Hewlett Packard Designjet T2300 eMFP

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 765958 Preces kods: CN727A#B19
Pasūtāms 1 gab. Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
11 814,05 €
Piegādes veidi Par piegādi
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: 14.06.2022
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: 14.06.2022
  • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: 10.06.2022 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 2400 x 1200 dpi
  • Drukas veids: Thermal
  • Drukāšanas ātrums (mono): Nav norādīts
  • Max. apdrukas izmērs: A0
  • Kartridžu skaits: 5
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 2400 x 1200 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Thermal

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) Nav norādīts

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A0

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Nav

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 5

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Nav

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

USB Kabelis
Papildus specifikācija
BrandPartCode - CN727A
Citas funkcijas - Akustiskā spiediena emisijas - 43 dB
Citas funkcijas - Foto papīrs - Y
Citas funkcijas - līnijas precizitāte - +/- 0.1%
Citas funkcijas - Maksimālais skenēšanas izmērs - 914 x 2378 mm
Citas funkcijas - Roll maksimālais ieejas - 2
Citas īpašības - Pārklāts papīrs - Y
Darba apstākļi - Uzglabāšanas relatīvais mitrums (H-H) - 0 - 95%
Darba apstākļi - Uzglabāšanas temperatūra (T-T) - -25 - 55 °C
Drukāšana - Drukas galvas sprauslas - 1056
Drukāšana - Drukas kārtridžu skaits - 6
Drukāšana - Drukāšanas ātrums (normāla kvalitāte) - 51 m²/h
Drukāšana - maksimālā izšķirtspēja - 2400 x 1200 DPI
Ekspluatācijas apstākļi - Darba relatīvais mitrums (H-H) - 20 - 80%
Ekspluatācijas apstākļi - Darba temperatūra (T-T) - 5 - 40 °C
GarantijaInformācija - Divu gadu ierobežota aparatūras garantijaGarantija un atbalsta iespējas atšķiras atkarībā no produkta, valsts un vietējām juridiskajām prasībām.
GTIN - 884962223925
GTIN - 0884962223925
GTIN - 885631407127
GTIN - 0885631407127
GTIN - 885631407134
GTIN - 0885631407134
GTIN - 885631407141
GTIN - 0885631407141
GTIN - 885631407158
GTIN - 0885631407158
GTIN - 885631407165
GTIN - 0885631407165
GTIN - 886111261628
GTIN - 0886111261628
Iepakojuma dati - Iepakojuma izmēri (WxDxH) - 1930 x 766 x 827 mm
Iepakojuma dati - Iepakojuma svars - 135 g
Ilgtspēja - Ilgtspējas sertifikāti - ENERGY STAR
Jauda - enerģijas patēriņš (gaidīšanas režīmā) - 41 W
Jauda - enerģijas patēriņš (tipisks) - 120 W
Kategorija - Lielformāta printeri
Kopēšana - Kopētāja izmēra maiņa - 25 - 400%
Kopēšana - Maksimālais kopiju skaits - 99 eksemplāri
LongDesc - HP Designjet T2300 eMFP ir pirmā tīmekļa drukas sistēma, kas paredzēta dizaina komandām. Tā ļauj piekļūt drukāšanas programmām tieši no skārienjūtīgā ekrāna, tāpēc jaunu funkciju pievienošana ir vienkārša; turklāt tā ir aprīkota ar HP ePrint & Share. Features Pieeja un drukāšana kustībā - skenējiet saturu tīmeklī. - Uzreiz skenējiet rasējumus un skices un augšupielādējiet saturu tīmeklī1 ērtai piekļuvei un koplietošanai. - Drukājiet un koplietojiet failus tīmeklī - vai tieši no skārienjūtīgā ekrāna, izmantojot HP ePrint & Share - HP tīmekļa bibliotēku ar drukāšanai piemērotiem failiem, kas savieno jūsu projektus, komandu un printerus. - HP ļauj vieglāk nekā jebkad agrāk drukāt, lai kur jūs atrastos: drukājiet tieši no USB zibatmiņas ierīces, nav nepieciešams dators. - Ja atrodaties jaunā vietā, drukājiet uz jebkura HP Designjet printera, neinstalējot draiverus. Nepastarpināti kopīgojiet un pārvaldiet saturu ar savām komandām, partneriem un klientiem. - Izceliet skices un ar roku veiktas piezīmes spilgtās krāsās un skenējiet un nosūtiet tās attālinātiem komandas locekļiem un darbuzņēmējiem. - Nodrošiniet efektīvu sadarbību: vienkārši skenējiet drukāšanai sagatavotus failus tieši uz HP ePrint & Share, e-pastu vai abiem. - Strādājiet pie vairākiem projektiem vienlaicīgi, izmantojot divus tiešsaistes multivides ruļļus un gudru pārslēgšanos. - Paļaujieties uz nemainīgiem, kvalitatīviem rezultātiem, ja izmantojat HP multividi ar iestrādātiem drukas profiliem un oriģinālajiem HP piederumiem - druka būs pareiza jau pirmajā reizē, katru reizi. Tā ir tik vienkārši un intuitīvi, ka jums patiks to lietot. - HP padara to vienkāršu ar eMFP, kas ļauj drukāt, skenēt un kopēt ar vienkāršu pogas klikšķi, kā arī samazina kļūdu, iejaukšanos un izšķērdēšanu ar automātisko krāsu kalibrēšanu. - Veidojiet drukāšanai gatavu PDF failu vienlaicīgi ar HP ePrint & Share - Pārskatiet lapas ar intuitīvu krāsu skārienekrānu, kas ir neticami viegli lietojams un nodrošina precīzu drukas izkārtojuma priekšskatījumu reālajā laikā. - Sagatavots tīmekļa vietnei un viegli atjaunināms.
LongProductName - Designjet T2300 eMultifunkcijas printeris
LongSummaryDescription - HP Designjet T2300. Maksimālā izšķirtspēja: 2400 x 1200 DPI, Drukāšanas krāsas: Drukāšanas ātrums (normāla kvalitāte): 51 m²/h. Kopētāja izmēra maiņa: 25 - 400%, Maksimālais kopiju skaits: 99 kopijas. Aparatūras skenēšanas izšķirtspēja: Skenēšanas failu formāti: 600 x 600 DPI, Skenēšanas failu formāti: TIFF. Maksimālais drukas izmērs: TIFF: A0 (841 x 1189 mm), ISO A sērijas izmēri (A0...A9): A0,A1,A2,A3,A4, nesēja biezums: 0,8 mm. USB savienotājs: USB savienotājs: A tipa USB
Nosaukums - HP Designjet T2300 lielformāta printeris Krāsu 2400 x 1200 DPI A0 (841 x 1189 mm) Ethernet LAN
Papīra apstrāde - Ieteicamais nesēja svars - 60 - 328 g/m²
Papīra apstrāde - ISO A sērijas izmēri (A0...A9) - A0,A1,A2,A3,A4
Papīra apstrāde - Maksimālais drukas izmērs - A0 (841 x 1189 mm)
Papīra apstrāde - Maksimālais ruļļa diametrs - 13.5 cm
Papīra apstrāde - Maksimālais ruļļa garums - 91 м
Papīra apstrāde - Medija biezums - 0.8 mm
Papīra apstrāde - Ruļļpapīrs - Y
Poligrāfija - krāsaina - Y
Poligrāfija - Poligrāfijas krāsas - Zilganzaļš, magenta, matēts melns, foto melns, dzeltens
Produkta nosaukums - Designjet T2300
Savienojamie porti un interfeisi - RJ-45 daudzskaitlības porti - 1
Savienojamie porti un saskarnes - Ethernet LAN - Y
Savienojamības porti un saskarnes - USB 2.0 pieslēgvietu skaits - 1
Savienojamības porti un saskarnes - USB ports - Y
Savienojamības porti un saskarnes - USB savienotājs - A tipa USB
ShortSummaryDescription - HP Designjet T2300, 2400 x 1200 DPI, ciāns, magenta, matēts melns, foto melns, dzeltens, 51 m²/h, 25 - 400%, 99 kopijas, 600 x 600 DPI
Skenēšana - aparatūras skenēšanas izšķirtspēja - 600 x 600 DPI
Skenēšana - skenēšanas failu formāti - TIFF
Skenēšana - skenēšanas kvalitāte (krāsaina, melnraksta) - 200 DPI
Skenēšana - skenēšanas kvalitāte (krāsaina, normāla) - 300 DPI
Skenēšana - skenēšanas kvalitāte (krāsaina, vislabākā) - 600 DPI
Svars un izmēri - Izmēri (WxDxH) - 1771 x 1010 x 1124 mm
Svars un izmēri - Svars - 103 kg
URL - https://h10010.www1.hp.com/wwpc/uk/en/ga/WF06b/18972-18972-3328061-3328078-3328078-4214021-4184688.html
Veiktspēja - Iebūvēts procesors - Intel® Pentium® M
Veiktspēja - Iekšējā atmiņa - 32768 MB
Veiktspēja - Iekšējās atmiņas ietilpība - 160 GB
Veiktspēja - Procesora frekvence - 800 MHz
Veiktspēja - Uzglabāšanas līdzekļi - HDD
Zīmols - HP
BrandPartCode - CN727A
Other features - Acoustic pressure emissions - 43 dB
Other features - Photo paper - Y
Other features - Line accuracy - +/- 0.1%
Other features - Maximum scan size - 914 x 2378 mm
Other features - Roll maximum input - 2
Other features - Coated paper - Y
Operational conditions - Storage relative humidity (H-H) - 0 - 95%
Operational conditions - Storage temperature (T-T) - -25 - 55 °C
Printing - Print head nozzles - 1056
Printing - Number of print cartridges - 6
Printing - Print speed (normal quality) - 51 m²/h
Printing - Maximum resolution - 2400 x 1200 DPI
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 20 - 80%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 5 - 40 °C
WarrantyInfo - Two-year limited hardwareWarranty and support options vary by product, country and local legal requirements.
GTIN - 884962223925
GTIN - 0884962223925
GTIN - 885631407127
GTIN - 0885631407127
GTIN - 885631407134
GTIN - 0885631407134
GTIN - 885631407141
GTIN - 0885631407141
GTIN - 885631407158
GTIN - 0885631407158
GTIN - 885631407165
GTIN - 0885631407165
GTIN - 886111261628
GTIN - 0886111261628
Packaging data - Package dimensions (WxDxH) - 1930 x 766 x 827 mm
Packaging data - Package weight - 135 g
Sustainability - Sustainability certificates - ENERGY STAR
Power - Power consumption (standby) - 41 W
Power - Power consumption (typical) - 120 W
Category - Large Format Printers
Copying - Copier resize - 25 - 400%
Copying - Maximum number of copies - 99 copies
LongDesc - The HP Designjet T2300 eMFP is the first-ever Web-ready printing system for design teams. It lets you access Print Apps directly from the touch screen, so adding new functions is easy; and it comes with HP ePrint & Share.
Features
Access and print on the go – scan content to the Web.
- Instantly scan drawings and sketches and upload content to the Web1 for easy access and sharing.
- Print and share files over the Web – or directly from the touch screen, with HP ePrint & Share, an HP Web library of print-friendly files that connects your projects, team, and printers.
- HP makes it easier than ever to print wherever you happen to be: print directly from your USB flash drive, no PC required.
- Print to any HP Designjet printer without installing any drivers if you're in a new location.
Instantly share and manage content with your teams, partners and clients.
- Highlight sketches and hand annotations in vibrant colour, and scan and send them to remote team members and contractors.
- Enable effective collaboration: simply scan print-ready files direct to HP ePrint & Share, email or both.
- Work on multiple projects at the same time with two online media rolls and smart switching.
- Count on consistent, quality results when you use HP media with embedded print profiles and Original HP supplies – the print is right the first time, every time.
So easy and intuitive, you’ll love using it.
- HP makes it easy with an eMFP that lets you print, scan, and copy with the simple click of a button, and reduce error, intervention and waste with automated colour calibration.
- Create a print-ready PDF file at the same time you print with HP ePrint & Share
- Preview your pages with an intuitive colour touch screen that’s incredibly easy to use and enables accurate, real-time print layout previews.
- Web-ready and easy to update.
LongProductName - Designjet T2300 eMultifunction Printer
LongSummaryDescription - HP Designjet T2300. Maximum resolution: 2400 x 1200 DPI, Printing colours: Cyan, Magenta, Matte black, Photo black, Yellow, Print speed (normal quality): 51 m²/h. Copier resize: 25 - 400%, Maximum number of copies: 99 copies. Hardware scan resolution: 600 x 600 DPI, Scan file formats: TIFF. Maximum print size: A0 (841 x 1189 mm), ISO A-series sizes (A0...A9): A0,A1,A2,A3,A4, Media thickness: 0.8 mm. USB connector: USB Type-A
Title - HP Designjet T2300 large format printer Colour 2400 x 1200 DPI A0 (841 x 1189 mm) Ethernet LAN
Paper handling - Recommended media weight - 60 - 328 g/m²
Paper handling - ISO A-series sizes (A0...A9) - A0,A1,A2,A3,A4
Paper handling - Maximum print size - A0 (841 x 1189 mm)
Paper handling - Maximum roll diameter - 13.5 cm
Paper handling - Maximum roll length - 91 м
Paper handling - Media thickness - 0.8 mm
Paper handling - Roll paper - Y
Printing - Colour - Y
Printing - Printing colours - Cyan, Magenta, Matte black, Photo black, Yellow
ProductName - Designjet T2300
Ports & interfaces - RJ-45 ports quantity - 1
Ports & interfaces - Ethernet LAN - Y
Ports & interfaces - USB 2.0 ports quantity - 1
Ports & interfaces - USB port - Y
Ports & interfaces - USB connector - USB Type-A
ShortSummaryDescription - HP Designjet T2300, 2400 x 1200 DPI, Cyan, Magenta, Matte black, Photo black, Yellow, 51 m²/h, 25 - 400%, 99 copies, 600 x 600 DPI
Scanning - Hardware scan resolution - 600 x 600 DPI
Scanning - Scan file formats - TIFF
Scanning - Scan quality (colour, draft) - 200 DPI
Scanning - Scan quality (colour, normal) - 300 DPI
Scanning - Scan quality (colour, best) - 600 DPI
Weight & dimensions - Dimensions (WxDxH) - 1771 x 1010 x 1124 mm
Weight & dimensions - Weight - 103 kg
URL - https://h10010.www1.hp.com/wwpc/uk/en/ga/WF06b/18972-18972-3328061-3328078-3328078-4214021-4184688.html
Performance - Built-in processor - Intel® Pentium® M
Performance - Internal memory - 32768 MB
Performance - Internal storage capacity - 160 GB
Performance - Processor frequency - 800 MHz
Performance - Storage media - HDD
Brand - HP
`
11 814,05 €
Hewlett Packard Designjet T2300 eMFP
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas