Canon Pixma MG3650S, Red

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 260771 Preces kods: 0515C112AA
Noliktavā 2 gab.
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
77,94 €
Piegādes veidi Par piegādi
  • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: ceturtdien, 18.08.2022
  • Piegāde uz DPD Pickup Paku Skapi bez maksas: ceturtdien, 18.08.2022
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: ceturtdien, 18.08.2022
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: ceturtdien, 18.08.2022
  • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: otrdien, 16.08.2022 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 4800 x 1200 dpi
  • Drukas veids: Tintes
  • Drukāšanas ātrums (mono): 9 lpp/min
  • Max. apdrukas izmērs: A4
  • Kartridžu skaits: 2
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 4800 x 1200 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 9 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Ir

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 2

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

USB Kabelis
Papildus specifikācija
Android OS saderība - Jā
Apraksts - Canon PIXMA MG3650S Savienojieties ar viedierīcēm un mākoni, izmantojot šo pieejamo, kompakto Wi-Fi daudzfunkcionālo ierīci. Izbaudiet ātru, augstas kvalitātes drukāšanu, kopēšanu un skenēšanu, izmantojot papildu XL tintes kasetnes.
BrandPartCode - 0515C046
BrandPartCode - 0515C112
Citas funkcijas - Lejupielādējama programmatūra - Easy-WebPrint EX
Citas funkcijas - PictBridge - Y
Darbs ar papīru - drukas nesatur ISO drukas nesēju izmēri - Juridiskais
Darbības rādītāji - Skaņas jaudas līmenis (gaidīšanas režīmā) - 43.5 dB
Dizains - Iebūvēts displejs - N
Dizains - Produkta krāsa - Sarkanais
Dizains - Tirgus pozicionēšana - Māja un birojs
Drukāšana - abpusēja drukāšana - Y
Drukāšana - abpusējas drukāšanas režīms - Automašīna
Drukāšana - Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) krāsains - 5,7 ipm
Drukāšana - Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) mono - 9,9 ipm
Drukāšana - maksimālā izšķirtspēja - 4800 x 1200 DPI
EANCode - 4549292126877
Eans - 4549292036640
Ekspluatācijas apstākļi - Darba relatīvais mitrums (H-H) - 10 - 90%
Ekspluatācijas apstākļi - Darba temperatūra (T-T) - 5 - 35 °C
Enerģijas padeve - maiņstrāvas ieejas spriegums - 100 - 240 V
Fakss - Fakss - N
Funkcijas - Drukāšanas kārtridžu skaits - 2
Garantija - 12/24 mēneši
GarantijaInformācija -
GRUPA1 - Printeris/kopētājs/faksa aparāts
GRUPA2 - Tintes printeris All In One
GTIN - 4549292036640
GTIN - 4549292126877
GTIN - 8681986200916
HST NUMERIS - 0515C112
Iebūvēts tīkls - W-LAN 802.11b/g/n
Ieejas un izejas jauda - Maksimālā ieejas jauda - 100 lapas
Iepakojuma saturs - komplektā iekļautā programmatūra - MP draiveris, ieskaitot skenēšanas utilītu My Image Garden ar Full HD filmu drukāšanu 9 Quick Menu Easy-WebPrint EX (lejupielādēt)
Iepakojuma saturs - komplektā iekļautā programmatūra - MP draiveris, tostarp skenēšanas rīks Mans attēlu dārzs ar Full HD filmu Drukāt Ātrā izvēlne
iOS OS saderība - Jā
Izmēri - 449 x 304 x 152 mm
IZSTRĀDĒTĀJS - CANON
Izšķirtspēja līdz - 4800x1200 dpi
Jauda - enerģijas patēriņš (gaidīšanas režīmā) - 1.4 W
Jauda - enerģijas patēriņš (izslēgts) - 0.1 W
Jauda - enerģijas patēriņš (kopēšana) - 16 W
Jauda - maiņstrāvas ieejas frekvence - 50 - 60 Hz
Kategorija - Daudzfunkcionālie rīki
Kategorija - Root/Office | Uzņēmums/Kancelejas aprīkojums/Inkjet printeris
Kategorijas kods - AIO
Komplektmateriāli, krāsa - CL-541
Komplektmateriāli, melni - PG-540
Kopēšana - Kopēšana - Krāsu kopēšana
Kopēšana - Maksimālais kopiju skaits - 21 eksemplārs
Kopēšanas funkcija - Jā
Krāsa - Sarkanais
Krāsu druka - Jā
LongDesc - Canon PIXMA MG3650S Savienojieties ar viedierīcēm un mākoni, izmantojot šo pieejamo, kompakto Wi-Fi daudzfunkcionālo ierīci. Izbaudiet ātru un kvalitatīvu drukāšanu, kopēšanu un skenēšanu, izmantojot pēc izvēles pieejamās XL tintes kasetnes. Kompaktais un pieejamais Wi-Fi daudzfunkcionālais printeris ātrai un kvalitatīvai drukāšanai Šis daudzfunkcionālais printeris, kas ir kompakts un pieejams par pieņemamu cenu, nodrošina lieliskas fotogrāfijas bez malām un skaidrus, asus dokumentus. Bezšuvju savienojumi ar mākoni un viedierīcēm nodrošina vieglu savienojamību, savukārt papildu XL tintes kasetnes un automātiskā divpusējā drukāšana ietaupa naudu un laiku. Pristīgas bezrobežu izdrukas Bez piepūles drukājiet satriecošas bezrobežu fotogrāfijas no 4x6 collu līdz A4 formātam, kas piepildītas ar smalku detalizāciju, un dokumentus ar asu tekstu, nodrošinot augstas kvalitātes rezultātu. Tūlītēja piekļuve Izbaudiet vienkāršu drukāšanu, kopēšanu un skenēšanu, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru, vai tieši piekļūstiet mākoņglabāšanai, izmantojot PIXMA Cloud Link - tas viss, pateicoties lietotnei Canon PRINT. Mākoņa brīvība Drukājiet un skenējiet* dokumentus mākoņpakalpojumos, piemēram, GoogleDrive, OneDrive un Dropbox. Varat arī pievienot un nosūtīt skenētus failus tieši pa e-pastu - un tas viss bez datora. *Skenēšana uz mākoni un skenēšana uz e-pastu pieejama tikai oriģinālu Canon tintes iekārtu lietotājiem Saņemiet vairāk naudas Samaziniet atkritumu daudzumu un palieliniet izmaksu ietaupījumu līdz pat 50 %, salīdzinot ar mūsu standarta kasetnēm, izmantojot papildu XL tintes un automātisko divpusējo drukāšanu. Izpaudiet radošumu Atklājiet savu iekšējo mākslinieku ar Creative Park un Easy-PhotoPrint Editor. Izmantojiet lietotni, lai no planšetdatora, personālā datora vai mākoņdatošanas lietojumprogrammas palīdzību veidotu kartītes, kalendārus un daudz ko citu, izmantojot fotoattēlus.
LongDesc - Wi-Fi All-In-One tiem, kas vēlas bez piepūles izveidot savienojumu ar viedierīcēm un mākoni Ar šo kompakto Wi-Fi All-In-One ierīci var viegli izveidot savienojumu ar viedierīcēm un mākoni. Izbaudiet ātru, augstas kvalitātes drukāšanu, kopēšanu un skenēšanu ar abpusēju drukāšanu un izvēles XL tintes kasetnēm. - Veidojiet un drukājiet skaistas fotogrāfijas bez malām - Drukājiet no viedtālruņa vai planšetdatora un skenējiet uz to - Viegli pievienojieties mākoņkrātuvei, izmantojot PIXMA Cloud Link - Par savu naudu izdrukājiet vairāk lappušu, izmantojot XL tintes kasetnes - Izbaudiet prieku, veidojot personalizētas apsveikuma kartītes Savietojiet, drukājiet, kopējiet un skenējiet, kā vēlaties, ar šo Wi-Fi daudzfunkcionālo ierīci, kas nodrošina ātru augstas kvalitātes bezkrāsainas izdrukas Bez piepūles drukājiet satriecošas bezkrāsainas fotogrāfijas ar augstu detalizācijas pakāpi, kā arī profesionāla izskata dokumentus ar asu tekstu, pateicoties Canon FINE kasetņu sistēmai un līdz pat 4800 dpi izšķirtspējai. ISO ESAT ātrums ir 9,9 ipm melnrakstā un 5,7 ipm krāsainā drukā, un 10 x 15 cm izmēra fotogrāfija bez apmalēm tiek izdrukāta aptuveni 44 sekundēs. Uzstādiet un skenējiet bez piepūles, izmantojot viedierīces un Canon PRINT lietojumprogrammu - nav nepieciešams internets ar iebūvēto piekļuves punkta režīmu Jūs esat gatavs viedtālrunim un šis printeris arī. Vienkārši lejupielādējiet Canon PRINT lietotni, un varat drukāt un skenēt, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru, kā arī tieši piekļūt mākoņpakalpojumiem. Iebūvētais piekļuves punkta režīms izveido ad hoc bezvadu tīklu - tādējādi varat drukāt un skenēt tieši, nepievienojoties Wi-Fi tīklam vai neizmantojot internetu. Izbaudiet mākoņdrukas drukāšanas un skenēšanas radošo brīvību ar PIXMA Cloud Link Ar uzlaboto PIXMA Cloud Link varat sekundes laikā izdrukāt fotogrāfijas no Facebook, Instagram un tiešsaistes fotoalbumiem; drukāt/skenēt dokumentus mākoņpakalpojumos, piemēram, GoogleDrive, OneDrive un Dropbox; un pat pievienot un nosūtīt skenētus failus/attēlus tieši pa e-pastu - un tas viss bez datora izmantošanas. Nokārtojiet vairāk lappušu par savu naudu, izmantojot papildu XL tintes kasetnes un automātisko divpusējo dokumentu drukāšanu Izbaudiet minimālu atkritumu daudzumu un maksimālu ietaupījumu. Izdrukājiet vairāk lappušu par savu naudu, ietaupot līdz pat 50 % izmaksu, ja izmantojat papildu XL tintes kasetnes, un ietaupiet papīru ar automātisko divpusējo drukāšanu. Saņemiet prieku, veidojot personalizētas apsveikuma kartītes, kalendārus un daudz ko citu, izmantojot Easy-PhotoPrint+ Izbaudiet savu radošumu ar Easy-PhotoPrint+. Izmantojot šo tīmekļa pakalpojumu, varat viegli veidot un drukāt apsveikuma kartītes, foto kolāžas un daudz ko citu, izmantojot personiskos attēlus no planšetdatora, datora vai mākoņa. Izpētiet vairāk par Canon PIXMA MG3650, tās funkcijām un iespējām. - Izmantojiet un kopīgojiet bezvadu režīmā - Canon PRINT Inkjet/SELPHY lietotne - Automātiska abpusēja drukāšana - Pēc izvēles pieejamas augstas ražības tintes - Drukāt no mākoņa un skenēt uz to - Gatavs planšetdatoram un viedtālrunim - Augstas izšķirtspējas fotoattēlu drukāšana - Drukāt fotogrāfijas bez malām
LongProductName - 4800 x 1200 dpi, krāsains, CIS, IEEE802.11 b/g/n, 5,4 kg, balts
LongProductName - MG3650 - Wi-Fi 802.11 b/g/n, 4800 x 1200 dpi, 1200 x 2400 dpi, drukāšana/kopēšana/skenēšana
LongSummaryDescription - Canon PIXMA MG3650. Drukāšanas tehnoloģija: Drukas tehnoloģija: tintes strūklas, Drukāšana: Maksimālā izšķirtspēja: Krāsu drukāšana, Maksimālā izšķirtspēja: Maksimālā izšķirtspēja: 4800 x 1200 DPI. Kopēšana: Krāsaina kopēšana. Skenēšana: Krāsaina skenēšana, optiskā skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 2400 DPI. Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs: A4. Wi-Fi. Produkta krāsa: Sarkana:
LongSummaryDescription - Canon PIXMA MG3650S. Drukāšanas tehnoloģija: Drukas tehnoloģija: tintes strūklas, Drukāšana: Maksimālā izšķirtspēja: Krāsu drukāšana, Maksimālā izšķirtspēja: Maksimālā izšķirtspēja: 4800 x 1200 DPI. Kopēšana: Krāsaina kopēšana. Skenēšana: Krāsaina skenēšana, optiskā skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 2400 DPI. Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs: A4. Wi-Fi. Produkta krāsa: Sarkana:
Loģistikas dati - Harmonizētās sistēmas (HS) kods - 84433100
Modeļa nosaukums - MG3650S
Nosaukums - Canon PIXMA MG3650 tintes printeris A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
Nosaukums - Canon PIXMA MG3650S tintes printeris A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
Nosaukums - Canon PIXMA MG3650S [sarkans]
PANTS1 - PIXMA MG3650S - SARKANS
PANTS2 - .
Papīra apstrāde - aplokšņu izmēri - 10, DL
Papīra apstrāde - Foto papīra izmēri - 10x15,13x18,20x25
Papīra apstrāde - fotopapīra izmēri (imperiālā formātā) - 10x15,13x18,20x25
Papīra apstrāde - Ieteicamais nesēja svars - 64 - 105, 300 g/m²
Papīra apstrāde - ISO A sērijas izmēri (A0...A9) - A4, A5
Papīra apstrāde - ISO B sērijas izmēri (B0...B9) - B5
Papīra apstrāde - Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs - A4
Papīra apstrāde - Papīra paplātes datu nesēju veidi - Foto papīrs, Matēts papīrs, Matēts papīrs, Pusglancēts papīrs, Matēts papīrs, Pusglancēts papīrs, T-kreklu pārnešana, Aploksnes, Spīdīgs papīrs, Augstas izšķirtspējas papīrs
Papīra formāts un izmērs (mm) - A4/210 C- 297
Piegādes kastes augstums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 39 cm
Piegādes kastes dziļums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 50 cm
Piegādes kastes platums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 22 cm
Piegādes kastes svars Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 6.85 kg
Pilna apraksta līnija - Termiskā tintes printeri|MG3650S|USB|WiFi|Windows 10|Windows 8|Windows 7|iOS|Android|Windows RT|Papīra izmērs A4/210 C- 297|Rezolūcija 4800x1200 dpi|Piegādes komplektācija, melna PG-540|Piegādes komplektācija, krāsaina CL-541|Kopēt|Skenēt|Krāsu drukāšana|Tīkla W-LAN 802.11b/g/n|Istīkla krāsa sarkana|Izmēri 449 x 304 x 152 mm
Poligrāfija - Drukāšanas tehnoloģija - Tintes printeris
Poligrāfija - Poligrāfija - Krāsu druka
Printeru tehnoloģija - Termiskā tintes strūklas drukāšana
ProducerCode - 0515C112AA
Produkta nosaukums - MG3650
Produkta nosaukums - MG3650S
Pārdevēja mājas lapa - www.canon-europe.com/printers/pixma-mg3650s/specifications/
Ražotājs - Canon
Savienojamie porti un saskarnes - Standarta saskarnes - USB, bezvadu LAN
Savienojamie porti un saskarnes - Standarta saskarnes - USB 2.0, bezvadu LAN
Savienojamības porti un saskarnes - USB 2.0 pieslēgvietu skaits - 1
Savienojamības porti un saskarnes - USB ports - Y
ShortDescription - tintes | krāsaina | A4 | drukāšana | kopēšana | skenēšana | abpusēja drukāšana | USB | WiFi
ShortSummaryDescription - Canon PIXMA MG3650, Tintes printeris, Krāsaina drukāšana, 4800 x 1200 DPI, Krāsaina kopēšana, A4, Sarkans
ShortSummaryDescription - Canon PIXMA MG3650S, Tintes printeris, Krāsaina drukāšana, 4800 x 1200 DPI, Krāsaina kopēšana, A4, Sarkans
Sistēmas prasības - Atbalstītās Mac operētājsistēmas - Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks
Sistēmas prasības - Atbalstītās Mac operētājsistēmas - Y
Sistēmas prasības - Atbalstītās mobilās operētājsistēmas - Android, iOS
Sistēmas prasības - Atbalstītās Windows operētājsistēmas - Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64, Windows 8.1 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64.
