Eaton External battery module for 9PX 8 / 11k 9PXEBM240
ID: 232351 Preces kods: 9PXEBM240
Pasūtāms 6 gab. Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Gatavs nosūtīšanai
Piegādes veidi
  • Preču saņemšana Dateks birojā
  • Piegāde visā Latvijā.
    1-2 darba dienu laikā
Papildus specifikācija
Aizdevums - 0.96
Akumulatora ietilpība - 9 Ah
Apraksts - Ārējais akumulatora modulis ar marķējumu Eaton 9PX 8 / 11kVA barošanas blokiem
Apzīmējums - CE+WEEE
Bateriju skaits - 20
Citas funkcijas -
dimensijas dziļums - 310 mm
ean - 743172039422
EANCode - 0743172039422
garantija - 24
garantijas_tips - ārējais
GRUPA1 - Aksesuāri
GRUPA2 - Montāžas aparatūra
Hoehe - 0.32
HST NUMERIS - 9PXEBM240
Iekļautie piederumi -
Izmēri - 440 x 680 x 130 mm
izmērs augstums - 950 mm
izmērs platums - 600 mm
izmērs svars - 86000 g
IZSTRĀDĒTĀJS - EATON
Krāsa - Black
nosaukums - Ārējais akumulatora modulis 9PX 8 / 11k 9PXEBM240
PANTS1 - 9PX EBM 240V
PANTS2 - IN
Plašs - 0.6
ražotājs - Eaton
Saderīgs ar - UPS: 9PX8KiBP 9PX11KiBP
Spriegums - 12 V
Starling - Y
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 3
Svars - 65 kg
Svars - 69.5
Tips - Akumulatora modulis
vendpn - 9PXEBM240
Vides prasības - Darba temperatūra: 0 - 40 grādi pēc Celsija
Laenge - 0.96
Battery capacity - 9 Ah
Description - External battery module labeled for Eaton 9PX 8 / 11kVA power supplies
Designation - CE+WEEE
No. of batteries - 20
Other features -
dimension depth - 310 mm
ean - 743172039422
EANCode - 0743172039422
guarantee - 24
guarantee_type - external
GRUPPE1 - Accessories
GRUPPE2 - Mounting Hardware
Hoehe - 0.32
HSTNUMMER - 9PXEBM240
Accessories included -
Dimensions - 440 x 680 x 130 mm
dimension height - 950 mm
dimension width - 600 mm
dimension weight - 86000 g
HERSTELLER - EATON
Color - Black
name - External battery module for 9PX 8 / 11k 9PXEBM240
ARTIKEL1 - 9PX EBM 240V
ARTIKEL2 - IN
Breite - 0.6
producer - Eaton
Compatible with - UPS: 9PX8KiBP 9PX11KiBP
Voltage - 12 V