma apmaksu ar maksājumu karti – tas nodrošinās maksimāli ātru pasūtījuma apstrādi. Iespējams piegādi uz Omniva pakomātu vai DPD PakuBodi veikt arī situācijā, kad attālināti tiek noslēgts līzinga līgums.

Piegāde ar DPD kurjerpastu

Preces iespējams pasūtīt ar piegādi tieši uz māju vai biroju. Preču piegādes cena ir eur 3.99 Rīgā vai eur 6.99 pārējā Latvijas teritorijā. Preču piegādi ar kurjeru veicam pēc pasūtījuma apstiprināšanas, vai apmaksas saņemšanas Dateks kontā, ja izvēlētais maksājuma veids ir priekšapmaksa ar pārskaitījumu. Dateks.lv mājaslapā iespējams veikt pasūtījuma apmaksu ar maksājumu karti – tas nodrošinās maksimāli ātru pasūtījuma apstrādi. Pieejams arī līzings, gan slēdzot līzinga līgumu attālināti, gan parakstot preces saņemšanas brīdī

Preču saņemšana Dateks birojā – Zemitāna ielā 9 k-1, Rīgā

Pasūtīto preci iespējams saņemt Dateks birojā Zemitāna 9 k-1, Rīgā bez maksas. Iespējamie apmaksas veidi: skaidrā naudā, ar maksājumu karti, priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu, līzings.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam kontaktēties ar mūsu menedžeriem.

Visas kategorijas