Hewlett Packard DESKJET 2720E

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 678326 Preces kods: 26K67B#629
Pasūtāms 160 gab. Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
53,74 €
Piegādes veidi Par piegādi
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: 29.12.2023
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Skapi bez maksas: 29.12.2023
 • Piegāde uz Latvijas pasta nodaļu, paku skapi, vai Circle K bez maksas: 29.12.2023
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: 29.12.2023
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: 29.12.2023
 • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: 27.12.2023 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • Drukas Izšķirtspēja: 1200 x 1200 dpi
 • Drukas veids: Tintes
 • Drukāšanas ātrums (mono): 20 lpp/min
 • Max. apdrukas izmērs: A4
 • Kartridžu skaits: 4
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 1200 x 1200 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 20 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Nav

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 4

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Nav

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Ir

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

USB Kabelis
Papildus specifikācija
1. kategorija - Printeris un skeneris
2. kategorija - Daudzfunkciju printeris
ADF - -
ADFCapacity - -
Aizdevums - 0.48
Apraksts - HP DeskJet 2720e daudzfunkcionālais HP+ bezvadu krāsu printeris ar 6 mēnešu tūlītējas tintes izmantošanas iespēju
Apraksts - Krāsu tips: Krāsains, 1 mēneša noslodze: 1000 lpp, Drukāšanas tehnoloģija: Tintes, Izšķirtspēja: 1200 x 1200 dpi, Ātrums (melnbalts): 7.5 lpp/min., Ātrums (krāsains): 5.5 lpp/min, Operatīvā atmiņa: 64Mb, Max papīra formāts: A4, Duplex režīms: Nav, Automātiskā dokumentu padeve (ADF): Nav, Pieslēguma tips: USB 2.0, Wifi: Ir, Tīkla pieslēgums (LAN): Nav, Faksa funkcionalitāte: Nav, Atmiņa faksam: Nav, Kopēšanas funkcionalitāte: Ir, Kopēšanas ātrums (melnbalts): 6 kopijas/min, Kopēšanas ātrums (krāsains): 3 kopijas/min., Skenēšanas funkcionalitāte: Ir, Skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 1200 dpi, Garantija: 2 gadi
Atmiņa - 86 MB
Atmiņa (RAM) - 64MB
Augstums - 154 mm
Bezvadu - Jā
BrandPartCode - 26K67B
Bruto svars - 4.580 kg
CardReader - -
category_en - Datori un komponenti > Drukas printeri > Tintes printeri
category_lv - Datortehnika > Printeri > Krāsvielas printeriem
category_ru - Datortehnika > Printeri > Krāsvielas printeriem
Citas funkcijas - Flash atmiņa - 20 MB
Citas funkcijas - Ieteicamās sistēmas prasības - Windows 10, 7: 32/64 bitu, 2 GB brīvas vietas cietajā diskā, interneta savienojums, Internet Explorer
Citas funkcijas - Lietotāju skaits - 3 lietotājs(i)
Citas funkcijas - Paletes svars (imperiālā vērtība) - 350,6 kg (773 mārciņas)
Citas īpašības - palešu izmēri (platums x dziļums x augstums) - 1200 x 1000 x 2261 mm
ColorMono - Krāsa
ControlPanel -
 • Ikona LCD displejs
 • 7 pogas
 • 5 LED indikatoru (strāvas, tintes, atsākšanas, Wi-Fi un informācijas)

 • CopySpeed - Jā
  Darba apstākļi - Neekspluatācijas augstums - 0 - 4500 m
  Darba apstākļi - Uzglabāšanas relatīvais mitrums (H-H) - 5 - 90%
  Darba apstākļi - Uzglabāšanas temperatūra (T-T) - -40 - 60 °C
  Darbības rādītāji - skaņas jaudas līmenis (drukāšana) - 6.2 dB
  description_lv - Krāsas tips: krāsains 1 mēneša slodze: Drukāšanas tehnoloģija: tintes izšķirtspēja: 1200 x 1200 dpi Ātrums (melnbaltā): Ātrums: 7,5 lpp/min: 5,5 lpp/min Rams: Maksimālais papīra formāts: 1: Automātiskā dokumentu padeve (ADF): nav Savienojuma tips: nav: USB 2.0 Wifi: Jā Tīkla savienojums( LAN): nav Fakss: nav Kopēšanas funkcija: nav Kopēšanas funkcija: nav: Kopēšanas ātrums (melnbalts): Jā Kopēšanas ātrums (melnbalts): Kopēšanas ātrums (krāsaini): 6 kopijas / min: Skenēšanas funkcionalitāte: 3 kopijas / min: Skenēšanas izšķirtspēja: jā Skenēšanas izšķirtspēja: jā Skenēšanas funkcija: jā Skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 1200 dpi
  description_lv - Krāsu tips: Krāsains 1 mēneša noslodze: 1000 lpp Drukāšanas tehnoloģija: Tintes Izšķirtspēja: 1200 x 1200 dpi Ātrums (melnbalts): 7.5 lpp/min. Ātrums (krāsains): 5.5 lpp/min Operatīvā atmiņa: 64Mb Max papīra formāts: A4 Duplex režīms: Nav Automātiskā dokumentu padeve (ADF): Nav Pieslēguma tips: USB 2.0 Wifi: Ir Tīkla pieslēgums (LAN): Nav Faksa funkcionalitāte: Nav Kopēšanas funkcionalitāte: Ir Kopēšanas ātrums (melnbalts): 6 kopijas/min Kopēšanas ātrums (krāsains): 3 kopijas/min. Skenēšanas funkcionalitāte: Ir Skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 1200 dpi
  description_ru - Krāsu tips: Krāsains 1 mēneša lejupielādes: 1000 lappuses Drukāšanas tehnoloģija: Tinte Izšķirtspēja: 1200 x 1200 dpi Ātrums (melnbalts): Ātrums: 7,5 ppm Ātrums (krāsains): 7,5 ppm: Maksimālais papīra izmērs: A4 Duplekss: nav Automātiskais dokumentu padevējs (ADF): nav Savienojuma tips: USB 2.0 Wi-Fi: jā Tīkla savienojums (LAN): nav Fakss: nav Kopēšanas funkcionalitāte: nav Kopēšanas funkcionalitāte: jā Kopēšanas ātrums (melnbalts) 6 kopijas/min Kopēšanas ātrums (krāsaini): 6 kopijas/min: 3 kopijas minūtē Skenēšanas funkcionalitāte: Jā Skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 1200 dpi
  DigitalSending - -
  Dizains - displejs - LCD
  Dizains - Iebūvēts displejs - Jā
  Dizains - Produkta krāsa - Pelēks, balts
  Dizains - Tirgus pozicionēšana - Māja un birojs
  Dizains - Vadības veids - Pogas
  Drošība - -
  Drukāšana - abpusēja drukāšana - Jā
  Drukāšana - abpusējas drukāšanas režīms - Rokasgrāmata
  Drukāšana - Drukas augšējā mala (min) - 3 mm
  Drukāšana - Drukas kreisā mala (min) - 3 mm
  Drukāšana - Drukas lappuse pa labi (min) - 3 mm
  Drukāšana - drukāšana bez malām - Nē
  Drukāšana - Drukāšanas izšķirtspēja krāsaina - 4800 x 1200 DPI
  Drukāšana - Drukāšanas izšķirtspēja melna - 1200 x 1200 DPI
  Drukāšana - Drukāšanas rezerve apakšā (min) - 1.27 cm
  Drukāšana - Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) krāsains - 5,5 ppm
  Drukāšana - Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) melns - 7,5 ppm
  Drukāšana - drukāšanas ātrums (krāsaina, melnraksta kvalitāte, A4/US Letter) - 16 ppm
  Drukāšana - drukāšanas ātrums (krāsaini, normāla kvalitāte, A4/US Letter) - 5,5 ppm
  Drukāšana - drukāšanas ātrums (melns, melnraksta kvalitāte, A4/US Letter) - 20 ppm
  Drukāšana - drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter) - 7,5 ppm
  Drukāšana - laiks līdz pirmās lapas atvēršanai (krāsaina, normāla) - 19 s
  Drukāšana - laiks līdz pirmās lapas atvēršanai (melna, normāla) - 15 s
  Drukāšana - maksimālā izšķirtspēja - 4800 x 1200 DPI
  Dupleksā drukāšana - Nē
  DutyCycle - 1000 lappuses
  Dziļums - 304 mm
  EAN - 195161617973
  EAN - 0195161617973
  EANCode - 0195161617973
  Ekspluatācijas apstākļi - Darba augstums - 0 - 3000 m
  Ekspluatācijas apstākļi - Darba relatīvais mitrums (H-H) - 15 - 80%
  Ekspluatācijas apstākļi - Darba temperatūra (T-T) - 5 - 40 °C
  Enerģija - Enerģijas patēriņš (PowerSave) - 0.15 W
  Enerģijas padeve - maiņstrāvas ieejas spriegums - 220 - 240 V
  Enerģijas patēriņš - Energy Star tipiskais elektroenerģijas patēriņš (TEC) - 0,18 kWh nedēļā
  Fakss - Nē
  Fakss - Automātiska samazināšana - Nē
  Fakss - faksa pārsūtīšana - Jā
  Fakss - faksa sūtīšana ar kavēšanos - Nē
  Fakss - pašregulējošs - Nē
  FaxQuality - -
  FaxSpeed - -
  FirstPageOut -
 • Melns A4 (gatavs) 15 s
 • Krāsains A4 (gatavs) 19 s

 • Funkcijas - "viss vienā" - daudzfunkcionāla lietojumprogramma - Jā
  Funkcijas - Drukāšanas krāsas - Melns, zilganzaļš, dzeltens, purpursarkans, dzeltens
  Funkcijas - Drukāšanas kārtridžu skaits - 2
  Funkcijas - Dubultās funkcijas - Drukāt
  Funkcijas - HP segments - Sākums
  Funkcijas - Ieteicamais darba cikls - 50 - 100 lappuses mēnesī
  Funkcijas - Lapas apraksta valodas - URF, PCLm, PCL 3 GUI
  Funkcijas - Maksimālais darba cikls - 1000 lappuses mēnesī
  Garantija - 1 gads
  Garantija - 12/24 mēneši
  GarantijaInformācija - Līdz 2 gadiem HP garantija. 24 stundas diennaktis, 7 dienas nedēļā atbalsts tiešsaistē; tālruņa atbalsts darba laikā garantijas laikā.[11]
  gross_weight - 4.58 kg
  GRUPA1 - Printeris/kopētājs/faksa aparāts
  GRUPA2 - Tintes printeris All In One
  GTIN - 0195161617973
  GTIN - 195161617973
  GTIN - 0195161617980
  GTIN - 195161617980
  GTIN - 0195161617997
  GTIN - 195161617997
  HDD - -
  Hoehe - 0.2
  HST NUMERIS - 26K67B#629
  Iebūvēts tīkls - W-LAN 802.11b/g/n
  Ieejas un izejas jauda - Ieejas paplātes kopējais skaits - 1
  Ieejas un izejas jauda - Kopējā ieejas jauda - 60 lapas
  Ieejas un izejas jauda - Kopējā izejas jauda - 25 lapas
  Ieejas un izejas jauda - Maksimālais ieejas paplātes skaits - 1
  Ieejas un izejas jauda - Maksimālā ieejas jauda - 60 lapas
  Ieejas un izejas jauda - Maksimālā izejas jauda - 25 lapas
  Iepakojuma dati - Iepakojuma augstums - 354 mm
  Iepakojuma dati - Iepakojuma dziļums - 191 mm
  Iepakojuma dati - Iepakojuma platums - 475 mm
  Iepakojuma dati - Iepakojuma svars - 4.58 kg
  Iepakojuma saturs -
 • HP DeskJet 2720e All-in-One printeris
 • HP 305 iestatīšanas melnā kasetne
 • HP 305 iestatīšanas trīskrāsu kasetne
 • Regulatīvais buklets
 • Uzstādīšanas rokasgrāmata
 • Izstādīšanas rokasgrāmata
 • Referenču rokasgrāmata
 • Uzlādes vads
 • Uzlādes kabelis

 • Iepakojuma saturs - iekļauts(-i) kasetne(-es) - Jā
  Ilgtspēja - ilgtspējīgas tehnoloģijas un materiāli - Nav
  ImageUrl - https://www.balticdata.lv/Gfx/ProductImages/Info/Product_88953_1.jpg
  IZSTRĀDĒTĀJS - HP INC.
  Jauda - enerģijas patēriņš (gatavs) - 2.5 W
  Jauda - enerģijas patēriņš (izslēgts) - 0.15 W
  Jauda - enerģijas patēriņš (miega režīms) - 1.1 W
  Jauda - maiņstrāvas ieejas frekvence - 50/60 Hz
  Kategorija - Biroja tehnika :: Multifunkcionālie (Daudzfunkciju) printeri
  Kategorija - Daudzfunkciju printeri
  Kategorijas kods - AIO
  Kategorija_1 - Drukāšana
  Kategorija_2 - Tintes printeri - Multifunkcionālie printeri
  Kods - 26K67B#629
  Kopēšana - Automātiskā pielāgošanas funkcija - Jā
  Kopēšana - Dubultkopēšana - Jā
  Kopēšana - Kopēšana - Krāsu kopēšana
  Kopēšana - Kopēšanas ātrums (krāsaini, normāla kvalitāte, A4) - 3 cpm
  Kopēšana - Kopēšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4) - 6 cpm
  Kopēšana - Maksimālais kopiju skaits - 9 eksemplāri
  Kopēšana - Maksimālā kopēšanas izšķirtspēja - 300 x 300 DPI
  Kopēšanas funkcija - Jā
  Krāsu druka - Jā
  Krāsu faksimilizators - -
  LargeDescHTML - Visi pamatprincipi, tagad ar viegli lietojamām funkcijām. Drukāšana, skenēšana, kopēšana, vienkārša iestatīšana ar HP Smart aplikāciju(1) un bezvadu tīkls bez raizēm(2) Izvēlieties HP+ un iegūstiet viedo drukāšanas sistēmu, kas nodrošina savienojumu un gatavību drukāt praktiski no jebkuras vietas(1)Vienkārša iestatīšana. Vienkārša drukāšana.Sāciet darbu ātri, izmantojot vienkāršu iestatīšanu, kas jums palīdzēs veikt katru soli, izmantojot HP Smart lietotni(1) Viegli apstrādājiet uzdevumus un iegūstiet daudz no vienas ierīces - drukājiet, skenējiet un kopējiet. Ātra un vienkārša drukāšana tieši vadības panelī. Viegli drukājiet, skenējiet un kopējiet ikdienas dokumentus no viedtālruņa, izmantojot HP Smart lietotni.(1)Bezrūpīgs bezvadu savienojums(2)Iegūstiet labāku diapazonu un ātrākus, uzticamākus savienojumus, izmantojot divjoslu Wi-Fi® ar pašatjaunošanas funkciju.(2)Pievienojieties ar Bluetooth® un sāciet ātri drukāt no viedtālruņa vai planšetdatora - vienkārša iestatīšana.(3)Iebūvētās bezvadu iespējas ļauj viegli piekļūt, drukāt un kopīgot resursus tīklā.(2)Nekad netrūks tintes ar Instant Ink(4)Nekad netrūks tintes.(4)Iekļauta ērta tintes kārtridžu nomaiņa un viedpiegāde. Ietaupiet līdz pat 70% ar Instant Ink(5) Reģistrējieties, lai saņemtu tinti, piegādi un pārstrādi, sākot no CHF 1,50 mēnesī. Mierīgs prāts ar iespēju jebkurā laikā mainīt vai atcelt plānu bez maksas(6) Palīdziet mums atgriezt plastmasu printeros ar iekļautu priekšapmaksas pārstrādes pakalpojumu(7)HP+: viedā drukāšana ir klātPrinteris HP+, kas ir savienots ar mākoni, ir gudrāks - tas pats sevi atjaunina un ir gatavs drukāt(8) Pirmie 6 mēneši tūlītējās tintes(9) ir iekļauti; pēc 6 mēnešiem ikmēneša maksa tiek iekasēta automātiski, ja vien netiek atcelta. Drukājiet un skenējiet no rokas. Izmantojiet uzlabotas produktivitātes funkcijas 2 gadus ar HP+(1) Par katru lapu, ko izdrukājat ar HP+, HP aizsargā vai atjauno mežus vienādā apjomā(10).
  LongDesc -
  LongDesc - Izturiet to vienkāršu Visas pamatlietas, tagad ar viegli lietojamām funkcijām. Drukāt, skenēt, kopēt, vienkārša iestatīšana ar HP Smart lietotni[1] un bezvadu tīkls bez raizēm.[2] Izvēlieties HP+ un iegūstiet viedo drukāšanas sistēmu, kas nodrošina savienojumu un gatavību drukāt praktiski no jebkuras vietas.[1]Dinamiskās drošības iespējots printeris Daži HP printeri ir paredzēti darbam tikai ar kasetnēm, kurās ir jauna vai atkārtoti izmantota HP mikroshēma vai elektroniskās shēmas. Šajos printeros tiek izmantoti dinamiskās drošības pasākumi, lai bloķētu kasetnes, kurās izmantota cita HP mikroshēma vai elektroniskā shēma. Periodiski atjauninot programmaparatūru, tiek saglabāta šo pasākumu efektivitāte un bloķētas kasetnes, kas iepriekš darbojās. Atkārtoti izmantotās HP mikroshēmas un elektroniskās shēmas ļauj izmantot atkārtoti izmantotās, atkārtoti atjaunotās un atkārtoti uzpildītās kasetnes.Šis printeris ir HP+ iespējots printeris. Lai aktivizētu priekšrocības, produkta iestatīšanas laikā izvēlieties HP+. HP+ ir nepieciešams HP konts, pastāvīgs pieslēgums internetam un ekskluzīva oriģinālo HP tintes kasetņu izmantošana visā printera darbības laikā. Vairāk: http://www.hp.com/plus
  LongProductName - DeskJet 2720e daudzfunkcionālais printeris
  LongSummaryDescription - HP DeskJet 2720e daudzfunkcionālais printeris, krāsains, printeris mājai, Drukāt, kopēt, skenēt, bezvadu; +; Tintes tūlītēja attaisnojamība; Drukāt no tālruņa vai planšetdatora. Drukāšanas tehnoloģija: Drukāšanas tehnoloģija: Termiskā tintes druka, Drukāšana: Maksimālā izšķirtspēja: Krāsu drukāšana, Maksimālā izšķirtspēja: Drukas ātrums (krāsaina, normāla kvalitāte, A4/US Letter): 4800 x 1200 DPI, Drukas ātrums (krāsaina, normāla kvalitāte, A4/US Letter): 1: 5,5 ppm. Kopēšana: Maksimālā kopēšanas izšķirtspēja: 300 x 300 DPI. Skenēšana: Krāsaina skenēšana, optiskā skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 1200 DPI. Abpusējas skenēšanas funkcijas: Drukāt. Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs: A4. Wi-Fi. Produkta krāsa: Krāsa: pelēka, balta
  Loģistikas dati - palešu bruto svars - 351 g
  Loģistikas dati - Produkti uz paletes - 72 gab.
  Loģistikas dati - Slāņi uz paletes - 6 gab.
  MANUFDATASHEET - https://store.hp.com/UKStore/Merch/Product.aspx?id=26K67B&opt=687&sel=PRN
  MaxPrintArea - 215 x 355 mm
  MediaSizes - A4; B5; A6; DL aploksne
  MediaTypes -
 • Plain papīrs
 • Fotopapīrs
 • Brošūru papīrs
 • Papīrs aploksnēm
 • Cits speciālais tintes papīrs

 • MediaWeightMax - 300 g/m²
  MediaWeights -
 • A4: 60 līdz 90 g / m²
 • HP aploksnes: 75 līdz 90 g / m²
 • HP kartes: līdz 200 g / m²
 • HP 10 x 15 cm fotopapīrs: līdz 300 g / m²
 • .
  MemoryMax - 86 MB
  Modelis - HP Deskjet 2720e
  Modeļa nosaukums - DeskJet 2720E
  MPN - 26K67B#629
  MultipleCopies - 9
  Nosaukums - Daudzfunkciju printeris HP Deskjet 2720e
  Nosaukums - HP DeskJet 2720e AiO
  Nosaukums - HP DeskJet HP 2720e daudzfunkcionālais printeris, krāsains, printeris mājai, Drukāt, kopēt, skenēt, bezvadu; HP+; HP Instant Ink atbilst; Drukāt no tālruņa vai planšetdatora
  Nosaukums - T HP DeskJet 2720e 3in1/A4/Bluetooth/WiFi
  OperatingSystems - -
  PANTS1 - HP DESKJET 2720E HP+
  PANTS2 - HP+FDS AIO PRINTERIS
  PaperHandlingOutput - 25
  PaperHandlingTotal - 60
  PapperTraysMax - -
  PapperTraysStandarta - -
  Papīra apstrāde - 60
  Papīra apstrāde - aplokšņu izmēri - B5, DL
  Papīra apstrāde - ISO A sērijas izmēri (A0...A9) - A4, A6
  Papīra apstrāde - ISO B sērijas izmēri (B0...B9) - B5
  Papīra apstrāde - Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs - A4
  Papīra apstrāde - Papīra paplātes datu nesēju veidi - Fotopapīrs, parasts papīrs, aploksnes
  Papīra apstrāde - Papīra paplātes nesēja svars - 60 - 300 g/m²
  Papīra apstrāde - Pielāgota multivides platums - 89 - 215 mm
  Papīra apstrāde - Pielāgota nesēja garums - 127 - 279 mm
  Papīra apstrādes ievade - 60 lapas
  Papīra apstrādes izejas - 20 lapas
  Papīra formāts un izmērs (mm) - A4/210 C- 297
  Piegādes kastes augstums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 35.2 cm
  Piegādes kastes daudzums - 1
  Piegādes kastes dziļums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 47.2 cm
  Piegādes kastes platums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 19 cm
  Piegādes kastes svars Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 4.466 kg
  Pilna apraksta līnija - Termiskā tintes printeri|DeskJet 2720E|USB 2.0|WiFi|Windows 10|Windows 8|Windows 7|Papīra izmērs A4/210 C- 297|Papīra ievade 60 loksnes|Papīra izvade 20 loksnes|Patmiņa (RAM) 64MB|Kopēšana|Skenēšana|Krāsu drukāšana|Tīkla W-LAN 802.11b/g/n
  Pilnplukšņa sinhronizācija - Jā
  Platums - 425 mm
  Plašs - 0.36
  Poligrāfija - Drukāšanas tehnoloģija - Termiskā tintes strūklas strūkla
  Poligrāfija - Poligrāfija - Krāsu druka
  Printeru tehnoloģija - Termiskā tintes strūklas drukāšana
  PrintFeatures - -
  PrintFormat - A4
  PrintQuality - 4800 x 1200 dpi
  PrintSpeed - 5,5 ppm
  PrintSpeedFeatures -
 • Melnā krāsā (A4, ISO): Krāsu (A4, ISO): līdz 7,5 ppm
 • Krāsu (A4, ISO): Līdz 5,5 ppm
 • Melnā (A4): Līdz 20 ppm
 • Krāsu melnbaltā (A4): līdz 20 ppm
 • Krāsu melnbaltā (A4): Līdz 16 lpp/minūtē

 • PrintSpeedMono - 7,5 ppm
  PrintTechnology - Termiskā tintes strūklas drukāšana
  Procesors - 180 MHz
  ProdDesc - HP DeskJet 2720e HP+ AIO daudzfunkcionālais printeris - A4 krāsu tintes printeris, drukāšana/kopēšana/skenēšana, manuālā abpusējā drukāšana, WiFi, 7,5ppm, 50-100 lappuses mēnesī
  Produkta nosaukums - HP DeskJet 2720e daudzfunkcionālais printeris, krāsains, printeris mājai, drukāšana, kopēšana, skenēšana, bezvadu; HP+; HP tūlītēja tintes izmantošana; drukāšana no tālruņa vai planšetdatora
  ProduktaPicture2 - http://www.tdbaltic.ee/images/ds4/26K67B-629-02.jpg
  ProduktaPicture3 -
  ProduktaPicture4 -
  ProduktsFotogrāfija - http://www.tdbaltic.ee/images/ds4/26K67B-629-01.jpg
  ProgrammatūraIekļauts - -
  Pārdevēja mājas lapa - www.hp.com/gb-en/shop/product.aspx?id=26K67B&opt=687&sel=PRN
  Ražotāja_kods - 26K67B#629
  Ražotājs - HP
  Ražotājs - HP
  Saskarneunaktivitāte -
 • Augstātātrgaitas USB 2.0
 • Wi-Fi 802.11a/b/g/n

 • Savienojamības porti un saskarnes - Tiešā drukāšana - Nē
  Savienojamības porti un saskarnes - USB 2.0 pieslēgvietu skaits - 1
  Savienojamības porti un saskarnes - USB ports - Jā
  ScanQuality - 1200 dpi
  ScanQualityEH - -
  ScanSize - 216 x 297 mm
  ScanType - Plakanā platforma
  Sertifikāti - Sertifikācija - EN 55032:2015 / CISPR 32:2015 B klase, EN 55024:2010 / CISPR 24:2010, EN 55035:2017 / CISPR 35:2016, EN 61000-3-2:2014 / IEC 61000-3-2:2014, EN 61000-3-3:2013 / IEC 61000-3-3:2013, FCC CFR 47, 15. daļa, B klase, ICES-003, 6. izdevums, B klase, EN 301 489-1 V2.1.1:2017, EN 301 489-17 V3.1.1:2017
  ShortSummaryDescription - HP DeskJet 2720e daudzfunkcionālais printeris, krāsains, printeris mājai, drukāšana, kopēšana, skenēšana, bezvadu; +; tūlītēja tintes attaisnošana; drukāšana no tālruņa vai planšetdatora, termiskais tintes printeris, krāsaina drukāšana, 4800 x 1200 DPI, krāsaina kopēšana, A4, pelēka, balta
  Sistēmas prasības - -
  Sistēmas prasības - Atbalstītās Mac operētājsistēmas - Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur
  Sistēmas prasības - Atbalstītās Windows operētājsistēmas - Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 7, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 Ultimate x64
  Skenēšana - Jā
  Skenēšana - Atbalstītie attēlu formāti - JPEG, BMP, TIFF, PNG
  Skenēšana - Atbalstītie dokumentu formāti - PDF
  Skenēšana - divpusējā skenēšana - Nē
  Skenēšana - draiveru skenēšana - TWAIN
  Skenēšana - ievades krāsu dziļums - 24 bit
  Skenēšana - maksimālais skenēšanas apgabals - 216 x 297 mm
  Skenēšana - optiskās skenēšanas izšķirtspēja - 1200 x 1200 DPI
  Skenēšana - pelēkās skalas līmeņi - 256
  Skenēšana - skenera tips - Plakanas virsmas skeneris
  Skenēšana - Skenēšana - Krāsu skenēšana
  Skenēšana - skenēšanas tehnoloģija - CIS
  Skenēšana - TWAIN versija - 2.1
  Skenēšanas funkcija - Jā
  Starling - Y
  Stck_Kart - 1
  Stck_Pal - 72
  svars - 3.42 kg
  Svars - 3.420 Kg
  Svars - 4,50
  Svars - 4.43
  Svars un izmēri - Augstums - 154 mm
  Svars un izmēri - Dziļums - 304 mm
  Svars un izmēri - Platums - 425 mm
  Svars un izmēri - Svars - 3.42 kg
  Tehniskā informācija - galvenās (ārējās) kastes vienā palešu slānī - 12 gab.
  title_lv - HP Deskjet 2720e tintes printeris A4 / 4800 x 1200 DPI / 7,5 ppm / Wi-Fi
  title_lv - HP Deskjet 2720e Tintes printeris ir A4 / 4800 x 1200 DPI / 7,5 ppm / Wi-Fi
  title_ru - HP Deskjet 2720e A4 tintes printeris / 4800 x 1200 DPI / 7,5 lpp / Wi-Fi
  Tīkls - Bluetooth - Jā
  Tīkls - Ethernet LAN - Nē
  Tīkls - Mobilās drukāšanas tehnoloģijas - Mopria Print Service, Apple AirPrint
  Tīkls - Wi-Fi - Jā
  Tīkls - Wi-Fi standarti - 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n).
  URL - https://www8.hp.com
  USB 2.0 saskarne - Jā
  ValodasFonti -
 • HP PCL 3 GUI
 • HP PCLm (HP Apps/UPD)
 • URF (AirPrint)

 • Veiktspēja - Iebūvēts procesors - Jā
  Veiktspēja - Iekšējā atmiņa - 64 MB
  Veiktspēja - Integrēts karšu lasītājs - Nē
  Veiktspēja - Maksimālā iekšējā atmiņa - 64 MB
  Veiktspēja - Procesora frekvence - 180 MHz
  Vienība Neto svars - 3.42 kg
  Vienības bruto svars - 4.466 kg
  Vienības kastes augstums - 0.352
  Vienības kastes garums - 0.472
  Vienības kastes platums - 0.19
  Vienība Slikts tilpums - 0,0315674 kubikmetri
  WiFi saskarne - Jā
  Windows 7 OS saderība - Jā
  Windows 8 OS saderība - Jā
  Windows 10 OS saderība - Jā
  Zīmolam raksturīgās funkcijas - HP tūlītējā tinte - Jā
  Zīmols - HP
  Zīmolu specifiskas funkcijas - HP dinamiskā drošība - Jā
  Īpašības - Izcelsmes valsts - Ķīna
  Category 1 - Drucker & Scanner
  Category 2 - Multifunktionsdrucker
  ADF - -
  ADFCapacity - -
  Laenge - 0.48
  Description - HP DeskJet 2720e All-in-One HP+ enabled Wireless Colour Printer with 6 months of Instant Ink
  Desc - Krāsu tips: Krāsains, 1 mēneša noslodze: 1000 lpp, Drukāšanas tehnoloģija: Tintes, Izšķirtspēja: 1200 x 1200 dpi, Ātrums (melnbalts): 7.5 lpp/min., Ātrums (krāsains): 5.5 lpp/min, Operatīvā atmiņa: 64Mb, Max papīra formāts: A4, Duplex režīms: Nav, Automātiskā dokumentu padeve (ADF): Nav, Pieslēguma tips: USB 2.0, Wifi: Ir, Tīkla pieslēgums (LAN): Nav, Faksa funkcionalitāte: Nav, Atmiņa faksam: Nav, Kopēšanas funkcionalitāte: Ir, Kopēšanas ātrums (melnbalts): 6 kopijas/min, Kopēšanas ātrums (krāsains): 3 kopijas/min., Skenēšanas funkcionalitāte: Ir, Skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 1200 dpi, Garantija: 2 gadi
  Memory - 86 MB
  Memory (RAM) - 64MB
  Height - 154 mm
  Wireless - Yes
  BrandPartCode - 26K67B
  GrossWeight - 4.580 kg
  CardReader - -
  category_en - Computers & Components > Printers > Inkjet printers
  category_lv - Datortehnika > Printeri > Tintes printeri
  category_ru - Datortehnika > Printeri > Tintes printeri
  Other features - Flash memory - 20 MB
  Other features - Recommended system requirements - Windows 10, 7: 32/64-bit, 2 GB available hard disk space, Internet connection, Internet Explorer
  Other features - Number of users - 3 user(s)
  Other features - Pallet weight (imperial) - 350.6 kg (773 lbs)
  Other features - Pallet dimensions (W x D x H) - 1200 x 1000 x 2261 mm
  ColorMono - Color
  ControlPanel -
 • Icon LCD display
 • 7 buttons
 • 5 LED indicator light (Power, Ink, Resume, Wi-Fi and Info)

 • CopySpeed - Yes
  Operational conditions - Non-operating altitude - 0 - 4500 m
  Operational conditions - Storage relative humidity (H-H) - 5 - 90%
  Operational conditions - Storage temperature (T-T) - -40 - 60 °C
  Performance - Sound power level (printing) - 6.2 dB
  description_en - Color type: colorful
  1 month load: 1000 P
  Printing technology: inkjet Resolution: 1200 x 1200 dpi Speed (black and white): 7.5 p/min.
  Speed (colorful): 5.5 p / min Ram: 64Mb
  Max paper format: A4 Duplex mode: none Automatic document feed (ADF): none
  Connection type: USB 2.0 Wifi: Yes
  Network connection( LAN): none
  Fax functionality: none
  Copy functionality: Yes Copy speed (black and white): 6 copies / min Copy speed (color): 3 copies / min.
  Scan functionality: Yes
  Scan resolution: 1200 x 1200 dpi
  description_lv - Krāsu tips: Krāsains
  1 mēneša noslodze: 1000 lpp
  Drukāšanas tehnoloģija: Tintes Izšķirtspēja: 1200 x 1200 dpi Ātrums (melnbalts): 7.5 lpp/min.
  Ātrums (krāsains): 5.5 lpp/min Operatīvā atmiņa: 64Mb
  Max papīra formāts: A4 Duplex režīms: Nav Automātiskā dokumentu padeve (ADF): Nav
  Pieslēguma tips: USB 2.0 Wifi: Ir
  Tīkla pieslēgums (LAN): Nav
  Faksa funkcionalitāte: Nav
  Kopēšanas funkcionalitāte: Ir Kopēšanas ātrums (melnbalts): 6 kopijas/min Kopēšanas ātrums (krāsains): 3 kopijas/min.
  Skenēšanas funkcionalitāte: Ir
  Skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 1200 dpi
  description_ru - Тип цвета: красочный
  1 месяц загрузки: 1000 страниц
  Технология печати: чернила Разрешение: 1200 x 1200 точек на дюйм Скорость (черно-белая): 7.5 стр / мин.
  Скорость (цветная): 5,5 стр/мин Оперативная память: 64 Мб
  Макс формат бумаги: А4 Дуплексный режим: нет Автоматическая подача документов( АПД): нет
  Тип подключения: USB 2.0 Wifi: да
  Подключение к сети( LAN): нет
  Функциональность факса: нет
  Функциональность копирования: есть Скорость копирования (черно-белая): 6 копий/мин Скорость копирования (цветная): 3 копии/мин.
  Функциональность сканирования: есть
  Разрешение сканирования: 1200 x 1200 точек на дюйм
  DigitalSending - -
  Design - Display - LCD
  Design - Built-in display - Yes
  Design - Product colour - Grey, White
  Design - Market positioning - Home & office
  Design - Control type - Buttons
  Security - -
  Printing - Duplex printing - Yes
  Printing - Duplex printing mode - Manual
  Printing - Print margin top (min) - 3 mm
  Printing - Print margin left (min) - 3 mm
  Printing - Print margin right (min) - 3 mm
  Printing - Borderless printing - No
  Printing - Print resolution colour - 4800 x 1200 DPI
  Printing - Print resolution black - 1200 x 1200 DPI
  Printing - Print margin bottom (min) - 1.27 cm
  Printing - Print speed (ISO/IEC 24734) colour - 5.5 ppm
  Printing - Print speed (ISO/IEC 24734) black - 7.5 ppm
  Printing - Print speed (colour, draft quality, A4/US Letter) - 16 ppm
  Printing - Print speed (colour, normal quality, A4/US Letter) - 5.5 ppm
  Printing - Print speed (black, draft quality, A4/US Letter) - 20 ppm
  Printing - Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) - 7.5 ppm
  Printing - Time to first page (colour, normal) - 19 s
  Printing - Time to first page (black, normal) - 15 s
  Printing - Maximum resolution - 4800 x 1200 DPI
  DuplexPrinting - No
  DutyCycle - 1000 pages
  Depth - 304 mm
  EAN - 195161617973
  EAN - 0195161617973
  EANCode - 0195161617973
  Operational conditions - Operating altitude - 0 - 3000 m
  Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 15 - 80%
  Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 5 - 40 °C
  Power - Power consumption (PowerSave) - 0.15 W
  Power - AC input voltage - 220 - 240 V
  Power - Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) - 0.18 kWh/week
  Faxing - No
  Fax - Auto reduction - No
  Fax - Fax forwarding - Yes
  Fax - Fax delayed sending - No
  Fax - Auto-redialing - No
  FaxQuality - -
  FaxSpeed - -
  FirstPageOut -
 • Black A4 (ready) 15 s
 • Color A4 (ready) 19 s

 • Features - All-In-One-multitasking - Yes
  Features - Printing colours - Black, Cyan, Magenta, Yellow
  Features - Number of print cartridges - 2
  Features - Duplex functions - Print
  Features - HP segment - Home
  Features - Recommended duty cycle - 50 - 100 pages per month
  Features - Page description languages - URF, PCLm, PCL 3 GUI
  Features - Maximum duty cycle - 1000 pages per month
  Warranty - 1 year
  Warranty - 12/24 months
  WarrantyInfo - Up to 2 years HP Warranty. 24-hour, 7 days a week Web support; Business hour phone support within warranty period.[11]
  gross_weight - 4.58 kg
  GRUPPE1 - Printer/Copier/Fax
  GRUPPE2 - Inkjet All In One
  GTIN - 0195161617973
  GTIN - 195161617973
  GTIN - 0195161617980
  GTIN - 195161617980
  GTIN - 0195161617997
  GTIN - 195161617997
  HDD - -
  Hoehe - 0.2
  HSTNUMMER - 26K67B#629
  Built-in Network - W-LAN 802.11b/g/n
  Input & output capacity - Total number of input trays - 1
  Input & output capacity - Total input capacity - 60 sheets
  Input & output capacity - Total output capacity - 25 sheets
  Input & output capacity - Maximum number of input trays - 1
  Input & output capacity - Maximum input capacity - 60 sheets
  Input & output capacity - Maximum output capacity - 25 sheets
  Packaging data - Package height - 354 mm
  Packaging data - Package depth - 191 mm
  Packaging data - Package width - 475 mm
  Packaging data - Package weight - 4.58 kg
  PackageContents -
 • HP DeskJet 2720e All-in-One printer
 • HP 305 Setup Black Cartridge
 • HP 305 Setup Tri-color Cartridge
 • Regulatory flyer
 • Setup guide
 • Reference guide
 • Power cord

 • Packaging content - Cartridge(s) included - Yes
  Sustainability - Sustainable technologies and materials - None
  ImageUrl - https://www.balticdata.lv/Gfx/ProductImages/Info/Product_88953_1.jpg
  HERSTELLER - HP INC.
  Power - Power consumption (ready) - 2.5 W
  Power - Power consumption (off) - 0.15 W
  Power - Power consumption (sleep) - 1.1 W
  Power - AC input frequency - 50/60 Hz
  Category - Biroja tehnika :: Multifunkcionālie (Daudzfunkciju) printeri
  Category - Multifunction Printers
  Category Code - AIO
  Category_1 - Printing
  Category_2 - Ink-Jet Printers - Multifuncional
  Code - 26K67B#629
  Copying - Auto fit function - Yes
  Copying - Duplex copying - Yes
  Copying - Copying - Colour copying
  Copying - Copy speed (colour, normal quality, A4) - 3 cpm
  Copying - Copy speed (black, normal quality, A4) - 6 cpm
  Copying - Maximum number of copies - 9 copies
  Copying - Maximum copy resolution - 300 x 300 DPI
  Copy function - Yes
  Colour printing - Yes
  ColourFaxing - -
  LargeDescHTML - All the basics, now with easy-to-use features. Print, scan, copy, simple setup with HP Smart app(1) and worry-free wireless.(2) Choose HP+ and get the smart printing system that keeps you connected and ready to print from virtually anywhere.(1)Simple setup. Simple printing.Get started fast with simple setup that guides you through each step, using HP Smart app.(1) Easily handle tasks and get a lot from one device – print, scan, and copy. Get quick and easy printing directly at the control panel. Easily print, scan, and copy everyday documents from your smartphone, using HP Smart app.(1)Worry-free wireless(2)Get better range and faster, more reliable connections using dual-band Wi-Fi® with self-reset.(2) Get connected with Bluetooth® and start printing fast from your smartphone or tablet – easy setup.(3) Built-in wireless capabilities let you easily access, print, and share resources on a network.(2)Never run out of ink with Instant Ink(4)Never run out of ink.(4) Convenient ink cartridge replacements and smart delivery included. Save up to 70% with Instant Ink.(5) Enroll to get ink, delivery and recycling starting at CHF 1,50 a month. Peace of mind with plan flexibility to change or cancel anytime at no cost.(6) Help us put plastic back into printers with prepaid recycling service included.(7)HP+: Smart printing has arrivedA cloud-connected HP+ printer is smarter – it keeps itself up to date and ready to print.(8) First 6 months of Instant Ink included(9); after 6 months, monthly fee charged automatically unless cancelled. Print and scan from the palm of your hand. Enjoy advanced productivity features for 2 years with HP+.(1) For every page you print with HP+, HP protects or restores forests in equal measure(10)
  LongDesc -
  LongDesc - Keep it simple All the basics, now with easy-to-use features. Print, scan, copy, simple setup with HP Smart app[1] and worry-free wireless.[2] Choose HP+ and get the smart printing system that keeps you connected and ready to print from virtually anywhere.[1]Dynamic security enabled printer Certain HP printers are intended to work only with cartridges that have a new or reused HP chip or electronic circuitry. These printers use dynamic security measures to block cartridges using a non-HP chip or electronic circuitry. Periodic firmware updates will maintain the effectiveness of these measures and block cartridges that previously worked. Reused HP chips and electronic circuitry enable the use of reused, remanufactured, and refilled cartridges.This is an HP+ enabled printer. Choose HP+ at product setup to activate benefits. HP+ requires an HP account, ongoing connection to the internet, and exclusive use of Original HP Ink cartridges for the life of the printer. More at: http://www.hp.com/plus
  LongProductName - DeskJet 2720e All-in-One Printer
  LongSummaryDescription - HP DeskJet 2720e All-in-One Printer, Color, Printer for Home, Print, copy, scan, Wireless; +; Instant Ink eligible; Print from phone or tablet. Print technology: Thermal inkjet, Printing: Colour printing, Maximum resolution: 4800 x 1200 DPI, Print speed (colour, normal quality, A4/US Letter): 5.5 ppm. Copying: Colour copying, Maximum copy resolution: 300 x 300 DPI. Scanning: Colour scanning, Optical scanning resolution: 1200 x 1200 DPI. Duplex functions: Print. Maximum ISO A-series paper size: A4. Wi-Fi. Product colour: Grey, White
  Logistics data - Pallet gross weight - 351 g
  Logistics data - Products per pallet - 72 pc(s)
  Logistics data - Layers per pallet - 6 pc(s)
  MANUFDATASHEET - https://store.hp.com/UKStore/Merch/Product.aspx?id=26K67B&opt=687&sel=PRN
  MaxPrintArea - 215 x 355 mm
  MediaSizes - A4; B5; A6; DL envelope
  MediaTypes -
 • Plain paper
 • Photo paper
 • Brochure paper
 • Envelopes
 • Other specialty inkjet papers

 • MediaWeightMax - 300 g/m²
  MediaWeights -
 • A4: 60 to 90 g / m²
 • HP envelopes: 75 to 90 g / m²
 • HP cards: up to 200 g / m²
 • HP 10 x 15 cm photo paper: up to 300 g / m²

 • MemoryMax - 86 MB
  Model - HP Deskjet 2720e
  Model name - DeskJet 2720E
  MPN - 26K67B#629
  MultipleCopies - 9
  Name - Daudzfunkciju printeris HP Deskjet 2720e
  Name - HP DeskJet 2720e AiO
  Title - HP DeskJet HP 2720e All-in-One Printer, Color, Printer for Home, Print, copy, scan, Wireless; HP+; HP Instant Ink eligible; Print from phone or tablet
  Name - T HP DeskJet 2720e 3in1/A4/Bluetooth/WiFi
  OperatingSystems - -
  ARTIKEL1 - HP DESKJET 2720E HP+
  ARTIKEL2 - HP+FDS AIO PRINTER
  PaperHandlingOutput - 25
  PaperHandlingTotal - 60
  PapperTraysMax - -
  PapperTraysStandard - -
  PaperHandling - 60
  Paper handling - Envelopes sizes - B5, DL
  Paper handling - ISO A-series sizes (A0...A9) - A4, A6
  Paper handling - ISO B-series sizes (B0...B9) - B5
  Paper handling - Maximum ISO A-series paper size - A4
  Paper handling - Paper tray media types - Photo paper, Plain paper, Envelopes
  Paper handling - Paper tray media weight - 60 - 300 g/m²
  Paper handling - Custom media width - 89 - 215 mm
  Paper handling - Custom media length - 127 - 279 mm
  Paper Handling input - 60 sheets
  Paper Handling output - 20 sheets
  Paper format and size(mm) - A4/210 C- 297
  Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 35.2 cm
  Shipping box quantity - 1
  Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 47.2 cm
  Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 19 cm
  Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 4.466 kg
  Full Description Line - Thermal Inkjet|DeskJet 2720E|USB 2.0|WiFi|Windows 10|Windows 8|Windows 7|Paper size A4/210 C- 297|Paper input 60 sheets|Paper output 20 sheets|Memory (RAM) 64MB|Copy|Scan|Colour printing|Network W-LAN 802.11b/g/n
  Full-duplex - Yes
  Width - 425 mm
  Breite - 0.36
  Printing - Print technology - Thermal inkjet
  Printing - Printing - Colour printing
  Printer Technology - Thermal Inkjet
  PrintFeatures - -
  PrintFormat - A4
  PrintQuality - 4800 x 1200 dpi
  PrintSpeed - 5.5 ppm
  PrintSpeedFeatures -
 • Black (A4, ISO): Up to 7.5 ppm
 • Color (A4, ISO): Up to 5.5 ppm
 • Draft black (A4): Up to 20 ppm
 • Draft color (A4): Up to 16 ppm

 • PrintSpeedMono - 7.5 ppm
  PrintTechnology - Thermal Inkjet
  Processor - 180 MHz
  ProdDesc - HP DeskJet 2720e HP+ AIO All-in-One Printer - A4 Color Ink, Print/Copy/Scan, Manual Duplex, WiFi, 7.5ppm, 50-100 pages per month
  ProductName - HP DeskJet 2720e All-in-One Printer, Color, Printer for Home, Print, copy, scan, Wireless; HP+; HP Instant Ink eligible; Print from phone or tablet
  ProductPicture2 - http://www.tdbaltic.ee/images/ds4/26K67B-629-02.jpg
  ProductPicture3 -
  ProductPicture4 -
  ProductPicture - http://www.tdbaltic.ee/images/ds4/26K67B-629-01.jpg
  SoftwareIncluded - -
  Vendor Homepage - www.hp.com/gb-en/shop/product.aspx?id=26K67B&opt=687&sel=PRN
  Manufacturer_code - 26K67B#629
  Producer - HP
  Manufacturer - HP
  InterfaceandConectivity -
 • Hi-Speed USB 2.0
 • Wi-Fi 802.11a/b/g/n

 • Ports & interfaces - Direct printing - No
  Ports & interfaces - USB 2.0 ports quantity - 1
  Ports & interfaces - USB port - Yes
  ScanQuality - 1200 dpi
  ScanQualityEH - -
  ScanSize - 216 x 297 mm
  ScanType - Flatbed
  Certificates - Certification - EN 55032:2015 / CISPR 32:2015 Class B, EN 55024:2010 / CISPR 24:2010, EN 55035:2017 / CISPR 35:2016, EN 61000-3-2:2014 / IEC 61000-3-2:2014, EN 61000-3-3:2013 / IEC 61000-3-3:2013, FCC CFR 47 Part 15 Class B, ICES-003, Issue 6 Class B, EN 301 489-1 V2.1.1:2017, EN 301 489-17 V3.1.1:2017
  ShortSummaryDescription - HP DeskJet 2720e All-in-One Printer, Color, Printer for Home, Print, copy, scan, Wireless; +; Instant Ink eligible; Print from phone or tablet, Thermal inkjet, Colour printing, 4800 x 1200 DPI, Colour copying, A4, Grey, White
  SystemRequirements - -
  System requirements - Mac operating systems supported - Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur
  System requirements - Windows operating systems supported - Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 7, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64
  Scanning - Yes
  Scanning - Image formats supported - JPEG, BMP, TIFF, PNG
  Scanning - Document formats supported - PDF
  Scanning - Duplex scanning - No
  Scanning - Scan drivers - TWAIN
  Scanning - Input colour depth - 24 bit
  Scanning - Maximum scan area - 216 x 297 mm
  Scanning - Optical scanning resolution - 1200 x 1200 DPI
  Scanning - Greyscale levels - 256
  Scanning - Scanner type - Flatbed scanner
  Scanning - Scanning - Colour scanning
  Scanning - Scan technology - CIS
  Scanning - TWAIN version - 2.1
  Scan function - Yes
  Storno - Y
  Stck_Kart - 1
  Stck_Pal - 72
  weight - 3.42 kg
  Weight - 3.420 Kg
  Weight - 4,50
  Weight - 4.43
  Weight & dimensions - Height - 154 mm
  Weight & dimensions - Depth - 304 mm
  Weight & dimensions - Width - 425 mm
  Weight & dimensions - Weight - 3.42 kg
  Technical details - Master (outer) cases per pallet layer - 12 pc(s)
  title_en - HP Deskjet 2720e Inkjet Printer A4 / 4800 x 1200 DPI / 7.5 ppm / Wi-Fi
  title_lv - HP Deskjet 2720e Tintes printeris A4 / 4800 x 1200 DPI / 7.5 ppm / Wi-Fi
  title_ru - HP Deskjet 2720e Струйный Принтер A4 / 4800 x 1200 DPI / 7.5 ppm / Wi-Fi
  Network - Bluetooth - Yes
  Network - Ethernet LAN - No
  Network - Mobile printing technologies - Mopria Print Service, Apple AirPrint
  Network - Wi-Fi - Yes
  Network - Wi-Fi standards - 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
  URL - https://www8.hp.com
  USB 2.0 Interface - Yes
  LanguagesFonts -
 • HP PCL 3 GUI
 • HP PCLm (HP Apps/UPD)
 • URF (AirPrint)

 • Performance - Built-in processor - Yes
  Performance - Internal memory - 64 MB
  Performance - Card reader integrated - No
  Performance - Maximum internal memory - 64 MB
  Performance - Processor frequency - 180 MHz
  Unit Net Weight - 3.42 kg
  Unit Gross Weight - 4.466 kg
  Unit Box Height - 0.352
  Unit Box Length - 0.472
  Unit Box Width - 0.19
  Unit Brutto Volume - 0.0315674 cubm
  WiFi Interface - Yes
  Windows 7 OS compatibility - Yes
  Windows 8 OS compatibility - Yes
  Windows 10 OS compatibility - Yes
  Brand-specific features - HP Instant Ink - Yes
  Brand - HP
  Brand-specific features - HP dynamic security - Yes
  Features - Country of origin - China
  53,74 €
  Hewlett Packard DESKJET 2720E
  Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
  Intel technology provider Platinum 2020
  Visas kategorijas