Maxcom MM 462

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 233339 Preces kods: MAXCOMMM462BB
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Iebūvēta atmiņa: N/A
  • Ekrāna izmērs (diagonāle): 1.8"
  • Ekrāna izšķirtspēja: 128 x 160
  • Operētājsistēma: N/A
  • GPS: Nav
  • Kameras izšķirtspēja: N/A
  • Akumulators: 600 mAh
Līdzīgi produkti
Šis produkts Maxcom MM 462
Maxcom MM 461
Maxcom MM 428
Maxcom MM 134
Maxcom MM 330
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
28,30 €
25,75 €
20,36 €
14,02 €
62,77 €
Pamatinformācija
Dual Sim Nav Nav Ir Ir Nav
Iebūvēta atmiņa N/A N/A N/A N/A N/A
Krāsa Sudraba Sudraba Sudraba Melna Melna
Modelis Maxcom MM462 Maxcom MM461 Maxcom MM428 Maxcom MM134 Maxcom MM330
Svars 91g 91g 78g 68g 104g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna aizsardzība N/A N/A N/A N/A N/A
Ekrāna izmērs (diagonāle) 1.8" 1.8" 1.8" 1.77" 3.2"
Ekrāna izšķirtspēja 128 x 160 128 x 160 128 x 160 128 x 160 240 x 320
Ekrāna tips N/A N/A N/A N/A N/A
Procesora parametri
Procesora kodolu skaits N/A N/A N/A N/A N/A
Procesors (Chipset) n/a n/a n/a n/a n/a
Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) Nav norādīts Nav norādīts Nav norādīts Nav norādīts Nav norādīts
Operētājsistēma
Operētājsistēma N/A N/A N/A N/A N/A
Pieslēgvietas un aprīkojums
3.5mm austiņu ligzda Ir Nav Ir Ir Ir
Atmiņas kartes ligzda microSD microSD microSD microSD microSD
SIM kartes izmērs N/A N/A N/A N/A N/A
USB ligzda microUSB Nav microUSB microUSB microUSB
Bezvadu savienojumi
3G tīkls Nav Nav Nav Nav Ir
4G tīkls Nav Nav Nav Nav Nav
5G tīkls Nav Nav Nav Nav Nav
Bluetooth 2.0 2.0 N/A N/A 2.0
FM Radio Ir Ir Ir Ir Ir
GPS Nav Nav Nav Nav Nav
NFC Nav Nav Nav Nav Nav
WiFi Nav Nav Nav Nav Nav
Kameras parametri
Kameras izšķirtspēja N/A N/A N/A 0.1 MPix 5 MPix
Kameru skaits 1 Nav Nav 1 1
Priekšējā kamera (videozvans) Nav Nav Nav Nav Nav
Video ieraksta kvalitāte Nav norādīts Nav norādīts Nav norādīts Nav norādīts Nav norādīts
Zibspuldze Nav Nav Nav Nav Ir
Akumulators
Akumulators 600 mAh 600 mAh 800 mAh 600 mAh 1000 mAh
Izņemams akumulators Nav Nav Nav Nav Nav
Pamatinformācija
Dual Sim Nav
Dual Sim atbalsts norāda, ka tālrunī iespējams ievietot un vienlaicīgi lietot 2 SIM kartes. Tās var būt pat dažādu operatoru.
Iebūvēta atmiņa N/A
Iebūvētās atmiņas apjoms norāda to, cik daudz informācijas (spēles, programmas, mūziku, fotoattēlus un videoklipus) iespējams uzglabāt telefona iekšējā atmiņā. Pašlaik katram otrajam tālrunim pieejama arī atmiņas kartes ligzda, kas ļauj to paplašināt. Lai nerastos problēmas ar vietas trūkumu, rekomendējam izvēlēties tālruni ar vismaz 16GB iebūvēto atmiņu.
Krāsa : Sudraba
Modelis : Maxcom MM462
Svars : 91g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna aizsardzība N/A
Lai viedtālruņus (arī planšetdatorus) aizsargātu no nejaušiem skrāpējumiem un bojājumiem, kas var rasties pavisam nejauši, lielās kompānijas uz saviem ekrāniem uzstāda īpaši noturīgu, bet reizē arī plānu aizsargkārtu. Populārākais un arī pasaulē atzītākais ir kompānijas Corning radītais Gorilla Glass pārklājums.
Ekrāna izmērs (diagonāle) 1.8"
Ekrāna izmērs tiek noteikts pa diagonāli un to apzīmē collās (1" = 2.54cm). Bez šī parametra svarīga ir arī ekrāna izšķirtspēja.
Ekrāna izšķirtspēja 128 x 160
Ekrāna izšķirtspēja nosaka, cik daudz informācijas (pikseļus) tālrunis spēj attēlot. Jo lielāka izšķirtspēja, jo attēls būs mazāk graudains. Pašlaik iegādājoties viedtālruni rekomendējam izvēlēties modeļus ar vismaz 720x1280 pikseļu lielu izšķirtspēju. Šobrīd lielo kompāniju top modeļos jau tiek izmantoti FullHD (1080x1920) izšķirtspējas displeji.
Ekrāna tips N/A
Ekrāna tips ir būtisks aspekts iegādājoties viedtālruni. Šobrīd populārākie standarti ir TFT, IPS un AMOLED. TFT tiek izmantoti galvenokārt mazbudžeta ierīcēs, jo to izmaksas ir nelielas, bet arī attēla kvalitāte nav tik laba. IPS teicami attēlo krāsas un garantē labu informācijas redzamību arī no plaša skatu leņķa, savukārt AMOLED piedāvā labāku kontrastu un zemāku enerģijas patēriņu, tomēr attēls var nebūt tik ass kā IPS matricām.
Procesora parametri
Procesora kodolu skaits N/A
Procesora kodolu skaits norāda uz to, cik neatkarīgas skaitļošanas straumes iekārta spēj apstrādāt paralēli. Ierīce ar 4 kodoliem 80% gadījumu būs ātrāka par divkodolu konkurentiem, tomēr procesora veiktspēju ļoti ietekmē arī arhitektūras īpašības, takts frekvence un kešatmiņas apjoms.
Procesors (Chipset) : n/a
Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) Nav norādīts
RAM ir neliela apjoma dinamiskā atmiņa, ar lielu datu caurlaidības ātrumu (bandwidth). Tā uztur operētājsistēmas aktīvo procesu un programmu raitu izpildi. Jo lielāks RAM atmiņas apjoms, jo vairāk programmu vienlaicīgi iespējams darbināt, bez ietekmes uz ātrdarbību. Rekomendējam iegādāties viedtālruni kā minimums ar 1GB RAM atmiņas.
Operētājsistēma
Operētājsistēma N/A
Šobrīd pasaulē ir 3 izteikti mobilo operētājsistēmu līderi - Android, Apple iOS un Windows Phone. Populārākā ir atvērtā koda Android OS, kas piedāvā neskaitāmas kustomizācijas un ļoti plašu aplikāciju skaitu. Otrajā vietā ir iOS, kas pieejams tikai uz Apple iPhone un iPad ierīcēm, tāpēc ir labi optimizēts un problēmu tikpat kā nav. Pēc darījuma, kurā Microsoft iegādājās Nokia, arī Windows Phone 8 pamazām kļūst populārāks.
Pieslēgvietas un aprīkojums
3.5mm austiņu ligzda Ir
3.5mm austiņu ligzda (jack) šobrīd ir pārliecinoši populārākais audio savienojums. Tas nodrošina iespēju pie tālruņa pievienot teju jebkuras austiņas, vai savienot tālruni ar audio pastiprinātāju vai ārējiem skaļruņiem.
Atmiņas kartes ligzda microSD
Šobrīd viedtālruņos visbiežāk tiek iebūvēta 8GB, 16GB vai 32GB liela atmiņa failu, multivides un aplikāciju uzglabāšanai. Nereti šis apjoms var izrādīties nepietiekams lielai mūzikas, fotoattēlu vai videoklipu kolekcijai. Tādēļ vidēji 50 procentiem viedtālruņu ir pieejama atmiņas ligzda, kas ļauj atmiņas apjomu palielināt. Visplašāk telefonos tiek iebūvētas microSD atmiņas ligzdas, kas parasti uztur līdz 32GB lielas kartes, jaunākajiem modeļiem arī 64GB microSDHC. Precīzāk iespējams noskaidrot ražotāja mājaslapā.
SIM kartes izmērs N/A
Lai padarītu tālruņus kompaktākus un atvēlētu korpusā vairāk vietas akumulatoram un citām būtiskām komponentēm, pamazām tiek samazināti arī SIM kartes fiziskie izmēri. Līdz šim populārākās bija mini-SIM kartes, bet šobrīd aizvien biežāk tiek izmantotas micro-SIM un nano-SIM.
USB ligzda microUSB
Šis parametrs norāda pieslēgvietas veidu, kāda iebūvēta tālrunī savienojumam ar datoru.
Bezvadu savienojumi
3G tīkls Nav
4G, jeb LTE mobilo datu savienojums nodrošina piekļuvi internetam vietās, kur pieejams 4. paaudzes mobilo sakaru pārklājums.
4G tīkls Nav
4G, jeb 4. paaudzes tīkls (tiek dēvēts arī par LTE) ir 2008. gadā prezentēts bezvadu savienojuma standarts, kura mērķis ir piedāvāt datu pārraides ātrumu līdz pat 1 Gbit/s. Pašlaik reāli dabā pielietotais LTE (Long Term Evolution) standarts piedāvā attiecīgi 100 MBit/s lejupielādei un 50 Mbit/s augšupielādei. Tikmēr telekomunikāciju eksperti turpina darbu pretī nospraustajam mērķim, un paredzams, ka tuvāko gadu laikā tiks prezentēts LTE Advanced, kas nodrošinās 10 reizes lielāku datu pārraides ātrumu kā LTE.
5G tīkls : Nav
Bluetooth 2.0
Bluetooth ir plaši izmantots bezvadu savienojums, kas nodrošina datu pārraidi nelielos attālumos. To izmanto failu pārsūtīšanai starp diviem tālruņiem vai tālruni un datoru. Tāpat pieejami neskaitāmi Bluetooth aksesuāri - hands-free sistēmas, bezvadu austiņas, pulsometri utt.
FM Radio Ir
FM Radio funkcija nodrošina iespēju tālrunī uztvert FM viļņos raidošās radiostacijas. Pamazām gan FM Radio pazūd no tālruņiem, jo uzlabojoties datu pārklājumam un pazeminoties tarifiem, cilvēki aizvien vairāk dod priekšroku interneta radio - Spotify, DI.FM u.c.
GPS Nav
GPS, jeb globālā pozicionēšanas sistēma ir rīks, kas ļauj noteikt ierīces atrašanās vietu izmantojot virs zemes riņķojošos satelītu signālus. Bez šīs funkcijas nebūs iespējams izmantot Google Maps, Waze un citus noderīgus servisus.
NFC Nav
NFC (Near Field Communication) ir datu pārraides standarts, kas atļauj neliela apjoma informācijas apmaiņu starp ierīcēm, kuras uztur šo funkciju. Pašlaik pielietojums nav plašs, tomēr prognozējams, ka drīzumā tieši ar NFC palīdzību varēsim norēķināties par pirkumiem lielveikalā, maksas autostāvvietu vai sabiedrisko transportu.
WiFi Nav
Wi-Fi ir bezvadu interneta savienojuma protokols, kas nodrošina datu apraidi līdz pat 1300Mbit/s lielu datu pārraides ātrumu un pārklājuma rādiusu līdz 70m iekštelpās un maksimums 250m ārpus telpām. Šobrīd visplašāk izmanto 802.11n standarta tīklu (max. 600Mbit/s), kurš ir savietojums ar vecākajiem B un G standartiem. Pamazām popularitāti iegūst arī jaunākais - 802.11ac standarts (max. 1300Mbit/s).
Kameras parametri
Kameras izšķirtspēja N/A
Fotokameras izšķirtspēja norāda uz to, cik megapikseļu (MP) lielu attēlu spēj uzņemt tālrunī iebūvētā fotokamera. Jābrīdina, ka izšķirtspējas rādītājs ir būtisks, bet ne vienmēr tam ir tieša ietekme uz fotoattēlu kvalitāti. Šim nolūkam labāk izmantot gsmarena.com fotokameru salīdzināšanas rīku.
Kameru skaits : 1
Priekšējā kamera (videozvans) Nav
Priekšējā kamera ļauj veikt videozvanu caur operatora tīklu, vai sazināties video režīmā caur Skype un citām videosaziņas aplikācijām.
Video ieraksta kvalitāte Nav norādīts
Šis parametrs norāda, cik augstas izšķirtspēja video spēj uzņemt viedtālrunis. Modernākie tālruņi uzņem FullHD (1080p) videoklipus, bet daži dārgākie flagmaņi jau 4K (2160p) izmēra video. Ieraksta kvalitāte gan atkarīga no iebūvētā sensora un lēcas.
Zibspuldze Nav
Zibspuldze sniedz iespēju uzņemt kvalitatīvas fotogrāfijas slikti apgaismotās vietās, kā arī pilnīgā tumsā. Tāpat ir aplikācijas, kas piedāvā iebūvēto zibspuldzi izmantot kā kabatas lukturīti.
Akumulators
Akumulators 600 mAh
Viedtālruņu akumulatora ietilpību norāda miliampērstundās (mAh). Teorijā - jo vairāk mAh, jo tālrunis spēj ilgāk darboties pēc vienas uzlādes reizes. Tomēr dabā tas nav tik vienkārši un pamatoti, jo strāvas patēriņš ir ļoti atkarīgs no telefona tehniskās specifikācijas - procesora jaudas, ekrāna izmēra un spilgtuma, kā arī operētājsistēmas optimizācijām un visbeidzot no lietošanas paradumiem.
Izņemams akumulators Nav
Tālruņi ar iebūvētu akumulatoru mēdz būt nedaudz plānāki un monolītāki, tomēr tiek pazaudēta iespēja akumulatoru pēc tā nolietošanās samainīt.
Papildus specifikācija
Accessories included - - Ładowarka
- Słuchawki
- Stand
Aparat: fotograficzny z tyłu - 0.3 Mpix
Audio player - Yes
Bateria: maks. czas pracy - 120 godz.
Bateria: maks. czas rozmów - 180 min
Bateria: pojemność akumulatora - 600 mAh
Battery - 600 mAh
Camera - Yes
Category - Root/Electronics/Phones | Smartwatche/Phone and Smartphones/Maxcom phones
Color - Black
Color - Silver
Color display - Yes
Connectors - 3,5 mm minijack
Connectors - microUSB
Dane techniczne: Gwarancja - 2 lata w serwisie zewnętrznym
Dane techniczne: Producent - Maxcom
Dane techniczne: przekątna wyświetlacza - 1.8 cale
Dane techniczne: rodzaj - telefon
Data transmission - None
Depth - 15 mm
Description -
Detailed camera specifications - Kamera VGA
Diagonal screen - 1,8''
dimension depth - 60 mm
dimension height - 115 mm
dimension weight - 280 g
dimension width - 100 mm
Dual SIM - No
E-mail client - No
ean - 5908235973258
Eans - 5908235973258
Enclosure - Clasic
FM tuner - Yes
GPS receiver - No
GSM network - 1800 MHz
GSM network - 900 MHz
guarantee - 24
guarantee_type - normal
Height - 106 mm
LTE network - None
Memory card - microSD
Memory card reader - Yes
Memory standard - SD
MMS - Yes
Model - MM462BB
Name - Maxcom MM462
name - MM 462 BB POLIPHONE/BIG BUTTON
Operating system - Manufacturer's
Other display parameters - Wyświetlacz o rozdzielczości 160 x 128
Other features - - Duże podświetlane klawisze
- Przycisk SOS
- Duża czcionka, proste Menu
- Funkcja głośnomówiąca
- Książka telefoniczna - 300 wpisów
- Wyświetlanie czasu połączenia
- Głośny dzwonek
- Alarm wibracyjny
- Latarka
- Odtwarzacz muzyczny i video
- Kalkulator
- Budzik
Pozostałe cechy: akcesoria - stacjonarna baza ładująca
Pozostałe cechy: akcesoria - zestaw słuchawkowy
Pozostałe cechy: funkcje - książka adresowa
Pozostałe cechy: funkcje - latarka
Pozostałe cechy: funkcje - przycisk SOS
Pozostałe cechy: funkcje - radio
Pozostałe cechy: funkcje - system głośnomówiący
Pozostałe cechy: funkcje - wybieranie głosowe
producer - Maxcom
Producer - Maxcom
ProducerCode -
QWERTY keypad - No
ShortDescription -
Standby time (max) - 120 h
Talk time (max) - 3 h
Touch screen - No
UMTS network - None
vendpn - MAXCOMMM462BB
Video talk - No
Voice recorder - Yes
Web browser - No
Weight - 91 g
Width - 53 mm
Wireless communication - Bluetooth
Wygląd: kolor - czarno-srebrny
Wygląd: rodzaj obudowy - jednobryłowa
Wygląd: waga - 91 g
Wygląd: wymiary - 106 x 53 x 15 mm
Wyświetlacz: rozdzielczość - 128 x 160 piksele
Wyświetlacz: wprowadzanie danych - klawiatura
28,30 €
Maxcom MM 462
Visas kategorijas