Canon i-SENSYS MF426dw

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 165857 Preces kods: 2222C007
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 600 x 600 dpi
  • Drukas veids: Melnbaltais lāzera
  • Drukāšanas ātrums (mono): 38 lpp/min
  • Max. apdrukas izmērs: A4
  • Kartridžu skaits: 1
Līdzīgi produkti
Šis produkts Canon i-SENSYS MF426dw
Canon i-SENSYS MF445DW
Canon i-SENSYS MF267dw
Canon i-SENSYS MF449X
Canon i-SENSYS MF269dw
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
454,19 €
402,87 €
333,32 €
491,13 €
380,70 €
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 600 x 600 dpi 1200 x 1200 dpi 600 x 600 dpi 1200 x 1200 dpi 600 x 600 dpi
Drukas veids Melnbaltais lāzera Melnbaltais lāzera Melnbaltais lāzera Melnbaltais lāzera Melnbaltais lāzera
Drukāšanas ātrums (mono) 38 lpp/min 38 lpp/min 28 lpp/min 38 lpp/min 28 lpp/min
Max. apdrukas izmērs A4 A4 A4 A4 A4
Funkcionalitāte
Funkcija ADF Ir Ir Ir Ir Ir
Funkcija Auto Duplex Ir Ir Ir Ir Ir
Funkcija Fakss Ir Ir Ir Ir Ir
Funkcija Kopētājs Ir Ir Ir Ir Ir
Funkcija Skeneris Ir Ir Ir Ir Ir
Kartridžu skaits 1 1 1 1 1
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir Ir Ir Ir Ir
Pieslēgums LPT Nav Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums USB Ir Ir Ir Ir Ir
Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums WiFi Ir Ir Ir Ir Ir
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 600 x 600 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Melnbaltais lāzera

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 38 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Ir

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Ir

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Ir

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 1

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Canon i-SENSYS MF426dw
Accessories included -
AirPrint Enabled - Yes
Application - Office
Automatic Duplexing - Yes (copying) Yes (printing) Yes (scanning)
Bypass Feeder Capacity - 100 sheets
Code - 2222C007
Color - Black
Color - Gray
Color printing - No
Connection Availability - Yes
Connectors - 1 x USB 2.0
Connectors - RJ-45
Copier specifications - Szybkość kopiowania:
Jednostronne (A4): do 38 str./min
Dwustronne (A4): do 30,3 obr./min Czas druku pierwszej kopii:
Podajnik ADF (A4): około 6,6 s lub mniej
Model z płytą (A4): około 6,4 s lub mniej Rozdzielczość kopiowania: Maks. 600x600 dpi Tryby kopiowania: tekst, tekst/zdjęcia (domyślnie), tekst/zdjęcia (wysoka jakość), zdjęcia Kopiowanie dwustronne Kopiowanie wielokrotne: do 999 arkuszy Pomniejszenie/powiększenie: 25-400% ze zmianą co 1% Inne funkcje: Uusuwanie ramki, sortowanie, 2 strony na arkuszu, 4 strony na arkuszu, kopiowanie dokumentów tożsamości
Depth - 464 mm
Description - CANON i-SENSYS MF426dw EU
Description - Drukarka i-SENSYS MF426dw
Niezawodne, bezpieczne i łatwe w użyciu urządzenie wielofunkcyjne z faksem dla biur lub przedsiębiorstw z sektora MSP, wyposażone w wiele funkcji.
Oryginalna uniwersalna kaseta
Sprawia, że drukowanie jest łatwiejsze i bardziej niezawodne
Duża pojemność
Podajnik na 250 arkuszy A4, A5 i A6
Łatwa obsługa
5-calowy, kolorowy ekran dotykowy LCD
Duża szybkość drukowania
Szybkość druku do 38 str. /min
Szybkie skanowanie
Jednoprzebiegowe skanowanie dwustronne
Biblioteka aplikacji
Dostosowane i zautomatyzowane funkcje
Wysoka jakość
Maks. rozdzielczość 1200 × 1200 dpi
Zabezpieczenia
Drukowanie po użyciu kodu PIN
description - Reliable, secure and easy-to-use all-in-one with fax printer for offices or SMEs with a multitude of functions.
Design > Colour of product - Grey
Device Type - Multifunction printer
dimension depth - 520 mm
dimension height - 590 mm
dimension weight - 25000 g
dimension width - 560 mm
Dimensions (WxDxH) - 45.3 cm x 46.4 cm x 39.2 cm
Document Feeder Capacity - 50 sheets
Duplex printing - Automatic
Duty cycle (monthly) - 4000 sheets/month
ean - 4549292090406
EAN - 4549292090406
EANCode - 4549292090406
Ethernet - 10/100/1000 Mb/s
Extended warranty -
Extension options - Moduł podajnika kasetowego AH1 (kaseta na 550 arkuszy) Zestaw telefoniczny 6 z długim przewodem (słuchawka telefoniczna; tylko modele MF426dw, MF428x i MF429x)
Fax Resolutions - 200 x 400 dpi, 200 x 200 dpi, 200 x 100 dpi, 400 x 400 dpi
Fax specifications - Szybkość modemu: 33,6 Kb/s (do 3 s/str.5) Tryb odbierania: tylko faks, przełącznik faks/telefon, tryb automatycznego odbioru, tryb ręczny Rozdzielczość faksowania:
Standardowa: 200 × 100 dpi
Dokładna: 200 × 200 dpi
Bardzo dokładna: 200 × 400 dpi
Wyjątkowo dokładna: 400 × 400 dpi Pamięć faksu: do 512 stron Szybkie wybieranie: maks. 281 pozycji Wybieranie grupowe / numery docelowe: maks. 299 pozycji / maks. 299 numerów docelowych Nadawanie sekwencyjne: aks. 310 miejsc docelowych Kopia zapasowa w pamięci: trwała kopia zapasowa pamięci faksu (w pamięci flash) Kopiowanie dwustronne: tak (wysyłanie i odbiór) Inne funkcje: przekazywanie faksu, podwójny dostęp, zdalny odbiór, PC Fax (tylko TX), DRPD, ECM, automatyczne wybieranie ponowne, raporty aktywności faksu, raporty wyników aktywności faksu, raporty zarządzania aktywnością faksu
Fax Type - Super G3 - plain paper
feature - Application library - customized and automated functions
feature - Fast printing speeds - up to 38ppm print speed
feature - Genuine all-in-one cartridge - makes printing easier and more reliable
feature - High capacity
feature - High-quality - up to 1200 x 1200 dpi resolution
feature - Quick scanning - double-sided single pass scanning
feature - Security - via PIN access to print
feature - Simple to use - five-inch LCD color touchscreen
Features > Media type - Plain paper, Recycled paper, Heavy Paper, Thin paper, Label, Post card, Envelope
Features > Product type - All-in-One
Format - 16K
Format - A4
Format - A5
Format - A6
Format - B5
Format - C5 162 x 229 mm
Format - DL 110 x 220 mm
Format - No. 10 104 x 239,4 mm
Format - Oficio 216 x 340
Functions - Copier
Functions - Fax
Functions - Printer
Functions - Scanner
Gross weight - 22.00 kg
guarantee - 24
guarantee_type - external
Height - 392 mm
Height - 510.000000000
Input capacity > Standard input capacity - 250 sheets
Installed memory - 1 GB
Interface - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n)
Length - 590.000000000
LongDesc - CANON i-SENSYS MF426dw EU
Manufacturer - CANON
Manufacturer Part No - 2222C007
ManufacturerPartNumber - 2222C007
Max Copying Resolution - Up to 600 x 600 dpi
Max Copying Speed - Up to 38 ppm
Max Fax Transmission Speed - 33.6 Kbps
Max Printing Resolution - Up to 1200 x 1200 dpi
Max Printing Speed - Up to 38 ppm
Max. printing speed (mono) - 38 p/min
Media kind - Envelopes
Media kind - Labels
Media kind - Paper
Media kind - Recycled paper
Media kind - Thick paper
Media kind - Thin paper
Media Size - 76.2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max)
Media Type - Envelopes, plain paper, labels, recycled paper, heavy-weight paper, thin paper, postcards
Model - MF426DW
Monthly Duty Cycle (max) - 80000 pages
name - CANON MF426DW 2222C007AA
Name - Canon Multifunctional printer I-SENSYS MF426dw EU Mono, Laser, All-in-One, A4, Wi-Fi, Grey
Networking > Ethernet LAN - No
Networking > Wi-Fi - Yes
Office Machine Features - Print from USB flash drive, scan to e-mail, scan to SMB, iFAX
Original consumables - Kaseta 052 z czarnym tonerem: druk All-in-one, ISO/IEC 19752 Kaseta 052H z czarnym tonerem: druk All-in-one, ISO/IEC 19752
Original Size - 105 x 128 mm (min) - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max)
Original Type - Sheets
Other features -
Output Trays Capacity - 150 sheets
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 560.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 590.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 520.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 7220.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 1186.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 2.00 kg
Package features > TI weight (kg) - 0.00 kg
Package features > Volume (m3) - 0.17 m³
Package features > WEE classification - CL109:4:2017-04-01
Package features > WEEE tax - Yes
Paper handling > Maximum print size - A4
Paper input tray - Kaseta na 250 arkuszy Podajnik uniwersalny na 100 arkuszy Automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy
Paper output tray - 150 arkuszy
Paper weight (max) - 163 g/m²
Paper weight (min) - 52 g/m²
PartNumber - 2222C007
Performance > Copying - Mono
Performance > Duplex functions - Yes
Performance > Faxing - Mono
Performance > Print technology - Laser
Performance > Printing - Mono
Performance > Printing colours - Black
Performance > Scanning - Colour
PeriodofWarranty - 12 Months Bring-In Warranty
Photo printing - No
PictBridge - No
Ports & interfaces > Interface - USB
Power - AC 230 V (50/60Hz)
Print resolution - 600 x 600 dpi
Print technology > Maximum resolution - 1200 x 1200 DPI
Printer language - PCL 5e/5c/6
Printer language - PostScript
Printer language - UFR II
Printer processor - 800 MHz × 2
Printing > Print speed (ISO/IEC 24734) mono - 38 ipm
Printing supplies performance - Kaseta 052: 3100 arkuszy Kaseta 052H: 9200 arkuszy
Printing Technology - Laser (monochrome)
Printing type - Laser
producer - Canon
Producer product family - Multifunctional printer
Producer product name - I−SENSYS MF426dw EU
Product Description - Canon i-SENSYS MF426dw - multifunction printer - B/W
productName - CANON i-SENSYS MF426dw EU
Recommended Monthly Volume - 750 - 4000 pages
Scanner specifications - Typ: Kolor Rozdzielczość skanowania:
Optyczna: maks. 600 × 600 dpi
Interpolowana: do 9600 × 9600 dpi Szybkość skanowania:
Jednostronne, tryb monochromatyczny: 38 obr./min (300 × 600 dpi)
Jednostronne, tryb kolorowy: 13 obr./min (300 × 600 dpi)
Dwustronne, tryb monochromatyczny: 70 obr./min (300 × 600 dpi)
Dwustronne, tryb kolorowy: 26 obr./min (300 × 600 dpi) Głębia koloru skanowania: 24 bity / 24 bity (wejście/wyjście) Skala szarości: 256 poziomów Zgodność: TWAIN, WIA, ICA Maks. szerokość skanowania: 216 mm Skanowanie do poczty e-mail / komputera / pamięci USB / FTP: TIFF / JPEG / PDF / kompaktowy PDF / PDF z możliwością wyszukiwania / szyfrowany plik PDF3 (tylko modele MF428x i MF429x) / PDF (sygnatura cyfrowa){foot} (tylko modele MF428x i MF429x) Skanowanie do chmury: TIFF/JPEG/PDF/PNG4 iFAX: ITU-T.37
Scanning - 600 x 600 dpi
Standard Media Capacity - 350 sheets
Supported operating systems - Mac OS
Supported operating systems - Windows 10
Supported operating systems - Windows 7
Supported operating systems - Windows 8.1
Supported operating systems - Windows Server 2008
Supported operating systems - Windows Server 2012
Supported operating systems - Windows Server 2016
System Requirements -
Technical details > Functions - Print, Copy, Scan, Fax
Technical details > Net weight - 20.00 kg
Technical details > Warranty - 12 month(s)
vendpn - 2222C007AA
Warranty -
Warranty - 12
Warranty - 12/24 months
Weight - 16.9 kg
Weight - 16.9 kg
Weight - 25.000000000
Width - 453 mm
Width - 560.000000000
Wireless communication - USB receiver
Wireless communication - WiFi
  -
Canon i-SENSYS MF426dw
Visas kategorijas