Sistēmas prasības - Atbalstītās Windows operētājsistēmas - Y
Sistēmas prasības - Citas atbalstītās operētājsistēmas - Android, iOS
Sistēmas prasības - Minimālā atmiņas diska vieta - 3072 MB
Sistēmas prasības - Minimālā atmiņas diska vieta - 3100 MB
Skenēšana - ievades krāsu dziļums - 48 bit
Skenēšana - izejas krāsu dziļums - 24 bit
Skenēšana - maksimālais skenēšanas apgabals - 216 x 297 mm
Skenēšana - optiskās skenēšanas izšķirtspēja - 1200 x 2400 DPI
Skenēšana - skenera tips - Plakanas virsmas skeneris
Skenēšana - Skenēšana - Krāsu skenēšana
Skenēšana - skenēšanas tehnoloģija - CIS
Skenēšana - Skenēšana uz - Mākonis
Skenēšanas funkcija - Jā
Starling - N
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 24
Svars un izmēri - Augstums - 152 mm
Svars un izmēri - Dziļums - 304 mm
Svars un izmēri - Platums - 449 mm
Svars un izmēri - Svars - 5.4 kg
Tīkls - Drošības algoritmi - WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK
Tīkls - Ethernet LAN - N
Tīkls - Mobilās drukāšanas tehnoloģijas - Apple AirPrint, Canon iEasy-PhotoPrint, Google mākoņdruka, Mopria Print Service, PIXMA Cloud Link
Tīkls - Mobilās drukāšanas tehnoloģijas - Apple AirPrint, Google mākoņdruka, Mopria Print Service, PIXMA Cloud Link
Tīkls - Wi-Fi - Y
Tīkls - Wi-Fi standarti - 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
URL - https://www.canon-europe.com/printers/inkjet/pixma/pixma_mg3650/
URL - https://www.canon.co.uk/printers/pixma-mg3650s/
USB saskarne - Jā
Vienība Neto svars - 5.4 kg
Vienības bruto svars - 6.85 kg
Vienības kastes augstums - 0.39
Vienības kastes garums - 0.5
Vienības kastes platums - 0.22
Vienība Slikts tilpums - 0,0429 kubikmetru
WiFi saskarne - Jā
Windows 7 OS saderība - Jā
Windows 8 OS saderība - Jā
Windows 10 OS saderība - Jā
Windows RT OS saderība - Jā
Zīmols - Canon
Android OS compatibility - Yes
Description - Canon PIXMA MG3650S Connect with smart devices and the cloud using this affordable, compact Wi-Fi All-In-One. Enjoy fast, high-quality printing, copying and scanning with optional XL ink cartridges.
BrandPartCode - 0515C046
BrandPartCode - 0515C112
Other features - Downloadable software - Easy-WebPrint EX
Other features - PictBridge - Y
Paper handling - Non-ISO print media sizes - Legal
Performance - Sound power level (standby) - 43.5 dB
Design - Built-in display - N
Design - Product colour - Red
Design - Market positioning - Home & office
Printing - Duplex printing - Y
Printing - Duplex printing mode - Auto
Printing - Print speed (ISO/IEC 24734) colour - 5.7 ipm
Printing - Print speed (ISO/IEC 24734) mono - 9.9 ipm
Printing - Maximum resolution - 4800 x 1200 DPI
EANCode - 4549292126877
Eans - 4549292036640
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 10 - 90%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 5 - 35 °C
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
Fax - Faxing - N
Features - Number of print cartridges - 2
Warranty - 12/24 months
WarrantyInfo -
GRUPPE1 - Printer/copier/fax
GRUPPE2 - Inkjet All In One
GTIN - 4549292036640
GTIN - 4549292126877
GTIN - 8681986200916
HSTNUMMER - 0515C112
Built-in Network - W-LAN 802.11b/g/n
Input & output capacity - Maximum input capacity - 100 sheets
Packaging content - Bundled software - MP Driver including Scanning Utility
My Image Garden with Full HD Movie Print 9
Quick Menu
Easy-WebPrint EX (download)
Packaging content - Bundled software - MP Driver including Scanning Utility
My Image Garden with Full HD Movie Print
Quick Menu
iOS OS compatibility - Yes
Dimensions - 449 x 304 x 152 mm
HERSTELLER - CANON
Resolution up to - 4800x1200 dpi
Power - Power consumption (standby) - 1.4 W
Power - Power consumption (off) - 0.1 W
Power - Power consumption (copying) - 16 W
Power - AC input frequency - 50 - 60 Hz
Category - Multifunctionals
Category - Root/Office | Company/Sprzęt biurowy/Inkjet printer
Category Code - AIO
Supplies, colour - CL-541
Supplies, black - PG-540
Copying - Copying - Colour copying
Copying - Maximum number of copies - 21 copies
Copy function - Yes
Colour - Red
Colour printing - Yes
LongDesc - Canon PIXMA MG3650S
Connect with smart devices and the cloud using this affordable, compact Wi-Fi All-In-One. Enjoy fast, high-quality printing, copying and scanning with optional XL ink cartridges.
Affordable Wi-Fi All-In-One printer for fast, quality prints
Compact and affordable, this All-In-One delivers superb borderless photos and crisp, sharp documents. Seamless links to the cloud and smart devices ensure easy connectivity while optional XL ink cartridges and auto 2-sided printing save money and time.
Pristine borderless prints
Effortlessly print stunning borderless photos from 4x6 inch to A4, filled with fine detail and documents with sharp text for high-quality results.
Instant access
Enjoy straightforward printing, copying and scanning using your smartphone or tablet or directly access cloud storage via PIXMA Cloud Link - all thanks to the Canon PRINT app.
Freedom of the cloud
Print and scan* documents to cloud services such as GoogleDrive, OneDrive and Dropbox. You can also attach and send scanned files directly via email - all without a PC.
*Scan to cloud and scan to email only available for users of genuine Canon ink
Maximise your money
Cut waste and boost your cost savings by up to 50% compared to our standard cartridges with optional XL ink cartridges and auto 2-sided printing.
Get creative
Unleash your inner artist with Creative Park and the Easy-PhotoPrint Editor. Use the app to design cards, calendars and more using photos from your tablet, PC or cloud.
LongDesc - Wi-Fi All-In-One for those who want to connect effortlessly to smart devices and the cloud
Connect easily with smart devices and the cloud using this compact Wi-Fi All-In-One. Enjoy fast, high quality print, copy and scan with 2-sided printing and optional XL ink cartridges.
- Create and print beautiful borderless photos
- Print from and scan to your smartphone or tablet
- Connect easily to cloud storage with PIXMA Cloud Link
- Print more pages for your money with XL ink cartridges
- Have fun creating personalised greetings cards
Connect, print, copy and scan the way you want with this Wi-Fi All-In-One that delivers fast high quality, borderless prints
Effortlessly print stunning borderless photos packed with high levels of detail, plus professional looking documents with sharp text - thanks to Canon’s FINE cartridge system and up to 4,800dpi print resolution. With ISO ESAT speeds of 9.9 ipm mono and 5.7 ipm colour, a 10 x15 cm borderless photo takes around 44 seconds..
Effortlessly print and scan using smart devices and Canon PRINT app - no internet required with built-in access point mode
You’re smartphone ready and so is this printer. Simply download the Canon PRINT app and you can print and scan using your smartphone or tablet, and directly access cloud services. Built-in access point mode creates an ad hoc wireless network - so you can print and scan directly without having to join a Wi-Fi network or use the internet.
Experience the creative freedom of cloud printing and scanning with PIXMA Cloud Link
With improved PIXMA Cloud Link you can print photos in seconds from Facebook, Instagram and online photo albums; print/scan documents to cloud services like GoogleDrive, OneDrive and Dropbox; and even attach and send scanned files/images directly via email – all without using a PC.
Print more pages for your money with optional XL ink cartridges and auto 2-sided document printing
Enjoy minimum waste and maximum savings. Print more pages for your money with up to 50% cost savings when you use optional XL ink cartridges and save on paper with auto 2-sided printing.
Have fun creating personalised greeting cards, calendars and more using Easy-PhotoPrint+
Have fun exploring your creativity with Easy-PhotoPrint+. You can easily design and print greeting cards, photo collages and much more with this web-based service, using your personal images from your tablet, PC or the cloud.
Find out more about the Canon PIXMA MG3650, its features and what it can do.
- Use and share wirelessly
- Canon PRINT Inkjet/SELPHY app
- Automatic double sided printing
- Optional high yield inks
- Print from and scan to the cloud
- Tablet and smartphone ready
- High resolution photo printing
- Print borderless photos
LongProductName - 4800 x 1200 dpi, Colour, CIS, IEEE802.11 b/g/n, 5.4 kg, White
LongProductName - MG3650 - Wi-Fi 802.11 b/g/n, 4800 x 1200 dpi, 1200 x 2400 dpi, Print/Copy/Scan
LongSummaryDescription - Canon PIXMA MG3650. Print technology: Inkjet, Printing: Colour printing, Maximum resolution: 4800 x 1200 DPI. Copying: Colour copying. Scanning: Colour scanning, Optical scanning resolution: 1200 x 2400 DPI. Maximum ISO A-series paper size: A4. Wi-Fi. Product colour: Red
LongSummaryDescription - Canon PIXMA MG3650S. Print technology: Inkjet, Printing: Colour printing, Maximum resolution: 4800 x 1200 DPI. Copying: Colour copying. Scanning: Colour scanning, Optical scanning resolution: 1200 x 2400 DPI. Maximum ISO A-series paper size: A4. Wi-Fi. Product colour: Red
Logistics data - Harmonized System (HS) code - 84433100
Model name - MG3650S
Title - Canon PIXMA MG3650 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
Title - Canon PIXMA MG3650S Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
Name - Canon PIXMA MG3650S [czerwona]
ARTIKEL1 - PIXMA MG3650S - RED
ARTIKEL2 - .
Paper handling - Envelopes sizes - 10, DL
Paper handling - Photo paper sizes - 10x15,13x18,20x25
Paper handling - Photo paper sizes (imperial) - 10x15,13x18,20x25
Paper handling - Recommended media weight - 64 - 105, 300 g/m²
Paper handling - ISO A-series sizes (A0...A9) - A4, A5
Paper handling - ISO B-series sizes (B0...B9) - B5
Paper handling - Maximum ISO A-series paper size - A4
Paper handling - Paper tray media types - Envelopes, Glossy paper, High resolution paper, Matte paper, Photo paper, Plain paper, Semi-glossy paper, T-shirt Transfer
Paper format and size(mm) - A4/210 C- 297
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 39 cm
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 50 cm
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 22 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 6.85 kg
Full Description Line - Thermal Inkjet|MG3650S|USB|WiFi|Windows 10|Windows 8|Windows 7|iOS|Android|Windows RT|Paper size A4/210 C- 297|Resolution 4800x1200 dpi|Supplies, black PG-540|Supplies, colour CL-541|Copy|Scan|Colour printing|Network W-LAN 802.11b/g/n|Device colour Red|Dimensions 449 x 304 x 152 mm
Printing - Print technology - Inkjet
Printing - Printing - Colour printing
Printer Technology - Thermal Inkjet
ProducerCode - 0515C112AA
ProductName - MG3650
ProductName - MG3650S
Vendor Homepage - www.canon-europe.com/printers/pixma-mg3650s/specifications/
Producer - Canon
Ports & interfaces - Standard interfaces - USB, Wireless LAN
Ports & interfaces - Standard interfaces - USB 2.0, Wireless LAN
Ports & interfaces - USB 2.0 ports quantity - 1
Ports & interfaces - USB port - Y
ShortDescription - atrament | kolor | A4 | druk | kopia | skan | dupleks | USB | WiFi
ShortSummaryDescription - Canon PIXMA MG3650, Inkjet, Colour printing, 4800 x 1200 DPI, Colour copying, A4, Red
ShortSummaryDescription - Canon PIXMA MG3650S, Inkjet, Colour printing, 4800 x 1200 DPI, Colour copying, A4, Red
System requirements - Mac operating systems supported - Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks
System requirements - Mac operating systems supported - Y
System requirements - Mobile operating systems supported - Android, iOS
System requirements - Windows operating systems supported - Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64
System requirements - Windows operating systems supported - Y
System requirements - Other operating systems supported - Android, iOS
System requirements - Minimum storage drive space - 3072 MB
System requirements - Minimum storage drive space - 3100 MB
Scanning - Input colour depth - 48 bit
Scanning - Output colour depth - 24 bit
Scanning - Maximum scan area - 216 x 297 mm
Scanning - Optical scanning resolution - 1200 x 2400 DPI
Scanning - Scanner type - Flatbed scanner
Scanning - Scanning - Colour scanning
Scanning - Scan technology - CIS
Scanning - Scan to - Cloud
Scan function - Yes
Storno - N
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 24
Weight & dimensions - Height - 152 mm
Weight & dimensions - Depth - 304 mm
Weight & dimensions - Width - 449 mm
Weight & dimensions - Weight - 5.4 kg
Network - Security algorithms - WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK
Network - Ethernet LAN - N
Network - Mobile printing technologies - Apple AirPrint, Canon iEasy-PhotoPrint, Google Cloud Print, Mopria Print Service, PIXMA Cloud Link
Network - Mobile printing technologies - Apple AirPrint, Google Cloud Print, Mopria Print Service, PIXMA Cloud Link
Network - Wi-Fi - Y
Network - Wi-Fi standards - 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
URL - https://www.canon-europe.com/printers/inkjet/pixma/pixma_mg3650/
URL - https://www.canon.co.uk/printers/pixma-mg3650s/
USB Interface - Yes
Unit Net Weight - 5.4 kg
Unit Gross Weight - 6.85 kg
Unit Box Height - 0.39
Unit Box Length - 0.5
Unit Box Width - 0.22
Unit Brutto Volume - 0.0429 cubm
WiFi Interface - Yes
Windows 7 OS compatibility - Yes
Windows 8 OS compatibility - Yes
Windows 10 OS compatibility - Yes
Windows RT OS compatibility - Yes
Brand - Canon
`
77,94 €
Canon Pixma MG3650S, Red
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas