Asus GeForce GTX 1050 Ti, 4GB, GDDR5, Cerberus Advanced Edition

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 158173 Preces kods: CERBERUS-GTX1050TI-A4G
Noliktavā 2 gab.
Garantija: 3 gadi
Piegādes veidi Par piegādi
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: pirmdien, 01.06.2020
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: pirmdien, 01.06.2020
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: pirmdien, 01.06.2020
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: pirmdien, 01.06.2020
 • Saņem Dateks.lv birojā: piektdien, 29.05.2020 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce GTX 1050 Ti
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1303 MHz
 • Pielietojums: Power Gaming
 • Biti: 128 bit
 • Operatīvā atmiņa: 4 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR5
 • Atmiņas frekvence (effective): 7008 MHz
 • Dzesēšana: High-End Cooler
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Asus grafisko karti GeForce GTX 1050 Ti ar 4096 MB GDDR5 operatīvo atmiņu.Pateicoties sabalansētai cenas un veiktspējas attiecībai, šī grafiskā karte atrodas top 10 pirktāko videokaršu vidū un dod iespēju spēlēt jaunākās spēlēs (FarCry 4, GTA V, Dying Light, The Witcher 3: Wild Hunt, Project Cars) augstos attēla kvalitātes iestatījumos FullHD izšķirtspējā. Spēļu baudīšanai uz 4K izšķirtspējas monitoru vai monitoriem iesakām HardCore Gaming sērijas videokartes.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmās, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas kā CUDA un OpenCL.

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības, nāksies datoru aprīkot ar pienācīgu barošanas bloku sākot no 300 W.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

DisplayPort pieslēgvieta šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce GTX 1050 Ti

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 5500+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1303 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 768
Strāvas patēriņš (TDP) : 75 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 300 W
Pielietojums Power Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.1
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 128 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 4 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR5
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 7008 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Nav
Dzesēšana High-End Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 1
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 1

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Ieteicamais barošanas bloks
Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Asus GeForce GTX 1050 Ti, 4GB, GDDR5, Cerberus Advanced Edition
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Breite - 114,3 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Erforderlicher Steckplatz - Doppelt
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Formfaktor - Plug-in-Karte
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Höhe - 38,1 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Kühlung - Lüfterkühler
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Länge - 203,2 mm
Accessories included - - CD
- Quick Guide
Allgemeine Informationen - Hersteller - ASUS Computer International
Allgemeine Informationen - Hersteller-Artikelnummer - 90YV0A75-M0NA00
Allgemeine Informationen - Hersteller-Webseite -
Allgemeine Informationen - Marke - Asus
Allgemeine Informationen - Modell - CERBERUS-GTX1050TI-A4G
Allgemeine Informationen - Produktbezeichnung - Cerberus GeForce GTX 1050 TI Grafikkarte
Allgemeine Informationen - Produktlinie - Cerberus
Allgemeine Informationen - Produkttyp - Grafikkarte
API Supported - OpenGL 4.5
ARTIKEL1 - GF CERBERUS-GTX1050TI-A4G PCIE3
ARTIKEL2 - 4GB GDDR5 1417MHZ DVI HDMI DP IN
Basic - Arbeitsspeicher - 4 GB
Basic - Chipsatz-Familie - GeForce
Basic - Chipsatz-Reihe - GTX 10
Basic - Chipsatzhersteller - NVIDIA
Basic - Chipsatzmodell - GTX 1050 Ti
Basic - DisplayPort - Ja
Basic - DVI - Ja
Basic - Formfaktor - Plug-in-Karte
Basic - HDMI - Ja
Basic - Marke - Asus
Basic - Produkttyp - Grafikkarte
Basic - Speichertechnologie - GDDR5
Boost Clock - 1442 MHz
Brand - ASUS
BrandPartCode - 90YV0A75-M0NA00
Breite - 0.23
Bus Type - PCI Express 3.0 x16
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Category - Graphics Cards
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Chipset - GeForce GTX 1050 Ti
Chipset - NVIDIA GeForce GTX 1050 TI
Chipset manufacturer - nVidia
Code - 90YV0A75-M0NA00
code - 90YV0A75-M0NA00
Cooling - Active
Cooling system - Dual Slot Fansink
Core Boost frequency - 1442 MHz
Core Clock - 1328 MHz
Core frequency - 1303 MHz
CUDA Core - 768
CUDA Cores - 768
Dane techniczne: Gwarancja - 3 lata w serwisie sprzedawcy
Dane techniczne: Producent - Asus
Description -
description - ASUS Cerberus GeForce GTX 1050 Ti is the high-performance graphics card that's engineered with enhanced reliability and game performance for non-stop gaming action.
Description - ASUS Cerberus GeForce® GTX 1050 Ti Advanced Edition 4GB GDDR5 with rigorous testing for enhanced reliability and performance. Extensively tested with the latest chart-topping game titles like League of Legends, Overwatch and PlayerUnknown’s Battlegrounds. A strong backplate reinforces the circuit board and is a striking outward mark of Cerberus’s role as a powerful guardian. Dual fan design provides 2X greater air flow. IP5X-Certified Fans are dust resistant for longer fan lifespan. Easy plug and play gaming with no extra power supply needed. Industry Only Auto-Extreme Technology with Super Alloy Power II delivers premium quality and superior reliability. Boost performance with GPU Tweak II, banish lag with wtfast, and stream in real time via with XSplit Gamecaster.
Description - ASUS GEFORCE CERBERUS GTX 1050TI A4GB
Description - GTX 1050 Ti Advanced Edition 4GB GDDR5 with rigorous testing for enhanced reliability and performance.
Design - Cooling type - Active
Design - Number of fans - 2 fan(s)
Design - Product colour - Black,Red
Device Type - Graphics card
dimension depth - 60 mm
dimension height - 315 mm
dimension weight - 760 g
dimension width - 225 mm
Dimensions - 20.3 x 11.5 x 3.8 cm
Dimensions (WxDxH) - 3.8 cm x 20.3 cm x 11.5 cm
Display connectors - DVI-D, HDMI, Display Port
DisplayPort Input/Output connectors - 1
DVI Input/Output connectors - 1
długość - 20.3 cm
EAN - 4712900927313
ean - 4712900927313
ean - 889349927311
EANCode - 4712900927313
Eans - 4712900927313
Effective Memory Clock - 7008 MHz
feature - 3+1 Phase Super Alloy Power II
feature - Auto-Extreme Technology
feature - Dual fan cooling
feature - Longer fan lifespan
Feature - NVIDIA G-SYNC
feature - Strong and sturdy
Fertigung - 14 nm
Full Description Line - NVIDIA GeForce GTX 1050 TI|Graphics memory size 4 GB|128 bit|PCIE 3.0 16x|GDDR5|Memory clock 7008 MHz|GPU clock 1303 MHz|GPU boost clock 1417 MHz|Cooling Dual Slot Fansink|1xDVI|1xHDMI|1xDisplayPort|Included Accessories 1 x CD,1 x Quick Guide
Gewicht - 0.78
GPU boost clock - 1417 MHz
GPU clock - 1303 MHz
GPU Takt (Basis) max. - 1303 MHz
GPU Takt (Boost) max. - 1417 MHz
GPU type / Series - NVIDIA GeForce GTX Gaming
Grafikkarten Breite - 110 - 119,9 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 115 mm
Grafikkarten Höhe - 30 - 50 mm
Grafikkarten Länge - 150 - 249 mm
Grafikkarten Länge (exakt) - 203 mm
Graphics card connector - PCI-E 16x ver. 3.0
Graphics chip - GeForce GTX 1050 Ti
Graphics connector - PCIE 3.0 16x
Graphics Engine - NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
Graphics memory size - 4 GB
Graphics memory type - GDDR5
Gross weight - 0.76 kg
GRUPPE1 - Komponenten
GRUPPE2 - Grafikkarten
GTIN - 0889349927311
GTIN - 4712900927313
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDMI Input/Output connectors - 1
Height - 55.000000000
HERSTELLER - ASUS
Hoehe - 0.06
HSTNUMMER - 90YV0A75-M0NA00
Illumination - no
Included Accessories - 1 x CD,
1 x Quick Guide
Interfaces - DVI-D

DisplayPort

HDMI
Laenge - 0.31
Length - 220.000000000
Link - https://www.asus.com/Graphics-Cards/CERBERUS-GTX1050TI-A4G/
LongDesc - - Extensively tested with the latest chart-topping game titles like League of Legends, Overwatch and PlayerUnknown’s Battlegrounds.
- A strong backplate reinforces the circuit board and is a striking outward mark of Cerberus’s role as a powerful guardian.
- Dual fan design provides 2X greater air flow.
- IP5X-Certified Fans are dust resistant for longer fan lifespan.
- Easy plug and play gaming with no extra power supply needed.
- Industry Only Auto-Extreme Technology with Super Alloy Power II delivers premium quality and superior reliability.
- Boost performance with GPU Tweak II, banish lag with wtfast, and stream in real time via with XSplit Gamecaster.
Built for Non-stop Gaming Action
ASUS Cerberus GeForce GTX 1050 Ti is the high-performance graphics card that’s engineered with enhanced reliability and game performance for non-stop gaming action. We test the card to the max with the latest games, and carry out extensive reliability trials and heavy-load benchmarking for 15X longer than industry standards.
Strong and Sturdy
Cerberus GeForce GTX 1050 Ti is engineered with a strong backplate to both protect the sensitive components on the rear side of the card and provide reinforcement for the circuit board. This sturdy backplate is accented with striking red lines — a symbol of Cerberus's role as a powerful guardian.
Game Longer — Guaranteed!
Our extensive performance and stress tests begin with the very latest chart-topping titles — like League of Legends, Overwatch and PlayerUnknown's Battlegrounds. We also carry out reliability trials that include a 144-hour diskless-system test and 3DMark benchmarking under heavy loading for 15X longer than industry standards.
Dual Fan Cooling
2X greater airflow.
Twin optimized fans carefully selected by engineers drive 2X greater airflow performance, combining enhanced cooling with a more pleasant gaming and computing environment.
ASUS-0db-fan
IP5X-Certified Dust Resistance
Longer Fan Lifespan
Cerberus GeForce GTX 1050 Ti‘s fans are certified under the International Protection Marking (IP code) as IP5X dust-resistant for improved reliability and a longer lifespan. This stringent certification process ensures optimal fan performance, even under severe conditions.
Auto-Extreme Technology
Industry-only 100% Automated Production Process
All ASUS graphics cards are now produced using Auto-Extreme technology, an industry-first, 100%-automated production process that incorporates premium materials to set a new standard of quality. Auto-Extreme technology ensures consistent graphics card quality as well as improved performance and longevity. This innovative manufacturing process is also environmentally friendly, eliminating harsh chemicals and reducing power consumption by 50%.
3+1 Phase Super Alloy Power II
ASUS engineers have integrated premium components into our graphics card designs to reinforce overall reliability. Super Alloy Power II components greatly enhance efficiency, reduce power loss, provide 2X-lower component buzzing while under full load, and achieve thermal levels that are approximately 50% cooler than previous designs.
GPU Tweak II with Gaming Booster
Intuitive Performance Tweaking
Redesigned with an intuitive, all-new UI, GPU Tweak II makes overclocking easier and more visual than ever, while still retaining advanced options for seasoned overclockers. With one click, the new Gaming Booster function maximizes system performance by removing redundant processes and allocating all available resources automatically.
XSplit Gamecaster
Instant Gameplay Streaming
An included 14-day XSplit Gamecaster premium license lets you easily stream or record gameplay via a convenient, in-game overlay. The overlay also displays GPU clock speed, temperature, and VRM usage, and has GPU Tweak II controls, so makes it easy to choose a gaming profile and boost performance with just one click.
The Gamers Private Network: wtfast
Banish lag, latency and lost packets
We’ve included a six-month wtfast premium license - a USD$53.95 value - to let you enjoy online gaming that’s free from lag, latency and lost packets. The AI-driven, game-prioritizing services and real-time analytics enabled by wtfast, the Gamers Private Network, deliver lower ping for smoother, more fluid online gaming experiences. With an ASUS graphics card in your rig and wtfast on your side, you won’t be left waiting.
LongDesc - ASUS GEFORCE CERBERUS GTX 1050TI A4GB
LongProductName - GeForce GTX 1050 Ti, 4 GB GDDR5, 128-bit, 7008 MHz, PCI Express 3.0, DVI-D, HDMI 2.0b, DP 1.4, HDCP 2.2, 203x115x38 mm
LongSummaryDescription - ASUS CERBERUS-GTX1050TI-A4G. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce GTX 1050 Ti, Processor frequency: 1328 MHz. Discrete graphics adapter memory: 4 GB, Graphics adapter memory type: GDDR5, Memory bus: 128 bit, Memory clock speed: 7008 MHz. OpenGL version: 4.5. Interface type: PCI Express 3.0. Cooling type: Active, Number of fans: 2 fan(s)
maks. taktowanie rdzenia - 1442 MHz
Manufacturer - ASUS
Manufacturer Part No - 90YV0A75-M0NA00
ManufacturerPartNumber - 90YV0A75-M0NA00
Memory - 4 GB GDDR5
Memory - Discrete graphics adapter memory - 4 GB
Memory - Graphics adapter memory type - GDDR5
Memory - Memory bus - 128 bit
Memory - Memory clock speed - 7008 MHz
Memory > Discrete graphics adapter memory - 4 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR5
Memory > Memory bus - 128 bit
Memory > Memory clock speed - 7008 MHz
Memory bus - 128 bit
Memory bus - 128-bit
Memory clock - 7008 MHz
Memory frequency - 7008 MHz
Memory Interface - 128-bit
Memory type - DDR5
Model - GeForce GTX 1050 TI
model chipsetu - GeForce GTX 1050 Ti
Name - Asus Cerberus Advanced Edition NVIDIA, 4 GB, GeForce GTX 1050 Ti, GDDR5, PCI Express 3.0, Processor frequency 1328 MHz, DVI-D ports quantity 1, HDMI ports quantity 1, Memory clock speed 7008 MHz
Name - Asus Cerberus CERBERUS-GTX1050TI-A4G GeForce GTX 1050 Ti Grafikkarte - 4 GB GDDR5 - 1,33 GHz Kern - 128 Bit Bus-Breite - DisplayPort - HDMI - DVI
name - ASUS GeForce GTX 1050 Ti Cerberus A4G, 4096 MB GDDR5
Name - ASUS GeForce GTX 1050 Ti CERBERUS ADVANCED 4GB
name - Karta graficzna GeForce GTX 1050 TI 4GB GDDR5 128BIT DVI/HDMI/DP
obsługiwane standardy - DirectX 12
obsługiwane standardy - OpenGL 4.5
obsługiwane standardy - Vulkan
Other features -
Other information -
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 300.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 220.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 60.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 326.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 9.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.26 kg
Package features > Volume (m3) - 0.00 m³
Package features > WEEE tax - No
Packaging data - Bundled software - ASUS GPU Tweak II
Packaging data - Drivers included - Y
Packaging data - Package type - Box
Packaging data - User guide - Y
PartNumber - 90YV0A75-M0NA00
Performance - Full HD - Y
Performance - HDCP - Y
Performance - OpenGL version - 4.5
Performance - TV tuner integrated - N
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 1
Ports & interfaces - DVI-D ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 2.0b
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express 3.0
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 1
Ports & interfaces > DVI-D ports quantity - 1
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 3.0
Power supply - No PCIe power supply
Processor - CUDA - Y
Processor - CUDA cores - 768
Processor - FireStream - N
Processor - Graphics processor - GeForce GTX 1050 Ti
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Processor boost clock speed - 1442 MHz
Processor - Processor frequency - 1328 MHz
Processor > Graphics processor - GeForce GTX 1050 Ti
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Processor frequency - 1328 MHz
producent chipsetu - NVIDIA
producer - Asus
Producer - Asus
Producer product family - Cerberus Advanced Edition
ProducerCode - CERBERUS-GTX1050TI-A4G
Product Description - ASUS CERBERUS-GTX1050TI-A4G - Advanced Edition - graphics card - GF GTX 1050 Ti - 4 GB
productName - ASUS GEFORCE CERBERUS GTX 1050TI A4GB
ProductName - CERBERUS-GTX1050TI-A4G
Prozessor / Chipsatz - Chipsatz-Familie - GeForce
Prozessor / Chipsatz - Chipsatz-Reihe - GTX 10
Prozessor / Chipsatz - Chipsatzhersteller - NVIDIA
Prozessor / Chipsatz - Chipsatzmodell - GTX 1050 Ti
Prozessor / Chipsatz - GPU-Boost-Takt - 1,44 GHz
Prozessor / Chipsatz - GPU-Uhr - 1,33 GHz
rodzaje wyjść/wejść - 1 x Display Port
rodzaje wyjść/wejść - 1 x wyjście DVI-D
rodzaje wyjść/wejść - 1 x wyjście HDMI
Schnittstellen / Anschlüsse - Anzahl DisplayPort-Ausgänge - 1
Schnittstellen / Anschlüsse - Anzahl DVI-D-Anschlüsse - 1
Schnittstellen / Anschlüsse - Anzahl HDMI-Ausgänge - 1
Schnittstellen / Anschlüsse - DisplayPort - Ja
Schnittstellen / Anschlüsse - DVI - Ja
Schnittstellen / Anschlüsse - Gesamtanzahl DVI-Ausgänge - 1
Schnittstellen / Anschlüsse - HDMI - Ja
Shader Einheiten - 768
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 58 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 25 cm
Shipping box quantity - 10
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 8.5 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 32 cm
ShortDescription - Chipset NVIDIA GTX 1050 Ti | 4GB
ShortSummaryDescription - ASUS CERBERUS-GTX1050TI-A4G, GeForce GTX 1050 Ti, 4 GB, GDDR5, 128 bit, 7008 MHz, PCI Express 3.0
Slot Height - 2 Slots
Speicher - Arbeitsspeicher - 4 GB
Speicher - Busbreite - 128 Bit
Speicher - Speichertechnologie - GDDR5
Speicher Takt max. - 7008 MHz
Speicheranbindung - 128 Bit
Stck_Kart - 10
Stck_Pal - 100
Storno - Y
Supported standards - OpenGL 4.5
szerokość - 11.5 cm
szyna danych pamięci - 128 bit
taktowanie pamięci - 7008 MHz
taktowanie rdzenia - 1303 MHz (1442 MHz Boost)
Technical details > Net weight - 0.50 kg
Technical details > Warranty - 36 month(s)
Technische Informationen - API unterstützt - OpenGL 4.5
Title - ASUS CERBERUS-GTX1050TI-A4G GeForce GTX 1050 Ti 4 GB GDDR5
typ chłodzenia - wentylator
typ zastosowanej pamięci - GDDR5
typ złącza - PCI-Express x16
Unit Brutto Volume - 0.00464 cubm
Unit Gross Weight - 0.85 kg
Unit Net Weight - 0.7 kg
URL - https://www.asus.com/Graphics-Cards/CERBERUS-GTX1050TI-A4G/
Vendor Homepage - www.asus.com/Graphics-Cards/CERBERUS-GTX1050TI-A4G/
vendpn - CERBERUS-GTX1050TI-A4G
Verschiedenes - Umweltfreundlich - Ja
Verschiedenes - Umweltzertifizierung - RoHS
Verschiedenes - Unterstützte Plattform - PC
Version - Box
Video ports - 1 x DisplayPort
Video ports - 1 x DVI-D
Video ports - 1 x HDMI
VRAM memory size - 4 GB
VRAM size & type - 4096 MB GDDR5
Warranty - 36
Warranty - 36 months
Weight - 0.762000000
Weight & dimensions - Depth - 203 mm
Weight & dimensions - Height - 38 mm
Weight & dimensions - Width - 115 mm
Width - 310.000000000
wielkość - 4096 MB
wsparcie dla HDCP - tak
wysokość - 3.8 cm
  -
Asus GeForce GTX 1050 Ti, 4GB, GDDR5, Cerberus Advanced Edition
Visas kategorijas