Gigabyte GeForce GT210, 1GB, GDDR3

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 63837 Preces kods: GV-N210D3-1GI
Noliktavā 23 gab.
Garantija: 3 gadi
50,51 €
Piegādes veidi Par piegādi
 • Saņem Dateks.lv birojā: piektdien, 15.11.2019 pēc 15:00
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: otrdien, 19.11.2019
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: otrdien, 19.11.2019
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: otrdien, 19.11.2019
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: otrdien, 19.11.2019
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce GT 210
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 590 MHz
 • Pielietojums: Home Cinema
 • Biti: 64 bit
 • Operatīvā atmiņa: 1 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: DDR3
 • Atmiņas frekvence (effective): 1200 MHz
 • Dzesēšana: Standard Cooler
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Gigabyte grafisko karti GeForce GT 210 ar 1024 MB DDR3 operatīvo atmiņu.Šī karte ir paredzēta kā uzlabojums esošam vecākas paaudzes datoram un dod iespēju spēlēt vienkāršākās 3D spēles, tādas kā World Of Warcraft, Portal 2, Dirt 3, Counter-Strike: GO, World Of Tanks izmantojot zemus vai vidējus attēla kvalitātes iestatījumus, kā arī lietot šo karti, lai atskaņotu FullHD kvalitātes video, ja datorā iebūvētā karte to neatbalsta.

Rūpīgi apsveriet domu iegādāties šo karti, ja grasāties pirkt jaunu datoru ar kādu no Intel Core i3/i5/i7 vai AMD A-Series procesoriem, jo tajos iebūvētais grafiskais kodols bieži vien ir pat jaudīgāks par šīs kategorijas grafiskajām kartēm. Vērā ņemamas 3D veiktspējas nodrošināšanai meklējiet karti ar filtra "Pielietojums" vērtību - "Casual Gaming" vai "Power Gaming".

D-Sub spraudnis ļauj pievienot šai grafiskajai kartei monitoru ar analogo VGA pieslēgvietu, kura pamazām no tirgus pazūd atstājot vietu modernajām HDMI un DisplayPort ciparu pieslēgvietām.

Šī karte ir aprīkota ar vienu DVI-I pieslēgvietu, kas nodrošina iespēju pieslēgt monitorus ar šādu pašu pieslēgvietu, vai arī monitorus ar HDMI (izmantojot atsevišķi iegādātu pāreju vai speciālu kabeli). DVI ir ciparu standarts un nodrošina augstu attēla kvalitāti, tomēr, pateicoties spraudņa lielajam izmēram un standarta nespējai attīstīties tālāk dažu tehnisku ierobežojumu dēļ, šis pieslēgums pamazām zaudē aktualitāti, atstājot vietu modernajiem HDMI un DisplayPort standartiem.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce GT 210

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 100+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 590 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 16
Strāvas patēriņš (TDP) : 30.5 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 300 W
Pielietojums Home Cinema

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 10.1
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 64 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 1 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija DDR3
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 1200 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Nav
Dzesēšana Standard Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 1

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 1
Pieslēgvieta DVI-D : 0
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 0

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Ieteicamais barošanas bloks
Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Gigabyte GeForce GT210, 1GB, GDDR3
Additional information - Box
Additional information - Gold plated HDMI
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
Bundle include - D-Sub low profile bracket
Bundle include - Drivers on CD
Bundle include - HDMI+DVI low profile bracket
Chipset producer - NVIDIA
Chipset type - GeForce GT210
Code - GV-N210D3-1GI 6.0
Cooling type - active
Cooling type - Active
D-Sub connector - 1 Pcs
Depth - 197 mm
Depth - 69 mm
Design > Cooling type - Active
Design > Form factor - ATX
Design > RoHS compliance - Yes
DVI interface - 1 Pcs
EAN - 4719331328191
Graphics > On-board graphics adapter memory - 2048MB, GDDR5 64 bit GB
Gross weight - 0.28 kg
HDCP Support - No
HDCP Support - Yes
HDMI connector - 1 Pcs
Height - 121 mm
Height - 13 mm
Installed video memory - 1024 MB
Link - http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4756#ov
Low-profile bracket bundle - No
Low-profile bracket bundle - Yes
Low-profile card - No
Low-profile card - Yes
Maximal image resolution - 2048 x 1536 pixels
Maximal image resolution - 2560 x 1600 pixels
Memory > Discrete graphics adapter memory - 1 GB
Memory > Graphics adapter memory type - DDR3-SDRAM
Memory > Memory bus - 64 bit
Memory > Memory clock speed - 1200 MHz
Memory bus - 64-bit
Memory clock - 1200 MHz
Memory clock - 600 MHz
Memory clock (effective) - 1200 MHz
Memory type - DDR3
Minimal recommended power adapter - 300 Watt
More info - www.gigabyte.com [LINK]
More info - www.gigabyte.com [LINK]
Name - Gigabyte GV-N210D3-1GI (rev. 6.0) NVIDIA, 1 GB, GeForce 210, DDR3-SDRAM, PCI Express 2.0, Cooling type Active, HDMI ports quantity 1, Memory clock speed 1200 MHz, VGA (D-Sub) ports quantity 1, Processor frequency 520 MHz
NVIDIA SLI support - No
Operating system - Windows 10
Operating system - Windows 7
Other features > Dimensions (WxDxH) - 197 mm x 121 mm x 24 mm mm
Other features > Multi View - 2
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 226.00 mm
Package features > Gross depth master carton - 445.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 40.00 mm
Package features > Gross height master carton - 335.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 153.00 mm
Package features > Gross width master carton - 470.00 mm
Package features > Net weight master carton - 6.40 kg
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 180.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 45.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.14 kg
Package features > Tare weight master carton - 5.84 kg
Package features > Volume (m3) - 0.00 m³
Package features > WEEE tax - No
Performance > DirectX version - 10.1
Performance > Dual Link DVI - Yes
Performance > HDCP - Yes
Performance > OpenGL version - 3.1
Performance > PhysX - Yes
Performance > TV tuner integrated - No
Ports & interfaces > DVI-I ports quantity - 1
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > Interface - HDMI*1DVI-I*1D-sub*1
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 2.0
Ports & interfaces > VGA (D-Sub) ports quantity - 1
Power > Power - 300 W W
Print technology > Maximum resolution - Digital max resolution 2560 x 1600;Analog max resolution 2048 x 1536 DPI
Processor > Bus type - PCI-E 2.0
Processor > CUDA - Yes
Processor > Graphics processor - GeForce 210
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Maximum analog resolution - 2048 x 1536 pixels
Processor > Maximum digital resolution - 2560 x 1600 pixels
Processor > Maximum resolution - 2560 x 1600 pixels
Processor > Processor frequency - 520 MHz
Processor clock - 520 MHz
Processor clock - 590 MHz
Producer product name - GV-N210D3-1GI (rev. 6.0)
RAMDAC frequency - 400 MHz
Support for multiple monitors - Yes
Supported functions - NVIDIA CUDA
Supported functions - NVIDIA PhysX
Supported standards - DirectX 10.1
Supported standards - OpenGL 3.1
Technical details > Net weight - 0.14 kg
Technical details > Other features - DirectX 10.1OpenGL 3.1PCB Form Low Profile
Technical details > Warranty - 36 month(s)
Type of bus connector - PCI-E 16x
Type of bus connector - PCI-E 2.0
Warranty - 36
Warranty - 36 months
Warranty - Warranty 36 months
Weight & dimensions > Depth - 19.7 cm
Weight & dimensions > Height - 2.4 cm
Weight & dimensions > Width - 12.1 cm
Width - 167 mm
Width - 24 mm
50,51 €
Gigabyte GeForce GT210, 1GB, GDDR3
Visas kategorijas