Logitech COMBOTOUCH FOR IPADAIR 13INCHM4, GRAPHITE, UK
ID: 1179195 Product code: 920-012669
Can be ordered 12 units Availability: 14 days after order approval
Warranty: 2 years (Warranty for business entities 1 year)
Ready for dispatch
Delivery options
  • Receiving goods at the Dateks office
  • DPD Pickup Parcel Cabinet
    Within 1-2 working days
  • Parcel terminal
    Within 1-2 working days
  • Post Office
  • Omniva parcel machine
  • SmartPosti parcel terminal
  • Unisend parcel terminal
  • Delivery throughout Latvia.
Main product parameters All parameters
  • Backlit keyboard: Is
  • Color: Grey
  • Connection type: Wireless
  • Keyboard language: ENG
  • Mouse bundle: Touchpad
  • Use: Home & Office
All parameters
Backlit keyboard : Is
Color Grey
Connection type : Wireless
Key backlight colour : White
Keyboard language ENG
Keyboard size : Full size
Keyboard type : Membrane
Macro keys : None
Manufacturer of switches : Not specified
Mouse bundle Touchpad
Multimedia keys : Is
Port Wireless USB
Switch model : Scissor key switch
Switch type : N/A
Use : Home & Office
More detailed specification
Accessories included - Keyboard Case Product Documentation
ARTIKEL1 - COMBOTOUCH FOR IPADAIR 13INCHM4
ARTIKEL2 - GRAPHITE - UK - EMEA28-935
Breite - 0.27
Color - Graphite
Compatible with - iPad Pro 13 (M4)
Description - Combo Touch Case for iPad Pro
Illuminated Detachable Keyboard Case with Trackpad for the 13-inch iPad Pro (M4).
UNLEASH THE POSSIBILITIES OF YOUR IPAD
Thinner. Lighter.
Largest Trackpad Ever
Premium Materials
Standalone Use Modes
Multiple use modes and endless possibilities. Write, sketch, watch movies, read, or video chat.
Detachable, Full-Size Keyboard
Multi-Touch Trackpad
Flexible Stand
Find your preferred angle for almost any task with the incredibly flexible stand.
Secure, Form-Fitting Protection
Write Day and Night
Adjustable backlit keys make work sessions in ambient lighting even more enjoyable.
Power, Pairing, and Charging
Apple Pencil Support
Full Row of Shortcut Keys
Designation - CE+WEEE
Diagonal screen - 13"
dimension depth - 30 mm
dimension height - 300 mm
Dimensions - 28,6 x 22,75 x 1,35 cm
dimension weight - 661 g
dimension width - 255 mm
ean - 5099206123014
EANCode - 5099206123014
Gewicht - 1.13
GRUPPE1 - Input Devices
GRUPPE2 - Keyboards & Keypads
guarantee - 24
guarantee_type - external
HERSTELLER - LOGITECH
Hoehe - 0.03
HSTNUMMER - 920-012669
Laenge - 0.33
name - Case Combo Touch iPad Pro 13 M4 UK Graphite
Other features - Modes: Writing, viewing, sketching, reading Backlit keys Powered by iPad via Smart Connector Front, back, and corner protection Access to all ports: Camera / USB-C port Key spacing: 19 mm Key travel: 1 mm