Asus GeForce RTX 2080, 8GB GDDR6, Dual Advanced Edition

+
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
+ Sadarbībā ar NVIDIA dāvanā spēle Battlefield V
+ Sadarbībā ar ASUS dāvanā spēle Battlefield V
ID: 171730 / Preces kods: DUAL-RTX2080-A8G / Noliktavā 3 gab.
Garantija: 3 gadi
Piegādes veidi Par piegādi
 • Saņem Dateks.lv birojā: rīt, 13.12.2018 pēc 15:00
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: piektdien, 14.12.2018
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: piektdien, 14.12.2018
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: piektdien, 14.12.2018
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: piektdien, 14.12.2018
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce RTX 2080
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1515 MHz
 • Pielietojums: Hardcore Gaming
 • Biti: 256 bit
 • Operatīvā atmiņa: 8 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR6
 • Atmiņas frekvence (effective): 14000 MHz
 • Dzesēšana: Dual-Slot Fansink
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Asus grafisko karti GeForce RTX 2080 ar 8 GB GDDR6 operatīvo atmiņu.

emblēma norāda, ka šī GeForce grafiskā karte ir pietiekami jaudīga, lai nodrošinātu saderību ar jaunākajām VR, jeb virtuālās realitātes (Virtual Reality) ierīcēm, kā piemēram Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) u.c.

Šī grafiskā karte paredzēta īpaši jaudīgiem datoriem, lai nodrošinātu maksimālo iespējamo galddatora grafisko veiktspēju, kas ļauj spēlēt prasīgākās 3D spēles (Battlefield 1, FarCry 4, GTA V, Project Cars, The Witcher 3: Wild Hunt, DOOM, Dishonored 2 u.c.) 1080p un 4K izšķirtspējās ar maksimāliem attēla kvalitātes iestatījumiem.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos ar PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmām, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas (CUDA / OpenCL).

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības nāksies datoru aprīkot ar jaudīgu barošanas bloku vismaz 650 W apmērā.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

3 x DisplayPort pieslēgvietas šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce RTX 2080

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 15000+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1515 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 2944
Strāvas patēriņš (TDP) : 215 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 650 W
Pielietojums Hardcore Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.1
Operatīvā atmiņa
Biti 256 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 8 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR6
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 14000 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Ir
Dzesēšana Dual-Slot Fansink
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Ir
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 3

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Ieteicamais barošanas bloks
Sadarbībā ar NVIDIA dāvanā spēle Battlefield V
NVIDIA Battlefield V
Sadarbībā ar ASUS dāvanā spēle Battlefield V
Asus Battlefield V
Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Asus GeForce RTX 2080, 8GB GDDR6, Dual Advanced Edition
Warranty - 36 months
Name - ASUS DUAL-RTX2080-A8G
Image - https://actebis-images.com/productimages/0ec86439-f9ea-4871-92fc-dbfcd1df871a.jpg
Manufacturer - ASUS
Manufacturer Part No - 90YV0C32-M0NM00
Description - Delivering the latest NVIDIA Turing gaming experience in its purest form, the ASUS Dual GeForce RTX 2080 melds performance and simplicity like no other. Leveraging advanced cooling technologies derived from flagship STRIX graphics cards, the Dual GeForce RTX 2080 opts for substance over style, the perfect choice for a well-balanced build. Buckle up and engage cutting-edge gaming prowess.
Feature - NVIDIA Turing
Feature - DirectX 12 - powers new visual effects and rendering techniques for more lifelike gaming
Feature - Step up to the ultimate 4K gaming experience with GeForce RTX and enjoy today's biggest games in amazing detail
Feature - Patented Wing-blade fans deliver high air pressure, reduced noise levels, IP5X certified dust resistance, and 0dB mode for silent gaming
Feature - 2.7-slot design to expand cooling surface area by more than 50% compared to last gen
Feature - Reinforced by a protective backplate that prevents PCB flex and trace damage
Feature - 144-hour validation program puts cards through a series of stringent tests to ensure reliability
Feature - GPU Tweak II provides intuitive performance tweaking and thermal controls
Product Description - ASUS DUAL-RTX2080-A8G - Advanced Edition - graphics card - GF RTX 2080 - 8 GB
Device Type - Graphics card
Bus Type - PCI Express 3.0 x16
Graphics Engine - NVIDIA GeForce RTX 2080
Memory - 8 GB GDDR6
Core Clock - 1515 MHz
Boost Clock - 1755 MHz
CUDA Cores - 2944
Effective Memory Clock - 14000 MHz
Memory Interface - 256-bit
Max Resolution - 7680 x 4320
Interfaces - 3 x DisplayPort
USB-C
HDMI
API Supported - DirectX 12, OpenGL 4.5
Dimensions (WxDxH) - 5.8 cm x 26.8 cm x 11.4 cm
EAN - 4718017167246
Name - Asus DUAL-RTX2080-A8G GeForce RTX 2080, 8 GB, NVIDIA, GDDR6, PCI Express 3.0, Processor frequency 1515 MHz, HDMI ports quantity 1, Memory clock speed 14000 MHz
Warranty - 36
Package features > Combined (other) - g
Package features > Combined (paper) - g
Package features > Glass - g
Package features > Gross depth (mm) - 448 mm
Package features > Gross depth master carton - mm
Package features > Gross height (mm) - 140 mm
Package features > Gross height master carton - mm
Gross weight - 2.42 kg
Package features > Gross width (mm) - 288 mm
Package features > Gross width master carton - mm
Package features > Inner carton packing Qty - pc(s)
Package features > Metal - g
Technical details > Net weight - 1.7 kg
Package features > Net weight master carton - kg
Package features > Packing quantity - 1 pc(s)
Package features > Palette Qty - pc(s)
Package features > PET - g
Package features > Plastic (No PET) - 15.00 g
Package features > Tare other - g
Package features > Tare weight (kg) - 0.72 kg
Package features > Tare weight master carton - kg
Package features > TI weight (kg) - kg
Package features > Volume (m3) - 0.01806336 m³
Package features > Wooden - g
Power > Supplementary power connectors - 1 x 6-pin, 1 x 8-pin
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 3
Processor > Graphics processor family - GeForce RTX 2080
Processor > Graphics processor - NVIDIA
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR6
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 3.0
Ports & interfaces > USB port - 1 x USB Type-C
Producer product name - DUAL-RTX2080-A8G
Processor > Processor frequency - 1515 MHz
Memory > Memory clock speed - 14000 MHz
Memory > Discrete graphics adapter memory - 8 GB
Memory > Memory bus - 256 bit
Warranty - 36 month(s)
Image - http://www.blobs.lt/products/5/3/5/8/3/2/9a044e4b35c79e2af380b8ff2561116d/original.jpg
Image - http://www.blobs.lt/products/5/3/5/8/3/2/6529050c2d1c5ce331aa3481a74a80a8/original.jpg
Image - http://www.blobs.lt/products/5/3/5/8/3/2/01acdb5e3b211959108143daf5ce013f/original.jpg
Link - https://www.asus.com/Graphics-Cards/DUAL-RTX2080-A8G/
Description - ASUS Dual GeForce RTX™ 2080 Advanced edition 8GB GDDR6 with high-performance cooling for 4K and VR gaming

 • NVIDIA TURINGTM: ASUS GeForce RTX™ graphics cards are powered by the Turing GPU architecture and the all-new RTX platform. This gives you up to 6X the performance of previous-generation graphics cards and brings the power of real-time ray tracing and AI to games.

 • DirectX 12: Power new visual effects and rendering techniques for more lifelike gaming.

 • 4K: Step up to the ultimate 4K gaming experience with GeForce RTX and enjoy today’s biggest games in amazing detail.

 • Patented Wing-blade Fans deliver high air pressure, reduced noise levels, IP5X certified dust resistance, and 0dB mode for silent gaming.

 • 2.7-Slot Design to expand cooling surface area by more than 50% compared to last gen.

 • Reinforced by a Protective Backplate that prevents PCB flex and trace damage.

 • 144-Hour Validation Program puts cards through a series of stringent tests to ensure reliability.

 • GPU Tweak II provides intuitive performance tweaking and thermal controls.


Vendor Homepage - www.asus.com/us/Graphics-Cards/DUAL-RTX2080-A8G/
Unit Gross Weight - 2.4 kg
Unit Net Weight - 1.91 kg
Shipping box quantity - 1
Included Accessories - 1 x CD,
1 x Quick Guide
Memory bus - 256 bit
Chipset - NVIDIA GeForce RTX 2080
Cooling system - Dual Slot Fansink
Max resolution - 7680x4320
HDMI Input/Output connectors - 1
Unit Brutto Volume - 0.01723 cubm
DisplayPort Input/Output connectors - 3
Graphics memory size - 8 GB
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 13.5 cm
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 44 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 29 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 2.4 kg
Graphics memory type - GDDR6
Graphics connector - PCIE 3.0 16x
USB type C Input/Output connectors - 1
Full Description Line - NVIDIA GeForce RTX 2080|Graphics memory size 8 GB|256 bit|PCIE 3.0 16x|GDDR6|7680x4320|Cooling Dual Slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort|1xUSB type C|Included Accessories 1 x CD,1 x Quick Guide
Asus GeForce RTX 2080, 8GB GDDR6, Dual Advanced Edition
 • NVIDIA Battlefield V
 • Asus Battlefield V
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Visas kategorijas