Sony DSC-WX220, Black

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 95645 Preces kods: DSCWX220B.CE3
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Barošanas avots: Litija Akumulators
  • Displeja izmērs: 2.7"
  • Izšķirtspēja: 18.2 Mpix
  • Optiskais zoom: Zoom 10x
  • Amiņas kartes tips: Secure Digital (SD), SDHC & SDXC
Līdzīgi produkti
Šis produkts Sony DSC-WX220, Black
Sony DSC-WX220, Gold
Sony DSC WX350, Black
Sony A6000, Black
Sony DSC-HX90, Black
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
198,93 €
197,80 €
207,92 €
537,97 €
363,17 €
Barošanas avots Litija Akumulators Litija Akumulators Litija Akumulators Litija Akumulators Litija Akumulators
Displeja izmērs 2.7" 2.7" 3.0" 3.0" 3.0"
Izšķirtspēja 18.2 Mpix 18.2 Mpix 18.2 Mpix 24.3 Mpix24.7 Mpix 18.2 Mpix
Optiskais zoom Zoom 10x Zoom 10x Zoom 20x Zoom 0xZoom 3x Zoom 30x
Amiņas kartes tips Secure Digital (SD), SDHC & SDXC Secure Digital (SD), SDHC & SDXC Secure Digital (SD), SDHC & SDXC Secure Digital (SD) & SDXC & Memory StickSecure Digital (SD), SDHC & SDXC Memory Stick Pro & SD & SDXC
Visi parametri
Barošanas avots Litija Akumulators
Digitālās kameras barošanas avots var būt, gan baterijas, gan akumulators. Bateriju priekšrocība ir plaša pieejamība veikalos, savukārt akumulatora priekšrocība ir iespēja to vairākkārt uzlādēt un lietot bez papildus akumulatora iegādes. Pirms iegādāties digitālo kameru lūdzam pārliecināties par tās barošanas avota atbilstību jūsu vajadzībām.
Displeja izmērs 2.7"
Digitālās kameras ekrāna izmērs, kurā notiek skatu meklēšana, nobildēto attēlu aplūkošana un rediģēšana. Liels displejs ir ērts lietošanā, tomēr jāņem vērā, jo lielāks displejs, jo īsāks bateriju darbības laiks kamerai. Ja darbības laiks ir svarīgāks par aplūkošanas ērtumu, iesakām iegādāties kameru ar nelielu displeju un atsevišķu optisko skatu meklētāju (actiņu).
Izšķirtspēja 18.2 Mpix
Digitālās kameras matrices izšķirtspēja nosaka, cik daudz informācijas vienā fotogrāfijā spēj "fiksēt" kamera. Lielāks izšķirtspējas rādītājs nozīmē detalizētāku attēlu un līdz ar to augstāku attēla kvalitāti. Lielākas izšķirtspējas kameras savām fotogrāfijām aizņem vairāk vietas atmiņas kartē, tādēļ kopā ar augstas izšķirtspējas kameru iesakām iegādāties atbilstoši apjomīgu atmiņas karti, piem. 8Mpix kamerai 2Gb karti.
Optiskais zoom Zoom 10x
Optiskais zoom, jeb attēla pietuvināšana ar optiku ir svarīgs rādītājs attālu objektu fotografēšanai. Tuvplāna bildēm pietiek ar 3x optisko zoom, attālāku objektu bildēšanai šis rādītājs nepieciešams lielāks.
Amiņas kartes tips Secure Digital (SD), SDHC & SDXC
Atmiņas kartes tips, kuru iespējams ievietot digitālajā kamerā, lai palielinātu vietu fotogrāfiju glabāšanai. Iegādājoties fotokameru jāņem vērā, ka katrai kamerai ir derīga viena, vai divu veidu atmiņas karte. Izplatītākie atmiņu karšu formāti ir SD (Secure Digital) un CF (Compact Flash).
Papildus specifikācija
Category - Root/Electronics/PHOTO | Video/Digital cameras/Compacts
Eans - 4905524980721
Name - Sony Cyber-Shot DSC-WX220 Czarny
Producer - Sony
ProducerCode - DSCWX220B.CE3
ShortDescription - 18,2 MP | LCD: 2,7 cala | Zoom opt.: 10x | Wi-Fi | NFC |
Sony DSC-WX220, Black
Visas kategorijas