Canon Pixma MG2550S, Black

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 137913 Preces kods: 0727C006
Noliktavā 41 gab.
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
63,41 €
Piegādes veidi Par piegādi
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: 29.04.2024
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Skapi bez maksas: 29.04.2024
 • Piegāde uz Latvijas pasta nodaļu, paku skapi, vai Circle K bez maksas: 29.04.2024
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: 29.04.2024
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: 29.04.2024
 • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: ceturtdien, 25.04.2024 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • Drukas Izšķirtspēja: 4800 x 600 dpi
 • Drukas veids: Tintes
 • Drukāšanas ātrums (mono): Nav norādīts
 • Max. apdrukas izmērs: A4
 • Kartridžu skaits: 2
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 4800 x 600 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) Nav norādīts

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Nav

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 2

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Nav

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Nav

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

USB Kabelis
Papildus specifikācija
Apraksts - Ideāls ikdienas daudzfunkcionālais printeris drukāšanai, skenēšanai un kopēšanai. Kompaktais Canon PIXMA MG2550S drukas dzinējs nodrošina kvalitāti un ērtu lietošanu - no teksta ietilpīgiem dokumentiem līdz ģimenes fotogrāfijām. - Kopējiet, drukājiet un skenējiet ar pieejamu daudzfunkcionālo ierīci - Ātra dokumentu un fotoattēlu drukāšana - Augstas kvalitātes izdrukas - Iedvesmojieties drukāt ar CREATIVE PARK PREMIUM - Drukājiet vairāk lappušu par savu naudu, izmantojot XL tintes iespējas.
Apraksts - Krāsu tips: Krāsains, 1 mēneša noslodze: Nav informācijas, Drukāšanas tehnoloģija: Tintes, Izšķirtspēja: 4800 x 600 dpi, Ātrums (melnbalts): 8 lpp/min, Ātrums (krāsains): 4 lpp/min., Operatīvā atmiņa: Nav zinams, Max papīra formāts: A4, Duplex režīms: Nav, Pieslēguma tips: USB 2.0, Wifi: Nav, Faksa funkcionalitāte: Nav, Atmiņa faksam: Nav, Kopēšanas funkcionalitāte: Ir, Kopēšanas ātrums (melnbalts): 8 kop./min, Kopēšanas ātrums (krāsains): 4 kopijas/min., Skenēšanas funkcionalitāte: Ir, Skenēšanas izšķirtspēja: 600 x 1200 dpi, Garantija: 2 gadi
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A4
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A4
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - B5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - B5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - Juridiskais
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - Juridiskais formāts
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - Vēstule
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - Vēstuļu formāts
Atbalstītais papīrs - Papīra svars - 64 – 105 g/m²
Atbalstītais papīrs - Papīra svars - 64 – 105 g/m²
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Aploksnes
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Fotopapīrs
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Parastais papīrs
Atbalstītais papīrs - Papīra veidi - Aploksnes
Atbalstītais papīrs - Papīra veidi - Fotopapīrs
Atbalstītais papīrs - Papīra veidi - Parasts papīrs
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - A4
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - A5
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - B5
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - Juridiskais
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - Vēstule
Atbalstītie papīra veidi - Papīra svars - 64 – 105 g/m²
Atbalstītie papīra veidi - Papīra veidi - Aploksnes
Atbalstītie papīra veidi - Papīra veidi - Fotopaber
Atbalstītie papīra veidi - Papīra veidi - Parasts papīrs
augstums - 37.1
BrandPartCode - 0727C006
Bruto svars - 4.6 kg
category_en - Printeri un piederumi
category_et - Printeri un piederumi
category_lv - Printeri un piederumi
category_ru - Printeri un piederumi
Darba apstākļi - Uzglabāšanas temperatūra (T-T) - 5 - 35 °C
Darba apstākļi > Darba relatīvais mitrums (H-H) - 10 - 90 %
Darba apstākļi > Darba temperatūra (T-T) - 5 - 35 °C
Darbs ar papīru - drukas nesatur ISO drukas nesēju izmēri - Juridiskais
description_et - Canon PIXMA MG2550S ir ideāla "viss vienā" ierīce drukāšanai, skenēšanai un kopēšanai. Canon PIXMA MG2550S drukas ierīce ir veidota, domājot par kvalitāti un lietošanas ērtumu, - no teksta ietilpīgiem dokumentiem līdz ģimenes fotogrāfijām. Drukāšana, skenēšana, kopēšana - mājas lietotājiem drukāšana tagad ir vienkārša Ideāla "viss vienā" ierīce mājas lietotājiem, kas ļauj ātri drukāt, skenēt un kopēt dokumentus, nezaudējot kvalitāti. Lietotājam draudzīgā Canon PIXMA MG2550S ir stilīga, kompakta, rakstāmgalda ierīce ar jaudīgām funkcijām ikvienam mājas lietotājam. Līdz 30 % zemākas izmaksas par lappusi Izmantojot papildu augstas ražības Canon XL tintes kasetnes, varat ietaupīt līdz pat 30 % uz lappusi, salīdzinot ar citiem standarta produktiem. Izdrukājiet vairāk lappušu ar vienu kasetni un retāk mainiet kasetnes - Canon PIXMA MG2550S lietošana nav ļoti dārga. Iebūvēts enerģijas taupīšanas funkciju režīms Izmantojiet mazāk enerģijas, pateicoties automātiskai ieslēgšanai/izslēgšanai. Nospiediet drukāšanas pogu savā piezīmjdatorā un vērojiet, kā printeris pamostas no enerģijas taupīšanas režīma un ir gatavs drukāšanai, pat ja to iepriekš neieslēdzat. Pieejama ierīce, augstākās kvalitātes drukas kvalitāte Canon PIXMA MG2550S piedāvā lielisku cenas un kvalitātes attiecību: tas ir pieejams mājas printeris, kas nodrošina lielisku dokumentu un fotogrāfiju kvalitāti. FINE kasešu tehnoloģija palīdz sasniegt dziļi melnus toņus, spilgtas krāsas un ārkārtīgi precīzu detalizāciju. Esiet radoši Viegli sakārtojiet un izdrukājiet savus fotoattēlus, izmantojot My Image Garden sejas atpazīšanas funkciju. Savukārt CREATIVE PARK PREMIUM paver radošu iespēju pasauli, pateicoties profesionālu mākslinieku dizainparaugu izlasei, ko var izmantot kā pastkartes, kalendārus, dzimšanas dienas kartītes un daudz ko citu.
description_lv -
description_lv - Canon PIXMA MG2550S ir lieliska ikdienas daudzfunkcionāla ierīce drukāšanai, skenēšanai un kopēšanai. Kompaktais Canon PIXMA MG2550S drukas dzinējs nodrošina kvalitāti un ērtu lietošanu - no teksta ietilpīgiem dokumentiem līdz ģimenes fotogrāfijām. Drukāt, skenēt, kopēt - vienkārša drukāšana mājās Ideāls mājas "viss vienā" printeris, kas ļauj ātri drukāt, skenēt un kopēt dokumentus un fotoattēlus, nemazinot kvalitāti. Canon PIXMA MG2550S ir vienkārša lietošanā, tā ir stilīga, kompakta un rakstāmgaldam draudzīga ierīce ar jaudīgām funkcijām ikvienam mājas lietotājam. Līdz 30 % zemākas izmaksas par vienu lappusi Izmantojot papildu lieljaudas Canon XL tintes kasetnes, varat ietaupīt līdz pat 30 % no vienas lappuses izmaksām, salīdzinot ar to standarta ekvivalentiem. Iegūstiet vairāk lappušu uz vienu kasetni un ilgāku laiku starp kasetņu nomaiņām - Canon PIXMA MG2550S ekspluatācija nemaksās dārgi. Iebūvēta enerģijas taupīšanas funkcija Izmantojiet mazāk enerģijas ar automātisko ieslēgšanas/izslēgšanas funkciju. Nospiediet pogu drukāt savā klēpjdatorā un vērojiet, kā printeris nekavējoties iziet no enerģijas taupīšanas režīma un ir gatavs drukāšanai, pat neieslēdzot to ieslēgt. Pieejama ierīce, izcila drukas kvalitāte Canon PIXMA MG2550S piedāvā neticamu cenas un vērtības attiecību. Tas ir pieejams mājas printeris, kas nodrošina izcilas kvalitātes dokumentu un fotogrāfiju drukāšanu. FINE Cartridge tehnoloģija nozīmē dziļi melnus toņus, spilgtas krāsas un satriecošu detalizācijas līmeni. Esiet radoši Viegli sakārtojiet un izdrukājiet savas fotogrāfijas, izmantojot aplikācijas My Image Garden sejas atpazīšanas funkcijas, savukārt programma CREATIVE PARK PREMIUM paver radošu iespēju pasauli ar profesionālu mākslinieku dizainparaugu izvēli, kurus visus varat izmantot kā pastkartes, kalendārus, dzimšanas dienas kartiņas un daudz ko citu.
description_ru - Drukāt, skenēt un kopēt mājās vēl nekad nav bijis vieglāk Šis augstas veiktspējas daudzfunkcionālais printeris ir ideāli piemērots lietošanai mājās, nodrošinot augstas kvalitātes, ātru dokumentu drukāšanu, skenēšanu un kopēšanu. Canon stilīgi kompaktais PIXMA MG2540S piedāvā jaudīgas, bet ērti lietojamas funkcijas, kas viegli ietilps uz jūsu darba galda. Pieejama augstākās klases ierīce Canon PIXMA MG2540S piedāvā izcilu drukas kvalitāti gan tekstam, gan fotogrāfijām. FINE drukāšanas tehnoloģija nodrošina piesātinātu melno toni, spilgtas krāsas un neticami detalizētus izdrukas materiālus. Līdz 30 % zemākas izmaksas par vienu lappusi Izmantojot papildu Canon XL tintes kasetnes, varat ietaupīt līdz pat 30 % no vienas lappuses izmaksām, salīdzinot ar standarta ekvivalentiem. Canon PIXMA MG2540S ļauj retāk mainīt kārtridžus un ar vienu kārtridžu izdrukāt vairāk eksemplāru; tā palīdz jums drukāt ekonomiskāk. Īstenojiet savas radošās idejas Izmantojiet sejas noteikšanu programmā Mans attēlu dārzs, lai sakārtotu un izdrukātu savas fotogrāfijas. Izveidojiet pastkartes, apsveikuma kartītes, kalendārus vai papīra rokdarbus no profesionālu mākslinieku veidnēm, izmantojot CREATIVE PARK PREMIUM. Iebūvēta enerģijas taupīšana Automātiskais ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis automātiski ieslēdz un izslēdz ierīci, padarot to energoefektīvāku. Jums pat nav nepieciešams to ieslēgt - vienkārši nospiediet pogu "drukāt" datorā, lai izdrukātu dokumentu, un printeris nekavējoties pāries enerģijas taupīšanas režīmā, lai sāktu drukāšanu.
description_short_en - "Viss vienā" printeris Ātra dokumentu un fotoattēlu drukāšana Augstas kvalitātes izdrukas Ideāli piemērots mājas lietotājiem Universāla radošā programmatūra
description_short_et - Daudzfunkcionāls tintes printeris Ātra dokumentu un fotoattēlu drukāšana Augstas kvalitātes izdrukas Ideāli piemērots mājas lietotājiem Universāla radošā programmatūra
description_short_lv - Viss vienā tintes printeris Ātra dokumentu un fotogrāfiju druka Augstas kvalitātes izdrukas Ideāli piemērots lietotājiem mājās Universāla radošā programmatūra
description_short_ru - Daudzfunkcionāls tintes printeris Ātra dokumentu un fotoattēlu drukāšana Kvalitatīva drukāšana Ideāli piemērots lietošanai mājās Universāla radošā programmatūra
dimensionalWeight - 6678
Dizains - Augstums (mm) - 145
Dizains - Dziļums (mm) - 306
Dizains - Iebūvēts displejs - Nē
Dizains - Krāsa - Black
Dizains - Krāsa - Black
Dizains - Krāsa - Melna / sudrabota
Dizains - Krāsa - Must
Dizains - Platums (mm) - 426
Dizains - Produkta krāsa - Black
Dizains - Svars (g) - 3500
Dizains - Tirgus pozicionēšana - Māja un birojs
Dizains > Displejs - Nav pikseļu
Dizains > Produkta krāsa - Black
Drukas iekārtas tehniskie dati - Dupleksa drukāšana - Jā
Drukāšana - abpusēja drukāšana - Nē
Drukāšana - Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) krāsains - 4 ipm
Drukāšana - Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) mono - 8 ipm
Drukāšana - maksimālā izšķirtspēja - 4800 x 600 DPI
Drukāšana > Drukāšanas izšķirtspēja (melna, normāla kvalitāte) - 4800 x 600 DPI
Drukāšana > Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) krāsains - 4 ipm
Drukāšana > Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) mono - 8 ipm
Drukāšanas tehnoloģija > Maksimālā izšķirtspēja - 4800 x 600 DPI
dziļums - 48
EAN - 4549292072372
Eans - 4549292072372
Ekspluatācijas apstākļi - Darba relatīvais mitrums (H-H) - 10 - 90%
Enerģija > Enerģijas patēriņš (izslēgts) - 0.4 W
Enerģijas padeve - maiņstrāvas ieejas spriegums - 100 - 240 V
Enerģijas patēriņš > Enerģijas patēriņš (gaidīšanas režīmā) - 1 W
Fakss - Dupleksais fakss - Nē
Fakss - Fakss - Nē
feature_group_et - Printerid
feature_group_ln - Printeri
feature_group_lv - Printeri
feature_group_ru - Printeri
Funkcijas - Digitālais sūtītājs - Nē
Funkcijas - Drukāšanas kārtridžu skaits - 2
Funkcijas > Multivides veids - Papīra aploksnes Foto papīrs Plus Glossy II (PP-201) Foto papīrs Glossy "Everyday Use" (GP-501)
Funkcijas > Produkta tips - Daudzfunkciju printeris
Garantija - 12/24 mēneši
Garantija - 24
GarantijaInformācija - 2 gadi
garantijaType - G
gross_weight - 4.5
GTIN - 4549292072372
guaranteeLength - 24
Ieejas jauda > Standarta ieejas jauda - 60 lapas
Ieejas un izejas jauda - Ieejas paplātes kopējais skaits - 1
Ieejas un izejas jauda - Maksimālā ieejas jauda - 60 lapas
Ieejas un izejas jauda - Papīra ieejas tips - Papīra paplate
Iepakojuma apraksts > Iepakojuma daudzums - 1,00 pcs
Iepakojuma elementi > EEIA nodoklis - Jā
Iepakojuma funkcijas > Paletes daudzums - 52 pcs
Iepakojuma iezīmes > Akumulators ar pildījumu - Nē
Iepakojuma iezīmes > Papīrs/kartons - 950 g
Iepakojuma saturs - iekļauti draiveri - Jā
Iepakojuma saturs - komplektā iekļautā programmatūra - Mans attēls Dārzs, Full HD filmas Drukāt
Iepakojuma īpašības > Bruto augstums (mm) - 370 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto dziļums (mm) - 475 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto platums (mm) - 190.00 mm
Iepakojuma īpašības > Plastmasa (bez PET) - 150 g
Iepakojuma īpašības > Taras svars (kg) - 1.1 kg
Iepakojuma īpašības > Tilpums (m3) - 0.0333925 m³
Ievades jauda > Papīra ieejas tips - Papīra paplate
ImageUrl - https://www.balticdata.lv/Gfx/ProductImages/Info/Product_15051_1.jpg
Izejmateriāli - XL tintes kārtridži - CL-546XL
Izejmateriāli - XL tintes kārtridži - PG-545XL
Izmēri - 426 x 306 x 145mm
Izšķirtspēja līdz - 4800x600 dpi
Jauda - enerģijas patēriņš (gaidīšanas režīmā) - 1 W
Jauda - enerģijas patēriņš (izslēgts) - 0.4 W
Jauda - enerģijas patēriņš (kopēšana) - 9 W
Jauda - maiņstrāvas ieejas frekvence - 50 - 60 Hz
Jauda > Enerģijas patēriņš (vidējais darba režīms) - 9 W
Jauda > maiņstrāvas ieejas frekvence - 50/60 Hz
Jauda > maiņstrāvas ieejas spriegums - 100-240 V
Kategorija - Biroja tehnika :: Multifunkcionālie (Daudzfunkciju) printeri
Kategorija - Daudzfunkciju printeri
Kategorija - Root/Elektronika/PC perifērijas iekārtas/Printeri, 3D printeri un ploteri/Inkjet printeris
Kategorijas kods - AIO
Kods - 0727C006
Komplekta funkcijas > WEE klasifikācija - CL109:6:2017-04-01
Komplektmateriāli, krāsa - CL-546
Komplektmateriāli, melni - PG-545
Konstrukcija - augstums (mm) - 145
Konstrukcija - augstums (mm) - 145
Konstrukcija - augstums (mm) - 145
Konstrukcija - dziļums (mm) - 306
Konstrukcija - dziļums (mm) - 306
Konstrukcija - dziļums (mm) - 306
Konstrukcija - platums (mm) - 426
Konstrukcija - platums (mm) - 426
Konstrukcija - platums (mm) - 426
Konstrukcija - svars (g) - 3500
Konstrukcija - svars (g) - 3500
Konstrukcija - svars (g) - 3500
Kopētāja specifikācijas - Kopiju skaits - 21
Kopētāja specifikācijas - Kopiju skaits - 21
Kopētāja specifikācijas - Kopiju skaits - 21
Kopētāja specifikācijas - Kopētāja funkcijas - Dokumentu kopēšana
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas funkcijas - Dokumentu kopēšana
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas ātrums - sESAT: 1,6 att./min.
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas ātrums - sESAT: 1,6 fpm
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas ātrums - sFCOT: 31 s
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas ātrums - sFCOT: 31 sek.
Kopētāja tehniskie dati - Kopiju skaits - 21
Kopētāja tehniskie dati - Kopētāja funkcijas - Dokumentu kopēšana
Kopētāja tehniskie dati - Kopētāja ātrums - sESAT: 1,6 attēli minūtē
Kopētāja tehniskie dati - Kopētāja ātrums - sFCOT: 31 c
Kopētāja tehniskie parametri - Kopēšanas funkcijas - Dokumenta kopēšana
Kopētāja tehniskie parametri - Kopēšanas ātrums - sESAT: 1,6 attēli/min
Kopētāja tehniskie parametri - Kopēšanas ātrums - sFCOT: 31 s
Kopēšana - Dubultkopēšana - Nē
Kopēšana - Kopēšana - Krāsu kopēšana
Kopēšana - Maksimālais kopiju skaits - 21 eksemplārs
Kopēšanas funkcija - Jā
Krāsu druka - Jā
LargeDescHTML - Vienkrši lietojams un kompakts universls printeris, skeneris un koptjs ar modernu baltu apdari, kuram pc izvles var iegdties ekonomiskas XL tintes kasetnes un programmatru viedai drukšanai no tmeka.IespjasKompakta universla ierce mjm: drukšanai, kopšanai un skenšanaiModerns dizains ar baltu apdariAugstas kvalittes izdrukas ar izširtspju ldz 4800 dpi un FINE kasetnes tehnoloijuAr pc izvles pieejamm XL tintes kasetnm drukjiet vairk, trjot mazkAutomtisk ieslgšanas funkcija printeri iesldz, tikldz skat drukt; automtisk izslgšanas funkcija to izsldz, kad tas netiek lietotsKompakta un moderna universla ierceT ideli piemrota ikdienas drukšanai, skenšanai un kopšanai, un šaj traj universlaj ierc ir FINE kasetu sistma, lai iegtu augstas kvalittes fotoattlus un dokumentus. Ts kompakt un modern konstrukcija ar balto apdari aizem mazk vietas mjs, un tai nodrošinta vienkrša papra ielde un tintes nomaia.tra, kvalitatva drukšana FINE kasetu sistma ar minimliem 2pl tintes pilieniem un ldz pat 4800 dpi augsta drukas izširtspja sniedz oti detaliztus rezulttus. ISO ESAT A4 formta drukas trums ir 8,0 attli/min melnbaltajm un 4,0 attli/min krsu izdrukm, tpc dokumentu izdrukšanas gaidšanas laiks ir minimls.Ietaupiet naudu par tinti Drukjiet vairk, trjot mazk. Ar XL FINE kasetnm var izdrukt ievrojami vairk lapu, bet tintes nomaia vajadzga retk — ideli, ja daudz drukjat, un ldz ar to varat ietaupt ldz 30% katrai lapai, saldzinot ar parastm kasetnm.My Image Garden Š viena soa programmatra auj pilnb izbaudt visas PIXMA iespjas un piedv risinjumus fotoattlu krtošanai, drukšanai, skenšanai, k ar to aplkošanai tiešsaistes pakalpojumos. Uzlabotas funkcijas, piemram, sejas noteikšana, auj dator rti meklt visos fotoattlos (pat sen aizmirstos) un izmantot tos, lai izveidotu pievilcgus jaunus dizainus drukšanai.Vieda drukšana no tmeka Prlka Internet Explorer Easy-WebPrint EX sprauda automtisks piespraušanas funkcija auj rti drukt vajadzgo saturu tieši no tmeka. Varat ar piespraust atsevišu informciju no vairkm tmeka lapm, lai to druktu uz vienas loksnes vai saglabtu k PDF dokumentu.CREATIVE PARK PREMIUM Šis tiešsaistes pakalpojums auj lejupieldt un drukt fotoattlus, attlus un mkslas dizainparaugus, ko piedv starptautiski zinmi fotogrfi un mkslinieki. Izveidojiet apsveikuma kartias, kalendrus vai prsteidzošus 3D papra rokdarbus ar profesionlu noformjumu.Taupiet eneriju Automtisk izslgšanas funkcija automtiski izsldz printeri, ja tas netiek lietots iestatt laika period, t taupot eneriju. Automtisk ieslgšanas funkcija automtiski atkal iesldz printeri, kad skat drukt. Klusas darbbas rems var ievrojami samazint darbbas radto troksni, pankot gandrz nedzirdamu drukšanu mjs.
LongDesc - PIXMA MG2550SIdeāls ikdienas daudzfunkcionālais printeris drukāšanai, skenēšanai un kopēšanai. Kompaktais Canon PIXMA MG2550S drukas dzinējs nodrošina kvalitāti un ērtu lietošanu - no teksta ietilpīgiem dokumentiem līdz ģimenes fotogrāfijām.Pieredze- Kopējiet, drukājiet un skenējiet ar pieejamu daudzfunkcionālo ierīci- Ātra dokumentu un fotogrāfiju drukāšana- Augstas kvalitātes izdrukas- Iedvesmojieties drukāšanai ar CREATIVE PARK PREMIUM- Par savu naudu izdrukājiet vairāk lappušu ar XL tintes iespējāmSpiest, skenēt, kopēt - vienkārša drukāšana mājāsIdeālā mājas daudzfunkcionālā ierīce, kas ļauj drukāt, skenēt un kopēt dokumentus un fotogrāfijas ar ātrumu, nemazinot kvalitāti. Canon PIXMA MG2550S ir vienkārši lietojama, un tā ir stilīga, kompakta un rakstāmgaldam draudzīga ierīce ar jaudīgām funkcijām ikvienam mājas lietotājam.Pieejama ierīce, izcila drukas kvalitāteCanon PIXMA MG2550S piedāvā neticamu cenas un kvalitātes attiecību: pieejamu mājas printeri, kas nodrošina izcilas kvalitātes dokumentu un fotogrāfiju drukāšanu. FINE kasetņu tehnoloģija nozīmē dziļi melnus toņus, spilgtas krāsas un satriecošu detalizācijas līmeni.Uz 30 % zemākas izmaksas par vienu lappusiIzmantojot papildu lieljaudas Canon XL tintes kasetnes, varat ietaupīt līdz pat 30 % no vienas lappuses izmaksām, salīdzinot ar to standarta ekvivalentiem. Iegūstiet vairāk lappušu uz vienu kasetni un ilgāku laiku starp kasetņu nomaiņām; Canon PIXMA MG2550S darbība nemaksās dārgi.Būsiet radošiAtkārtojiet un izdrukājiet savas fotogrāfijas, izmantojot aplikācijas My Image Garden sejas atpazīšanas funkcijas, savukārt CREATIVE PARK PREMIUM paver radošu iespēju pasauli ar profesionālu mākslinieku dizainparaugu izvēli, kurus visus varat izmantot kā pastkartes, kalendārus, dzimšanas dienas kartītes un daudz ko citu.Iebūvēts enerģijas taupīšanas funkciju komplekssIzmantojiet mazāk enerģijas ar automātiskās ieslēgšanas/izslēgšanas funkciju. Nospiediet pogu drukāt savā klēpjdatorā un vērojiet, kā printeris nekavējoties iziet no enerģijas taupīšanas režīma un ir gatavs drukāšanai, pat neieslēdzot to.
LongProductName - Printeris/skeneris/kopētājs, krāsains, 8/4 ipm, 4800x600 dpi, CIS 600x1200 dpi, USB, 3,5 kg, melns
LongSummaryDescription - Canon PIXMA MG2550S. Drukāšanas tehnoloģija: Drukas tehnoloģija: tintes strūklas, Drukāšana: Maksimālā izšķirtspēja: Krāsu drukāšana, Maksimālā izšķirtspēja: 4800 x 600 DPI. Kopēšana: Krāsaina kopēšana. Skenēšana: Krāsaina skenēšana, optiskā skenēšanas izšķirtspēja: 600 x 1200 DPI. Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs: A4. Produkta krāsa: melna
Loģistikas dati - Harmonizētās sistēmas (HS) kods - 84433100
MacOS OS saderība - Jā
Materiāli - lielas ietilpības kārtridži - CL-546XL
Materiāli - lielas ietilpības kārtridži - PG-545XL
Materiāli - Piemērotas tintes - CL-546
Materiāli - Piemērotas tintes - PG-545
Materiāli - Piemērota tinte - CL-546
Materiāli - Piemērota tinte - PG-545
Materiāli - XL tintes kasetnes - CL-546XL
Materiāli - XL tintes kasetnes - PG-545XL
Modeļa nosaukums - PIXMA MG2550S
name_et - Canon daudzfunkcionālais printeris PIXMA MG2550S, melns
net_weight - 4.5
Nosaukums - Canon PIXMA MG2550S
Nosaukums - Canon PIXMA MG2550S tintes printeris A4 4800 x 600 DPI
Nosaukums - Daudzfunkciju printeris Canon PIXMA MG2550S
Nosaukums - PIXMA | MG2550S | Tintes printeris | Krāsu printeris | Daudzfunkcionālais printeris | A4 | Melns
nosaukums_lv - Canon daudzfunkcionālais printeris PIXMA MG2550S, melns
nosaukums_lv - Canon viss vienā printeris PIXMA MG2550S, melns
nosaukums_ru - Canon daudzfunkcionālais printeris PIXMA MG2550S, melns
Palīgmateriāli - Lieljaudas kārtridži - CL-546XL
Palīgmateriāli - Lieljaudas kārtridži - PG-545XL
Palīgmateriāli - Tintes tips - CL-546
Palīgmateriāli - Tintes tips - PG-545
Papīra apstrāde - aplokšņu izmēri - Com-10, DL
Papīra apstrāde - Foto papīra izmēri - 10x15,13x18 cm
Papīra apstrāde - ISO A sērijas izmēri (A0...A9) - A4, A5
Papīra apstrāde - ISO B sērijas izmēri (B0...B9) - B5
Papīra apstrāde - Maksimālais drukas izmērs - 216 x 297 mm
Papīra apstrāde - Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs - A4
Papīra apstrāde - Papīra paplātes datu nesēju veidi - Foto papīrs, Foto papīrs, Glancēts papīrs, Aploksnes, Plain papīrs
Papīra apstrāde - Papīra paplātes nesēja svars - 64 - 105 g/m²
Papīra apstrāde > Aplokšņu izmēri - 10, DL
Papīra apstrāde > Foto papīra izmēri - 10x15,13x18 cm
Papīra apstrāde > ISO A sērijas izmēri (A0...A9) - A4, A5
Papīra apstrāde > ISO B sērijas izmēri (B0...B9) - B5
Papīra apstrāde > Maksimālais drukas izmērs - A4
Papīra apstrāde > Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs - A4
Papīra apstrāde > NeISO drukas nesēju izmēri - Grāmata, vēstule
Papīra apstrāde > Standarta paplātes datu nesēju tipi - Foto papīrs, Foto papīrs, Aploksnes, Parasts papīrs
Papīra apstrāde > Standarta paplātes mediju svars - 64 - 105 g/m²
Papīra apstrādes ievade - 60 lapas
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - A4
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - A5
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - B5
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - Juridiskais
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - Vēstule
Papīra atbalsts - Papīra svars - 64 – 105 g/m²
Papīra atbalsts - Papīra veidi - Aploksnes
Papīra atbalsts - Papīra veidi - Fotopapīrs
Papīra atbalsts - Papīra veidi - Parasts papīrs
Papīra formāts un izmērs (mm) - A4/210 C- 297
Piegādes kastes augstums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 37 cm
Piegādes kastes daudzums - 1
Piegādes kastes dziļums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 47.5 cm
Piegādes kastes platums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 19 cm
Piegādes kastes svars Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 4.45 kg
Piegādājamie materiāli - Savietojamās tintes veidi - CL-546
Piegādājamie materiāli - Savietojamās tintes veidi - PG-545
Pilna apraksta līnija - Termiskā tintes printeris|PIXMA MG2550S|USB 2.0|Windows 10|Windows 8|Windows 7|MacOS|Papīra izmērs A4/210 C- 297|Papīra ievade 60 loksnes|Izšķirtspēja 4800x600 dpi|Piegādes komplektācija, melna PG-545|Piegādes komplektācija, krāsaina CL-546|Kopēšana|Skenēšana|Krāsu drukāšana|Izmēri 426 x 306 x 145 mm
platums - 19.3
Poligrāfija - Drukāšanas tehnoloģija - Tintes printeris
Poligrāfija - Poligrāfija - Krāsu druka
Poligrāfija > DVD/CD drukāšana - Nē
Printera specifikācijas - Divpusēja drukāšana - Jah
Printera specifikācijas - Divpusēja drukāšana - Jā
Printera specifikācijas - Divpusējā druka - Jā
Printera specifikācijas - Drukas izšķirtspēja - 4800 × 600 dpi
Printera specifikācijas - Drukas tehnoloģija - 2 FINE kasetnes (melna un krāsu)
Printera specifikācijas - Drukāšanas izšķirtspēja - 4800 × 600 dpi
Printera specifikācijas - Drukāšanas izšķirtspēja - 4800 × 600 dpi
Printera specifikācijas - Drukāšanas tehnoloģija - 2 FINE kārtridži (melns un krāsains)
Printera specifikācijas - Drukāšanas tehnoloģija - 2 FINE kārtridži (melns un krāsains)
Printera tehniskie dati - Drukāšanas tehnoloģija - 2 FINE kasetes (melna un krāsaina)
Printera tehniskie dati - Printera izšķirtspēja - 4800 × 600 dpi
Printeru tehnoloģija - Termiskā tintes strūklas drukāšana
ProducerCode - 0727C006
producerCode - MG2550S
productName - PIXMA | MG2550S | Tintes printeris | Krāsu printeris | Daudzfunkcionālais printeris | A4 | Melns
productSize - Parasts
Produkta nosaukums - MG2550S
Programmatūra > Atbalstītās Mac operētājsistēmas - Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion
Programmatūra > Atbalstītās Windows operētājsistēmas - Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Professional
Pārdevēja mājas lapa - www.canon-europe.com/printers/inkjet/pixma/pixma_mg2550s/
Ražotāja produkta nosaukums - MG2550S
Ražotāja produktu grupa - PIXMA
ražotāja_kods - 0727C006
Ražotājs - Canon
Saite - http://www.canon.co.uk/printers/inkjet/pixma/pixma_mg2550s/specification.aspx
Savienojamie porti un saskarnes - Standarta saskarnes - USB
Savienojamie porti un saskarnes > Standarta saskarnes - USB 2.0
Savienojamība > USB 2.0 pieslēgvietu skaits - 1
Savienojamības porti un saskarnes - Tiešā drukāšana - Nē
Savienojamības porti un saskarnes - USB 2.0 pieslēgvietu skaits - 1
Savienojamības porti un saskarnes - USB ports - Jā
Savienojumi un saskarnes > Interfeiss - USB
ShortDescription - atraktīva | krāsaina | A4 | drukāšana | kopēšana | skenēšana | USB
ShortSummaryDescription - Canon PIXMA MG2550S, Tintes printeris, Krāsaina drukāšana, 4800 x 600 DPI, Krāsaina kopēšana, A4, Melns
Sistēmas prasības - Atbalstītās Windows operētājsistēmas - Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64
Sistēmas prasības - Minimālā atmiņas diska vieta - 3100 MB
Sistēmas prasības - Minimālā RAM - 1536 MB
sizeX - 190
sizeY - 370
sizeZ - 475
Skenera specifikācijas - Maksimālais dokumenta izmērs - 216 × 297 mm
Skenera specifikācijas - Maksimālais dokumenta izmērs - 216 × 297 mm
Skenera specifikācijas - Maksimālais dokumenta izmērs - 216 × 297 mm
Skenera specifikācijas - Skenera izšķirtspēja (optiskā) - 600 × 1200 dpi
Skenera specifikācijas - Skenera izšķirtspēja (optiskā) - 600 × 1200 dpi
Skenera specifikācijas - skenera krāsu dziļums - Hall skala: 16 bitu/8 bitu
Skenera specifikācijas - skenera krāsu dziļums - Krāsas: 48 bitu/24 bitu
Skenera specifikācijas - Skenera optiskā izšķirtspēja - 600 × 1200 dpi
Skenera specifikācijas - Skenēšanas dziļums - Krāsa: 48 bitu/24 bitu
Skenera specifikācijas - Skenēšanas dziļums - Krāsa: 48 bitu/24 bitu
Skenera specifikācijas - Skenēšanas dziļums - Pelēko toņu skala: 16 bitu/8 bitu
Skenera specifikācijas - Skenēšanas dziļums - Pelēkā krāsā: 16 bitu/8 bitu
Skenera tehniskie dati - Maksimālais dokumenta izmērs - 216 × 297 mm
Skenera tehniskie dati - Optiskā skenera izšķirtspēja - 600 × 1200 dpi
Skenera tehniskie dati - Skenera krāsu dziļums - Krāsas: 48 bitu/24 bitu
Skenera tehniskie dati - Skenera krāsu dziļums - Pelēkā skala: 16 bitu/8 bitu
Skenēšana - divpusējā skenēšana - Nē
Skenēšana - ievades krāsu dziļums - 48 bit
Skenēšana - izejas krāsu dziļums - 24 bit
Skenēšana - maksimālais skenēšanas apgabals - 216 x 297 mm
Skenēšana - optiskās skenēšanas izšķirtspēja - 600 x 1200 DPI
Skenēšana - skenera tips - Plakanas virsmas skeneris
Skenēšana - Skenēšana - Krāsu skenēšana
Skenēšana - skenēšanas tehnoloģija - CIS
Skenēšana > Ievades krāsu dziļums - 48 bit
Skenēšana > Izvades krāsu dziļums - 24 bit
Skenēšana > Maksimālais skenēšanas apgabals - A4 / Letter (216 x 297) mm
Skenēšana > Maksimālā skenēšanas izšķirtspēja - 600 x 1200 DPI
Skenēšana > Optiskās skenēšanas izšķirtspēja - 600 x 1200 DPI
Skenēšana > Skenēšanas tehnoloģija - CIS
Skenēšana > Skenēšanas veids - Plakanā platforma
Skenēšanas funkcija - Jā
svars - 4600
Svars un izmēri - Augstums - 145 mm
Svars un izmēri - Dziļums - 306 mm
Svars un izmēri - Platums - 426 mm
Svars un izmēri - Svars - 3.5 kg
Svars un izmēri > Augstums - 14.5 cm
Svars un izmēri > Dziļums - 30.6 cm
Svars un izmēri > Platums - 42.6 cm
Svars un izmēri > Svars - 3.5 kg
svītrkods - 4549292072372
Tehniskā informācija > Funkcijas - Drukāt, kopēt, skenēt
Tehniskā informācija > Garantija - 24 mēneši
Tehniskā informācija > Neto svars - 3.5 kg
Tehniskā informācija > Ražotājs - Canon
Tīklošana > Ethernet LAN - Nē
Tīklošana > Wi-Fi - Nē
Tīkls - Ethernet LAN - Nē
Tīkls - Mobilās drukāšanas tehnoloģijas - Nav atbalstīts
Tīkls - Wi-Fi - Nē
URL - https://www.canon.co.uk/printers/inkjet/pixma/pixma_mg2550s/
USB 2.0 saskarne - Jā
Veiktspēja - Integrēts karšu lasītājs - Nē
Veiktspēja > Abpusējas drukāšanas režīmi - Rokasgrāmata
Veiktspēja > Drukāšana - Krāsa
Veiktspēja > Drukāšanas krāsas - Melns, zilganzaļš, dzeltens, purpursarkans, dzeltens
Veiktspēja > Drukāšanas kārtridžu skaits - 2
Veiktspēja > Drukāšanas tehnoloģija - Tintes printeris
Veiktspēja > Dubultās funkcijas - Nē
Veiktspēja > Fakss - Nē
Veiktspēja > Kopēšana - Krāsa
Veiktspēja > Skenēšana - Krāsa
Vienība Neto svars - 3.5 kg
Vienības bruto svars - 4.45 kg
Vienības kastes augstums - 0.37
Vienības kastes garums - 0.475
Vienības kastes platums - 0.19
Vienība Slikts tilpums - 0,03339 kubikmetru
Vispārīgi - Barošanas avots - 100 – 240 V AC, 50/60 Hz
Vispārīgi - Barošanas avots - 100 – 240 V AC, 50/60 Hz
Vispārīgi - Barošanas avots - 100 – 240 V AC, 50/60 Hz
Vispārīgi - Display - Nē
Vispārīgi - Displejs - Nē
Vispārīgi - Displejs - Nē
Vispārīgi - Ekrāns - Ei
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāt
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Kopēšana
Vispārīgi - Funkcijas - Kopēšana
Vispārīgi - Funkcijas - Kopēšana
Vispārīgi - Funkcijas - Kopēšana no
Vispārīgi - Funkcijas - Skenēt
Vispārīgi - Funkcijas - Skenēt uz
Vispārīgi - Funkcijas - Skenēšana
Vispārīgi - Funkcijas - Skenēšana
Vispārīgi - Ledusskapja tips - Tintes printeris
Vispārīgi - Ledusskapja tips - Universālais printeris
Vispārīgi - Tips - Tindiprinter
Vispārīgi - Tips - Tintes printeris
Vispārīgi - Tips - Tintes printeris
Vispārīgi - Tips - Universālais printeris
Vispārīgi - Tips - Viss vienā printeris
Vispārīgi - Tips - Viss vienā printerī
Vispārīgi - Uzturs - 100 - 240 V maiņstrāva, 50/60 Hz
Windows 7 OS saderība - Jā
Windows 8 OS saderība - Jā
Windows 10 OS saderība - Jā
Zīmols - Canon
zīmols - Canon
Description - The perfect everyday All-In-One for printing, scanning and copying. From text-heavy documents to family photos, the compact Canon PIXMA MG2550S’s print engine is built for quality and ease-of-use. - Copy, print and scan with an affordable All-In-One - Fast printing of documents and photos - High quality prints - Be inspired to print with CREATIVE PARK PREMIUM - Print more pages for your money with XL ink options
Desc - Krāsu tips: Krāsains, 1 mēneša noslodze: Nav informācijas, Drukāšanas tehnoloģija: Tintes, Izšķirtspēja: 4800 x 600 dpi, Ātrums (melnbalts): 8 lpp/min, Ātrums (krāsains): 4 lpp/min., Operatīvā atmiņa: Nav zinams, Max papīra formāts: A4, Duplex režīms: Nav, Pieslēguma tips: USB 2.0, Wifi: Nav, Faksa funkcionalitāte: Nav, Atmiņa faksam: Nav, Kopēšanas funkcionalitāte: Ir, Kopēšanas ātrums (melnbalts): 8 kop./min, Kopēšanas ātrums (krāsains): 4 kopijas/min., Skenēšanas funkcionalitāte: Ir, Skenēšanas izšķirtspēja: 600 x 1200 dpi, Garantija: 2 gadi
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - A4
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A4
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - A5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A5
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - B5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - B5
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - Legal
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - Juridiskais formāts
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - Letter
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - Vēstuļu formāts
Поддерживаемая бумага - Вес бумаги - 64 – 105 g/m²
Atbalstītais papīrs - Papīra svars - 64 – 105 g/m²
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Aploksnes
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Fotopapīrs
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Parastais papīrs
Поддерживаемая бумага - Типы бумаги - Конверты
Поддерживаемая бумага - Типы бумаги - Фотобумага
Поддерживаемая бумага - Типы бумаги - Обычная бумага
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - A4
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - A5
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - B5
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - Legal
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - Letter
Toetatud paberitüübid - Paberi kaal - 64 – 105 g/m²
Toetatud paberitüübid - Paberitüübid - Ümbrikud
Toetatud paberitüübid - Paberitüübid - Fotopaber
Toetatud paberitüübid - Paberitüübid - Tavapaber
height - 37.1
BrandPartCode - 0727C006
Gross weight - 4.6 kg
category_en - Printers & accessories
category_et - Printerid ja tarvikud
category_lv - Printeri un piederumi
category_ru - Принтеры и принадлежности
Operational conditions - Storage temperature (T-T) - 5 - 35 °C
Operational conditions > Operating relative humidity (H-H) - 10 - 90 %
Operational conditions > Operating temperature (T-T) - 5 - 35 °C
Paper handling - Non-ISO print media sizes - Legal
description_et - Canon PIXMA MG2550S on täiuslik kõik-ühes seade printimiseks, skännimiseks ja kopeerimiseks. Alustades rohke tekstiga dokumentidest ja lõpetades perefotodega - Canoni mudeli PIXMA MG2550S printimismootor on ehitatud kvaliteeti ja kasutajasõbralikkust silmas pidades. Printimine, skännimine, kopeerimine - kodukasutajatele on nüüd printimine lihtne
Täiuslik kodukasutajatele mõeldud kõik-ühes seade, millega saate dokumente kiiresti printida, skännida ja kopeerida, ohverdamata kvaliteeti. Kasutajasõbralik Canoni mudel PIXMA MG2550S on stiilne, kompaktne ja lauale sobiv seade, millel on võimsad funktsioonid iga kodukasutaja jaoks. Kuni 30% väiksem kulu lehe kohta
Kasutades valikulisi suure tootlikkusega Canoni XL-tindikassette, säästate lausa 30% lehe pealt, võrreldes teiste standardsete toodetega. Printige ühe kassetiga rohkem lehti ja vahetage kassetti harvemini - Canoni mudeli PIXMA MG2550S kasutamine ei ole väga kulukas. Sisseehitatud energiasäästlikkus
Kasutage vähem energiat tänu automaatsele sisse- ja väljalülitamisele. Vajutage oma sülearvutis printimisnuppu ja vaadake, kuidas printer kohe energiasäästurežiimist ärkab ja on printimiseks valmis isegi siis, kui te seda eelnevalt sisse ei lülita. Taskukohane seade, esmaklassiline printimiskvaliteet
Canoni mudel PIXMA MG2550S pakub suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet: see on taskukohane kodukasutajatele mõeldud printer, millega saavutate suurepärase kvaliteediga dokumendid ja fotod. FINE kassetitehnoloogia aitab saavutada sügavad mustad toonid, erksad värvid ja äärmiselt täpsed detailid. Olge loominguline
Organiseerige ja printige oma fotosid hõlpsasti rakenduse My Image Garden näotuvastusfunktsiooniga. CREATIVE PARK PREMIUM programm avab aga loominguliste võimaluste maailma tänu professionaalsete kunstnike disainide valikule, mida saate kasutada postkaartide, kalendrite ja sünnipäevakaartidena ning palju enamat.
description_lv -
description_en - Canon PIXMA MG2550S is a perfect everyday all-in-one device for printing, scanning, and copying. From text-heavy documents to family photos, the compact Canon PIXMA MG2550S's print engine is built for quality and ease-of-use. Print, scan, copy - home printing made easy
The ideal home all-in-one printer, lets you print, scan and copy documents and photos at speed without compromising on quality. Simple to use, the Canon PIXMA MG2550S is a stylish, compact and desk-friendly device with powerful features for every home user. Up to 30% lower cost per page
Using the optional high-capacity Canon XL ink cartridges, you can save as much as 30% on the cost per page compared to their standard equivalents. Get more pages per cartridge and go longer between cartridge replacements - the Canon PIXMA MG2550S won't cost the earth to run. Energy-saving built-in
Use less energy with auto power On/Off. Hit print on your laptop and watch as the printer immediately emerges from its power-saving mode, ready to print without even switching it on. Affordable device, premium print quality
The Canon PIXMA MG2550S offers incredible value for money. It is an affordable home printer that produces superior quality documents and photos. FINE Cartridge technology means deep blacks, vivid colors and a stunning level of detail. Be creative
Easily organize and print your photos with the face-recognition features of My Image Garden app, while CREATIVE PARK PREMIUM program opens a world of creative possibilities with its selection of designs from professional artists, all available for you to use as postcards, calendars, birthday cards and much more.
description_ru - Печатать, сканировать и копировать дома никогда не было так просто
Производительное устройство «Все в одном» идеально подходит для использования дома, позволяя качественно выполнять высокоскоростную печать, сканирование и копирование документов. Стильное компактное устройство Canon PIXMA MG2540S оснащено мощными, но простыми в использовании функциями и с легкостью поместится на вашем рабочем столе. Доступное устройство премиум-класса
Доступное устройство Canon PIXMA MG2540S обеспечивает непревзойденное качество печати как текстовых документов, так и фотографий. Технология печати FINE обеспечивает насыщенные оттенки черного, яркие цвета и невероятный уровень детализации отпечатков. Сниженная до 30% стоимость печати одной страницы
Используя дополнительно приобретаемые чернильные картриджи Canon XL, вы сможете сэкономить до 30% на стоимости каждой страницы по сравнению со стандартными эквивалентами. Более редкая замена картриджей и больше отпечатков одним картриджем; устройство Canon PIXMA MG2540S поможет сделать печать более экономичной. Реализуйте свои творческие идеи
Используйте функцию распознавания лиц в приложении My Image Garden, чтобы систематизировать и печатать фотографии. Создавайте почтовые и поздравительные открытки, календари или поделки из бумаги по шаблонам, созданным профессиональными художниками, с помощью программы CREATIVE PARK PREMIUM. Встроенные технологии энергосбережения
Функции автоматического включения и выключения делают устройство более энергоэффективным. Вам даже не нужно включать принтер — просто нажмите кнопку «Печать» на компьютере, чтобы распечатать документ, — принтер сразу же выйдет из режима энергосбережения и начнет печать.
description_short_en - All-in-one printer Print documents and photos quickly High-quality prints Ideal for home users Universal creative software
description_short_et - Kõik-ühes tindiprinter Kiire dokumentide ja fotode printimine Kvaliteetsed väljatrükid Ideaalne kodukasutajale Universaalne loominguline tarkvara
description_short_lv - Viss vienā tintes printeris Ātra dokumentu un fotogrāfiju druka Augstas kvalitātes izdrukas Ideāli piemērots lietotājiem mājās Universāla radošā programmatūra
description_short_ru - Струйный принтер "все в одном" Быстрая печать документов и фотографий Качественная печать Идеально подходит для домашнего использования Универсальное ПО для творчества
dimensionalWeight - 6678
Dizains - Augstums (mm) - 145
Dizains - Dziļums (mm) - 306
Design - Built-in display - No
Design - Color - Black
Дизайн - Цвет - Черный
Dizains - Krāsa - Melna / sudrabota
Disain - Värvus - Must
Dizains - Platums (mm) - 426
Design - Product colour - Black
Dizains - Svars (g) - 3500
Design - Market positioning - Home & office
Design > Display - No pixels
Design > Colour of product - Black
Технические данные принтера - Двусторонняя печать - Да
Printing - Duplex printing - No
Printing - Print speed (ISO/IEC 24734) colour - 4 ipm
Printing - Print speed (ISO/IEC 24734) mono - 8 ipm
Printing - Maximum resolution - 4800 x 600 DPI
Printing > Print resolution (black, normal quality) - 4800 x 600 DPI
Printing > Print speed (ISO/IEC 24734) colour - 4 ipm
Printing > Print speed (ISO/IEC 24734) mono - 8 ipm
Print technology > Maximum resolution - 4800 x 600 DPI
depth - 48
EAN - 4549292072372
Eans - 4549292072372
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 10 - 90%
Power > Power consumption (off) - 0.4 W
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
Power > Power consumption (standby) - 1 W
Fax - Duplex faxing - No
Fax - Faxing - No
feature_group_et - Printerid
feature_group_en - Printers
feature_group_lv - Printeri
feature_group_ru - Принтеры
Features - Digital sender - No
Features - Number of print cartridges - 2
Features > Media type - Plain Paper Envelopes Photo Paper Plus Glossy II (PP-201) Photo Paper Glossy "Everyday Use" (GP-501)
Features > Product type - Multifunction Printer
Warranty - 12/24 months
Warranty - 24
WarrantyInfo - 2 years
warrantyType - G
gross_weight - 4.5
GTIN - 4549292072372
warrantyLength - 24
Input capacity > Standard input capacity - 60 sheets
Input & output capacity - Total number of input trays - 1
Input & output capacity - Maximum input capacity - 60 sheets
Input & output capacity - Paper input type - Paper tray
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > WEEE tax - Yes
Package features > Palette Qty - 52 pc(s)
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Paper/Pasteboard - 950 g
Packaging content - Drivers included - Yes
Packaging content - Bundled software - My Image Garden, Full HD Movie Print
Package features > Gross height (mm) - 370 mm
Package features > Gross depth (mm) - 475 mm
Package features > Gross width (mm) - 190.00 mm
Package features > Plastic (No PET) - 150 g
Package features > Tare weight (kg) - 1.1 kg
Package features > Volume (m3) - 0.0333925 m³
Input capacity > Paper input type - Paper tray
ImageUrl - https://www.balticdata.lv/Gfx/ProductImages/Info/Product_15051_1.jpg
Supplies - XL ink cartridges - CL-546XL
Supplies - XL ink cartridges - PG-545XL
Dimensions - 426 x 306 x 145mm
Resolution up to - 4800x600 dpi
Power - Power consumption (standby) - 1 W
Power - Power consumption (off) - 0.4 W
Power - Power consumption (copying) - 9 W
Power - AC input frequency - 50 - 60 Hz
Power > Power consumption (average operating) - 9 W
Power > AC input frequency - 50/60 Hz
Power > AC input voltage - 100-240 V
Category - Biroja tehnika :: Multifunkcionālie (Daudzfunkciju) printeri
Category - Multifunction Printers
Category - Root/Electronics/PC peripherals/Printers, 3D printers and plotters/Inkjet printer
Category Code - AIO
Code - 0727C006
Package features > WEE classification - CL109:6:2017-04-01
Supplies, colour - CL-546
Supplies, black - PG-545
Design - Height (mm) - 145
Disain - Kõrgus (mm) - 145
Дизайн - Высота (мм) - 145
Design - Depth (mm) - 306
Disain - Sügavus (mm) - 306
Дизайн - Глубина (мм) - 306
Design - Width (mm) - 426
Disain - Laius (mm) - 426
Дизайн - Ширина (мм) - 426
Design - Weight (g) - 3500
Disain - Kaal (g) - 3500
Дизайн - Вес (г) - 3500
Copier specifications - Number of copies - 21
Koopiamasina tehnilised andmed - Koopiate arv - 21
Kopētāja specifikācijas - Kopiju skaits - 21
Kopētāja specifikācijas - Kopētāja funkcijas - Dokumentu kopēšana
Copier specifications - Copy functions - Document copying
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas ātrums - sESAT: 1,6 att./min.
Copier specifications - Copy speed - sESAT: 1.6 fpm
Copier specifications - Copy speed - sFCOT: 31 s
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas ātrums - sFCOT: 31 sek.
Технические данные копира - Кол-во копий - 21
Технические данные копира - Функции копира - Копирование документов
Технические данные копира - Скорость копира - sESAT: 1.6 изображений/мин
Технические данные копира - Скорость копира - sFCOT: 31 с
Koopiamasina tehnilised andmed - Kopeerimisfunktsioonid - Dokumendi kopeerimine
Koopiamasina tehnilised andmed - Kopeerimiskiirus - sESAT: 1,6 kujutist/min
Koopiamasina tehnilised andmed - Kopeerimiskiirus - sFCOT: 31 s
Copying - Duplex copying - No
Copying - Copying - Colour copying
Copying - Maximum number of copies - 21 copies
Copy function - Yes
Colour printing - Yes
LargeDescHTML - Vienkrši lietojams un kompakts universls printeris, skeneris un koptjs ar modernu baltu apdari, kuram pc izvles var iegdties ekonomiskas XL tintes kasetnes un programmatru viedai drukšanai no tmeka.IespjasKompakta universla ierce mjm: drukšanai, kopšanai un skenšanaiModerns dizains ar baltu apdariAugstas kvalittes izdrukas ar izširtspju ldz 4800 dpi un FINE kasetnes tehnoloijuAr pc izvles pieejamm XL tintes kasetnm drukjiet vairk, trjot mazkAutomtisk ieslgšanas funkcija printeri iesldz, tikldz skat drukt; automtisk izslgšanas funkcija to izsldz, kad tas netiek lietotsKompakta un moderna universla ierceT ideli piemrota ikdienas drukšanai, skenšanai un kopšanai, un šaj traj universlaj ierc ir FINE kasetu sistma, lai iegtu augstas kvalittes fotoattlus un dokumentus. Ts kompakt un modern konstrukcija ar balto apdari aizem mazk vietas mjs, un tai nodrošinta vienkrša papra ielde un tintes nomaia.tra, kvalitatva drukšana
FINE kasetu sistma ar minimliem 2pl tintes pilieniem un ldz pat 4800 dpi augsta drukas izširtspja sniedz oti detaliztus rezulttus. ISO ESAT A4 formta drukas trums ir 8,0 attli/min melnbaltajm un 4,0 attli/min krsu izdrukm, tpc dokumentu izdrukšanas gaidšanas laiks ir minimls.Ietaupiet naudu par tinti
Drukjiet vairk, trjot mazk. Ar XL FINE kasetnm var izdrukt ievrojami vairk lapu, bet tintes nomaia vajadzga retk — ideli, ja daudz drukjat, un ldz ar to varat ietaupt ldz 30% katrai lapai, saldzinot ar parastm kasetnm.My Image Garden
Š viena soa programmatra auj pilnb izbaudt visas PIXMA iespjas un piedv risinjumus fotoattlu krtošanai, drukšanai, skenšanai, k ar to aplkošanai tiešsaistes pakalpojumos. Uzlabotas funkcijas, piemram, sejas noteikšana, auj dator rti meklt visos fotoattlos (pat sen aizmirstos) un izmantot tos, lai izveidotu pievilcgus jaunus dizainus drukšanai.Vieda drukšana no tmeka
Prlka Internet Explorer Easy-WebPrint EX sprauda automtisks piespraušanas funkcija auj rti drukt vajadzgo saturu tieši no tmeka. Varat ar piespraust atsevišu informciju no vairkm tmeka lapm, lai to druktu uz vienas loksnes vai saglabtu k PDF dokumentu.CREATIVE PARK PREMIUM
Šis tiešsaistes pakalpojums auj lejupieldt un drukt fotoattlus, attlus un mkslas dizainparaugus, ko piedv starptautiski zinmi fotogrfi un mkslinieki. Izveidojiet apsveikuma kartias, kalendrus vai prsteidzošus 3D papra rokdarbus ar profesionlu noformjumu.Taupiet eneriju
Automtisk izslgšanas funkcija automtiski izsldz printeri, ja tas netiek lietots iestatt laika period, t taupot eneriju. Automtisk ieslgšanas funkcija automtiski atkal iesldz printeri, kad skat drukt. Klusas darbbas rems var ievrojami samazint darbbas radto troksni, pankot gandrz nedzirdamu drukšanu mjs.
LongDesc - PIXMA MG2550SThe perfect everyday All-In-One for printing, scanning and copying. From text-heavy documents to family photos, the compact Canon PIXMA MG2550S’s print engine is built for quality and ease-of-use.Benefits- Copy, print and scan with an affordable All-In-One- Fast printing of documents and photos- High quality prints- Be inspired to print with CREATIVE PARK PREMIUM- Print more pages for your money with XL ink optionsPrint, scan, copy – home printing made easyThe ideal home All-In-One, letting you print, scan and copy documents and photos at speed without compromising on quality. Simple to use, the Canon PIXMA MG2550S is a stylish, compact and desk-friendly device with powerful features for every home user.Affordable device, premium print qualityThe Canon PIXMA MG2550S offers incredible value for money: an affordable home printer that produces superior quality documents and photos. FINE Cartridge technology means deep blacks, vivid colours and a stunning level of detail.Up to 30% lower cost per pageUsing the optional high-capacity Canon XL ink cartridges, you can save as much as 30% on the cost per page compared to their standard equivalents. Get more pages per cartridge and go longer between cartridge replacements; the Canon PIXMA MG2550S won’t cost the earth to run.Be creativeEasily organise and print your photos with the face-recognition features of My Image Garden app, while CREATIVE PARK PREMIUM opens a world of creative possibilities with its selection of designs from professional artists, all available for you to use as postcards, calendars, birthday cards and much more.Energy saving built-inUse less energy with Auto Power On/Off. Hit print on your laptop and watch as the printer immediately emerges from its power-saving mode, ready to print without even switching it on.
LongProductName - Printer/Scanner/Copier, Colour, 8/4 ipm, 4800x600 dpi, CIS 600x1200 dpi, USB, 3.5kg, Black
LongSummaryDescription - Canon PIXMA MG2550S. Print technology: Inkjet, Printing: Colour printing, Maximum resolution: 4800 x 600 DPI. Copying: Colour copying. Scanning: Colour scanning, Optical scanning resolution: 600 x 1200 DPI. Maximum ISO A-series paper size: A4. Product colour: Black
Logistics data - Harmonized System (HS) code - 84433100
MacOS OS compatibility - Yes
Материалы - Картриджи большой емкости - CL-546XL
Материалы - Картриджи большой емкости - PG-545XL
Materiāli - Piemērotas tintes - CL-546
Materiāli - Piemērotas tintes - PG-545
Материалы - Подходящие чернила - CL-546
Материалы - Подходящие чернила - PG-545
Materiāli - XL tintes kasetnes - CL-546XL
Materiāli - XL tintes kasetnes - PG-545XL
Model name - PIXMA MG2550S
name_et - Canon kõik-ühes printer PIXMA MG2550S, must
net_weight - 4.5
Name - Canon PIXMA MG2550S
Title - Canon PIXMA MG2550S Inkjet A4 4800 x 600 DPI
Name - Daudzfunkciju printeris Canon PIXMA MG2550S
Name - PIXMA | MG2550S | Inkjet | Colour | Multifunction Printer | A4 | Black
name_en - Canon all-in-one printer PIXMA MG2550S, black
name_lv - Canon viss vienā printeris PIXMA MG2550S, melns
name_ru - Canon all-in-one printer PIXMA MG2550S, black
Kulumaterjalid - Suure mahutavusega kassetid - CL-546XL
Kulumaterjalid - Suure mahutavusega kassetid - PG-545XL
Kulumaterjalid - Tindi tüüp - CL-546
Kulumaterjalid - Tindi tüüp - PG-545
Paper handling - Envelopes sizes - Com-10, DL
Paper handling - Photo paper sizes - 10x15,13x18 cm
Paper handling - ISO A-series sizes (A0...A9) - A4, A5
Paper handling - ISO B-series sizes (B0...B9) - B5
Paper handling - Maximum print size - 216 x 297 mm
Paper handling - Maximum ISO A-series paper size - A4
Paper handling - Paper tray media types - Envelopes, Glossy paper, Photo paper, Plain paper
Paper handling - Paper tray media weight - 64 - 105 g/m²
Paper handling > Envelopes sizes - 10, DL
Paper handling > Photo paper sizes - 10x15,13x18 cm
Paper handling > ISO A-series sizes (A0...A9) - A4, A5
Paper handling > ISO B-series sizes (B0...B9) - B5
Paper handling > Maximum print size - A4
Paper handling > Maximum ISO A-series paper size - A4
Paper handling > Non-ISO print media sizes - Ledger, Letter
Paper handling > Standard tray media types - Envelopes, Photo paper, Plain paper
Paper handling > Standard tray media weight - 64 - 105 g/m²
Paper Handling input - 60 sheets
Paper support - Paper sizes - A4
Paper support - Paper sizes - A5
Paper support - Paper sizes - B5
Paper support - Paper sizes - Legal
Paper support - Paper sizes - Letter
Paper support - Paper weight - 64 – 105 g/m²
Paper support - Paper types - Envelopes
Paper support - Paper types - Photo paper
Paper support - Paper types - Plain paper
Paper format and size(mm) - A4/210 C- 297
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 37 cm
Shipping box quantity - 1
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 47.5 cm
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 19 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 4.45 kg
Supplies - Compatible ink types - CL-546
Supplies - Compatible ink types - PG-545
Full Description Line - Thermal Inkjet|PIXMA MG2550S|USB 2.0|Windows 10|Windows 8|Windows 7|MacOS|Paper size A4/210 C- 297|Paper input 60 sheets|Resolution 4800x600 dpi|Supplies, black PG-545|Supplies, colour CL-546|Copy|Scan|Colour printing|Dimensions 426 x 306 x 145mm
width - 19.3
Printing - Print technology - Inkjet
Printing - Printing - Colour printing
Printing > DVD/CD printing - No
Printeri tehnilised andmed - Kahepoolne printimine - Jah
Printer specifications - Two sided printing - Yes
Printera specifikācijas - Divpusējā druka - Jā
Printera specifikācijas - Drukas izšķirtspēja - 4800 × 600 dpi
Printera specifikācijas - Drukas tehnoloģija - 2 FINE kasetnes (melna un krāsu)
Printer specifications - Print resolution - 4800 × 600 dpi
Printeri tehnilised andmed - Prindi lahutusvõime - 4800 × 600 dpi
Printer specifications - Print technology - 2 FINE cartridges (black and color)
Printeri tehnilised andmed - Printimistehnoloogia - 2 FINE kassetti (must ja värviline)
Технические данные принтера - Технология печати - 2 FINE кассеты (черная и цветная)
Технические данные принтера - Разрешение принтера - 4800 × 600 dpi
Printer Technology - Thermal Inkjet
ProducerCode - 0727C006
producerCode - MG2550S
productName - PIXMA | MG2550S | Inkjet | Colour | Multifunction Printer | A4 | Black
productSize - Normal
ProductName - MG2550S
Software > Mac operating systems supported - Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion
Software > Windows operating systems supported - Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Professional
Vendor Homepage - www.canon-europe.com/printers/inkjet/pixma/pixma_mg2550s/
Producer product name - MG2550S
Producer product family - PIXMA
manufacturer_code - 0727C006
Producer - Canon
Link - http://www.canon.co.uk/printers/inkjet/pixma/pixma_mg2550s/specification.aspx
Ports & interfaces - Standard interfaces - USB
Ports & interfaces > Standard interfaces - USB 2.0
Ports & interfaces > USB 2.0 ports quantity - 1
Ports & interfaces - Direct printing - No
Ports & interfaces - USB 2.0 ports quantity - 1
Ports & interfaces - USB port - Yes
Ports & interfaces > Interface - USB
ShortDescription - atrament | kolor | A4 | druk | kopia | skan | USB
ShortSummaryDescription - Canon PIXMA MG2550S, Inkjet, Colour printing, 4800 x 600 DPI, Colour copying, A4, Black
System requirements - Windows operating systems supported - Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64
System requirements - Minimum storage drive space - 3100 MB
System requirements - Minimum RAM - 1536 MB
sizeX - 190
sizeY - 370
sizeZ - 475
Scanner specifications - Maximum document size - 216 × 297 mm
Skänneri tehnilised andmed - Maksimaalne dokumendi suurus - 216 × 297 mm
Skenera specifikācijas - Maksimālais dokumenta izmērs - 216 × 297 mm
Scanner specifications - Scanner resolution (optical) - 600 × 1200 dpi
Skenera specifikācijas - Skenera izšķirtspēja (optiskā) - 600 × 1200 dpi
Skänneri tehnilised andmed - Skänneri värvussügavus - Hallskaala: 16-bit/8-bit
Skänneri tehnilised andmed - Skänneri värvussügavus - Värviline: 48-bit/24-bit
Skänneri tehnilised andmed - Skänneri optiline lahutusvõime - 600 × 1200 dpi
Scanner specifications - Scanning depth - Color: 48-bit/24-bit
Skenera specifikācijas - Skenēšanas dziļums - Krāsa: 48 bitu/24 bitu
Skenera specifikācijas - Skenēšanas dziļums - Pelēko toņu skala: 16 bitu/8 bitu
Scanner specifications - Scanning depth - Greyscale: 16-bit/8-bit
Технические данные сканера - Макисмальный размер документа - 216 × 297 мм
Технические данные сканера - Оптическое разрешение сканера - 600 × 1200 dpi
Технические данные сканера - Глубина цвета сканера - Цвет: 48-bit/24-bit
Технические данные сканера - Глубина цвета сканера - Шкала серого: 16-bit/8-bit
Scanning - Duplex scanning - No
Scanning - Input colour depth - 48 bit
Scanning - Output colour depth - 24 bit
Scanning - Maximum scan area - 216 x 297 mm
Scanning - Optical scanning resolution - 600 x 1200 DPI
Scanning - Scanner type - Flatbed scanner
Scanning - Scanning - Colour scanning
Scanning - Scan technology - CIS
Scanning > Input colour depth - 48 bit
Scanning > Output colour depth - 24 bit
Scanning > Maximum scan area - A4 / Letter (216 x 297) mm
Scanning > Maximum scan resolution - 600 x 1200 DPI
Scanning > Optical scanning resolution - 600 x 1200 DPI
Scanning > Scan technology - CIS
Scanning > Scan type - Flatbed
Scan function - Yes
weight - 4600
Weight & dimensions - Height - 145 mm
Weight & dimensions - Depth - 306 mm
Weight & dimensions - Width - 426 mm
Weight & dimensions - Weight - 3.5 kg
Weight & dimensions > Height - 14.5 cm
Weight & dimensions > Depth - 30.6 cm
Weight & dimensions > Width - 42.6 cm
Weight & dimensions > Weight - 3.5 kg
barcode - 4549292072372
Technical details > Functions - Print, Copy, Scan
Technical details > Warranty - 24 month(s)
Technical details > Net weight - 3.5 kg
Technical details > Producer - Canon
Networking > Ethernet LAN - No
Networking > Wi-Fi - No
Network - Ethernet LAN - No
Network - Mobile printing technologies - Not supported
Network - Wi-Fi - No
URL - https://www.canon.co.uk/printers/inkjet/pixma/pixma_mg2550s/
USB 2.0 Interface - Yes
Performance - Card reader integrated - No
Performance > Duplex printing modes - Manual
Performance > Printing - Colour
Performance > Printing colours - Black, Cyan, Magenta, Yellow
Performance > Number of print cartridges - 2
Performance > Print technology - Inkjet
Performance > Duplex functions - No
Performance > Faxing - No
Performance > Copying - Colour
Performance > Scanning - Colour
Unit Net Weight - 3.5 kg
Unit Gross Weight - 4.45 kg
Unit Box Height - 0.37
Unit Box Length - 0.475
Unit Box Width - 0.19
Unit Brutto Volume - 0.03339 cubm
General - Power source - 100 – 240 V AC, 50/60 Hz
Üldine - Toide - 100 – 240 V AC, 50/60 Hz
Vispārīgi - Barošanas avots - 100 – 240 V AC, 50/60 Hz
Vispārīgi - Display - Nē
General - Display - No
Общее - Display - No
Üldine - Ekraan - Ei
Общее - Функции - Печать
General - Functions - Printing
Üldine - Funktsioonid - Printimine
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana
General - Functions - Copying
Общее - Функции - Копирование
Vispārīgi - Funkcijas - Kopēšana
Üldine - Funktsioonid - Kopeerimine
Общее - Функции - Сканирование
Üldine - Funktsioonid - Skännimine
General - Functions - Scanning
Vispārīgi - Funkcijas - Skenēšana
Общее - Тип холодильника - Струйный принтер
Общее - Тип холодильника - Принтер все-в-одном
Üldine - Tüüp - Tindiprinter
General - Type - Inkjet printer
Vispārīgi - Tips - Tintes printeris
Üldine - Tüüp - Kõik-ühes printer
Vispārīgi - Tips - Viss vienā printeris
General - Type - All in one printer
Общее - Питание - 100 – 240 В AC, 50/60 Гц
Windows 7 OS compatibility - Yes
Windows 8 OS compatibility - Yes
Windows 10 OS compatibility - Yes
Brand - Canon
brand - Canon
63,41 €
Canon Pixma MG2550S, Black
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas