MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER, 16GB GDDR6X, GAMING X SLIM WHITE (DLSS 3)

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 1060080 Preces kods: V513-626R
Pasūtāms 4 gab. Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Garantija: 3 gadi
1 148,25 €
Piegādes veidi Par piegādi
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: 11.03.2024
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Skapi bez maksas: 11.03.2024
 • Piegāde uz Latvijas pasta nodaļu, paku skapi, vai Circle K bez maksas: 11.03.2024
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: 11.03.2024
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: 11.03.2024
 • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: 07.03.2024 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU modelis: GeForce RTX 4070 Ti SUPER
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 2670 MHz
 • Barošanas ligzdas: 1 x 16-pin
 • Operatīvā atmiņa: 16 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR6X
 • Dzesēšana: High-End Cooler
Apraksts

Piedāvājam iegādāties MSI grafisko karti GeForce RTX 4070 Ti SUPER ar 16 GB GDDR6X operatīvo atmiņu.

RTX 4070 Ti SUPER ir otrais Nvidia RTX 40 SUPER sērijas modelis, kas nonāca pārdošanā 24.janvārī. Salīdzinājumā ar RTX 4070 Ti, jaunais SUPER modelis ir aprīkots ar 8448 CUDA kodoliem, obligāti jāpiemin, ka šīs videokartes SUPER modelis ir aprīkots ar papildus videoatmiņu un lielāku operatīvās atmiņas bitu skaitu. Vidējais jaudas pieaugums ir mērāms 5-8%.

MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER aprīkota ar 16 GB GDDR6X operatīvo atmiņu un tās kodols darbojas ar 2670 MHz takts frekvenci. Videokarte ir īpaši piemērota lietotājiem, kas spēles bauda 2K QHD vai 4K UHD izšķirtspējā, jo RTX 4070 Ti SUPER ir ieguvusi papildus operatīvo atmiņu, kas salīdzinājumā ar RTX 4070 Ti videoatmiņu ir pieaugusi no 12 gigabaitiem līdz 16 gigabaitiem.

Videokartes termālā dizaina jauda (TDP) ir palikusi nemainīga salīdzinājumā ar RTX 4070 Ti. Jaunā RTX 4070 Ti SUPER ir aprīkota ar ATX 3.0 PCI-E Gen 5.0 16-pin konektoru. Tāpēc noteikti iesakām izvēlēties barošanas bloku, kas ir aprīkots ar šo jauno standartu.

DLSS 3.0 ir tehnoloģija, ko izmanto NVIDIA grafiskās kartes. DLSS 3.0 ļauj uzlabot spēļu grafiku, izmantojot mašīnmācīšanās algoritmus, kas attīstīti, lai veiktu augstas kvalitātes attēlu interpolāciju. DLSS mērķis ir samazināt attēla izšķirtspēju, lai uzlabotu spēles veiktspēju, saglabājot iespējami labu vizuālo kvalitāti. DLSS 3.0 sastāv no NVIDIA SuperResolution, kam pievieno Optisko Multi Kadru Ģenerāciju, lai radītu pilnīgi jaunus kadrus. Papildus integrē NVIDIA Reflex, kas minimizē kadru kavēšanos.

Lai garantētu saderību ar jūsu sistēmu, datora korpusam jāatbalsta vismaz 307mm garas videokartes, kā arī barošanas blokam jābūt ar 750 W vai lielāku jaudu. Tikpat savarīgi, lai arī datora centrālais procesors būtu jaudīgs. Pilnu veiktspējas potenciālu no šīs MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER videokartes varēsiet sasniegt tikai tad, ja izmantosiet Intel 13. paaudzes vai jaunāku Core i7 un Core i9 procesoru, vai arī AMD Ryzen 7000. sērijas vai jaunāku Ryzen 7/Ryzen 9 procesoru.

