Autorizācija

 

Mans grozs

Jūsu grozā nav preču
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)

Gigabyte GeForce GTX 1060, 6GB, GDDR5, AORUS 9Gbps

GeForce GTX 1060, 192 bit, 6144 MB, GDDR5, 9026 MHz, 1632 MHz, High-End Cooler, Power Gaming
+ Sadarbībā ar NVIDIA dāvanā spēle Rocket League
Preces kods:

GV-N1060AORUS-6GD

id:147584
Garantija: 3 gadi
Pieejams: Noliktavā 7 gab. Kad var saņemt šo preci?
€ 477,84
Līzings: € 47,86 mēnesī

Parametri*

Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready Ir
Dzesēšana High-End Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI atbalsts Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce GTX 1060

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) 9000+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1632 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli 1280
Strāvas patēriņš (TDP) 120 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda 400 W
Pielietojums Power Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

  • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
  • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
  • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
  • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
  • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 192 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 6144 MB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR5
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) 9026 MHz
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I 0
Pieslēgvieta DVI-D 1
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 3

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Papildus specifikācija*

Warranty - 36 months
Warranty - Warranty 36 months
Chipset producer - NVIDIA
Chipset type - GeForce GTX 1060
Cooling type - active
Memory bus - 192-bit
Memory type - DDR5
Installed video memory - 6144 MB
GPU clock (base) - 1632 MHz
GPU clock (base) - 1607 MHz
GPU clock (boost) - 1860 MHz
GPU clock (boost) - 1835 MHz
Memory clock (effective) - 9026 MHz
Maximal image resolution - 7680 x 4320 pixels
Maximal image resolution - 4096 x 2160 pixels
Type of bus connector - PCI-E 16x
Type of bus connector - PCI-E 3.0
DVI interface - 1 Pcs
HDMI connector - 1 Pcs
DisplayPort connector - 3 Pcs
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.5
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
NVIDIA SLI support - No
Support for multiple monitors - Yes
HDCP Support - No
Low-profile card - No
Low-profile bracket bundle - No
Minimal recommended power adapter - 400 Watt
Additional information - LED lighting
Width - 280 mm
Height - 38 mm
Depth - 111 mm
More info - www.gigabyte.com [LINK]
Description - FeaturesPowered by GeForce® GTX 1060Integrated with 9Gbps High Speed Memory WINDFORCE 3X with Blade Fan DesignAdvanced Copper Back Plate CoolingRGB Fusion-16.8M customizable color lightingExtreme overclocking with 6+1 power phasesIntuitive AORUS Graphics EngineCore ClockBoost: 1860 MHz / Base: 1632 MHz in OC modeBoost: 1835 MHz / Base: 1607 MHz in Gaming mode(Reference Card Boost: 1708 MHz/ Base: 1506MHz)
Vendor Homepage - www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N1060AORUS-6GD#kf
Unit Gross Weight kg - 1.41
Unit Net Weight kg - 1.2
Shipping box quantity - 1
Memory bus bit - 192
Chipset - NVIDIA GeForce GTX 1060
Cooling system - Dual Slot Fansink
Max resolution - 7680x4320
GPU clock MHz - 1607
DVI Input/Output connectors - 1
HDMI Input/Output connectors - 1
Unit Brutto Volume cubm - 0.008566
DisplayPort Input/Output connectors - 3
Graphics memory size GB - 6
Shipping Box Width cm Shipping/Package Box Dimensions - 9
Shipping Box Depth cm Shipping/Package Box Dimensions - 40.5
Shipping Box Height cm Shipping/Package Box Dimensions - 23.5
Shipping Box Weight kg Shipping/Package Box Dimensions - 1.405
Graphics memory type - GDDR5
GPU boost clock MHz - 1835
Graphics connector - PCIE 3.0 16x
Full Description Line - NVIDIA GeForce GTX 1060|Graphics memory size 6 GB|192 bit|PCIE 3.0 16x|GDDR5|GPU clock 1607 MHz|GPU boost clock 1835 MHz|7680x4320|Cooling Dual Slot Fansink|1xDVI|1xHDMI|3xDisplayPort

Saistītās preces*