Canon Pixma MG3650S, White

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 177870 Preces kods: 0515C109
Aptuvenais piegādes laiks 01.07.2020 Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Piegādes veidi Par piegādi
  • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: 06.07.2020
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: 06.07.2020
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: 06.07.2020
  • Saņem Dateks.lv birojā: 03.07.2020 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 4800 x 1200 dpi
  • Drukas veids: Tintes
  • Drukāšanas ātrums (mono): 9 lpp/min
  • Max. apdrukas izmērs: A4
  • Kartridžu skaits: 2
Līdzīgi produkti
Šis produkts Canon Pixma MG3650S, White
Canon Pixma MG3650S, Red
Canon Pixma MG3650S, Black
Canon Pixma TS5351, White
Canon Pixma TS3351, White
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
71,96 €
92,53 €
61,58 €
86,52 €
51,12 €
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 4800 x 1200 dpi 4800 x 1200 dpi 4800 x 1200 dpi 4800 x 1200 dpi 4800 x 1200 dpi
Drukas veids Tintes Tintes Tintes Tintes Tintes
Drukāšanas ātrums (mono) 9 lpp/min 9 lpp/min 9 lpp/min Nav norādīts39 lpp/min 23 lpp/min
Max. apdrukas izmērs A4 A4 A4 A4 A4
Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav Nav Nav NavIr Ir
Funkcija Auto Duplex Ir Ir Ir Ir Nav
Funkcija Fakss Nav Nav Nav Nav Nav
Funkcija Kopētājs Ir Ir Ir Ir Ir
Funkcija Skeneris Ir Ir Ir Ir Ir
Kartridžu skaits 2 2 2 2 2
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Nav Ir Ir NavIr Ir
Pieslēgums LPT Nav Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums USB Ir Ir Ir Ir Ir
Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums WiFi Ir Ir Ir Ir Ir
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 4800 x 1200 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 9 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Ir

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 2

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Nav

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

Papildus specifikācija
Accessories included - PIXMA MG3650 multifunction printer FINE cartridges Power cord Installation CD-ROM Manuals and other documents
AirPrint Enabled - Yes
Android OS compatibility - Yes
Anschlüsse und Schnittstellen - Direkter Druck - -
Anschlüsse und Schnittstellen - PictBridge - Ja
Anschlüsse und Schnittstellen - Standard-Schnittstellen - USB,Wireless LAN
Anschlüsse und Schnittstellen - USB-Anschluss - Ja
Application - Home
ARTIKEL1 - PIXMA MG3650S - WHITE
ARTIKEL2 - . IN
Ausgabeleistung - Kapazität der Papierausgabe (Standard) - - Blätter
Automatic Duplexing - Yes (printing)
Betriebsbedingungen - - 10 - 90 %
Betriebsbedingungen - Luftfeuchtigkeit in Betrieb - 10 - 90%
Betriebsbedingungen - Temperaturbereich in Betrieb - 5 - 35 °C
Bildschirm - Eingebaute Anzeige - Nein
Brand - Canon
BrandPartCode - 0515C109
Breite - 0.4
Built-in Network - W-LAN 802.11b/g/n
Category - Biroja tehnika :: Multifunkcionālie (Daudzfunkciju) printeri
Category - Multifunctionals
Category - Root/Electronics/PC peripherals/Printers, 3D printers and plotters/Inkjet printer
Code - 0515C109
Color - White
Color printing - Yes
Colour - White
Colour printing - Yes
Connection Availability - Yes
Connectors - 1 x USB (Type B)
Copier specifications - Copy speed: sFCOT: approx. 22 s, sESAT: approx. 2.7 images / min, Multiple copies, 21 copies (max.) Copy functions: Copying documents (plain paper), borderless copying, Copying with resizing, Page matching
Copy function - Yes
Copying - Maximum number of copies - 21 copies
Depth - 304 mm
Desc -
Description - \nConnect with smart devices and the cloud using this affordable, compact Wi-Fi All-In-One. Enjoy fast, high-quality printing, copying and scanning with optional XL ink cartridges.\n\n\nCompact and affordable, this All-In-One delivers superb borderless photos and crisp, sharp documents. Seamless links to the cloud and smart devices ensure easy connectivity while optional XL ink cartridges and auto 2-sided printing save money and time.\n\n\nEffortlessly print stunning borderless photos from 4x6 inch to A4, filled with fine detail and documents with sharp text for high-
Description - Canon PIXMA MG3650S Connect with smart devices and the cloud using this affordable, compact Wi-Fi All-In-One. Enjoy fast, high-quality printing, copying and scanning with optional XL ink cartridges.
Description - CANON PIXMA MG3650S WH
description - Connect with smart devices and the cloud using this affordable, compact Wi-Fi All-In-One. Enjoy fast, high-quality printing, copying and scanning.
Description - PIXMA MG 3650S
Using this compact Wi-Fi multifunction device, you can connect easily to smart devices. Enjoy fast printing, copying and scanning in high quality thanks to the two-sided printing function and optional XL ink cartridges. Create and print attractive photos without borders Printing from and scanning to a smartphone or tablet Easily connect to cloud storage thanks to the PIXMA Cloud Link service More prints are the same with XL ink cartridges Fun in creating your own greeting cards Connect, print, copy and scan in any way with the Wi-Fi multifunctional device, which provides fast, high quality borderless prints
With Canon's FINE Cartridge System and up to 4800 dpi print resolution, you can print amazing borderless photos with lots of detail and professional documents with crisp text. Thanks to the print speed of 9.9 image / min (mono) and 5.7 image / min (color) according to the ESAT ISO standard, printing a 10 × 15 cm photo without a border takes about 44 seconds.
Smooth printing and scanning with smart devices and the Canon PRINT application thanks to the access point mode you do not need an internet connection
User and printer in cooperation with a smartphone. Simply download the Canon PRINT application to start printing and scanning using a smartphone or tablet and have direct access to services in the cloud. Access point mode allows you to create a wireless network in ad hoc mode, so you can print and scan without having to connect to a Wi-Fi network or use the Internet.
Discover the creative freedom of printing and scanning in the cloud thanks to the PIXMA Cloud Link service
Improved PIXMA Cloud Link service allows you to print photos from Facebook, Instagram and online photo albums in a few seconds, print and scan documents in cloud services, such as GoogleDrive, OneDrive and Dropbox, and even attach and send scanned files and images via e-mail mail everything without a computer *.
More printouts for as much as possible with optional XL ink cartridges and automatic double-sided document printing
Minimal amount of waste and maximum saving. Using optional XL ink cartridges allows you to print more pages, and automatic two-sided printing saves paper, resulting in a cost reduction of up to 50%.
Fun in creating personalized greeting cards, calendars and other materials thanks to the Easy-Photo Print + service
The Easy-Photo Print + service enables attractive, creative experiments. With this web service, you can easily design and print greeting cards, photo collages and many other items using your own photos from your tablet, computer or cloud service.
* Scan to cloud and e-mail features are only available when using Canon genuine inks.
Design - Built-in display - N
Design - Eingebaute Anzeige - Nein
Design - Product colour - White
Design - Produktfarbe - Weiß
Design > Colour of product - White
Device Type - Multifunction printer
dimension depth - 380 mm
dimension height - 500 mm
dimension weight - 6900 g
dimension width - 220 mm
Dimensions - 449 x 304 x 152 mm
Dimensions (WxDxH) - 44.9 cm x 30.4 cm x 15.2 cm
Druckgeschwindigkeit - - 5,7 ipm
Druckgeschwindigkeit - Druckersprachen (Standard) - -
Druckgeschwindigkeit - Druckgeschwindigkeit (ISO/IEC 24734) Farbe - 5.7 ipm
Druckgeschwindigkeit - Druckgeschwindigkeit (ISO/IEC 24734) Mono - 9,9 ipm
Druckgeschwindigkeit - Druckgeschwindigkeit (ISO/IEC 24734) Mono - 9.9 ipm
Druckgeschwindigkeit - Druckgeschwindigkeit (Schwarz, normale Qualität, A4/US Letter) - - Seiten pro Minute
Druckgeschwindigkeit - Maximale Auflösung - 4800 x 1200 DPI
Duplex printing - Automatic
EAN - 4549292126846
ean - 4549292126846
EANCode - 4549292126846
Eans - 4549292126846
Ein- und Ausgangskapazität - Kapazität der Papiereingabe (maximal) - 100 Blätter
Eingangskapazität - Kapazität der Papiereingabe (maximal) - 100 Blätter
Eingangskapazität - Kapazität der Papiereingabe (Standard) - - Blätter
Enclosure Colour - White
Energie - - 0.1 W
Energie - AC Eingangsfrequenz - 50 - 60 Hz
Energie - AC Eingangsspannung - 100 - 240 V
Energie - Durchschnittlicher Stromverbrauch beim Kopieren - 16 W
Energie - Stromverbrauch (aus) - 0,1 W
Energie - Stromverbrauch (Standby) - 1,4 W
Energie - Stromverbrauch (Standby) - 1.4 W
Ethernet - No
Extended warranty -
Extension options -
Fax specifications -
feature - Affordable Wi-Fi All-In-One printer for fast, quality prints
feature - Get creative
feature - Pristine borderless prints
Features - Copying - Colour copying
Features - Duplex functions - Print
Features - Duplex printing mode - Auto
Features - Faxing - N
Features - Market positioning - Home & Office
Features - Number of print cartridges - 2
Features - Print technology - Inkjet
Features - Printing - Colour printing
Features - Scanning - Colour scanning
Format - 100 x 150 mm
Format - 130 x 180 mm
Format - 200 x 250 mm
Format - A4
Format - A5
Format - B5
Full Description Line - Thermal Inkjet|MG3650S|USB|WiFi|Windows 10|Windows 8|Windows 7|iOS|Android|Windows RT|Paper size A4/210 C- 297|Resolution 4800x1200 dpi|Supplies, black PG-540|Supplies, colour CL-541|Copy|Scan|Colour printing|Network W-LAN 802.11b/g/n|Device colour White|Dimensions 449 x 304 x 152 mm
Functions - Copier
Functions - Printer
Functions - Scanner
Funktionen - Digitaler Sender - -
Funktionen - Drucken - Farbdruck
Funktionen - Drucktechnologie - Tintenstrahl
Funktionen - Duplex - Drucken
Funktionen - Duplex Druckmodi - Auto
Funktionen - Energy Star-zertifiziert - -
Funktionen - Faxen - Nein
Funktionen - Kopieren - Farbkopieren
Funktionen - Marktpositionierung - Home & Office
Funktionen - Marktpositionierung - Zuhause & Büro
Funktionen - Maximale Auslastung - - Seiten pro Monat
Funktionen - Produktfarbe - Weiß
Funktionen - Scannen - Farbscan
Funktionen - Zahl der Druckpatronen - 2
Gewicht - 6.84
Gewicht & Abmessungen - Breite - 449 mm
Gewicht & Abmessungen - Gewicht - 5,4 kg
Gewicht & Abmessungen - Gewicht - 5400 g
Gewicht & Abmessungen - Höhe - 152 mm
Gewicht & Abmessungen - Tiefe - 304 mm
Gross weight - 8.15 kg
GRUPPE1 - Drucker, Kopierer & Scanner
GRUPPE2 - Multifunktionsgeräte Tintenstrahl
GTIN - 4549292126846
guarantee - 12
guarantee_type - external
Height - 152 mm
Height - 225.000000000
HERSTELLER - CANON
Hoehe - 0.23
HSTNUMMER - 0515C109
Inkjet Technology - Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 4-ink
Input & output capacity - Maximum input capacity - 100 sheets
Input capacity > Standard input capacity - 100 sheets
Interface - USB 2.0, Wi-Fi(n)
iOS OS compatibility - Yes
Kopieren - Max. Auflösung - - DPI
Kopieren - Maximale Anzahl Kopien - 21 Kopien
Laenge - 0.5
LargeDescHTML - Canon PIXMA MG3650SIzveidojiet savienojumu ar viediercm un mkopakalpojumu, izmantojot šo pieejamo un kompakto universlo ierci ar Wi-Fi funkciju. Izbaudiet tru, augstas kvalittes drukšanu, kopšanu un skenšanu ar pc izvles pieejamm XL tintes kasetnm.Pieejams universlais printeris ar Wi-Fi savienojumu trm un kvalitatvm izdrukmKompakts un pieejams — šis universlais printeris nodrošina izcilas fotogrfijas bez apmalm un skaidrus, asus dokumentus. Nevainojams savienojums ar mkopakalpojumiem un viediercm nodrošina rtu savienošanu, bet pc izvles pieejams XL tintes kasetnes un automtisk divpusj drukšana ietaupa laiku un naudu.Skotnjs izdrukas bez apmalmBez pieples drukjiet 4 x 6 collu fotogrfijas bez apmalm A4 formt, iegstos augstas kvalittes rezulttus — fotogrfijas ar smalkm detam un dokumentus ar asu tekstu.Tltja piekuveIzbaudiet vienkršu drukšanu, kopšanu un skenšanu, izmantojot viedtlruni vai planšetdatoru, vai piekstiet tieši mkoa krtuvei ar PIXMA Cloud Link — tas viss, pateicoties Canon PRINT lietojumprogrammai.Mkoa brvbaDrukjiet un skenjiet* dokumentus uz mkopakalpojumiem, piemram, GoogleDrive, OneDrive un Dropbox. Varat ar ieskentos failus pievienot tieši e-pastam un nostt — dators nav nepieciešams.Tehniskie datiLietošana un kopgošana bezvadu remPc izvles pieejamas augstas rabas XL tintes kasetnesAugstas kvalittes bezapmau fotogrfiju drukšanaCanon PRINT lietojumprogrammaPIXMA Cloud Link*FINE kasetneAutomtiska divpusja drukšanaPapra padeve no priekšpusesKomplektcijaUniverslais printeris PIXMA MG3650S2 FINE kasetnesStrvas vadsUzstdšanas kompaktdisksRokasgrmatas un citi dokumenti*Skenšana uz mkopakalpojumu un e-pastu pieejama tikai oriinls Canon tintes lietotjiem.
Leistung - - 43,5 dB
Leistung - Geräuschemission im Stand-by-Modus - 43.5 dB
Leistung - Integrierter Kartenleser - -
Leistung - Min. benötigter Speicherplattenplatz - 3100 MB
Leistung - RAM-Speicher - - MB
Length - 495.000000000
LongDesc - Canon PIXMA MG3650S
Connect with smart devices and the cloud using this affordable, compact Wi-Fi All-In-One. Enjoy fast, high-quality printing, copying and scanning with optional XL ink cartridges.
Affordable Wi-Fi All-In-One printer for fast, quality prints
Compact and affordable, this All-In-One delivers superb borderless photos and crisp, sharp documents. Seamless links to the cloud and smart devices ensure easy connectivity while optional XL ink cartridges and auto 2-sided printing save money and time.
Pristine borderless prints
Effortlessly print stunning borderless photos from 4x6 inch to A4, filled with fine detail and documents with sharp text for high-quality results.
Instant access
Enjoy straightforward printing, copying and scanning using your smartphone or tablet or directly access cloud storage via PIXMA Cloud Link - all thanks to the Canon PRINT app.
Freedom of the cloud
Print and scan* documents to cloud services such as GoogleDrive, OneDrive and Dropbox. You can also attach and send scanned files directly via email - all without a PC.
*Scan to cloud and scan to email only available for users of genuine Canon ink
Maximise your money
Cut waste and boost your cost savings by up to 50% compared to our standard cartridges with optional XL ink cartridges and auto 2-sided printing.
Get creative
Unleash your inner artist with Creative Park and the Easy-PhotoPrint Editor. Use the app to design cards, calendars and more using photos from your tablet, PC or cloud.
LongDesc - CANON PIXMA MG3650S White MFP A4 print copy scan to 4800x1200dpi WLAN Pixma cloud link print app
LongProductName - 4800 x 1200 dpi, Colour, CIS, IEEE802.11 b/g/n, 5.4 kg, White
LongSummaryDescription - Canon PIXMA MG3650S. Print technology: Inkjet, Printing: Colour printing. Maximum resolution: 4800 x 1200 DPI. Copying: Colour copying, Scanning: Colour scanning. Optical scanning resolution: 1200 x 2400 DPI. Duplex functions: Print. Maximum ISO A-series paper size: A4. Wi-Fi. Product colour: White
Manufacturer - CANON
Manufacturer Part No - 0515C109
ManufacturerPartNumber - 0515C109
Max Copying Speed - 2.7 ppm (colour)
Max Printing Resolution - 4800 x 1200 dpi (colour)
Max Printing Speed - Up to 9.9 ipm (mono) / up to 5.7 ipm (colour)
Max. printing speed (color) - 5.7 p/min
Max. printing speed (mono) - 9.9 p/min
Media kind - Envelopes
Media kind - Paper
Media kind - Photo paper
Media Size - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max)
Media Type - Envelopes, plain paper, photo paper, glossy photo paper, matte photo paper, high resolution paper, luster paper, semi-gloss photo paper
Model - PIXMA MG 3650S
Model name - MG3650S
Name - Canon Multifunctional printer PIXMA MG3650S Colour, Inkjet, A4, Wi-Fi, White
Name - Canon PIXMA MG3650S [biała]
Name - Canon Pixma MG3650S White
Name - Canon PIXMA MG3650S. Drucktechnologie: Tintenstrahl, Drucken: Farbdruck. Maximale Auflösung: 4800 x 1200 DPI. Kopieren: Farbkopieren, Scannen: Farbscan. Optische Scan-Auflösung: 1200 x 2400 DPI. Duplex: Drucken. Maximale Papiergröße der ISO A-Serie: A4. WLAN. Produktfarbe: Weiß
name - Printer PIXMA MG 3650S 0515C109AA white
Networking - Ethernet LAN - N
Networking - Mobile printing technologies - Apple AirPrint,Google Cloud Print,Mopria Print Service,PIXMA Cloud Link
Networking - Security algorithms - WEP,WPA-PSK,WPA2-PSK
Networking - Wi-Fi - Y
Networking - Wi-Fi standards - 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n)
Networking > Ethernet LAN - No
Networking > Wi-Fi - Yes
Netzwerk - Eingebauter Ethernet-Anschluss - Nein
Netzwerk - Mobile Drucktechnologien - Apple AirPrint,Google Cloud Print,Mopria Print Service,PIXMA Cloud Link
Netzwerk - Unterstützte Sicherheitsalgorithmen - WEP,WPA-PSK,WPA2-PSK
Netzwerk - WLAN - Ja
Netzwerk - WLAN-Standards - 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n)
Office Machine Features - PIXMA Cloud Link, access point mode
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 10 - 90%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 5 - 35 °C
Original consumables - Standard ink cartridges: PG-540 (black) CL-541 (colored) Optional XL ink cartridges: PG-540XL (black) CL-541XL (colored)
Original Size - 216 x 297 mm (max)
Original Type - Sheets
Other features -
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 449.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 304.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 152.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 2523.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 226.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 2.75 kg
Package features > Volume (m3) - 0.02 m³
Package features > WEE classification - CL109:5:2017-04-01
Package features > WEEE tax - Yes
Paper format and size(mm) - A4/210 C- 297
Paper handling - Envelopes sizes - Com-10,DL
Paper handling - ISO A-series sizes (A0...A9) - A4,A5
Paper handling - ISO B-series sizes (B0...B9) - B5
Paper handling - Maximum ISO A-series paper size - A4
Paper handling - Non-ISO print media sizes - Legal
Paper handling - Photo paper sizes (imperial) - 10x15,13x18,20x25
Paper handling - Standard tray media types - Envelopes,Glossy paper,High resolution paper,Matte paper,Photo paper,Plain paper,Semi-glossy paper,T-shirt Transfer
Paper handling > Maximum print size - A4
Paper input tray - Front tray: max. 100 sheets (plain paper)
Paper output tray -
Paper weight (max) - 300 g/m²
Paper weight (min) - 64 g/m²
Papierbehandlung - Fotopapiergrössen (imperial) - 10x15,13x18,20x25
Papierbehandlung - Fotopapiergrössen (imperial) - 10x15,13x18,20x25 Zoll
Papierbehandlung - ISO-A-Formate (A0...A9) - A4,A5
Papierbehandlung - ISO-B-Formate - B5
Papierbehandlung - Maximale Papiergröße der ISO A-Serie - A4
Papierbehandlung - Medientypen der Standardpapierzuführung - Briefumschläge, Glanzpapier, Hochauflösungspapier, Mattpapier, Fotopapier, Normales Papier, Semi-mattes Papier, T-shirt Transfer
Papierbehandlung - Medientypen der Standardpapierzuführung - Envelopes,Glossy paper,High resolution paper,Matte paper,Photo paper,Plain paper,Semi-glossy paper,T-shirt Transfer
Papierbehandlung - Nicht-ISO Druckmedienformate - Legal (media size)
Papierbehandlung - Nicht-ISO Druckmedienformate - Rechtlich
Papierbehandlung - Umschlaggrößen - 10,DL
Papierbehandlung - Umschlaggrößen - Com-10,DL
PartNumber - 0515C109
Performance - Minimum storage drive space - 3100 MB
Performance - Standby acoustic emission - 43.5 dB
Performance > Copying - Colour
Performance > Duplex functions - Yes
Performance > Faxing - No
Performance > Print technology - Inkjet
Performance > Printing - Colour
Performance > Scanning - Colour
PeriodofWarranty - 12 Months Bring-In Warranty
Photo printing - Yes
Ports & interfaces - PictBridge - Y
Ports & interfaces - Standard interfaces - USB,Wireless LAN
Ports & interfaces - USB port - Y
Ports & interfaces > Interface - „Hi-Speed“ USB , „Wi-Fi“: IEEE802.11 b/g/n
Power - AC 120/230 V (50/60Hz)
Power - AC input frequency - 50 - 60 Hz
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
Power - Power consumption (copying) - 16 W
Power - Power consumption (off) - 0.1 W
Power - Power consumption (standby) - 1.4 W
Print resolution - 4800 x 1200 dpi
Print technology > Maximum resolution - 4800 x 1200 DPI
Printer processor -
Printer Technology - Thermal Inkjet
Printing - Maximum resolution - 4800 x 1200 DPI
Printing - Print speed (ISO/IEC 24734) colour - 5.7 ipm
Printing - Print speed (ISO/IEC 24734) mono - 9.9 ipm
Printing supplies performance - Wydajność kaset (zwykły papier):
Drukowanie dokumentów A4 w kolorze: Czarny: 180 stron Czarny XL: 600 stron Kolorowy: 180 stron Kolorowy XL: 400 stron Wydajność kaset (zdjęcia)
Drukowanie kolorowych zdjęć 10x15 cm: Czarny: 2465* zdjęć Czarny XL: 7560* zdjęć Kolorowy: 69 zdjęć Kolorowy XL: 150 zdjęć * Szacowana dodatkowa wydajność
Printing Technology - Ink-jet (colour)
Printing type - Inkjet
producer - Canon
Producer - Canon
Producer product family - Multifunctional printer
Producer product name - PIXMA MG3650S
ProducerCode - 0515C109AA
Product Description - Canon PIXMA MG3650S - multifunction printer - colour
productName - CANON PIXMA MG3650S White MFP A4 print copy scan to 4800x1200dpi WLAN Pixma cloud link print app
ProductName - MG3650S
Resolution up to - 4800x1200 dpi
Scan function - Yes
Scannen - Ausgabe Farbtiefe - 24 Bit
Scannen - Eingabe-Farbtiefe - 48 Bit
Scannen - Maximaler Scanbereich - 216 x 297 mm
Scannen - Optische Scan-Auflösung - 1200 x 2400 DPI
Scannen - Scanner-Typ - Flachbett
Scannen - Scantechnologie - CIS
Scanner specifications - Scanner type: CIS flatbed for photos and documents Scanner resolution (optical): 1200 × 2400 dpi A4 sheet scanning speed: Approximately 14 sec Color depth for scanning (input / output): 48 bits / 24 bits' 16 bits / 8 bits The maximum document size: 216 × 297 mm
Scanning - Input colour depth - 48 bit
Scanning - Maximum scan area - 216 x 297 mm
Scanning - Optical scanning resolution - 1200 x 2400 DPI
Scanning - Output colour depth - 24 bit
Scanning - Scan technology - CIS
Scanning - Scanner type - Flatbed
Scanning > Maximum scan resolution - 1200 x 2400 DPI
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 50 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 39 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 6.85 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 22 cm
ShortDescription - atrament | kolor | A4 | druk | kopia | skan | dupleks | USB | WiFi
ShortSummaryDescription - Canon PIXMA MG3650S, Inkjet, Colour printing, 4800 x 1200 DPI, Colour copying, A4, White
Software - Bundled software - MP Driver including Scanning Utility
My Image Garden with Full HD Movie Print 9
Quick Menu
Easy-WebPrint EX (download)
Software - Mac operating systems supported - Y
Software - Mitgelieferte Software - MP Driver including Scanning Utility\nMy Image Garden with Full HD Movie Print 9\nQuick Menu\nEasy-WebPrint EX (download)
Software - Mobile operating systems supported - Android,iOS
Software - Unterstützt Mac-Betriebssysteme - Ja
Software - Unterstützt Windows-Betriebssysteme - Ja
Software - Unterstützte mobile Betriebssysteme - Android,iOS
Software - Windows operating systems supported - Y
Standard Media Capacity - 100 sheets
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 60
Storno - Y
Supplies, black - PG-540
Supplies, colour - CL-541
Supported operating systems - Android
Supported operating systems - iOS
Supported operating systems - Mac OS
Supported operating systems - Windows 10
Supported operating systems - Windows 7
Supported operating systems - Windows 8
Supported operating systems - Windows 8.1
Supported operating systems - Windows Vista
Supported operating systems - Windows XP
System Requirements - Windows: 3.1 GB of hard disk space, Internet Explorer 8 Mac: Internet connection, 1.5 GB of hard disk space, Safari 5 Screen: XGA, 1024 × 768 pixels
Technical details > Functions - Scan, Copy, Print
Technical details > Net weight - 5.40 kg
Title - Canon PIXMA MG3650S Inkjet 4800 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
Unit Brutto Volume - 0.0429 cubm
Unit Gross Weight - 6.85 kg
Unit Net Weight - 5.4 kg
URL - https://www.canon.co.uk/printers/pixma-mg3650s/
USB Interface - Yes
Vendor Homepage - www.canon-europe.com/printers/pixma-mg3650s/specifications/
vendpn - 0515C109AA
Warranty -
Warranty - 12
Warranty - 12 month(s)
Warranty - 12/24 months
Weight - 5.4 kg
Weight - 5.4 kg
Weight - 6.860000000
Weight & dimensions - Depth - 304 mm
Weight & dimensions - Height - 152 mm
Weight & dimensions - Weight - 5.4 kg
Weight & dimensions - Width - 449 mm
Width - 449 mm
Width - 385.000000000
WiFi Interface - Yes
Windows 10 OS compatibility - Yes
Windows 7 OS compatibility - Yes
Windows 8 OS compatibility - Yes
Windows RT OS compatibility - Yes
Wireless communication - WiFi
  -
71,96 €
Canon Pixma MG3650S, White
Visas kategorijas