Epson EcoTank L1110

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 192916 Preces kods: C11CG89401
Aptuvenais piegādes laiks 01.06.2021 Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi
Piegādes veidi Par piegādi
  • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: 07.06.2021
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: 07.06.2021
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: 07.06.2021
  • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: 03.06.2021 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 5760 x 1440 dpi
  • Drukas veids: Tintes
  • Drukāšanas ātrums (mono): 33 lpp/min
  • Max. apdrukas izmērs: A4
  • Kartridžu skaits: 4
Līdzīgi produkti
Šis produkts Epson EcoTank L1110
Hewlett Packard LaserJet M404n (DEMO UNIT)
Epson EcoTank L5190
Epson EcoTank L3110
Epson EcoTank L3150
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
130,35 €
181,50 €
269,90 €
205,52 €
211,46 €
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 5760 x 1440 dpi 4800 x 600 dpi 5760 x 1440 dpi 5760 x 1440 dpi 5760 x 1440 dpi
Drukas veids Tintes Melnbaltais lāzera Tintes Tintes Tintes
Drukāšanas ātrums (mono) 33 lpp/min 38 lpp/min 33 lpp/min 33 lpp/min 33 lpp/min
Max. apdrukas izmērs A4 A4 A4 A4 A4
Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav Nav Ir Nav Nav
Funkcija Auto Duplex Nav Nav Nav Nav Nav
Funkcija Fakss Nav Nav Ir Nav Nav
Funkcija Kopētājs Nav Nav Ir Ir Ir
Funkcija Skeneris Nav Nav Ir Ir Ir
Kartridžu skaits 4 1 4 4 4
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Nav Ir Ir Nav Nav
Pieslēgums LPT Nav Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums USB Ir Ir Ir Ir Ir
Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums WiFi Nav Nav Ir Nav Ir
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 5760 x 1440 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 33 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Nav

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 4

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Nav

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Nav

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Epson EcoTank L1110
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 10 × 15 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A4
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A6
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - B5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - C6
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - DL
Atbalstītais papīrs - Papīra paplāšu skaits - 1
barcode - 8715946652412
brand - Epson
Brand - Epson
BrandPartCode - C11CG89401
Category - Biroja tehnika :: Tintes printeri
Category - Inkjet Printers
category_en - Printers & accessories
category_et - Printerid ja tarvikud
category_lv - Printeri un piederumi
category_ru - Принтеры и принадлежности
Code - C11CG89401
Desc - Krāsu tips: Krāsains, 1 mēneša noslodze: Nav zināms, Drukāšanas tehnoloģija: Tintes, Izšķirtspēja: 5760 x 1440 dpi, Ātrums (melnbalts): 10 lpp/min, Ātrums (krāsains): 5 lpp/min, Operatīvā atmiņa: Nav informācijas, Max papīra formāts: A4, Duplex režīms: Nav, Pieslēguma tips: USB 2.0, Wifi: Nav, Garantija: 2 gadi
Description - EPSON EcoTank L1110
description - Looking for a cost-effective printing solution? Providing a fantastic solution for busy households, this reliable and easy-to-use model features an enhanced ink filling system.
description_en - Very low cost
For as long as three years – is how long you can go without buying ink for the L1110. This means you can save up to 90% on ink costs. It offers you a particularly low price per page and produces up to 8100 black and 6500 color pages with the supplied ink. Cartridge-free printing
Up to 82 cartridges of ink are included in the set, and with one refill, the EcoTank printer lasts longer. It uses a high-capacity ink tank to completely eliminate the need for cartridges. Get to know the next generation printer
The ink container is located on the front of the printer. This new design is compact, easy to refill, and provides a clear view of ink levels. The printer has an advanced ink refill system that is designed to minimize the risk of leakage. The new bottles have a mechanism that ensures that only the correct tanks are filled with the appropriate color. High-quality results
With the Micro Piezo print head, EcoTank offers a reliable printing solution.
description_et - Üliväike kulu
Tervelt kolm aastat – nii kaua võib minna ilma L1110 jaoks tinti juurde ostmata. See tähendab, et tindikuludelt saab kokku hoida kuni 90%. See pakub Sulle eriti väikest lehehinda ja toodab komplektis oleva tindiga kuni 8100 musta ja 6500 värvilist lehte. Kassetivaba printimine
Komplektis on kuni 82 kasseti jagu tinti ja ühe täitmisega peab EcoTank printer kauem vastu. Kassetivajaduse täielikuks kõrvaldamiseks kasutab see ülisuure mahutavusega tindimahutit. Saa tuttavaks järgmise põlvkonna printeriga
Kuna tindimahuti asub printeri esiküljel, on see uus disain kompaktne, pakub uuesti täitmiseks hõlpsat juurdepääsu ja tinditasemest selget ülevaadet. Printeril on täiustatud tinditäitesüsteem, mis on välja töötatud nii, et lekkimis- ja segadusoht oleks minimaalne. Uutel pudelitel on mehhanism, mis tagab, et vastava värviga täidetakse ainult õiged paagid. Kvaliteetsed tulemused
Micro Piezo prindipea abil pakub EcoTank usaldusväärset printimislahendust.
description_lv -
description_ru -
description_short_en - Compact inkjet printer Ideal for home use High-quality prints Large ink tank Uses original Epson inks
description_short_et - Kompaktne tindiprinter Ideaalne kodukasutuseks Kvaliteetsed väljatrükid Suur tindimahuti Kasutab Epsoni originaaltinte
description_short_lv -
description_short_ru - Компактный струйный принтерИдеально подходит для домашнего использования Качественная печатьБольшой резервуар для чернил Использует чернила Epson
Design - Built-in display - N
Design - Color - Black
Design - Country of origin - Philippines
Design - Depth (mm) - 347
Design - Height (mm) - 169
Design - Market positioning - Home & office
Design - Product colour - Black
Design - Weight (g) - 2700
Design - Width (mm) - 375
Dimensions (WxDxH) - 37.5 cm x 34.7 cm x 16.9 cm
Disain - Kaal (g) - 2700
Disain - Kõrgus (mm) - 169
Disain - Laius (mm) - 375
Disain - Sügavus (mm) - 347
Disain - Värvus - Must
Dizains - Augstums (mm) - 169
Dizains - Dziļums (mm) - 347
Dizains - Krāsa - Melna / sudrabota
Dizains - Platums (mm) - 375
Dizains - Svars (g) - 2700
EAN - 8715946652412
EANCode - 8715946652412
Enclosure Colour - Black
feature - Cartridge-free printing
feature - Quality results
feature_group_en - Printers
feature_group_et - Printerid
feature_group_lv - Printeri
feature_group_ru - Принтеры
Features - Colour - Y
Features - Ink tank system - Y
Features - Number of print cartridges - 4
Features - Printing colours - Black, Cyan, Magenta, Yellow
Features > Colour of product - Grey/Black
Features > Media type - A4, A5, A6, B5, C6 (Envelope), DL (Envelope), No. 10 (Envelope), Letter, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 16:9, User defined, Legal
Features > Product type - Standard
General - Type - Inkjet printer
Gross weight - 4.114 kg
GTIN - 8715946652412
Height - 250.000000000
Ink Palette Supported (Colours) - 4-ink - cyan, magenta, yellow, black
Inkjet Technology - Epson Micro Piezo
Input & output capacity - Total input capacity - 100 sheets
Input & output capacity - Total output capacity - 30 sheets
Interface - USB
LargeDescHTML - EcoTank L1110Vai mekljat rentablu printeri? Modea L1110 komplektcij ietilpst tinte, kuras pietiks ldz pat trim gadiem1, un tas var samazint drukšanas izmaksas par pat 90%2. Šis uzticamais un viegli lietojamais modelis piedv lielisku risinjumu darbgm imenm, tam ir moderna tintes uzpildes sistma, un jauns tintes pudeles ir veidotas t, lai minimiztu izliešanas risku.paši ekonomisksTrs pilni gadi1 — lk, cik ilgi js varat strdt, neiegdjoties papildu tinti printerim L1110. Tas nozme, ka varat ietaupt ldz pat 90% no tintes izmaksm2. Nodrošinot paši zemas izmaksas par lapu, tas auj izdrukt ldz pat 8100 melnbaltu un 6500 krsainu lapu, izmantojot komplektcij iekauto tinti3.Drukšana bez kasetnmAr tintes daudzumu, kas ir ldzvrtgs ldz pat 82 kasetnm3, šis EcoTank printeris nodrošina ilgku darbbu ldz nkamai uzpildes reizei. Tas izmanto paši augstas ietilpbas tintes tvertni, lai pilnb atbrvotos no nepieciešambas izmantot kasetnes.Iepazstiet nkamo paaudziPateicoties tam, ka tintes tvertne ir novietota printera priekšpus, šis jaunais dizains ir kompakts, auj rti veikt uzpildi un viegli apskatt atlikušs tintes lmeni. Tam ir moderna tintes uzpildes sistma, kas ir veidota, lai minimiztu tintes izliešanas un nosmršans risku. Jaunajs pudels ir ieviests mehnisms, kas nodrošina, ka tikai pareizs tvertnes tiek uzpildtas ar atbilstošo krsu.Kvalitatvs rezulttsPateicoties Micro Piezo drukas galviai, EcoTank nodrošina uzticamu drukas risinjumu. Tam tiek nodrošinta viena gada standarta garantija, turklt ir iespjami ar ilgki papildu garantiju termii. Skatiet tehnisko specifikciju, lai uzzintu jaunkos piedvjumus4.Galvens iezmesTinte ldz pat trs gadiem: Komplektcij ietilpstošais tintes daudzums ir ldzvrtgs ldz pat 82 kasetnmpaši ekonomiska drukšana: Ietaupiet ldz pat 90% no tintes izmaksmNkams paaudzes tintes uzpildes sistma: Izbaudiet rtu un tru uzpildi ar modernajm tintes pudelmUzticami rezultti: Tehnoloija Micro Piezo un Epson oriinl tinteDrošbas sajta: 12 mnešu vai 30 000 lappušu Epson garantija 
Length - 440.000000000
Link - https://www.epson.eu/products/printers/inkjet-printers/for-home/ecotank-l1110#specifications
Logistics data - Quantity per pallet - 16 pc(s)
Logistics data - Quantity per pallet (UK) - 32 pc(s)
Logistics data - Quantity per pallet layer - 2 pc(s)
Logistics data - Quantity per pallet layer (UK) - 4 pc(s)
LongDesc - EPSON EcoTank L1110
LongSummaryDescription - Epson EcoTank L1110. Colour, Number of print cartridges: 4. Maximum resolution: 5760 x 1440 DPI. Maximum ISO A-series paper size: A4. Print speed (black, normal quality, A4/US Letter): 33 ppm. Product colour: Black
Manufacturer - EPSON
Manufacturer Part No - C11CG89401
Manufacturer Warranty - 1-year warranty
manufacturer_code - C11CG89401
ManufacturerPartNumber - C11CG89401
Max Media Size - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm)
Max Resolution (B&W) - 5760 x 1440 dpi
Max Resolution (Colour) - 5760 x 1440 dpi
Max Resolution Class (B&W) - 5760 x 1440 dpi
Max Resolution Class (Colour) - 5760 x 1440 dpi
Media Handling - 100-sheet input tray
Media Size Class - A4/Legal
Media Type - Envelopes, plain paper
Name - Epson EcoTank L1110
Name - Epson EcoTank L1110 Colour, Inkjet, Standard, A4, Grey/Black, A4
name_en - Epson inkjet printer EcoTank L1110, black
name_et - Epson tindiprinter EcoTank L1110, must
name_lv - Epson inkjet printer EcoTank L1110, black
name_ru - Epson струйный принтер EcoTank L1110, черный
Network - Ethernet LAN - N
Network - Wi-Fi - N
Networking > Ethernet LAN - No
Networking > Wi-Fi - No
Other features - Print technology - Inkjet
Output capacity > Standard output capacity - 30 sheets
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 410.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 440.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 260.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 1091.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 23 g
Package features > Tare weight (kg) - 1.114 kg
Package features > Volume (m3) - 0.05 m³
Package features > WEE classification - CL109:5:2017-04-01
Package features > WEEE tax - Yes
Packaging data - Package depth - 442 mm
Packaging data - Package height - 247 mm
Packaging data - Package weight - 4.6 kg
Packaging data - Package width - 420 mm
Packaging data - Quantity per pack - 1 pc(s)
Paper handling - Envelopes sizes - DL
Paper handling - ISO A-series sizes (A0...A9) - A4,A5,A6
Paper handling - ISO B-series sizes (B0...B9) - B5
Paper handling - ISO C-series sizes (C0...C9) - C6
Paper handling - Maximum ISO A-series paper size - A4
Paper handling - Non-ISO print media sizes - Legal
Paper handling - Paper tray media types - Glossy paper, Matte paper, Photo paper, Plain paper, Semi-glossy paper
Paper handling - Photo paper sizes - 10x15 cm
Paper handling > Maximum ISO A-series paper size - A4
Paper handling > Maximum print size - A4
Paper support - Number of paper trays - 1
Paper support - Paper sizes - 10 × 15 cm
Paper support - Paper sizes - A4
Paper support - Paper sizes - A5
Paper support - Paper sizes - A6
Paper support - Paper sizes - B5
Paper support - Paper sizes - C6
Paper support - Paper sizes - DL
PartNumber - C11CG89401
Performance - Card reader integrated - N
Performance > Copying - No
Performance > Duplex functions - No
Performance > Faxing - No
Performance > Number of print cartridges - 4
Performance > Print technology - Inkjet
Performance > Printing - Colour
Performance > Printing colours - Black, Cyan, Magenta, Yellow
Performance > Scanning - No
PeriodofWarranty - 12 Months Bring-In Warranty
Ports & interfaces - Standard interfaces - USB
Ports & interfaces - USB port - Y
Ports & interfaces > Interface - USB
Power - AC 120/230 V
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
Power - Power consumption (off) - 0.2 W
Power - Power consumption (ready) - 2.4 W
Print Speed - Up to 10 ppm - B/W (ISO/IEC 24734)

Up to 5 ppm - colour (ISO/IEC 24734)

Up to 33 ppm - B/W

Up to 15 ppm - colour

Up to 1.15 min/page - photo - 100 x 150 mm
Print technology > Maximum resolution - 5760 x 1440 DPI
Printer specifications - Print speed - Color: 5 ppm
Printer specifications - Print speed - Monochrome: 10 ppm
Printer Type - Personal printer - ink-jet - colour
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - Color: 5 ppm
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - Melnbalta: 10 lapas minūtē
Printeri tehnilised andmed - Printimiskiirus - Mustvalge: 10 lk/min
Printeri tehnilised andmed - Printimiskiirus - Värviline: 5 lk/min
Printing - Maximum resolution - 5760 x 1440 DPI
Printing - Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) - 33 ppm
Printing - Print speed (colour, normal quality, A4/US Letter) - 15 ppm
Printing > Print speed (ISO/IEC 24734) colour - 15 ipm
Printing > Print speed (ISO/IEC 24734) mono - 33 ipm
Producer product name - EcoTank L1110
Product Description - Epson EcoTank L1110 - printer - colour - ink-jet
productName - EPSON EcoTank L1110
ProductName - L1110
ShortSummaryDescription - Epson EcoTank L1110, Colour, 4, 5760 x 1440 DPI, A4, 33 ppm, Black
Sustainability - Sustainability certificates - ENERGY STAR
System Requirements - Microsoft Windows 7, Microsoft Windows XP Professional x64 Edition SP2, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows Server 2008 R2, Microsoft Windows Server 2003 R2, Microsoft Windows XP SP3, Microsoft Windows Server 2008 (32/64-bits), Apple MacOS X 10.6.8 or later, Windows 8, Microsoft Windows Server 2012 R2, Windows 8.1, Windows 10, Microsoft Windows Server 2012 (64-bit), Microsoft Windows Server 2016
System requirements - Mac operating systems supported - Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.6 Snow Leopard
System requirements - Server operating systems supported - Windows Server 2003,Windows Server 2016
System requirements - Windows operating systems supported - Windows 10,Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 8,Windows 8.1,Windows Vista,Windows Vista Business,Windows Vista Business x64,Windows Vista Enterprise,Windows Vista Enterprise x64,Windows Vista Home Basic,Windows Vista Home Basic x64,Windows Vista Home Premium,Windows Vista Home Premium x64,Windows Vista Ultimate,Windows Vista Ultimate x64,Windows Vista x64
Technical details > Functions - Print
Technical details > Net weight - 3.00 kg
Technical details > Warranty - 24 month(s)
Title - Epson EcoTank L1110 inkjet printer Colour 5760 x 1440 DPI A4
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - 10 × 15 cm
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - A4
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - A5
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - A6
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - B5
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - C6
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - DL
Toetatud paberitüübid - Paberikassettide arv - 1
Total Media Capacity - 100 sheets
Vispārīgi - Tips - Tintes printeris
Warranty - 24
Weight - 2.7 kg
Weight - 4.600000000
Weight & dimensions - Depth - 347 mm
Weight & dimensions - Height - 169 mm
Weight & dimensions - Weight - 2.7 kg
Weight & dimensions - Width - 375 mm
Width - 415.000000000
  -
Üldine - Tüüp - Tindiprinter
Дизайн - Вес (г) - 2700
Дизайн - Высота (мм) - 169
Дизайн - Глубина (мм) - 347
Дизайн - Цвет - Черный
Дизайн - Ширина (мм) - 375
Общее - Тип холодильника - Струйный принтер
Поддерживаемая бумага - Кол-во бумажных кассет - 1
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - 10 × 15 см
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - A4
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - A5
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - A6
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - B5
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - C6
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - DL
Технические данные принтера - Скорость печати - Цветная: 5 стр/мин
Технические данные принтера - Скорость печати - Черно-белый: 10 страниц в минуту
Epson EcoTank L1110
Visas kategorijas