No 23.-27. jūnijam birojs slēgts

Canon PIXMA TS3352

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 362140 Preces kods: 3771C046
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 4800 x 1200 dpi
  • Drukas veids: Tintes
  • Drukāšanas ātrums (mono): 23 lpp/min
  • Max. apdrukas izmērs: A4
  • Kartridžu skaits: 2
Līdzīgi produkti
Šis produkts Canon PIXMA TS3352
Hewlett Packard LaserJet M404n (DEMO UNIT)
Canon PIXMA TR150
Canon Pixma MG2550S, Black
Canon PIXMA TR150, WITH BATTERY
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
71,71 €
145,20 €
274,08 €
50,55 €
328,45 €
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 4800 x 1200 dpi 4800 x 600 dpi 4800 x 1200 dpi 4800 x 600 dpi 4800 x 1200 dpi
Drukas veids Tintes Melnbaltais lāzera Tintes Tintes Tintes
Drukāšanas ātrums (mono) 23 lpp/min 38 lpp/min 9 lpp/min Nav norādīts 9 lpp/min
Max. apdrukas izmērs A4 A4 A4 A4 A4
Funkcionalitāte
Funkcija ADF Ir Nav Nav Nav Nav
Funkcija Auto Duplex Nav Nav Nav Nav Nav
Funkcija Fakss Nav Nav Nav Nav Nav
Funkcija Kopētājs Ir Nav Nav Ir Nav
Funkcija Skeneris Ir Nav Nav Ir Nav
Kartridžu skaits 2 1 2 2 2
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Nav Ir Nav Nav Nav
Pieslēgums LPT Nav Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums USB Ir Ir Ir Ir Ir
Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums WiFi Ir Nav Ir Nav Ir
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 4800 x 1200 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 23 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Ir

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Nav

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 2

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Nav

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Canon PIXMA TS3352
ARTIKEL1 - PIXMA TS3352 RED AIO PRINTER
ARTIKEL2 - WLAN/ CLOUD 4800X1200 DPI
Atbalstītais papīrs - Maksimālā papīra ievade - 60
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A4
Atbalstītais papīrs - Papīra paplāšu skaits - 1
barcode - 4549292144024
brand - Canon
Breite - 0.4
Category - Root/Electronics/PC peripherals/Printers, 3D printers and plotters/Inkjet printer
category_en - Printers & accessories
category_et - Printerid ja tarvikud
category_lv - Printeri un piederumi
category_ru - Принтеры и принадлежности
Code - 3771C046
Connectivity - Wireless - WiFi IEEE 802.11 b/g/n
Dane techniczne: Grupa produktowa - Drukarki Canon
Dane techniczne: Gwarancja - 1 rok w serwisie zewnętrznym
Dane techniczne: Maks. format skanu - A4
Dane techniczne: Pojemność odbiornika papieru - 60 szt.
Dane techniczne: Producent - Canon
Dane techniczne: Rodzaj - kolorowa
Dane techniczne: Technologia druku - atramentowa
Dane techniczne: Typ - urządzenie wielofunkcyjne
description_en - Print, copy, scan
Compact, affordable, and easy to use – the perfect all-in-one printer. It offers smartphone compatibility, a 1.5" black-and-white LCD screen, and sharp, clear printing for both documents and photos. Smart compatibility
Compact, modern design, and great usability – you can also print, copy and scan from your tablet or smartphone using wireless connectivity and a simple user interface. The printer supports Canon Print, AirPrint (iOS), and Mopria (Android). Easy to set up
One-touch wireless connectivity, an intuitive 1.5" black and white LCD screen make setting up the printer easier than ever. Creative opportunities
The Canon PIXMA TS3352 printer allows you to print on 13 × 13 cm square photo paper. In addition, you can use Easy-PhotoPrint Editor and Creative Park applications, which offer endless creative possibilities.
description_et - Prindi, kopeeri, skänneeri
Kompaktne, taskukohane ja kerge kasutada – ideaalne kõik-ühes printer. See pakub nutitelefoniga ühilduvust, 1,5-tollist mustvalget LCD-ekraani ning teravat ja selget printimist nii dokumentide kui ka fotode jaoks. Nutikas ühilduvus
Kompaktne ja modernne disain ning suurepärased kasutusvõimalused – saate printida, kopeerida ja skannida ka enda tahvelarvutist või nutitelefonist, kasutades juhtmevaba ühenduvust ning lihtsat kasutajaliidest. Printerile on Canon Print, AirPrinti (iOS) ja Mopria (Android) tugi. Lihtne seadistamine
Tänu ühe nupuvajutusega aktiveeritavale juhtmevabale ühenduvusele, intuitiivsele 1,5-tollisele mustvalgele LCD-ekraanile ja veelgi lihtsamale seadistamisele on alustamine kergem kui kunagi varem. Loomingulised võimalused
Canon PIXMA TS3352 printer võimaldab printida 13 × 13 cm ruudukujulisele fotopaberile. Lisaks saad kasutada Easy-PhotoPrint Editor ja Creative Park rakendusi, mis pakuvad lõputult loomingulisi võimalusi.
description_lv -
description_ru -
description_short_en - Multifunctional all-in-one printer Print, scan and copy via smart device Ideal for home users Handy 1.5" LCD screen Canon Print, AirPrint and Mopria support
description_short_et - Kompaktne kõik-ühes tindiprinter Prindi, skanni ja kopeeri nutiseadmega Ideaalne kodukasutajale Mugav 1,5-tolline LCD-ekraan Canon Print, AirPrint ja Mopria tugi
description_short_lv -
description_short_ru - Компактный чернильный принтер "все в одном"Печатайте, сканируйте и копируйте при помощи смарт-устройстваИдеально подходит для домашнего пользователя Удобный 1,5-дюйирвый ЖК-экранПоддержка Canon Print, AirPrint и Mopria
Design - Color - Red
Design - Depth (mm) - 369
Design - Height (mm) - 145
Design - Width (mm) - 435
Design > Colour of product - Red
Disain - Kõrgus (mm) - 145
Disain - Laius (mm) - 435
Disain - Sügavus (mm) - 369
Disain - Värvus - Punane
Dizains - Augstums (mm) - 145
Dizains - Dziļums (mm) - 369
Dizains - Krāsa - Sarkana
Dizains - Platums (mm) - 435
Drukowanie: Maks. szybkość druku kolor - 4 str./min.
Drukowanie: Maks. szybkość druku mono - 7.7 str./min.
Drukowanie: Rozdzielczość druku w czerni - 4800 x 1200 dpi
Drukowanie: Rozdzielczość druku w kolorze - 4800 x 1200 dpi
EAN - 4549292144024
EANCode - 4549292144024
Eans - 4549292144024
Eksploatacja: Gramatura papieru - 64- 105 g/m²
Eksploatacja: Symbol atramentu czarnego - Canon PG 545
Eksploatacja: Symbol atramentu kolorowego - Canon CL 546
feature_group_en - Printers
feature_group_et - Printerid
feature_group_lv - Printeri
feature_group_ru - Принтеры
Features > Product type - Multifunction Printer
General - Display - 1.5"
General - Functions - Copying
General - Functions - Photo printing
General - Functions - Printing
General - Functions - Scanning
General - Type - All in one printer
Gewicht - 5.19
GRUPPE1 - Drucker, Kopierer & Scanner
GRUPPE2 - Multifunktionsgeräte Tintenstrahl
HERSTELLER - CANON
Hoehe - 0.2
HSTNUMMER - 3771C046
Komunikacja: Interfejs - USB 2.0
Komunikacja: Interfejs - Wi-Fi
Komunikacja: Praca w sieci [serwer druku] - tak
Komunikacja: Wyświetlacz - tak (LCD | 3.8 cm)
Kopiowanie: Maksymalne wielokrotne kopiowanie - 20 kopii
Laenge - 0.49
Link - https://store.canon.dk/canon-pixma-ts3352-mkii-inkjet-printer-red/3771C048/
manufacturer_code - 3771C046
Name - Canon Pixma TS3352 czerwona
Name - Canon PIXMA TS3352 EUR 3771C046 Colour, Inkjet, Multifunction Printer, A4, Wi-Fi, Red
name_en - Canon all-in-one printer PIXMA TS3352, red
name_et - Canon kõik-ühes printer PIXMA TS3352, punane
name_lv - Canon all-in-one printer PIXMA TS3352, red
name_ru - Canon принтер "все в одном" PIXMA TS3352, красный
Networking > Ethernet LAN -
Networking > Wi-Fi - Yes
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 487.80 mm
Package features > Gross height (mm) - 398.00 mm
Package features > Gross weight - 5.43 kg
Package features > Gross width (mm) - 195.80 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 1000 g
Package features > Plastic (No PET) - 240 g
Package features > Tare weight (kg) - 1.24 kg
Package features > Volume (m3) - 0.04 m³
Package features > WEE classification - CL109:5:2017-04-01
Package features > WEEE tax - Yes
Paper handling > Maximum print size - A4
Paper support - Maximum paper input - 60
Paper support - Number of paper trays - 1
Paper support - Paper sizes - A4
Performance > Copying - Colour
Performance > Duplex functions - No
Performance > Faxing -
Performance > Print technology - Inkjet
Performance > Printing - Colour
Performance > Scanning - Colour
Ports & interfaces > Interface - USB 2.0; WLAN 802.11b/​g/​n, AirPrint, Mobile Print, Mopria Print
Pozostałe: Kolor - czerwony
Pozostałe: Model - Canon PIXMA TS3350/TS3351
Pozostałe: Zasilanie - sieciowe
Print technology > Maximum resolution - 4800 x 1200 DPI
Printer specifications - Print head - FINE
Printer specifications - Print resolution - 4800 × 1200 dpi
Printer specifications - Print speed - Color: 4 ppm
Printer specifications - Print speed - Monochrome: 7.7 ipm
Printera specifikācijas - Drukas galviņa - FINE
Printera specifikācijas - Drukas izšķirtspēja - 4800 × 1200 dpi
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - Krāsu: 4 lapas minūtē
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - Vienkrāsaina: 7,7 collas minūtē
Printeri tehnilised andmed - Prindi lahutusvõime - 4800 × 1200 dpi
Printeri tehnilised andmed - Printimiskiirus - Mustvalge: 7,7 lk/min
Printeri tehnilised andmed - Printimiskiirus - Värviline: 4 lk/min
Printeri tehnilised andmed - Trükipea - FINE
Producer - Canon
Producer product family - PIXMA TS3352 EUR
Producer product name - 3771C046
ProducerCode - 3771C046AA
Savienojamība - Bezvadu - WiFi IEEE 802.11 b/g/n
Scanner specifications - Scanner resolution (optical) - 600 × 1200 dpi
Scanning > Maximum scan resolution - 1200 x 600 DPI
ShortDescription - atrament | kolor | A4 | druk | kopia | skan | dupleks | USB | WiFi
Skanowanie: Obszar skanowania - 216 x 297 mm
Skanowanie: Rozdzielczość skanera - 600 x 1200 dpi
Skanowanie: Typ skanera - CIS (płaski | kolorowy)
Skenera specifikācijas - Skenera izšķirtspēja (optiskā) - 600 × 1200 dpi
Skänneri tehnilised andmed - Skänneri optiline lahutusvõime - 600 × 1200 dpi
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 36
Storno - Y
Technical details > Functions - Print, scan, copy
Technical details > Net weight - 4.19 kg
Toetatud paberitüübid - Maksimaalne paberisisestus - 60
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - A4
Toetatud paberitüübid - Paberikassettide arv - 1
Vispārīgi - Display - 1,5"
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Foto druka
Vispārīgi - Funkcijas - Kopēšana
Vispārīgi - Funkcijas - Skenēšana
Vispārīgi - Tips - Viss vienā printeris
Warranty - 12
Warranty - 12 month(s)
Wymiary: Głębokość - 316 mm
Wymiary: Szerokość - 435 mm
Wymiary: Waga - 3.9 kg
Wymiary: Wysokość - 145 mm
Ühenduvus - Juhtmevaba võrk - WiFi IEEE 802.11 b/g/n
Üldine - Ekraan - 1,5"
Üldine - Funktsioonid - Fotoprint
Üldine - Funktsioonid - Kopeerimine
Üldine - Funktsioonid - Printimine
Üldine - Funktsioonid - Skännimine
Üldine - Tüüp - Kõik-ühes printer
Дизайн - Высота (мм) - 145
Дизайн - Глубина (мм) - 369
Дизайн - Цвет - Красный
Дизайн - Ширина (мм) - 435
Общее - Display - 1.5"
Общее - Тип холодильника - Принтер все-в-одном
Общее - Функции - Копирование
Общее - Функции - Печать
Общее - Функции - Сканирование
Общее - Функции - Фото-печать
Поддерживаемая бумага - Кол-во бумажных кассет - 1
Поддерживаемая бумага - Максимальный ввод бумаги - 60
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - A4
Соединение - Беспроводная сеть - WiFi IEEE 802.11 b/g/n
Технические данные принтера - Печатная головка - FINE
Технические данные принтера - Разрешение принтера - 4800 × 1200 dpi
Технические данные принтера - Скорость печати - Цветной: 4 страниц в секунду
Технические данные принтера - Скорость печати - Черно белый: 7,7 ipm
Технические данные сканера - Оптическое разрешение сканера - 600 × 1200 dpi
71,71 €
Canon PIXMA TS3352
No 23.-27. jūnijam birojs slēgts Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Visas kategorijas