MSI A320M PRO-M2 V2

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 230099 Preces kods: A320M PRO-M2 V2
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Form Factor: mATX
  • Mikroshēmu kopne (chipset): AMD A320
  • Procesora ligzda (socket): AM4
  • Atmiņas kopne: DDR4 2667MHz (3200MHz OC)
  • Integrēta videokarte: Nav
  • SATA 3 Porti: 4
  • USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) pieslēgvietas: 4
Līdzīgi produkti
Šis produkts MSI A320M PRO-M2 V2
MSI A320M-A PRO M2
MSI B450M PRO-M2
MSI B450M PRO-M2 MAX
Gigabyte A320M S2H V2
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
63,53 €
57,66 €
80,89 €
72,58 €
56,21 €
Pamatinformācija
Form Factor mATX mATX mATX mATX
Mikroshēmu kopne (chipset) AMD A320 AMD A320 AMD B450 AMD B450 AMD B350
Procesora ligzda (socket) AM4 AM4 AM4 AM4
Operatīvā atmiņa
Atmiņas tips DDR4 DDR4 DDR4 DDR4
Atmiņas sloti 2 2 2 2
Atmiņas kopne DDR4 2667MHz (3200MHz OC) DDR4 2667MHz (3200MHz OC) DDR4 2667MHz (3466MHz OC) DDR4 2667MHz (4133MHz OC)
Videokarte
Videokartes ligzda PCI-EXPRESS PCI-EXPRESS PCI-EXPRESS PCI-EXPRESS
Integrēta videokarte Nav Only with iGPU-ready APU Only with iGPU-ready APU Only with iGPU-ready APU
SLI/Crossfire atblasts Nav Nav Nav Nav
Pieslēgvietas un aprīkojums
D-Sub (VGA) 1 1 1 1
DisplayPort 0 0 0 0
DVI 1 1 1 1
HDMI 1 1 1 1
USB 2.0 Porti 2 2 2 2
M.2 pieslēgvietas 1 1 1 1
PCI Sloti 0 0 0 0
SATA 1/2 Porti 0 0 0 0
SATA 3 Porti 4 4 4 4
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) pieslēgvietas 4 4 4 4
USB 3.2 Gen 2 pieslēgvietas 0 0 0 0
Bezvadu savienojumi
Iebūvēts Wi-Fi Nav Nav Nav Nav
Pamatinformācija
Form Factor mATX

Pamatplates fiziskais izmērs. Dateks piedāvā ATX (pilnizmēra plate), mATX (micro ATX) (samazinātu izmēru plate) un miniATX izmēra pamatplates. ATX izmēra datora korpusā iespējams ievietot gan ATX, gan mATX pamatplati, savukārt mATX korpusā nav iespējams ievietot ATX plati.

Platei ATX ir ne mazāk kā 3 atmiņas sloti un ne mazāk kā 5 lokālo slotu PCI, tāpēc uz šīs plates var veidot labi funkcionējošo spēcīgu datoru. Taču mājas vai ofisa datoram tik daudz slotu nemaz nav vajadzīgs, un līdz ar to derēs arī microATX.

Pamatplates barošanas bloka savienotājs ir strāvas avota kontaktligzda, kuras pašlaik ir ATX un ATX2.0 standarta. ATX ir vecāks standarts ar 20pin savienotāju (20 "kājiņām"), savukārt ATX2.0 ir ar papildus 4piniem (20+4). ATX standarta pamatplates spēj strādāt ar ATX2.0 barošanas bloku (PSU), savukārt ATX2.0 pamatplatei ir nepieciešams ATX2.0 barošanas bloks.

Form-faktoram ir drīzāk ieteikuma raksturs. Taču pirms iegādāties pamatplati pārliecinieties par korpusa izmēra atbilstību pamatplates izmēram un tās barošanas savienotājam.

Mikroshēmu kopne (chipset) AMD A320

Mikroshēmu kopne ir nozīmīgākais pamatplates izvēles rādītājs (sistēmas loģikas mikroshēmas jeb sprieguma pārveidotāji). No mikroshēmu kopnes atkarīgs, kādus procesorus, atmiņu, portus u.c. parametrus uztur pamatplate.

Katrs čipsets ir tieši saistīts ar noteiktu procesora platformu, kurās dalās pēc procesoru dzimtes vai pēc procesora pieslēgvietas.

Lai noskaidrotu, kura mikroshēmu kopne ir piemērota jūsu procesoram u.c. komponentēm, lūdzam jautāt mūsu menedžeriem.
Procesora ligzda (socket) AM4
Procesora (CPU) ligzda ir svarīgs faktors plates izvēlē, procesora ligzdai jābūt precīzi savietojamai ar procesoru, kuru vēlaties montēt platē. Neskatoties uz to, ka procesors der pamatplates ligzdai, jāņem vērā šī procesora atbalsts. Lai noskaidrotu, kuri procesori ir atbalstīti izvēlētajā pamatplatē, lūdzam apmeklēt pamatplates ražotāja mājas lapu, atrast konkrētās pamatplates sadaļu CPU support un pārliecināties, ka šīs plates specifikācija paredz jūsu procesora atbalstu.
Operatīvā atmiņa
Atmiņas tips : DDR4
Atmiņas sloti 2
Pieejamo atmiņas slotu skaits norāda, cik atmiņas moduļus (plāksnes) var ievietot pamatplatē.
Atmiņas kopne DDR4 2667MHz (3200MHz OC)

Operatīvās atmiņas kopne nosaka, kāda tipa operatīvo atmiņu uztur attiecīgā pamatplate.

Kopnes apzīmējumā ir atmiņas tips DDRII vai DDRIII, kā arī maksimālā atmiņas takts frekvence, ko uztur pamatplate. Svarīgākais rādītājs ir atmiņas tips, dažādu tipu atmiņas ir fiziski atšķirīgas, tādēļ DDRIII atmiņu nevar pievienot pamatplatei ar DDRII atmiņas atbalstu (izņemot gadījumus, kad ir abu atmiņas veidu atbalsts platē). Savukārt pamatplate, kas uztur 800Mhz DDRII atmiņu spēj strādāt ar DDII667 un DDRII533 atmiņas ātrumiem. Pamatplate ar atmiņas kopnes ātrumu, kas ir zemāks par atmiņas moduļa ātrumu, spēs strādāt ne ātrāk par norādīto kopnes ātrumu, t.i. ja pamatplates atmiņas kopne ir DDRII667, tad ievietojot DDRII800 atmiņu tā strādās ar DDRII667 ātrumu.

Videokarte
Videokartes ligzda PCI-EXPRESS
VGA port, jeb videokartes spraudnis. VGA portam jāsakrīt ar jūsu videokartes porta specifikāciju. Vecākām videokartēm ir AGP ports, jaunās videokartes tiek ražotas ar PCI-EXPRESS (PCI-E) portu. AGP un PCI-Express videokartes nav savstarpēji aizvietojamas. Pirms iegādāties pamatplati, pārliecinieties par videokartes porta atbilstību, gan pamatplatei, gan videokartei.
Integrēta videokarte Nav

Parametrs, kas nosaka, vai pamatplatē ir integrēta videokarte. Integrētā videokarte der darbam ar biroja programmatūru, internetu, filmu skatīšanai un vienkāršu spēļu spēlēšanai. Ja vēlaties izmantot grafiskās programmas, spēlēt 3D spēles un skatīties 3D animācijas, jums nepieciešama papildus videokarte.

Integrētā videokarte izmanto pamatplatē ievietotās operatīvās atmiņas daļu, tādēļ, ja jūsu pamatplatē ir 1Gb atmiņas, un pamatplates videokartes uzstādījumos ir norādīts aizņemt 256mb, tad operētājsistēma uzrādīs pieejamo atmiņas daudzumu apt. 700 Mb.
Pirms iegādāties pamatplati ar iebūvētu videokarti, pārliecinieties par to, vai tai ir papildus videokartes ports turpmākiem uzlabojumiem, ja tādi nepieciešami.

SLI/Crossfire atblasts Nav
Nvidia SLI/ATI crossfire atbalsts dod iespēju pieslēgt divas identiskas videokartes, grafiskās jaudas palielināšanai 3D spēlēs. Pirms iegādāties pamatplati ar SLI/Crossfire, pārliecinieties, vai jūsu videokarte(s) uztur SLI, vai Crossfire režīmu.
Pieslēgvietas un aprīkojums
D-Sub (VGA) : 1
DisplayPort : 0
DVI : 1
HDMI : 1
USB 2.0 Porti : 2
M.2 pieslēgvietas : 1
PCI Sloti 0
PCI porti ir izplatītākais datora funkcju papildināšanas veids ar papildus kartēm (skaņas, tīkla, komunikāciju, videonovērošanas u.c.). Jaunākajās platēs, pateicoties PCI-EXpress standartam ir neliels PCI paplašināšanas portu skaits, tādēļ pirms iegādāties pamatplati, pārliecinieties, vai PCI portu skaits ļauj ievietot visas jums nepieciešamās PCI kartes.
SATA 1/2 Porti 0
Pašlaik dominējošais standarts cieto disku pieslēgšanai ir SATA (Serial ATA). Vienam SATA portam iespējams pieslēgt vienu SATA cieto disku, vai SATA DVD iekārtu. Pirms iegādāties pamatplati, pārliecinieties, vai SATA portu skaits ļauj jums pieslēgt visus nepieciešamos SATA diskus.
SATA 3 Porti : 4
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) pieslēgvietas : 4
USB 3.2 Gen 2 pieslēgvietas : 0
Bezvadu savienojumi
Iebūvēts Wi-Fi : Nav
Papildus specifikācija
Audio - HD Audio (8-channel)
Chipset Type - AMD A320
Compatible Processors - Athlon, A series, Ryzen (supports 1st and 2nd Generation Ryzen / Ryzen with Radeon Vega Graphics / Athlon with Radeon Vega Graphics / 7th Generation A-series / Athlon X4)
description - Cooling your PC is essential for reliable performance. MSI motherboards feature excellent power design with a solid and heavy heatsink. MSI has made sure to include enough fan headers with full control to allow you to cool your system any way you want.MSI motherboards feature tons of convenient and smart design for DIY users, countless system tuning and troubleshooting tools are at your disposal to push your system to new heights and satisfy even the most demanding tweaker.MSI motherboards feature advanced solutions for enthusiast gamers and prosumers. CPU and memory enhancements and fast storage and USB transfer speeds are ready to be on the battlefield.An optimized layout design and fully isolated memory circuitry ensure perfect stability and performance. You never have to worry about your system crashing during games with MSI DDR4 Boost.MSI motherboards support advanced storage standards, which allows users to connect any ultra-fast storage device. Start games faster, load levels faster and have a real advantage over your enemies.Reward your ears with studio-grade sound quality. MSI Audio Boost delivers high sound quality through the use of premium quality audio components. This lets you enjoy breathtaking, studio-quality sound to create immersive sound experience.PRO Series motherboards combine stable functionality and high-quality assembly for clever business solutions. Designed to satisfy any professional workflow, PRO Series motherboards make life easier for businesses and office use.
Description - MSI A320M PRO-M2 V2 AM4
EANCode - 4719072611453
feature - Enhanced performance
feature - Fast and future-ready storage
feature - Make your PC more than you think
feature - Sound that pulls you into the game
feature - Stay cool for reliable system
feature - Unmatched memory performance
feature - User-friendly design
Height - 55.000000000
LAN - Gigabit Ethernet
Length - 260.000000000
LongDesc - MSI A320M PRO-M2 V2 AM4
Manufacturer - MSI
Manufacturer Part No - A320M PRO-M2 V2
ManufacturerPartNumber - A320M PRO-M2 V2
Max RAM Size - 32 GB
PartNumber - A320M PRO-M2 V2
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Processor Socket - 1 x Socket AM4
Product Description - MSI A320M PRO-M2 V2 - motherboard - micro ATX - Socket AM4 - AMD A320
Product Type - Motherboard - micro ATX
productName - MSI A320M PRO-M2 V2 AM4
RAM Supported - 2 DIMM slots - DDR4 unbuffered
Storage Ports - 4 x SATA-600 (RAID), 1 x M.2
USB / FireWire Ports - USB 3.1 Gen 1 4 x USB 3.1 Gen 1 + 2 x USB 2.0 + (2 x USB 3.1 Gen 1 + 4 x USB 2.0 via headers)
Weight - 0.765000000
Width - 270.000000000
  -
63,53 €
MSI A320M PRO-M2 V2
Visas kategorijas