Hewlett Packard ENVY 5030 Wireless All-in-One Printer

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Ieteicams
ID: 153221 Preces kods: M2U92B#BHC
Noliktavā >50 gab.
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
61,46 €
Piegādes veidi Par piegādi
 • Saņem Dateks.lv birojā: otrdien, 27.08.2019 pēc 15:00
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: trešdien, 28.08.2019
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: trešdien, 28.08.2019
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: trešdien, 28.08.2019
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • Drukas Izšķirtspēja: 4800 x 1200 dpi
 • Drukas veids: Tintes
 • Drukāšanas ātrums (mono): 20 lpp/min
 • Max. apdrukas izmērs: A4
 • Kartridžu skaits: 4
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 4800 x 1200 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 20 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Ir

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Ir

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 4

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

USB Kabelis
Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Hewlett Packard ENVY 5030 Wireless All-in-One Printer
AirPrint Enabled - Yes
Automatic Duplexing - Yes (printing)
Category - Biroja tehnika :: Multifunkcionālie (Daudzfunkciju) printeri
Code - M2U92B#BHC
ColorMono - Color
Connection Availability - Yes
ControlPanel - 5.5 cm (2.2 in) Hi-Res Monochrome LCD
Depth - 367 mm
Desc - Krāsu tips: Krāsains, 1 mēneša noslodze: 1000 lpp, Drukāšanas tehnoloģija: Tintes, Izšķirtspēja: 4800 x 1200 dpi, Ātrums (melnbalts): 20 lpp/min, Ātrums (krāsains): 17 lpp/min, Operatīvā atmiņa: 256Mb, Max papīra formāts: A4, Duplex režīms: Ir, Pieslēguma tips: USB 2.0, Wifi: Ir, Faksa funkcionalitāte: Nav, Atmiņa faksam: Nav, Kopēšanas funkcionalitāte: Ir, Kopēšanas ātrums (melnbalts): 20 kopijas min., Kopēšanas ātrums (krāsains): Nav zināms, Skenēšanas funkcionalitāte: Ir, Skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 1200 dpi, Garantija: 2 gadi
Description - HP ENVY 5030 All-in-One
Device Type - Multifunction printer
Dimensions (WxDxH) - 44.5 cm x 36.7 cm x 12.8 cm
Display - 2.2"
DuplexPrinting - Yes
DutyCycle - n/a
EAN - 190781512431
EANCode - 190781512431
Features_Benefits -
 • Connect on any mobile device or PC with dual band Wi-Fi, get fast setup with Bluetooth Smart, and achieve easy mobile printing with the HP Smart app.
 • Print affordably and get reliable results with Original HP ink cartridges
 • Get fast print speeds, and easily scan and copy with the mono touchscreen display

 • FirstPageOut - 16 s
  HDD - n/a
  Height - 128 mm
  Height - 160.000000000
  Inkjet Technology - 4-ink
  Interface -
 • Hi-Speed USB 2.0
 • Wi-Fi 802.11b/g/n (dual band)

 • Interface - USB 2.0, Wi-Fi(n)
  Languages - HP PCL3 GUI
  LargeDescHTML - Get affordable prints and increased versatility. Set up, connect, and print right from your smartphone,1 and produce high-quality photos and everyday documents with low-priced ink cartridges. Print, scan, and copy with ease.
  Features
  Wireless connectivity you can count onGet simple Wi-Fi® setup in less than a minute, and start printing fast.3Have confidence in your connection with steady performance from dual band Wi-Fi®.2Scan on the go, print from social media and the cloud, and easily order ink, with the HP Smart app.4Easily print from a variety of smartphones and tablets.1
  Low-priced ink, high-quality innovationPrint all the photos and documents you need for a great value with HP’s low-priced ink cartridges.Make an impression with Original HP ink cartridges – designed to deliver vivid color and crisp, sharp text.Create high-quality borderless photos and flyers – right in your home.
  Quick and easy. Print. Scan. Copy.Print scan, and copy with fast speeds, and keep tasks moving.Speed through multipage print jobs with automatic two-sided printing.Create timesaving shortcuts and easily print, scan, and copy directly at the printer.
  Length - 485.000000000
  Localisation - Western Europe, United Kingdom, Ireland, Nordics, Baltic Region
  LongDesc -
  LongDesc - HP ENVY 5030 All-in-One
  Manufacturer - HP INC.
  Manufacturer Part No - M2U92B#BHC
  Manufacturer Warranty - 1-year warranty
  ManufacturerPartNumber - M2U92B#BHC
  MANUFDATASHEET - http://h20195.www2.hp.com/v2/GetDocument.aspx?docname=4AA7-0608EEIE&doctype=data%20sheet&doclang=EN_GB&searchquery=&cc=ie&lc=en
  MarketingText -
  Max Copying Resolution - Up to 600 x 300 dpi (mono) / up to 600 x 300 dpi (colour)
  Max Copying Speed - Up to 8 ppm (mono) / up to 4 ppm (colour)
  Max Printing Resolution - Up to 1200 x 1200 dpi (mono) / up to 4800 x 1200 dpi (colour)
  Max Printing Speed - Up to 20 ppm (mono) / up to 17 ppm (colour)
  Media Size - 76.2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm), 216 x 594 mm (max)
  Media Type - Plain paper, recycled paper, photo paper, light-weight paper, glossy paper, matte paper
  MediaSizes - 76.2 x 127 mm to 216 x 594 mm
  MediaTypes -
 • Plain Paper
 • HP Photo Papers
 • HP Matte Brochure or Professional Paper
 • HP Matte Presentation Paper
 • HP Glossy Brochure or Professional Paper
 • Other Photo Inkjet Papers
 • Other Matte Inkjet Papers
 • Other Glossy Inkjet Papers
 • Plain Paper
 • Light/Recycled

 • MediaWeightMax - n/a
  MediaWeights - 75 g/m²
  Memory - 256 MB
  MemoryMax - 256 MB
  Monthly Duty Cycle (max) - 1000 pages
  Name - HP ENVY 5030 M2U92B#BHC
  Network - Yes
  Office Machine Features - HP Auto Wireless Connect, HP Instant Ink
  OperatingSystems - n/a
  Original Size - Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (max)
  Output Trays Capacity - 25 sheets
  PackageContents - n/a
  PaperHandling - 100
  PaperHandlingOutput - 25
  PaperHandlingTotal - 100
  PapperTraysMax - 1
  PapperTraysStandard - 1
  Parallel - n/a
  PartNumber - M2U92B#BHC
  PeriodofWarranty - 12 Months Bring-In Warranty
  PictBridge - n/a
  Power - AC 120/230 V (50/60Hz)
  Pricelist -
  PrintArea - 216 x 356 mm
  PrintFeatures - n/a
  PrintFormat - A4
  Printing Technology - Ink-jet (colour)
  PrintQuality - 1200x1200dpi
  PrintSpeed - 17 ppm
  PrintSpeedMono - 20 ppm
  PrintTechnology - Inkjet
  Processor - 800 MHz
  ProdDesc - Hp HP ENVY 5030 All-in-One Printer
  Product Description - HP Envy 5030 All-in-One - multifunction printer - colour
  ProductDemo -
  productName - HP Envy 5030 All-in-One Printer
  Recommended Monthly Volume - 100 - 400 pages
  RJ11 - n/a
  Scanning - 1200 x 1200 dpi
  Security - n/a
  Software - n/a
  Standard Media Capacity - 100 sheets
  SystemRequirements - n/a
  USB - Yes
  UserManualEE -
  UserManualLT -
  UserManualLV -
  Warranty - 1 year
  Warranty - 12/24 months
  Weight - 5.41 kg
  Weight - 5.410 Kg
  Weight - 6.640000000
  Width - 445 mm
  Width - 445.000000000
  Wireless - Yes
    -
  61,46 €
  Hewlett Packard ENVY 5030 Wireless All-in-One Printer
  Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
  Visas kategorijas