BrandPartCode - SRTG192XLBP4
Darba apstākļi - Neekspluatācijas augstums - 0 - 15240 m
Darba apstākļi - Uzglabāšanas relatīvais mitrums (H-H) - 0 - 95%
Dziļums, mm - 683
EANCode - 0731304426264
Ekspluatācijas apstākļi - Darba augstums - 0 - 2011.68 m
Ekspluatācijas apstākļi - Darba relatīvais mitrums (H-H) - 0 - 95%
Ekspluatācijas apstākļi - Darba temperatūra (T-T) - 0 - 40 °C
Funkcijas - Akumulatora spriegums - 192 V
Funkcijas - Akumulatora tehnoloģija - Aizzīmogotas svina skābes (VRLA)
Funkcijas - Produkta krāsa - Black
GarantijaInformācija - 2 gadi
Garantijas termiņš - 2 Y
Garums - 610.000000
GRUPA1 - Enerģijas aizsardzība
GRUPA2 - UPS (nepārtrauktās barošanas avots)
GTIN - 0731304426264
GTIN - 731304426264
HST NUMERIS - SRTG192XLBP4
Iepakojuma dati - Iepakojuma augstums - 335 mm
Iepakojuma dati - Iepakojuma dziļums - 780 mm
Iepakojuma dati - Iepakojuma platums - 580 mm
Iepakojuma dati - Iepakojuma svars - 101.5 kg
IZSTRĀDĒTĀJS - APC
Kategorija - UPS akumulatori
LongDesc - Paplašināts darbības laiksSretG192XLBP4 ir APC (Schneider Electric) ārējais darbības laika akumulatora modulis, kas paredzēts kā ideāls papildinājums SRTG modeļiem ar 5kVA līdz 10kVA jaudu. Modulis nodrošina uzticamu, ilgtermiņa barošanas atbalstu kritiski svarīgām IT vidēm.Formas faktorsIr standarta komplektācijā kā torņa modelis ar stabilizējošām kājām. Izmantojot papildu statņu kronšteinus (SRTGRK1), UPS var pielāgot arī horizontālai montāžai 19 collu skapī, aizņemot 3U/RU. Galvenās funkcijas:Voltāža: 192 V līdzstrāvas, saderīgs ar SRT 5kVA/6kVA/8kVA/10kVA SRTG On-Line UPS sistēmāmBaterijas tips: VRLA, paredzamais darbības laiks 3-5 gadiModulāra konstrukcija: APCRBC174 bateriju kasetnesIetver 4 nomaināmas bateriju kasetnesPaplašināmas: Iespējams savienot līdz 4 akumulatoru blokiem, lai pagarinātu darbības laiku.
LongProductName - Smart-UPS RT akumulatoru komplekts 192 V, statīvs, 3U
LongSummaryDescription - APC SRTG192XLBP4. Akumulatora tehnoloģija: Akumulatora spriegums: 192 V, Produkta krāsa: melna. Svars: 91 kg, Platums: 440 mm, Augstums: 130 mm. Iepakojuma platums: 580 mm, Iepakojuma augstums: 335 mm, Iepakojuma dziļums: 780 mm.
Nominālais ieejas spriegums, V - 192
Nosaukums - APC SRTG192XLBP4 UPS akumulators Sealed Lead Acid (VRLA) 192 V
PANTS1 - APC SMART-UPS RT 192V 32X5AH BP
PANTS2 - /KUR RALIKIT
Platums - 805.000000
Platums, mm - 440
Produkta nosaukums - SRTG192XLBP4
Ražotājs - APC
RažotājsPartNumber - SRTG192XLBP4
ShortSummaryDescription - APC SRTG192XLBP4, hermētiski noslēgts svina skābes (VRLA), 192 V, melns, 91 kg, 440 mm, 130 mm
Starling - Y
Statīva augstums (vienības) - 3
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 1
Svars - 101.500000
Svars - 107
Svars, kg - 91
Svars un izmēri - Augstums - 130 mm
Svars un izmēri - Dziļums - 683 mm
Svars un izmēri - Platums - 440 mm
Svars un izmēri - Svars - 91 kg
UPS ierīces un piederumi - Jā
Zīmols - APC
Battery type - Lead-Acid
Description - APC SMART-UPS RT BATTERY PACK 192V, RACKMOUNT, 3U
Height - 335.000000
Height, mm - 130
BrandPartCode - SRTG192XLBP4
Operational conditions - Non-operating altitude - 0 - 15240 m
Operational conditions - Storage relative humidity (H-H) - 0 - 95%
Depth, mm - 683
EANCode - 0731304426264
Operational conditions - Operating altitude - 0 - 2011.68 m
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 0 - 95%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 0 - 40 °C
Features - Battery voltage - 192 V
Features - Battery technology - Sealed Lead Acid (VRLA)
Features - Product colour - Black
WarrantyInfo - 2 years
PeriodofWarranty - 2 Y
Length - 610.000000
GRUPPE1 - Power Protection
GRUPPE2 - UPS (Uninterruptable Power Supply)
HSTNUMMER - SRTG192XLBP4
Packaging data - Package height - 335 mm
Packaging data - Package depth - 780 mm
Packaging data - Package width - 580 mm
Packaging data - Package weight - 101.5 kg
HERSTELLER - APC
Category - UPS Batteries
LongDesc - Extended RuntimeThe SRTG192XLBP4 is an external runtime battery module from APC (Schneider Electric), designed as an ideal complement to SRTG models with 5kVA to 10kVA capacity. The module provides reliable, long-term power support for critical IT environments.Form FactorComes standard as a tower model with stabilizing feet. With the optional rackmount brackets (SRTGRK1), the UPS can also be adapted for horizontal 19-inch rack mounting, occupying 3U/RU. Key Features:Voltage: 192V DC, compatible with SRT 5kVA/6kVA/8kVA/10kVA SRTG On-Line UPS systemsBattery type: VRLA, with an expected lifespan of 3–5 yearsModular design: Includes 4 replaceable APCRBC174 battery cartridgesExpandable: Connect up to 4 battery packs for extended runtime
LongProductName - Smart-UPS RT Battery Pack 192V, rackmount, 3U
LongSummaryDescription - APC SRTG192XLBP4. Battery technology: Sealed Lead Acid (VRLA), Battery voltage: 192 V, Product colour: Black. Weight: 91 kg, Width: 440 mm, Height: 130 mm. Package width: 580 mm, Package height: 335 mm, Package depth: 780 mm
Nominal input voltage, V - 192
Title - APC SRTG192XLBP4 UPS battery Sealed Lead Acid (VRLA) 192 V
ARTIKEL1 - APC SMART-UPS RT 192V 32X5AH BP
ARTIKEL2 - /WO RALIKIT
Width - 805.000000
Width, mm - 440
ProductName - SRTG192XLBP4
Manufacturer - APC
ManufacturerPartNumber - SRTG192XLBP4
ShortSummaryDescription - APC SRTG192XLBP4, Sealed Lead Acid (VRLA), 192 V, Black, 91 kg, 440 mm, 130 mm
Storno - Y
Rack height (units) - 3
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 1
Weight - 101.500000
Gewicht - 107
Weight, kg - 91
Weight & dimensions - Height - 130 mm
Weight & dimensions - Depth - 683 mm
Weight & dimensions - Width - 440 mm