Virtuālā realitāte

emblēma norāda, ka šī GeForce grafiskā karte ir pietiekami jaudīga, lai nodrošinātu saderību ar jaunākajām VR, jeb virtuālās realitātes (Virtual Reality) ierīcēm, kā piemēram Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) u.c.GeForce RTX 40 Series

Pamatinformācija
GPU tips GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU sērija : Msi Gaming
GPU modelis GeForce RTX 4070 Ti SUPER

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Dzinēja ātrums (GPU speed) 2670 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Ventilatoru skaits : 3
Garums (mm) : 307
Stream procesori / CUDA kodoli : 8448
PCI-E versija : 4.0 x16
Strāvas patēriņš (TDP) : 285 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 750 W
Barošanas ligzdas : 1 x 16-pin
Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa 16 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR6X
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 21000 MHz
Biti 256 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Funkcionalitāte
Dzesēšana High-End Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
Izgaismojums : RGB
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
VR (Virtual Reality) Ready : Ir
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 3

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Pieslēgvieta DVI-D : 0
Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Maksimālais ekrānu skaits : 4
Papildus specifikācija
Atmiņa - Atmiņas joslas platums (maks.) - 21 GB/s
Atmiņa - atmiņas kopne - 256 bit
Atmiņa - Diskrētā grafiskās kartes atmiņa - 16 GB
Atmiņa - Grafiskās kartes atmiņas tips - GDDR6X
Barošana - papildu barošanas savienotāji - 1x 16 kontakti
BrandPartCode - GEFORCE RTX 4070 TI SUPER 16G GAMING X SLIM WHITE
dimensionalWeight - 1786
Dizains - Dzesēšanas tehnoloģija - MSI TORX VENTILATORS 5.0
Dizains - dzesēšanas veids - Aktīvais
Dizains - formas faktors - Pilna augstuma/pilna garuma (FH/FL)
Dizains - Produkta krāsa - White
Dizains - ventilatoru skaits - 3 ventilatori
Eans - 4711377172363
Enerģija - Minimālais sistēmas barošanas avots - 700 W
GarantijaInformācija -
garantijaType - G
GTIN - 4711377172363
guaranteeLength - 36
Iepakojuma dati - Iepakojuma svars - 1.68 kg
Iepakojuma dati - Iepakojuma veids - Kaste
Jauda - enerģijas patēriņš (tipisks) - 285 W
Kategorija - Grafiskās kartes
Kategorija - Root/Elektronika/PC daļas/Grafikas kartes
LongDesc - GAMING UNBOUNDGAMING SLIM sērija ir plānāks GAMING sērijas variants, vienlaikus saglabājot augstas veiktspējas iespējas un agresīvu izskatu.Bezrūpīga savietojamībaAtvieglotais dizains ir paredzēts tiem, kas veido spēļu platformu ar ierobežotu vietu.STERMOLĪGUMS UN MASTERIJAUzlabojiet veiktspēju ar TRI FROZR 3 dzesēšanu un tās galvenajām funkcijām - TORX FAN 5.0, Core Pipe un gaisa plūsmas kontroli.TRI FROZR 3 TERMISKĀ DIZAINASaglabājiet aukstu un klusu. MSI TRI FROZR 3 termālais dizains uzlabo siltuma izkliedi visā grafikas kartes apkārtnē.AIRFLOW CONTROLAirflow Control uzlabo gaisa plūsmas dinamiku, izmantojot Wave Curved 2.0 un atjaunināto deflektoru dizainu, lai optimizētu līdzsvaru starp dzesēšanu un klusāku akustiku.Uzlabotas detaļasIzpētiet sīkāk pārējās termālā risinājuma funkcijas, kas palīdz kontrolēt temperatūru un trokšņa līmeni.NEKARŠOTA AIZSARGOJOŠANALielā gaisa plūsmas atvere uz aizmugurējās plates ļauj izplūdes gaisam izplūst tieši caur to.DIVI KULIŅU GULIŅU GULIŅU PIEDALĪJUMIDivi izturīgu lodīšu gultņu komplekti griež TORX ventilatorus gadiem ilgi un intensīvi spēlējot garas spēļu sesijas.NOLĒTA FROZRVentilatori pilnībā apstājas, kad temperatūra ir relatīvi zema, novēršot jebkādu troksni.JŪSU ATBALSTA KĀRTAPievienotais atbalsta kronšteins var tikt piestiprināts jūsu datora korpusam, lai papildus nostiprinātu grafisko karti.LongProductName - NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER, 2685 MHz, 16 GB GDDR6X, 256 bitu, PCI Express 4.0, 1 x HDMI (1.2a), 3 x DP (1.4a), CUDA, DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6, 285 W
LongSummaryDescription - MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G GAMING X SLIM WHITE. Grafisko procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: Procesora frekvence: 2685 MHz. Diskrētā grafikas kartes atmiņa: 16 GB, Grafiskās kartes atmiņas tips: GDDR6X, Atmiņas kopne: 256 bitu. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12 Ultimate, OpenGL versija: 4.6. Interfeisa tips: PCI Express 4.0. Dzesēšanas tips: Ventilatoru skaits: 3 ventilatori.
Nosaukums - MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G GAMING X SLIM WHITE NVIDIA 16 GB GDDR6X
Nosaukums - MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER GAMING X SLIM WHITE 16GB DLSS 3
Procesors - CUDA - Jā
Procesors - CUDA kodoli - 8448
Procesors - Grafiskais procesors - GeForce RTX 4070 Ti SUPER
Procesors - Grafisko procesoru saime - NVIDIA
Procesors - Maksimālais displeju skaits uz vienu videokarti - 4
Procesors - Maksimālā izšķirtspēja - 7680 x 4320 pikseļi
Procesors - Procesora frekvence - 2685 MHz
Procesors - procesora taktātrums - 2670 MHz
ProducerCode - GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G GAMING X SLIM WHITE
producerCode - RTX 4070 Ti SUPER 16G GAMING X
productName - MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G GAMING X SLIM WHITE NVIDIA 16 GB GDDR6X
productSize - Parasts
Produkta nosaukums - GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G GAMING X SLIM WHITE
Ražotājs - MSI
Savienojamie porti un saskarnes - DisplayPorts daudzums - 3
Savienojamības porti un saskarnes - DisplayPort versija - 1.4a
Savienojamības porti un saskarnes - HDMI pieslēgvietu skaits - 1
Savienojamības porti un saskarnes - HDMI versija - 1.2a
Savienojamības porti un saskarnes - Tipiska saskarne - PCI Express 4.0
ShortDescription - NVIDIA RTX 4070 Ti SUPER mikroshēma | 16 GB
ShortSummaryDescription - MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G GAMING X SLIM WHITE, GeForce RTX 4070 Ti SUPER, 16 GB, GDDR6X, 256 bitu, 7680 x 4320 pikseļi, PCI Express 4.0
sizeX - 405
sizeY - 90
sizeZ - 245
svars - 1690
Svars un izmēri - Augstums - 125 mm
Svars un izmēri - Dziļums - 307 mm
Svars un izmēri - Platums - 51 mm
Svars un izmēri - Svars - 1.09 kg
URL - https://www.msi.com/Graphics-Card/GeForce-RTX-4070-Ti-SUPER-16G-GAMING-X-SLIM-WHITE/Overview
Veiktspēja - DirectX versija - 12 Ultimate
Veiktspēja - Dual Link DVI - Nē
Veiktspēja - Integrēts TV uztvērējs - Nē
Veiktspēja - NVIDIA G-SYNC - Jā
Veiktspēja - OpenGL versija - 4.6
Zīmols - MSI
Memory - Memory bandwidth (max) - 21 GB/s
Memory - Memory bus - 256 bit
Memory - Discrete graphics card memory - 16 GB
Memory - Graphics card memory type - GDDR6X
Power - Supplementary power connectors - 1x 16-pin
BrandPartCode - GEFORCE RTX 4070 TI SUPER 16G GAMING X SLIM WHITE
dimensionalWeight - 1786
Design - Cooling technology - MSI TORX FAN 5.0
Design - Cooling type - Active
Design - Form factor - Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Design - Product colour - White
Design - Number of fans - 3 fan(s)
Eans - 4711377172363
Power - Minimum system power supply - 700 W
WarrantyInfo -
warrantyType - G
GTIN - 4711377172363
warrantyLength - 36
Packaging data - Package weight - 1.68 kg
Packaging data - Package type - Box
Power - Power consumption (typical) - 285 W
Category - Graphics Cards
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
LongDesc - GAMING UNBOUNDGAMING SLIM series is a thinner variant of GAMING series while maintaining high performance capabilities and aggressive looks.HASSLE-FREE COMPATIBILITYLightened design is made for those building a gaming rig with space constraints.STRENGTHAND MASTERYElevate performance with TRI FROZR 3 cooling and its key features – TORX FAN 5.0, Core Pipe, and Airflow Control.TRI FROZR 3 THERMAL DESIGNStay cool and quiet. MSI’s TRI FROZR 3 thermal design enhances heat dissipation all around the graphics card.AIRFLOW CONTROLAirflow Control improves airflow dynamics through the Wave Curved 2.0 and updated deflectors design for optimizing the balance between cooling and quieter acoustics.ELEVATED DETAILSTake a closer look at the other thermal solution features that help to control temperatures and the noise level.UNRESTRICTED COOLINGA large airflow vent on the backplate allows exhaust air to pass through directly.DOUBLE BALL BEARINGTwo sets of durable ball bearings spin the TORX FANs for years of intense and lengthy gaming sessions.ZERO FROZRThe fans completely stop when temperatures are relatively low, eliminating all noise.YOUR SUPPORT CHARACTERA bundled support bracket can be attached to your PC case for additional graphics card reinforcement.
LongProductName - NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER, 2685MHz, 16GB GDDR6X, 256 bit, PCI Express 4.0, 1 x HDMI (1.2a), 3 x DP (1.4a), CUDA, DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6, 285W
LongSummaryDescription - MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G GAMING X SLIM WHITE. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce RTX 4070 Ti SUPER, Processor frequency: 2685 MHz. Discrete graphics card memory: 16 GB, Graphics card memory type: GDDR6X, Memory bus: 256 bit. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. DirectX version: 12 Ultimate, OpenGL version: 4.6. Interface type: PCI Express 4.0. Cooling type: Active, Number of fans: 3 fan(s)
Title - MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G GAMING X SLIM WHITE NVIDIA 16 GB GDDR6X
Name - MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER GAMING X SLIM WHITE 16GB DLSS 3
Processor - CUDA - Yes
Processor - CUDA cores - 8448
Processor - Graphics processor - GeForce RTX 4070 Ti SUPER
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Maximum displays per videocard - 4
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Processor frequency - 2685 MHz
Processor - Processor boost clock speed - 2670 MHz
ProducerCode - GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G GAMING X SLIM WHITE
producerCode - RTX 4070 Ti SUPER 16G GAMING X
productName - MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G GAMING X SLIM WHITE NVIDIA 16 GB GDDR6X
productSize - Normal
ProductName - GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G GAMING X SLIM WHITE
Producer - MSI
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4a
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 1.2a
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express 4.0
ShortDescription - Chipset NVIDIA RTX 4070 Ti SUPER | 16GB
ShortSummaryDescription - MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G GAMING X SLIM WHITE, GeForce RTX 4070 Ti SUPER, 16 GB, GDDR6X, 256 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express 4.0
sizeX - 405
sizeY - 90
sizeZ - 245
weight - 1690
Weight & dimensions - Height - 125 mm
Weight & dimensions - Depth - 307 mm
Weight & dimensions - Width - 51 mm
Weight & dimensions - Weight - 1.09 kg
URL - https://www.msi.com/Graphics-Card/GeForce-RTX-4070-Ti-SUPER-16G-GAMING-X-SLIM-WHITE/Overview
Performance - DirectX version - 12 Ultimate
Performance - Dual Link DVI - No
Performance - TV tuner integrated - No
Performance - NVIDIA G-SYNC - Yes
Performance - OpenGL version - 4.6
Brand - MSI
1 148,25 €
MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER, 16GB GDDR6X, GAMING X SLIM WHITE (DLSS 3)
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas