MSI GeForce GTX 1050 Ti, 4GB, GDDR5, GAMING

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 141081 Preces kods: GEFORCE GTX 1050 TI GAMING 4G
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 3 gadi
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce GTX 1050 Ti
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1316 MHz
 • Pielietojums: Power Gaming
 • Biti: 128 bit
 • Operatīvā atmiņa: 4 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR5
 • Atmiņas frekvence (effective): 7008 MHz
 • Dzesēšana: High-End Cooler
Līdzīgi produkti
Šis produkts MSI GeForce GTX 1050 Ti, 4GB, GDDR5, GAMING
MSI GeForce GTX 1050 Ti, 4GB, GDDR5, GAMING X
MSI GeForce GTX 1050 Ti, 4GB, GDDR5, OC
MSI GeForce GTX 1050 Ti, 4GB, GDDR5, Low Profile
Asus GeForce GTX 1050 Ti, 4GB, GDDR5, Strix Gaming
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
171,36 €
181,90 €
167,54 €
164,87 €
184,67 €
Pamatinformācija
GPU Type GeForce GeForce GeForce GeForce GeForce
GPU Full GeForce GTX 1050 Ti GeForce GTX 1050 Ti GeForce GTX 1050 Ti GeForce GTX 1050 Ti GeForce GTX 1050 Ti
Veiktspēja (PassMark) 5500+ 5500+ 5500+ 5500+ 5500+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1316 MHz 1379 MHz 1341 MHz 1290 MHz 1290 MHz
Stream procesori / CUDA kodoli 768 768 768 768 768
Strāvas patēriņš (TDP) 75 W 75 W 75 W 75 W 75 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda 300 W 300 W 300 W 300 W 300 W
Pielietojums Power Gaming Power Gaming Power Gaming Power Gaming Power Gaming
DirectX versija DirectX 12.0 DirectX 12.1 DirectX 12.0 DirectX 12.1 DirectX 12.1
AMD CrossFire atbalsts Nav Nav Nav Nav Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 128 bit 128 bit 128 bit 128 bit 128 bit
Operatīvā atmiņa 4 GB 4 GB 4 GB 4 GB 4 GB
Atmiņas tehnoloģija GDDR5 GDDR5 GDDR5 GDDR5 GDDR5
Atmiņas frekvence (effective) 7008 MHz 7108 MHz 7008 MHz 7008 MHz 7008 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready Nav Nav Nav Nav Nav
Dzesēšana High-End Cooler High-End Cooler Standard Cooler Standard Cooler High-End Cooler
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts Nav Nav Nav Nav Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0 0 0 0 0
Pieslēgvieta DVI-I 0 0 0 0 0
Pieslēgvieta DVI-D 1 1 1 1 1
Pieslēgvieta HDMI 1 1 1 1 1
Pieslēgvieta DisplayPort 1 1 1 1 1
Apraksts
Piedāvājam iegādāties MSI grafisko karti GeForce GTX 1050 Ti ar 4096 MB GDDR5 operatīvo atmiņu.Pateicoties sabalansētai cenas un veiktspējas attiecībai, šī grafiskā karte atrodas top 10 pirktāko videokaršu vidū un dod iespēju spēlēt jaunākās spēlēs (FarCry 4, GTA V, Dying Light, The Witcher 3: Wild Hunt, Project Cars) augstos attēla kvalitātes iestatījumos FullHD izšķirtspējā. Spēļu baudīšanai uz 4K izšķirtspējas monitoru vai monitoriem iesakām HardCore Gaming sērijas videokartes.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmās, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas kā CUDA un OpenCL.

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības, nāksies datoru aprīkot ar pienācīgu barošanas bloku sākot no 300 W.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

DisplayPort pieslēgvieta šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce GTX 1050 Ti

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 5500+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1316 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 768
Strāvas patēriņš (TDP) : 75 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 300 W
Pielietojums Power Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 128 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 4 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR5
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 7008 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Nav
Dzesēšana High-End Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 1
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 1

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā MSI GeForce GTX 1050 Ti, 4GB, GDDR5, GAMING
Accessories included -
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
Anschlüsse und Schnittstellen - Anzahl DisplayPort Anschlüsse - 1
Anschlüsse und Schnittstellen - Anzahl DVI-D Anschlüsse - 1
Anschlüsse und Schnittstellen - Anzahl DVI-I Anschlüsse - 0
Anschlüsse und Schnittstellen - Anzahl HDMI Anschlüsse - 1
Anschlüsse und Schnittstellen - Anzahl VGA (D-Sub) Anschlüsse - 0
Anschlüsse und Schnittstellen - DisplayPorts-Version - 1.4
Anschlüsse und Schnittstellen - HDMI-Version - 2.0
Anschlüsse und Schnittstellen - Schnittstelle - PCI Express x16 3.0
ARTIKEL1 - GEFORCE GTX 1050 TI GAMING 4G
ARTIKEL2 - PCI DVI HDMI IN
Brand - MSI
BrandPartCode - V335-012R
Breite - 0.27
Category - Graphics Cards
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Chipset - GeForce GTX 1050 Ti
Chipset manufacturer - nVidia
Chipset producer - NVIDIA
Chipset type - GeForce GTX 1050 Ti
Cooling - Active
Cooling type - active
Core Boost frequency - 1417 MHz
Core frequency - 1303 MHz
Dane techniczne: Gwarancja - 3 lata w serwisie sprzedawcy
Dane techniczne: Producent - MSI
Depth - 39 mm
Description - MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING 4G. Grafikprozessorenfamilie: NVIDIA, GPU: GeForce GTX 1050 Ti. Separater Grafik-Adapterspeicher: 4 GB, Grafikkartenspeichertyp: GDDR5, Breite der Speicherschnittstelle: 128 Bit, Speichertaktfrequenz: 7008 MHz. Maximale Auflösung: 7680 x 4320 Pixel. DirectX-Version: 12.0, OpenGL-Version: 4.5, Dual-Link-DVI. Schnittstelle: PCI Express x16 3.0. Kühlung: Aktiv, Anzahl Lüfter: 2 Lüfter
Design - Anzahl Lüfter - 2 Lüfter
Design - Cooling type - Active
Design - Form factor - ATX
Design - Formfaktor - ATX
Design - Kühlung - Aktiv
Design - Number of fans - 2 fan(s)
Design - Number of slots - 2
Design - Product colour - Black,Red
Design - Produktfarbe - Schwarz, Rot
Design - Zahl Slots - 2
dimension depth - 80 mm
dimension height - 270 mm
dimension weight - 1180 g
dimension width - 345 mm
Dimensions - 229 x 131 x 39 mm
DisplayPort connector - 1 Pcs
DVI interface - 1 Pcs
ean - 4719072490591
EANCode - 4719072490591
Eans - 4719072490591
Energie - Min. Systemstromversogung - 300 W
Energie - Stromverbrauch (in Betrieb) - 75 W
Energie - Zusätzliche power connectors - 1x 6-pin
Gewicht - 1.14
Gewicht & Abmessungen - Breite - 229 mm
Gewicht & Abmessungen - Gewicht - 527 g
Gewicht & Abmessungen - Höhe - 131 mm
Gewicht & Abmessungen - Tiefe - 39 mm
GPU clock (base) - 1290 MHz
GPU clock (base) - 1354 MHz
GPU clock (base) - 1379 MHz
GPU clock (boost) - 1392 MHz
GPU clock (boost) - 1468 MHz
GPU clock (boost) - 1493 MHz
Graphics card connector - PCI-E 16x ver. 3.0
GRUPPE1 - Komponenten
GRUPPE2 - Grafikkarten
GTIN - 4719072490591
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDCP Support - Yes
HDMI connector - 1 Pcs
Height - 131 mm
HERSTELLER - MSI
Hoehe - 0.09
HSTNUMMER - V335-012R
Installed video memory - 4096 MB
Laenge - 0.35
Leistung - DirectX-Version - 12.0
Leistung - Dual-Link-DVI - Ja
Leistung - HDCP - Ja
Leistung - NVIDIA G-SYNC - Ja
Leistung - OpenGL-Version - 4.5
Leistung - PhysX - -
Leistung - Shader Model-Version - -
Leistung - TV Tuner integriert - -
LongDesc - THE ULTIMATE PC GAMING PLATFORM
Get Game Ready with GeForce® GTX.
GeForce GTX graphics cards are the most advanced ever created. Discover unprecedented performance, power efficiency, and next-generation gaming experiences.
THE LATEST GAMING TECHNOLOGIES
Pascal is built to meet the demands of next generation displays, including ultra-high-resolution and multiple monitors. It features NVIDIA GameWorks™ technologies for extremely smooth gameplay and cinematic experiences. Plus, it includes revolutionary new 360-degree image capture.
PERFORMANCE
Pascal-powered graphics cards give you superior performance and power efficiency, built using ultra-fast FinFET and supporting DirectX® 12 features to deliver the fastest, smoothest, most power-efficient gaming experiences.
TORX 2.0 FAN
Teamwork for greater strength
Just like in games, the exclusive MSI TORX 2.0 Fan technology uses the power of teamwork to allow the TWIN FROZR VI to achieve new levels of cool.
TORX 2.0 Fan design generates 22% more air pressure for supremely silent performance in the heat of battle.
Dispersion Fan Blade
has a steeper curved blade which accelerates the airflow, increasing its effectiveness.
Traditional Fan Blade
pushes down a steady airflow to the massive heatsink below.
Zero Frozr-Stay undetected
First introduced in 2008 by MSI, ZeroFrozr technology has made its mark and is now the industry standard among graphics cards. It eliminates fan noise by stopping the fans in low-load situations. This means you can focus on gaming without the noise of spinning fans.
HEATSINK
Lurking under the cover of the GAMING graphics card is an engineering masterpiece designed to keep the graphics card cool. Every tiny detail of the intricate heatsink plays an essential part in providing a cool & quiet gaming experience.
Airflow Control Technology
Using advanced aerodynamics, Airflow Control Technology directs more air directly onto the TWIN FROZR VI heat pipes. The special deflectors on the heat sink enlarge the surface area, which means lower temperatures and better gaming.
ON-SCREEN SPEED & TEMPERATURES
Real-time monitoring of GPU Core, DRAM Frequency, GPU & CPU Temperatures and much more, in game or in other fullscreen applications, customizable to your preference.
Mobile Gaming APP
The exclusive MSI Gaming App is now also available for Android so you can control your graphics card from your phone without having to switch to Windows.
A DIFFERENT VIEW ON GAMING
MSI Dragon Eye allows you to watch a YouTube video or Twitch Stream while playing a game simultaneously. Simply add a link or stream to the Dragon Eye application and select the size, position, volume and transparency and start gaming. With a few hotkeys you can start/pause your video or set the volume.
LongProductName - GeForce GTX 1050 Ti, PCI Express x16 3.0, 4GB GDDR5 (128-bit), 6-pin x1, 229 x 131 x 39 mm, 527 g
LongSummaryDescription - MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING 4G. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce GTX 1050 Ti. Discrete graphics adapter memory: 4 GB, Graphics adapter memory type: GDDR5, Memory bus: 128 bit, Memory clock speed: 7008 MHz. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. DirectX version: 12.0, OpenGL version: 4.5, Dual Link DVI. Interface type: PCI Express x16 3.0. Cooling type: Active, Number of fans: 2 fan(s)
Low-profile bracket bundle - No
Low-profile card - No
Maximal image resolution - 2560 x 1600 pixels
Memory - Data transfer rate - 7 Gbit/s
Memory - Discrete graphics adapter memory - 4 GB
Memory - Graphics adapter memory type - GDDR5
Memory - Memory bandwidth (max) - 112 GB/s
Memory - Memory bus - 128 bit
Memory - Memory clock speed - 7008 MHz
Memory bus - 128-bit
Memory bus - 128-bits
Memory clock (effective) - 7008 MHz
Memory clock (effective) - 7108 MHz
Memory frequency - 7008 MHz
Memory type - DDR5
Memory type - DDR5
Minimal recommended power adapter - 300 Watt
Model - GeForce GTX 1050 TI
model chipsetu - GeForce GTX 1050 Ti
More info - www.msi.com [LINK]
name - Karta graficzna GeForce GTX 1050 TI 4GB DDR 5 128BIT DVI-D/HDMI/DP
Name - MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING 4G. Grafikprozessorenfamilie: NVIDIA, GPU: GeForce GTX 1050 Ti. Separater Grafik-Adapterspeicher: 4 GB, Grafikkartenspeichertyp: GDDR5, Breite der Speicherschnittstelle: 128 Bit, Speichertaktfrequenz: 7008 MHz. Maximale Auflösung: 7680 x 4320 Pixel. DirectX-Version: 12.0, OpenGL-Version: 4.5, Dual-Link-DVI. Schnittstelle: PCI Express x16 3.0. Kühlung: Aktiv, Anzahl Lüfter: 2 Lüfter
Name - MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING 4GB
NVIDIA SLI support - No
obsługiwane standardy - DirectX 12
obsługiwane standardy - OpenGL 4.5
obsługiwane standardy - Vulkan
Other features -
Other information -
Packaging data - Package weight - 1.14 kg
Performance - DirectX version - 12.0
Performance - Dual Link DVI - Y
Performance - HDCP - Y
Performance - NVIDIA G-SYNC - Y
Performance - OpenGL version - 4.5
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 1
Ports & interfaces - DVI-D ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 2.0
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express x16 3.0
Power - Minimum system power supply - 300 W
Power - Power consumption (typical) - 75 W
Power - Supplementary power connectors - 1x 6-pin
Processor - CUDA - Y
Processor - CUDA cores - 768
Processor - Graphics processor - GeForce GTX 1050 Ti
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Maximum digital resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Maximum displays per videocard - 3
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Processor boost clock speed (OC mode) - 1430 MHz
Processor - Processor frequency (OC mode) - 1316 MHz
producent chipsetu - NVIDIA
Producer - MSI
producer - MSI
ProducerCode - GeForce GTX 1050 Ti GAMING 4G
ProductName - GeForce GTX 1050 Ti GAMING 4G
Prozessor - Auflösung (maximal, digital) - 7680 x 4320 Pixel
Prozessor - CUDA - Ja
Prozessor - CUDA-Kerne - 768
Prozessor - FireStream - -
Prozessor - GPU - GeForce GTX 1050 Ti
Prozessor - Grafikprozessorenfamilie - NVIDIA
Prozessor - Maximale Auflösung - 7680 x 4320 Pixel
Prozessor - Maximale Displays pro Videokarte - 3
Prozessor - Parallele Verarbeitungstechnologie - -
Prozessor - Processor boost Uhrgeschwindigkeit - 1303 MHz
Prozessor - Prozessor-Boost-Taktfrequenz (OC-Modus) - 1430 MHz
Prozessor - Prozessor-Taktfrequenz - 1417 MHz
Prozessor - Prozessorfrequenz (OC-Modus) - 1316 MHz
rodzaje wyjść/wejść - 1 x Display Port
rodzaje wyjść/wejść - 1 x wyjście DVI-D
rodzaje wyjść/wejść - 1 x wyjście HDMI
ShortDescription - Chipset NVIDIA GTX 1050 Ti | 4GB
ShortSummaryDescription - MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING 4G, GeForce GTX 1050 Ti, 4 GB, GDDR5, 128 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express x16 3.0
Speicher - Breite der Speicherschnittstelle - 128 Bit
Speicher - Datenübertragungsrate - 7 Gbit/s
Speicher - Grafikkartenspeichertyp - GDDR5
Speicher - Separater Grafik-Adapterspeicher - 4 GB
Speicher - Speicherbandbreite (max.) - 112 GB/s
Speicher - Speichertaktfrequenz - 7008 MHz
Stck_Kart - 10
Stck_Pal - 0
Storno - Y
Support for multiple monitors - Yes
Supported functions - NVIDIA G-Sync
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.5
szyna danych pamięci - 128 bit
taktowanie pamięci - 7008 MHz
taktowanie rdzenia - 1303 MHz (1417 MHz OC)
technologia - tak
Title - MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING 4G 4 GB GDDR5
typ chłodzenia - Dual Fan
typ zastosowanej pamięci - GDDR5
typ złącza - PCI-Express x16
Type of bus connector - PCI-E 16x
Type of bus connector - PCI-E 3.0
URL - https://www.msi.com/Graphics-card/GeForce-GTX-1050-Ti-GAMING-4G.html#hero-overview
vendpn - GeForce GTX 1050 Ti GAMING 4G
Verpackungsinformation - Paketgewicht - 1,14 kg
Version - Box
Video ports - 1 x DisplayPort
Video ports - 1 x DVI-D
Video ports - 1 x HDMI
VRAM memory size - 4 GB
Warranty - Warranty 36 months
Weight & dimensions - Depth - 39 mm
Weight & dimensions - Height - 131 mm
Weight & dimensions - Weight - 527 g
Weight & dimensions - Width - 229 mm
Width - 229 mm
wielkość - 4096 MB
wsparcie dla HDCP - tak
wymiary - 23 x 13.1 x 3.9 cm
MSI GeForce GTX 1050 Ti, 4GB, GDDR5, GAMING
Visas kategorijas