Asus GeForce GTX 1650, 4GB GDDR5, Dual OC

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 287457 Preces kods: DUAL-GTX1650-O4G
Noliktavā 3 gab.
Garantija: 3 gadi
Piegādes veidi Par piegādi
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: pirmdien, 01.06.2020
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: pirmdien, 01.06.2020
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: pirmdien, 01.06.2020
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: pirmdien, 01.06.2020
 • Saņem Dateks.lv birojā: piektdien, 29.05.2020 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce GTX 1650
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1755 MHz
 • Pielietojums: Casual Gaming
 • Biti: 128 bit
 • Operatīvā atmiņa: 4 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR5
 • Atmiņas frekvence (effective): 8002 MHz
 • Dzesēšana: Standard Cooler
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Asus grafisko karti GeForce GTX 1650 ar 4 GB GDDR5 operatīvo atmiņu.Šī karte paredzēta gan kā uzlabojums esošam datoram, gan kā jauna datora komponente un dod iespēju spēlēt pēdējo 2-3 gadu spēlēs (Call of Duty: Advanced Warfare, Battlefield 4, FarCry 4) vidējos un zemos attēla kvalitātes iestatījumos, vecākas paaudzes spēles (G.R.I.D, Counter-Strike Source, Portal 2, Dirt 3) augstos iestatījumos, kā arī lietot šo karti, lai atskaņotu FullHD kvalitātes video.

Pateicoties šīs grafiskās kartes jaudai, tā lieliski kalpos vienkāršākiem grafiskajiem un video montāžas darbiem PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmās, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

DisplayPort pieslēgvieta šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce GTX 1650

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : Nav norādīts
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1755 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 896
Strāvas patēriņš (TDP) : Nav norādīts
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 300 W
Pielietojums Casual Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 128 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 4 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR5
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 8002 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Nav
Dzesēšana Standard Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 1
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 1

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Papildus specifikācija
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Erforderlicher Steckplatz - Doppelt
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Formfaktor - Plug-in-Karte
Accessories included -
Allgemeine Informationen - Hersteller - ASUS Computer International
Allgemeine Informationen - Hersteller-Artikelnummer - 90YV0CV2-M0NA00
Allgemeine Informationen - Hersteller-Webseite -
Allgemeine Informationen - Marke - Asus
Allgemeine Informationen - Modell - DUAL-GTX1650-O4G
Allgemeine Informationen - Produktbezeichnung - Dual GeForce GTX 1650 OC Grafikkarte
Allgemeine Informationen - Produktlinie - Dual
Allgemeine Informationen - Produkttyp - Grafikkarte
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
API Supported - DirectX 12, OpenGL 4.5
ARTIKEL1 - GF DUAL-GTX1650-O4G PCI-E
ARTIKEL2 - 4GB GDDR5 HDMI DP DVI IN
Basic - Arbeitsspeicher - 4 GB
Basic - Chipsatz-Familie - GeForce
Basic - Chipsatz-Reihe - GTX
Basic - Chipsatzhersteller - NVIDIA
