MSI GeForce GT 710, 1GB, DDR3, LP

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 129003 Preces kods: GT 710 1GD3H LP
Noliktavā >50 gab.
Garantija: 3 gadi
49,88 €
Piegādes veidi Par piegādi
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: ceturtdien, 13.08.2020
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: ceturtdien, 13.08.2020
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: ceturtdien, 13.08.2020
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: ceturtdien, 13.08.2020
 • Saņem Dateks.lv birojā: trešdien, 12.08.2020 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce GT 710
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 954 MHz
 • Pielietojums: Home Cinema
 • Biti: 64 bit
 • Operatīvā atmiņa: 1 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: DDR3
 • Atmiņas frekvence (effective): 1600 MHz
 • Dzesēšana: Passive
Apraksts
Piedāvājam iegādāties MSI grafisko karti GeForce GT 710 ar 1024 MB DDR3 operatīvo atmiņu.Šī karte ir paredzēta kā uzlabojums esošam vecākas paaudzes datoram un dod iespēju spēlēt vienkāršākās 3D spēles, tādas kā World Of Warcraft, Portal 2, Dirt 3, Counter-Strike: GO, World Of Tanks izmantojot zemus vai vidējus attēla kvalitātes iestatījumus, kā arī lietot šo karti, lai atskaņotu FullHD kvalitātes video, ja datorā iebūvētā karte to neatbalsta.

Rūpīgi apsveriet domu iegādāties šo karti, ja grasāties pirkt jaunu datoru ar kādu no Intel Core i3/i5/i7 vai AMD A-Series procesoriem, jo tajos iebūvētais grafiskais kodols bieži vien ir pat jaudīgāks par šīs kategorijas grafiskajām kartēm. Vērā ņemamas 3D veiktspējas nodrošināšanai meklējiet karti ar filtra "Pielietojums" vērtību - "Casual Gaming" vai "Power Gaming".

D-Sub spraudnis ļauj pievienot šai grafiskajai kartei monitoru ar analogo VGA pieslēgvietu, kura pamazām no tirgus pazūd atstājot vietu modernajām HDMI un DisplayPort ciparu pieslēgvietām.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce GT 710

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 600+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 954 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 192
Strāvas patēriņš (TDP) : 19 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 300 W
Pielietojums Home Cinema

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 64 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 1 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija DDR3
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 1600 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Nav
Dzesēšana Passive
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 1

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 1
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 0

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Ieteicamais barošanas bloks
Papildus specifikācija
15pin D-sub Input/Output connectors - 1
Accessories included -
API Supported - DirectX 12, OpenGL 4.5
Brand - MSI
BrandPartCode - 912-V809-2044
BrandPartCode - V809-1899R
Bus Type - PCI Express 2.0 x16
Category - Datoru komponentes :: Videokartes (VGA)
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Category - Graphics Cards
Category - Root/Laptops | Tablets/PC parts/Graphic cards
Chipset - GeForce GT 710
Chipset - NVIDIA GeForce GT 710
Chipset manufacturer - nVidia
Code - GeForce GT 710 1GD3H LP
Code - GT7101GD3HLP
code - V809-1899R
Cooling - Passive
Cooling system - Heatsink (passive)
Cooling system - Single Slot Fansink
Core Clock - 954 MHz
Core frequency - 954 MHz
Dane techniczne: - {{::value.name}} {{value.name}}
Dane techniczne: Gwarancja - 3 lata w serwisie sprzedawcy
Dane techniczne: Gwarancja - {{::$ctrl.productData.warranty}}
Dane techniczne: Producent - MSI
Dane techniczne: Producent - {{::$ctrl.productData.producer.name}}
Desc - Mikroshēmu tips | chipset: Nvidia GeForce GT 710, Takts frekvence: 954 Mhz, Atmiņas apjoms: 1 GB, Atmiņas veids: GDDR3, Biti: 64 Bit, Takts frekvence atmiņai: 1600 mHz, Interfeisa tips: PCI Express 2.0, DVI: 1, D-Sub: 1, Display Port: Nav, HDMI: 1, Garantija: 2 gadi
Description - All Solid Capacitors 10 years ultra-long lifetime (under full load). Lower temperature and higher efficiency. Extreme low ESR. Low Profile Design Low profile design saves more spaces. User can build slim or smaller system easier. Afterburner Overclocking Utility Support in-game video recording. Support wireless control by android/iOS handheld devices. Support built-in DX12 effect test. Video Capture - Predator Free bundle within Afterburner. Support real-time video capturing. Multi-thread supported.
Description - All Solid Capacitors 10 years ultra-long lifetime (under full load). Lower temperature and higher efficiency. Extreme low ESR. Noise Free Large heat sink covers the area of GPU and memory. Providing the best environment for gaming and multimedia. Low Profile Design Low profile design saves more spaces. User can build slim or smaller system easier. Afterburner Overclocking Utility Support in-game video recording. Support wireless control by android/iOS handheld devices. Support built-in DX12 effect test.
Description - MSI GT 710 1GD3 LP
Description - MSI GT 710 1GD3H LP HDMI DVI-D D-Sub
Design - Cooling type - Passive
Design - Form factor - Half-Height/Half-Length (HH/HL)
Design - Number of slots - 1
Design - Product colour - Black
Device Type - Graphics card - low profile
dimension depth - 50 mm
dimension height - 240 mm
dimension weight - 440 g
dimension width - 160 mm
Dimensions -
Dimensions - 146 x 69 x 19 mm
Dimensions (WxDxH) - 1.9 cm x 14.6 cm x 6.9 cm
Display connectors - VGA (D-Sub), DVI-D, HDMI
DVI Input/Output connectors - 1
Długość - 14.6 cm
ean - 4719072448226
EAN - 4719072448226
EANCode - 4719072448226
EANCode - 4719072455521
Eans - 4719072448226
Eans - 4719072455521
Effective Memory Clock - 1.6 GHz
feature - Extreme low ESR
feature - Large heat sink covers the area of GPU and memory
Feature - Low profile card
feature - Low profile design saves more spaces
feature - Lower temperature and higher efficiency
feature - Providing the best environment for gaming and multimedia
feature - User can build slim or smaller system easier
Full Description Line - NVIDIA GeForce GT 710|Graphics memory size 1 GB|64 bit|PCIE 2.0 16x|DDR3|Memory clock 1600 MHz|GPU clock 954 MHz|2560x1600|Cooling Single Slot Fansink|1x15pin D-sub|1xDVI|1xHDMI
Full Description Line - NVIDIA GeForce GT 710|Graphics memory size 1 GB|64 bit|PCIE 2.0 16x|GDDR3|Memory clock 1600 MHz|GPU clock 954 MHz|4096x2160|Cooling Heatsink (passive)|1x15pin D-sub|1xDVI|1xHDMI
GPU clock - 954 MHz
GPU type / Series - NVIDIA GeForce GT Multimedia
Graphics card connector - PCI-E ver. 2.0
Graphics chip - NVIDIA GeForce GT 710
Graphics connector - PCIE 2.0 16x
Graphics Engine - NVIDIA GeForce GT 710
Graphics memory size - 1 GB
Graphics memory type - DDR3
Graphics memory type - GDDR3
GTIN - 4719072448226
GTIN - 4719072455521
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDMI Input/Output connectors - 1
Height - 150.000000000
Height - 55.000000000
Illumination - no
Interfaces - DVI-D (dual link)

HDMI

VGA
LargeDescHTML - All Solid Capacitors10 years ultra-long lifetime (under full load).Lower temperature and higher efficiency.Extreme low ESR.
Noise FreeLarge heat sink covers the area of GPU and memory.Providing the best environment for gaming and multimedia.
Low Profile DesignLow profile design saves more spaces.User can build slim or smaller system easier.
Afterburner Overclocking UtilitySupport in-game video recording.Support wireless control by android/iOS handheld devices.Support built-in DX12 effect test.
Length - 240.000000000
Length - 245.000000000
LongDesc - All Solid Capacitors
10 years ultra-long lifetime (under full load).
Lower temperature and higher efficiency.
Extreme low ESR.

Noise Free
Large heat sink covers the area of GPU and memory.
Providing the best environment for gaming and multimedia.
Low Profile Design
Low profile design saves more spaces.
User can build slim or smaller system easier.
Afterburner Overclocking Utility
Support in-game video recording.
Support wireless control by android/iOS handheld devices.
Support built-in DX12 effect test.
LongDesc - All Solid Capacitors
- 10 years ultra-long lifetime (under full load).
- Lower temperature and higher efficiency.
- Extreme low ESR.
Noise Free
- Large heat sink covers the area of GPU and memory.
- Providing the best environment for gaming and multimedia.
Low Profile Design
- Low profile design saves more spaces.
- User can build slim or smaller system easier.
Afterburner Overclocking Utility
- Support in-game video recording.
- Support wireless control by android/iOS handheld devices.
- Support built-in DX12 effect test.
LongDesc - MSI GeForce GT 710 1GD3H LP HDMI DVI-D D-Sub
LongDesc - MSI GT 710 1GD3 LP
LongProductName - 1GB DDR3(1600MHz), 64-bit, 954MHz, D-Sub, DL-DVI-D, HDMI, 19W
LongProductName - NVIDIA GeForce GT 710, PCI Express x16 2.0, 1GB DDR3, 64-bit, 1 x DVI-D, 1 x VGA, 1 x HDMI
LongSummaryDescription - MSI 912-V809-2044. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce GT 710, Processor frequency: 954 MHz. Discrete graphics adapter memory: 1 GB, Graphics adapter memory type: GDDR3, Memory bus: 64 bit, Memory clock speed: 1600 MHz. Maximum resolution: 2560 x 1600 pixels. DirectX version: 12.0, OpenGL version: 4.5, Dual Link DVI. Interface type: PCI Express x16 2.0. Cooling type: Passive
LongSummaryDescription - MSI GT 710 1GD3H LP. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce GT 710, Processor frequency: 954 MHz. Discrete graphics adapter memory: 1 GB, Graphics adapter memory type: GDDR3, Memory bus: 64 bit, Memory clock speed: 1600 MHz. Maximum resolution: 4096 x 2160 pixels. DirectX version: 12.0, OpenGL version: 4.5, Dual Link DVI. Interface type: PCI Express x16 2.0. Cooling type: Passive
Maks. pobór mocy - 19 W
Manufacturer - MSI
Manufacturer Part No - GT 710 1GD3H LP
ManufacturerPartNumber - GT 710 1GD3 LP
ManufacturerPartNumber - GT 710 1GD3H LP
Max Monitors Supported - 2
Max resolution - 2560x1600
Max Resolution - 4096 x 2160
Max resolution - 4096x2160
Memory - 1 GB DDR3
Memory - Discrete graphics adapter memory - 1 GB
Memory - Graphics adapter memory type - GDDR3
Memory - Memory bus - 64 bit
Memory - Memory clock speed - 1600 MHz
Memory > Discrete graphics adapter memory - 1 GB
Memory > Graphics adapter memory type - DDR3
Memory > Memory clock speed - 1600 MHz
Memory bus - 64 bit
Memory bus - 64-bit
Memory clock - 1600 MHz
Memory frequency - 1800 MHz
Memory Interface - 64-bit
Memory type - DDR3
Model - GeForce GT710
Model chipsetu - GeForce GT 710
name - Karta graficzna GeForce GT 710 1GB DDR3 64BIT DVI/VGA/HDMI
Name - MSI GeForce GT 710 1GB
Name - MSI GeForce GT 710 1GB Low Profile
name - MSI GeForce GT 710 1GD3H LP, 1024 MB DDR3, Low Profile
Name - MSI GT 710 1GD3H LP NVIDIA, 1 GB, GeForce GT 710, DDR3, PCI Express 2.0 x16 (uses x8), HDMI ports quantity 1, Memory clock speed 1600 MHz, DVI-D ports quantity 1, VGA (D-Sub) ports quantity 1, Processor frequency 954 MHz
Name - Videokarte MSI GeForce GT 710 GT7101GD3HLP
Obsługiwane standardy - DirectX 12
Obsługiwane standardy - OpenGL 4.5
Other features -
Other information -
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 146.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 19.00 mm
Package features > Gross weight - 0.38 kg
Package features > Gross width (mm) - 69.00 mm
Package features > Packing quantity - 1 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 200.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.20 kg
Package features > Volume (m3) - 0.00 m³
Package features > WEEE tax - No
Packaging data - Package type - Box
PartNumber - GT 710 1GD3 LP
PartNumber - GT 710 1GD3H LP
Performance - DirectX version - 12.0
Performance - Dual Link DVI - Y
Performance - Full HD - Y
Performance - HDCP - Y
Performance - OpenGL version - 4.5
Performance - PhysX - Y
Performance - TV tuner integrated - N
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Ports & interfaces - DVI-D ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 1.4a
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express x16 2.0
Ports & interfaces - VGA (D-Sub) ports quantity - 1
Ports & interfaces > DVI-D ports quantity - 1
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 2.0 x16 (uses x8)
Ports & interfaces > VGA (D-Sub) ports quantity - 1
Power - Minimum system power supply - 300 W
Power - Power consumption (typical) - 19 W
Power supply - No PCIe power supply
Processor - CUDA - Y
Processor - CUDA cores - 192
Processor - FireStream - N
Processor - Graphics adapter RAMDAC - 400 MHz
Processor - Graphics processor - GeForce GT 710
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Maximum digital resolution - 4096 x 2160 pixels
Processor - Maximum resolution - 2560 x 1600 pixels
Processor - Maximum resolution - 4096 x 2160 pixels
Processor - Parallel processing technology support - Not supported
Processor - Processor frequency - 954 MHz
Processor > Graphics processor - GeForce GT 710
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Processor frequency - 954 MHz
Producent chipsetu - NVIDIA
producer - MSI
Producer - MSI
Producer product name - GT 710 1GD3H LP
ProducerCode - GT 710 1GD3H
ProducerCode - GT 710 1GD3H LP
Product Description - MSI GT 710 1GD3H LP - graphics card - GF GT 710 - 1 GB
ProductName - 912-V809-2044
ProductName - GT 710 1GD3H LP
productName - MSI GeForce GT 710 1GD3H LP HDMI DVI-D D-Sub
RAMDAC - 400 MHz
Rodzaje wyjść/wejść - 1 x wyjście D-Sub
Rodzaje wyjść/wejść - 1 x wyjście DVI-D
Rodzaje wyjść/wejść - 1 x wyjście HDMI
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 53 cm
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 56.5 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 27 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 39 cm
Shipping box quantity - 20
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 9.5 kg
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 9.8 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 35 cm
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 37 cm
ShortDescription - Chipset NVIDIA GT 710 | 1GB | Low profile|
ShortSummaryDescription - MSI 912-V809-2044, GeForce GT 710, 1 GB, GDDR3, 64 bit, 2560 x 1600 pixels, PCI Express x16 2.0
ShortSummaryDescription - MSI GT 710 1GD3H LP, GeForce GT 710, 1 GB, GDDR3, 64 bit, 4096 x 2160 pixels, PCI Express x16 2.0
Slot Height - 1 Slot
Supported standards - DirectX 11
Szerokość - 10 cm
Szerokość - 6.9 cm
Szyna danych pamięci - 64 bit
Taktowanie pamięci - 1600 MHz
Taktowanie rdzenia - 954 MHz
Technical details > Net weight - 0.18 kg
Title - MSI 912-V809-2044 graphics card NVIDIA GeForce GT 710 1 GB GDDR3
Title - MSI GT 710 1GD3H LP
Typ chłodzenia - pasywny
Typ zastosowanej pamięci - GDDR3
Typ złącza - PCI-Express x16
Unit Brutto Volume - 0.002822 cubm
Unit Brutto Volume - 0.003617 cubm
Unit Gross Weight - 0.475 kg
Unit Gross Weight - 0.49 kg
Unit Net Weight - 0.142 kg
Unit Net Weight - 0.178 kg
URL - https://www.msi.com/Graphics-card/GT-710-1GD3H-LP/Overview
URL - https://www.msi.com/product/graphics-card/GT-710-1GD3H-LP.html#hero-overview
Vendor Homepage - www.msi.com/Graphics-card/GT-710-1GD3-LP.html
Vendor Homepage - www.msi.com/product/graphics-card/GT-710-1GD3H-LP.html#hero-overview
vendpn - GT 710 1GD3H LP
Video ports - 1 x DVI-D
Video ports - 1 x HDMI
Video ports - 1 x VGA (15 pin D-Sub)
VRAM memory size - 1 GB
VRAM size & type - 1024 MB DDR3
Warranty - 36
Warranty - 36 month(s)
Warranty - 36 months
WarrantyInfo -
Weight - 0.420000000
Weight - 0.600000000
Weight & dimensions - Depth - 19 mm
Weight & dimensions - Height - 69 mm
Weight & dimensions - Weight - 178 g
Weight & dimensions - Width - 146 mm
Width - 170.000000000
Width - 50.000000000
Wielkość - 1024 MB
Wsparcie dla CUDA - tak
Wsparcie dla HDCP - tak
Wysokość - 1.9 cm
Zalecana moc - 300 W
{{::attribute_group.group_name}}: - {{::value.name}} {{value.name}}
  -
49,88 €
MSI GeForce GT 710, 1GB, DDR3, LP
Visas kategorijas