Canon i-SENSYS LBP226DW

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 347791 Preces kods: 3516C007
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 1200 x 1200 dpi
  • Drukas veids: Melnbaltais lāzera
  • Drukāšanas ātrums (mono): 38 lpp/min
  • Max. apdrukas izmērs: A4
  • Kartridžu skaits: 1
Līdzīgi produkti
Šis produkts Canon i-SENSYS LBP226DW
Canon I-SENSYS MF542X
Canon i-SENSYS LBP325x
Canon i-SENSYS MF3010
Canon i-SENSYS LBP236DW SFP Mono 38ppm
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
246,94 €
721,23 €
526,48 €
301,70 €
287,39 €
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 1200 x 1200 dpi 1200 x 1200 dpi 1200 x 1200 dpi 1200 x 600 dpi 1200 x 1200 dpi
Drukas veids Melnbaltais lāzera Melnbaltais lāzera Melnbaltais lāzera Melnbaltais lāzera
Drukāšanas ātrums (mono) 38 lpp/min 43 lpp/min 43 lpp/min 18 lpp/min 38 lpp/min
Max. apdrukas izmērs A4 A4 A4 A4 A4
Funkcionalitāte
Funkcija ADF Ir Ir Ir Nav
Funkcija Auto Duplex Ir Ir Ir Nav Ir
Funkcija Fakss Nav Ir Nav Nav Nav
Funkcija Kopētājs Nav Ir Nav Ir Ir
Funkcija Skeneris Nav Ir Nav Ir Nav
Kartridžu skaits 1 1 1 1 1
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir Ir Ir Nav Ir
Pieslēgums LPT Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums USB Ir Ir Ir Ir Ir
Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums WiFi Ir Ir Nav Nav Ir
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 1200 x 1200 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Melnbaltais lāzera

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 38 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Ir

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Ir

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 1

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

Papildus specifikācija
Apraksts - i-SENSYS LBP220 sērija Produktīvie un efektīvie vienfunkciju lāzerprinteri ir ideāli piemēroti uzņēmumiem, kuriem nepieciešams ātrums un uzticamība.
Apraksts - Printeris I-SENSYS LBP226DW Ar šo ātro, melnbalto vienfunkciju printeri jūs varat nodrošināt darba efektivitāti savā uzņēmumā. Tas nodrošina ātru drukāšanu un savienojamību ar mobilajām ierīcēm, tāpēc ir lieliski piemērots mazākiem birojiem.
Atbalstītās operētājsistēmas - Linux
Atbalstītās operētājsistēmas - Mac OS
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 7
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 8.1
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 10
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows Server 2008
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows Server 2012
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows Server 2016
Atmiņa (RAM) - 1GB
Augstums - 250 mm
Bezvadu komunikācija - WiFi
BrandPartCode - 3516C007
Citas funkcijas - Vadības panelis: Programmatūras un printera pārvaldība Tālvadības lietotāja saskarne (RUI), nodaļas ID pārvaldība Tonera stāvokļa rīks, iW pārvaldības konsole: uz servera bāzēta programmatūra centralizētai ierīču parka pārvaldībai eApkopība: iebūvētais RDS ļauj izmantot eApkopības pakalpojumus, piemēram, skaitītāju rādījumus, automātisko palīgmateriālu pārvaldību un attālināto diagnostiku. Uzlabotas drukāšanas funkcijas: Droša drukāšana Drukāšana no USB atmiņas kartes (JPEG / TIFF / PDF) Google mākoņdrukas atbalsts iOS: AirPrint, Canon PRINT Business lietojumprogramma Android: Canon PRINT Business: Mopria pakalpojuma sertifikāts, Canon Print Service papildinājums, Canon PRINT Business lietojumprogramma.
CPU - 800 MHz x 2
Darba cikls (mēnesī) - 4000 loksnes mēnesī
Darba cikls, maksimālais - 80000 lappuses mēnesī
Darbs ar papīru - drukas nesatur ISO drukas nesēju izmēri - Vēstule, Oficio, Paziņojums, Juridiskais birojs, Paziņojums, izpilddirektors
Darbības rādītāji - skaņas spiediena līmenis (drukāšana) - 54 dB
dimensijas dziļums - 460 mm
Divpusējā drukāšana - Automātiskais
Dizains - displejs - LCD
Dizains - Iebūvēts displejs - Y
Dizains - Produkta krāsa - Melns, balts
Dizains - Rādīt rindu skaitu - 5 līnijas
Dizains - Tirgus pozicionēšana - Māja un birojs
Drukāšana - abpusēja drukāšana - Y
Drukāšana - Drukas malas (augšējā, apakšējā, labajā, kreisajā pusē) - 5 mm
Drukāšana - drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter) - 38 ppm
Drukāšana - iesildīšanās laiks - 14 s
Drukāšana - laiks līdz pirmās lapas atvēršanai (melna, normāla) - 5.5 s
Drukāšana - maksimālā izšķirtspēja - 1200 x 1200 DPI
Drukāšanas izšķirtspēja - 1200 x 1200 dpi
Drukāšanas piederumu veiktspēja - Kārtridžs 057: 3100 lappuses Kārtridžs 057H: 10 000 lappuses
Drukāšanas veids - Lāzera
Drukāšanas ātrums PPM - 38
Dziļums - 373 mm
EAN - 4549292133967
ean - 4549292133967
EANCode - 4549292133967
Eans - 4549292133967
Ekspluatācijas apstākļi - Darba relatīvais mitrums (H-H) - 20 - 80%
Ekspluatācijas apstākļi - Darba temperatūra (T-T) - 10 - 30 °C
Enerģijas padeve - maiņstrāvas ieejas spriegums - 220 - 240 V
Enerģijas patēriņš - Energy Star tipiskais elektroenerģijas patēriņš (TEC) - 1 kWh nedēļā
Ethernet - 10/100/1000 Mb/s
ETH saskarne - Jā
Faksa specifikācijas -
Formāts - A4
Formāts - A5
Formāts - A6
Foto drukāšana - Nē
Funkcijas - Printeris
Funkcijas - Drukāšanas krāsas - Black
Funkcijas - Drukāšanas kārtridžu skaits - 1
Funkcijas - Lapas apraksta valodas - PCL 5e4, PCL 6, PostScript, UFRII
Funkcijas - Maksimālais darba cikls - 4000 lappuses mēnesī
Funkcijas - Printeru fontu skaits - 181
Funkcijas - Rezerves kārtridži - 057, 057H
Funkcijas - vidējā kārtridža ražība (melns) - 3100 lappuses
Funkcijas > Produkta krāsa - balta/melna
Funkcijas > Produkta tips - Lāzera printeris
Garantija -
garantija - 12
Garantija - 12/24 mēneši
Garantija - 24
Garantija - 24 mēneši
GarantijaInformācija -
garantijas_tips - ārējais
GRUPA1 - Printeris/kopētājs/faksa aparāts
GRUPA2 - Lāzera monohromais
GTIN - 4549292133967
HST NUMERIS - 3516C007
Iebūvēts tīkls - 10/100/1000 BaseTX
Ieejas un izejas jauda - Kopējā ieejas jauda - 250 lapas
Ieejas un izejas jauda - Kopējā izejas jauda - 150 lapas
Ieejas un izejas jauda - Papīra ieejas tips - Kasetes, Papīra paplātes
Iekļautie piederumi -
Iepakojuma apraksts > Iepakojuma daudzums - 1,00 pcs
Iepakojuma elementi > EEIA nodoklis - Jā
Iepakojuma iezīmes > Akumulators ar pildījumu - Nē
Iepakojuma iezīmes > Papīrs/kartons - 1900.00 g
Iepakojuma saturs - iekļauti draiveri - Y
Iepakojuma saturs - iekļauts barošanas vads - Y
Iepakojuma īpašības > Bruto augstums (mm) - 465 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto dziļums (mm) - 515 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto platums (mm) - 365 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto svars - 12.4 kg
Iepakojuma īpašības > Plastmasa (bez PET) - 100.00 g
Iepakojuma īpašības > Taras svars (kg) - 2.00 kg
Iepakojuma īpašības > Tilpums (m3) - 0.087408375 m³
Ievades un izvades ietilpība - Daudzfunkcionālās paplātes ieejas ietilpība - 100 lapas
Ievades un izvades jauda - Daudzfunkcionālā paplāte - Y
Instalētā atmiņa - 1 GB
Izmēri - 401 mm x 373 mm x 250 mm
izmērs augstums - 510 mm
izmērs platums - 370 mm
izmērs svars - 12500 g
IZSTRĀDĒTĀJS - CANON
Izšķirtspēja līdz - 600x600 dpi
Jauda - enerģijas patēriņš (drukāšana) - 1330 W
Jauda - enerģijas patēriņš (gaidīšanas režīmā) - 9 W
Jauda - enerģijas patēriņš (izslēgts) - 0.9 W
Jauda - maiņstrāvas ieejas frekvence - 50 - 60 Hz
Kategorija - Lāzera printeri
Kategorija - Root/Office | Uzņēmums/Kancelejas aprīkojums/Inkjet printeris
Kategorijas kods - LAS
Kods - 3516C007
Komplekta funkcijas > WEE klasifikācija - CL109:6:2017-04-01
Kopētāja specifikācijas -
Krāsa - Black
Krāsa - White
Krāsu drukāšana - Nē
Linux OS savietojamība - Jā
LongDesc - i-SENSYS LBP220 sērija Produktīvie un efektīvie vienfunkciju lāzerprinteri ir ideāli piemēroti uzņēmumiem, kuriem nepieciešams ātrums un uzticamība Izgudrotie un efektīvie vienfunkciju lāzerprinteri Uzlabojiet ražošanu ar Canon i-SENSYS LBP220 sēriju - šie vienfunkciju lāzerprinteri ir uzticami, vienkārši lietojami un ar bezvadu savienojamību, tāpēc ir ideāli piemēroti maziem birojiem. Canon i-SENSYS LBP226dw Uzlabosiet sava uzņēmuma darba plūsmu ar ātru drukāšanas ātrumu 38ppm A4 formātā un abpusēju drukāšanu. LBP226dw ir universāls printeris maziem, bet mūsdienīgiem uzņēmumiem ar PIN drošību un vienkāršu lietošanu. Oriģinālās tonera kasetnes Canon oriģinālās tonera kasetnes nodrošina satriecošu attēla kvalitāti un augstu ražību, pateicoties īpaši izstrādātam tonerim. Tagad šīs kasetnes ir aprīkotas arī ar automātiskās plombas noņemšanas tehnoloģiju, kas nodrošina ērtu un netraucētu kasetņu nomaiņu.
LongProductName - Melnbalts, A4, 600x600dpi, 38ppm, 5 rindu LCD, divkodolu 800 MHz, 1GB RAM, USB, Gigabit Ethernet, 802.11b/g/n, 54dB, 1330W
LongSummaryDescription - Canon i-SENSYS LBP226dw. Drukāšanas tehnoloģija: Lāzera. Drukāšanas kārtridžu skaits: Maksimālais darba cikls: 1, Maksimālais darba cikls: 4000 lappuses mēnesī. Maksimālā izšķirtspēja: 1200 x 1200 DPI. Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs: A4. Drukāšanas ātrums (melnā krāsā, normāla kvalitāte, A4/US Letter): 38 ppm, abpusēja drukāšana. Displejs: LCD DISPLEJS. Tīkla gatavība, Wi-Fi. Produkta krāsa: melna, balta
MacOS OS saderība - Jā
Maksimālais drukāšanas ātrums (mono) - 38 p/min
Mediju veids - Aploksnes
Mediju veids - Biezs papīrs
Mediju veids - Etiķetes
Mediju veids - Papīrs
Mediju veids - Plāns papīrs
Mediju veids - Pārstrādāts papīrs
Modelis - i-SENSYS LBP226DW
Modeļa nosaukums - i-SENSYS LBP226dw
Nosaukums - Canon i-SENSYS LBP226DW
Nosaukums - Canon i-SENSYS LBP226dw 1200 x 1200 DPI A4 A4 Wi-Fi
Nosaukums - Canon i-SENSYS LBP226DW EU SFP mono, lāzerprinteris
nosaukums - Printeris i-SENSYS LBP226DW 3516C007
Oriģinālie palīgmateriāli - Kasetes 057 Kasetes 057H
Pagarinātā garantija -
PANTS1 - I-SENSYS LBP226DW
PANTS2 - 33PPM A4 USB 2.0 600 X 600 DPI
Paplašināšanas iespējas -
Papīra apstrāde - aplokšņu izmēri - C5, Com-10, DL, Monarch
Papīra apstrāde - daudzfunkcionālā paplātes mediju svars - 60 - 163 g/m²
Papīra apstrāde - Duplekso datu nesēja svars - 60 - 120 g/m²
Papīra apstrāde - ISO A sērijas izmēri (A0...A9) - A4, A5, A6
Papīra apstrāde - ISO B sērijas izmēri (B0...B9) - B5
Papīra apstrāde - Maksimālais drukas izmērs - 216 x 356 mm
Papīra apstrāde - Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs - A4
Papīra apstrāde - Papīra paplātes datu nesēju veidi - Envelopes, Heavy paper, Labels, Plain paper, Postcard, Recycled paper, Thin paper
Papīra apstrāde - Papīra paplātes nesēja svars - 60 - 120 g/m²
Papīra apstrāde > Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs - A4
Papīra apstrādes ievade - 250 lapas
Papīra apstrādes izejas - 150 lapas
Papīra formāts un izmērs (mm) - A4/210 C- 297
Papīra ieejas paplātes - 250 lapu kasete 100 lapu daudzfunkcionālā paplāte
Papīra izvades paplātes - 150 lapas
Papīra svars (maks.) - 163 g/m²
Papīra svars (min) - 60 g/m²
PictBridge - Nē
Piegādes kastes augstums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 47 cm
Piegādes kastes daudzums - 1
Piegādes kastes dziļums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 51.5 cm
Piegādes kastes platums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 37 cm
Piegādes kastes svars Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 12.4 kg
Pieteikums - Birojs
Pieteikums - Sākums
Pilna apraksta līnija - Lāzera|i-SENSYS LBP226dw|USB 2.0|ETH|Windows 10|Windows 8|Windows 7|Linux|MacOS|Papīra izmērs A4/210 C- 297|Papīra ievade 250 loksnes|Papīra izvade 150 loksnes|Rezultāts 600x600 dpi|Pirmā drukāšana 5,5 s|Pirmā drukāšanas ātrums PPM 38|Patmiņas (RAM) 1 GB|Darba cikls 80000 lappuses/mēnesī|Tīkla 10/100/1000 BaseTX|Mēri 401 mm x 373 mm x 250 mm
Pirmā drukāšana - 5,5 sek.
Platums - 401 mm
Poligrāfija - Drukāšanas tehnoloģija - Lāzera
Poligrāfija - krāsaina - N
Printera procesors - Procesora ātrums: 800 MHz × 2
Printera valoda - Adobe PostScript
Printera valoda - HP PCL 5e
Printera valoda - HP PCL 6
Printera valoda - UFR II
Printeru tehnoloģija - Lāzera
ProducerCode - 3516C007
Produkta nosaukums - LBP226dw
Pārdevēja mājas lapa - www.canon-europe.com/support/consumer_products/products/printers/laser/i-sensys_lbp226dw.html?type=drivers&language=en&os=windows%2010%20(64-bit)
Ražotāja produkta nosaukums - i-SENSYS LBP226DW EU SFP
ražotājs - Canon
Ražotājs - Canon
Saite - https://www.canon.lt/
Savienojamības porti un saskarnes - Tiešā drukāšana - Y
Savienojamības porti un saskarnes - USB ports - Y
Savienotāji - 1 x USB (B tipa)
Savienotāji - 1 x USB 2.0
ShortDescription -
ShortSummaryDescription - Canon i-SENSYS LBP226dw, lāzera, 1200 x 1200 DPI, A4, 38 lpp/min, abpusējā drukāšana, gatavs tīklam
Sistēmas prasības -
Sistēmas prasības - Atbalstītās Linux operētājsistēmas - Y
Sistēmas prasības - Atbalstītās Mac operētājsistēmas - Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.9 Mavericks
Sistēmas prasības - Atbalstītās servera operētājsistēmas - Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019
Sistēmas prasības - Atbalstītās Windows operētājsistēmas - Windows 10, Windows 7, Windows 8.1
Sistēmas prasības - Citas atbalstītās operētājsistēmas - Android, iOS
Skenera specifikācijas -
Starling - N
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 3
Svars - 9.5 kg
Svars - 12.39
Svars un izmēri - Augstums - 250 mm
Svars un izmēri - Dziļums - 373 mm
Svars un izmēri - Platums - 401 mm
Svars un izmēri - Svars - 9.5 kg
Tehniskā informācija > Neto svars - 10.4 kg
Tīklošana > Ethernet LAN - Jā
Tīklošana > Wi-Fi - Jā
Tīkls - Ethernet LAN - Y
Tīkls - Ethernet LAN datu pārraides ātrums - 10,100,1000 Mbit/s
Tīkls - kabeļu tehnoloģija - 10/100/1000Base-T(X)
Tīkls - Mobilās drukāšanas tehnoloģijas - Apple AirPrint, Canon PRINT Business, Google mākoņdruka, Mopria Print Service
Tīkls - Tīkla gatavība - Y
Tīkls - Wi-Fi - Y
Tīkls - Wi-Fi standarti - 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
URL - https://www.canon-europe.com/business-printers-and-faxes/i-sensys-lbp220-series/#LBP226dw
USB 2.0 saskarne - Jā
Veiktspēja - Iebūvēts procesors - Y
Veiktspēja - Iekšējā atmiņa - 1024 MB
Veiktspēja - Maksimālā iekšējā atmiņa - 1024 MB
Veiktspēja - Procesora frekvence - 800 MHz
Veiktspēja - procesora krāsas - 2
Veiktspēja > Drukāšana - Mono
Veiktspēja > Drukāšanas kārtridžu skaits - 1
Veiktspēja > Drukāšanas tehnoloģija - Lāzera
Veiktspēja > Dubultās funkcijas - Jā
vendpn - 3516C007
Vienība Neto svars - 9.5 kg
Vienības bruto svars - 12.4 kg
Vienības kastes augstums - 0.47
Vienības kastes garums - 0.515
Vienības kastes platums - 0.37
Vienība Slikts tilpums - 0,08956 kubikmetru
Windows 7 OS saderība - Jā
Windows 8 OS saderība - Jā
Windows 10 OS saderība - Jā
Zīmols - Canon
Description - i-SENSYS LBP220 series Productive and efficient, these single-function mono laser printers are perfect for businesses in need of speed and reliability
Description - Printer I-SENSYS LBP226DW 
With this fast, black and white single-function printer, you can ensure your work efficiency in your company. It enables fast printing and provides connectivity to mobile devices, which is why it is perfect for smaller offices.
Supported operating systems - Linux
Supported operating systems - Mac OS
Supported operating systems - Windows 7
Supported operating systems - Windows 8.1
Supported operating systems - Windows 10
Supported operating systems - Windows Server 2008
Supported operating systems - Windows Server 2012
Supported operating systems - Windows Server 2016
Memory (RAM) - 1GB
Height - 250 mm
Wireless communication - WiFi
BrandPartCode - 3516C007
Other features - Control panel: 5-line LCD display 3 LEDs (task, error, energy saving) buttons, 10-key numeric keypad Software and printer management Remote User Interface (RUI), department ID management Toner Status Tool, iW Management Console: server-based software for centrally managing a fleet of devices eMaintenance: built-in RDS allows you to use eMaintenance services, such as meter readings, automatic consumables management and remote diagnostics. Advanced printing functions: Secure printing Printing from a USB memory key (JPEG / TIFF / PDF) Google Cloud Print support iOS: AirPrint, Canon PRINT Business application Android: Mopria service certificate, Canon Print Service add-on, Canon PRINT Business application
CPU - 800MHz x 2
Duty cycle (monthly) - 4000 sheets/month
Duty Cycle, Maximum - 80000 Pages/month
Paper handling - Non-ISO print media sizes - Executive, Legal, Letter, Oficio, Statement
Performance - Sound pressure level (printing) - 54 dB
dimension depth - 460 mm
Duplex printing - Automatic
Design - Display - LCD
Design - Built-in display - Y
Design - Product colour - Black, White
Design - Display number of lines - 5 lines
Design - Market positioning - Home & office
Printing - Duplex printing - Y
Printing - Print margins (top, bottom, right, left) - 5 mm
Printing - Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) - 38 ppm
Printing - Warm-up time - 14 s
Printing - Time to first page (black, normal) - 5.5 s
Printing - Maximum resolution - 1200 x 1200 DPI
Print resolution - 1200 x 1200 dpi
Printing supplies performance - Kaseta 057: 3100 stron Kaseta 057H: 10 000 stron
Printing type - Laser
Print speed PPM - 38
Depth - 373 mm
EAN - 4549292133967
ean - 4549292133967
EANCode - 4549292133967
Eans - 4549292133967
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 20 - 80%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 10 - 30 °C
Power - AC input voltage - 220 - 240 V
Power - Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) - 1 kWh/week
Ethernet - 10/100/1000 Mb/s
ETH Interface - Yes
Fax specifications -
Format - A4
Format - A5
Format - A6
Photo printing - No
Functions - Printer
Features - Printing colours - Black
Features - Number of print cartridges - 1
Features - Page description languages - PCL 5e4, PCL 6, PostScript, UFRII
Features - Maximum duty cycle - 4000 pages per month
Features - Number of printer fonts - 181
Features - Replacement cartridges - 057, 057H
Features - Average cartridge yield (black) - 3100 pages
Features > Colour of product - white/black
Features > Product type - Laserprinter
Warranty -
guarantee - 12
Warranty - 12/24 months
Warranty - 24
Warranty - 24 month(s)
WarrantyInfo -
guarantee_type - external
GRUPPE1 - Printer/copier/fax
GRUPPE2 - Laser Monochrome
GTIN - 4549292133967
HSTNUMMER - 3516C007
Built-in Network - 10/100/1000 BaseTX
Input & output capacity - Total input capacity - 250 sheets
Input & output capacity - Total output capacity - 150 sheets
Input & output capacity - Paper input type - Cassette, Paper tray
Accessories included -
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > WEEE tax - Yes
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Paper/Pasteboard - 1900.00 g
Packaging content - Drivers included - Y
Packaging content - Power cord included - Y
Package features > Gross height (mm) - 465 mm
Package features > Gross depth (mm) - 515 mm
Package features > Gross width (mm) - 365 mm
Package features > Gross weight - 12.4 kg
Package features > Plastic (No PET) - 100.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 2.00 kg
Package features > Volume (m3) - 0.087408375 m³
Input & output capacity - Multi-Purpose tray input capacity - 100 sheets
Input & output capacity - Multi-Purpose tray - Y
Installed memory - 1 GB
Dimensions - 401 mm x 373 mm x 250 mm
dimension height - 510 mm
dimension width - 370 mm
dimension weight - 12500 g
HERSTELLER - CANON
Resolution up to - 600x600 dpi
Power - Power consumption (printing) - 1330 W
Power - Power consumption (standby) - 9 W
Power - Power consumption (off) - 0.9 W
Power - AC input frequency - 50 - 60 Hz
Category - Laser Printers
Category - Root/Office | Company/Sprzęt biurowy/Inkjet printer
Category Code - LAS
Code - 3516C007
Package features > WEE classification - CL109:6:2017-04-01
Copier specifications -
Color - Black
Color - White
Color printing - No
Linux OS compatibility - Yes
LongDesc - i-SENSYS LBP220 Series
Productive and efficient, these single-function mono laser printers are perfect for businesses in need of speed and reliability
Speedy and efficient single-function mono laser printers
Upgrade production with the Canon i-SENSYS LBP220 series – reliable, simple to operate and with wireless connectivity, these single-function mono laser printers are an ideal fit for smaller offices.
Canon i-SENSYS LBP226dw
Supercharge your business's workflow with rapid print speeds of 38ppm for A4 and double-sided printing. With PIN security and easy operation, LBP226dw is a versatile printer for small but modern businesses.
Genuine Toner Cartridges
Canon's Genuine Toner Cartridges ensure stunning image quality and high yields thanks to specially engineered toner. These cartridges now also come with Auto Seal Removal Technology for hassle-free, mess-free cartridge replacements.
LongProductName - Monochrome, A4, 600x600dpi, 38ppm, 5-line LCD, Dual-Core 800MHz, 1GB RAM, USB, Gigabit Ethernet, 802.11b/g/n, 54dB, 1330W
LongSummaryDescription - Canon i-SENSYS LBP226dw. Print technology: Laser. Number of print cartridges: 1, Maximum duty cycle: 4000 pages per month. Maximum resolution: 1200 x 1200 DPI. Maximum ISO A-series paper size: A4. Print speed (black, normal quality, A4/US Letter): 38 ppm, Duplex printing. Display: LCD. Network ready, Wi-Fi. Product colour: Black, White
MacOS OS compatibility - Yes
Max. printing speed (mono) - 38 p/min
Media kind - Envelopes
Media kind - Thick paper
Media kind - Labels
Media kind - Paper
Media kind - Thin paper
Media kind - Recycled paper
Model - i-SENSYS LBP226DW
Model name - i-SENSYS LBP226dw
Name - Canon i-SENSYS LBP226DW
Title - Canon i-SENSYS LBP226dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
Name - Canon i-SENSYS LBP226DW EU SFP Mono, Laserprinter
name - Printer i-SENSYS LBP226DW 3516C007
Original consumables - Cassette 057 Cassette 057H 
Extended warranty -
ARTIKEL1 - I-SENSYS LBP226DW
ARTIKEL2 - 33PPM A4 USB 2.0 600 X 600 DPI
Extension options -
Paper handling - Envelopes sizes - C5, Com-10, DL, Monarch
Paper handling - Multi-Purpose Tray media weight - 60 - 163 g/m²
Paper handling - Duplex media weight - 60 - 120 g/m²
Paper handling - ISO A-series sizes (A0...A9) - A4, A5, A6
Paper handling - ISO B-series sizes (B0...B9) - B5
Paper handling - Maximum print size - 216 x 356 mm
Paper handling - Maximum ISO A-series paper size - A4
Paper handling - Paper tray media types - Envelopes, Heavy paper, Labels, Plain paper, Postcard, Recycled paper, Thin paper
Paper handling - Paper tray media weight - 60 - 120 g/m²
Paper handling > Maximum ISO A-series paper size - A4
Paper Handling input - 250 sheets
Paper Handling output - 150 sheets
Paper format and size(mm) - A4/210 C- 297
Paper input tray - 250-sheet cassette 100-sheet multi-purpose tray
Paper output tray - 150 sheets
Paper weight (max) - 163 g/m²
Paper weight (min) - 60 g/m²
PictBridge - No
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 47 cm
Shipping box quantity - 1
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 51.5 cm
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 37 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 12.4 kg
Application - Office
Application - Home
Full Description Line - Laser|i-SENSYS LBP226dw|USB 2.0|ETH|Windows 10|Windows 8|Windows 7|Linux|MacOS|Paper size A4/210 C- 297|Paper input 250 sheets|Paper output 150 sheets|Resolution 600x600 dpi|First print 5.5 sec|Print speed PPM 38|Memory (RAM) 1GB|Duty Cycle 80000 Pages/month|Network 10/100/1000 BaseTX|Dimensions 401 mm x 373 mm x 250 mm
First print - 5.5 sec
Width - 401 mm
Printing - Print technology - Laser
Printing - Colour - N
Printer processor - Processor speed: 800 MHz × 2
Printer language - Adobe PostScript
Printer language - HP PCL 5e
Printer language - HP PCL 6
Printer language - UFR II
Printer Technology - Laser
ProducerCode - 3516C007
ProductName - LBP226dw
Vendor Homepage - www.canon-europe.com/support/consumer_products/products/printers/laser/i-sensys_lbp226dw.html?type=drivers&language=en&os=windows%2010%20(64-bit)
Producer product name - i-SENSYS LBP226DW EU SFP
producer - Canon
Producer - Canon
Link - https://www.canon.lt/
Ports & interfaces - Direct printing - Y
Ports & interfaces - USB port - Y
Connectors - 1 x USB (Type B)
Connectors - 1 x USB 2.0
ShortDescription -
ShortSummaryDescription - Canon i-SENSYS LBP226dw, Laser, 1200 x 1200 DPI, A4, 38 ppm, Duplex printing, Network ready
System Requirements -
System requirements - Linux operating systems supported - Y
System requirements - Mac operating systems supported - Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.9 Mavericks
System requirements - Server operating systems supported - Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019
System requirements - Windows operating systems supported - Windows 10, Windows 7, Windows 8.1
System requirements - Other operating systems supported - Android, iOS
Scanner specifications -
Storno - N
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 3
Weight - 9.5 kg
Gewicht - 12.39
Weight & dimensions - Height - 250 mm
Weight & dimensions - Depth - 373 mm
Weight & dimensions - Width - 401 mm
Weight & dimensions - Weight - 9.5 kg
Technical details > Net weight - 10.4 kg
Networking > Ethernet LAN - Yes
Networking > Wi-Fi - Yes
Network - Ethernet LAN - Y
Network - Ethernet LAN data rates - 10,100,1000 Mbit/s
Network - Cabling technology - 10/100/1000Base-T(X)
Network - Mobile printing technologies - Apple AirPrint, Canon PRINT Business, Google Cloud Print, Mopria Print Service
Network - Network ready - Y
Network - Wi-Fi - Y
Network - Wi-Fi standards - 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
URL - https://www.canon-europe.com/business-printers-and-faxes/i-sensys-lbp220-series/#LBP226dw
USB 2.0 Interface - Yes
Performance - Built-in processor - Y
Performance - Internal memory - 1024 MB
Performance - Maximum internal memory - 1024 MB
Performance - Processor frequency - 800 MHz
Performance - Processor cores - 2
Performance > Printing - Mono
Performance > Number of print cartridges - 1
Performance > Print technology - Laser
Performance > Duplex functions - Yes
vendpn - 3516C007
Unit Net Weight - 9.5 kg
Unit Gross Weight - 12.4 kg
Unit Box Height - 0.47
Unit Box Length - 0.515
Unit Box Width - 0.37
Unit Brutto Volume - 0.08956 cubm
Windows 7 OS compatibility - Yes
Windows 8 OS compatibility - Yes
Windows 10 OS compatibility - Yes
Brand - Canon
`
Canon i-SENSYS LBP226DW
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas