Canon Pixma MG3650S, White

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 177870 Preces kods: 0515C109
Noliktavā 36 gab.
Garantija: 2 gadi
86,23 €
Piegādes veidi Par piegādi
  • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: 15.12.2022
  • Piegāde uz DPD Pickup Paku Skapi bez maksas: 15.12.2022
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: 15.12.2022
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: 15.12.2022
  • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: otrdien, 13.12.2022 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 4800 x 1200 dpi
  • Drukas veids: Tintes
  • Drukāšanas ātrums (mono): 9 lpp/min
  • Max. apdrukas izmērs: A4
  • Kartridžu skaits: 2
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 4800 x 1200 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 9 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Ir

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 2

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Nav

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

USB Kabelis
Papildus specifikācija
Android OS saderība - Jā
Apraksts - Canon PIXMA MG3650S Savienojieties ar viedierīcēm un mākoni, izmantojot šo pieejamo, kompakto Wi-Fi daudzfunkcionālo ierīci. Izbaudiet ātru, augstas kvalitātes drukāšanu, kopēšanu un skenēšanu, izmantojot papildu XL tintes kasetnes.
Apraksts - PIXMA MG 3650S Izmantojot šo kompakto Wi-Fi daudzfunkciju ierīci, varat viegli izveidot savienojumu ar viedierīcēm. Izbaudiet ātru drukāšanu, kopēšanu un skenēšanu augstā kvalitātē, pateicoties abpusējas drukāšanas funkcijai un papildu XL tintes kasetnēm. Veidojiet un drukājiet pievilcīgas fotogrāfijas bez malām Drukāt no viedtālruņa vai planšetdatora un skenēt uz to Viegli izveidot savienojumu ar mākoņkrātuvi, pateicoties PIXMA Cloud Link pakalpojumam Ar XL tintes kasetnēm vairāk izdrukas ir vienādas Jautri veidot savas apsveikuma kartītes Savienojiet, drukājiet, kopējiet un skenējiet jebkurā veidā ar Wi-Fi daudzfunkciju ierīci, kas nodrošina ātras un augstas kvalitātes izdrukas bez malām Ar Canon FINE kasetņu sistēmu un līdz 4800 dpi drukas izšķirtspēju varat drukāt apbrīnojamas fotogrāfijas bez malām ar daudz detaļām un profesionālus dokumentus ar skaidru tekstu. Pateicoties drukāšanas ātrumam 9,9 attēli/min (melnbaltā) un 5,7 attēli/min (krāsainā) saskaņā ar ESAT ISO standartu, 10 × 15 cm fotoattēla drukāšana bez apmales aizņem aptuveni 44 sekundes. Vienmērīga drukāšana un skenēšana ar viedierīcēm un Canon PRINT lietojumprogrammu, pateicoties piekļuves punkta režīmam, jums nav nepieciešams interneta savienojums Lietotājs un printeris sadarbībā ar viedtālruni. Vienkārši lejupielādējiet Canon PRINT lietojumprogrammu, lai sāktu drukāšanu un skenēšanu, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru, un iegūtu tiešu piekļuvi mākoņa pakalpojumiem. Piekļuves punkta režīms ļauj izveidot bezvadu tīklu ad hoc režīmā, tāpēc varat drukāt un skenēt, nepievienojoties Wi-Fi tīklam vai neizmantojot internetu.
Atklājiet radošo brīvību, ko sniedz drukāšana un skenēšana mākonī, pateicoties PIXMA Cloud Link pakalpojumam Uzlabotais PIXMA Cloud Link pakalpojums ļauj dažu sekunžu laikā izdrukāt fotogrāfijas no Facebook, Instagram un tiešsaistes fotoalbumiem, drukāt un skenēt dokumentus mākoņpakalpojumos, piemēram, GoogleDrive, OneDrive un Dropbox, un pat pievienot un nosūtīt skenētus failus un attēlus pa e-pastu - viss bez datora *. Vairāk izdrukas, cik vien iespējams, ar papildu XL tintes kasetnēm un automātisko divpusējo dokumentu drukāšanu Minimāls atkritumu daudzums un maksimāls ietaupījums. Izmantojot papildu XL tintes kasetnes, varat izdrukāt vairāk lappušu, bet automātiskā abpusējā drukāšana ļauj ietaupīt papīru, tādējādi samazinot izmaksas līdz pat 50 %. Jautri veidot personalizētas apsveikuma kartītes, kalendārus un citus materiālus, pateicoties pakalpojumam Easy-Photo Print + Pakalpojums Easy-Photo Print + ļauj veikt atraktīvus, radošus eksperimentus. Izmantojot šo tīmekļa pakalpojumu, varat viegli veidot un drukāt apsveikuma kartītes, foto kolāžas un daudzus citus priekšmetus, izmantojot savas fotogrāfijas no planšetdatora, datora vai mākoņpakalpojuma. * Skenēšanas uz mākoni un e-pasta funkcijas ir pieejamas tikai tad, ja tiek izmantotas Canon oriģinālkrāsas.
Atbalstītais papīrs - Maksimālā papīra ievade - 100
Atbalstītais papīrs - Maksimālā papīra ievade - 100
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 10 × 15 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 10 × 15 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 13 × 18 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 13 × 18 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 20 × 25 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 20 × 25 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A4
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A4
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - B5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - B5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - Juridiskais
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - Juridiskais formāts
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - Vēstule
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - Vēstuļu formāts
Atbalstītais papīrs - Papīra kasešu skaits - 1
Atbalstītais papīrs - Papīra paplāšu skaits - 1
Atbalstītais papīrs - Papīra svars - 64 – 105 g/m²
Atbalstītais papīrs - Papīra svars - 64 – 105 g/m²
Atbalstītais papīrs - Papīra svars - 300 g/m²
Atbalstītais papīrs - Papīra svars - 300 g/m²
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Aploksnes (DL, COM10)
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Foto uzlīmes
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Parastais papīrs
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Pārneses papīrs
Atbalstītais papīrs - Papīra veidi - Aploksnes (DL, COM109
Atbalstītais papīrs - Papīra veidi - Parasts papīrs
Atbalstītais papīrs - Papīra veidi - Pārneses papīrs
Atbalstītais papīrs - Papīra veidi - Uzlīmes foto
Atbalstītie papīra veidi - Maksimālā papīra ievade - 100
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - 10 × 15 cm
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - 13 × 18 cm
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - 20 × 25 cm
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - A4
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - A5
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - B5
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - Juridiskais
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - Vēstule
Atbalstītie papīra veidi - Papīra paplātes skaits - 1
Atbalstītie papīra veidi - Papīra svars - 64 – 105 g/m²
Atbalstītie papīra veidi - Papīra svars - 300 g/m²
Atbalstītie papīra veidi - Papīra veidi - Aploksnes (DL, COM10)
Atbalstītie papīra veidi - Papīra veidi - Foto uzlīmes
Atbalstītie papīra veidi - Papīra veidi - Parasts papīrs
Atbalstītie papīra veidi - Papīra veidi - Transkripcija no
Atbalstītās operētājsistēmas - Android
Atbalstītās operētājsistēmas - iOS
Atbalstītās operētājsistēmas - Mac OS
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 7
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 8
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 8.1
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 10
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows Vista
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows XP
Augstums - 152 mm
Bezvadu komunikācija - WiFi
BrandPartCode - 0515C109
Bruto svars - 8.149 kg
category_en - Printeri un piederumi
category_et - Printeri un piederumi
category_lv - Printeri un piederumi
category_ru - Printeri un piederumi
Citas funkcijas -
Citas funkcijas - PictBridge - Y
Darbs ar papīru - drukas nesatur ISO drukas nesēju izmēri - Juridiskais
Darbības rādītāji - Skaņas jaudas līmenis (gaidīšanas režīmā) - 43.5 dB
description_et - Savienojieties ar viedierīcēm un mākoņpakalpojumiem, izmantojot šo kompakto un pieejamo "viss vienā" ierīci ar WiFi savienojumu. Izbaudiet ātru, augstas kvalitātes drukāšanu, kopēšanu un skenēšanu, izmantojot papildu XL tintes kasetnes. Pieejams daudzfunkcionāls printeris ar WiFi savienojumu, kas nodrošina ātru un augstas kvalitātes izdrukas Kompakts un pieejams, daudzfunkcionālais printeris drukā lieliskas fotogrāfijas bez malām un asus teksta dokumentus. Vienmērīga savienojamība ar mākoņpakalpojumiem un viedierīcēm nodrošina ērtu savienojamību, bet pēc izvēles pieejamo XL tintes kasetņu izmantošana un automātiskā abpusējā drukāšana palīdz ietaupīt gan laiku, gan naudu. Nevainojama drukāšana bez apmalēm Viegli drukājiet satriecošas, detalizētas fotogrāfijas bez apmalēm izmēros no 4 x 6 collas līdz pat A4 formātam un veidojiet dokumentus ar asu tekstu, lai iegūtu vislabākos rezultātus. Ātra piekļuve Drukājiet, kopējiet un skenējiet tieši no viedtālruņa vai planšetdatora vai izmantojiet ātru piekļuvi mākoņpakalpojumiem, izmantojot PIXMA Cloud Link - tas viss ir iespējams, izmantojot Canon PRINT lietotni. Brīvība ar mākoņdruku un skenējiet dokumentus mākoņpakalpojumos, piemēram, GoogleDrive, OneDrive un Dropbox. Varat arī pievienot skenētus failus un nosūtīt tos tieši pa e-pastu - un tas viss bez personālā datora. Maksimāla vērtība Aizstājot mūsu standarta tintes kasetnes ar papildu XL tintes kasetnēm un izmantojot automātisko divpusējo drukāšanu, jūs samazināsiet atkritumu daudzumu un ietaupīsiet līdz pat 50 % izmaksu. Esiet radoši Atbrīvo savu iekšējo mākslinieku ar Creative Park un Easy-PhotoPrint Editor. Izmantojiet lietotni planšetdatorā, datorā vai mākonī, lai veidotu kartītes, kalendārus un daudz ko citu.
description_lv - Izveidojiet savienojumu ar viedierīcēm un mākoņpakalpojumu, izmantojot šo pieejamo un kompakto universālo ierīci ar Wi‑Fi funkciju. Izbaudiet ātru, augstas kvalitātes drukāšanu, kopēšanu un skenēšanu ar pēc izvēles pieejamām XL tintes kasetnēm. Pieejams universālais printeris ar Wi-Fi savienojumu ātrām un kvalitatīvām izdrukām Kompakts un pieejams — šis universālais printeris nodrošina izcilas fotogrāfijas bez apmalēm un skaidrus, asus dokumentus. Nevainojams savienojums ar mākoņpakalpojumiem un viedierīcēm nodrošina ērtu savienošanu, bet pēc izvēles pieejamās XL tintes kasetnes un automātiskā divpusējā drukāšana ietaupa laiku un naudu. Sākotnējās izdrukas bez apmalēm Bez piepūles drukājiet skaistas fotogrāfijas bez apmalēm no 4 x 6 collām līdz A4 formātam — augstas kvalitātes fotogrāfijas ar smalkām detaļām un dokumenti ar asu tekstu. Tūlītēja piekļuve Izbaudiet vienkāršu drukāšanu, kopēšanu un skenēšanu, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru, vai piekļūstiet tieši mākoņa krātuvei ar PIXMA Cloud Link — tas viss, pateicoties Canon PRINT lietojumprogrammai. Mākoņa brīvība Drukājiet un skenējiet dokumentus uz mākoņpakalpojumiem, piemēram, GoogleDrive, OneDrive un Dropbox. Varat arī ieskenētos failus pievienot tieši e‑pastam un nosūtīt — dators nav nepieciešams. Vairojiet savu naudu Samaziniet atkritumus un par 50% samaziniet izmaksas, salīdzinot ar standarta kasetnēm — iegādājieties pēc izvēles pieejamās XL tintes kasetnes un drukājiet uz abām pusēm. Radoša darbība Atbrīvojiet sevī mākslinieku ar pakalpojumu Creative Park un Easy-PhotoPrint Editor. Izmantojiet lietojumprogrammu, lai veidotu kartītes, kalendārus un citus materiālus ar fotogrāfijām savā planšetdatorā, datorā vai mākonī.
description_lv - Savienojieties ar viedierīcēm un mākoni, izmantojot šo pieejamo, kompakto WiFi daudzfunkcionālo ierīci. Izbaudiet ātru, augstas kvalitātes drukāšanu, kopēšanu un skenēšanu, izmantojot papildu XL tintes kasetnes. Pieejams WiFi daudzfunkcionālais printeris ātrai un kvalitatīvai drukāšanai Kompakts un pieejams, šis daudzfunkcionālais printeris nodrošina lieliskas fotogrāfijas bez malām un skaidrus, asus dokumentus. Bezšuvju savienojumi ar mākoni un viedierīcēm nodrošina vieglu savienojamību, savukārt papildu XL tintes kasetnes un automātiskā divpusējā drukāšana ietaupa naudu un laiku. Nevainojami bezrobežu izdrukas Bez piepūles drukājiet satriecošas bezrobežu fotogrāfijas no 4 × 6 collu līdz A4 formātam, pilnas smalku detaļu, un dokumentus ar asu tekstu, nodrošinot augstas kvalitātes rezultātus. Tūlītēja piekļuve Izbaudiet vienkāršu drukāšanu, kopēšanu un skenēšanu, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru, vai tieši piekļūstiet mākoņglabāšanai, izmantojot PIXMA Cloud Link - tas viss, pateicoties Canon PRINT lietotnei. Mākoņa brīvība Drukājiet un skenējiet dokumentus mākoņpakalpojumos, piemēram, GoogleDrive, OneDrive un Dropbox. Varat arī pievienot un nosūtīt skenētos failus tieši pa e-pastu - un tas viss bez datora. Maksimāli palieliniet savu naudu Samaziniet atkritumu daudzumu un palieliniet izmaksu ietaupījumu līdz pat 50 %, salīdzinot ar mūsu standarta kasetnēm, izmantojot papildu XL tintes kasetnes un automātisko divpusējo drukāšanu. Radoši izpausties Atbrīvo savu iekšējo mākslinieku ar Creative Park un Easy-PhotoPrint redaktoru. Izmantojiet lietotni, lai no planšetdatora, personālā datora vai mākoņdatošanas lietojumprogrammas palīdzību veidotu kartītes, kalendārus un daudz ko citu, izmantojot fotoattēlus.
description_ru -
description_short_en - Daudzfunkcionāls tintes printeris Ideāli piemērots mājas lietotājiem Praktiska WiFi savienojamība Mobilā drukāšana Savienojums ar viedtālruni vai planšetdatoru.
description_short_et - Daudzfunkcionāls tintes printeris Ideāli piemērots mājas lietotājiem Ērts WiFi savienojums Ērta mobilā drukāšana Saderīgs ar viedierīcēm
description_short_lv - Viss vienā tintes printerisIdeāli piemērots lietotājiem mājāsPraktisks WiFi savienojumsMobilā drukaIzveido savienojumu ar viedtālruni vai planšetdatoru
description_short_ru -
dimensijas dziļums - 380 mm
Divpusējā drukāšana - Automātiskais
Dizains - Augstums (mm) - 152
Dizains - Dziļums (mm) - 304
Dizains - Iebūvēts displejs - N
Dizains - Krāsa - Balta
Dizains - Krāsa - White
Dizains - Krāsa - White
Dizains - Krāsa - White
Dizains - Platums (mm) - 449
Dizains - Produkta krāsa - White
Dizains - Svars (g) - 5400
Dizains - Tirgus pozicionēšana - Māja un birojs
Dizains > Produkta krāsa - White
Drukas iekārtas tehniskie dati - Dupleksa drukāšana - Automātiskais
Drukāšana - abpusēja drukāšana - Y
Drukāšana - abpusējas drukāšanas režīms - Automašīna
Drukāšana - Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) krāsains - 5,7 ipm
Drukāšana - Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) mono - 9,9 ipm
Drukāšana - maksimālā izšķirtspēja - 4800 x 1200 DPI
Drukāšanas izšķirtspēja - 4800 x 1200 dpi
Drukāšanas piederumu veiktspēja - Kasetes ietilpība (parasts papīrs): A4 krāsainu dokumentu drukāšana Melns: 180 lappuses Melns XL: 600 lappuses Krāsains: 180 lappuses Krāsains XL: 400 lappušu Kasetes apjoms (fotoattēli) 10x15 cm krāsu fotoattēlu drukāšana: Melnā krāsā: 2465* fotoattēlu Melns XL: 7560* fotoattēlu Krāsaini: 69 fotoattēli Krāsaini XL: 150 fotoattēlu * Paredzamā papildu ietilpība
Drukāšanas tehnoloģija > Maksimālā izšķirtspēja - 4800 x 1200 DPI
Drukāšanas veids - Tintes printeris
Dziļums - 304 mm
EAN - 4549292126846
ean - 4549292126846
EANCode - 4549292126846
Eans - 4549292126846
Ekspluatācijas apstākļi - Darba relatīvais mitrums (H-H) - 10 - 90%
Ekspluatācijas apstākļi - Darba temperatūra (T-T) - 5 - 35 °C
Enerģijas padeve - maiņstrāvas ieejas spriegums - 100 - 240 V
Ethernet - Nē
Faksa specifikācijas -
Fakss - Fakss - N
feature_group_et - Printerid
feature_group_ln - Printeri
feature_group_lv - Printeri
feature_group_ru - Printeri
Formāts - 100 x 150 mm
Formāts - 130 x 180 mm
Formāts - 200 x 250 mm
Formāts - A4
Formāts - A5
Formāts - B5
Foto drukāšana - Jā
Funkcijas - Kopētājs
Funkcijas - Printeris
Funkcijas - Skeneris
Funkcijas - Drukāšanas kārtridžu skaits - 2
Garantija -
garantija - 12
Garantija - 12/24 mēneši
Garantija - 24
Garantija - 24 mēneši
GarantijaInformācija - 2 gadi
garantijas_tips - ārējais
GRUPA1 - Printeris/kopētājs/faksa aparāts
GRUPA2 - Tintes printeris All In One
GTIN - 4549292126846
HST NUMERIS - 0515C109
Iebūvēts tīkls - W-LAN 802.11b/g/n
Ieejas jauda > Standarta ieejas jauda - 100 lapas
Ieejas un izejas jauda - Maksimālā ieejas jauda - 100 lapas
Iekļautie piederumi - PIXMA MG3650 daudzfunkcionālais printeris FINE kasetnes Strāvas vads Instalācijas CD-ROM Rokasgrāmatas un citi dokumenti
Iepakojuma apraksts > Iepakojuma daudzums - 1,00 pcs
Iepakojuma elementi > EEIA nodoklis - Jā
Iepakojuma iezīmes > Akumulators ar pildījumu - Nē
Iepakojuma iezīmes > Papīrs/kartons - 2523.00 g
Iepakojuma saturs - komplektā iekļautā programmatūra - MP draiveris, ieskaitot skenēšanas utilītu My Image Garden ar Full HD filmu drukāšanu 9 Quick Menu Easy-WebPrint EX (lejupielādēt)
Iepakojuma īpašības > Bruto augstums (mm) - 304.00 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto dziļums (mm) - 449.00 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto platums (mm) - 152.00 mm
Iepakojuma īpašības > Plastmasa (bez PET) - 226.00 g
Iepakojuma īpašības > Taras svars (kg) - 2.749 kg
Iepakojuma īpašības > Tilpums (m3) - 0.02 m³
iOS OS saderība - Jā
Izejmateriāli - tintes kārtridžu skaits - 2
Izmēri - 449 x 304 x 152 mm
izmērs augstums - 500 mm
izmērs platums - 220 mm
izmērs svars - 6900 g
IZSTRĀDĒTĀJS - CANON
Izšķirtspēja līdz - 4800x1200 dpi
Jauda - enerģijas patēriņš (gaidīšanas režīmā) - 1.4 W
Jauda - enerģijas patēriņš (izslēgts) - 0.1 W
Jauda - enerģijas patēriņš (kopēšana) - 16 W
Jauda - maiņstrāvas ieejas frekvence - 50 - 60 Hz
Kategorija - Daudzfunkciju printeri
Kategorija - Root/Office | Uzņēmums/Kancelejas aprīkojums/Inkjet printeris
Kategorijas kods - AIO
Kods - 0515C109
Komplekta funkcijas > WEE klasifikācija - CL109:5:2017-04-01
Komplektmateriāli, krāsa - CL-541
Komplektmateriāli, melni - PG-540
Konstrukcija - augstums (mm) - 152
Konstrukcija - augstums (mm) - 152
Konstrukcija - augstums (mm) - 152
Konstrukcija - dziļums (mm) - 304
Konstrukcija - dziļums (mm) - 304
Konstrukcija - dziļums (mm) - 304
Konstrukcija - platums (mm) - 449
Konstrukcija - platums (mm) - 449
Konstrukcija - platums (mm) - 449
Konstrukcija - svars (g) - 5400
Konstrukcija - svars (g) - 5400
Konstrukcija - svars (g) - 5400
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas ātrums: sFCOT: aptuveni 22 s, sESAT: aptuveni 2,7 attēli / min, Vairākas kopijas, 21 kopija (maks.) Kopēšanas funkcijas: Dokumentu kopēšana (parasts papīrs), kopēšana bez malām, kopēšana ar izmēru maiņu, lapu saskaņošana.
Kopētāja specifikācijas - Kopiju skaits - 21
Kopētāja specifikācijas - Kopiju skaits - 21
Kopētāja specifikācijas - Kopiju skaits - 21
Kopētāja specifikācijas - Kopētāja funkcijas - Bezmalu kopija
Kopētāja specifikācijas - Kopētāja funkcijas - Dokumentu kopēšana
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas funkcijas - Dokumentu kopēšana
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas funkcijas - Kopija bez robežām
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas ātrums - 2,7 attēli minūtē
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas ātrums - 2,7 ipm
Kopētāja tehniskie dati - Kopiju skaits - 21
Kopētāja tehniskie dati - Kopētāja funkcijas - Dokumentu kopēšana
Kopētāja tehniskie dati - Kopētāja funkcijas - Kopija bez malām
Kopētāja tehniskie dati - Kopētāja ātrums - 2,7 ipm
Kopētāja tehniskie parametri - Kopēšanas funkcijas - Dokumenta kopēšana
Kopētāja tehniskie parametri - Kopēšanas funkcijas - Kopēšana bez uzņēmējdarbības
Kopētāja tehniskie parametri - Kopēšanas ātrums - 2,7 attēli/min
Kopēšana - Kopēšana - Krāsu kopēšana
Kopēšana - Maksimālais kopiju skaits - 21 eksemplārs
Kopēšanas funkcija - Jā
Krāsa - White
Krāsa - White
Krāsu druka - Jā
Krāsu drukāšana - Jā
LongDesc - Canon PIXMA MG3650S Savienojieties ar viedierīcēm un mākoni, izmantojot šo pieejamo, kompakto Wi-Fi daudzfunkcionālo ierīci. Izbaudiet ātru un kvalitatīvu drukāšanu, kopēšanu un skenēšanu, izmantojot pēc izvēles pieejamās XL tintes kasetnes. Kompaktais un pieejamais Wi-Fi daudzfunkcionālais printeris ātrai un kvalitatīvai drukāšanai Šis daudzfunkcionālais printeris, kas ir kompakts un pieejams par pieņemamu cenu, nodrošina lieliskas fotogrāfijas bez malām un skaidrus, asus dokumentus. Bezšuvju savienojumi ar mākoni un viedierīcēm nodrošina vieglu savienojamību, savukārt papildu XL tintes kasetnes un automātiskā divpusējā drukāšana ietaupa naudu un laiku. Pristīgas bezrobežu izdrukas Bez piepūles drukājiet satriecošas bezrobežu fotogrāfijas no 4x6 collu līdz A4 formātam, kas piepildītas ar smalku detalizāciju, un dokumentus ar asu tekstu, nodrošinot augstas kvalitātes rezultātu. Tūlītēja piekļuve Izbaudiet vienkāršu drukāšanu, kopēšanu un skenēšanu, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru, vai tieši piekļūstiet mākoņglabāšanai, izmantojot PIXMA Cloud Link - tas viss, pateicoties lietotnei Canon PRINT. Mākoņa brīvība Drukājiet un skenējiet* dokumentus mākoņpakalpojumos, piemēram, GoogleDrive, OneDrive un Dropbox. Varat arī pievienot un nosūtīt skenētus failus tieši pa e-pastu - un tas viss bez datora. *Skenēšana uz mākoni un skenēšana uz e-pastu pieejama tikai oriģinālu Canon tintes iekārtu lietotājiem Saņemiet vairāk naudas Samaziniet atkritumu daudzumu un palieliniet izmaksu ietaupījumu līdz pat 50 %, salīdzinot ar mūsu standarta kasetnēm, izmantojot papildu XL tintes un automātisko divpusējo drukāšanu. Izpaudiet radošumu Atklājiet savu iekšējo mākslinieku ar Creative Park un Easy-PhotoPrint Editor. Izmantojiet lietotni, lai no planšetdatora, personālā datora vai mākoņdatošanas lietojumprogrammas palīdzību veidotu kartītes, kalendārus un daudz ko citu, izmantojot fotoattēlus.
LongProductName - 4800 x 1200 dpi, krāsains, CIS, IEEE802.11 b/g/n, 5,4 kg, balts
LongSummaryDescription - Canon PIXMA MG3650S. Drukāšanas tehnoloģija: Drukas tehnoloģija: tintes strūklas, Drukāšana: Maksimālā izšķirtspēja: Krāsu drukāšana, Maksimālā izšķirtspēja: Maksimālā izšķirtspēja: 4800 x 1200 DPI. Kopēšana: Krāsaina kopēšana. Skenēšana: Krāsaina skenēšana, optiskā skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 2400 DPI. Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs: A4. Wi-Fi. Produkta krāsa: balta.
Loģistikas dati - Harmonizētās sistēmas (HS) kods - 84433100
Maksimālais drukāšanas ātrums (krāsaini) - 5,7 p/min
Maksimālais drukāšanas ātrums (mono) - 9,9 p/min
Materiāli - Piemērotas tintes - CL-541XL CMY
Materiāli - Piemērotas tintes - PG-540XL BK
Materiāli - Piemērota tinte - CL-541XL CMY
Materiāli - Piemērota tinte - PG-540XL BK
Materiāli - Tintes kasetņu skaits - 2
Materiāli - Tintes kārtridžu skaits - 2
Mediju veids - Aploksnes
Mediju veids - Fotopapīrs
Mediju veids - Papīrs
Modelis - PIXMA MG 3650S
Modeļa nosaukums - MG3650S
name_et - Canon tindiprinteris PIXMA MG3650S, valge
Nosaukums - Canon daudzfunkcionālais printeris PIXMA MG3650S Krāsains, tintes printeris, A4, Wi-Fi, balts
Nosaukums - Canon PIXMA MG3650S tintes printeris A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
Nosaukums - Canon PIXMA MG3650S [balta]
nosaukums - Printeris PIXMA MG 3650S 0515C109AA balts
nosaukums_lv - Canon tintes printeris PIXMA MG3650S, balts
nosaukums_lv - Canon tintes printeris PIXMA MG3650S, balts
nosaukums_ru - Canon tintes printeris PIXMA MG3650S, balts
Oriģinālie palīgmateriāli - Standarta tintes kasetnes: Papildu XL tintes kasetnes: PG-540 (melna) CL-541 (krāsaina): PG-540XL (melna) CL-541XL (krāsaina).
Pagarinātā garantija -
Palīgmateriāli - Tintes kārtridžu skaits - 2
Palīgmateriāli - Tintes tips - CL-541XL CMY
Palīgmateriāli - Tintes tips - PG-540XL BK
PANTS1 - PIXMA MG3650S - BALTA
PANTS2 - .
Paplašināšanas iespējas -
Papīra apstrāde - aplokšņu izmēri - Com-10, DL
Papīra apstrāde - fotopapīra izmēri (imperiālā formātā) - 10x15,13x18,20x25
Papīra apstrāde - ISO A sērijas izmēri (A0...A9) - A4, A5
Papīra apstrāde - ISO B sērijas izmēri (B0...B9) - B5
Papīra apstrāde - Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs - A4
Papīra apstrāde - Papīra paplātes datu nesēju veidi - Foto papīrs, Matēts papīrs, Matēts papīrs, Pusglancēts papīrs, Matēts papīrs, Pusglancēts papīrs, T-kreklu pārnešana, Aploksnes, Spīdīgs papīrs, Augstas izšķirtspējas papīrs
Papīra apstrāde > Maksimālais drukas izmērs - A4
Papīra atbalsts - Maksimālā papīra ievade - 100
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - 10 × 15 cm
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - 13 × 18 cm
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - 20 × 25 cm
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - A4
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - A5
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - B5
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - Juridiskais
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - Vēstule
Papīra atbalsts - Papīra paplātes skaits - 1
Papīra atbalsts - Papīra svars - 64 – 105 g/m²
Papīra atbalsts - Papīra svars - 300 g/m²
Papīra atbalsts - Papīra veidi - Aploksnes (DL, COM109
Papīra atbalsts - Papīra veidi - Foto uzlīmes
Papīra atbalsts - Papīra veidi - Parasts papīrs
Papīra atbalsts - Papīra veidi - Pārneses papīrs
Papīra formāts un izmērs (mm) - A4/210 C- 297
Papīra ieejas paplātes - Priekšējā paplāte: maks. 100 lapas (parasts papīrs)
Papīra izvades paplātes -
Papīra svars (maks.) - 300 g/m²
Papīra svars (min) - 64 g/m²
Piegādes kastes augstums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 39 cm
Piegādes kastes dziļums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 50 cm
Piegādes kastes platums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 22 cm
Piegādes kastes svars Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 6.85 kg
Piegādājamie materiāli - Savietojamās tintes veidi - CL-541XL CMY
Piegādājamie materiāli - Savietojamās tintes veidi - PG-540XL BK
Pieteikums - Sākums
Pilna apraksta līnija - Termiskā tintes printeri|MG3650S|USB|WiFi|Windows 10|Windows 8|Windows 7|iOS|Android|Windows RT|Papīra izmērs A4/210 C- 297|Izšķirtspēja 4800x1200 dpi|Piegādes komplektācija, melna PG-540|Piegādes komplektācija, krāsaina CL-541|Kopēšana|Skenēšana|Krāsu drukāšana|Tīkla W-LAN 802.11b/g/n|Pierīces krāsa balta|Izmēri 449 x 304 x 152 mm
Platums - 449 mm
Poligrāfija - Drukāšanas tehnoloģija - Tintes printeris
Poligrāfija - Poligrāfija - Krāsu druka
Printera procesors -
Printera specifikācijas - Divpusēja drukāšana - Automātiskais
Printera specifikācijas - Divpusēja drukāšana - Automātiskais
Printera specifikācijas - Divpusējā druka - Automātiska
Printera specifikācijas - Drukas galviņa - FINE
Printera specifikācijas - Drukas galviņa - FINE
Printera specifikācijas - Drukas izšķirtspēja - 4800 × 1200 dpi
Printera specifikācijas - Drukas tehnoloģija - Tintes strūkla
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - Foto: 44 sek.
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - Krāsu: 5,7 attēli minūtē
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - Monohromā: 9,9 attēli minūtē
Printera specifikācijas - Drukāšanas izšķirtspēja - 4800 × 1200 dpi
Printera specifikācijas - Drukāšanas izšķirtspēja - 4800 × 1200 dpi
Printera specifikācijas - Drukāšanas tehnoloģija - Tindiprits
Printera specifikācijas - Drukāšanas tehnoloģija - Tinte
Printera specifikācijas - Drukāšanas ātrums - Foto: 44 s
Printera specifikācijas - Drukāšanas ātrums - Foto: 44 s
Printera specifikācijas - Drukāšanas ātrums - Krāsa: 5,7 attēli/min
Printera specifikācijas - Drukāšanas ātrums - Krāsa: 5,7 ipm
Printera specifikācijas - Drukāšanas ātrums - Melnbalts: 9,9 attēli/min
Printera specifikācijas - Drukāšanas ātrums - Vienkrāsaini: 9,9 ipm
Printera tehniskie dati - Drukas galviņa - FINE
Printera tehniskie dati - Drukāšanas tehnoloģija - Tintes printeris
Printera tehniskie dati - Drukāšanas ātrums - Foto: 44 c
Printera tehniskie dati - Drukāšanas ātrums - Krāsaini: 5,7 attēli minūtē
Printera tehniskie dati - Drukāšanas ātrums - Melnbalts: 9,9 attēli minūtē
Printera tehniskie dati - Printera izšķirtspēja - 4800 × 1200 dpi
Printera tehniskie parametri - Drukāšanas galviņa - FINE
Printeru tehnoloģija - Termiskā tintes strūklas drukāšana
ProducerCode - 0515C109AA
Produkta nosaukums - MG3650S
Programmatūra - Datoru prasības - 3,1 GB brīvas vietas uz diska
Programmatūra - Datoru prasības - Internet Explorer 8
Programmatūra - iepriekš instalēta programmatūra - Easy-WebPrint EX
Programmatūra - iepriekš instalēta programmatūra - Easy-WebPrint EX
Programmatūra - Iepriekš instalēta programmatūra - Easy-WebPrint EX
Programmatūra - iepriekš instalēta programmatūra - Mans attēla dārzs
Programmatūra - iepriekš instalēta programmatūra - Mans attēla dārzs
Programmatūra - Iepriekš instalēta programmatūra - Mans attēla dārzs
Programmatūra - iepriekš instalēta programmatūra - MP draiveris, ieskaitot skenēšanas utilītu
Programmatūra - iepriekš instalēta programmatūra - MP draiveris ar skenēšanu
Programmatūra - Iepriekš instalēta programmatūra - MP draiveris ar skenēšanu
Programmatūra - Instalētās programmas - Easy-WebPrint EX
Programmatūra - Instalētās programmas - Mans attēla dārzs
Programmatūra - Instalētās programmas - MP skenēšanas draiveris
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Android
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Android
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Android
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Apple iOS
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Apple iOS
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Apple iOS
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Mac OS 10.12 vai jaunāka
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Mac OS 10.12 vai jaunāka versija
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Mac OS 10.12 vai jaunāka versija
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows RT
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows RT
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows RT
Programmatūra - savietojamas operētājsistēmas - Android
Programmatūra - savietojamas operētājsistēmas - Apple iOS
Programmatūra - savietojamas operētājsistēmas - Mac OS 10.12 vai jaunāka versija
Programmatūra - savietojamas operētājsistēmas - Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP
Programmatūra - savietojamas operētājsistēmas - Windows RT
Programmatūra - Sistēmas prasības - 3,1 GB brīvas vietas uz diska
Programmatūra - Sistēmas prasības - 3,1 GB brīvas vietas uz diska
Programmatūra - Sistēmas prasības - 3,1 GB brīva vieta diskā
Programmatūra - Sistēmas prasības - Internet Explorer 8
Programmatūra - Sistēmas prasības - Internet Explorer 8
Programmatūra - Sistēmas prasības - Internet Explorer 8
Pārdevēja mājas lapa - www.canon-europe.com/printers/pixma-mg3650s/specifications/
Ražotāja produkta nosaukums - PIXMA MG3650S
Ražotāja produktu grupa - Daudzfunkcionālais printeris
ražotāja_kods - 0515C109
ražotājs - Canon
Ražotājs - Canon
Savienojamie porti un saskarnes - Standarta saskarnes - USB, bezvadu LAN
Savienojamība - Bezvadu - WiFi IEEE 802.11 b/g/n
Savienojamība - bezvadu savienojums - WiFi IEEE 802.11 b/g/n
Savienojamība - Bezvadu tīkls - WiFi IEEE 802.11 b/g/n
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Apple AirPrint
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Apple AirPrint
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Bezvadu PictBridge
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Bezvadu PictBridge
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Canon drukāšanas pakalpojums
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Canon drukāšanas pakalpojums
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Canon PRINT Tintes printeris/SELPHY
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Canon PRINT Tintes printeris/SELPHY
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Google mākoņdruka
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Google mākoņdruka
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Mopria
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Mopria
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Mākoņa saite
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Mākoņa saite
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Apple AirPrint
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Bezvadu PictBridge
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Canon drukāšanas pakalpojums
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Canon PRINT Tintes printeris/SELPHY
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Google mākoņdruka
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Mopria
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Mākoņa saite
Savienojamība - USB 2.0 - Jah
Savienojamība - USB 2.0 - Jā
Savienojamība - USB 2.0 - Jā
Savienojamības porti un saskarnes - USB ports - Y
Savienojumi un saskarnes > Interfeiss - "Hi-Speed" USB , "Wi-Fi": IEEE802.11 b/g/n
Savienojums - Bezvadu tīkls - WiFi IEEE 802.11 b/g/n
Savienojums - Pieteikumu atbalsts - Apple AirPrint
Savienojums - Pieteikumu atbalsts - Bezvadu PictBridge
Savienojums - Pieteikumu atbalsts - Canon drukāšanas pakalpojums
Savienojums - Pieteikumu atbalsts - Canon PRINT Tintes printeris/SELPHY
Savienojums - Pieteikumu atbalsts - Google mākoņdruka
Savienojums - Pieteikumu atbalsts - Mopria
Savienojums - Pieteikumu atbalsts - Mākoņa saite
Savienojums - USB 2.0 - Jā
Savienotāji - 1 x USB (B tipa)
ShortDescription - tintes | krāsaina | A4 | drukāšana | kopēšana | skenēšana | abpusēja drukāšana | USB | WiFi
ShortSummaryDescription - Canon PIXMA MG3650S, Tintes printeris, Krāsaina drukāšana, 4800 x 1200 DPI, Krāsaina kopēšana, A4, Balta
Sistēmas prasības - Windows: 3,1 GB vietas cietajā diskā, Internet Explorer 8 Mac: Interneta pieslēgums, 1,5 GB vietas cietajā diskā, Safari 5 Ekrāns: XGA, 1024 × 768 pikseļi
Sistēmas prasības - Atbalstītās Mac operētājsistēmas - Y
Sistēmas prasības - Atbalstītās mobilās operētājsistēmas - Android, iOS
Sistēmas prasības - Atbalstītās Windows operētājsistēmas - Y
Sistēmas prasības - Minimālā atmiņas diska vieta - 3100 MB
Skenera specifikācijas - Skenera tips: Skenera izšķirtspēja (optiskā): 1200 × 2400 dpi A4 lapu skenēšanas ātrums: Krāsu dziļums skenēšanai (ievade / izvade): 48 biti / 24 biti' 16 biti / 8 biti Maksimālais dokumenta izmērs: 216 × 297 mm.
Skenera specifikācijas - Maksimālais dokumenta izmērs - 216 × 297 mm
Skenera specifikācijas - Maksimālais dokumenta izmērs - 216 × 297 mm
Skenera specifikācijas - Maksimālais dokumenta izmērs - 216 × 297 mm
Skenera specifikācijas - Skenera izšķirtspēja (optiskā) - 1200 × 2400 dpi
Skenera specifikācijas - Skenera izšķirtspēja (optiskā) - 1200 × 2400 dpi
Skenera specifikācijas - skenera krāsu dziļums - Hall skala: 16 bitu/8 bitu
Skenera specifikācijas - skenera krāsu dziļums - Krāsas: 48 bitu/24 bitu
Skenera specifikācijas - Skenera optiskā izšķirtspēja - 1200 × 2400 dpi
Skenera specifikācijas - Skenera tehnoloģija - CIS saimnieki
Skenera specifikācijas - Skenera tehnoloģija - Krāsu CIS
Skenera specifikācijas - Skenera tehnoloģija - Krāsu CIS
Skenera specifikācijas - Skenera tips - Asmeņi
Skenera specifikācijas - Skenera tips - Fotogrāfi
Skenera specifikācijas - Skenera tips - Foto skeneris
Skenera specifikācijas - Skenera tips - Foto skeneris
Skenera specifikācijas - Skenera tips - Plakanā platforma
Skenera specifikācijas - Skenera tips - Plakanās virsmas skeneri
Skenera specifikācijas - Skenera ātrums - 14 s
Skenera specifikācijas - Skenēšanas dziļums - Krāsa: 48 bitu/24 bitu
Skenera specifikācijas - Skenēšanas dziļums - Krāsa: 48 bitu/24 bitu
Skenera specifikācijas - Skenēšanas dziļums - Pelēko toņu skala: 16 bitu/8 bitu
Skenera specifikācijas - Skenēšanas dziļums - Pelēkā krāsā: 16 bitu/8 bitu
Skenera specifikācijas - skenēšanas ātrums - 14 s
Skenera specifikācijas - Skenēšanas ātrums - 14 sek.
Skenera tehniskie dati - Maksimālais dokumenta izmērs - 216 × 297 mm
Skenera tehniskie dati - Optiskā skenera izšķirtspēja - 1200 × 2400 dpi
Skenera tehniskie dati - Skenera krāsu dziļums - Krāsas: 48 bitu/24 bitu
Skenera tehniskie dati - Skenera krāsu dziļums - Pelēkā skala: 16 bitu/8 bitu
Skenera tehniskie dati - Skenera tehnoloģija - Krāsu CIS
Skenera tehniskie dati - Skenera tips - Foto skeneris
Skenera tehniskie dati - Skenera tips - Plakanas virsmas skeneris
Skenera tehniskie dati - Skenēšanas ātrums - 14 sek.
Skenēšana - ievades krāsu dziļums - 48 bit
Skenēšana - izejas krāsu dziļums - 24 bit
Skenēšana - maksimālais skenēšanas apgabals - 216 x 297 mm
Skenēšana - optiskās skenēšanas izšķirtspēja - 1200 x 2400 DPI
Skenēšana - skenera tips - Plakanas virsmas skeneris
Skenēšana - Skenēšana - Krāsu skenēšana
Skenēšana - skenēšanas tehnoloģija - CIS
Skenēšana > Maksimālā skenēšanas izšķirtspēja - 1200 x 2400 DPI
Skenēšanas funkcija - Jā
Starling - Y
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 60
Svars - 5.4 kg
Svars un izmēri - Augstums - 152 mm
Svars un izmēri - Dziļums - 304 mm
Svars un izmēri - Platums - 449 mm
Svars un izmēri - Svars - 5.4 kg
svītrkods - 4549292126846
Tehniskā informācija > Funkcijas - Skenēšana, kopēšana, drukāšana
Tehniskā informācija > Neto svars - 5.40 kg
Tīklošana > Ethernet LAN - Nē
Tīklošana > Wi-Fi - Jā
Tīkls - Drošības algoritmi - WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK
Tīkls - Ethernet LAN - N
Tīkls - Mobilās drukāšanas tehnoloģijas - Apple AirPrint, Google mākoņdruka, Mopria Print Service, PIXMA Cloud Link
Tīkls - Wi-Fi - Y
Tīkls - Wi-Fi standarti - 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
URL - https://www.canon.co.uk/printers/pixma-mg3650s/
USB saskarne - Jā
Veiktspēja > Drukāšana - Krāsa
Veiktspēja > Drukāšanas tehnoloģija - Tintes printeris
Veiktspēja > Dubultās funkcijas - Jā
Veiktspēja > Fakss - Nē
Veiktspēja > Kopēšana - Krāsa
Veiktspēja > Skenēšana - Krāsa
vendpn - 0515C109AA
Vienība Neto svars - 5.4 kg
Vienības bruto svars - 6.85 kg
Vienības kastes augstums - 0.39
Vienības kastes garums - 0.5
Vienības kastes platums - 0.22
Vienība Slikts tilpums - 0,0429 kubikmetru
Vispārīgi - Barošanas avots - 100 – 240 V AC, 50/60 Hz
Vispārīgi - Barošanas avots - 100 – 240 V AC, 50/60 Hz
Vispārīgi - Barošanas avots - 100 – 240 V AC, 50/60 Hz
Vispārīgi - Display - Nē
Vispārīgi - Displejs - Nē
Vispārīgi - Displejs - Nē
Vispārīgi - Dzirdams troksnis - 43.5 dB
Vispārīgi - Ekrāns - Ei
Vispārīgi - Funkcijas - Bezapmales drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Bezpeļņas drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāt
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana bez malām
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana bez malām
Vispārīgi - Funkcijas - Foto drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Foto izdruka
Vispārīgi - Funkcijas - Foto izdruka
Vispārīgi - Funkcijas - Fotoprint
Vispārīgi - Funkcijas - Kopēšana
Vispārīgi - Funkcijas - Kopēšana
Vispārīgi - Funkcijas - Kopēšana
Vispārīgi - Funkcijas - Kopēšana no
Vispārīgi - Funkcijas - Skenēt
Vispārīgi - Funkcijas - Skenēt uz
Vispārīgi - Funkcijas - Skenēšana
Vispārīgi - Funkcijas - Skenēšana
Vispārīgi - Jauda (W) - 16
Vispārīgi - Jauda (W) - 16
Vispārīgi - Jauda (W) - 16
Vispārīgi - Jauda (W) - 16
Vispārīgi - Ledusskapja tips - Tintes printeris
Vispārīgi - Ledusskapja tips - Universālais printeris
Vispārīgi - Tips - Tindiprinter
Vispārīgi - Tips - Tintes printeris
Vispārīgi - Tips - Tintes printeris
Vispārīgi - Tips - Universālais printeris
Vispārīgi - Tips - Viss vienā printeris
Vispārīgi - Tips - Viss vienā printerī
Vispārīgi - Trokšņa līmenis - 43,5 dB
Vispārīgi - Trokšņa līmenis - 43,5 dB
Vispārīgi - Trokšņa līmenis - 43.5 dB
Vispārīgi - Uzturs - 100 - 240 V maiņstrāva, 50/60 Hz
WiFi saskarne - Jā
Windows 7 OS saderība - Jā
Windows 8 OS saderība - Jā
Windows 10 OS saderība - Jā
Windows RT OS saderība - Jā
Zīmols - Canon
zīmols - Canon
Android OS compatibility - Yes
Description - Canon PIXMA MG3650S Connect with smart devices and the cloud using this affordable, compact Wi-Fi All-In-One. Enjoy fast, high-quality printing, copying and scanning with optional XL ink cartridges.
Description - PIXMA MG 3650S
Using this compact Wi-Fi multifunction device, you can connect easily to smart devices. Enjoy fast printing, copying and scanning in high quality thanks to the two-sided printing function and optional XL ink cartridges. Create and print attractive photos without borders Printing from and scanning to a smartphone or tablet Easily connect to cloud storage thanks to the PIXMA Cloud Link service More prints are the same with XL ink cartridges Fun in creating your own greeting cards Connect, print, copy and scan in any way with the Wi-Fi multifunctional device, which provides fast, high quality borderless prints
With Canon's FINE Cartridge System and up to 4800 dpi print resolution, you can print amazing borderless photos with lots of detail and professional documents with crisp text. Thanks to the print speed of 9.9 image / min (mono) and 5.7 image / min (color) according to the ESAT ISO standard, printing a 10 × 15 cm photo without a border takes about 44 seconds.
Smooth printing and scanning with smart devices and the Canon PRINT application thanks to the access point mode you do not need an internet connection
User and printer in cooperation with a smartphone. Simply download the Canon PRINT application to start printing and scanning using a smartphone or tablet and have direct access to services in the cloud. Access point mode allows you to create a wireless network in ad hoc mode, so you can print and scan without having to connect to a Wi-Fi network or use the Internet.
Discover the creative freedom of printing and scanning in the cloud thanks to the PIXMA Cloud Link service
Improved PIXMA Cloud Link service allows you to print photos from Facebook, Instagram and online photo albums in a few seconds, print and scan documents in cloud services, such as GoogleDrive, OneDrive and Dropbox, and even attach and send scanned files and images via e-mail mail everything without a computer *.
More printouts for as much as possible with optional XL ink cartridges and automatic double-sided document printing
Minimal amount of waste and maximum saving. Using optional XL ink cartridges allows you to print more pages, and automatic two-sided printing saves paper, resulting in a cost reduction of up to 50%.
Fun in creating personalized greeting cards, calendars and other materials thanks to the Easy-Photo Print + service
The Easy-Photo Print + service enables attractive, creative experiments. With this web service, you can easily design and print greeting cards, photo collages and many other items using your own photos from your tablet, computer or cloud service.
* Scan to cloud and e-mail features are only available when using Canon genuine inks.
Поддерживаемая бумага - Максимальный ввод бумаги - 100
Atbalstītais papīrs - Maksimālā papīra ievade - 100
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - 10 × 15 см
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 10 × 15 cm
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - 13 × 18 см
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 13 × 18 cm
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - 20 × 25 см
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 20 × 25 cm
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - A4
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A4
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - A5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A5
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - B5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - B5
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - Legal
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - Juridiskais formāts
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - Letter
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - Vēstuļu formāts
Поддерживаемая бумага - Кол-во бумажных кассет - 1
Atbalstītais papīrs - Papīra paplāšu skaits - 1
Поддерживаемая бумага - Вес бумаги - 64 – 105 g/m²
Atbalstītais papīrs - Papīra svars - 64 – 105 g/m²
Поддерживаемая бумага - Вес бумаги - 300 г/м²
Atbalstītais papīrs - Papīra svars - 300 g/m²
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Aploksnes (DL, COM10)
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Foto uzlīmes
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Parastais papīrs
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Pārneses papīrs
Поддерживаемая бумага - Типы бумаги - Envelopes (DL, COM109
Поддерживаемая бумага - Типы бумаги - Обычная бумага
Поддерживаемая бумага - Типы бумаги - Transfer paper
Поддерживаемая бумага - Типы бумаги - Фото наклейки
Toetatud paberitüübid - Maksimaalne paberisisestus - 100
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - 10 × 15 cm
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - 13 × 18 cm
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - 20 × 25 cm
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - A4
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - A5
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - B5
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - Legal
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - Letter
Toetatud paberitüübid - Paberikassettide arv - 1
Toetatud paberitüübid - Paberi kaal - 64 – 105 g/m²
Toetatud paberitüübid - Paberi kaal - 300 g/m²
Toetatud paberitüübid - Paberitüübid - Ümbrikud (DL, COM10)
Toetatud paberitüübid - Paberitüübid - Fotokleebised
Toetatud paberitüübid - Paberitüübid - Tavapaber
Toetatud paberitüübid - Paberitüübid - Siirdepaber
Supported operating systems - Android
Supported operating systems - iOS
Supported operating systems - Mac OS
Supported operating systems - Windows 7
Supported operating systems - Windows 8
Supported operating systems - Windows 8.1
Supported operating systems - Windows 10
Supported operating systems - Windows Vista
Supported operating systems - Windows XP
Height - 152 mm
Wireless communication - WiFi
BrandPartCode - 0515C109
Gross weight - 8.149 kg
category_en - Printers & accessories
category_et - Printerid ja tarvikud
category_lv - Printeri un piederumi
category_ru - Принтеры и принадлежности
Other features -
Other features - PictBridge - Y
Paper handling - Non-ISO print media sizes - Legal
Performance - Sound power level (standby) - 43.5 dB
description_et - Ühendage nutiseadmete ja pilveteenustega, kasutades seda kompaktset ja taskukohast WiFi ühendusega kõik-ühes seadet. Nautige kiiret ja kvaliteetset printimist, kopeerimist ja skännimist tänu valikulistele XL-tindikassettidele. Taskukohane WiFi ühenduvusega kõik-ühes printer, mis pakub kiireid ja kvaliteetseid väljatrükke
Kompaktne ja taskukohane kõik-ühes seade prindib suurepäraseid ääristeta fotosid ja terava tekstiga dokumente. Samal ajal kui sujuvad ühendusliinid pilveteenuste ja nutiseadmetega tagavad lihtsa ühenduvuse, aitab valikuliste XL-tindikassettide ja automaatse kahepoolse printimise kasutamine säästa nii aega kui raha. Laitmatu ääristeta printimine
Printige hõlpsasti suurepäraseid ja detailseid ääristeta fotosid formaatides 4 × 6 tolli kuni A4 ning looge parima tulemuse saamiseks terava tekstiga dokumente. Kiire juurdepääs
Printige, kopeerige ja skännige otse oma nutitelefonist või tahvelarvutist või nautige tänu PIXMA Cloud Linkile kiiret juurdepääsu pilveteenustele – kõik see on võimalik tänu rakendusele Canon PRINT. Vabadus tänu pilveteenusele
Printige ja skännige dokumente sellistesse pilveteenustesse nagu GoogleDrive, OneDrive ja Dropbox. Samuti võite lisada ja saata skännitud faile otse e-kirjaga – kõik see ilma personaalarvutita. Maksimaalne tulu
Kui asendate meie standardsed tindikassetid valikuliste XL-tindikassettidega ning kasutate automaatset kahepoolset printimist, siis vähendate jäätmete teket ja säästate kuludelt kuni 50%. Olge loominguline
Vabastage oma sisemine kunstnik rakendustega Creative Park ja Easy-PhotoPrint Editor. Kasutage rakendust oma tahvelarvutis, personaalarvutis või pilves ning looge kaarte, kalendreid ja palju muud.
description_lv - Izveidojiet savienojumu ar viedierīcēm un mākoņpakalpojumu, izmantojot šo pieejamo un kompakto universālo ierīci ar Wi‑Fi funkciju. Izbaudiet ātru, augstas kvalitātes drukāšanu, kopēšanu un skenēšanu ar pēc izvēles pieejamām XL tintes kasetnēm. Pieejams universālais printeris ar Wi-Fi savienojumu ātrām un kvalitatīvām izdrukām Kompakts un pieejams — šis universālais printeris nodrošina izcilas fotogrāfijas bez apmalēm un skaidrus, asus dokumentus. Nevainojams savienojums ar mākoņpakalpojumiem un viedierīcēm nodrošina ērtu savienošanu, bet pēc izvēles pieejamās XL tintes kasetnes un automātiskā divpusējā drukāšana ietaupa laiku un naudu. Sākotnējās izdrukas bez apmalēm Bez piepūles drukājiet skaistas fotogrāfijas bez apmalēm no 4 x 6 collām līdz A4 formātam — augstas kvalitātes fotogrāfijas ar smalkām detaļām un dokumenti ar asu tekstu. Tūlītēja piekļuve Izbaudiet vienkāršu drukāšanu, kopēšanu un skenēšanu, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru, vai piekļūstiet tieši mākoņa krātuvei ar PIXMA Cloud Link — tas viss, pateicoties Canon PRINT lietojumprogrammai. Mākoņa brīvība Drukājiet un skenējiet dokumentus uz mākoņpakalpojumiem, piemēram, GoogleDrive, OneDrive un Dropbox. Varat arī ieskenētos failus pievienot tieši e‑pastam un nosūtīt — dators nav nepieciešams. Vairojiet savu naudu Samaziniet atkritumus un par 50% samaziniet izmaksas, salīdzinot ar standarta kasetnēm — iegādājieties pēc izvēles pieejamās XL tintes kasetnes un drukājiet uz abām pusēm. Radoša darbība Atbrīvojiet sevī mākslinieku ar pakalpojumu Creative Park un Easy-PhotoPrint Editor. Izmantojiet lietojumprogrammu, lai veidotu kartītes, kalendārus un citus materiālus ar fotogrāfijām savā planšetdatorā, datorā vai mākonī.
description_en - Connect with smart devices and the cloud using this affordable, compact WiFi All-In-One. Enjoy fast, high-quality printing, copying and scanning with optional XL ink cartridges. Affordable WiFi All-In-One printer for fast, quality prints
Compact and affordable, this All-In-One delivers superb borderless photos and crisp, sharp documents. Seamless links to the cloud and smart devices ensure easy connectivity while optional XL ink cartridges and auto 2-sided printing save money and time. Pristine borderless prints
Effortlessly print stunning borderless photos from 4 × 6 inch to A4, filled with fine detail and documents with sharp text for high-quality results. Instant access
Enjoy straightforward printing, copying and scanning using your smartphone or tablet or directly access cloud storage via PIXMA Cloud Link – all thanks to the Canon PRINT app. Freedom of the cloud
Print and scan documents to cloud services such as GoogleDrive, OneDrive and Dropbox. You can also attach and send scanned files directly via email – all without a PC. Maximise your money
Cut waste and boost your cost savings by up to 50% compared to our standard cartridges with optional XL ink cartridges and auto 2-sided printing. Get creative
Unleash your inner artist with Creative Park and the Easy-PhotoPrint Editor. Use the app to design cards, calendars and more using photos from your tablet, PC or cloud.
description_ru -
description_short_en - All-in-one inkjet printer Ideal for home users Practical WiFi connectivity Mobile printing Connects to your smartphone or tablet
description_short_et - Kõik-ühes tindiprinter Ideaalne kodukasutajale Praktiline WiFi ühendus Mugav mobiilne printimine Ühildub nutiseadmetega
description_short_lv - Viss vienā tintes printerisIdeāli piemērots lietotājiem mājāsPraktisks WiFi savienojumsMobilā drukaIzveido savienojumu ar viedtālruni vai planšetdatoru
description_short_ru -
dimension depth - 380 mm
Duplex printing - Automatic
Dizains - Augstums (mm) - 152
Dizains - Dziļums (mm) - 304
Design - Built-in display - N
Dizains - Krāsa - Balta
Design - Color - White
Disain - Värvus - Valge
Дизайн - Цвет - Белый
Dizains - Platums (mm) - 449
Design - Product colour - White
Dizains - Svars (g) - 5400
Design - Market positioning - Home & office
Design > Colour of product - White
Технические данные принтера - Двусторонняя печать - Automatic
Printing - Duplex printing - Y
Printing - Duplex printing mode - Auto
Printing - Print speed (ISO/IEC 24734) colour - 5.7 ipm
Printing - Print speed (ISO/IEC 24734) mono - 9.9 ipm
Printing - Maximum resolution - 4800 x 1200 DPI
Print resolution - 4800 x 1200 dpi
Printing supplies performance - Wydajność kaset (zwykły papier):
Drukowanie dokumentów A4 w kolorze: Czarny: 180 stron Czarny XL: 600 stron Kolorowy: 180 stron Kolorowy XL: 400 stron Wydajność kaset (zdjęcia)
Drukowanie kolorowych zdjęć 10x15 cm: Czarny: 2465* zdjęć Czarny XL: 7560* zdjęć Kolorowy: 69 zdjęć Kolorowy XL: 150 zdjęć * Szacowana dodatkowa wydajność
Print technology > Maximum resolution - 4800 x 1200 DPI
Printing type - Inkjet
Depth - 304 mm
EAN - 4549292126846
ean - 4549292126846
EANCode - 4549292126846
Eans - 4549292126846
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 10 - 90%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 5 - 35 °C
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
Ethernet - No
Fax specifications -
Fax - Faxing - N
feature_group_et - Printerid
feature_group_en - Printers
feature_group_lv - Printeri
feature_group_ru - Принтеры
Format - 100 x 150 mm
Format - 130 x 180 mm
Format - 200 x 250 mm
Format - A4
Format - A5
Format - B5
Photo printing - Yes
Functions - Copier
Functions - Printer
Functions - Scanner
Features - Number of print cartridges - 2
Warranty -
guarantee - 12
Warranty - 12/24 months
Warranty - 24
Warranty - 24 month(s)
WarrantyInfo - 2 years
guarantee_type - external
GRUPPE1 - Printer/copier/fax
GRUPPE2 - Inkjet All In One
GTIN - 4549292126846
HSTNUMMER - 0515C109
Built-in Network - W-LAN 802.11b/g/n
Input capacity > Standard input capacity - 100 sheets
Input & output capacity - Maximum input capacity - 100 sheets
Accessories included - PIXMA MG3650 multifunction printer FINE cartridges Power cord Installation CD-ROM Manuals and other documents
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > WEEE tax - Yes
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Paper/Pasteboard - 2523.00 g
Packaging content - Bundled software - MP Driver including Scanning Utility
My Image Garden with Full HD Movie Print 9
Quick Menu
Easy-WebPrint EX (download)
Package features > Gross height (mm) - 304.00 mm
Package features > Gross depth (mm) - 449.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 152.00 mm
Package features > Plastic (No PET) - 226.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 2.749 kg
Package features > Volume (m3) - 0.02 m³
iOS OS compatibility - Yes
Supplies - Number of ink cartridges - 2
Dimensions - 449 x 304 x 152 mm
dimension height - 500 mm
dimension width - 220 mm
dimension weight - 6900 g
HERSTELLER - CANON
Resolution up to - 4800x1200 dpi
Power - Power consumption (standby) - 1.4 W
Power - Power consumption (off) - 0.1 W
Power - Power consumption (copying) - 16 W
Power - AC input frequency - 50 - 60 Hz
Category - Multifunction Printers
Category - Root/Office | Company/Sprzęt biurowy/Inkjet printer
Category Code - AIO
Code - 0515C109
Package features > WEE classification - CL109:5:2017-04-01
Supplies, colour - CL-541
Supplies, black - PG-540
Design - Height (mm) - 152
Disain - Kõrgus (mm) - 152
Дизайн - Высота (мм) - 152
Design - Depth (mm) - 304
Disain - Sügavus (mm) - 304
Дизайн - Глубина (мм) - 304
Design - Width (mm) - 449
Disain - Laius (mm) - 449
Дизайн - Ширина (мм) - 449
Design - Weight (g) - 5400
Disain - Kaal (g) - 5400
Дизайн - Вес (г) - 5400
Copier specifications - Copy speed: sFCOT: approx. 22 s, sESAT: approx. 2.7 images / min, Multiple copies, 21 copies (max.) Copy functions: Copying documents (plain paper), borderless copying, Copying with resizing, Page matching
Copier specifications - Number of copies - 21
Koopiamasina tehnilised andmed - Koopiate arv - 21
Kopētāja specifikācijas - Kopiju skaits - 21
Kopētāja specifikācijas - Kopētāja funkcijas - Bezmalu kopija
Kopētāja specifikācijas - Kopētāja funkcijas - Dokumentu kopēšana
Copier specifications - Copy functions - Document copying
Copier specifications - Copy functions - Borderless copy
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas ātrums - 2,7 attēli minūtē
Copier specifications - Copy speed - 2.7 ipm
Технические данные копира - Кол-во копий - 21
Технические данные копира - Функции копира - Копирование документов
Технические данные копира - Функции копира - Копия без краев
Технические данные копира - Скорость копира - 2.7 ipm
Koopiamasina tehnilised andmed - Kopeerimisfunktsioonid - Dokumendi kopeerimine
Koopiamasina tehnilised andmed - Kopeerimisfunktsioonid - Ääristeta kopeerimine
Koopiamasina tehnilised andmed - Kopeerimiskiirus - 2,7 kujutist/min
Copying - Copying - Colour copying
Copying - Maximum number of copies - 21 copies
Copy function - Yes
Colour - White
Color - White
Colour printing - Yes
Color printing - Yes
LongDesc - Canon PIXMA MG3650S
Connect with smart devices and the cloud using this affordable, compact Wi-Fi All-In-One. Enjoy fast, high-quality printing, copying and scanning with optional XL ink cartridges.
Affordable Wi-Fi All-In-One printer for fast, quality prints
Compact and affordable, this All-In-One delivers superb borderless photos and crisp, sharp documents. Seamless links to the cloud and smart devices ensure easy connectivity while optional XL ink cartridges and auto 2-sided printing save money and time.
Pristine borderless prints
Effortlessly print stunning borderless photos from 4x6 inch to A4, filled with fine detail and documents with sharp text for high-quality results.
Instant access
Enjoy straightforward printing, copying and scanning using your smartphone or tablet or directly access cloud storage via PIXMA Cloud Link - all thanks to the Canon PRINT app.
Freedom of the cloud
Print and scan* documents to cloud services such as GoogleDrive, OneDrive and Dropbox. You can also attach and send scanned files directly via email - all without a PC.
*Scan to cloud and scan to email only available for users of genuine Canon ink
Maximise your money
Cut waste and boost your cost savings by up to 50% compared to our standard cartridges with optional XL ink cartridges and auto 2-sided printing.
Get creative
Unleash your inner artist with Creative Park and the Easy-PhotoPrint Editor. Use the app to design cards, calendars and more using photos from your tablet, PC or cloud.
LongProductName - 4800 x 1200 dpi, Colour, CIS, IEEE802.11 b/g/n, 5.4 kg, White
LongSummaryDescription - Canon PIXMA MG3650S. Print technology: Inkjet, Printing: Colour printing, Maximum resolution: 4800 x 1200 DPI. Copying: Colour copying. Scanning: Colour scanning, Optical scanning resolution: 1200 x 2400 DPI. Maximum ISO A-series paper size: A4. Wi-Fi. Product colour: White
Logistics data - Harmonized System (HS) code - 84433100
Max. printing speed (color) - 5.7 p/min
Max. printing speed (mono) - 9.9 p/min
Materiāli - Piemērotas tintes - CL-541XL CMY
Materiāli - Piemērotas tintes - PG-540XL BK
Материалы - Подходящие чернила - CL-541XL CMY
Материалы - Подходящие чернила - PG-540XL BK
Materiāli - Tintes kasetņu skaits - 2
Материалы - Кол-во чернильных картриджей - 2
Media kind - Envelopes
Media kind - Photo paper
Media kind - Paper
Model - PIXMA MG 3650S
Model name - MG3650S
name_et - Canon tindiprinter PIXMA MG3650S, valge
Name - Canon Multifunctional printer PIXMA MG3650S Colour, Inkjet, A4, Wi-Fi, White
Title - Canon PIXMA MG3650S Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
Name - Canon PIXMA MG3650S [biała]
name - Printer PIXMA MG 3650S 0515C109AA white
name_en - Canon inkjet printer PIXMA MG3650S, white
name_lv - Canon tintes printeris PIXMA MG3650S, balts
name_ru - Canon inkjet printer PIXMA MG3650S, white
Original consumables - Standard ink cartridges: PG-540 (black) CL-541 (colored) Optional XL ink cartridges: PG-540XL (black) CL-541XL (colored)
Extended warranty -
Kulumaterjalid - Tindikassettide arv - 2
Kulumaterjalid - Tindi tüüp - CL-541XL CMY
Kulumaterjalid - Tindi tüüp - PG-540XL BK
ARTIKEL1 - PIXMA MG3650S - WHITE
ARTIKEL2 - .
Extension options -
Paper handling - Envelopes sizes - Com-10, DL
Paper handling - Photo paper sizes (imperial) - 10x15,13x18,20x25
Paper handling - ISO A-series sizes (A0...A9) - A4, A5
Paper handling - ISO B-series sizes (B0...B9) - B5
Paper handling - Maximum ISO A-series paper size - A4
Paper handling - Paper tray media types - Envelopes, Glossy paper, High resolution paper, Matte paper, Photo paper, Plain paper, Semi-glossy paper, T-shirt Transfer
Paper handling > Maximum print size - A4
Paper support - Maximum paper input - 100
Paper support - Paper sizes - 10 × 15 cm
Paper support - Paper sizes - 13 × 18 cm
Paper support - Paper sizes - 20 × 25 cm
Paper support - Paper sizes - A4
Paper support - Paper sizes - A5
Paper support - Paper sizes - B5
Paper support - Paper sizes - Legal
Paper support - Paper sizes - Letter
Paper support - Number of paper trays - 1
Paper support - Paper weight - 64 – 105 g/m²
Paper support - Paper weight - 300 g/m²
Paper support - Paper types - Envelopes (DL, COM109
Paper support - Paper types - Photo stickers
Paper support - Paper types - Plain paper
Paper support - Paper types - Transfer paper
Paper format and size(mm) - A4/210 C- 297
Paper input tray - Front tray: max. 100 sheets (plain paper)
Paper output tray -
Paper weight (max) - 300 g/m²
Paper weight (min) - 64 g/m²
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 39 cm
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 50 cm
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 22 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 6.85 kg
Supplies - Compatible ink types - CL-541XL CMY
Supplies - Compatible ink types - PG-540XL BK
Application - Home
Full Description Line - Thermal Inkjet|MG3650S|USB|WiFi|Windows 10|Windows 8|Windows 7|iOS|Android|Windows RT|Paper size A4/210 C- 297|Resolution 4800x1200 dpi|Supplies, black PG-540|Supplies, colour CL-541|Copy|Scan|Colour printing|Network W-LAN 802.11b/g/n|Device colour White|Dimensions 449 x 304 x 152 mm
Width - 449 mm
Printing - Print technology - Inkjet
Printing - Printing - Colour printing
Printer processor -
Printer specifications - Two sided printing - Automatic
Printeri tehnilised andmed - Kahepoolne printimine - Automaatne
Printera specifikācijas - Divpusējā druka - Automātiska
Printer specifications - Print head - FINE
Printera specifikācijas - Drukas galviņa - FINE
Printera specifikācijas - Drukas izšķirtspēja - 4800 × 1200 dpi
Printera specifikācijas - Drukas tehnoloģija - Tintes strūkla
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - Foto: 44 sek.
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - Krāsu: 5,7 attēli minūtē
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - Monohromā: 9,9 attēli minūtē
Printer specifications - Print resolution - 4800 × 1200 dpi
Printeri tehnilised andmed - Prindi lahutusvõime - 4800 × 1200 dpi
Printeri tehnilised andmed - Printimistehnoloogia - Tindiprits
Printer specifications - Print technology - Ink
Printer specifications - Print speed - Photo: 44 s
Printeri tehnilised andmed - Printimiskiirus - Foto: 44 s
Printeri tehnilised andmed - Printimiskiirus - Värviline: 5,7 kujutist/min
Printer specifications - Print speed - Color: 5.7 ipm
Printeri tehnilised andmed - Printimiskiirus - Mustvalge: 9,9 kujutist/min
Printer specifications - Print speed - Monochrome: 9.9 ipm
Технические данные принтера - Печатная головка - FINE
Технические данные принтера - Технология печати - Струйный принтер
Технические данные принтера - Скорость печати - Фото: 44 с
Технические данные принтера - Скорость печати - Цветной: 5.7 изображений в минуту
Технические данные принтера - Скорость печати - Черно-белый: 9.9 изображений в минуту
Технические данные принтера - Разрешение принтера - 4800 × 1200 dpi
Printeri tehnilised andmed - Trükipea - FINE
Printer Technology - Thermal Inkjet
ProducerCode - 0515C109AA
ProductName - MG3650S
Tarkvara - Nõuded arvutile - 3,1 GB vaba kettaruumi
Tarkvara - Nõuded arvutile - Internet Explorer 8
Software - Preinstalled software - Easy-WebPrint EX
Tarkvara - Eelpaigaldatud tarkvara - Easy-WebPrint EX
Programmatūra - Iepriekš instalēta programmatūra - Easy-WebPrint EX
Software - Preinstalled software - My Image Garden
Tarkvara - Eelpaigaldatud tarkvara - My Image Garden
Programmatūra - Iepriekš instalēta programmatūra - My Image Garden
Software - Preinstalled software - MP Driver includind Scanning utility
Tarkvara - Eelpaigaldatud tarkvara - MP-draiver koos skännimisega
Programmatūra - Iepriekš instalēta programmatūra - MP draiveris ar skenēšanu
Программное обеспечение - Установленные программы - Easy-WebPrint EX
Программное обеспечение - Установленные программы - My Image Garden
Программное обеспечение - Установленные программы - MP-драйвер со сканироанием
Software - Suitable operating systems - Android
Tarkvara - Sobivad operatsioonisüsteemid - Android
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Android
Software - Suitable operating systems - Apple iOS
Tarkvara - Sobivad operatsioonisüsteemid - Apple iOS
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Apple iOS
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Mac OS 10.12 vai jaunāka
Software - Suitable operating systems - Mac OS 10.12 or newer
Tarkvara - Sobivad operatsioonisüsteemid - Mac OS 10.12 või uuem
Software - Suitable operating systems - Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP
Tarkvara - Sobivad operatsioonisüsteemid - Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP
Software - Suitable operating systems - Windows RT
Tarkvara - Sobivad operatsioonisüsteemid - Windows RT
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows RT
Программное обеспечение - Совместимые оп-системы - Android
Программное обеспечение - Совместимые оп-системы - Apple iOS
Программное обеспечение - Совместимые оп-системы - Mac OS 10.12 или новее
Программное обеспечение - Совместимые оп-системы - Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP
Программное обеспечение - Совместимые оп-системы - Windows RT
Software - System requirements - 3.1 GB free disk space
Программное обеспечение - Системные требования - 3,1 GB свободного дискового пространства
Programmatūra - Sistēmas prasības - 3,1 GB brīva vieta diskā
Software - System requirements - Internet Explorer 8
Программное обеспечение - Системные требования - Internet Explorer 8
Programmatūra - Sistēmas prasības - Internet Explorer 8
Vendor Homepage - www.canon-europe.com/printers/pixma-mg3650s/specifications/
Producer product name - PIXMA MG3650S
Producer product family - Multifunctional printer
manufacturer_code - 0515C109
producer - Canon
Producer - Canon
Ports & interfaces - Standard interfaces - USB, Wireless LAN
Savienojamība - Bezvadu - WiFi IEEE 802.11 b/g/n
Connectivity - Wireless - WiFi IEEE 802.11 b/g/n
Ühenduvus - Juhtmevaba võrk - WiFi IEEE 802.11 b/g/n
Connectivity - Applications support - Apple AirPrint
Ühenduvus - Rakenduste tugi - Apple AirPrint
Connectivity - Applications support - Wireless PictBridge
Ühenduvus - Rakenduste tugi - Wireless PictBridge
Connectivity - Applications support - Canon Print Service
Ühenduvus - Rakenduste tugi - Canon Print Service
Connectivity - Applications support - Canon PRINT Inkjet/SELPHY
Ühenduvus - Rakenduste tugi - Canon PRINT Inkjet/SELPHY
Connectivity - Applications support - Google Cloud Print
Ühenduvus - Rakenduste tugi - Google Cloud Print
Connectivity - Applications support - Mopria
Ühenduvus - Rakenduste tugi - Mopria
Connectivity - Applications support - Cloud Link
Ühenduvus - Rakenduste tugi - Cloud Link
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Apple AirPrint
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Wireless PictBridge
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Canon Print Service
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Canon PRINT Inkjet/SELPHY
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Google Cloud Print
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Mopria
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Cloud Link
Ühenduvus - USB 2.0 - Jah
Connectivity - USB 2.0 - Yes
Savienojamība - USB 2.0 - Jā
Ports & interfaces - USB port - Y
Ports & interfaces > Interface - „Hi-Speed“ USB , „Wi-Fi“: IEEE802.11 b/g/n
Соединение - Беспроводная сеть - WiFi IEEE 802.11 b/g/n
Соединение - Поддержка приложений - Apple AirPrint
Соединение - Поддержка приложений - Wireless PictBridge
Соединение - Поддержка приложений - Canon Print Service
Соединение - Поддержка приложений - Canon PRINT Inkjet/SELPHY
Соединение - Поддержка приложений - Google Cloud Print
Соединение - Поддержка приложений - Mopria
Соединение - Поддержка приложений - Cloud Link
Соединение - USB 2.0 - Да
Connectors - 1 x USB (Type B)
ShortDescription - atrament | kolor | A4 | druk | kopia | skan | dupleks | USB | WiFi
ShortSummaryDescription - Canon PIXMA MG3650S, Inkjet, Colour printing, 4800 x 1200 DPI, Colour copying, A4, White
System Requirements - Windows: 3.1 GB of hard disk space, Internet Explorer 8 Mac: Internet connection, 1.5 GB of hard disk space, Safari 5 Screen: XGA, 1024 × 768 pixels
System requirements - Mac operating systems supported - Y
System requirements - Mobile operating systems supported - Android, iOS
System requirements - Windows operating systems supported - Y
System requirements - Minimum storage drive space - 3100 MB
Scanner specifications - Scanner type: CIS flatbed for photos and documents Scanner resolution (optical): 1200 × 2400 dpi A4 sheet scanning speed: Approximately 14 sec Color depth for scanning (input / output): 48 bits / 24 bits' 16 bits / 8 bits The maximum document size: 216 × 297 mm
Scanner specifications - Maximum document size - 216 × 297 mm
Skänneri tehnilised andmed - Maksimaalne dokumendi suurus - 216 × 297 mm
Skenera specifikācijas - Maksimālais dokumenta izmērs - 216 × 297 mm
Scanner specifications - Scanner resolution (optical) - 1200 × 2400 dpi
Skenera specifikācijas - Skenera izšķirtspēja (optiskā) - 1200 × 2400 dpi
Skänneri tehnilised andmed - Skänneri värvussügavus - Hallskaala: 16-bit/8-bit
Skänneri tehnilised andmed - Skänneri värvussügavus - Värviline: 48-bit/24-bit
Skänneri tehnilised andmed - Skänneri optiline lahutusvõime - 1200 × 2400 dpi
Skänneri tehnilised andmed - Skänneri tehnoloogia - CIS-värviskänner
Scanner specifications - Scanner technology - Color CIS
Skenera specifikācijas - Skenera tehnoloģija - Krāsu CIS
Skänneri tehnilised andmed - Skänneri tüüp - Lameskänner
Skänneri tehnilised andmed - Skänneri tüüp - Fotoskänner
Scanner specifications - Scanner type - Photo scanner
Skenera specifikācijas - Skenera tips - Foto skeneris
Scanner specifications - Scanner type - Flatbed
Skenera specifikācijas - Skenera tips - Plakanās virsmas skeneri
Skänneri tehnilised andmed - Skänneri kiirus - 14 s
Scanner specifications - Scanning depth - Color: 48-bit/24-bit
Skenera specifikācijas - Skenēšanas dziļums - Krāsa: 48 bitu/24 bitu
Skenera specifikācijas - Skenēšanas dziļums - Pelēko toņu skala: 16 bitu/8 bitu
Scanner specifications - Scanning depth - Greyscale: 16-bit/8-bit
Scanner specifications - Scanning speed - 14 s
Skenera specifikācijas - Skenēšanas ātrums - 14 sek.
Технические данные сканера - Макисмальный размер документа - 216 × 297 мм
Технические данные сканера - Оптическое разрешение сканера - 1200 × 2400 dpi
Технические данные сканера - Глубина цвета сканера - Цвет: 48-bit/24-bit
Технические данные сканера - Глубина цвета сканера - Шкала серого: 16-bit/8-bit
Технические данные сканера - Технология сканера - Color CIS
Технические данные сканера - Тип сканера - Фотосканер
Технические данные сканера - Тип сканера - Плоский сканер
Технические данные сканера - Скорость сканирования - 14 сек
Scanning - Input colour depth - 48 bit
Scanning - Output colour depth - 24 bit
Scanning - Maximum scan area - 216 x 297 mm
Scanning - Optical scanning resolution - 1200 x 2400 DPI
Scanning - Scanner type - Flatbed scanner
Scanning - Scanning - Colour scanning
Scanning - Scan technology - CIS
Scanning > Maximum scan resolution - 1200 x 2400 DPI
Scan function - Yes
Storno - Y
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 60
Weight - 5.4 kg
Weight & dimensions - Height - 152 mm
Weight & dimensions - Depth - 304 mm
Weight & dimensions - Width - 449 mm
Weight & dimensions - Weight - 5.4 kg
barcode - 4549292126846
Technical details > Functions - Scan, Copy, Print
Technical details > Net weight - 5.40 kg
Networking > Ethernet LAN - No
Networking > Wi-Fi - Yes
Network - Security algorithms - WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK
Network - Ethernet LAN - N
Network - Mobile printing technologies - Apple AirPrint, Google Cloud Print, Mopria Print Service, PIXMA Cloud Link
Network - Wi-Fi - Y
Network - Wi-Fi standards - 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
URL - https://www.canon.co.uk/printers/pixma-mg3650s/
USB Interface - Yes
Performance > Printing - Colour
Performance > Print technology - Inkjet
Performance > Duplex functions - Yes
Performance > Faxing - No
Performance > Copying - Colour
Performance > Scanning - Colour
vendpn - 0515C109AA
Unit Net Weight - 5.4 kg
Unit Gross Weight - 6.85 kg
Unit Box Height - 0.39
Unit Box Length - 0.5
Unit Box Width - 0.22
Unit Brutto Volume - 0.0429 cubm
General - Power source - 100 – 240 V AC, 50/60 Hz
Üldine - Toide - 100 – 240 V AC, 50/60 Hz
Vispārīgi - Barošanas avots - 100 – 240 V AC, 50/60 Hz
Vispārīgi - Display - Nē
General - Display - No
Общее - Display - No
General - Audible noise - 43.5 dB
Üldine - Ekraan - Ei
Vispārīgi - Funkcijas - Bezapmales drukāšana
Üldine - Funktsioonid - Ääristeta printimine
Общее - Функции - Печать
General - Functions - Printing
Üldine - Funktsioonid - Printimine
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana
General - Functions - Borderless printing
Общее - Функции - Печать без границ
General - Functions - Photo printing
Общее - Функции - Фото-печать
Vispārīgi - Funkcijas - Foto druka
Üldine - Funktsioonid - Fotoprint
General - Functions - Copying
Общее - Функции - Копирование
Vispārīgi - Funkcijas - Kopēšana
Üldine - Funktsioonid - Kopeerimine
Общее - Функции - Сканирование
Üldine - Funktsioonid - Skännimine
General - Functions - Scanning
Vispārīgi - Funkcijas - Skenēšana
General - Power (W) - 16
Üldine - Võimsus (W) - 16
Общее - Мощность (W) - 16
Vispārīgi - Jauda (W) - 16
Общее - Тип холодильника - Струйный принтер
Общее - Тип холодильника - Принтер все-в-одном
Üldine - Tüüp - Tindiprinter
General - Type - Inkjet printer
Vispārīgi - Tips - Tintes printeris
Üldine - Tüüp - Kõik-ühes printer
Vispārīgi - Tips - Viss vienā printeris
General - Type - All in one printer
Üldine - Müratase - 43,5 dB
Vispārīgi - Trokšņa līmenis - 43,5 dB
Общее - Уровень шума - 43.5 dB
Общее - Питание - 100 – 240 В AC, 50/60 Гц
WiFi Interface - Yes
Windows 7 OS compatibility - Yes
Windows 8 OS compatibility - Yes
Windows 10 OS compatibility - Yes
Windows RT OS compatibility - Yes
Brand - Canon
brand - Canon
86,23 €
Canon Pixma MG3650S, White
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas