Piegāde

Piegādes iespējas Rīgā un pārējā Latvijas teritorijā.

Preču piegādei tiek izmantoti DPD kurjerpasta pakalpojumi, un DPD un Omniva paku skapju tīkls.

Preču saņemšana Dateks birojā – Zemitāna ielā 9, Rīgā

Pasūtīto preci iespējams saņemt Dateks birojā Zemitāna 9, Rīgā bez maksas. Iespējamie apmaksas veidi: skaidrā naudā, ar maksājumu karti, priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu, līzings. Prece birojā tiek piegādātas preču kartiņā norādītajā termiņā.

DPD Paku skapji un Omniva paku skapji

Preces uz DPD un Omniva paku skapjiem tiek piegādātas bez maksas. Izvēloties šos piegādes veidus, pircējam tiek sagatavots priekšapmaksas rēķins, un pēc naudas saņemšanas Dateks kontā prece tiek piegādāta uz DPD vai Omniva paku skapi preču kartiņā norādītajā termiņā. Ja apmaksa tiek veikta vairākas dienas pēc pasūtījuma saņemšanas, par attiecīgo dienu skaitu palielinās preces sagādes laiks. Dateks.lv mājaslapā iespējams veikt pasūtījuma apmaksu ar maksājumu karti – tas nodrošinās maksimāli ātru pasūtījuma apstrādi.

Piegāde ar DPD kurjerpastu

Preces iespējams pasūtīt ar piegādi tieši mājās vai birojā. Preču piegādes cena ir eur 3.99 Rīgā vai eur 6.99 pārējā Latvijas teritorijā. DPD kurjers var pieņemt skaidras naudas maksājumu. Preču piegādi ar kurjeru veicam preces kartiņā norādītajā laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas, vai apmaksas saņemšanas Dateks kontā, ja izvēlētais maksājuma veids ir priekšapmaksa ar pārskaitījumu. Ja apmaksa ar pārskaitījumu tiek veikta vairākas dienas pēc pasūtījuma saņemšanas, par attiecīgo dienu skaitu palielinās preces sagādes laiks. Dateks.lv mājaslapā iespējams veikt pasūtījuma apmaksu ar maksājumu karti – tas nodrošinās maksimāli ātru pasūtījuma apstrādi.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam kontaktēties ar mūsu klientu konsultantiem.

Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas