Oki B412dn

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 201169 Preces kods: 45762002
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • Drukas Izšķirtspēja: 1200 x 1200 dpi
 • Drukas veids: Krāsu lāzera
 • Drukāšanas ātrums (mono): 33 lpp/min
 • Max. apdrukas izmērs: A4
 • Kartridžu skaits: 1
Līdzīgi produkti
Šis produkts Oki B412dn
Hewlett Packard OfficeJet Pro 8022e
Hewlett Packard Envy Inspire 7920e, Refurbished
Hewlett Packard
Canon i-SENSYS MF3010
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
236,19 €
205,99 €
68,99 €
279,81 €
318,60 €
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja1200 x 1200 dpi 4800 x 1200 dpi 4800 x 1200 dpi 1200 x 600 dpi
Drukas veidsKrāsu lāzera Tintes Tintes Melnbaltais lāzera
Drukāšanas ātrums (mono)33 lpp/min 20 lpp/min 22 lpp/min 18 lpp/min
Max. apdrukas izmērsA4 A4 A4 A4
Funkcionalitāte
Funkcija ADFNav Nav Ir Nav
Funkcija Auto DuplexIr Ir Ir Nav
Funkcija FakssNav Ir Nav Nav
Funkcija KopētājsNav Ir Ir Ir
Funkcija SkenerisNav Ir Ir Ir
Kartridžu skaits1 4 2 1
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LANIr Ir Nav Nav
Pieslēgums LPTNav Nav Nav Nav
Pieslēgums USBIr Ir Ir Ir
Bezvadu savienojumi
Pieslēgums BluetoothNav Nav Nav Nav
Pieslēgums WiFiNav Ir Ir Nav
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 1200 x 1200 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Krāsu lāzera

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 33 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Ir

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 1

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Nav

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

Papildus specifikācija
Apraksts - Profesionāls un pieejams A4 mono A4 printeris B412dn nodrošina augstas kvalitātes un augstas produktivitātes pelēkbaltu drukāšanu jūsu mazajam uzņēmumam. Lielākā daļa klientu sagaida, ka par ierīci, kas nodrošina tikpat augstus standartus kā B412dn, būs jāmaksā papildus. Ar OKI drukāšanas risinājumiem jums nav jāsamierinās ar cenu un kvalitāti. Jūs varat izmantot visas nepieciešamās noderīgās funkcijas, paļaujoties uz efektīvu un izturīgu ierīci, kas ir pieejama par pieņemamu cenu, nesagraujot bankas līdzekļus. Minimāli izdevumi, maksimāla vērtība Ātras drukāšanas ātruma, skaidras un skaidras dokumentu izšķirtspējas un pārdomāta dizaina kombinācija nozīmē, ka neatkarīgi no tā, vai izvēlaties B412dn ātrai personiskai drukāšanai vai uzņēmuma tīklam, jūs novērtēsiet, ko tas spēj jums sniegt.
Izstrādāts tā, lai to būtu viegli lietot Tiklīdz sāksiet lietot B412dn, sāksiet brīnīties, kāpēc arī citi printeri nav izstrādāti līdzīgi. Kompaktais dizains atvieglo piekļuvi izdrukātajiem dokumentiem, izgaismotais displejs nodrošina ātru piekļuvi pašreizējai darba plūsmai, un rezerves daļas var viegli nomainīt dažu mirkļu laikā. Standarta trīs gadu garantija B412dn padara garantijas problēmas pagātnes lietu. Tas ir iespējams, pateicoties tirgū vadošajai trīs gadu garantijai, kas tiek piedāvāta bez papildu izmaksām, pateicoties uzticamajai digitālajai LED tehnoloģijai. Vienkārši reģistrējiet ierīci 30 dienas pēc iegādes.
Atbalstītās operētājsistēmas - Linux
Atbalstītās operētājsistēmas - Mac OS
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 7
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 8
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 8.1
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows Server 2003
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows Server 2008
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows Vista
Augstums - 245 mm
Bezvadu komunikācija - Pēc izvēles
Citas funkcijas - Barošanas avots: - 230 V maiņstrāvas +/- 10%, 50 vai 60 Hz +/-2% Enerģijas patēriņš: - Tipisks: 560 W - Maks.: 900 W - Gaidīšanas režīms: 80 W - Enerģijas taupīšanas režīms: 7 W - dziļā miega režīms: 1,4 W Trokšņa līmenis: - Darbs: 53 dB(A) vai mazāk - Gaidīšanas režīms: 30 dB(A) vai mazāk - Enerģijas taupīšana: Apkārtējais līmenis
Darba cikls (mēnesī) - 60000 lapas/mēnesī
dimensijas dziļums - 340 mm
Divpusējā drukāšana - Automātiskais
Drukāšanas izšķirtspēja - 1200 x 1200 dpi
Drukāšanas piederumu veiktspēja - - Melns fotovadītājs: Līdz 25 000 lappušu 44574302 - Melnā tonera kasetne: 3 000 lappušu A4 45807102 - Melnā tonera kasetne: 7 000 lappušu A4 45807106
Drukāšanas veids - Lāzera
Dziļums - 364 mm
ean - 5031713063575
Eans - 5031713063575
EAN_kods - 5031713063575
Ethernet - 10/100/1000 Mb/s
Faksa specifikācijas -
Formāts - A4
Foto drukāšana - Nē
Funkcijas - Printeris
Garantija -
garantija - 36
garantijas_tips - ārējais
Iebūvēta zibatmiņa - 3 GB
Iekļautie piederumi -
Instalētā atmiņa - 512 MB
izmērs augstums - 470 mm
izmērs platums - 490 mm
izmērs svars - 14000 g
Kategorija - Root/Elektronika/PC perifērijas iekārtas/Printeri, 3D printeri un ploteri/Inkjet printeris
Kategorija_1 - Drukāšana
Kategorija_2 - Lāzera printeri - daudzfunkcionālie printeri
Kopētāja specifikācijas -
Krāsa - White
Krāsu drukāšana - Nē
Maksimālais drukāšanas ātrums (mono) - 33 p/min
Mediju veids - Papīrs
Modelis - B412DN
Nosaukums - OKI B412dn
Nosaukums - OKI B412dn, LED printeris (gaiši pelēks/pelēks, USB/LAN)
nosaukums - Printeris B412DN A4 LV Duplekss/ Tīkls/ USB 2.0
Oriģinālie palīgmateriāli - - Melns fototonduktors līdz 25 000 lappusēm 44574302 - Melna tonera kasetne 3 000 lappušu A4 45807102 - Melna tonera kasetne 7 000 lappušu A4 45807106
Pagarinātā garantija - 3 gadu pagarinātā garantija pēc produkta reģistrācijas 30 dienu laikā pēc iegādes.
Paplašināšanas iespējas - - Otra papīra padeves paplate: palielina papīra ietilpību par 530 lapām (80g/m2) 44575714 - Bezvadu LAN bloks IEEE802.11a/b/g/n 45830202
Papīra ieejas paplātes - - 1. padevējs: 250 lapas ar 80 gsm - Daudzfunkcionālā paplāte: 100 lapas ar 80 gsm - Papildu paplātes ietilpība 530 lapas ar 80 gsm - Papildu padevēja ietilpība: 530 lapas ar 80 gsm
Papīra izvades paplātes -
Papīra svars (maks.) - 120 g/m²
Papīra svars (min) - 60 g/m²
PictBridge - Nē
Pieteikums - Birojs
Pieteikums - Sākums
Platums - 387 mm
Printera procesors - 667 Mhz
Printera valoda - Epson FX
Printera valoda - IBM ProPrinter
Printera valoda - PCL 5e/5c/6
Printera valoda - XPS
ProducerCode - 45762002
Ražotāja_kods - 45762002
ražotājs - OKI
Ražotājs - OKI
Ražotājs - Oki
Savienotāji - 1 x USB 2.0
Savienotāji - RJ-45
ShortDescription - lāzera | mono | A4 | drukāšana | USB 2.0 | Gigabit LAN | 512MB | abpusēja drukāšana | 3GB eMMC | Konfidenciāla drukāšana |
Sistēmas prasības -
Skenera specifikācijas -
Svars - 12 kg
Svars - 12,00
vendpn - 45762002
Description - Profesjonalna i przystępna cenowo monochromatyczna drukarka A4
Dzięki B412dn w zasięgu małej firmy pojawią się wysokiej jakości wydajne wydruki w odcieniach szarości.
Większość klientów spodziewa się, iż za urządzenie które oferuje równie wysokie standardy jak B412dn będą musieli dodatkowo zapłacić. W przypadku OKI nie trzeba szukać kompromisu między ceną oraz jakością. Możesz korzystać ze wszystkich przydatnych funkcji których potrzebujesz, polegając na wydajnym i solidnym urządzeniu, którego cena nie uszczupli budżetu firmy.
Minimalne wydatki, maksymalna wartość
Połączenie dużej szybkości wydruku, rozdzielczości zapewniającej przejrzystość drukowanych dokumentów oraz przemyślana konstrukcja sprawiają, że każdy użytkownik doceni możliwości oferowane przez to urządzenie niezależenie od tego, czy wybierzesz B412dn do szybkich osobistych wydruków czy do pracy w ramach firmowej sieci.
Zaprojektowana z myślą o łatwym użytkowaniu
OGdy rozpoczniesz pracę z B412dn zaczniesz zastanawiać się czemu inne drukarki nie zostały stworzone w podobny sposób? Kompaktowa konstrukcja znacząco ułatwia dostęp do wydrukowanych dokumentów, podświetlany wyświetlacz umożliwia szybki dostęp do informacji o bieżących zadaniach wykonywanych przez urządzenie, zaś części zamienne można z łatwością wymienić w kilka chwil.
Trzyletnia gwarancja w standardzie
Drukarka B412dn sprawi, że problemy z gwarancją przestaną zaprzątać Twoją głowę. Jest to możliwe dzięki wiodącej na rynku trzyletniej gwarancji oferowanej bez dodatkowych kosztów możliwej dzięki zastosowaniu niezawodnej cyfrowej technologii LED. Wystarczy, że zarejestrujesz urządzenie 30 dni od zakupu.
Supported operating systems - Linux
Supported operating systems - Mac OS
Supported operating systems - Windows 7
Supported operating systems - Windows 8
Supported operating systems - Windows 8.1
Supported operating systems - Windows Server 2003
Supported operating systems - Windows Server 2008
Supported operating systems - Windows Vista
Height - 245 mm
Wireless communication - Optional
Other features - Zasilanie:
- 230 VAC +/- 10%, 50 lub 60 Hz +/-2%
Zużycie energii:
- Typowe: 560 W
- Maks: 900 W
- Tryb gotowości: 80 W
- Tryb oszczędzania energii: 7 W
- Tryb głębokiego uśpienia: 1,4 W
Poziom hałasu:
- Praca: 53 dB(A) lub mniej
- Czuwanie: 30 dB(A) lub mniej
- Oszczędzanie energii: Poziom otoczenia
Duty cycle (monthly) - 60000 sheets/month
dimension depth - 340 mm
Duplex printing - Automatic
Print resolution - 1200 x 1200 dpi
Printing supplies performance - - Czarny bębeń światłoczuły: Do 25 000 stron 44574302
- Kaseta z czarnym tonerem: 3,000 stron A4 45807102
- Kaseta z czarnym tonerem: 7,000 stron A4 45807106
Printing type - Laser
Depth - 364 mm
ean - 5031713063575
Eans - 5031713063575
EAN_code - 5031713063575
Ethernet - 10/100/1000 Mb/s
Fax specifications -
Format - A4
Photo printing - No
Functions - Printer
Warranty -
guarantee - 36
guarantee_type - external
Built-in flash memory - 3 GB
Accessories included -
Installed memory - 512 MB
dimension height - 470 mm
dimension width - 490 mm
dimension weight - 14000 g
Category - Root/Electronics/PC peripherals/Printers, 3D printers and plotters/Inkjet printer
Category_1 - Printing
Category_2 - Laser Printers - Multifunctional
Copier specifications -
Color - White
Color printing - No
Max. printing speed (mono) - 33 p/min
Media kind - Paper
Model - B412DN
Name - OKI B412dn
Name - OKI B412dn, LED printer (light grey/grey, USB/LAN)
name - Drukarka B412DN A4 PL Duplex/Siec/ USB 2.0
Original consumables - - Czarny bębeń światłoczuły   Do 25 000 stron 44574302
- Kaseta z czarnym tonerem  3,000 stron A4 45807102
- Kaseta z czarnym tonerem  7,000 stron A4 45807106
Extended warranty - 3 lata przedłużonej gwarancji po zarejestrowaniu produktu w przeciągu 30 dni od daty jego zakupu
Extension options - - Drugi podajnik: Zwiększa pojemność papieru o 530 arkuszy (80g/m2) 44575714
- Bezprzewodowy Moduł LAN  IEEE802.11a/b/g/n 45830202
Paper input tray - - Podajnik 1: 250 arkuszy o gramaturz 80g/m2
- Podajnik uniwersalny: 100 arkuszy o gramaturze 80g/m2
- Pojemność opcjonalnego podajnika: 530 arkuszy o gramaturze 80g/m2
Paper output tray -
Paper weight (max) - 120 g/m²
Paper weight (min) - 60 g/m²
PictBridge - No
Application - Office
Application - Home
Width - 387 mm
Printer processor - 667 Mhz
Printer language - Epson FX
Printer language - IBM ProPrinter
Printer language - PCL 5e/5c/6
Printer language - XPS
ProducerCode - 45762002
Manufacturer_code - 45762002
producer - OKI
Producer - OKI
Manufacturer - Oki
Connectors - 1 x USB 2.0
Connectors - RJ-45
ShortDescription - laser | mono | A4 | druk | USB 2.0 | Gigabit LAN | 512MB | dupleks druku | 3GB eMMC | Druk Poufny |
System Requirements -
Scanner specifications -
Weight - 12 kg
Weight - 12,00
vendpn - 45762002
236,19 €
Oki B412dn
  Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
  Intel technology provider Platinum 2020
  Visas kategorijas