EMU BATTERY 12V 18AH VRLA/AM18-12 ACUMAX
ID: 476597 Preces kods: AM18-12
Noliktavā 11 gab.
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Gatavs nosūtīšanai
rīt, 15.05.2026
Piegādes veidi
  • Preču saņemšana Dateks birojā
  • DPD Pickup Paku Skapis
    1-2 darba dienu laikā
  • Pasta pakomāts
    1-2 darba dienu laikā
  • Pasta nodaļa
  • Omniva pakomāts
  • SmartPosti pakomāts
  • Unisend pakomāts
  • Piegāde visā Latvijā.
Papildus specifikācija
Akumulatora darbības laiks Funkcijas - 8 gadi
Akumulatora jauda — īpašības - 18 Ah
Akumulatora spriegums — īpašības - 12 V
Akumulatoru tehnoloģijas īpašības - VRLA AGM
Augstums Svars un izmēri - 167 mm
Darba temperatūra (T-T) Darba apstākļi - 0 - 40 °C
Dziļums Svars un izmēri - 181 mm
Garantija - 12 mēneši
Izmēri (WxDxH) Svars un izmēri - 76 x 181 x 167 mm
Kategorijas kods - ABP
Komplektācijā iekļauto bateriju skaits Funkcijas - 1 gab.
Kopsavilkums - EMU Electronic AM 18-12. Akumulatora tips: VRLA AGM, Akumulatora spriegums: 12 V, Akumulatora jauda: 18 Ah. Svars: 5,67 kg, Platums: 76 mm, Augstums: 167 mm
Maksimālā izlādes strāva — īpašības - 270 A
Modeļa nosaukums - 18:12
Platums Svars un izmēri - 76 mm
Produkta krāsas Īpašības - Black
Pārdevēja mājas lapa - https://www.emu.com.pl/en/product/aml18-12/
Svars Svars un izmēri - 5.67 kg
Uzglabāšanas temperatūra (T-T) - -15 - 40 °C
Vienība Aprēķinātais svars - 5.8 kg
Vienība Aprēķinātais tilpums - 0,003122 kubikmetru
Vienības kastes augstums - 0.165
Vienības kastes garums - 0.18
Vienības kastes platums - 0.075
Vienības uz paletes - 0
Vienības vienā piegādes kastē - 2
Battery life Features - 8 year(s)
Battery capacity Features - 18 Ah
Battery voltage Features - 12 V
Battery technology Features - VRLA AGM
Height Weight & dimensions - 167 mm
Operating temperature (T-T) Operational conditions - 0 - 40 °C
Depth Weight & dimensions - 181 mm
Warranty - 12 months
Dimensions (WxDxH) Weight & dimensions - 76 x 181 x 167 mm
Category Code - ABP
Number of batteries included Features - 1 pc(s)
Summary - EMU Electronic AM 18-12. Battery technology: VRLA AGM, Battery voltage: 12 V, Battery capacity: 18 Ah. Weight: 5.67 kg, Width: 76 mm, Height: 167 mm
Maximum discharge current Features - 270 A
Model name - AM 18-12
Width Weight & dimensions - 76 mm
Product colour Features - Black
Vendor Homepage - https://www.emu.com.pl/en/product/aml18-12/
Weight Weight & dimensions - 5.67 kg
Storage temperature (T-T) Operational conditions - -15 - 40 °C
Unit Calculated Weight - 5.8 kg
Unit Calculated Volume - 0.003122 cubm
Unit Box Height - 0.165
Unit Box Length - 0.18
Unit Box Width - 0.075
Units per Pallet - 0
Units per Shipping Box - 2