Basic - Chipsatzmodell - GTX 1650
Basic - DisplayPort - Ja
Basic - DVI - Ja
Basic - Formfaktor - Plug-in-Karte
Basic - HDMI - Ja
Basic - Marke - Asus
Basic - Produkttyp - Grafikkarte
Basic - Speichertechnologie - GDDR5
Boost Clock - 1755 MHz
Brand - ASUS
BrandPartCode - 90YV0CV2-M0NA00
Breite - 0.22
Bundle include - CD
Bundle include - Quick guide
Bus Type - PCI Express 3.0 x16
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Category - Graphics Cards
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Chipset - GeForce GTX 1650
Chipset - NVIDIA GeForce GTX 1650
Chipset manufacturer - nVidia
Chipset producer - NVIDIA
Chipset type - GeForce GTX 1650
code - 90YV0CV2-M0NA00
Code - 90YV0CV2-M0NA00
Cooling - Active
Cooling system - Dual Slot Fansink
Cooling type - active
Core Boost frequency - 1755 MHz
Core Clock - 1485 MHz
Core frequency - 1485 MHz
CUDA Core - 896
CUDA Cores - 896
Dane techniczne: Gwarancja - 3 lata w serwisie sprzedawcy
Dane techniczne: Producent - Asus
Depth - 3.7 cm
Description - ASUS Dual GeForce® GTX 1650 OC edition 4GB GDDR5 is your ticket into PC gaming. The ASUS Dual GeForce® GTX 1650 is built with the breakthrough graphics performance of the award-winning NVIDIA Turing™ architecture to supercharge your favorite games. Get game ready with performance that’s twice as fast as the GeForce GTX 950 and up to 70% faster than the GTX 1050. GeForce Experience lets you capture and share videos, screenshots, and livestreams with friends, keep your GeForce drivers up to date, and easily optimize your in-game settings. IP5X dust resistance offers protection from particle ingress for better durability. Auto-Extreme Technology uses automation to enhance reliability. 144-Hour Validation Program puts cards through a series of stringent tests to ensure compatibility with the latest games. GPU Tweak II provides intuitive performance tweaking, thermal controls, and system monitoring.
Description - ASUS DUAL GTX1650 O4G VGA card
Description - Graphics card GeForce GTX 1650 DUAL OC 4G
description - The ASUS DUAL-GTX1650-O4G is built with a breakthrough graphics performance architecture to supercharge your favorite games.
Description - Unter dem Markennamen ASUS entwickeln, designen und bauen wir die gesamte Bandbreite an modernen IT-Produkten. Von Notebooks bis Displays, von Tablets bis Grafikkarten, von Smartphones bis zur Netzwerkausrüstung. Jedem dieser unterschiedlichen Produkte ist eines gemein: Es sind echte Originale von ASUS - mit einzigartigem Design, intelligenten Technologien und kompromissloser Qualität.
Design - Cooling type - Active
Design - Number of fans - 2 fan(s)
Design - Number of slots - 2
Device Type - Graphics card
dimension depth - 60 mm
dimension height - 220 mm
dimension weight - 740 g
dimension width - 310 mm
Dimensions - 20.4 x 11.5 x3.7 cm
Dimensions - 204 x 115 x 37 mm
Dimensions (WxDxH) - 3.7 cm x 20.4 cm x 11.5 cm
Display connectors - DVI-D, HDMI, Display Port
DisplayPort connector - 1 Pcs
DisplayPort Input/Output connectors - 1
DVI Input/Output connectors - 1
DVI interface - 1 Pcs
długość - 20.4 cm
ean - 4718017295734
EAN - 4718017295734
EANCode - 4718017295734
Eans - 4718017295734
Effective Memory Clock - 8002 MHz
feature - Dust resistance
Feature - NVIDIA G-SYNC, NVIDIA G-SYNC HDR
feature - Powerful graphics performance
feature - Precision automated manufacturing
Fertigung - 12 nm
Full Description Line - NVIDIA GeForce GTX 1650|Graphics memory size 4 GB|128 bit|PCIE 3.0 16x|GDDR5|Memory clock 8002 MHz|GPU clock 1485 MHz|GPU boost clock 1725 MHz|7680x4320|Cooling Dual Slot Fansink|1xDVI|1xHDMI|1xDisplayPort|Included Accessories 1 x CD;1 x Quick Guide
Gewicht - 0.75
GPU boost clock - 1725 MHz
GPU clock - 1485 MHz
GPU clock (base) - 1485 MHz
GPU clock (boost) - 1725 MHz
GPU clock (boost) - 1755 MHz
GPU Takt (Basis) max. - 1485 MHz
GPU Takt (Boost) max. - 1755 MHz
GPU type / Series - NVIDIA GeForce GTX Gaming
Grafikkarten Breite - 110 - 119,9 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 115 mm
Grafikkarten Höhe - 30 - 50 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 37 mm
Grafikkarten Länge - 150 - 249 mm
Grafikkarten Länge (exakt) - 204 mm
Graphics card connector - PCI-E 16x ver. 3.0
Graphics chip - GeForce GTX 1650
Graphics connector - PCIE 3.0 16x
Graphics Engine - NVIDIA GeForce GTX 1650
Graphics memory size - 4 GB
Graphics memory type - GDDR5
Gross weight - 0.82 kg
GRUPPE1 - Komponenten
GRUPPE2 - Grafikkarten
GTIN - 4718017295734
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDCP Support - Yes
HDMI connector - 1 Pcs
HDMI Input/Output connectors - 1
Height - 11.5 cm
Height - 59.000000000
HERSTELLER - ASUS
Hoehe - 0.06
HSTNUMMER - 90YV0CV2-M0NA00
Illumination - no
Included Accessories - 1 x CD;
1 x Quick Guide
Installed video memory - 4096 MB
Interfaces - DisplayPort

HDMI

DVI-D
Laenge - 0.31
Length - 311.000000000
LongDesc - 2x Fans. 2x Fun.
Dual graphics cards are all about maximum efficiency. The recipe is simple; strip off features that don't affect performance and mix in two powerful dust resistant fans with PCB components that are mounted utilizing an automated manufacturing process. The result is a machine tuned purely for lasting performance, making the ASUS Dual GeForce® GTX 1650 a solid introduction to the latest generation of graphics performance.
IP5X Dust Resistance
Keep it clean
Dust is enemy number one for fans. It's easy to clean the blades, but taking the fan apart to remove dust that has made its way inside is not a simple task. IP5X certification keeps nasty particulates out of the housing, so you'll never need that deep clean.
Auto−Extreme Technology
Precision automated manufacturing
Auto-Extreme Technology is an automated manufacturing process that sets new standards in the industry by allowing all soldering to be completed in a single pass. This reduces thermal strain on components and avoids the use of harsh cleaning chemicals, resulting in less environmental impact, lower manufacturing power consumption, and a more reliable product overall.
GPU Tweak II
Monitor, tweak, and tune
The ASUS GPU Tweak II utility takes graphics card tuning to the next level. It allows you to tweak critical parameters including GPU core clocks, memory frequency, and voltage settings, with the option to monitor everything in real-time through a customizable on-screen display. Advanced fan control is also included along with many more features to help you get the most out of your graphics card.
144−Hour Validation Program
“Extensive” may be an understatement
Each card must meet rigorous performance and reliability standards before it ships. Performance and stress tests are run with the latest chart-topping titles like Fortnite, League of Legends, Overwatch, and PlayerUnknown's Battlegrounds. We also carry out reliability trials that include a 144-hour stability test and a series of 3DMark benchmarking runs to ensure the card performs well when pushed to the limits.
LongDesc - ASUS DUAL GTX1650 O4G VGA card
LongProductName - NVIDIA GeForce GTX 1650, 1485MHz, 4GB GDDR5, 128 bit, 8002MHz, PCI Express 3.0, 1 x HDMI (2.0b), 1 x DVI-D, 1 x DP (1.4), CUDA, OpenGL 4.5
LongSummaryDescription - ASUS Dual DUAL-GTX1650-O4G. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce GTX 1650, Processor frequency: 1485 MHz. Discrete graphics adapter memory: 4 GB, Graphics adapter memory type: GDDR5, Memory bus: 128 bit, Memory clock speed: 8002 MHz. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. OpenGL version: 4.5. Interface type: PCI Express 3.0. Cooling type: Active, Number of fans: 2 fan(s)
Low-profile bracket bundle - No
Low-profile card - No
maks. taktowanie rdzenia - 1755 MHz
Manufacturer - ASUS
Manufacturer Part No - 90YV0CV2-M0NA00
ManufacturerPartNumber - 90YV0CV2-M0NA00
Max Monitors Supported - 3
Max Resolution - 7680 x 4320
Max resolution - 7680x4320
Maximal image resolution - 7680 x 4320 pixels
Memory - 4 GB GDDR5
Memory - Discrete graphics adapter memory - 4 GB
Memory - Graphics adapter memory type - GDDR5
Memory - Memory bus - 128 bit
Memory - Memory clock speed - 8002 MHz
Memory > Discrete graphics adapter memory - 4 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR5
Memory > Memory bus - 128-bit bit
Memory > Memory clock speed - 8002 MHz
Memory bus - 128 bit
Memory bus - 128-bit
Memory bus - 128-bits
Memory clock - 8002 MHz
Memory clock (effective) - 8002 MHz
Memory frequency - 8002 MHz
Memory Interface - 128-bit
Memory type - DDR5
Memory type - DDR5
Minimal recommended power adapter - 300 Watt
Model - GeForce GTX 1650
model chipsetu - GeForce GTX 1650
More info - www.asus.com [LINK]
Name - Asus Dual DUAL-GTX1650-O4G GeForce GTX 1650 Grafikkarte - 4 GB GDDR5 - 128 Bit Bus-Breite - DisplayPort - HDMI - DVI
Name - ASUS DUAL-GTX1650-O4G
Name - ASUS GeForce GTX 1650 DUAL 4GB OC
name - ASUS GeForce GTX 1650 Dual O4G, 4096 MB GDDR5
name - Graphics card GeForce GTX 1650 DUAL OC 4G
NVIDIA SLI support - No
obsługiwane standardy - DirectX 12
obsługiwane standardy - OpenGL 4.5
obsługiwane standardy - Vulkan
Other features -
Other information -
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 305.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 60.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 220.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 322.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 96.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.33 kg
Package features > Volume (m3) - 0.00 m³
Package features > WEEE tax - No
Packaging data - Bundled software - ASUS GPU Tweak II & Driver
Packaging data - User guide - Y
PartNumber - 90YV0CV2-M0NA00
Performance - HDCP - Y
Performance - OpenGL version - 4.5
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 1
Ports & interfaces - DVI-D ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 2.0b
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express 3.0
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 1
Ports & interfaces > DVI-D ports quantity - 1
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 3.0
Power - Minimum system power supply - 300 W
Power supply - No PCIe power supply
Processor - CUDA - Y
Processor - CUDA cores - 896
Processor - FireStream - N
Processor - Graphics processor - GeForce GTX 1650
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Maximum displays per videocard - 3
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Parallel processing technology support - Not supported
Processor - Processor boost clock speed - 1725 MHz
Processor - Processor boost clock speed (OC mode) - 1755 MHz
Processor - Processor frequency - 1485 MHz
Processor - Processor frequency (OC mode) - 1485 MHz
Processor > Graphics processor - GeForce GTX 1650
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Processor frequency - 1485 MHz
producent chipsetu - NVIDIA
Producer - Asus
producer - Asus
Producer product name - DUAL-GTX1650-O4G
ProducerCode - DUAL-GTX1650-O4G
Product Description - ASUS DUAL-GTX1650-O4G - OC Edition - graphics card - GF GTX 1650 - 4 GB
productName - ASUS DUAL GTX1650 O4G VGA card
ProductName - DUAL-GTX1650-O4G
Prozessor / Chipsatz - Chipsatz-Familie - GeForce
Prozessor / Chipsatz - Chipsatz-Reihe - GTX
Prozessor / Chipsatz - Chipsatzhersteller - NVIDIA
Prozessor / Chipsatz - Chipsatzmodell - GTX 1650
rodzaje wyjść/wejść - 1 x Display Port
rodzaje wyjść/wejść - 1 x wyjście DVI-D
rodzaje wyjść/wejść - 1 x wyjście HDMI
Schnittstellen / Anschlüsse - Anzahl DisplayPort-Ausgänge - 1
Schnittstellen / Anschlüsse - Anzahl DVI-D-Anschlüsse - 1
Schnittstellen / Anschlüsse - Anzahl HDMI-Ausgänge - 1
Schnittstellen / Anschlüsse - DisplayPort - Ja
Schnittstellen / Anschlüsse - Dual Link DVI - Ja
Schnittstellen / Anschlüsse - DVI - Ja
Schnittstellen / Anschlüsse - Gesamtanzahl DVI-Ausgänge - 1
Schnittstellen / Anschlüsse - HDMI - Ja
Shader Einheiten - 896
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 58.5 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 25 cm
Shipping box quantity - 10
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 8.5 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 32.5 cm
ShortDescription - Chipset NVIDIA GTX 1650 | 4GB
ShortSummaryDescription - ASUS Dual DUAL-GTX1650-O4G, GeForce GTX 1650, 4 GB, GDDR5, 128 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express 3.0
Slot Height - 2 Slots
Software included - ASUS GPU Tweak II
Software included - Drivers
Speicher - Arbeitsspeicher - 4 GB
Speicher - Busbreite - 128 Bit
Speicher - Speichertechnologie - GDDR5
Speicher Takt max. - 8000 MHz
Speicheranbindung - 128 Bit
Stck_Kart - 10
Stck_Pal - 10
Storno - Y
Support for multiple monitors - Yes
Supported functions - NVIDIA Ansel
Supported functions - NVIDIA CUDA
Supported functions - NVIDIA G-Sync
Supported functions - NVIDIA GPU Boost
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.5
Supported standards - Vulkan
szerokość - 11.5 cm
szyna danych pamięci - 128 bit
taktowanie pamięci - 8002 MHz
taktowanie rdzenia - 1485 MHz (Boost: 1755 MHz)
Technical details > Net weight - 0.49 kg
Technische Informationen - - DirectX 12
Technische Informationen - - OpenCL 2.1
Technische Informationen - - Vulkan 1.0
Technische Informationen - API unterstützt - OpenGL 4.5
Title - ASUS Dual -GTX1650-O4G GeForce GTX 1650 4 GB GDDR5
typ chłodzenia - wentylator
typ zastosowanej pamięci - GDDR5
typ złącza - PCI-Express x16
Type of bus connector - PCI-E 16x
Type of bus connector - PCI-E 3.0
Unit Brutto Volume - 0.004753 cubm
Unit Gross Weight - 0.85 kg
Unit Net Weight - 0.7 kg
URL - https://www.asus.com/Graphics-Cards/DUAL-GTX1650-O4G
Vendor Homepage - www.asus.com/Graphics-Cards/DUAL-GTX1650-O4G/
vendpn - DUAL-GTX1650-O4G
Verschiedenes - Umweltfreundlich - Ja
Verschiedenes - Unterstützte Plattform - PC
Version - Box
Video ports - 1 x DisplayPort
Video ports - 1 x DVI-D
Video ports - 1 x HDMI
VRAM memory size - 4 GB
VRAM size & type - 4096 MB GDDR5
Warranty - 36
Warranty - 36 month(s)
Warranty - 36 months
Warranty - Warranty 36 months
Weight - 0.735000000
Weight & dimensions - Depth - 115 mm
Weight & dimensions - Height - 37 mm
Weight & dimensions - Width - 204 mm
Width - 20.4 cm
Width - 222.000000000
wielkość - 4096 MB
wsparcie dla CUDA - tak
wsparcie dla HDCP - tak
wysokość - 3.7 cm
zaawansowane technologie - NVIDIA Ansel
zaawansowane technologie - NVIDIA G-Sync -Ready
zaawansowane technologie - NVIDIA GameStream -Ready
zalecana moc - 300 W
  -
Asus GeForce GTX 1650, 4GB GDDR5, Dual OC
Visas kategorijas