Canon PIXMA TS3452

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 663515 Preces kods: 4463C046
Noliktavā 1 gab.
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
69,18 €
Piegādes veidi Par piegādi
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Skapi bez maksas: otrdien, 28.03.2023
 • Piegāde uz Latvijas pasta nodaļu, paku skapi, vai Circle K bez maksas: otrdien, 28.03.2023
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: otrdien, 28.03.2023
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: otrdien, 28.03.2023
 • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: piektdien, 24.03.2023 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • Drukas Izšķirtspēja: 4800 x 1200 dpi
 • Drukas veids: Tintes
 • Drukāšanas ātrums (mono): 7 lpp/min
 • Max. apdrukas izmērs: A4
 • Kartridžu skaits: 2
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 4800 x 1200 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 7 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Ir

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 2

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

USB Kabelis
Papildus specifikācija
Atbalstītais papīrs - Maksimālā papīra ievade - 60
Atbalstītais papīrs - Maksimālā papīra ievade - 60
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 10 × 15 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 10 × 15 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 13 × 13 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 13 × 13 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 13 × 18 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 13 × 18 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A4
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A4
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - B5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - B5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - Juridiskais
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - Juridiskais formāts
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - Vēstule
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - Vēstuļu formāts
Atbalstītais papīrs - Papīra svars - 105 g/m²
Atbalstītais papīrs - Papīra svars - 105 g/m²
Atbalstītais papīrs - Papīra svars - 275 g/m²
Atbalstītais papīrs - Papīra svars - 275 g/m²
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Fotopapīrs
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Glancēts fotopapīrs
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Parastais papīrs
Atbalstītais papīrs - Papīra veidi - Fotopapīrs
Atbalstītais papīrs - Papīra veidi - Glancēts papīrs
Atbalstītais papīrs - Papīra veidi - Parasts papīrs
Atbalstītie papīra veidi - Maksimālā papīra ievade - 60
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - 10 × 15 cm
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - 13 × 13 cm
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - 13 × 18 cm
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - A4
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - A5
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - B5
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - Juridiskais
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - Vēstule
Atbalstītie papīra veidi - Papīra svars - 105 g/m²
Atbalstītie papīra veidi - Papīra svars - 275 g/m²
Atbalstītie papīra veidi - Papīra veidi - Fotopaber
Atbalstītie papīra veidi - Papīra veidi - Parasts papīrs
Atbalstītie papīra veidi - Papīra veidi - Spīdīgs fotopapīrs
BrandPartCode - 4463C046
category_en - Printeri un piederumi
category_et - Printeri un piederumi
category_lv - Printeri un piederumi
category_ru - Printeri un piederumi
Darbības rādītāji - skaņas spiediena līmenis (drukāšana) - 48 dB
description_et - Stilīgs un kompakts daudzfunkciju printeris mājas birojam Šis kompaktais un stilīgais daudzfunkciju printeris kopē, skenē un nosūta pa faksu daudzlappušu dokumentus ar 20 lapu automātisko dokumentu padevēju. Tā ir ideāli piemērota jebkuram mājas birojam, jo nodrošina augstu produktivitāti un nevainojamu bezvadu savienojamību. Viedais printeris Bezvadu savienojamība un Canon PRINT lietotne ļauj jums kontrolēt printeri tieši no viedierīces. Piekļuves punkta režīms ļauj izveidot savienojumu tieši ar printeri bez interneta savienojuma vai maršrutētāja Pārvaldīt no mākoņa Izmantojot lietotni Canon PRINT un PIXMA Cloud Link. Lielāka produktivitāte Uzlabojiet daudzlappušu dokumentu kopēšanas un skenēšanas efektivitāti ar automātisko abpusējo drukāšanu un 20 lapu ADF. Atbilstoši izmaksu efektivitāte Samaziniet izmaksas, vienlaikus saglabājot drukas kvalitāti. Izmantojot Canon oriģinālās XL tintes kasetnes, varat ietaupīt līdz pat 30 % no lappušu izmaksām (salīdzinājumā ar standarta Canon tintēm).
description_lv -
description_lv - Stilīgs un kompakts daudzfunkciju printeris mājas birojam Šis kompaktais un stilīgais daudzfunkciju printeris kopē, skenē un nosūta pa faksu daudzlappušu dokumentus, izmantojot 20 lappušu automātisko dokumentu padevēju. Ar augstu produktivitāti un nevainojamu bezvadu savienojamību tā ir ideāla ierīce jebkuram mājas birojam. Viedais printeris Bezvadu savienojamība un Canon PRINT lietojumprogramma ļauj kontrolēt printeri tieši no viedierīces. Piekļuves punkta režīms ļauj savienot ierīci tieši ar printeri bez interneta savienojuma vai maršrutētāja. Pārvaldiet mākoni, izmantojot Canon PRINT un PIXMA Cloud Link. Augstāka produktivitāte Uzlabojiet daudzlappušu dokumentu kopēšanas un skenēšanas efektivitāti, izmantojot automātisko abpusējo drukāšanu un 20 lappušu automātisko dokumentu padevēju. Atbilstoši izmaksu efektivitāte Samaziniet izmaksas, vienlaikus saglabājot drukas kvalitāti. Canon oriģinālo XL tintes kasetņu izmantošana ļauj ietaupīt līdz pat 30 % no vienas lappuses izmaksām (salīdzinājumā ar standarta Canon tintēm).
description_ru -
description_short_en - Kompakts "viss vienā" printeris Ideāli piemērots lietošanai mājās Liels drukas ātrums un augsta kvalitāte WiFi savienojums un Canon PRINT lietojumprogramma Izmanto oriģinālās Canon tintes.
description_short_et - Kompakts "viss vienā" printeris Ideāli piemērots lietošanai mājās Liels drukas ātrums un augsta kvalitāte WiFi un Canon PRINT lietotne Izmanto Canon oriģinālās tintes.
description_short_lv -
description_short_ru - Kompakts, universāls printerisIdeāli piemērots lietošanai mājāsVisāds ātrums, augsta kvalitāte drukāšanaiFire savienojums un Canon PRINT lietotneIzmantot oriģinālu Canon tinti.
Dizains - Augstums (mm) - 145
Dizains - Dziļums (mm) - 327
Dizains - Krāsa - Balta
Dizains - Krāsa - Black
Dizains - Krāsa - Black
Dizains - Krāsa - Melna / sudrabota
Dizains - Krāsa - Must
Dizains - Krāsa - White
Dizains - Krāsa - White
Dizains - Krāsa - White
Dizains - Platums (mm) - 435
Dizains - Svars (g) - 4000
Dizains > Produkta krāsa - Melns/balts
Drukas iekārtas tehniskie dati - Dupleksa drukāšana - Rokasgrāmata
Drukāšana - abpusēja drukāšana - Y
Drukāšana - abpusējas drukāšanas režīms - Rokasgrāmata
Drukāšana - drukāšana bez malām - Y
Drukāšana - drukāšanas ātrums (krāsaina, melnraksta kvalitāte, A4/US Letter) - 4 ppm
Drukāšana - maksimālā izšķirtspēja - 4800 x 1200 DPI
Drukāšana > Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) krāsains - ipm
Drukāšana > Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) mono - ipm
Drukāšanas tehnoloģija > Maksimālā izšķirtspēja - 4800 x 1200 DPI
EAN - 4549292165913
EANCode - 4549292165913
Ekspluatācijas apstākļi - Darba relatīvais mitrums (H-H) - 10 - 80%
Ekspluatācijas apstākļi - Darba temperatūra (T-T) - 15 - 30 °C
Enerģija - barošanas avots - AC
Enerģijas padeve - maiņstrāvas ieejas spriegums - 100 - 240 V
Faksa specifikācijas - Faksa atmiņa - 50 lpp.
Faksa specifikācijas - Faksa atmiņa - 50 lpp.
Faksa specifikācijas - faksa izšķirtspēja - 300 × 300 dpi
Faksa specifikācijas - Faksa izšķirtspēja - 300 × 300 dpi
Faksa specifikācijas - faksa tips - G3
Faksa specifikācijas - Faksa tips - G3
Faksa tehniskie dati - Faksa atmiņa - 50 lpp.
Faksa tehniskie dati - Faksa izšķirtspēja - 300 × 300 dpi
Faksa tehniskie dati - Faksa tips - G3
Faksa tehniskie dati - Faksa tips - G3
Faksa tehniskie parametri - Faksa atmiņa - 50 lk
Faksa tehniskie parametri - Faksa izšķirtspēja - 300 × 300 dpi
feature_group_et - Printerid
feature_group_ln - Printeri
feature_group_lv - Printeri
feature_group_ru - Printeri
Funkcijas - Displeja diagonāle - 3,81 cm (1,5")
Funkcijas - Displejs - LCD
Funkcijas - Drukāšanas kārtridžu skaits - 2
Funkcijas - Iebūvēts displejs - Y
Funkcijas - pozicionēšana tirgū - Māja un birojs
Funkcijas - Produkta krāsa - Melns, balts
Funkcijas - Vadības veids - Pogas
Funkcijas > Multivides veids - Parasts papīrs, glancēts fotopapīrs, glancēts fotopapīrs, magnētiskais fotopapīrs, daudzkārt līmējams fotopapīrs, Canon Red Label Superior (WOP111), Canon Oce Office Color Paper
Funkcijas > Produkta tips - Tintes daudzfunkcionālais printeris
Garantija - 12
GarantijaInformācija -
GRUPA1 - Printeris/kopētājs/faksa aparāts
GRUPA2 - Tintes printeris All In One
GTIN - 4549292165913
HST NUMERIS - 4463C046
Ieejas jauda > Standarta ieejas jauda - 60 lapas
Ieejas un izejas jauda - Kopējā ieejas jauda - 60 lapas
Iepakojuma apraksts > Iepakojuma daudzums - 1,00 pcs
Iepakojuma elementi > EEIA nodoklis - Jā
Iepakojuma iezīmes > Akumulators ar pildījumu - Nē
Iepakojuma iezīmes > Koka - 2.00 g
Iepakojuma iezīmes > Papīrs/kartons - 1000.00 g
Iepakojuma īpašības > Bruto augstums (mm) - 395 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto dziļums (mm) - 485 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto platums (mm) - 195 mm
Iepakojuma īpašības > PET - 114.00 g
Iepakojuma īpašības > Plastmasa (bez PET) - 240.00 g
Iepakojuma īpašības > Taras svars (kg) - 1.24 kg
Iepakojuma īpašības > Tilpums (m3) - 0.037357125 m³
Ievades jauda > Standarta papīra paplātes skaits -
Izejmateriāli - tintes kārtridžu skaits - 2
Izejmateriāli - XL tintes kārtridži - CL-546XL
Izejmateriāli - XL tintes kārtridži - PG-545XL
IZSTRĀDĒTĀJS - CANON
Izvades jauda > Standarta izvades jauda - lapas
Jauda - enerģijas patēriņš (drukāšana) - 9 W
Jauda - enerģijas patēriņš (gaidīšanas režīmā) - 0.8 W
Jauda - enerģijas patēriņš (izslēgts) - 0.3 W
Jauda - maiņstrāvas ieejas frekvence - 50/60 Hz
Kategorija - Foto printeri
Kods - 4463C046
Komplekta funkcijas > WEE klasifikācija - CL109:5:2017-04-01
Konstrukcija - augstums (mm) - 145
Konstrukcija - augstums (mm) - 145
Konstrukcija - augstums (mm) - 145
Konstrukcija - dziļums (mm) - 327
Konstrukcija - dziļums (mm) - 327
Konstrukcija - dziļums (mm) - 327
Konstrukcija - platums (mm) - 435
Konstrukcija - platums (mm) - 435
Konstrukcija - platums (mm) - 435
Konstrukcija - svars (g) - 4000
Konstrukcija - svars (g) - 4000
Konstrukcija - svars (g) - 4000
Kopētāja specifikācijas - Kopiju skaits - 20
Kopētāja specifikācijas - Kopiju skaits - 20
Kopētāja specifikācijas - Kopiju skaits - 20
Kopētāja specifikācijas - Kopētāja funkcijas - Bezmalu kopija
Kopētāja specifikācijas - Kopētāja funkcijas - Dokumentu kopēšana
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas funkcijas - Dokumentu kopēšana
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas funkcijas - Kopija bez robežām
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas ātrums - sESAT: 3 ipm
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas ātrums - sESAT: 3 ipm
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas ātrums - sFCOT: 27 s
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas ātrums - sFCOT: 27 sek.
Kopētāja tehniskie dati - Kopiju skaits - 20
Kopētāja tehniskie dati - Kopētāja funkcijas - Dokumentu kopēšana
Kopētāja tehniskie dati - Kopētāja funkcijas - Kopija bez malām
Kopētāja tehniskie dati - Kopētāja ātrums - sESAT: 3 ipm
Kopētāja tehniskie dati - Kopētāja ātrums - sFCOT: 27 s
Kopētāja tehniskie parametri - Kopēšanas funkcijas - Dokumenta kopēšana
Kopētāja tehniskie parametri - Kopēšanas funkcijas - Kopēšana bez uzņēmējdarbības
Kopētāja tehniskie parametri - Kopēšanas ātrums - sESAT: 3 attēli/min
Kopētāja tehniskie parametri - Kopēšanas ātrums - sFCOT: 27 s
LongDesc -
LongProductName - 4800 x 1200 dpi, Wi-Fi, bez robežām, LCD 1,5", 48db
LongSummaryDescription - Canon PIXMA TS3452. Drukāšanas tehnoloģija: Maksimālā izšķirtspēja: 4800 x 1200 DPI. Maksimālais drukas izmērs: 5" x 7" (13x18 cm). Drukāšana bez malām, abpusēja drukāšana. Wi-Fi. Tiešā drukāšana. Produkta krāsa: melna, balta.
Loģistikas dati - Harmonizētās sistēmas (HS) kods - 84433210
Materiāli - lielas ietilpības kārtridži - CL-546XL
Materiāli - lielas ietilpības kārtridži - PG-545XL
Materiāli - Piemērotas tintes - CL-546
Materiāli - Piemērotas tintes - PG-545
Materiāli - Piemērota tinte - CL-546
Materiāli - Piemērota tinte - PG-545
Materiāli - Tintes kasetņu skaits - 2
Materiāli - Tintes kārtridžu skaits - 2
Materiāli - XL tintes kasetnes - CL-546XL
Materiāli - XL tintes kasetnes - PG-545XL
name_et - Canon PIXMA TS3452 daudzfunkcionālais printeris, balts/ melns
Nosaukums - Canon PIXMA TS3452 fotoprinteris Tintes printeris 4800 x 1200 DPI 5" x 7" (13x18 cm) Wi-Fi
Nosaukums - Canon tintes printeris PIXMA TS3452 krāsains, tintes printeris, A4, Wi-Fi, melns/balts
nosaukums_lv - Canon daudzfunkcionālais printeris PIXMA TS3452, balts/ melns
nosaukums_lv - Canon daudzfunkcionālais printeris PIXMA TS3452, balts/ melns
nosaukums_ru - Canon printeris PIXMA TS3452 daudzfunkcionālais printeris, balts/ melns
Palīgmateriāli - Lieljaudas kārtridži - CL-546XL
Palīgmateriāli - Lieljaudas kārtridži - PG-545XL
Palīgmateriāli - Tintes kārtridžu skaits - 2
Palīgmateriāli - Tintes tips - CL-546
Palīgmateriāli - Tintes tips - PG-545
PANTS1 - PIXMA TS3452 EUR MELNS / BALTS
PANTS2 -
Papīra apstrāde - Drukāšanas izmēri - 10 x 15,13 x 18 cm
Papīra apstrāde - drukāšanas multivides izmēri bez malām - 10x15, 13x18, 13x13
Papīra apstrāde - Maksimālais drukas izmērs - 5" x 7" (13x18 cm)
Papīra apstrāde > Maksimālais drukas izmērs - A4
Papīra atbalsts - Maksimālā papīra ievade - 60
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - 10 × 15 cm
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - 13 × 13 cm
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - 13 × 18 cm
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - A4
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - A5
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - B5
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - Juridiskais
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - Vēstule
Papīra atbalsts - Papīra svars - 105 g/m²
Papīra atbalsts - Papīra svars - 275 g/m²
Papīra atbalsts - Papīra veidi - Fotopapīrs
Papīra atbalsts - Papīra veidi - Glancēts foto papīrs
Papīra atbalsts - Papīra veidi - Parasts papīrs
Piegādājamie materiāli - Savietojamās tintes veidi - CL-546
Piegādājamie materiāli - Savietojamās tintes veidi - PG-545
Poligrāfija - Drukāšanas tehnoloģija - Tintes printeris
Poligrāfija > DVD/CD drukāšana -
Printera specifikācijas - Divpusēja drukāšana - Rokasgrāmata
Printera specifikācijas - Divpusēja drukāšana - Rokasgrāmata
Printera specifikācijas - Divpusējā druka - Manuāla
Printera specifikācijas - Drukas galviņa - FINE
Printera specifikācijas - Drukas galviņa - FINE
Printera specifikācijas - Drukas izšķirtspēja - 4800 × 1200 dpi
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - Krāsu: 4 lapas minūtē
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - Vienkrāsaina: 7,7 collas minūtē
Printera specifikācijas - Drukāšanas izšķirtspēja - 4800 × 1200 dpi
Printera specifikācijas - Drukāšanas izšķirtspēja - 4800 × 1200 dpi
Printera specifikācijas - Drukāšanas ātrums - Krāsa: 4 ppm
Printera specifikācijas - Drukāšanas ātrums - Krāsa: 4 ppm
Printera specifikācijas - Drukāšanas ātrums - Melnbalts: 7,7 ppm
Printera specifikācijas - Drukāšanas ātrums - Vienkrāsaini: 7,7 ipm
Printera tehniskie dati - Drukas galviņa - FINE
Printera tehniskie dati - Drukāšanas ātrums - Krāsaini: 4 lappuses sekundē
Printera tehniskie dati - Drukāšanas ātrums - Melnbalts: 7,7 ipm
Printera tehniskie dati - Printera izšķirtspēja - 4800 × 1200 dpi
Printera tehniskie parametri - Drukāšanas galviņa - FINE
Produkta nosaukums - TS3452
Programmatūra - Datoru prasības - Vaba USB sver
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Android
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Android
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Android
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Apple iOS
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Apple iOS
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Apple iOS
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Chrome OS
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Chrome OS
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Chrome OS
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 10 / 8 / 7
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 10 / 8 / 7
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 10 / 8 / 7
Programmatūra - savietojamas operētājsistēmas - Android
Programmatūra - savietojamas operētājsistēmas - Apple iOS
Programmatūra - savietojamas operētājsistēmas - Chrome OS
Programmatūra - savietojamas operētājsistēmas - Windows 10 / 8 / 7
Programmatūra - Sistēmas prasības - Bezmaksas USB ports
Programmatūra - Sistēmas prasības - Bezmaksas USB ports
Programmatūra - Sistēmas prasības - Brīvs USB ports
Ražotāja produkta nosaukums - PIXMA TS3452
Ražotāja produktu grupa - Tintes printeris
ražotāja_kods - 4463C046
Saite - https://www.canon-europe.com/printers/pixma-ts3450-series/specifications/
Savienojamība - Bezvadu - Wi-Fi
Savienojamība - bezvadu savienojums - WiFi
Savienojamība - Bezvadu tīkls - WiFi
Savienojamība - LAN - Jā
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Canon PRINT
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Canon PRINT
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Canon PRINT
Savienojamība - Lokālais tīkls (LAN) - Jā
Savienojamība - USB 2.0 - 1 × USB 2.0
Savienojamība - USB 2.0 - 1 × USB 2.0
Savienojamība - USB 2.0 - 1 × USB 2.0
Savienojamība - vadu tīkls - Jah
Savienojamības porti un saskarnes - PictBridge - Y
Savienojamības porti un saskarnes - Tiešā drukāšana - Y
Savienojamības porti un saskarnes - USB ports - Y
Savienojamības porti un saskarnes - USB savienotājs - USB tipa B
Savienojumi un saskarnes > Interfeiss - USB-B, Wi-Fi
Savienojums - Bezvadu tīkls - WiFi
Savienojums - Pieteikumu atbalsts - Canon PRINT
Savienojums - USB 2.0 - 1 × USB 2.0
Savienojums - vadu tīkls - Jā
ShortSummaryDescription - Canon PIXMA TS3452, tintes printeris, 4800 x 1200 DPI, 5" x 7" (13x18 cm), drukāšana bez malām, abpusēja drukāšana, Wi-Fi
Sistēmas prasības - Atbalstītās Mac operētājsistēmas - Y
Sistēmas prasības - Atbalstītās Windows operētājsistēmas - Y
Skenera specifikācijas - Maksimālais dokumenta izmērs - 216 × 297 mm
Skenera specifikācijas - Maksimālais dokumenta izmērs - 216 × 297 mm
Skenera specifikācijas - Maksimālais dokumenta izmērs - 216 × 297 mm
Skenera specifikācijas - Skenera funkcijas - Skenēt uz personālo datoru
Skenera specifikācijas - Skenera izšķirtspēja (optiskā) - 600 × 1200 dpi
Skenera specifikācijas - Skenera izšķirtspēja (optiskā) - 600 × 1200 dpi
Skenera specifikācijas - skenera krāsu dziļums - Krāsas: RGB 16 bitu/8 bitu
Skenera specifikācijas - Skenera optiskā izšķirtspēja - 600 × 1200 dpi
Skenera specifikācijas - Skenera tehnoloģija - Krāsa
Skenera specifikācijas - Skenera tehnoloģija - Krāsu
Skenera specifikācijas - Skenera tehnoloģija - Vērts zināt
Skenera specifikācijas - Skenera tips - Asmeņi
Skenera specifikācijas - Skenera tips - Plakanā platforma
Skenera specifikācijas - Skenera tips - Plakanās virsmas skeneri
Skenera specifikācijas - Skenēšanas dziļums - Krāsa: RGB 16 bitu/8 bitu
Skenera specifikācijas - Skenēšanas dziļums - Krāsa: RGB 16 bitu/8 bitu
Skenera specifikācijas - Skenēšanas funkcijas - Skenēšana uz datoru
Skenera tehniskie dati - Maksimālais dokumenta izmērs - 216 × 297 mm
Skenera tehniskie dati - Optiskā skenera izšķirtspēja - 600 × 1200 dpi
Skenera tehniskie dati - Skenera funkcijas - Skenēšana datorā
Skenera tehniskie dati - Skenera krāsu dziļums - Krāsa: RGB 16 bitu/8 bitu
Skenera tehniskie dati - Skenera tehnoloģija - Krāsa
Skenera tehniskie dati - Skenera tips - Plakanas virsmas skeneris
Skenera tehniskās specifikācijas - Skenēšanas funkcijas - Skenēšana uz datoru
Skenēšana > Maksimālā skenēšanas izšķirtspēja - 600 x 1200 DPI
Starling - Y
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 72
Svars un izmēri - Augstums - 145 mm
Svars un izmēri - Dziļums - 327 mm
Svars un izmēri - Platums - 435 mm
Svars un izmēri - Svars - 4 kg
svītrkods - 4549292165913
Tehniskā informācija > Bruto svars - 5.4 kg
Tehniskā informācija > Funkcijas - Wi-Fi, drukāšana, kopēšana, skenēšana, mākoņdatošana
Tehniskā informācija > Garantija - 12 mēneši
Tehniskā informācija > Neto svars - 4.16 kg
Tīklošana > Ethernet LAN - Nē
Tīklošana > Wi-Fi - Jā
Tīkls - Mobilās drukāšanas tehnoloģijas - Apple AirPrint, Mopria Print Service
Tīkls - Wi-Fi - Y
URL - https://www.canon.no/printers/pixma-ts3450-series/specifications/
Veiktspēja > Drukāšana - Krāsa
Veiktspēja > Drukāšanas krāsas -
Veiktspēja > Drukāšanas kārtridžu skaits - 2
Veiktspēja > Drukāšanas tehnoloģija - Tintes printeris
Veiktspēja > Dubultās funkcijas - Jā
Veiktspēja > Fakss - Nē
Veiktspēja > Kopēšana - Jā
Veiktspēja > Skenēšana - Krāsa
Vispārīgi - Automātiskais dokumentu padevējs - Līdz 20 lappusēm
Vispārīgi - Automātiskais dokumentu padevējs - Līdz 20 lappusēm
Vispārīgi - Automātiskais dokumentu padevējs - Līdz 20 lapām
Vispārīgi - Automātiskais padevējs - Līdz 20 lappusēm
Vispārīgi - Barošanas avots - Izmantojot AC adapteri
Vispārīgi - Barošanas avots - Izmantojot maiņstrāvas adapteri
Vispārīgi - Barošanas avots - Izmantojot strāvas adapteri
Vispārīgi - Display - LCD
Vispārīgi - Displejs - LCD
Vispārīgi - Displejs - LCD
Vispārīgi - Ekrāns - LCD
Vispārīgi - Funkcijas - Bezapmales drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Bezpeļņas drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāt
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana bez malām
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana bez malām
Vispārīgi - Funkcijas - Fakss
Vispārīgi - Funkcijas - Fakss
Vispārīgi - Funkcijas - Fakss
Vispārīgi - Funkcijas - Fakss
Vispārīgi - Funkcijas - Kopēšana
Vispārīgi - Funkcijas - Kopēšana
Vispārīgi - Funkcijas - Kopēšana
Vispārīgi - Funkcijas - Kopēšana no
Vispārīgi - Funkcijas - Skenēt
Vispārīgi - Funkcijas - Skenēt uz
Vispārīgi - Funkcijas - Skenēšana
Vispārīgi - Funkcijas - Skenēšana
Vispārīgi - Ledusskapja tips - Universālais printeris
Vispārīgi - Tips - Universālais printeris
Vispārīgi - Tips - Viss vienā printeris
Vispārīgi - Tips - Viss vienā printerī
Vispārīgi - Uzturs - Izmantojot strāvas adapteri
Zīmols - Canon
zīmols - Canon
Поддерживаемая бумага - Максимальный ввод бумаги - 60
Atbalstītais papīrs - Maksimālā papīra ievade - 60
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - 10 × 15 см
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 10 × 15 cm
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - 13 × 13 см
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 13 × 13 cm
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - 13 × 18 см
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 13 × 18 cm
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - A4
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A4
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - A5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A5
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - B5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - B5
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - Legal
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - Juridiskais formāts
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - Letter
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - Vēstuļu formāts
Поддерживаемая бумага - Вес бумаги - 105 г/м²
Atbalstītais papīrs - Papīra svars - 105 g/m²
Поддерживаемая бумага - Вес бумаги - 275 г/м²
Atbalstītais papīrs - Papīra svars - 275 g/m²
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Fotopapīrs
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Glancēts fotopapīrs
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Parastais papīrs
Поддерживаемая бумага - Типы бумаги - Фотобумага
Поддерживаемая бумага - Типы бумаги - Глянцевая бумага
Поддерживаемая бумага - Типы бумаги - Обычная бумага
Toetatud paberitüübid - Maksimaalne paberisisestus - 60
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - 10 × 15 cm
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - 13 × 13 cm
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - 13 × 18 cm
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - A4
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - A5
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - B5
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - Legal
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - Letter
Toetatud paberitüübid - Paberi kaal - 105 g/m²
Toetatud paberitüübid - Paberi kaal - 275 g/m²
Toetatud paberitüübid - Paberitüübid - Fotopaber
Toetatud paberitüübid - Paberitüübid - Tavapaber
Toetatud paberitüübid - Paberitüübid - Läikiv fotopaber
BrandPartCode - 4463C046
category_en - Printers & accessories
category_et - Printerid ja tarvikud
category_lv - Printeri un piederumi
category_ru - Принтеры и принадлежности
Performance - Sound pressure level (printing) - 48 dB
description_et - Stiilne ja kompaktne kõik-ühes printer kodukontorisse
See kompaktne ja stiilne multifunktsionaalne printer kopeerib, skaneerib ja faksib koos 20-lehelise automaatse dokumendisööturiga mitmeleheküljelisi dokumente. Tänu suurele tootlikkusele ja sujuvale juhtmevabale ühenduvusele on see ideaalne seade igasse kodukontorisse. Nutikas printer
Juhtmevaba ühenduvus ja Canon PRINT rakendus annab Sulle võimaluse juhtida oma printerit otse nutiseadmest. Pääsupunkti režiim võimaldab ühendada seadme otse printeriga, ilma et oleks vaja Interneti-ühendust või ruuterit Halda pilvest
Kasutades rakendust Canon PRINT ja PIXMA Cloud Link. Suurem tootlikkus
Täiusta mitmeleheküljeliste dokumentide kopeerimise ja skaneerimise tõhusust tänu automaatsele kahepoolsele printimisele ning 20-lehelisele automaatsele dokumendisööturile. Sobivalt kulutõhus
Vähenda kulusid, hoides samal ajal printimiskvaliteeti. Kasutades Canoni originaalseid XL-tindimahuteid, säästad leheküljehinnalt kuni 30% (võrreldes standardsete Canoni tintidega).
description_lv -
description_en - Stylish and compact all-in-one printer for the home office This compact and stylish multifunction printer copies, scans and faxes multi-page documents with the 20-page automatic document feeder. With high productivity and seamless wireless connectivity, it's the perfect device for any home office. Smart printer Wireless connectivity and the Canon PRINT application allow you to control your printer directly from your smart device. Access point mode allows you to connect the device directly to the printer without the need for an Internet connection or router. Manage the cloud Using Canon PRINT and PIXMA Cloud Link. Higher productivity Improve the efficiency of copying and scanning multi-page documents with automatic two-sided printing and a 20-page automatic document feeder. Suitably cost effective Reduce costs while maintaining print quality. Using Canon Original XL Ink Cartridges saves up to 30% on cost per page (compared to standard Canon inks).
description_ru -
description_short_en - Compact all-in-one printer Ideal for home use High print speed and high quality WiFi connection & Canon PRINT application Uses original Canon inks
description_short_et - Kompaktne kõik-ühes printer Ideaalne kodukasutuseks Suur printimiskiirus ja kõrge kvaliteet WiFi ühendus & Canon PRINT rakendus Kasutab Canoni originaaltinte
description_short_lv -
description_short_ru - Компактный универсальный принтерИдеально подходит для домашнего использованияВысокая скорость печати и высокое качествоПодключение к WiFi и приложение Canon PRINTИспользуются оригинальные чернила Canon
Dizains - Augstums (mm) - 145
Dizains - Dziļums (mm) - 327
Dizains - Krāsa - Balta
Design - Color - Black
Дизайн - Цвет - Черный
Dizains - Krāsa - Melna / sudrabota
Disain - Värvus - Must
Design - Color - White
Disain - Värvus - Valge
Дизайн - Цвет - Белый
Dizains - Platums (mm) - 435
Dizains - Svars (g) - 4000
Design > Colour of product - Black/White
Технические данные принтера - Двусторонняя печать - Мануальная
Printing - Duplex printing - Y
Printing - Duplex printing mode - Manual
Printing - Borderless printing - Y
Printing - Print speed (colour, draft quality, A4/US Letter) - 4 ppm
Printing - Maximum resolution - 4800 x 1200 DPI
Printing > Print speed (ISO/IEC 24734) colour - ipm
Printing > Print speed (ISO/IEC 24734) mono - ipm
Print technology > Maximum resolution - 4800 x 1200 DPI
EAN - 4549292165913
EANCode - 4549292165913
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 10 - 80%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 15 - 30 °C
Power - Power source - AC
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
Fax specifications - Fax memory - 50 pp
Faksa specifikācijas - Faksa atmiņa - 50 pp
Fax specifications - Fax resolution - 300 × 300 dpi
Faksa specifikācijas - Faksa izšķirtspēja - 300 × 300 dpi
Fax specifications - Fax type - G3
Faksa specifikācijas - Faksa tips - G3
Технические данные факса - Память факса - 50 стр.
Технические данные факса - Резрешение факса - 300 × 300 dpi
Faksi tehnilised andmed - Faksi tüüp - G3
Технические данные факса - Тип факса - G3
Faksi tehnilised andmed - Faksimälu - 50 lk
Faksi tehnilised andmed - Faksi lahutusvõime - 300 × 300 dpi
feature_group_et - Printerid
feature_group_en - Printers
feature_group_lv - Printeri
feature_group_ru - Принтеры
Features - Display diagonal - 3.81 cm (1.5")
Features - Display - LCD
Features - Number of print cartridges - 2
Features - Built-in display - Y
Features - Market positioning - Home & office
Features - Product colour - Black, White
Features - Control type - Buttons
Features > Media type - Plain Paper, Photo Paper Plus Glossy, Photo Paper Glossy, Magnetic photo paper, Multiple adhesive photo paper, Canon Red Label Superior (WOP111), Canon Oce Office Colour Paper
Features > Product type - Inkjet Multifunctional Printer
Warranty - 12
WarrantyInfo -
GRUPPE1 - Printer/Copier/Fax
GRUPPE2 - Inkjet All In One
GTIN - 4549292165913
HSTNUMMER - 4463C046
Input capacity > Standard input capacity - 60 sheets
Input & output capacity - Total input capacity - 60 sheets
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > WEEE tax - Yes
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Wooden - 2.00 g
Package features > Paper/Pasteboard - 1000.00 g
Package features > Gross height (mm) - 395 mm
Package features > Gross depth (mm) - 485 mm
Package features > Gross width (mm) - 195 mm
Package features > PET - 114.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 240.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 1.24 kg
Package features > Volume (m3) - 0.037357125 m³
Input capacity > Number of standard paper trays -
Supplies - Number of ink cartridges - 2
Supplies - XL ink cartridges - CL-546XL
Supplies - XL ink cartridges - PG-545XL
HERSTELLER - CANON
Output capacity > Standard output capacity - sheets
Power - Power consumption (printing) - 9 W
Power - Power consumption (standby) - 0.8 W
Power - Power consumption (off) - 0.3 W
Power - AC input frequency - 50/60 Hz
Category - Photo Printers
Code - 4463C046
Package features > WEE classification - CL109:5:2017-04-01
Design - Height (mm) - 145
Disain - Kõrgus (mm) - 145
Дизайн - Высота (мм) - 145
Design - Depth (mm) - 327
Disain - Sügavus (mm) - 327
Дизайн - Глубина (мм) - 327
Design - Width (mm) - 435
Disain - Laius (mm) - 435
Дизайн - Ширина (мм) - 435
Design - Weight (g) - 4000
Disain - Kaal (g) - 4000
Дизайн - Вес (г) - 4000
Copier specifications - Number of copies - 20
Koopiamasina tehnilised andmed - Koopiate arv - 20
Kopētāja specifikācijas - Kopiju skaits - 20
Kopētāja specifikācijas - Kopētāja funkcijas - Bezmalu kopija
Kopētāja specifikācijas - Kopētāja funkcijas - Dokumentu kopēšana
Copier specifications - Copy functions - Document copying
Copier specifications - Copy functions - Borderless copy
Copier specifications - Copy speed - sESAT: 3 ipm
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas ātrums - sESAT: 3 ipm
Copier specifications - Copy speed - sFCOT: 27 s
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas ātrums - sFCOT: 27 sek.
Технические данные копира - Кол-во копий - 20
Технические данные копира - Функции копира - Копирование документов
Технические данные копира - Функции копира - Копия без краев
Технические данные копира - Скорость копира - sESAT: 3 ipm
Технические данные копира - Скорость копира - sFCOT: 27 s
Koopiamasina tehnilised andmed - Kopeerimisfunktsioonid - Dokumendi kopeerimine
Koopiamasina tehnilised andmed - Kopeerimisfunktsioonid - Ääristeta kopeerimine
Koopiamasina tehnilised andmed - Kopeerimiskiirus - sESAT: 3 kujutist/min
Koopiamasina tehnilised andmed - Kopeerimiskiirus - sFCOT: 27 s
LongDesc -
LongProductName - 4800 x 1200 dpi, Wi-Fi, Borderless, LCD 1.5", 48db
LongSummaryDescription - Canon PIXMA TS3452. Print technology: Inkjet, Maximum resolution: 4800 x 1200 DPI. Maximum print size: 5" x 7" (13x18 cm). Borderless printing, Duplex printing. Wi-Fi. Direct printing. Product colour: Black, White
Logistics data - Harmonized System (HS) code - 84433210
Материалы - Картриджи большой емкости - CL-546XL
Материалы - Картриджи большой емкости - PG-545XL
Materiāli - Piemērotas tintes - CL-546
Materiāli - Piemērotas tintes - PG-545
Материалы - Подходящие чернила - CL-546
Материалы - Подходящие чернила - PG-545
Materiāli - Tintes kasetņu skaits - 2
Материалы - Кол-во чернильных картриджей - 2
Materiāli - XL tintes kasetnes - CL-546XL
Materiāli - XL tintes kasetnes - PG-545XL
name_et - Canon kõik-ühes printer PIXMA TS3452, valge/must
Title - Canon PIXMA TS3452 photo printer Inkjet 4800 x 1200 DPI 5" x 7" (13x18 cm) Wi-Fi
Name - Canon Inkjet Printer PIXMA TS3452 Colour, Inkjet, A4, Wi-Fi, Black/White
name_en - Canon all-in-one Printer PIXMA TS3452, white/black
name_lv - Canon all-in-one Printer PIXMA TS3452, white/black
name_ru - Canon принтер "все в одном" Printer PIXMA TS3452, белый/черный
Kulumaterjalid - Suure mahutavusega kassetid - CL-546XL
Kulumaterjalid - Suure mahutavusega kassetid - PG-545XL
Kulumaterjalid - Tindikassettide arv - 2
Kulumaterjalid - Tindi tüüp - CL-546
Kulumaterjalid - Tindi tüüp - PG-545
ARTIKEL1 - PIXMA TS3452 EUR BLACK / WHITE
ARTIKEL2 -
Paper handling - Printing sizes - 10 x 15,13 x 18 cm
Paper handling - Borderless printing media sizes - 10x15, 13x18, 13x13
Paper handling - Maximum print size - 5" x 7" (13x18 cm)
Paper handling > Maximum print size - A4
Paper support - Maximum paper input - 60
Paper support - Paper sizes - 10 × 15 cm
Paper support - Paper sizes - 13 × 13 cm
Paper support - Paper sizes - 13 × 18 cm
Paper support - Paper sizes - A4
Paper support - Paper sizes - A5
Paper support - Paper sizes - B5
Paper support - Paper sizes - Legal
Paper support - Paper sizes - Letter
Paper support - Paper weight - 105 g/m²
Paper support - Paper weight - 275 g/m²
Paper support - Paper types - Photo paper
Paper support - Paper types - Glossy photo papere
Paper support - Paper types - Plain paper
Supplies - Compatible ink types - CL-546
Supplies - Compatible ink types - PG-545
Printing - Print technology - Inkjet
Printing > DVD/CD printing -
Printer specifications - Two sided printing - Manual
Printeri tehnilised andmed - Kahepoolne printimine - Manuaalne
Printera specifikācijas - Divpusējā druka - Manuāla
Printer specifications - Print head - FINE
Printera specifikācijas - Drukas galviņa - FINE
Printera specifikācijas - Drukas izšķirtspēja - 4800 × 1200 dpi
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - Krāsu: 4 lapas minūtē
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - Vienkrāsaina: 7,7 collas minūtē
Printer specifications - Print resolution - 4800 × 1200 dpi
Printeri tehnilised andmed - Prindi lahutusvõime - 4800 × 1200 dpi
Printer specifications - Print speed - Color: 4 ppm
Printeri tehnilised andmed - Printimiskiirus - Värviline: 4 lk/min
Printeri tehnilised andmed - Printimiskiirus - Mustvalge: 7,7 lk/min
Printer specifications - Print speed - Monochrome: 7.7 ipm
Технические данные принтера - Печатная головка - FINE
Технические данные принтера - Скорость печати - Цветной: 4 страниц в секунду
Технические данные принтера - Скорость печати - Черно белый: 7,7 ipm
Технические данные принтера - Разрешение принтера - 4800 × 1200 dpi
Printeri tehnilised andmed - Trükipea - FINE
ProductName - TS3452
Tarkvara - Nõuded arvutile - Vaba USB pesa
Software - Suitable operating systems - Android
Tarkvara - Sobivad operatsioonisüsteemid - Android
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Android
Software - Suitable operating systems - Apple iOS
Tarkvara - Sobivad operatsioonisüsteemid - Apple iOS
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Apple iOS
Software - Suitable operating systems - Chrome OS
Tarkvara - Sobivad operatsioonisüsteemid - Chrome OS
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Chrome OS
Software - Suitable operating systems - Windows 10 / 8 / 7
Tarkvara - Sobivad operatsioonisüsteemid - Windows 10 / 8 / 7
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 10 / 8 / 7
Программное обеспечение - Совместимые оп-системы - Android
Программное обеспечение - Совместимые оп-системы - Apple iOS
Программное обеспечение - Совместимые оп-системы - Chrome OS
Программное обеспечение - Совместимые оп-системы - Windows 10 / 8 / 7
Software - System requirements - Free USB port
Программное обеспечение - Системные требования - Свободный USB порт
Programmatūra - Sistēmas prasības - Brīvs USB ports
Producer product name - PIXMA TS3452
Producer product family - Inkjet Printer
manufacturer_code - 4463C046
Link - https://www.canon-europe.com/printers/pixma-ts3450-series/specifications/
Savienojamība - Bezvadu - Wi-Fi
Connectivity - Wireless - WiFi
Ühenduvus - Juhtmevaba võrk - WiFi
Connectivity - LAN - Yes
Connectivity - Applications support - Canon PRINT
Ühenduvus - Rakenduste tugi - Canon PRINT
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Canon PRINT
Savienojamība - Lokālais tīkls (LAN) - Jā
Connectivity - USB 2.0 - 1 × USB 2.0
Ühenduvus - USB 2.0 - 1 × USB 2.0
Savienojamība - USB 2.0 - 1 × USB 2.0
Ühenduvus - Juhtmega võrk - Jah
Ports & interfaces - PictBridge - Y
Ports & interfaces - Direct printing - Y
Ports & interfaces - USB port - Y
Ports & interfaces - USB connector - USB Type-B
Ports & interfaces > Interface - USB-B, Wi-Fi
Соединение - Беспроводная сеть - WiFi
Соединение - Поддержка приложений - Canon PRINT
Соединение - USB 2.0 - 1 × USB 2.0
Соединение - Проводная сеть - Да
ShortSummaryDescription - Canon PIXMA TS3452, Inkjet, 4800 x 1200 DPI, 5" x 7" (13x18 cm), Borderless printing, Duplex printing, Wi-Fi
System requirements - Mac operating systems supported - Y
System requirements - Windows operating systems supported - Y
Scanner specifications - Maximum document size - 216 × 297 mm
Skänneri tehnilised andmed - Maksimaalne dokumendi suurus - 216 × 297 mm
Skenera specifikācijas - Maksimālais dokumenta izmērs - 216 × 297 mm
Skenera specifikācijas - Skenera funkcijas - Skenēt uz personālo datoru
Scanner specifications - Scanner resolution (optical) - 600 × 1200 dpi
Skenera specifikācijas - Skenera izšķirtspēja (optiskā) - 600 × 1200 dpi
Skänneri tehnilised andmed - Skänneri värvussügavus - Värviline: RGB 16-bit/8-bit
Skänneri tehnilised andmed - Skänneri optiline lahutusvõime - 600 × 1200 dpi
Scanner specifications - Scanner technology - Color
Skenera specifikācijas - Skenera tehnoloģija - Krāsu
Skänneri tehnilised andmed - Skänneri tehnoloogia - Värviskänner
Skänneri tehnilised andmed - Skänneri tüüp - Lameskänner
Scanner specifications - Scanner type - Flatbed
Skenera specifikācijas - Skenera tips - Plakanās virsmas skeneri
Scanner specifications - Scanning depth - Colour: RGB 16-bit/8-bit
Skenera specifikācijas - Skenēšanas dziļums - Krāsa: RGB 16-bit/8-bit
Scanner specifications - Scan functions - Scan to PC
Технические данные сканера - Макисмальный размер документа - 216 × 297 мм
Технические данные сканера - Оптическое разрешение сканера - 600 × 1200 dpi
Технические данные сканера - Функции сканера - Скан на PC
Технические данные сканера - Глубина цвета сканера - Colour: RGB 16-bit/8-bit
Технические данные сканера - Технология сканера - Цвет
Технические данные сканера - Тип сканера - Плоский сканер
Skänneri tehnilised andmed - Skännimisfunktsioonid - Skännimine arvutisse
Scanning > Maximum scan resolution - 600 x 1200 DPI
Storno - Y
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 72
Weight & dimensions - Height - 145 mm
Weight & dimensions - Depth - 327 mm
Weight & dimensions - Width - 435 mm
Weight & dimensions - Weight - 4 kg
barcode - 4549292165913
Technical details > Gross weight - 5.4 kg
Technical details > Functions - Wi-Fi, Print, Copy, Scan, Cloud
Technical details > Warranty - 12 month(s)
Technical details > Net weight - 4.16 kg
Networking > Ethernet LAN - No
Networking > Wi-Fi - Yes
Network - Mobile printing technologies - Apple AirPrint, Mopria Print Service
Network - Wi-Fi - Y
URL - https://www.canon.no/printers/pixma-ts3450-series/specifications/
Performance > Printing - Colour
Performance > Printing colours -
Performance > Number of print cartridges - 2
Performance > Print technology - Inkjet
Performance > Duplex functions - Yes
Performance > Faxing - No
Performance > Copying - Yes
Performance > Scanning - Colour
General - Automatic document feeder - Up to 20 pages
Üldine - Automaatne dokumendisöötur - Kuni 20 lehte
Vispārīgi - Automātiskais dokumentu padevējs - Līdz 20 lapām
Общее - Автоматический подающий механизм - До 20 страниц
Vispārīgi - Barošanas avots - Izmantojot AC adapteri
General - Power source - Via AC adapter
Üldine - Toide - Vooluadapteri kaudu
Vispārīgi - Display - LCD
General - Display - LCD
Общее - Display - LCD
Üldine - Ekraan - LCD
Vispārīgi - Funkcijas - Bezapmales drukāšana
Üldine - Funktsioonid - Ääristeta printimine
Общее - Функции - Печать
General - Functions - Printing
Üldine - Funktsioonid - Printimine
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana
General - Functions - Borderless printing
Общее - Функции - Печать без границ
General - Functions - Faxing
Üldine - Funktsioonid - Faksimine
Общее - Функции - Факс
Vispārīgi - Funkcijas - Fakss
General - Functions - Copying
Общее - Функции - Копирование
Vispārīgi - Funkcijas - Kopēšana
Üldine - Funktsioonid - Kopeerimine
Общее - Функции - Сканирование
Üldine - Funktsioonid - Skännimine
General - Functions - Scanning
Vispārīgi - Funkcijas - Skenēšana
Общее - Тип холодильника - Принтер все-в-одном
Üldine - Tüüp - Kõik-ühes printer
Vispārīgi - Tips - Viss vienā printeris
General - Type - All in one printer
Общее - Питание - Через адаптер питания
Brand - Canon
brand - Canon
69,18 €
Canon PIXMA TS3452
  Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
  Intel technology provider Platinum 2020
  Visas kategorijas