PC`s

Price from 381.32 €
Shop this model
0% lease for 3 months
Free shipping in Latvia
"Gaming" sērijas datori pamatā ir optimizēti maksimāli augstam kadru skaitam (FPS) modernākajās datorspēlēs, taču pat darbs 3D grafikas, arhitektūras un video apstrādes programmās ikvienai no šīm sistēmām ir pa spēkam, nemaz nerunājot par dokumentiem, izklājlapām un prezentācijām. Mūsu "Gaming Series" datoros uzsvars tiek likts uz jaunākās paaudzes GeForce GTX 10-Series un AMD RX VEGA grafiskajām kartēm, kas apvienojumā ar Intel Kaby Lake vai AMD Ryzen arhitektūras procesoru un ātru SSD disku sniegs daudzus neaizmirstamus mirkļus virtuālajā pasaulē.
Price from 790.95 €
Shop this model
0% lease for 3 months
Free shipping in Latvia
"Creative" series computers are ideal for professionals whose main instrument for making a living is a powerful computer system. Balanced configuration with the highest quality components, guarantees the highest possible performance and ensures stable operation and longterm life. SSD drive and HDD RAID array for fast and secure data processing and storage. If you are working with AutoCAD, 3ds Max, Photoshop, AfterEffects, or other demanding processing program, "Creative" series computers are created just for you!
Price from 228.07 €
Shop this model
0% lease for 3 months
Free shipping in Latvia
"Home & Business" datori ir pareizā izvēle tiem, kas vēlas iegādāties savu pirmo vai nomainīt jau esošo novecojušo tehniku mājās vai uzņēmumā. Tie ir moderni un ātri datori par ļoti adekvātu cenu. Darbs ar internetu, filmu un mūzikas atskaņošana, dokumentu un prezentāciju veidošana, mājas video un fotogrāfiju uzglabāšana un apstrāde būs pa spēkam ikvienam no mūsu šīs kategorijas datoriem. Ja Jūsu mērķis ir spēlēt pašas jaunākās datorspēles, vajadzētu tēmēt uz kādu no "Gaming" sērijas datoriem.
All categories