Asus GeForce GTX 1650, 4GB GDDR5, Dual OC

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 287457 Preces kods: DUAL-GTX1650-O4G
Noliktavā 30 gab.
Garantija: 3 gadi
Piegādes veidi Par piegādi
 • Saņem Dateks.lv birojā: pirmdien, 21.10.2019 pēc 15:00
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: otrdien, 22.10.2019
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: otrdien, 22.10.2019
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: otrdien, 22.10.2019
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: otrdien, 22.10.2019
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce GTX 1650
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1755 MHz
 • Pielietojums: Casual Gaming
 • Biti: 128 bit
 • Operatīvā atmiņa: 4 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR5
 • Atmiņas frekvence (effective): 8002 MHz
 • Dzesēšana: Standard Cooler
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Asus grafisko karti GeForce GTX 1650 ar 4 GB GDDR5 operatīvo atmiņu.Šī karte paredzēta gan kā uzlabojums esošam datoram, gan kā jauna datora komponente un dod iespēju spēlēt pēdējo 2-3 gadu spēlēs (Call of Duty: Advanced Warfare, Battlefield 4, FarCry 4) vidējos un zemos attēla kvalitātes iestatījumos, vecākas paaudzes spēles (G.R.I.D, Counter-Strike Source, Portal 2, Dirt 3) augstos iestatījumos, kā arī lietot šo karti, lai atskaņotu FullHD kvalitātes video.

Pateicoties šīs grafiskās kartes jaudai, tā lieliski kalpos vienkāršākiem grafiskajiem un video montāžas darbiem PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmās, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

DisplayPort pieslēgvieta šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce GTX 1650

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : Nav norādīts
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1755 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 896
Strāvas patēriņš (TDP) : Nav norādīts
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 300 W
Pielietojums Casual Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 128 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 4 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR5
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 8002 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Nav
Dzesēšana Standard Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 1
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 1

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Papildus specifikācija
Accessories included -
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
API Supported - DirectX 12, OpenGL 4.5
Boost Clock - 1755 MHz
Bundle include - CD
Bundle include - Quick guide
Bus Type - PCI Express 3.0 x16
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Chipset - GeForce GTX 1650
Chipset manufacturer - nVidia
Chipset producer - NVIDIA
Chipset type - GeForce GTX 1650
code - 90YV0CV2-M0NA00
Code - 90YV0CV2-M0NA00
Cooling - Active
Cooling type - active
Core Boost frequency - 1755 MHz
Core Clock - 1485 MHz
Core frequency - 1485 MHz
CUDA Core - 896
CUDA Cores - 896
Depth - 3.7 cm
Description - ASUS DUAL GTX1650 O4G VGA card
Description - Graphics card GeForce GTX 1650 DUAL OC 4G
description - The ASUS DUAL-GTX1650-O4G is built with a breakthrough graphics performance architecture to supercharge your favorite games.
Device Type - Graphics card
dimension depth - 60 mm
dimension height - 220 mm
dimension weight - 740 g
dimension width - 310 mm
Dimensions - 204 x 115 x 37 mm
Dimensions (WxDxH) - 3.7 cm x 20.4 cm x 11.5 cm
Display connectors - DVI-D, HDMI, Display Port
DisplayPort connector - 1 Pcs
DVI interface - 1 Pcs
ean - 4718017295734
EAN - 4718017295734
EANCode - 4718017295734
Eans - 4718017295734
Effective Memory Clock - 8002 MHz
feature - Dust resistance
Feature - NVIDIA G-SYNC, NVIDIA G-SYNC HDR
feature - Powerful graphics performance
feature - Precision automated manufacturing
Fertigung - 12 nm
GPU clock (base) - 1485 MHz
GPU clock (boost) - 1725 MHz
GPU clock (boost) - 1755 MHz
GPU Takt (Basis) max. - 1485 MHz
GPU Takt (Boost) max. - 1755 MHz
GPU type / Series - NVIDIA GeForce GTX Gaming
Grafikkarten Breite - 110 - 119,9 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 115 mm
Grafikkarten Höhe - 30 - 50 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 37 mm
Grafikkarten Länge - 150 - 249 mm
Grafikkarten Länge (exakt) - 204 mm
Graphics card connector - PCI-E 16x ver. 3.0
Graphics chip - GeForce GTX 1650
Graphics Engine - NVIDIA GeForce GTX 1650
Gross weight - 0.82 kg
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDCP Support - Yes
HDMI connector - 1 Pcs
Height - 11.5 cm
Height - 59.000000000
Illumination - no
Installed video memory - 4096 MB
Interfaces - DisplayPort

HDMI

DVI-D
Length - 311.000000000
LongDesc - ASUS DUAL GTX1650 O4G VGA card
Low-profile bracket bundle - No
Low-profile card - No
Manufacturer - ASUS
Manufacturer Part No - 90YV0CV2-M0NA00
ManufacturerPartNumber - 90YV0CV2-M0NA00
Max Monitors Supported - 3
Max Resolution - 7680 x 4320
Maximal image resolution - 7680 x 4320 pixels
Memory - 4 GB GDDR5
Memory > Discrete graphics adapter memory - 4 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR5
Memory > Memory bus - 128-bit bit
Memory > Memory clock speed - 8002 MHz
Memory bus - 128-bit
Memory bus - 128-bits
Memory clock (effective) - 8002 MHz
Memory frequency - 8002 MHz
Memory Interface - 128-bit
Memory type - DDR5
Memory type - DDR5
Minimal recommended power adapter - 300 Watt
Model - GeForce GTX 1650
More info - www.asus.com [LINK]
Name - ASUS DUAL-GTX1650-O4G
Name - ASUS GeForce GTX 1650 DUAL 4GB OC
name - ASUS GeForce GTX 1650 Dual O4G, 4096 MB GDDR5
name - Graphics card GeForce GTX 1650 DUAL OC 4G
NVIDIA SLI support - No
Other features -
Other information -
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 305.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 60.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 220.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 322.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 96.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.33 kg
Package features > Volume (m3) - 0.00 m³
Package features > WEEE tax - No
PartNumber - 90YV0CV2-M0NA00
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 1
Ports & interfaces > DVI-D ports quantity - 1
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 3.0
Power supply - No PCIe power supply
Processor > Graphics processor - GeForce GTX 1650
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Processor frequency - 1485 MHz
Producer - Asus
producer - Asus
Producer product name - DUAL-GTX1650-O4G
ProducerCode - DUAL-GTX1650-O4G
Product Description - ASUS DUAL-GTX1650-O4G - OC Edition - graphics card - GF GTX 1650 - 4 GB
productName - ASUS DUAL GTX1650 O4G VGA card
Shader Einheiten - 896
ShortDescription - Chipset NVIDIA GTX 1650 | 4GB
Slot Height - 2 Slots
Software included - ASUS GPU Tweak II
Software included - Drivers
Speicher Takt max. - 8000 MHz
Speicheranbindung - 128 Bit
Support for multiple monitors - Yes
Supported functions - NVIDIA Ansel
Supported functions - NVIDIA CUDA
Supported functions - NVIDIA G-Sync
Supported functions - NVIDIA GPU Boost
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.5
Supported standards - Vulkan
Technical details > Net weight - 0.49 kg
Type of bus connector - PCI-E 16x
Type of bus connector - PCI-E 3.0
vendpn - DUAL-GTX1650-O4G
Version - Box
Video ports - 1 x DisplayPort
Video ports - 1 x DVI-D
Video ports - 1 x HDMI
VRAM memory size - 4 GB
VRAM size & type - 4096 MB GDDR5
Warranty - 36
Warranty - 36 month(s)
Warranty - 36 months
Warranty - Warranty 36 months
Weight - 0.745000000
Width - 20.4 cm
Width - 222.000000000
  -
Asus GeForce GTX 1650, 4GB GDDR5, Dual OC
Visas kategorijas