Hewlett Packard DeskJet 2720e

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 734931 Preces kods: 26K67B
Pasūtāms 32 gab. Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Garantija: 2 gadi
78,05 €
Piegādes veidi Par piegādi
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: 12.06.2024
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Skapi bez maksas: 12.06.2024
 • Piegāde uz Latvijas pasta nodaļu, paku skapi, vai Circle K bez maksas: 12.06.2024
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: 12.06.2024
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: 12.06.2024
 • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: 10.06.2024 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • Drukas Izšķirtspēja: 4800 x 1200 dpi
 • Drukas veids: Tintes
 • Drukāšanas ātrums (mono): 20 lpp/min
 • Max. apdrukas izmērs: A4
 • Kartridžu skaits: 2
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 4800 x 1200 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 20 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Ir

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 2

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Nav

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Ir

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

USB Kabelis
Papildus specifikācija
Aplokšņu izmēri - DL (110 x 220 mm)
Attēls - https://content.it4profit.com/pimg/s/resize/900x900x900x900/220608160010305339.jpg
Augstums (mm) - 154 mm
Barošanas ierīces atrašanās vieta - Iekšējais
Barošanas ierīces tips - Barošanas avots
BrandPartCode - 26K67B
Bruto svars Kg - 6,19
category_en - Datori un komponenti > Drukas printeri un piederumi > Tintes printeri
category_lv - Datortehnika > Printeri un piederumi > Tintes printeri
category_ru - Datortehnika > Printeri un piederumi > Tintes printeri
Citas funkcijas - Drukāšanas galviņu skaits - 2
Citas funkcijas - Flash atmiņa - 20 MB
Citas funkcijas - Ieteicamās sistēmas prasības - Windows 10, 7: 32 bitu vai 64 bitu, 2 GB brīvas vietas cietajā diskā, interneta savienojums, Internet Explorer.
Citas funkcijas - Lietotāju skaits - 3 lietotājs(i)
Citas funkcijas - Paletes svars (imperiālā vērtība) - 350,6 kg (773 mārciņas)
Citas īpašības - palešu izmēri (platums x dziļums x augstums) - 1200 x 1000 x 2261 mm
Darba apstākļi - Neekspluatācijas augstums - 0 - 4500 m
Darba apstākļi - relatīvais mitrums bez darbības režīma (bez kondensācijas) - 5 - 90%
Darba apstākļi - Uzglabāšanas relatīvais mitrums (H-H) - 5 - 90%
Darba apstākļi - Uzglabāšanas temperatūra (T-T) - -40 - 60 °C
Darbības rādītāji - skaņas jaudas līmenis (drukāšana) - 6.2 dB
Datu saites protokola atbalsts - Bluetooth USB 2.0 Wi-Fi
description_lv - Drukāšanas tehnoloģija: Maksimālā izšķirtspēja: Drukas ātrums (krāsaini, normāla kvalitāte, A4/US Letter): 4800 x 1200 DPI: 5,5 ppm Kopēšana: Maksimālā kopēšanas izšķirtspēja: 300 x 300 DPI Skenēšana: Krāsaina skenēšana, optiskā skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 1200 DPIA Abpusējas drukāšanas funkcijas: Drukas funkcija: Drukāt. Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs: A4 Modelis: DeskJet 2720E Interfeiss: USB 2.0, WiFi Operētājsistēmas saderība: USB 2.0, WiFi: Windows 10, Windows 8, Windows 7 Papīra izmērs: A4 (210 mm x 297 mm) Papīra ieejas ietilpība: 60 lapas Papīra izejas ietilpība: 20 lapas Atmiņa (RAM): 64 MB Iespējas: Kopēšana: Kopēt: Skenēšana: Jā Skenēšana: Jā: Krāsu drukāšana: Jā: Krāsa: Jā Tīkls: Jā Tīkls: Bezvadu LAN: 802.11b/g/n (LV) Krāsa: pelēka, balta
description_lv - Drukāšanas tehnoloģija: Termiskā tintes strūkla Maksimālā izšķirtspēja: 4800 x 1200 DPI Drukšanas ātrums (krāsains, normāla kvalitāte, A4/US Letter): 5,5 ppm Kopēšana: Krāsainā kopēšana, Maksimālā kopijas izšķirtspēja: 300 x 300 DPI Skenēšana: Krāsainā skenēšana, Optiskās skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 1200 DPIAbpusējās drukāšanas funkcijas: Drukāt. Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs: A4 Modelis: DeskJet 2720E Interfeiss: USB 2.0, WiFi Operētājsistēmas saderība: Windows 10, Windows 8, Windows 7 Papīra izmērs: A4 (210 mm x 297 mm) Papīra ievades ietilpība: 60 loksnes Papīra izvades ietilpība: 20 loksnes Atmiņa (RAM): 64 MB Iespējas: Kopija: Jā Skenēt: Jā Krāsu druka: Jā Tīkls: Bezvadu LAN: 802.11b/g/n (EN) Krāsa: Pelēks, Balts
description_ru - Drukāšanas tehnoloģija: termiskā tintes drukāšana. Maksimālā izšķirtspēja: 4800 x 1200 dpi. Drukāšanas ātrums (krāsaina, normāla kvalitāte, A4/US Letter): Kopēšana: Krāsaina kopēšana. Maksimālā kopēšanas izšķirtspēja: 300 x 300 dpi. Skenēšana: Krāsaina skenēšana, optiskā skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 1200 DPIA. Abpusējas funkcijas: Drukāšana. ISO A sērija Maksimālais papīra izmērs: A4 Modelis: DeskJet 2720E Interfeiss: USB 2.0, Wi-Fi Operētājsistēmas saderība: Windows 10, Windows 8, Windows 7 Papīra izmērs: A4 (210 x 297 mm) Papīra ieejas ietilpība: Papīra izejas ietilpība: 60 lapas Papīra izejas ietilpība: 20 lapas Atmiņa (RAM): 64 MB Parametri: Kopēšana: Jā Skenēšana: Jā Krāsu drukāšana: Jā Tīkls: Bezvadu LAN: 802.11b/g/n (EN) Krāsa: pelēka, balta.
Displeja veids - LCD
Dizains - displejs - LCD
Dizains - Iebūvēts displejs - Jā
Dizains - Krāsas nosaukums - Gaiši pelēks
Dizains - Produkta krāsa - Pelēks
Dizains - Tirgus pozicionēšana - Māja un birojs
Dizains - Vadības veids - Pogas
Drukāšana - abpusēja drukāšana - Jā
Drukāšana - abpusējas drukāšanas režīms - Rokasgrāmata
Drukāšana - Drukas augšējā mala (min) - 3 mm
Drukāšana - Drukas kreisā mala (min) - 3 mm
Drukāšana - Drukas lappuse pa labi (min) - 3 mm
Drukāšana - drukāšana bez malām - Nē
Drukāšana - Drukāšanas izšķirtspēja krāsaina - 4800 x 1200 DPI
Drukāšana - Drukāšanas izšķirtspēja melna - 1200 x 1200 DPI
Drukāšana - Drukāšanas rezerve apakšā (min) - 1.27 cm
Drukāšana - Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) krāsains - 5,5 ppm
Drukāšana - Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) melns - 7,5 ppm
Drukāšana - drukāšanas ātrums (krāsaina, melnraksta kvalitāte, A4/US Letter) - 16 ppm
Drukāšana - drukāšanas ātrums (krāsaini, normāla kvalitāte, A4/US Letter) - 5,5 ppm
Drukāšana - drukāšanas ātrums (melns, melnraksta kvalitāte, A4/US Letter) - 20 ppm
Drukāšana - drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter) - 7,5 ppm
Drukāšana - laiks līdz pirmās lapas atvēršanai (krāsaina, normāla) - 19 s
Drukāšana - laiks līdz pirmās lapas atvēršanai (melna, normāla) - 15 s
Drukāšana - maksimālā izšķirtspēja - 4800 x 1200 DPI
Drukāšanas metode - Termiskā tintes strūklas drukāšana
Dziļums (mm) - 425 mm
EAN - 0195161617973
EAN - 0195161617980
EAN kods - 195161617980
Ekspluatācijas apstākļi - Darba augstums - 0 - 3000 m
Ekspluatācijas apstākļi - Darba relatīvais mitrums (H-H) - 15 - 80%
Ekspluatācijas apstākļi - Darba temperatūra (T-T) - 5 - 40 °C
Enerģija - Enerģijas patēriņš (PowerSave) - 0.15 W
Enerģijas padeve - maiņstrāvas ieejas spriegums - 100 - 240 V
Enerģijas patēriņš - Energy Star tipiskais elektroenerģijas patēriņš (TEC) - 0,18 kWh nedēļā
Enerģijas patēriņš Darbības - 2.5 W
Enerģijas patēriņš Gaidīšanas/miega režīms - 1.1 W
Fakss - Automātiska samazināšana - Nē
Fakss - faksa pārsūtīšana - Jā
Fakss - faksa sūtīšana ar kavēšanos - Nē
Fakss - pašregulējošs - Nē
Flash atmiņa - 20 MB
Funkcijas - "viss vienā" - daudzfunkcionāla lietojumprogramma - Jā
Funkcijas - Drukāšanas krāsas - Melns, zilganzaļš, dzeltens, purpursarkans, dzeltens
Funkcijas - Drukāšanas kārtridžu skaits - 2
Funkcijas - Dubultās funkcijas - Drukāt
Funkcijas - HP segments - Sākums
Funkcijas - Ieteicamais darba cikls - 50 - 100 lappuses mēnesī
Funkcijas - Lapas apraksta valodas - URF, PCLm, PCL 3 GUI
Funkcijas - Maksimālais darba cikls - 1000 lappuses mēnesī
Funkcijas - Rezerves kārtridži - HP 305 melnā oriģinālā tintes kasetne (~120 lappušu apjoms) 3YM61AE; HP 305XL melnā augstas izšķirtspējas oriģinālā tintes kasetne (~240 lappušu apjoms) 3YM62AE; HP 305 trīskrāsu oriģinālā tintes kasetne (~100 lappušu apjoms) 3YM60AE; HP 305XL trīskrāsu augstas izšķirtspējas oriģinālā tintes kasetne (~200 lappušu apjoms) 3YM63AE. Faktiskais iznākums ievērojami atšķiras atkarībā no izdrukāto lapu satura un citiem faktoriem. Sīkāku informāciju skatīt http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies
Gabali iepakojumā - 1
GarantijaInformācija - Līdz 2 gadiem HP garantija. 24 stundas diennaktis, 7 dienas nedēļā atbalsts tiešsaistē; tālruņa atbalsts darba laikā garantijas laikā.[11]
Garantija Produkti atgriežami - Jā
Garantijas apstiprināšanas kritēriji - Sērijas numurs
Garantijas termiņš (mēnesis) - 24 mēneši
gross_weight - 8.04 kg
GTIN - 0195161617973
GTIN - 195161617973
GTIN - 0195161617980
GTIN - 195161617980
GTIN - 0195161617997
GTIN - 195161617997
Ieejas un izejas jauda - Ieejas paplātes kopējais skaits - 1
Ieejas un izejas jauda - Kopējā ieejas jauda - 60 lapas
Ieejas un izejas jauda - Kopējā izejas jauda - 25 lapas
Ieejas un izejas jauda - Maksimālais ieejas paplātes skaits - 1
Ieejas un izejas jauda - Maksimālā ieejas jauda - 60 lapas
Ieejas un izejas jauda - Maksimālā izejas jauda - 25 lapas
Iekšējais takts ātrums - 180 MHz
Iepakojuma dati - Iepakojuma augstums - 354 mm
Iepakojuma dati - Iepakojuma dziļums - 191 mm
Iepakojuma dati - Iepakojuma platums - 475 mm
Iepakojuma dati - Iepakojuma svars - 4.58 kg
Iepakojuma saturs - iekļauti kabeļi - AC
Iepakojuma saturs - iekļauts(-i) kasetne(-es) - Jā
Iepakojuma saturs - Iekļautā kārtridža ietilpība (CMY) - 50 lappuses
Iepakojuma saturs - Iekļautā kārtridža ietilpība (melns) - 100 lappuses
Iepakojuma saturs - komplektā iekļautā programmatūra - HP printera programmatūra, pieejama tiešsaistē
Iepakojuma svars Brutto (kg) - 0.1 kg
Iepakojuma svars neto (kg) - 0.1 kg
Iepakojuma veids - Mazumtirdzniecība
Iepakojumi kastē - 1
Ierīces funkcija - Printeris Skeneris Kopētājs
Ilgtspēja - ilgtspējīgas tehnoloģijas un materiāli - Nav
Jauda - enerģijas patēriņš (gatavs) - 2.5 W
Jauda - enerģijas patēriņš (izslēgts) - 0.15 W
Jauda - enerģijas patēriņš (miega režīms) - 1.1 W
Jauda - maiņstrāvas ieejas frekvence - 50/60 Hz
Kastes svars Brutto (kg) - 0.1 kg
Kategorija - Daudzfunkciju printeri
Kopēt krāsu - Krāsa
Kopēšana - Automātiskā pielāgošanas funkcija - Jā
Kopēšana - Dubultkopēšana - Jā
Kopēšana - Kopēšana - Krāsu kopēšana
Kopēšana - Kopēšanas ātrums (krāsaini, normāla kvalitāte, A4) - 3 cpm
Kopēšana - Kopēšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4) - 6 cpm
Kopēšana - Maksimālais kopiju skaits - 9 eksemplāri
Kopēšana - Maksimālā kopēšanas izšķirtspēja - 300 x 300 DPI
Lapas apraksta valoda Atbalsta - HP PCL 3 AirPrint TIFF PDF JPEG
LongDesc - Izturiet to vienkāršu Visas pamatlietas, tagad ar viegli lietojamām funkcijām. Drukāt, skenēt, kopēt, vienkārša iestatīšana ar HP Smart lietotni[1] un bezvadu tīkls bez raizēm.[2] Izvēlieties HP+ un iegūstiet viedo drukāšanas sistēmu, kas nodrošina savienojumu un gatavību drukāt praktiski no jebkuras vietas.[1]Dinamiskās drošības iespējots printeris Daži HP printeri ir paredzēti darbam tikai ar kasetnēm, kurās ir jauna vai atkārtoti izmantota HP mikroshēma vai elektroniskās shēmas. Šajos printeros tiek izmantoti dinamiskās drošības pasākumi, lai bloķētu kasetnes, kurās izmantota cita HP mikroshēma vai elektroniskā shēma. Periodiski atjauninot programmaparatūru, tiek saglabāta šo pasākumu efektivitāte un bloķētas kasetnes, kas iepriekš darbojās. Atkārtoti izmantotās HP mikroshēmas un elektroniskās shēmas ļauj izmantot atkārtoti izmantotās, atkārtoti atjaunotās un atkārtoti uzpildītās kasetnes.Šis printeris ir HP+ iespējots printeris. Lai aktivizētu priekšrocības, produkta iestatīšanas laikā izvēlieties HP+. HP+ ir nepieciešams HP konts, pastāvīgs pieslēgums internetam un ekskluzīva oriģinālo HP tintes kasetņu izmantošana visā printera darbības laikā. Vairāk: http://www.hp.com/plus
LongProductName - DeskJet 2720e daudzfunkcionālais printeris
LongSummaryDescription - HP DeskJet 2720e daudzfunkcionālais printeris, krāsains, printeris mājai, Drukāt, kopēt, skenēt, bezvadu; +; Tintes tūlītēja attaisnojamība; Drukāt no tālruņa vai planšetdatora. Drukāšanas tehnoloģija: Drukāšanas tehnoloģija: Termiskā tintes druka, Drukāšana: Maksimālā izšķirtspēja: Krāsu drukāšana, Maksimālā izšķirtspēja: Drukas ātrums (krāsaina, normāla kvalitāte, A4/US Letter): 4800 x 1200 DPI, Drukas ātrums (krāsaina, normāla kvalitāte, A4/US Letter): 1: 5,5 ppm. Kopēšana: Maksimālā kopēšanas izšķirtspēja: 300 x 300 DPI. Skenēšana: Krāsaina skenēšana, optiskā skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 1200 DPI. Abpusējas skenēšanas funkcijas: Drukāt. Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs: A4. Wi-Fi. Produkta krāsa: Krāsa: pelēka
Loģistikas dati - Harmonizētās sistēmas (HS) kods - 8443310000
Loģistikas dati - palešu bruto svars - 351 g
Loģistikas dati - Produkti uz paletes - 72 gab.
Loģistikas dati - Slāņi uz paletes - 6 gab.
Maks. H-interpolētā izšķirtspēja - 216 dpi
Maks. H-optiskā izšķirtspēja - 1200 dpi
Maks. Multivides lielums - A4 / Letter (216 x 297 mm)
Maks. V-interpolētā izšķirtspēja - 297 dpi
Maks. V-optiskā izšķirtspēja - 1200 dpi
Maksimālais horizontālais nesēja garums - 355 mm
Maksimālais ieejas spriegums - 60 V
Maksimālais krāsu drukāšanas ātrums - 7,5 ppm
Maksimālais melnbalto kopiju ātrums - 9 ppm
Maksimālais melnbaltās drukas ātrums - 20 ppm
Maksimālais paraugs. Krāsu dziļums - 24 bit
Maksimālais vertikālais nesēja garums - 215 mm
Maksimālā ieejas frekvence - 240 Hz
Maksimālā krāsu H izšķirtspēja - 4800 dpi
Maksimālā krāsu V izšķirtspēja - 1200 dpi
Maksimālā melnbaltā H izšķirtspēja - 1200 dpi
Maksimālā melnbaltā V izšķirtspēja - 1200 dpi
Mazumtirdzniecības iepakojums Neto svars Kartons - 0.1 kg
Mazumtirdzniecības iepakojums Neto svars Plastmasa - 0.1 kg
Mediju izmēri - A6 (105 x 148 mm) ISO A4 (210 x 297 mm) ISO B5 (176 x 250 mm)
Minimālais ieejas spriegums - 50 V
Minimālā ieejas frekvence - 100 Hz
Modelis - 26K67B#686
Multivides formāts - Kartiņas Kārtiņas Ovoksnes Eksemplāri Fotopapīrs Papīrs Transparentspapīrs
Nominālais svars - 3.42 kg
Nominālā ieejas loksnes ietilpība - 60 lappuses
Nominālā izejas loksnes ietilpība - 25 lappuses
Nosaukums - HP DeskJet HP 2720e daudzfunkcionālais printeris, krāsains, printeris mājai, Drukāt, kopēt, skenēt, bezvadu; HP+; HP Instant Ink atbilst; Drukāt no tālruņa vai planšetdatora
Papīra apstrāde - aplokšņu izmēri - B5, DL
Papīra apstrāde - ISO A sērijas izmēri (A0...A9) - A4, A6
Papīra apstrāde - ISO B sērijas izmēri (B0...B9) - B5
Papīra apstrāde - Maksimālais drukas izmērs - 215 x 355 mm
Papīra apstrāde - Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs - A4
Papīra apstrāde - Papīra paplātes datu nesēju veidi - Foto papīrs, Foto papīrs, Aploksnes, Parasts papīrs
Papīra apstrāde - Papīra paplātes nesēja svars - 60 - 300 g/m²
Papīra apstrāde - Pielāgota multivides platums - 89 - 215 mm
Papīra apstrāde - Pielāgota nesēja garums - 127 - 279 mm
Platums (mm) - 304 mm
Poligrāfija - Drukāšanas tehnoloģija - Termiskā tintes strūklas strūkla
Poligrāfija - Poligrāfija - Krāsu druka
Preces kods - 26K67B
Produkta apraksts - HP DeskJet 2720e A4 4800 x 1200 DPI 7,5 ppm Wi-Fi
Produkta karteKarte - https://content.it4profit.com/itshop/itemcard_cs.jsp?ITEM=220608113913146363&THEME=asbis&LANG=lv
Produkta kategorija - Printeri
Produkta nosaukums - HP DeskJet 2720e daudzfunkcionālais printeris, krāsains, printeris mājai, drukāšana, kopēšana, skenēšana, bezvadu; HP+; HP tūlītēja tintes izmantošana; drukāšana no tālruņa vai planšetdatora
Produkta tips - Printeris ( daudzfunkcionālais printeris )
Pārdevējs - HP INC
RAM - 64 MB DDR SDRAM
Ražotāja kods - 26K67B
Ražotāja nosaukums - Hewlett Packard
Ražotājs - HP
Saskarne - USB 2.0/Wi-Fi/Bluetooth
Savienojamības porti un saskarnes - Tiešā drukāšana - Nē
Savienojamības porti un saskarnes - USB 2.0 pieslēgvietu skaits - 1
Savienojamības porti un saskarnes - USB ports - Jā
Sertifikāti - Sertifikācija - EN 55032:2015 / CISPR 32:2015 B klase, EN 55024:2010 / CISPR 24:2010, EN 55035:2017 / CISPR 35:2016, EN 61000-3-2:2014 / IEC 61000-3-2:2014, EN 61000-3-3:2013 / IEC 61000-3-3:2013, FCC CFR 47, 15. daļa, B klase, ICES-003, 6. izdevums, B klase, EN 301 489-1 V2.1.1:2017, EN 301 489-17 V3.1.1:2017
ShortSummaryDescription - HP DeskJet 2720e daudzfunkcionālais printeris, krāsains, printeris mājai, drukāšana, kopēšana, skenēšana, bezvadu; +; tūlītēja tintes attaisnošana; drukāšana no tālruņa vai planšetdatora, termiskā tintes printeris, krāsaina drukāšana, 4800 x 1200 DPI, krāsaina kopēšana, A4, pelēks
Sistēmas prasības - Atbalstītās Mac operētājsistēmas - Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.12 Sierra
Sistēmas prasības - Atbalstītās Windows operētājsistēmas - Windows 7, Windows 10, Windows 11
Sistēmas prasības - Citas atbalstītās operētājsistēmas - ChromeOS
Skenēšana - Atbalstītie attēlu formāti - BMP, JPEG, PNG, TIFF
Skenēšana - Atbalstītie dokumentu formāti - PDF
Skenēšana - divpusējā skenēšana - Nē
Skenēšana - draiveru skenēšana - TWAIN
Skenēšana - ievades krāsu dziļums - 24 bit
Skenēšana - maksimālais skenēšanas apgabals - 216 x 297 mm
Skenēšana - optiskās skenēšanas izšķirtspēja - 1200 x 1200 DPI
Skenēšana - pelēkās skalas līmeņi - 256
Skenēšana - skenera tips - Plakanas virsmas skeneris
Skenēšana - Skenēšana - Krāsu skenēšana
Skenēšana - skenēšanas tehnoloģija - CIS
Skenēšana - TWAIN versija - 2.1
svars - 8 kg
Svars un izmēri - Augstums - 154 mm
Svars un izmēri - Dziļums - 304 mm
Svars un izmēri - Platums - 425 mm
Svars un izmēri - Svars - 3.42 kg
Tehniskā informācija - galvenās (ārējās) kastes vienā palešu slānī - 12 gab.
Tintes krāsa - Melna Cyan Magenta Geltenā krāsā
Tipisks monohromatiskais darba cikls - 1000 ppmēnesī
title_lv - HP DeskJet 2720e All-in-One Tintes printeris ir Wi-Fi
title_lv - HP DeskJet 2720e daudzfunkcionālais printeris
title_ru - HP DeskJet 2720e daudzfunkcionālais tintes printeris
Tīklam atbilstošie standarti - IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n Bluetooth 4.2
Tīkls - Bluetooth - Jā
Tīkls - Ethernet LAN - Nē
Tīkls - Mobilās drukāšanas tehnoloģijas - Apple AirPrint, Mopria Print Service
Tīkls - Wi-Fi - Jā
Tīkls - Wi-Fi standarti - 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n).
URL - https://www8.hp.com
USB 2.0 - 1 (USB 2.0 (B tips))
Veiktspēja - Iebūvēts procesors - Jā
Veiktspēja - Iekšējā atmiņa - 64 MB
Veiktspēja - Integrēts karšu lasītājs - Nē
Veiktspēja - Maksimālā iekšējā atmiņa - 64 MB
Veiktspēja - Procesora frekvence - 180 MHz
Zīmolam raksturīgās funkcijas - HP tūlītējā tinte - Jā
Zīmoliem specifiskas funkcijas - HP GTIN (EAN/UPC) - 195161617997
Zīmols - HP
Zīmolu specifiskas funkcijas - HP dinamiskā drošība - Jā
Ārējā krāsa - Balta
Īpašības - Izcelsmes valsts - Ķīna
Īss apraksts - HP DeskJet 2720 e AiO (3in1) HP+ daudzfunkciju printeris, krāsains, tintes printeris, A4
Envelope Sizes - DL (110 x 220 mm)
Image - https://content.it4profit.com/pimg/s/resize/900x900x900x900/220608160010305339.jpg
Height (mm) - 154 mm
Power Device Location - Internal
Power Device Type - Power Supply
BrandPartCode - 26K67B
Gross Weight Kg - 6,19
category_en - Computers & Components > Printers and accessories > Inkjet printers
category_lv - Datortehnika > Printeri un piederumi > Tintes printeri
category_ru - Datortehnika > Printeri un piederumi > Tintes printeri
Other features - Number of print heads - 2
Other features - Flash memory - 20 MB
Other features - Recommended system requirements - Windows 10, 7: 32-bit or 64-bit, 2 GB available hard disk space, Internet connection, Internet Explorer.
Other features - Number of users - 3 user(s)
Other features - Pallet weight (imperial) - 350.6 kg (773 lbs)
Other features - Pallet dimensions (W x D x H) - 1200 x 1000 x 2261 mm
Operational conditions - Non-operating altitude - 0 - 4500 m
Operational conditions - Non-operating relative humidity (non-condensing) - 5 - 90%
Operational conditions - Storage relative humidity (H-H) - 5 - 90%
Operational conditions - Storage temperature (T-T) - -40 - 60 °C
Performance - Sound power level (printing) - 6.2 dB
Data Link Protocol Supports - Bluetooth USB 2.0 Wi-Fi
description_en - Printing technology: Thermal ink jet
Maximum resolution: 4800 x 1200 DPI
Print speed (color, normal quality, A4/US Letter): 5.5 ppm
Copying: Color copying, Maximum copy resolution: 300 x 300 DPI
Scanning: Color scanning, Optical scanning resolution: 1200 x 1200 DPIA Duplex printing functions: Print. Maximum ISO A-series paper size: A4
Model: DeskJet 2720E
Interface: USB 2.0, WiFi
Operating system compatibility: Windows 10, Windows 8, Windows 7
Paper size: A4 (210 mm x 297 mm)
Paper input capacity: 60 sheets
Paper output capacity: 20 sheets
Memory (RAM): 64 MB
Options:
Copy: Yes
Scan: Yes
Color printing: Yes
Network: Wireless LAN: 802.11b/g/n (EN)
Color: Grey, White
description_lv - Drukāšanas tehnoloģija: Termiskā tintes strūkla
Maksimālā izšķirtspēja: 4800 x 1200 DPI
Drukšanas ātrums (krāsains, normāla kvalitāte, A4/US Letter): 5,5 ppm
Kopēšana: Krāsainā kopēšana, Maksimālā kopijas izšķirtspēja: 300 x 300 DPI
Skenēšana: Krāsainā skenēšana, Optiskās skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 1200 DPIAbpusējās drukāšanas funkcijas: Drukāt. Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs: A4
Modelis: DeskJet 2720E
Interfeiss: USB 2.0, WiFi
Operētājsistēmas saderība: Windows 10, Windows 8, Windows 7
Papīra izmērs: A4 (210 mm x 297 mm)
Papīra ievades ietilpība: 60 loksnes
Papīra izvades ietilpība: 20 loksnes
Atmiņa (RAM): 64 MB
Iespējas:
Kopija: Jā
Skenēt: Jā
Krāsu druka: Jā
Tīkls: Bezvadu LAN: 802.11b/g/n (EN)
Krāsa: Pelēks, Balts
description_ru - Технология печати: термоструйная печать.
Максимальное разрешение: 4800 x 1200 точек на дюйм.
Скорость печати (цветная, нормальное качество, A4/US Letter): 5,5 стр./мин.
Копирование: Цветное копирование. Максимальное разрешение копии: 300 x 300 точек на дюйм.
Сканирование: Цветное сканирование, Разрешение оптического сканирования: 1200 x 1200 DPIA. Функции двусторонней печати: Печать. Максимальный размер бумаги серии ISO A: A4.
Модель: DeskJet 2720E
Интерфейс: USB 2.0, Wi-Fi
Совместимость с операционными системами: Windows 10, Windows 8, Windows 7.
Размер бумаги: А4 (210 x 297 мм)
Емкость входа для бумаги: 60 листов
Емкость вывода бумаги: 20 листов
Память (ОЗУ): 64 МБ
Параметры:
Копия: Да
Сканирование: Да
Цветная печать: Да
Сеть: Беспроводная локальная сеть: 802.11b/g/n (EN)
Цвет: Серый, Белый
Display Type - LCD
Design - Display - LCD
Design - Built-in display - Yes
Design - Colour name - Light grey
Design - Product colour - Grey
Design - Market positioning - Home & office
Design - Control type - Buttons
Printing - Duplex printing - Yes
Printing - Duplex printing mode - Manual
Printing - Print margin top (min) - 3 mm
Printing - Print margin left (min) - 3 mm
Printing - Print margin right (min) - 3 mm
Printing - Borderless printing - No
Printing - Print resolution colour - 4800 x 1200 DPI
Printing - Print resolution black - 1200 x 1200 DPI
Printing - Print margin bottom (min) - 1.27 cm
Printing - Print speed (ISO/IEC 24734) colour - 5.5 ppm
Printing - Print speed (ISO/IEC 24734) black - 7.5 ppm
Printing - Print speed (colour, draft quality, A4/US Letter) - 16 ppm
Printing - Print speed (colour, normal quality, A4/US Letter) - 5.5 ppm
Printing - Print speed (black, draft quality, A4/US Letter) - 20 ppm
Printing - Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) - 7.5 ppm
Printing - Time to first page (colour, normal) - 19 s
Printing - Time to first page (black, normal) - 15 s
Printing - Maximum resolution - 4800 x 1200 DPI
Printing Method - Thermal Inkjet
Depth (mm) - 425 mm
EAN - 0195161617973
EAN - 0195161617980
EAN Code - 195161617980
Operational conditions - Operating altitude - 0 - 3000 m
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 15 - 80%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 5 - 40 °C
Power - Power consumption (PowerSave) - 0.15 W
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
Power - Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) - 0.18 kWh/week
Power Consumption Operational - 2.5 W
Power Consumption Stand By/Sleep - 1.1 W
Fax - Auto reduction - No
Fax - Fax forwarding - Yes
Fax - Fax delayed sending - No
Fax - Auto-redialing - No
Flash Memory - 20 MB
Features - All-In-One-multitasking - Yes
Features - Printing colours - Black, Cyan, Magenta, Yellow
Features - Number of print cartridges - 2
Features - Duplex functions - Print
Features - HP segment - Home
Features - Recommended duty cycle - 50 - 100 pages per month
Features - Page description languages - URF, PCLm, PCL 3 GUI
Features - Maximum duty cycle - 1000 pages per month
Features - Replacement cartridges - HP 305 Black Original Ink Cartridge (~120 pages yield) 3YM61AE; HP 305XL Black High-Yield Original Ink Cartridge (~240 pages yield) 3YM62AE; HP 305 Tri-Color Original Ink Cartridge (~100 pages yield) 3YM60AE; HP 305XL Tri-Color High-Yield Original Ink Cartridge (~200 pages yield) 3YM63AE. Actual yield varies considerably based on content of printed pages and other factors. For details see http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies
Pieces in pack - 1
WarrantyInfo - Up to 2 years HP Warranty. 24-hour, 7 days a week Web support; Business hour phone support within warranty period.[11]
Warranty Products Returnable - Yes
Warranty validation Criteria - Serial Number
Warranty Term (month) - 24 mēneši
gross_weight - 8.04 kg
GTIN - 0195161617973
GTIN - 195161617973
GTIN - 0195161617980
GTIN - 195161617980
GTIN - 0195161617997
GTIN - 195161617997
Input & output capacity - Total number of input trays - 1
Input & output capacity - Total input capacity - 60 sheets
Input & output capacity - Total output capacity - 25 sheets
Input & output capacity - Maximum number of input trays - 1
Input & output capacity - Maximum input capacity - 60 sheets
Input & output capacity - Maximum output capacity - 25 sheets
Internal Clock Rate - 180 MHz
Packaging data - Package height - 354 mm
Packaging data - Package depth - 191 mm
Packaging data - Package width - 475 mm
Packaging data - Package weight - 4.58 kg
Packaging content - Cables included - AC
Packaging content - Cartridge(s) included - Yes
Packaging content - Included cartridge capacity (CMY) - 50 pages
Packaging content - Included cartridge capacity (black) - 100 pages
Packaging content - Bundled software - HP Printer Software, available online
Pack Weight Brutto (kg) - 0.1 kg
Pack Weight Netto (kg) - 0.1 kg
Package Type - Retail
Packs in Box - 1
Device Function - Printer Scanner Copier
Sustainability - Sustainable technologies and materials - None
Power - Power consumption (ready) - 2.5 W
Power - Power consumption (off) - 0.15 W
Power - Power consumption (sleep) - 1.1 W
Power - AC input frequency - 50/60 Hz
Box Weight Brutto (kg) - 0.1 kg
Category - Multifunction Printers
Copy Color - Color
Copying - Auto fit function - Yes
Copying - Duplex copying - Yes
Copying - Copying - Colour copying
Copying - Copy speed (colour, normal quality, A4) - 3 cpm
Copying - Copy speed (black, normal quality, A4) - 6 cpm
Copying - Maximum number of copies - 9 copies
Copying - Maximum copy resolution - 300 x 300 DPI
Page Description Language Supports - HP PCL 3 AirPrint TIFF PDF JPEG
LongDesc - Keep it simple All the basics, now with easy-to-use features. Print, scan, copy, simple setup with HP Smart app[1] and worry-free wireless.[2] Choose HP+ and get the smart printing system that keeps you connected and ready to print from virtually anywhere.[1]Dynamic security enabled printer Certain HP printers are intended to work only with cartridges that have a new or reused HP chip or electronic circuitry. These printers use dynamic security measures to block cartridges using a non-HP chip or electronic circuitry. Periodic firmware updates will maintain the effectiveness of these measures and block cartridges that previously worked. Reused HP chips and electronic circuitry enable the use of reused, remanufactured, and refilled cartridges.This is an HP+ enabled printer. Choose HP+ at product setup to activate benefits. HP+ requires an HP account, ongoing connection to the internet, and exclusive use of Original HP Ink cartridges for the life of the printer. More at: http://www.hp.com/plus
LongProductName - DeskJet 2720e All-in-One Printer
LongSummaryDescription - HP DeskJet 2720e All-in-One Printer, Color, Printer for Home, Print, copy, scan, Wireless; +; Instant Ink eligible; Print from phone or tablet. Print technology: Thermal inkjet, Printing: Colour printing, Maximum resolution: 4800 x 1200 DPI, Print speed (colour, normal quality, A4/US Letter): 5.5 ppm. Copying: Colour copying, Maximum copy resolution: 300 x 300 DPI. Scanning: Colour scanning, Optical scanning resolution: 1200 x 1200 DPI. Duplex functions: Print. Maximum ISO A-series paper size: A4. Wi-Fi. Product colour: Grey
Logistics data - Harmonized System (HS) code - 8443310000
Logistics data - Pallet gross weight - 351 g
Logistics data - Products per pallet - 72 pc(s)
Logistics data - Layers per pallet - 6 pc(s)
Max. H-Interpolated Resolution - 216 dpi
Max. H-Optical Resolution - 1200 dpi
Max. Media Size - A4 / Letter (216 x 297 mm)
Max. V-Interpolated Resolution - 297 dpi
Max. V-Optical Resolution - 1200 dpi
Maximum Horizontal Media Length - 355 mm
Maximum Input Voltage - 60 V
Maximum Color Print Rate - 7.5 ppm
Maximum Monochrome Copy Rate - 9 ppm
Maximum Monochrome Print Rate - 20 ppm
Sample Max. Color Depth - 24 bit
Maximum Vertical Media Length - 215 mm
Maximum Input Frequency - 240 Hz
Maximum Color H-Resolution - 4800 dpi
Maximum Color V-Resolution - 1200 dpi
Maximum Monochrome H-Resolution - 1200 dpi
Maximum Monochrome V-Resolution - 1200 dpi
Retail Packaging Net Weight Carton - 0.1 kg
Retail Packaging Net Weight Plastic - 0.1 kg
Media Sizes - A6 (105 x 148 mm) ISO A4 (210 x 297 mm) ISO B5 (176 x 250 mm)
Minimum Input Voltage - 50 V
Minimum Input Frequency - 100 Hz
Model - 26K67B#686
Media Format - Cards Envelopes Labels Photo paper Plain paper Transparencies
Nominal Weight - 3.42 kg
Nominal Input Sheet Capacity - 60 pages
Nominal Output Sheet Capacity - 25 pages
Title - HP DeskJet HP 2720e All-in-One Printer, Color, Printer for Home, Print, copy, scan, Wireless; HP+; HP Instant Ink eligible; Print from phone or tablet
Paper handling - Envelopes sizes - B5, DL
Paper handling - ISO A-series sizes (A0...A9) - A4, A6
Paper handling - ISO B-series sizes (B0...B9) - B5
Paper handling - Maximum print size - 215 x 355 mm
Paper handling - Maximum ISO A-series paper size - A4
Paper handling - Paper tray media types - Envelopes, Photo paper, Plain paper
Paper handling - Paper tray media weight - 60 - 300 g/m²
Paper handling - Custom media width - 89 - 215 mm
Paper handling - Custom media length - 127 - 279 mm
Width (mm) - 304 mm
Printing - Print technology - Thermal inkjet
Printing - Printing - Colour printing
ProductCode - 26K67B
ProductDescription - HP DeskJet 2720e A4 4800 x 1200 DPI 7,5 ppm Wi-Fi
ProductCard - https://content.it4profit.com/itshop/itemcard_cs.jsp?ITEM=220608113913146363&THEME=asbis&LANG=lv
ProductCategory - Printeri
ProductName - HP DeskJet 2720e All-in-One Printer, Color, Printer for Home, Print, copy, scan, Wireless; HP+; HP Instant Ink eligible; Print from phone or tablet
ProductType - Printer ( Multifunction )
Vendor - HP INC
RAM - 64 MB DDR SDRAM
Manufacturer Code - 26K67B
Manufacturer Name - Hewlett Packard
Producer - HP
Interface - USB 2.0/Wi-Fi/Bluetooth
Ports & interfaces - Direct printing - No
Ports & interfaces - USB 2.0 ports quantity - 1
Ports & interfaces - USB port - Yes
Certificates - Certification - EN 55032:2015 / CISPR 32:2015 Class B, EN 55024:2010 / CISPR 24:2010, EN 55035:2017 / CISPR 35:2016, EN 61000-3-2:2014 / IEC 61000-3-2:2014, EN 61000-3-3:2013 / IEC 61000-3-3:2013, FCC CFR 47 Part 15 Class B, ICES-003, Issue 6 Class B, EN 301 489-1 V2.1.1:2017, EN 301 489-17 V3.1.1:2017
ShortSummaryDescription - HP DeskJet 2720e All-in-One Printer, Color, Printer for Home, Print, copy, scan, Wireless; +; Instant Ink eligible; Print from phone or tablet, Thermal inkjet, Colour printing, 4800 x 1200 DPI, Colour copying, A4, Grey
System requirements - Mac operating systems supported - Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.12 Sierra
System requirements - Windows operating systems supported - Windows 7, Windows 10, Windows 11
System requirements - Other operating systems supported - ChromeOS
Scanning - Image formats supported - BMP, JPEG, PNG, TIFF
Scanning - Document formats supported - PDF
Scanning - Duplex scanning - No
Scanning - Scan drivers - TWAIN
Scanning - Input colour depth - 24 bit
Scanning - Maximum scan area - 216 x 297 mm
Scanning - Optical scanning resolution - 1200 x 1200 DPI
Scanning - Greyscale levels - 256
Scanning - Scanner type - Flatbed scanner
Scanning - Scanning - Colour scanning
Scanning - Scan technology - CIS
Scanning - TWAIN version - 2.1
weight - 8 kg
Weight & dimensions - Height - 154 mm
Weight & dimensions - Depth - 304 mm
Weight & dimensions - Width - 425 mm
Weight & dimensions - Weight - 3.42 kg
Technical details - Master (outer) cases per pallet layer - 12 pc(s)
Ink Color - Melna Cyan Magenta Yellow
Typical Monochrome Duty Cycle - 1000 ppmonth
title_lv - HP DeskJet 2720e All-in-One Tintes printeris Wi-Fi
title_en - HP DeskJet 2720e All-in-One Printer
title_ru - HP DeskJet 2720e All-in-One Чернильный принтер
Networking Compliant Standards - IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n Bluetooth 4.2
Network - Bluetooth - Yes
Network - Ethernet LAN - No
Network - Mobile printing technologies - Apple AirPrint, Mopria Print Service
Network - Wi-Fi - Yes
Network - Wi-Fi standards - 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
URL - https://www8.hp.com
USB 2.0 - 1 (USB 2.0 (type B))
Performance - Built-in processor - Yes
Performance - Internal memory - 64 MB
Performance - Card reader integrated - No
Performance - Maximum internal memory - 64 MB
Performance - Processor frequency - 180 MHz
Brand-specific features - HP Instant Ink - Yes
Brand-specific features - HP GTIN (EAN/UPC) - 195161617997
Brand - HP
Brand-specific features - HP dynamic security - Yes
External Color - Balta
Features - Country of origin - China
Short description - HP DeskJet 2720 e AiO (3in1) HP+ Multifunktionsdrucker, Farbe,Tintenstrahl, A4
78,05 €
Hewlett Packard DeskJet 2720e
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas