Polaroid Lab

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 353714 Preces kods: 112133
Noliktavā 6 gab.
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Piegādes veidi Par piegādi
  • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: piektdien, 03.06.2022
  • Piegāde uz DPD Pickup Paku Skapi bez maksas: piektdien, 03.06.2022
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: piektdien, 03.06.2022
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: piektdien, 03.06.2022
  • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: trešdien, 01.06.2022 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: N/A
  • Drukas veids: Sublimācija
  • Drukāšanas ātrums (mono): Nav norādīts
  • Max. apdrukas izmērs: Nav norādīts
  • Kartridžu skaits: Nav norādīts
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja N/A

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Sublimācija

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) Nav norādīts

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs Nav norādīts

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Nav

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits Nav norādīts

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Nav

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Nav

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Ir

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Nav

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

Papildus specifikācija
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Polaroid 600 fotopapīrs
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Polaroid i-Type fotopapīrs
Atbalstītais papīrs - Papīra veidi - Polaroid 600 fotopapīrs
Atbalstītais papīrs - Papīra veidi - Polaroid i-Type fotopapīrs
Atbalstītais papīrs - Piemērota matrica - Polaroid 600
Atbalstītais papīrs - Piemērota matrica - Polaroid i-Type
Atbalstītais papīrs - Piemērots fotomateriāls - Polaroid 600
Atbalstītais papīrs - Piemērots fotomateriāls - Polaroid i-Type
Atbalstītie papīra veidi - Papīra veidi - Polaroid 600 fotoparāts
Atbalstītie papīra veidi - Papīra veidi - Polaroid i-Type foto kamera
Atbalstītie papīra veidi - Piemērots attēla materiāls - Polaroid 600
Atbalstītie papīra veidi - Piemērots attēla materiāls - Polaroid i-Type
category_en - Printeri un piederumi
category_et - Printeri un piederumi
category_lv - Printeri un piederumi
category_ru - Printeri un piederumi
description_et - Foto printeris Polaroid Lab pārvērš jūsu iecienītākās digitālās fotogrāfijas īstās Polaroid fotogrāfijās. Atdzīviniet šos neaizmirstamos mirkļus un piepildiet savas mājas ar atmiņām. Printeris izmanto Polaroid i-Type un Polaroid 600 fotopapīru. Ne tik tradicionālais Polaroid Lab fotoprinteris darbojas kā galda fotoprinteris, eksponējot digitālās fotogrāfijas no tālruņa uz Polaroid ekrāna. Rezultāts ir oriģinālas Polaroid fotogrāfijas ar skaistu analogo estētiku. Nepalaidiet garām nevienu mirkli Daži mirkļi ir vairāk nekā daži. Atdzīviniet šos mirkļus ar Polaroid filmu ķīmijas burvību. Pārvērsiet savus Facebook albumus par fotoalbumiem, kuriem varat pieskarties, un apbrīnojiet sevi ar mirkļiem, kurus nekad nevēlēsieties aizmirst. Izmantojot Polaroid Originals, varat pārvērst savus iecienītākos mirkļus kolāžā, kas sastāv no līdz pat 9 kadriem. Pieejams operētājsistēmām Android (5.0) un iOS (11.0) un jaunākām operētājsistēmām. Atkārtoti izdzīvojiet mirkļus atkal un atkal Atkal izjūtiet adrenalīna pieplūdumu ar papildināto realitāti. Pārvaldiet sava Polaroid fotoattēla videoklipu un skatiet, kā tas atdzīvojas, izmantojot Polaroid Originals mobilo lietotni.
description_lv -
description_lv - Polaroid Lab Photo Printer pārvērš jūsu iecienītākās digitālās fotogrāfijas īstās Polaroid fotogrāfijās. Atdzīviniet šos neaizmirstamos mirkļus un piepildiet savu māju ar atmiņām. Printeris izmanto Polaroid i-Type un Polaroid 600 fotopapīru. Tas nav parasts fotoprinteris Polaroid Lab darbojas kā darbvirsmas tumšā istaba, eksponējot digitālās fotogrāfijas no jūsu tālruņa uz Polaroid plēves. Rezultātā tiek iegūtas oriģinālas Polaroid fotogrāfijas ar skaistu analogo estētiku. Nezaudējiet vairs nevienu mirkli Daži mirkļi ir pelnījuši vairāk nekā prieku. Atdzīviniet šos mirkļus ar Polaroid filmu ķīmijas burvību. Pārvērsiet savus Facebook albumus par fotoalbumiem, kuriem varat pieskarties, un ieskaujiet sevi ar mirkļiem, kurus nekad nevēlaties aizmirst. Izmantojot Polaroid Originals, varat pārvērst savus iecienītākos mirkļus kolāžā, kas sastāv no līdz pat 9 kadriem. Viedā lietotne ir pieejama operētājsistēmām Android (5.0) un iOS (11.0) un jaunākajām operētājsistēmām. Izbaudiet mirkļus atkal un atkal Izjūtiet adrenalīnu vēlreiz ar papildināto realitāti. Iebildējiet videoklipu savā Polaroid fotoattēlā un redziet, kā tas atdzīvojas, izmantojot Polaroid Originals mobilo lietotni.
description_ru -
description_short_en - Praktisks fotoprinteris Drukājiet un noformējiet fotoattēlus tieši no viedierīces Darbojas ar tumšās istabas tenoloģijas 107 × 88 mm fotoattēliem Savienojas bezvadu režīmā ar viedierīci.
description_short_et - Praktisks fotoprinteris Drukājiet un noformējiet fotoattēlus tieši no viedierīces Darbojas ar pimeroom tehnoloģiju 107 × 88 mm fotoattēli Savienojas bezvadu režīmā ar viedierīci.
description_short_lv -
description_short_ru - Praktisks fotoprinterisDrukā un noformē fotoattēlus tieši no viedierīcesApskatiet tumšās istabas tehnoloģijuFotogrāfija 107 × 88 mmSavienojas ar viedierīci bezvadu režīmā.
Dizains - Krāsa - Balta
Dizains - Krāsa - White
Dizains - Krāsa - White
Dizains - Krāsa - White
Eans - 9120066089601
feature_group_et - Printerid
feature_group_ln - Printeri
feature_group_lv - Printeri
feature_group_ru - Printeri
Kategorija - Root/Elektronika/PC perifērijas iekārtas/Printeri, 3D printeri un ploteri/Inkjet printeris
name_et - Polaroid foto printeru laboratorija, atlase
Nosaukums - Polaroid laboratorija
nosaukums_lv - Polaroid fotoprinteris Lab, balts
nosaukums_lv - Polaroid fotoprinteris Lab, balts
nosaukums_ru - Polaroid fotoprinteris Lab, balts
Papīra atbalsts - momentlentes tips - Polaroid 600
Papīra atbalsts - momentlentes tips - Polaroid i-Type
Papīra atbalsts - Papīra veidi - Polaroid 600 fotopapīrs
Papīra atbalsts - Papīra veidi - Polaroid i-Type fotopapīrs
ProducerCode - 112133
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Android 5.0 vai jaunāka
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Android 5.0 vai jaunāka versija
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Android 5.0 vai jaunāka versija
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - iOS 11 vai jaunāka
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - iOS 11 vai jaunāka versija
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - iOS 11 vai jaunāka versija
Programmatūra - savietojamas operētājsistēmas - Android 5.0 vai jaunāka versija
Programmatūra - savietojamas operētājsistēmas - iOS 11 vai jaunāka versija
ražotāja_kods - 9019
Ražotājs - Polaroid
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Polaroid oriģināli
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Polaroid oriģināli
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Polaroid oriģināli
Savienojums - Pieteikumu atbalsts - Polaroid oriģināli
ShortDescription -
svītrkods - 9120066089601
Vispārīgi - Barošanas avots - Litija polimēra akumulators
Vispārīgi - Barošanas avots - Litija polimēra akumulators
Vispārīgi - Barošanas avots - Litija polimēru akumulators
Vispārīgi - Ledusskapja tips - Portatīvais printeris
Vispārīgi - Tips - Taskuprinter
Vispārīgi - Tips - Viedtālruņa printeris
Vispārīgi - Tips - Viedtālruņa printeris
Vispārīgi - Uzturs - Litija polimēru akumulators
zīmols - Polaroid
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Polaroid 600 photo paper
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Polaroid i-Type photo paper
Поддерживаемая бумага - Типы бумаги - Polaroid 600 фотобумага
Поддерживаемая бумага - Типы бумаги - Polaroid i-Type фотобумага
Поддерживаемая бумага - Подходящий матриал - Polaroid 600
Поддерживаемая бумага - Подходящий матриал - Polaroid i-Type
Atbalstītais papīrs - Piemērots fotomateriāls - Polaroid 600
Atbalstītais papīrs - Piemērots fotomateriāls - Polaroid i-Type
Toetatud paberitüübid - Paberitüübid - Polaroid 600 fotopaber
Toetatud paberitüübid - Paberitüübid - Polaroid i-Type fotopaber
Toetatud paberitüübid - Sobiv pildimaterjal - Polaroid 600
Toetatud paberitüübid - Sobiv pildimaterjal - Polaroid i-Type
category_en - Printers & accessories
category_et - Printerid ja tarvikud
category_lv - Printeri un piederumi
category_ru - Принтеры и принадлежности
description_et - Polaroid Lab fotoprinter muudab Sinu lemmik digifotod tõelisteks Polaroid fotodeks. Koge uuesti neid unustamatuid hetki ning täida oma kodu mälestustega. Printer kasutab Polaroid i-Type ja Polaroid 600 fotopaberit. Mitte tavaline fotoprinter
Polaroid Lab töötab nagu töölaua pimeruum, eksponeerides telefonist pärinevat digitaalfotod Polaroid kilele. Tulemuseks on originaalsed Polaroid fotod, millel on kaunis analoogne esteetika. Ära kaota enam hetkegi
Mõni hetk väärib rohkem kui meeldimist. Elusta need hetked Polaroid filmikeemia võludega. Muuda oma Facebooki albumid fotoalbumiteks, mida saad puudutada ning ümbritse ennast hetkedega, mida Sa ei taha kunagi unustada. Rakenduse Polaroid Originals abiga saad muuta oma lemmikhetked kuni 9 kaadriga kollaažiks. Nutirakendus on saadaval Android (5.0) ja iOS (11.0) ning uuematele operatsioonisüsteemidele. Koge hetki uuesti ja uuesti
Tunneta adrenaliini uuesti koos liitreaalsusega. Manusta oma Polaroidi fotole video ja vaata, kuidas see Polaroid Originals mobiilirakendusega ellu ärkab.
description_lv -
description_en - Polaroid Lab Photo Printer turns your favorite digital photos into real Polaroid photos. Relive these unforgettable moments and fill your home with memories. The printer uses Polaroid i-Type and Polaroid 600 photo paper. Not an ordinary photo printer
Polaroid Lab works as a desktop darkroom, exposing digital photos from your phone to Polaroid film. The result is original Polaroid photos with beautiful analog aesthetics. Don't lose another moment
A few moments deserve more than pleasure. Bring those moments to life with the charms of Polaroid film chemistry. Turn your Facebook albums into photo albums that you can touch and surround yourself with moments you never want to forget. With Polaroid Originals, you can turn your favorite moments into a collage of up to 9 frames. The smart app is available for Android (5.0) and iOS (11.0) and newer operating systems. Experience the moments over and over again
Feel the adrenaline again with augmented reality. Embed a video on your Polaroid photo and see how it comes to life with the Polaroid Originals mobile app.
description_ru -
description_short_en - A practical photo printer Print and design photos directly from your smart device Works on darkroom tenology 107 × 88 mm photos Connects wirelessly to a smart device
description_short_et - Praktiline fotoprinter Prindi ja kujunda fotod otse nutiseadmest Töötab pimeruumi tehnoloogial 107 × 88 mm fotod Ühendub juhtmevabalt nutiseadmega
description_short_lv -
description_short_ru - Практичный фотопринтерПечатайте и оформляйте фотографии непосредственно из смарт-устройстваРаботает на технолигии темной комнатыФото 107 × 88 ммСоединяется со смарт-устройством без проводов
Dizains - Krāsa - Balta
Disain - Värvus - Valge
Design - Color - White
Дизайн - Цвет - Белый
Eans - 9120066089601
feature_group_et - Printerid
feature_group_en - Printers
feature_group_lv - Printeri
feature_group_ru - Принтеры
Category - Root/Electronics/PC peripherals/Printers, 3D printers and plotters/Inkjet printer
name_et - Polaroid fotoprinter Lab, valge
Name - Polaroid Lab
name_en - Polaroid photo printer Lab, white
name_lv - Polaroid photo printer Lab, white
name_ru - Polaroid фотопринтер Lab, белый
Paper support - Instant film type - Polaroid 600
Paper support - Instant film type - Polaroid i-Type
Paper support - Paper types - Polaroid 600 photo paper
Paper support - Paper types - Polaroid i-Type photo paper
ProducerCode - 112133
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Android 5.0 vai jaunāka
Software - Suitable operating systems - Android 5.0 or newer
Tarkvara - Sobivad operatsioonisüsteemid - Android 5.0 või uuem
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - iOS 11 vai jaunāka
Software - Suitable operating systems - iOS 11 or newer
Tarkvara - Sobivad operatsioonisüsteemid - iOS 11 või uuem
Программное обеспечение - Совместимые оп-системы - Android 5.0 или новее
Программное обеспечение - Совместимые оп-системы - iOS 11 или новее
manufacturer_code - 9019
Producer - Polaroid
Ühenduvus - Rakenduste tugi - Polaroid Originals
Connectivity - Applications support - Polaroid Originals
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Polaroid Originals
Соединение - Поддержка приложений - Polaroid Originals
ShortDescription -
barcode - 9120066089601
General - Power source - Lithium-polymer battery
Üldine - Toide - Liitium-polümeer aku
Vispārīgi - Barošanas avots - Litija polimēru akumulators
Общее - Тип холодильника - Портативный принтер
Üldine - Tüüp - Taskuprinter
General - Type - Smartphone printer
Vispārīgi - Tips - Viedtālruņa printeris
Общее - Питание - Литий полимерный аккумулятор
brand - Polaroid
`
Polaroid Lab
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas