Logitech COMBOTOUCH FOR IPADAIR 13INCHM4, GRAPHITE, UK
ID: 1179195 Preces kods: 920-012669
Pasūtāms 12 gab. Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Gatavs nosūtīšanai
Piegādes veidi
  • Preču saņemšana Dateks birojā
  • DPD Pickup Paku Skapis
    1-2 darba dienu laikā
  • Pasta pakomāts
    1-2 darba dienu laikā
  • Pasta nodaļa
  • Omniva pakomāts
  • SmartPosti pakomāts
  • Unisend pakomāts
  • Piegāde visā Latvijā.
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Komplektā pele: Touchpad
  • Krāsa: Pelēka
  • Pielietojums: Home & Office
  • Savienojuma veids: Bezvadu
  • Taustiņu izgaismojums: Ir
  • Taustiņu valoda: ENG
Visi parametri
Klaviatūras izmērs : Full size
Klaviatūras tips : Membrane
Komplektā pele Touchpad
Krāsa Pelēka
Norādītā klaviatūras krāsa ir orientējoša un var mazliet atšķirties no reālās klaviatūras krāsas.
Makro taustiņi : Nav
Multimedia taustiņi : Ir
Pielietojums : Home & Office
Pieslēgums Bezvadu USB
Savienojuma veids : Bezvadu
Slēdžu modelis : Scissor key switch
Slēdžu ražotājs : Nav norādīts
Slēdžu tips : N/A
Taustiņu izgaismojuma krāsa : Balta
Taustiņu izgaismojums : Ir
Taustiņu valoda ENG
Papildus specifikācija
Aizdevums - 0.33
Apzīmējums - CE+WEEE
Citas funkcijas - Režīmi: Priekšējā, aizmugurējā un stūru aizsardzība Piekļuve visiem portiem: Kamera / USB-C ports Attālums starp taustiņiem: Klaviatūras atvērums: 19 mm Taustiņu gājiens: 1 mm
Diagonālais ekrāns - 13"
dimensijas dziļums - 30 mm
ean - 5099206123014
EANCode - 5099206123014
garantija - 24
garantijas_tips - ārējais
GRUPA1 - Ievadierīces
GRUPA2 - Klaviatūras un tastatūras
Hoehe - 0.03
HST NUMERIS - 920-012669
Iekļautie piederumi - Tastatūras korpuss Produkta dokumentācija
Izmēri - 28,6 x 22,75 x 1,35 cm
izmērs augstums - 300 mm
izmērs platums - 255 mm
izmērs svars - 661 g
IZSTRĀDĒTĀJS - LOGITECH
Krāsa - Grafīts
nosaukums - Combo Touch iPad Pro 13 M4 UK Graphite futrālis, grafīts
PANTS1 - COMBOTOUCH PRIEKŠ IPADAIR 13INCHM4
PANTS2 - GRAFĪTS - LIELBRITĀNIJA - EMEA28-935
Plašs - 0.27
ražotājs - Logitech
Saderīgs ar - iPad Pro 13 (M4)
Starling - N
Stck_Kart - 8
Stck_Pal - 120
Svars - 1.13
Svars - 660 g
Tips - korpuss - statīvs
Tips - korpuss - tastatūra
Tips - lieta - atvāžamais pārsegs
vendpn - 920-012669
Laenge - 0.33
Description - Combo Touch Case for iPad Pro
Illuminated Detachable Keyboard Case with Trackpad for the 13-inch iPad Pro (M4).
UNLEASH THE POSSIBILITIES OF YOUR IPAD
Thinner. Lighter.
Largest Trackpad Ever
Premium Materials
Standalone Use Modes
Multiple use modes and endless possibilities. Write, sketch, watch movies, read, or video chat.
Detachable, Full-Size Keyboard
Multi-Touch Trackpad
Flexible Stand
Find your preferred angle for almost any task with the incredibly flexible stand.
Secure, Form-Fitting Protection
Write Day and Night
Adjustable backlit keys make work sessions in ambient lighting even more enjoyable.
Power, Pairing, and Charging
Apple Pencil Support
Full Row of Shortcut Keys
Designation - CE+WEEE
Other features - Modes: Writing, viewing, sketching, reading Backlit keys Powered by iPad via Smart Connector Front, back, and corner protection Access to all ports: Camera / USB-C port Key spacing: 19 mm Key travel: 1 mm
Diagonal screen - 13"
dimension depth - 30 mm
ean - 5099206123014
EANCode - 5099206123014
guarantee - 24
guarantee_type - external
GRUPPE1 - Input Devices
GRUPPE2 - Keyboards & Keypads
Hoehe - 0.03
HSTNUMMER - 920-012669
Accessories included - Keyboard Case Product Documentation
Dimensions - 28,6 x 22,75 x 1,35 cm
dimension height - 300 mm
dimension width - 255 mm