Canon PIXMA TS3450

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 661527 Preces kods: 4463C006
Noliktavā >50 gab.
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
58,03 €
Piegādes veidi Par piegādi
  • Piegāde uz DPD Pickup Paku Skapi bez maksas: trešdien, 05.04.2023
  • Piegāde uz Latvijas pasta nodaļu, paku skapi, vai Circle K bez maksas: trešdien, 05.04.2023
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: trešdien, 05.04.2023
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: trešdien, 05.04.2023
  • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: pirmdien, 03.04.2023 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 4800 x 1200 dpi
  • Drukas veids: Tintes
  • Drukāšanas ātrums (mono): 8 lpp/min
  • Max. apdrukas izmērs: A4
  • Kartridžu skaits: 2
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 4800 x 1200 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 8 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Ir

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 2

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Nav

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

USB Kabelis
Papildus specifikācija
Apraksts - Canon PIXMA TS3450 Bezvadu krāsu daudzfunkcionālais tintes foto printeris Kompakts un ērti lietojams printeris, skeneris un kopētājs. To ir vienkārši iestatīt, un bezvadu savienojums ir pieejams ar vienu pogas pieskārienu. Pārvaldiet to attālināti, izmantojot jaunākās tehnoloģijas: varat kopēt, skenēt vai drukāt no viedtālruņa un planšetdatora, izmantojot Canon PRINT lietotni, vai drukāt bez lietotnes, izmantojot AirPrint (iOS) un Mopria (Android). Piekļuves punkta režīms ļauj pieslēgt ierīci tieši printerim bez nepieciešamības izmantot interneta savienojumu vai maršrutētāju. Saglabājiet dokumentu skaidrību un spilgtus attēlus ar FINE kasetnēm, kā arī radoši darbojieties ar Easy-PhotoPrint Editor lietotni un Canon Creative Park. Šis daudzfunkcionālais tintes printeris ir ideāls pirmais printeris ar būtiskām funkcijām par pieņemamu cenu.
Apraksts - Krāsu tips: Krāsains, 1 mēneša noslodze: Nav informācijas, Drukāšanas tehnoloģija: Tintes, Izšķirtspēja: 4800 x 1200 dpi, Ātrums (melnbalts): 7.7 lpp/min., Ātrums (krāsains): 4 lpp/min., Operatīvā atmiņa: Nav zināms, Max papīra formāts: A4, Duplex režīms: Nav, Pieslēguma tips: USB 2.0, Wifi: Ir, Faksa funkcionalitāte: Nav, Atmiņa faksam: Nav, Kopēšanas funkcionalitāte: Ir, Kopēšanas ātrums (melnbalts): 20 kopijas min., Kopēšanas ātrums (krāsains): 20 kopijas/min, Skenēšanas funkcionalitāte: Ir, Skenēšanas izšķirtspēja: 600 x 1200 dpi, Garantija: 2 gadi
Atbalstītais papīrs - Maksimālā papīra ievade - 60
Atbalstītais papīrs - Maksimālā papīra ievade - 60
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 10 × 15 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 10 × 15 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 13 × 13 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 13 × 13 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 13 × 18 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 13 × 18 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A4
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A4
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - B5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - B5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - Juridiskais
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - Juridiskais formāts
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - Vēstule
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - Vēstuļu formāts
Atbalstītais papīrs - Papīra svars - 64 – 105 g/m²
Atbalstītais papīrs - Papīra svars - 64 – 105 g/m²
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Dokumentu papīrs
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Fotopapīrs
Atbalstītais papīrs - Papīra veidi - Fotopapīrs
Atbalstītais papīrs - Papīra veidi - Papīrs dokumentiem
Atbalstītie papīra veidi - Maksimālā papīra ievade - 60
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - 10 × 15 cm
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - 13 × 13 cm
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - 13 × 18 cm
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - A4
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - A5
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - B5
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - Juridiskais
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - Vēstule
Atbalstītie papīra veidi - Papīra svars - 64 – 105 g/m²
Atbalstītie papīra veidi - Papīra veidi - Dokumentu papīrs
Atbalstītie papīra veidi - Papīra veidi - Fotopaber
BrandPartCode - 4463C006
category_en - Printeri un piederumi
category_et - Printeri un piederumi
category_lv - Printeri un piederumi
category_ru - Printeri un piederumi
description_et - Drukāt, kopēt, skenēt Jums patiks Canon PIXMA TS3450 sērijas vienkāršais lietojums. Tas ir kompakts, pieejams un viegli lietojams printeris, kas ir ideāls "viss vienā". Tas nodrošina saderību ar viedtālruņiem, skaidru 1,5 collu melnbaltu LCD ekrānu un skaidru, skaidru drukāšanu gan dokumentiem, gan fotoattēliem. Viedā savietojamība Kompakts, moderns dizains un lieliska lietojamība - varat drukāt, kopēt un skenēt no planšetdatora vai viedtālruņa, izmantojot bezvadu savienojumu un vienkāršu saskarni. Viegla iestatīšana Ar bezvadu savienojumu ar vienu pieskārienu, intuitīvu 1,5 collu melnbaltu LCD ekrānu un vēl vieglāku iestatīšanu, sākt darbu ir vieglāk nekā jebkad. Bezrūpīga fotogrāfiju drukāšana Tikai 65 sekundēs izdrukājiet līdz pat 5 × 7 collu fotogrāfijas bez malām un 4 × 6 collu izdrukas. Savienojiet tieši ar kameru, izmantojot Wi-Fi PictBridge tehnoloģiju.
description_lv -
description_lv - Drukāt, kopēt, skenēt: tas ir tik vienkārši! Jums patiks Canon PIXMA TS3450 sērijas vienkāršais lietojums. Tā ir kompakta, pieejama un viegli lietojama, tā ir ideāli universāla ierīce. Tā nodrošina saderību ar viedtālruņiem, skaidru 1,5" mono LCD displeju un skaidru, asu teksta un fotoattēlu drukāšanu. Gudra vienkāršība Ar kompaktu, modernu dizainu un izcilu vērtību varat bez piepūles drukāt, skenēt un kopēt. Tas ir tik vienkārši! Savietojamība ar tehniskajām ierīcēm Varat drukāt, kopēt un skenēt no planšetdatora vai viedtālruņa, pateicoties bezvadu savietojamībai un tīrai, vienkāršai saskarnei Īpaši vienkārša iestatīšana Jūs varēsiet sākt darbu īsākā laikā nekā jebkad agrāk, pateicoties bezvadu savienojamībai ar vienu pieskārienu un vienkāršākai iestatīšanas procedūrai Redzams ir ticams Stāvokļa atjauninājumi ir skaidri redzami kristāldzidrajā 1,5" mono segmenta LCD ekrānā Dzīvi bez malām Varat drukāt fotogrāfijas bez malām līdz pat 5 × 7" izmērā; 4 × 6" fotogrāfiju izdrukā tikai 65 sekundēs. Savienojiet tieši ar savu kameru, izmantojot Wi-Fi PictBridge tehnoloģiju.
description_ru -
description_short_en - Daudzfunkcionāls daudzfunkcionāls daudzfunkcionāls printeris Drukāt, skenēt un kopēt, izmantojot viedierīci Ideāli piemērots mājas lietotājiem Ērts 1,5" LCD ekrāns Canon Print, AirPrint un Mopria atbalsts
description_short_et - Kompakts, daudzfunkcionāls tintes printeris Drukāt, skenēt un kopēt no viedierīces Ideāli piemērots mājas lietotājiem Ērts 1,5 collu LCD ekrāns Canon Print, AirPrint un Mopria atbalsts
description_short_lv -
description_short_ru - Kompakts daudzfunkcionāls tintes printerisSpiest, skenēt un kopēt, izmantojot viedierīciIdeāli piemērots mājas lietotājamPiemērots 1,5" LCD ekrānsPatīkams Canon Print, AirPrint un Mopria atbalsts
Dizains - Augstums (mm) - 145
Dizains - displejs - LCD
Dizains - Dziļums (mm) - 327
Dizains - Iebūvēts displejs - Y
Dizains - Krāsa - Black
Dizains - Krāsa - Black
Dizains - Krāsa - Melna / sudrabota
Dizains - Krāsa - Must
Dizains - Krāsu displejs - Y
Dizains - Platums (mm) - 435
Dizains - Produkta krāsa - Black
Dizains - Svars (g) - 4000
Dizains - Tirgus pozicionēšana - Uzņēmējdarbība
Dizains - Vadības veids - Pogas
Dizains > Produkta krāsa - Black
Drukas iekārtas tehniskie dati - Dupleksa drukāšana - Rokasgrāmata
Drukāšana - abpusēja drukāšana - Y
Drukāšana - abpusējas drukāšanas režīms - Rokasgrāmata
Drukāšana - Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) krāsains - 4 ipm
Drukāšana - Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) mono - 7,7 ipm
Drukāšana - maksimālā izšķirtspēja - 4800 x 1200 DPI
Drukāšana > Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) krāsains - ipm
Drukāšana > Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) mono - ipm
Drukāšanas tehnoloģija > Maksimālā izšķirtspēja - 4800 x 1200 DPI
Drukāšanas ātrums PPM - 7
EAN - 4549292165678
EANCode - 4549292165678
Eans - 4549292165678
Ekspluatācijas apstākļi - Darba relatīvais mitrums (H-H) - 10 - 80%
Ekspluatācijas apstākļi - Darba temperatūra (T-T) - 15 - 30 °C
Enerģijas padeve - maiņstrāvas ieejas spriegums - 100 - 240 V
feature_group_et - Printerid
feature_group_ln - Printeri
feature_group_lv - Printeri
feature_group_ru - Printeri
Funkcijas - Drukāšanas kārtridžu skaits - 2
Funkcijas > Multivides veids - Parasts papīrs, Photo Paper Plus Glossy II (PP-201), Photo Paper Glossy "Everyday Use" (GP-501), Magnētiskais fotopapīrs (MG-101), Atkārtoti līmējams fotopapīrs (RP-101), Canon Red Label Superior (WOP111), Canon Oce Office Colour Paper (SAT213).
Funkcijas > Produkta tips - Tintes daudzfunkcionālais printeris
Garantija - 12
Garantija - 12/24 mēneši
GarantijaInformācija - 2 gadi
GRUPA1 - Printeris/kopētājs/faksa aparāts
GRUPA2 - Tintes printeris All In One
GTIN - 4549292165678
HST NUMERIS - 4463C006
Ieejas jauda > Standarta ieejas jauda - 60 lapas
Ieejas un izejas jauda - Ieejas paplātes kopējais skaits - 1
Ieejas un izejas jauda - Kopējā ieejas jauda - 60 lapas
Iepakojuma apraksts > Iepakojuma daudzums - 1,00 pcs
Iepakojuma elementi > EEIA nodoklis - Jā
Iepakojuma iezīmes > Akumulators ar pildījumu - Nē
Iepakojuma iezīmes > Koka - 2.00 g
Iepakojuma iezīmes > Papīrs/kartons - 1000 g
Iepakojuma saturs - iekļauts(-i) kasetne(-es) - Y
Iepakojuma īpašības > Bruto augstums (mm) - 390 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto dziļums (mm) - 195 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto platums (mm) - 485 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto svars - 5.45 kg
Iepakojuma īpašības > PET - 114.00 g
Iepakojuma īpašības > Plastmasa (bez PET) - 240 g
Iepakojuma īpašības > Taras svars (kg) - 1.24 kg
Iepakojuma īpašības > Tilpums (m3) - 0.03688425 m³
Ievades jauda > Standarta papīra paplātes skaits -
Ilgtspēja - Ilgtspējas atbilstība - Y
ImageUrl - https://www.balticdata.lv/Gfx/ProductImages/Info/Product_70249_1.png
Izejmateriāli - XL tintes kārtridži - CL-546XL
Izejmateriāli - XL tintes kārtridži - PG-545XL
Izmēri - 43.5x32.7x14.5cm
IZSTRĀDĒTĀJS - CANON
Izvades jauda > Standarta izvades jauda - lapas
Izšķirtspēja līdz - 4800x1200 dpi
Jauda - maiņstrāvas ieejas frekvence - 50/60 Hz
Kategorija - Biroja tehnika :: Multifunkcionālie (Daudzfunkciju) printeri
Kategorija - Daudzfunkciju printeri
Kategorija - Root/Elektronika/PC perifērijas iekārtas/Printeri, 3D printeri un ploteri/Inkjet printeris
Kategorijas kods - AIO
Kods - 4463C006
Komplekta funkcijas > WEE klasifikācija - CL109:5:2017-04-01
Konstrukcija - augstums (mm) - 145
Konstrukcija - augstums (mm) - 145
Konstrukcija - augstums (mm) - 145
Konstrukcija - dziļums (mm) - 327
Konstrukcija - dziļums (mm) - 327
Konstrukcija - dziļums (mm) - 327
Konstrukcija - platums (mm) - 435
Konstrukcija - platums (mm) - 435
Konstrukcija - platums (mm) - 435
Konstrukcija - svars (g) - 4000
Konstrukcija - svars (g) - 4000
Konstrukcija - svars (g) - 4000
Kopētāja specifikācijas - Kopiju skaits - 20
Kopētāja specifikācijas - Kopiju skaits - 20
Kopētāja specifikācijas - Kopiju skaits - 20
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas tālummaiņa - 25 – 400 %
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas ātrums - sESAT: 3 ipm
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas ātrums - sESAT: 3 ipm
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas ātrums - sFCOT: 27 s
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas ātrums - sFCOT: 27 sek.
Kopētāja specifikācijas - Palielinājums/samazinājums - 25 – 400 %
Kopētāja tehniskie dati - Kopiju skaits - 20
Kopētāja tehniskie dati - Kopētāja ātrums - sESAT: 3 ipm
Kopētāja tehniskie dati - Kopētāja ātrums - sFCOT: 27 s
Kopētāja tehniskie parametri - Kopēšanas ātrums - sESAT: 3 attēli/min
Kopētāja tehniskie parametri - Kopēšanas ātrums - sFCOT: 27 s
Kopētājierīces tehniskie dati - Palielināt/izslēgt - 25 – 400 %
Kopētāju tehniskās specifikācijas - Samazināšana/atjaunināšana - 25 – 400 %
Kopēšana - Kopētāja izmēra maiņa - 25 - 400%
Kopēšana - Kopēšana - Krāsu kopēšana
Kopēšana - Maksimālais kopiju skaits - 20 eksemplāri
Kopēšana - N-in-1 kopēšanas funkcija - Y
Kopēšana - N-in-1 kopēšanas funkcija (N=) - 2
Kopēšanas funkcija - Jā
Krāsa - Black
Krāsu druka - Jā
LargeDescHTML - Vienkrša tintes nomaiaFINE kasetnesNezaudjiet savienojumuCanon PRINT lietojumprogramma, AirPrint (iOS) un Mopria (Android)Izmantojiet mkoniPIXMA Cloud Link, izmantojot Canon PRINT lietojumprogrammuIeldjiet ar prliecbuPapra padeve no aizmuguresSkaidrs ekrns1,5 collu melnbaltais LCD ekrnsEnerijas taupšanaAutomtiska ieslgšanas un izslgšanas funkcijaSkaidrs un assAss teksts dokumentosDruka ldz malmFotoattli bez apmalm ldz 5 x 7 collm
LongDesc - PIXMA TS3450 ir kompakts un ērti lietojams printeris, skeneris un kopētājs. To ir vienkārši iestatīt, un bezvadu savienojumu var izveidot, nospiežot vienu pogu. Pārvaldiet to attālināti, izmantojot jaunākās tehnoloģijas: varat kopēt, skenēt vai drukāt no viedtālruņa un planšetdatora, izmantojot Canon PRINT lietotni, vai drukāt bez lietotnes, izmantojot AirPrint (iOS) un Mopria (Android). Piekļuves punkta režīms ļauj pieslēgt ierīci tieši printerim bez nepieciešamības izmantot interneta savienojumu vai maršrutētāju. Saglabājiet dokumentu skaidrību un spilgtus attēlus ar FINE kasetnēm, kā arī radoši darbojieties ar Easy-PhotoPrint Editor lietotni un Canon Creative Park. Šis daudzfunkcionālais tintes printeris ir ideāls pirmais printeris ar būtiskām funkcijām par pieņemamu cenu. Ar kompakto, moderno dizainu un izcilo vērtību varat bez piepūles drukāt, skenēt un kopēt Drukājiet, kopējiet vai skenējiet no planšetdatora vai viedtālruņa, izmantojot Canon PRINT lietojumprogrammu ar bezvadu saderību un vienkāršu, vienkāršu saskarni, vai arī drukājiet bez nepieciešamības pēc lietojumprogrammas, izmantojot AirPrint (iOS) vai Mopria (Android) Sākt darbu īsākā laikā nekā jebkad, izmantojot bezvadu savienojuma pogu, lai izveidotu savienojumu ar ārējām ierīcēm, un vienkāršāku iestatīšanas procedūru Statusa atjauninājumi ir skaidri redzami uz 3.8 cm mono segmenta LCD ekrāns Universālā aizmugurējā paplātē var ievietot atkārtoti uzlīmējamu fotopapīru, magnētisko fotopapīru, kvadrātveida nesējus un dažāda veida fotopapīru radošiem projektiem Savienojiet tieši ar kameru, izmantojot Wi-Fi PictBridge¹ tehnoloģiju Drukājiet fotogrāfijas bez malām līdz 5x7" izmērā; 4x6" fotogrāfija tiek izdrukāta tikai 65 sekundēs²
LongProductName - PIXMA TS3450 bezvadu krāsu daudzfunkcionālais tintes foto printeris, melns
LongSummaryDescription - Canon PIXMA TS3450. Drukāšanas tehnoloģija: Drukas tehnoloģija: tintes strūklas, Drukāšana: Maksimālā izšķirtspēja: Krāsu drukāšana, Maksimālā izšķirtspēja: Maksimālā izšķirtspēja: 4800 x 1200 DPI. Kopēšana: Krāsaina kopēšana. Skenēšana: Krāsaina skenēšana, optiskā skenēšanas izšķirtspēja: 600 x 1200 DPI. Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs: A4. Wi-Fi. Produkta krāsa: melna.
Loģistikas dati - Harmonizētās sistēmas (HS) kods - 84433100
MacOS OS saderība - Jā
Materiāli - lielas ietilpības kārtridži - CL-546XL
Materiāli - lielas ietilpības kārtridži - PG-545XL
Materiāli - Piemērotas tintes - CL-546
Materiāli - Piemērotas tintes - PG-545
Materiāli - Piemērota tinte - CL-546
Materiāli - Piemērota tinte - PG-545
Materiāli - XL tintes kasetnes - CL-546XL
Materiāli - XL tintes kasetnes - PG-545XL
Modeļa nosaukums - TS3450
name_et - Canon daudzfunkcionālais printeris PIXMA TS3450, melns
Nosaukums - Canon Pixma TS3450 Black
Nosaukums - Canon Pixma TS3450 melns
Nosaukums - Canon PIXMA TS3450 tintes printeris A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
Nosaukums - Canon tintes printeris PIXMA TS3450 krāsains, tintes printeris, A4, Wi-Fi, melns
nosaukums_lv - Canon daudzfunkcionālais printeris PIXMA TS3450, melns
nosaukums_lv - Canon daudzfunkcionālais printeris PIXMA TS3450, melns
nosaukums_ru - Canon PIXMA TS3450 daudzfunkcionālais printeris, melns
Palīgmateriāli - Lieljaudas kārtridži - CL-546XL
Palīgmateriāli - Lieljaudas kārtridži - PG-545XL
Palīgmateriāli - Tintes tips - CL-546
Palīgmateriāli - Tintes tips - PG-545
PANTS1 - PIXMA TS3450 EUR MELNS
PANTS2 -
Papīra apstrāde - drukāšanas multivides izmēri bez malām - 8,9x8,9, 10x15
Papīra apstrāde - Foto papīra izmēri - 10x15 cm
Papīra apstrāde - ISO A sērijas izmēri (A0...A9) - A4, A5
Papīra apstrāde - Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs - A4
Papīra apstrāde - Papīra paplātes datu nesēju veidi - Glancēts papīrs, augstas izšķirtspējas papīrs
Papīra apstrāde > Maksimālais drukas izmērs - A4
Papīra atbalsts - Maksimālā papīra ievade - 60
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - 10 × 15 cm
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - 13 × 13 cm
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - 13 × 18 cm
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - A4
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - A5
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - B5
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - Juridiskais
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - Vēstule
Papīra atbalsts - Papīra svars - 64 – 105 g/m²
Papīra atbalsts - Papīra veidi - Fotopapīrs
Papīra atbalsts - Papīra veidi - Līmpapīrs
Papīra formāts un izmērs (mm) - A4/210 C- 297
Piegādes kastes augstums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 39.5 cm
Piegādes kastes daudzums - 1
Piegādes kastes dziļums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 48.5 cm
Piegādes kastes platums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 19.5 cm
Piegādes kastes svars Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 5.35 kg
Piegādājamie materiāli - Savietojamās tintes veidi - CL-546
Piegādājamie materiāli - Savietojamās tintes veidi - PG-545
Pilna apraksta līnija - Termiskā tintes printeris|TS3450|USB 2.0|WiFi|Windows 10|Windows 8|Windows 7|MacOS|Papīra izmērs A4/210 C- 297|Rezolūcija 4800x1200 dpi|Rezultāts 4800x1200 dpi|Rakstīšanas ātrums PPM 7|Kopēšana|Skenēšana|Krāsu drukāšana|Pierīces krāsa melna|Izmēri 43.5x32.7x14.5cm
Poligrāfija - Drukāšanas tehnoloģija - Tintes printeris
Poligrāfija - Ekonomiskā drukāšana - Y
Poligrāfija - Poligrāfija - Krāsu druka
Poligrāfija > DVD/CD drukāšana -
Printera specifikācijas - Divpusēja drukāšana - Rokasgrāmata
Printera specifikācijas - Divpusēja drukāšana - Rokasgrāmata
Printera specifikācijas - Divpusējā druka - Manuāla
Printera specifikācijas - Drukas galviņa - FINE
Printera specifikācijas - Drukas galviņa - FINE
Printera specifikācijas - Drukas izšķirtspēja - 4800 × 1200 dpi
Printera specifikācijas - Drukas tehnoloģija - 2 FINE kasetnes (melna un krāsu)
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - Krāsaina: 4 attēli minūtē
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - Monohromā: 7,7 collas/min.
Printera specifikācijas - Drukāšanas izšķirtspēja - 4800 × 1200 dpi
Printera specifikācijas - Drukāšanas izšķirtspēja - 4800 × 1200 dpi
Printera specifikācijas - Drukāšanas tehnoloģija - 2 FINE kārtridži (melns un krāsains)
Printera specifikācijas - Drukāšanas tehnoloģija - 2 FINE kārtridži (melns un krāsains)
Printera specifikācijas - Drukāšanas ātrums - Krāsa: 4 attēli/min
Printera specifikācijas - Drukāšanas ātrums - Krāsa: 4 ipm
Printera specifikācijas - Drukāšanas ātrums - Melnbalts: 7,7 attēli/min
Printera specifikācijas - Drukāšanas ātrums - Vienkrāsaini: 7,7 ipm
Printera tehniskie dati - Drukas galviņa - FINE
Printera tehniskie dati - Drukāšanas tehnoloģija - 2 FINE kasetes (melna un krāsaina)
Printera tehniskie dati - Drukāšanas ātrums - Krāsa: 4 attēli minūtē
Printera tehniskie dati - Drukāšanas ātrums - Melnbalts: 7,7 ipm
Printera tehniskie dati - Printera izšķirtspēja - 4800 × 1200 dpi
Printera tehniskie parametri - Drukāšanas galviņa - FINE
Printeru tehnoloģija - Termiskā tintes strūklas drukāšana
ProducerCode - 4463C006AA
Produkta nosaukums - TS3450
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Apple iOS
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Apple iOS
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Apple iOS
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Chrome OS
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Chrome OS
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Chrome OS
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Mac OS 10.12 vai jaunāka
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Mac OS 10.12 vai jaunāka versija
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Mac OS 10.12 vai jaunāka versija
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 7
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 7
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 7
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 8
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 8
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 8
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 10
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 10
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 10
Programmatūra - savietojamas operētājsistēmas - Apple iOS
Programmatūra - savietojamas operētājsistēmas - Chrome OS
Programmatūra - savietojamas operētājsistēmas - Mac OS 10.12 vai jaunāka versija
Programmatūra - savietojamas operētājsistēmas - Windows 7
Programmatūra - savietojamas operētājsistēmas - Windows 8
Programmatūra - savietojamas operētājsistēmas - Windows 10
Pārdevēja mājas lapa - www.canon-europe.com/printers/pixma-ts3450-series/specifications/
Ražotāja produkta nosaukums - PIXMA TS3450
Ražotāja produktu grupa - Tintes printeris
ražotāja_kods - 4463C006
Ražotājs - Canon
Saite - https://www.canon-europe.com/printers/pixma-ts3450-series/specifications/
Savienojamība - Bezvadu - Jā
Savienojamība - Bezvadu - Wi-Fi
Savienojamība - bezvadu savienojums - Jā
Savienojamība - bezvadu savienojums - WiFi
Savienojamība - Bezvadu tīkls - Jah
Savienojamība - Bezvadu tīkls - WiFi
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Apple AirPrint
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Apple AirPrint
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Canon PRINT Tintes printeris/SELPHY
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Canon PRINT Tintes printeris/SELPHY
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Easy-PhotoPrint redaktors
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Easy-PhotoPrint redaktors
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Mopria
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Mopria
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Mākoņa saite
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Mākoņa saite
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Apple AirPrint
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Canon PRINT Tintes printeris/SELPHY
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Easy-PhotoPrint redaktors
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Mopria
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Mākoņa saite
Savienojamība - USB 2.0 - Jah
Savienojamība - USB 2.0 - Jā
Savienojamība - USB 2.0 - Jā
Savienojamības porti un saskarnes - USB ports - Y
Savienojamības porti un saskarnes - USB savienotājs - USB tipa B
Savienojumi un saskarnes > Interfeiss - USB-B, Wi-Fi
Savienojums - Bezvadu tīkls - Jā
Savienojums - Bezvadu tīkls - WiFi
Savienojums - Pieteikumu atbalsts - Apple AirPrint
Savienojums - Pieteikumu atbalsts - Canon PRINT Tintes printeris/SELPHY
Savienojums - Pieteikumu atbalsts - Easy-PhotoPrint redaktors
Savienojums - Pieteikumu atbalsts - Mopria
Savienojums - Pieteikumu atbalsts - Mākoņa saite
Savienojums - USB 2.0 - Jā
ShortDescription - tintes | krāsaina | A4 | drukāšana | kopēšana | skenēšana | USB | WiFi
ShortSummaryDescription - Canon PIXMA TS3450, Tintes printeris, Krāsaina drukāšana, 4800 x 1200 DPI, Krāsaina kopēšana, A4, Melns
Sistēmas prasības - Atbalstītās Windows operētājsistēmas - Y
Skenera specifikācijas - Maksimālais dokumenta izmērs - 216 × 297 mm
Skenera specifikācijas - Maksimālais dokumenta izmērs - 216 × 297 mm
Skenera specifikācijas - Maksimālais dokumenta izmērs - 216 × 297 mm
Skenera specifikācijas - Skenera izšķirtspēja (optiskā) - 600 × 1200 dpi
Skenera specifikācijas - Skenera izšķirtspēja (optiskā) - 600 × 1200 dpi
Skenera specifikācijas - skenera krāsu dziļums - Hall skala: 16 bitu/8 bitu
Skenera specifikācijas - skenera krāsu dziļums - Krāsas: RGB 16 bitu/8 bitu
Skenera specifikācijas - Skenera optiskā izšķirtspēja - 600 × 1200 dpi
Skenera specifikācijas - Skenera tehnoloģija - CIS
Skenera specifikācijas - Skenera tehnoloģija - CIS
Skenera specifikācijas - Skenera tehnoloģija - CIS
Skenera specifikācijas - Skenēšanas dziļums - Krāsa: RGB 16 bitu/8 bitu
Skenera specifikācijas - Skenēšanas dziļums - Krāsa: RGB 16 bitu/8 bitu
Skenera specifikācijas - Skenēšanas dziļums - Pelēko toņu skala: 16 bitu/8 bitu
Skenera specifikācijas - Skenēšanas dziļums - Pelēkā krāsā: 16 bitu/8 bitu
Skenera tehniskie dati - Maksimālais dokumenta izmērs - 216 × 297 mm
Skenera tehniskie dati - Optiskā skenera izšķirtspēja - 600 × 1200 dpi
Skenera tehniskie dati - Skenera krāsu dziļums - Krāsa: RGB 16 bitu/8 bitu
Skenera tehniskie dati - Skenera krāsu dziļums - Pelēkā skala: 16 bitu/8 bitu
Skenera tehniskie dati - Skenera tehnoloģija - CIS
Skenēšana - ievades krāsu dziļums - 16 bit
Skenēšana - Ievades pelēkās skalas dziļums - 16 bit
Skenēšana - izejas krāsu dziļums - 16 bit
Skenēšana - optiskās skenēšanas izšķirtspēja - 600 x 1200 DPI
Skenēšana - Skenēšana - Krāsu skenēšana
Skenēšana > Maksimālā skenēšanas izšķirtspēja - 600 x 1200 DPI
Skenēšanas funkcija - Jā
Starling - N
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 72
Svars - 5.2
Svars un izmēri - Augstums - 145 mm
Svars un izmēri - Dziļums - 327 mm
Svars un izmēri - Platums - 435 mm
Svars un izmēri - Svars - 4 kg
svītrkods - 4549292165678
Tehniskā informācija > Funkcijas - Wi-Fi, drukāšana, kopēšana, skenēšana, mākoņdatošana
Tehniskā informācija > Garantija - 12 mēneši
Tehniskā informācija > Neto svars - 4.21 kg
Tīklošana > Ethernet LAN - Nē
Tīklošana > Wi-Fi - Jā
Tīkls - Drošības algoritmi - WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK
Tīkls - Mobilās drukāšanas tehnoloģijas - Apple AirPrint, Mopria Print Service
Tīkls - Wi-Fi - Y
Tīkls - Wi-Fi standarti - 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n).
URL - https://www.canon.co.uk/
USB 2.0 saskarne - Jā
Veiktspēja > Drukāšana - Krāsa
Veiktspēja > Drukāšanas krāsas -
Veiktspēja > Drukāšanas kārtridžu skaits - 2
Veiktspēja > Drukāšanas tehnoloģija - Tintes printeris
Veiktspēja > Dubultās funkcijas - Jā
Veiktspēja > Fakss - Nē
Veiktspēja > Kopēšana - Jā
Veiktspēja > Skenēšana - Krāsa
Vienība Neto svars - 4 kg
Vienības bruto svars - 5.35 kg
Vienības kastes augstums - 0.395
Vienības kastes garums - 0.485
Vienības kastes platums - 0.195
Vienība Slikts tilpums - 0,0373571 kubikmetru
Vispārīgi - Barošanas avots - 100 – 240 V AC, 50/60 Hz
Vispārīgi - Barošanas avots - 100 – 240 V AC, 50/60 Hz
Vispārīgi - Barošanas avots - 100 – 240 V AC, 50/60 Hz
Vispārīgi - Display - 1,5"
Vispārīgi - Display - LCD
Vispārīgi - Displejs - 1.5"
Vispārīgi - Displejs - 1.5"
Vispārīgi - Displejs - LCD
Vispārīgi - Displejs - LCD
Vispārīgi - Dzirdams troksnis - 48 dB
Vispārīgi - Ekrāns - 1,5"
Vispārīgi - Ekrāns - LCD
Vispārīgi - Funkcijas - Bezapmales drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Bezpeļņas drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāt
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana bez malām
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana bez malām
Vispārīgi - Funkcijas - Foto drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Foto izdruka
Vispārīgi - Funkcijas - Foto izdruka
Vispārīgi - Funkcijas - Fotoprint
Vispārīgi - Funkcijas - Kopēšana
Vispārīgi - Funkcijas - Kopēšana
Vispārīgi - Funkcijas - Kopēšana
Vispārīgi - Funkcijas - Kopēšana no
Vispārīgi - Funkcijas - Skenēt
Vispārīgi - Funkcijas - Skenēt uz
Vispārīgi - Funkcijas - Skenēšana
Vispārīgi - Funkcijas - Skenēšana
Vispārīgi - Funkcijas - WiFi
Vispārīgi - Funkcijas - WiFi
Vispārīgi - Funkcijas - WiFi
Vispārīgi - Funkcijas - WiFi
Vispārīgi - Ledusskapja tips - Tintes printeris
Vispārīgi - Ledusskapja tips - Universālais printeris
Vispārīgi - Tips - Tindiprinter
Vispārīgi - Tips - Tintes printeris
Vispārīgi - Tips - Tintes printeris
Vispārīgi - Tips - Universālais printeris
Vispārīgi - Tips - Viss vienā printeris
Vispārīgi - Tips - Viss vienā printerī
Vispārīgi - Trokšņa līmenis - 48 dB
Vispārīgi - Trokšņa līmenis - 48 dB
Vispārīgi - Trokšņa līmenis - 48 dB
Vispārīgi - Uzturs - 100 - 240 V maiņstrāva, 50/60 Hz
WiFi saskarne - Jā
Windows 7 OS saderība - Jā
Windows 8 OS saderība - Jā
Windows 10 OS saderība - Jā
Zīmols - Canon
zīmols - Canon
Description - Canon PIXMA TS3450 Wireless Colour All-in-One Inkjet Photo Printer Compact and easy-to-use printer, scanner and copier. It’s simple to set up, with wireless connection at the touch of a button. Control it remotely with the latest technology: you can copy, scan or print from smartphone and tablet using the Canon PRINT app, or print app-free with AirPrint (iOS) and Mopria (Android). Access Point Mode allows you to connect your device directly to the printer without the need for an internet connection or router. Keep your documents crisp and images bright with FINE cartridges, and get creative with the Easy-PhotoPrint Editor app and Canon Creative Park. This all-in-one inkjet printer is an ideal first printer, with essential features at an affordable price.
Desc - Krāsu tips: Krāsains, 1 mēneša noslodze: Nav informācijas, Drukāšanas tehnoloģija: Tintes, Izšķirtspēja: 4800 x 1200 dpi, Ātrums (melnbalts): 7.7 lpp/min., Ātrums (krāsains): 4 lpp/min., Operatīvā atmiņa: Nav zināms, Max papīra formāts: A4, Duplex režīms: Nav, Pieslēguma tips: USB 2.0, Wifi: Ir, Faksa funkcionalitāte: Nav, Atmiņa faksam: Nav, Kopēšanas funkcionalitāte: Ir, Kopēšanas ātrums (melnbalts): 20 kopijas min., Kopēšanas ātrums (krāsains): 20 kopijas/min, Skenēšanas funkcionalitāte: Ir, Skenēšanas izšķirtspēja: 600 x 1200 dpi, Garantija: 2 gadi
Поддерживаемая бумага - Максимальный ввод бумаги - 60
Atbalstītais papīrs - Maksimālā papīra ievade - 60
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - 10 × 15 см
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 10 × 15 cm
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - 13 × 13 см
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 13 × 13 cm
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - 13 × 18 см
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 13 × 18 cm
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - A4
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A4
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - A5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A5
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - B5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - B5
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - Legal
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - Juridiskais formāts
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - Letter
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - Vēstuļu formāts
Поддерживаемая бумага - Вес бумаги - 64 – 105 g/m²
Atbalstītais papīrs - Papīra svars - 64 – 105 g/m²
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Dokumentu papīrs
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Fotopapīrs
Поддерживаемая бумага - Типы бумаги - Фотобумага
Поддерживаемая бумага - Типы бумаги - Бумага для документов
Toetatud paberitüübid - Maksimaalne paberisisestus - 60
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - 10 × 15 cm
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - 13 × 13 cm
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - 13 × 18 cm
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - A4
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - A5
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - B5
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - Legal
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - Letter
Toetatud paberitüübid - Paberi kaal - 64 – 105 g/m²
Toetatud paberitüübid - Paberitüübid - Dokumendipaber
Toetatud paberitüübid - Paberitüübid - Fotopaber
BrandPartCode - 4463C006
category_en - Printers & accessories
category_et - Printerid ja tarvikud
category_lv - Printeri un piederumi
category_ru - Принтеры и принадлежности
description_et - Printige, kopeerige, skannige
Teile hakkab Canon PIXMA TS3450 seeria lihtsus kindlasti meeldima. Kompaktne, taskukohane ja kerge kasutada – ideaalne kõik-ühes printer. See pakub nutitelefoniga ühilduvust, selget 1,5-tollist mustvalget LCD-ekraani ning teravat ja selget printimist nii dokumentide kui ka fotode jaoks. Nutikas ühilduvus
Kompaktne ja modernne disain ning suurepärased kasutusvõimalused – saate printida, kopeerida ja skannida ka enda tahvelarvutist või nutitelefonist, kasutades juhtmevaba ühenduvust ning lihtsat kasutajaliidest. Lihtne seadistamine
Tänu ühe nupuvajutusega aktiveeritavale juhtmevabale ühenduvusele, intuitiivsele 1,5-tollisele mustvalgele LCD-ekraanile ja veelgi lihtsamale seadistamisele on alustamine kergem kui kunagi varem. Ääristeta fotode printimine
Saate printida kuni 5 × 7 tolliseid ääriseta fotosid ja 4 × 6 tolliseid väljatrükke kõigest 65 sekundiga. Ühendage otse oma kaameraga, kasutades Wi-Fi PictBridge’i tehnoloogiat.
description_lv -
description_en - Print, copy, scan: it’s so easy!
You’ll love the simplicity of the Canon PIXMA TS3450 Series. Compact, affordable and easy to use, it’s the perfect all-rounder. It offers smartphone compatibility, a clear 1.5" mono LCD and crisp, sharp printing for text and photos. Smart simplicity
With a compact, modern design and excellent value, you can print, scan and copy effortlessly. It’s so easy! Compatible with your tech
You can print, copy and scan from your tablet or smartphone, with wireless compatibility and clean, simple interface Super-simple setup
You’ll be up and running in less time than ever with one-touch wireless connectivity and an easier setup procedure Seeing is believing
Status updates are shown in plain sight on the crystal-clear 1.5" mono segment LCD screen Live without borders
You can print borderless photos up to 5 × 7" in size; a 4 × 6" photo prints in just 65 seconds. Connect directly to your camera with Wi-Fi PictBridge technology.
description_ru -
description_short_en - Multifunctional all-in-one printer Print, scan and copy via smart device Ideal for home users Handy 1.5" LCD screen Canon Print, AirPrint and Mopria support
description_short_et - Kompaktne kõik-ühes tindiprinter Prindi, skanni ja kopeeri nutiseadmega Ideaalne kodukasutajale Mugav 1,5-tolline LCD-ekraan Canon Print, AirPrint ja Mopria tugi
description_short_lv -
description_short_ru - Компактный струйный принтер "все в одном"Распечатывыайте, сканируйте и копируйте при помощи смарт-устройстваИдеально подходит для домашнего пользователя Удобный 1,5-дюймовый ЖК-экранПоддержка Canon Print, AirPrint и Mopria
Dizains - Augstums (mm) - 145
Design - Display - LCD
Dizains - Dziļums (mm) - 327
Design - Built-in display - Y
Design - Color - Black
Дизайн - Цвет - Черный
Dizains - Krāsa - Melna / sudrabota
Disain - Värvus - Must
Design - Colour display - Y
Dizains - Platums (mm) - 435
Design - Product colour - Black
Dizains - Svars (g) - 4000
Design - Market positioning - Business
Design - Control type - Buttons
Design > Colour of product - Black
Технические данные принтера - Двусторонняя печать - Мануальная
Printing - Duplex printing - Y
Printing - Duplex printing mode - Manual
Printing - Print speed (ISO/IEC 24734) colour - 4 ipm
Printing - Print speed (ISO/IEC 24734) mono - 7.7 ipm
Printing - Maximum resolution - 4800 x 1200 DPI
Printing > Print speed (ISO/IEC 24734) colour - ipm
Printing > Print speed (ISO/IEC 24734) mono - ipm
Print technology > Maximum resolution - 4800 x 1200 DPI
Print speed PPM - 7
EAN - 4549292165678
EANCode - 4549292165678
Eans - 4549292165678
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 10 - 80%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 15 - 30 °C
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
feature_group_et - Printerid
feature_group_en - Printers
feature_group_lv - Printeri
feature_group_ru - Принтеры
Features - Number of print cartridges - 2
Features > Media type - Plain Paper, Photo Paper Plus Glossy II (PP-201), Photo Paper Glossy "Everyday Use" (GP-501), Magnetic Photo Paper (MG-101), Restickable Photo Paper (RP-101), Canon Red Label Superior (WOP111), Canon Oce Office Colour Paper (SAT213)
Features > Product type - Inkjet Multifunctional Printer
Warranty - 12
Warranty - 12/24 months
WarrantyInfo - 2 years
GRUPPE1 - Printer/Copier/Fax
GRUPPE2 - Inkjet All In One
GTIN - 4549292165678
HSTNUMMER - 4463C006
Input capacity > Standard input capacity - 60 sheets
Input & output capacity - Total number of input trays - 1
Input & output capacity - Total input capacity - 60 sheets
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > WEEE tax - Yes
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Wooden - 2.00 g
Package features > Paper/Pasteboard - 1000 g
Packaging content - Cartridge(s) included - Y
Package features > Gross height (mm) - 390 mm
Package features > Gross depth (mm) - 195 mm
Package features > Gross width (mm) - 485 mm
Package features > Gross weight - 5.45 kg
Package features > PET - 114.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 240 g
Package features > Tare weight (kg) - 1.24 kg
Package features > Volume (m3) - 0.03688425 m³
Input capacity > Number of standard paper trays -
Sustainability - Sustainability compliance - Y
ImageUrl - https://www.balticdata.lv/Gfx/ProductImages/Info/Product_70249_1.png
Supplies - XL ink cartridges - CL-546XL
Supplies - XL ink cartridges - PG-545XL
Dimensions - 43.5x32.7x14.5cm
HERSTELLER - CANON
Output capacity > Standard output capacity - sheets
Resolution up to - 4800x1200 dpi
Power - AC input frequency - 50/60 Hz
Category - Biroja tehnika :: Multifunkcionālie (Daudzfunkciju) printeri
Category - Multifunction Printers
Category - Root/Electronics/PC peripherals/Printers, 3D printers and plotters/Inkjet printer
Category Code - AIO
Code - 4463C006
Package features > WEE classification - CL109:5:2017-04-01
Design - Height (mm) - 145
Disain - Kõrgus (mm) - 145
Дизайн - Высота (мм) - 145
Design - Depth (mm) - 327
Disain - Sügavus (mm) - 327
Дизайн - Глубина (мм) - 327
Design - Width (mm) - 435
Disain - Laius (mm) - 435
Дизайн - Ширина (мм) - 435
Design - Weight (g) - 4000
Disain - Kaal (g) - 4000
Дизайн - Вес (г) - 4000
Copier specifications - Number of copies - 20
Koopiamasina tehnilised andmed - Koopiate arv - 20
Kopētāja specifikācijas - Kopiju skaits - 20
Copier specifications - Copy zoom - 25 – 400 %
Copier specifications - Copy speed - sESAT: 3 ipm
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas ātrums - sESAT: 3 ipm
Copier specifications - Copy speed - sFCOT: 27 s
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas ātrums - sFCOT: 27 sek.
Kopētāja specifikācijas - Palielinājums/samazinājums - 25 – 400 %
Технические данные копира - Кол-во копий - 20
Технические данные копира - Скорость копира - sESAT: 3 ipm
Технические данные копира - Скорость копира - sFCOT: 27 s
Koopiamasina tehnilised andmed - Kopeerimiskiirus - sESAT: 3 kujutist/min
Koopiamasina tehnilised andmed - Kopeerimiskiirus - sFCOT: 27 s
Технические данные копира - Увеличение/уменьшение - 25 – 400 %
Koopiamasina tehnilised andmed - Vähendus/suurendus - 25 – 400 %
Copying - Copier resize - 25 - 400%
Copying - Copying - Colour copying
Copying - Maximum number of copies - 20 copies
Copying - N-in-1 copy function - Y
Copying - N-in-1 copy function (N=) - 2
Copy function - Yes
Colour - Black
Colour printing - Yes
LargeDescHTML -  Vienkrša tintes nomaiaFINE kasetnesNezaudjiet savienojumuCanon PRINT lietojumprogramma, AirPrint (iOS) un Mopria (Android)Izmantojiet mkoniPIXMA Cloud Link, izmantojot Canon PRINT lietojumprogrammuIeldjiet ar prliecbuPapra padeve no aizmuguresSkaidrs ekrns1,5 collu melnbaltais LCD ekrnsEnerijas taupšanaAutomtiska ieslgšanas un izslgšanas funkcijaSkaidrs un assAss teksts dokumentosDruka ldz malmFotoattli bez apmalm ldz 5 x 7 collm
LongDesc - The PIXMA TS3450 is a compact and easy-to-use printer, scanner and copier. It’s simple to set up, with wireless connection at the touch of a button. Control it remotely with the latest technology: you can copy, scan or print from smartphone and tablet using the Canon PRINT app, or print app-free with AirPrint (iOS) and Mopria (Android). Access Point Mode allows you to connect your device directly to the printer without the need for an internet connection or router. Keep your documents crisp and images bright with FINE cartridges, and get creative with the Easy-PhotoPrint Editor app and Canon Creative Park. This all-in-one inkjet printer is an ideal first printer, with essential features at an affordable price.
With a compact, modern design and excellent value, you can print, scan and copy effortlessly
Print, copy or scan from your tablet or smartphone using the Canon PRINT app, with wireless compatibility and a clean, simple interface, or print without needing an app using AirPrint (iOS) or Mopria (Android)
Get up and running in less time than ever with a Wireless Connect button to link to external devices, and an easier setup procedure
Status updates are clearly shown on the 3.8 cm mono segment LCD screen
Versatile rear tray can be loaded with restickable photo paper, magnetic photo paper, square media and various kinds of photo paper for creative projects
Connect directly to your camera with Wi-Fi PictBridge¹ technology
Print borderless photos up to 5x7” in size; a 4x6” photo prints in just 65 seconds²
LongProductName - PIXMA TS3450 Wireless Colour All-in-One Inkjet Photo Printer, Black
LongSummaryDescription - Canon PIXMA TS3450. Print technology: Inkjet, Printing: Colour printing, Maximum resolution: 4800 x 1200 DPI. Copying: Colour copying. Scanning: Colour scanning, Optical scanning resolution: 600 x 1200 DPI. Maximum ISO A-series paper size: A4. Wi-Fi. Product colour: Black
Logistics data - Harmonized System (HS) code - 84433100
MacOS OS compatibility - Yes
Материалы - Картриджи большой емкости - CL-546XL
Материалы - Картриджи большой емкости - PG-545XL
Materiāli - Piemērotas tintes - CL-546
Materiāli - Piemērotas tintes - PG-545
Материалы - Подходящие чернила - CL-546
Материалы - Подходящие чернила - PG-545
Materiāli - XL tintes kasetnes - CL-546XL
Materiāli - XL tintes kasetnes - PG-545XL
Model name - TS3450
name_et - Canon kõik-ühes printer PIXMA TS3450, must
Name - Canon Pixma TS3450 Black
Name - Canon Pixma TS3450 czarna
Title - Canon PIXMA TS3450 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
Name - Canon Inkjet Printer PIXMA TS3450 Colour, Inkjet, A4, Wi-Fi, Black
name_en - Canon all-in-one PIXMA TS3450, black
name_lv - Canon all-in-one PIXMA TS3450, black
name_ru - Canon принтер "все в одном" PIXMA TS3450, черный
Kulumaterjalid - Suure mahutavusega kassetid - CL-546XL
Kulumaterjalid - Suure mahutavusega kassetid - PG-545XL
Kulumaterjalid - Tindi tüüp - CL-546
Kulumaterjalid - Tindi tüüp - PG-545
ARTIKEL1 - PIXMA TS3450 EUR BLACK
ARTIKEL2 -
Paper handling - Borderless printing media sizes - 8.9x8.9, 10x15
Paper handling - Photo paper sizes - 10x15 cm
Paper handling - ISO A-series sizes (A0...A9) - A4, A5
Paper handling - Maximum ISO A-series paper size - A4
Paper handling - Paper tray media types - Glossy paper, High resolution paper
Paper handling > Maximum print size - A4
Paper support - Maximum paper input - 60
Paper support - Paper sizes - 10 × 15 cm
Paper support - Paper sizes - 13 × 13 cm
Paper support - Paper sizes - 13 × 18 cm
Paper support - Paper sizes - A4
Paper support - Paper sizes - A5
Paper support - Paper sizes - B5
Paper support - Paper sizes - Legal
Paper support - Paper sizes - Letter
Paper support - Paper weight - 64 – 105 g/m²
Paper support - Paper types - Photo paper
Paper support - Paper types - Bond paper
Paper format and size(mm) - A4/210 C- 297
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 39.5 cm
Shipping box quantity - 1
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 48.5 cm
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 19.5 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 5.35 kg
Supplies - Compatible ink types - CL-546
Supplies - Compatible ink types - PG-545
Full Description Line - Thermal Inkjet|TS3450|USB 2.0|WiFi|Windows 10|Windows 8|Windows 7|MacOS|Paper size A4/210 C- 297|Resolution 4800x1200 dpi|Print speed PPM 7|Copy|Scan|Colour printing|Device colour Black|Dimensions 43.5x32.7x14.5cm
Printing - Print technology - Inkjet
Printing - Economical printing - Y
Printing - Printing - Colour printing
Printing > DVD/CD printing -
Printer specifications - Two sided printing - Manual
Printeri tehnilised andmed - Kahepoolne printimine - Manuaalne
Printera specifikācijas - Divpusējā druka - Manuāla
Printer specifications - Print head - FINE
Printera specifikācijas - Drukas galviņa - FINE
Printera specifikācijas - Drukas izšķirtspēja - 4800 × 1200 dpi
Printera specifikācijas - Drukas tehnoloģija - 2 FINE kasetnes (melna un krāsu)
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - Krāsaina: 4 attēli minūtē
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - Monohromā: 7,7 collas/min.
Printer specifications - Print resolution - 4800 × 1200 dpi
Printeri tehnilised andmed - Prindi lahutusvõime - 4800 × 1200 dpi
Printer specifications - Print technology - 2 FINE cartridges (black and color)
Printeri tehnilised andmed - Printimistehnoloogia - 2 FINE kassetti (must ja värviline)
Printeri tehnilised andmed - Printimiskiirus - Värviline: 4 kujutist/min
Printer specifications - Print speed - Color: 4 ipm
Printeri tehnilised andmed - Printimiskiirus - Mustvalge: 7,7 kujutist/min
Printer specifications - Print speed - Monochrome: 7.7 ipm
Технические данные принтера - Печатная головка - FINE
Технические данные принтера - Технология печати - 2 FINE кассеты (черная и цветная)
Технические данные принтера - Скорость печати - Цветная: 4 изображения/мин
Технические данные принтера - Скорость печати - Черно-белый: 7.7 ipm
Технические данные принтера - Разрешение принтера - 4800 × 1200 dpi
Printeri tehnilised andmed - Trükipea - FINE
Printer Technology - Thermal Inkjet
ProducerCode - 4463C006AA
ProductName - TS3450
Software - Suitable operating systems - Apple iOS
Tarkvara - Sobivad operatsioonisüsteemid - Apple iOS
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Apple iOS
Software - Suitable operating systems - Chrome OS
Tarkvara - Sobivad operatsioonisüsteemid - Chrome OS
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Chrome OS
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Mac OS 10.12 vai jaunāka
Software - Suitable operating systems - Mac OS 10.12 or newer
Tarkvara - Sobivad operatsioonisüsteemid - Mac OS 10.12 või uuem
Software - Suitable operating systems - Windows 7
Tarkvara - Sobivad operatsioonisüsteemid - Windows 7
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 7
Software - Suitable operating systems - Windows 8
Tarkvara - Sobivad operatsioonisüsteemid - Windows 8
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 8
Software - Suitable operating systems - Windows 10
Tarkvara - Sobivad operatsioonisüsteemid - Windows 10
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 10
Программное обеспечение - Совместимые оп-системы - Apple iOS
Программное обеспечение - Совместимые оп-системы - Chrome OS
Программное обеспечение - Совместимые оп-системы - Mac OS 10.12 или новее
Программное обеспечение - Совместимые оп-системы - Windows 7
Программное обеспечение - Совместимые оп-системы - Windows 8
Программное обеспечение - Совместимые оп-системы - Windows 10
Vendor Homepage - www.canon-europe.com/printers/pixma-ts3450-series/specifications/
Producer product name - PIXMA TS3450
Producer product family - Inkjet Printer
manufacturer_code - 4463C006
Producer - Canon
Link - https://www.canon-europe.com/printers/pixma-ts3450-series/specifications/
Savienojamība - Bezvadu - Jā
Savienojamība - Bezvadu - Wi-Fi
Connectivity - Wireless - Yes
Connectivity - Wireless - WiFi
Ühenduvus - Juhtmevaba võrk - Jah
Ühenduvus - Juhtmevaba võrk - WiFi
Connectivity - Applications support - Apple AirPrint
Ühenduvus - Rakenduste tugi - Apple AirPrint
Connectivity - Applications support - Canon PRINT Inkjet/SELPHY
Ühenduvus - Rakenduste tugi - Canon PRINT Inkjet/SELPHY
Connectivity - Applications support - Easy-PhotoPrint Editor
Ühenduvus - Rakenduste tugi - Easy-PhotoPrint Editor
Connectivity - Applications support - Mopria
Ühenduvus - Rakenduste tugi - Mopria
Connectivity - Applications support - Cloud Link
Ühenduvus - Rakenduste tugi - Cloud Link
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Apple AirPrint
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Canon PRINT Inkjet/SELPHY
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Easy-PhotoPrint Editor
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Mopria
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Cloud Link
Ühenduvus - USB 2.0 - Jah
Connectivity - USB 2.0 - Yes
Savienojamība - USB 2.0 - Jā
Ports & interfaces - USB port - Y
Ports & interfaces - USB connector - USB Type-B
Ports & interfaces > Interface - USB-B, Wi-Fi
Соединение - Беспроводная сеть - Да
Соединение - Беспроводная сеть - WiFi
Соединение - Поддержка приложений - Apple AirPrint
Соединение - Поддержка приложений - Canon PRINT Inkjet/SELPHY
Соединение - Поддержка приложений - Easy-PhotoPrint Editor
Соединение - Поддержка приложений - Mopria
Соединение - Поддержка приложений - Cloud Link
Соединение - USB 2.0 - Да
ShortDescription - atrament | kolor | A4 | druk | kopia | skan| USB | WiFi
ShortSummaryDescription - Canon PIXMA TS3450, Inkjet, Colour printing, 4800 x 1200 DPI, Colour copying, A4, Black
System requirements - Windows operating systems supported - Y
Scanner specifications - Maximum document size - 216 × 297 mm
Skänneri tehnilised andmed - Maksimaalne dokumendi suurus - 216 × 297 mm
Skenera specifikācijas - Maksimālais dokumenta izmērs - 216 × 297 mm
Scanner specifications - Scanner resolution (optical) - 600 × 1200 dpi
Skenera specifikācijas - Skenera izšķirtspēja (optiskā) - 600 × 1200 dpi
Skänneri tehnilised andmed - Skänneri värvussügavus - Hallskaala: 16-bit/8-bit
Skänneri tehnilised andmed - Skänneri värvussügavus - Värviline: RGB 16-bit/8-bit
Skänneri tehnilised andmed - Skänneri optiline lahutusvõime - 600 × 1200 dpi
Scanner specifications - Scanner technology - CIS
Skänneri tehnilised andmed - Skänneri tehnoloogia - CIS
Skenera specifikācijas - Skenera tehnoloģija - CIS
Scanner specifications - Scanning depth - Colour: RGB 16-bit/8-bit
Skenera specifikācijas - Skenēšanas dziļums - Krāsa: RGB 16-bit/8-bit
Skenera specifikācijas - Skenēšanas dziļums - Pelēko toņu skala: 16 bitu/8 bitu
Scanner specifications - Scanning depth - Greyscale: 16-bit/8-bit
Технические данные сканера - Макисмальный размер документа - 216 × 297 мм
Технические данные сканера - Оптическое разрешение сканера - 600 × 1200 dpi
Технические данные сканера - Глубина цвета сканера - Colour: RGB 16-bit/8-bit
Технические данные сканера - Глубина цвета сканера - Шкала серого: 16-bit/8-bit
Технические данные сканера - Технология сканера - CIS
Scanning - Input colour depth - 16 bit
Scanning - Input greyscale depth - 16 bit
Scanning - Output colour depth - 16 bit
Scanning - Optical scanning resolution - 600 x 1200 DPI
Scanning - Scanning - Colour scanning
Scanning > Maximum scan resolution - 600 x 1200 DPI
Scan function - Yes
Storno - N
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 72
Gewicht - 5.2
Weight & dimensions - Height - 145 mm
Weight & dimensions - Depth - 327 mm
Weight & dimensions - Width - 435 mm
Weight & dimensions - Weight - 4 kg
barcode - 4549292165678
Technical details > Functions - Wi-Fi, Print, Copy, Scan, Cloud
Technical details > Warranty - 12 month(s)
Technical details > Net weight - 4.21 kg
Networking > Ethernet LAN - No
Networking > Wi-Fi - Yes
Network - Security algorithms - WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK
Network - Mobile printing technologies - Apple AirPrint, Mopria Print Service
Network - Wi-Fi - Y
Network - Wi-Fi standards - 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
URL - https://www.canon.co.uk/
USB 2.0 Interface - Yes
Performance > Printing - Colour
Performance > Printing colours -
Performance > Number of print cartridges - 2
Performance > Print technology - Inkjet
Performance > Duplex functions - Yes
Performance > Faxing - No
Performance > Copying - Yes
Performance > Scanning - Colour
Unit Net Weight - 4 kg
Unit Gross Weight - 5.35 kg
Unit Box Height - 0.395
Unit Box Length - 0.485
Unit Box Width - 0.195
Unit Brutto Volume - 0.0373571 cubm
General - Power source - 100 – 240 V AC, 50/60 Hz
Üldine - Toide - 100 – 240 V AC, 50/60 Hz
Vispārīgi - Barošanas avots - 100 – 240 V AC, 50/60 Hz
Vispārīgi - Display - 1,5"
Vispārīgi - Display - LCD
General - Display - 1.5"
Общее - Display - 1.5"
General - Display - LCD
Общее - Display - LCD
General - Audible noise - 48 dB
Üldine - Ekraan - 1,5"
Üldine - Ekraan - LCD
Vispārīgi - Funkcijas - Bezapmales drukāšana
Üldine - Funktsioonid - Ääristeta printimine
Общее - Функции - Печать
General - Functions - Printing
Üldine - Funktsioonid - Printimine
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana
General - Functions - Borderless printing
Общее - Функции - Печать без границ
General - Functions - Photo printing
Общее - Функции - Фото-печать
Vispārīgi - Funkcijas - Foto druka
Üldine - Funktsioonid - Fotoprint
General - Functions - Copying
Общее - Функции - Копирование
Vispārīgi - Funkcijas - Kopēšana
Üldine - Funktsioonid - Kopeerimine
Общее - Функции - Сканирование
Üldine - Funktsioonid - Skännimine
General - Functions - Scanning
Vispārīgi - Funkcijas - Skenēšana
General - Functions - WiFi
Üldine - Funktsioonid - WiFi
Общее - Функции - WiFi
Vispārīgi - Funkcijas - WiFi
Общее - Тип холодильника - Струйный принтер
Общее - Тип холодильника - Принтер все-в-одном
Üldine - Tüüp - Tindiprinter
General - Type - Inkjet printer
Vispārīgi - Tips - Tintes printeris
Üldine - Tüüp - Kõik-ühes printer
Vispārīgi - Tips - Viss vienā printeris
General - Type - All in one printer
Üldine - Müratase - 48 dB
Общее - Уровень шума - 48 dB
Vispārīgi - Trokšņa līmenis - 48 dB
Общее - Питание - 100 – 240 В AC, 50/60 Гц
WiFi Interface - Yes
Windows 7 OS compatibility - Yes
Windows 8 OS compatibility - Yes
Windows 10 OS compatibility - Yes
Brand - Canon
brand - Canon
58,03 €
Canon PIXMA TS3450
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas