Canon PIXMA TS305

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 712213 Preces kods: 2321C006AA
Noliktavā 8 gab.
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
53,52 €
Piegādes veidi Par piegādi
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: 03.10.2023
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Skapi bez maksas: 03.10.2023
 • Piegāde uz Latvijas pasta nodaļu, paku skapi, vai Circle K bez maksas: 03.10.2023
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: 03.10.2023
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: 03.10.2023
 • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: piektdien, 29.09.2023 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • Drukas Izšķirtspēja: 4800 x 1200 dpi
 • Drukas veids: Tintes
 • Drukāšanas ātrums (mono): 8 lpp/min
 • Max. apdrukas izmērs: A4
 • Kartridžu skaits: 2
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 4800 x 1200 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 8 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Nav

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 2

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Nav

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Ir

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

USB Kabelis
Papildus specifikācija
Android OS saderība - Jā
Apraksts - Pateicoties Bluetooth®¹ savienojamībai, Canon PRINT lietotnei un Apple AirPrint®/Mopria® atbalstam, varat baudīt vienkāršu un pieejamu bezvadu drukāšanu no viedierīcēm (iOS un Android) un mākoņpakalpojumiem. Pārvērtiet printeri par kopētāju, izmantojot viedtālruņa uzņemšanas un kopēšanas funkciju, izmantojot Canon PRINT lietotni. Pateicoties Canon FINE tehnoloģijai un hibrīdkrāsām, varat drukāt asus, augstas kvalitātes A4 formāta dokumentus ar ātrumu 7,7 ipm mono/4,0 ipm krāsu un spilgtu 4x6" fotoattēlu bez malām aptuveni 65 sekundēs. - Vienkārši lejupielādējiet Canon PRINT lietotni, lai bezvadu režīmā drukātu no viedtālruņa vai planšetdatora un sociālajiem medijiem vai mākoņpakalpojumiem, piemēram, GoogleDrive, Instagram vai Facebook. - Saderība ar Bluetooth®¹ nodrošina savienojumu starp viedierīci un printeri, lai ātri aktivizētu pilnu Wi-Fi savienojumu. - Apple AirPrint®, Mopria® for Android atvieglo savienojumu un drukāšanu tieši no viedierīces. Izmantojiet piekļuves punkta režīmu, lai izveidotu tiešu savienojumu, neizmantojot maršrutētāju. - Ātri un viegli pārvaldiet printeri, pārslēdziet papīra izmēra iestatījumus ar papīra noteikšanas sensora palīdzību un izveidojiet savienojumu ar viedierīcēm, izmantojot vienkāršu vadības pogu. - Viegli drukājiet tieši no saderīgām bezvadu kamerām, izmantojot WLAN PictBridge. - Viegli pārvērsiet printeri par kopētāju, izmantojot viedtālruņa kameru un viedtālruņa uzņemšanas un kopēšanas funkciju Canon PRINT lietotnē. - Pateicoties Canon FINE tehnoloģijai un hibrīdās tintes sistēmai, iegūstiet asu un skaidru tekstu dokumentos, izmantojot pigmenta melno tinti, un spilgtus attēlus, izmantojot krāsu tintes, kuru pamatā ir krāsvielas. - Aptuveni 65 sekundēs izdrukājiet fotogrāfijas bez malām līdz 10 x 15 cm (4x6") un izbaudiet ātru dokumentu drukāšanu ar A4 formāta drukas ātrumu 7,7 ipm melnrakstā/4,0 ipm krāsainā drukā. - Par savu naudu izdrukājiet vairāk lappušu, izmantojot ļoti rentablas papildu XL tintes kasetnes; taupiet enerģiju ar automātiskās izslēgšanās funkciju. - Radoši kopīgojiet fotoattēlus ar pārsteidzošiem personalizētiem ziņojumiem, izmantojot Canon aplikāciju Message in Print², kas paredzēta iOS ierīcēm.
BrandPartCode - 2321C006
Darbības rādītāji - skaņas spiediena līmenis (drukāšana) - 45 dB
Dizains - Iebūvēts displejs - N
Dizains - Produkta krāsa - Black
Dizains - Tirgus pozicionēšana - Māja un birojs
Dizains > Produkta krāsa - Black
Drukāšana - drukāšana bez malām - Y
Drukāšana - Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) krāsains - 4 ipm
Drukāšana - Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) mono - 7,7 ipm
Drukāšana - maksimālā izšķirtspēja - 4800 x 1200 DPI
Drukāšanas tehnoloģija > Maksimālā izšķirtspēja - 4800 x 1200 DPI
EAN - 4549292096026
Eans - 4549292096026
Ekspluatācijas apstākļi - Darba relatīvais mitrums (H-H) - 10 - 90%
Ekspluatācijas apstākļi - Darba temperatūra (T-T) - 5 - 35 °C
Enerģijas padeve - maiņstrāvas ieejas spriegums - 100 - 240 V
Funkcijas - Drukāšanas kārtridžu skaits - 2
Funkcijas - Krāsa - Y
Funkcijas > Multivides veids - Parasts papīrs, glancēts fotopapīrs Plus (PP-201), glancēts fotopapīrs "Ikdienas lietošanai" (GP-501).
Garantija - 12/24 mēneši
Garantija - 24
GarantijaInformācija -
GTIN - 4549292096026
Iebūvēts tīkls - W-LAN 802.11b/g/n
Ieejas jauda > Standarta ieejas jauda - 60 lapas
Ieejas un izejas jauda - Kopējā ieejas jauda - 60 lapas
Ieejas un izejas jauda - Maksimālā ieejas jauda - 60 lapas
Iepakojuma apraksts > Iepakojuma daudzums - 1,00 pcs
Iepakojuma elementi > EEIA nodoklis - Jā
Iepakojuma funkcijas > Paletes daudzums - 45 gab.
Iepakojuma iezīmes > Akumulators ar pildījumu - Nē
Iepakojuma iezīmes > Papīrs/kartons - 800.00 g
Iepakojuma īpašības > Bruto augstums (mm) - 385 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto dziļums (mm) - 490 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto platums (mm) - 203 mm
Iepakojuma īpašības > PET - 44.00 g
Iepakojuma īpašības > Plastmasa (bez PET) - 200.00 g
Iepakojuma īpašības > Taras svars (kg) - 1.00 kg
Iepakojuma īpašības > Tilpums (m3) - 0.03829595 m³
Iepakojuma īpašības > TI svars (kg) - 0.00 kg
iOS OS saderība - Jā
Izmēri - 430 x 282 x 143 mm
Izšķirtspēja līdz - 4800x1200 dpi
Jauda - enerģijas patēriņš (drukāšana) - 10 W
Jauda - enerģijas patēriņš (gaidīšanas režīmā) - 1.7 W
Jauda - enerģijas patēriņš (izslēgts) - 0.2 W
Jauda - maiņstrāvas ieejas frekvence - 50/60 Hz
Kategorija - Root/Office | Uzņēmums/Kancelejas aprīkojums/Inkjet printeris
Kategorija - Tintes printeri
Kategorijas kods - INJ
Kods - 2321C006
Komplekta funkcijas > WEE klasifikācija - CL109:5:2017-04-01
Komplektmateriāli, krāsa - CL-546,CL-546XL
Komplektmateriāli, melni - PG-545, PG-545XL
LongDesc - Kompakts, gudrs un pieejams Wi-Fi printeris Pieejama un kompakta augstas kvalitātes dokumentu un spilgtu fotogrāfiju bez malām bezvadu drukāšana no viedierīcēm un mākoņpakalpojumiem. Veidojiet dokumentu kopijas, atrodoties ceļā, izmantojot viedtālruņa uztveršanas un kopēšanas funkciju, izmantojot Canon PRINT lietotni. Iztālredzīga savienojamība Viegli drukājiet bezvadu režīmā no viedierīcēm un mākoņa, pateicoties Bluetooth®* savienojamībai, Canon PRINT lietotnei un Apple AirPrint®/Mopria® atbalstam. ātra kopēšanas funkcija Ātri un viegli izgatavojiet kopijas, izmantojot viedtālruņa kameru, printera inovatīvo augšējā režģa dizainu un viedtālruņa uzņemšanas un kopēšanas funkciju Canon PRINT lietotnē. Augstas kvalitātes izdrukas Drukājiet asus dokumentus un spilgtas 4x6 collu fotogrāfijas bez malām, pateicoties Canon FINE tehnoloģijai un hibrīdkrāsām. Izbaudiet A4 formāta dokumentu ātrumu 7,7 ipm mono/4,0 ipm krāsu. Kompakta, vienkārša un pieejama Izbaudiet vienkāršu darbību un ātru savienojumu ar viedierīcēm, pateicoties vienkāršām vadības pogām. Kompakts, stilīgs un funkcionāls, šis printeris par pieņemamu cenu ir ideāli piemērots jebkurai mājai. Sagatavojiet un kopīgojiet jautras fotogrāfijasSagatavojiet jautras fotoattēlus ar slēptu ziņojumu, izmantojot Canon lietotni "Message in Print" iOS ierīcēm. Nosūtiet draugam ar lietotnes QR kodu - lai viņš var atklāt pārsteigumu.
LongProductName - 4800 x 1200 dpi, 7,7/4 ipm, Wi-Fi, USB, Bluetooth
LongSummaryDescription - Canon PIXMA TS305. Krāsains, Drukāšanas kārtridžu skaits: 2. Maksimālā izšķirtspēja: 4800 x 1200 DPI. Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs: A4. Wi-Fi. Produkta krāsa: melna.
Loģistikas dati - Harmonizētās sistēmas (HS) kods - 84433210
MacOS OS saderība - Jā
Modeļa nosaukums - Pixma TS305
Nosaukums - Canon fotoprinteris PIXMA TS305 Krāsains, Wi-Fi, melns
Nosaukums - Canon PIXMA TS305
Nosaukums - Canon PIXMA TS305 tintes printeris Krāsu 4800 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
Papīra apstrāde - drukāšanas multivides izmēri bez malām - 10x15
Papīra apstrāde - ISO A sērijas izmēri (A0...A9) - A4
Papīra apstrāde - Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs - A4
Papīra apstrāde - Papīra paplātes datu nesēju veidi - Glancēts papīrs, Fotopapīrs, Parasts papīrs
Piegādes kastes augstums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 39 cm
Piegādes kastes daudzums - 1
Piegādes kastes dziļums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 50 cm
Piegādes kastes platums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 20.5 cm
Piegādes kastes svars Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 4.4 kg
Pilna apraksta līnija - Termiskā tintes printeri|Pixma TS305|USB|Thunderbolt|WiFi|Windows 10|Windows 8|Windows 7|MacOS|iOS|Android|Rezultāts 4800x1200 dpi|Piegādes komplektācija, melna PG-545, PG-545XL|Piegādes komplektācija, krāsaina CL-546,CL-546XL|Tīkla W-LAN 802.11b/g/n|Izmēri 430 x 282 x 143 mm
Printeru tehnoloģija - Termiskā tintes strūklas drukāšana
ProducerCode - 2321C006AA
Produkta nosaukums - TS305
Pārdevēja mājas lapa - store.canon.co.uk/canon-pixma-ts305-printer/2321C008/
Ražotāja produkta nosaukums - PIXMA TS305
Ražotāja produktu grupa - Foto printeris
Ražotājs - Canon
Saite - https://www.canon-europe.com/printers/pixma-ts305-series/
Savienojamie porti un saskarnes - Standarta saskarnes - USB 2.0, bezvadu LAN
Savienojamības porti un saskarnes - PictBridge - Y
Savienojamības porti un saskarnes - USB 2.0 pieslēgvietu skaits - 1
Savienojamības porti un saskarnes - USB ports - Y
Savienojumi un saskarnes > Interfeiss - USB, Wi-Fi
ShortDescription -
ShortSummaryDescription - Canon PIXMA TS305, krāsains, 4800 x 1200 DPI, 2, A4, melns
Sistēmas prasības - Atbalstītās Windows operētājsistēmas - Y
Sistēmas prasības - Citas atbalstītās operētājsistēmas - Android, iOS
Svars un izmēri - Augstums - 143 mm
Svars un izmēri - Dziļums - 282 mm
Svars un izmēri - Platums - 430 mm
Svars un izmēri - Svars - 2.9 kg
Tehniskā informācija > Bruto svars - 4.35 kg
Tehniskā informācija > Garantija - 24 mēneši
Tehniskā informācija > Neto svars - 3.35 kg
Thunderbolt saskarne - Jā
Tīklošana > Ethernet LAN - Jā
Tīklošana > Wi-Fi - Jā
Tīkls - Bluetooth - Y
Tīkls - Ethernet LAN - N
Tīkls - Mobilās drukāšanas tehnoloģijas - Apple AirPrint, Google mākoņdruka, Mopria Print Service, PIXMA Cloud Link
Tīkls - Wi-Fi - Y
Tīkls - Wi-Fi standarti - 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
URL - https://www.canon.ie/printers/pixma-ts305-series/
USB saskarne - Jā
Veiktspēja > Drukāšana - Krāsa
Vienība Neto svars - 2.9 kg
Vienības bruto svars - 4.4 kg
Vienības kastes augstums - 0.39
Vienības kastes garums - 0.5
Vienības kastes platums - 0.205
Vienība Slikts tilpums - 0,03997 kubikmetru
WiFi saskarne - Jā
Windows 7 OS saderība - Jā
Windows 8 OS saderība - Jā
Windows 10 OS saderība - Jā
Zīmols - Canon
Android OS compatibility - Yes
Description - Enjoy easy, affordable wireless printing from smart devices (iOS & Android) and cloud services, thanks to Bluetooth®¹ connectivity, Canon PRINT app and Apple AirPrint®/Mopria® support. Turn your printer into a copier using the Smartphone Capture and Copy function via the Canon PRINT app. Print sharp, high quality documents with A4 document speeds of 7.7 ipm mono/4.0 ipm colour and a vivid 4x6” borderless photo in around 65 seconds, thanks to Canon’s FINE technology and hybrid inks. - Simply download the Canon PRINT app to print wirelessly from your smartphone or tablet and social media or cloud services like GoogleDrive, Instagram or Facebook. - Compatibility with Bluetooth®¹ enables connection between your smart device and printer for fast activation of full Wi-Fi. - Apple AirPrint®, Mopria® for Android make it easy to connect and print directly from your smart device. Use Access Point Mode to connect directly without using a router. - Quickly and easily operate the printer, switch paper size settings with the paper detection sensor and connect to your smart devices with simple push button control. - Easily print directly from compatible wireless cameras with WLAN PictBridge. - Turn your printer into a copier with ease using your smartphone camera and the Smartphone Capture and Copy function in the Canon PRINT app. - Produce sharp, crisp text in documents with pigment black ink and vivid images using dye based colour inks thanks to Canon’s FINE technology and hybrid ink system. - Print borderless photos up to 10 x 15 cm (4x6”) in around 65 seconds and enjoy quick document printing with A4 print speeds of 7.7 ipm mono/4.0 ipm colour. - Print more pages for your money using highly cost effective, optional XL ink cartridges; save energy with Auto Power Off. - Creatively share photo prints with surprise personalised messages using Canon’s Message in Print² app for iOS devices.
BrandPartCode - 2321C006
Performance - Sound pressure level (printing) - 45 dB
Design - Built-in display - N
Design - Product colour - Black
Design - Market positioning - Home & office
Design > Colour of product - Black
Printing - Borderless printing - Y
Printing - Print speed (ISO/IEC 24734) colour - 4 ipm
Printing - Print speed (ISO/IEC 24734) mono - 7.7 ipm
Printing - Maximum resolution - 4800 x 1200 DPI
Print technology > Maximum resolution - 4800 x 1200 DPI
EAN - 4549292096026
Eans - 4549292096026
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 10 - 90%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 5 - 35 °C
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
Features - Number of print cartridges - 2
Features - Colour - Y
Features > Media type - Plain Paper, Photo Paper Plus Glossy II (PP-201), Glossy Photo Paper "Everyday Use" (GP-501)
Warranty - 12/24 months
Warranty - 24
WarrantyInfo -
GTIN - 4549292096026
Built-in Network - W-LAN 802.11b/g/n
Input capacity > Standard input capacity - 60 sheets
Input & output capacity - Total input capacity - 60 sheets
Input & output capacity - Maximum input capacity - 60 sheets
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > WEEE tax - Yes
Package features > Palette Qty - 45 pc(s)
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Paper/Pasteboard - 800.00 g
Package features > Gross height (mm) - 385 mm
Package features > Gross depth (mm) - 490 mm
Package features > Gross width (mm) - 203 mm
Package features > PET - 44.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 200.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 1.00 kg
Package features > Volume (m3) - 0.03829595 m³
Package features > TI weight (kg) - 0.00 kg
iOS OS compatibility - Yes
Dimensions - 430 x 282 x 143 mm
Resolution up to - 4800x1200 dpi
Power - Power consumption (printing) - 10 W
Power - Power consumption (standby) - 1.7 W
Power - Power consumption (off) - 0.2 W
Power - AC input frequency - 50/60 Hz
Category - Root/Office | Company/Sprzęt biurowy/Inkjet printer
Category - Inkjet Printers
Category Code - INJ
Code - 2321C006
Package features > WEE classification - CL109:5:2017-04-01
Supplies, colour - CL-546,CL-546XL
Supplies, black - PG-545, PG-545XL
LongDesc - Compact, smart and affordable Wi-Fi printer
Affordable and compact wireless printing of high quality documents and vivid borderless photos from smart devices and cloud services. Make copies of documents on the go using the Smartphone Capture and Copy function via the Canon PRINT app.
Smart connectivity
Print wirelessly with ease from smart devices and the cloud thanks to Bluetooth®* connectivity, Canon PRINT app and Apple AirPrint®/Mopria® support.
Quick copy function
Quickly and easily make copies using your smartphone camera, the printer’s innovative top grid design and the Smartphone Capture and Copy function in the Canon PRINT app.
High quality prints
Print sharp documents and vivid 4x6” borderless photos thanks to Canon’s FINE technology and hybrid inks. Enjoy A4 document speeds of 7.7 ipm mono/4.0 ipm colour.
Compact, simple and affordable
Enjoy easy operation and quick connections to smart devices thanks to simple control buttons. Compact, stylish and functional, this affordable printer is ideal for any home.
Create and share fun photos
Create fun photo prints with hidden messages using Canon’s ‘Message in Print’ app for iOS devices. Send to a friend with an app QR code - so they can reveal the surprise.
LongProductName - 4800 x 1200 dpi, 7.7/4 ipm, Wi-Fi, USB, Bluetooth
LongSummaryDescription - Canon PIXMA TS305. Colour, Number of print cartridges: 2. Maximum resolution: 4800 x 1200 DPI. Maximum ISO A-series paper size: A4. Wi-Fi. Product colour: Black
Logistics data - Harmonized System (HS) code - 84433210
MacOS OS compatibility - Yes
Model name - Pixma TS305
Name - Canon Photo printer PIXMA TS305 Colour, Wi-Fi, Black
Name - Canon PIXMA TS305
Title - Canon PIXMA TS305 inkjet printer Colour 4800 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
Paper handling - Borderless printing media sizes - 10x15
Paper handling - ISO A-series sizes (A0...A9) - A4
Paper handling - Maximum ISO A-series paper size - A4
Paper handling - Paper tray media types - Glossy paper, Photo paper, Plain paper
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 39 cm
Shipping box quantity - 1
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 50 cm
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 20.5 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 4.4 kg
Full Description Line - Thermal Inkjet|Pixma TS305|USB|Thunderbolt|WiFi|Windows 10|Windows 8|Windows 7|MacOS|iOS|Android|Resolution 4800x1200 dpi|Supplies, black PG-545, PG-545XL|Supplies, colour CL-546,CL-546XL|Network W-LAN 802.11b/g/n|Dimensions 430 x 282 x 143 mm
Printer Technology - Thermal Inkjet
ProducerCode - 2321C006AA
ProductName - TS305
Vendor Homepage - store.canon.co.uk/canon-pixma-ts305-printer/2321C008/
Producer product name - PIXMA TS305
Producer product family - Photo printer
Producer - Canon
Link - https://www.canon-europe.com/printers/pixma-ts305-series/
Ports & interfaces - Standard interfaces - USB 2.0, Wireless LAN
Ports & interfaces - PictBridge - Y
Ports & interfaces - USB 2.0 ports quantity - 1
Ports & interfaces - USB port - Y
Ports & interfaces > Interface - USB, Wi-Fi
ShortDescription -
ShortSummaryDescription - Canon PIXMA TS305, Colour, 4800 x 1200 DPI, 2, A4, Black
System requirements - Windows operating systems supported - Y
System requirements - Other operating systems supported - Android, iOS
Weight & dimensions - Height - 143 mm
Weight & dimensions - Depth - 282 mm
Weight & dimensions - Width - 430 mm
Weight & dimensions - Weight - 2.9 kg
Technical details > Gross weight - 4.35 kg
Technical details > Warranty - 24 month(s)
Technical details > Net weight - 3.35 kg
Thunderbolt Interface - Yes
Networking > Ethernet LAN - Yes
Networking > Wi-Fi - Yes
Network - Bluetooth - Y
Network - Ethernet LAN - N
Network - Mobile printing technologies - Apple AirPrint, Google Cloud Print, Mopria Print Service, PIXMA Cloud Link
Network - Wi-Fi - Y
Network - Wi-Fi standards - 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
URL - https://www.canon.ie/printers/pixma-ts305-series/
USB Interface - Yes
Performance > Printing - Colour
Unit Net Weight - 2.9 kg
Unit Gross Weight - 4.4 kg
Unit Box Height - 0.39
Unit Box Length - 0.5
Unit Box Width - 0.205
Unit Brutto Volume - 0.03997 cubm
WiFi Interface - Yes
Windows 7 OS compatibility - Yes
Windows 8 OS compatibility - Yes
Windows 10 OS compatibility - Yes
Brand - Canon
53,52 €
Canon PIXMA TS305
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas