Eaton External battery module for 9PX 8 / 11k 9PXEBM240
ID: 232351 Код товара: 9PXEBM240
Можно заказать 6 шт. Доступность: 14 дней после утверждения заказа
Гарантия: 2 лет (Гарантия для субъектов предпринимательской деятельности 1 год)
Готов к отправке
Варианты доставки
  • Получение товаров в офисе Dateks
  • Доставка по всей Латвии.
    В течение 1-2 рабочих дней
Более подробная спецификация
Accessories included -
ARTIKEL1 - 9PX EBM 240V
ARTIKEL2 - IN
Battery capacity - 9 Ah
Breite - 0.6
Color - Black
Compatible with - UPS: 9PX8KiBP 9PX11KiBP
Description - External battery module labeled for Eaton 9PX 8 / 11kVA power supplies
Designation - CE+WEEE
dimension depth - 310 mm
dimension height - 950 mm
Dimensions - 440 x 680 x 130 mm
dimension weight - 86000 g
dimension width - 600 mm
ean - 743172039422
EANCode - 0743172039422
Environment requirements - Working temperature: 0 - 40 degrees Celsius
Gewicht - 69.5
GRUPPE1 - Accessories
GRUPPE2 - Mounting Hardware
guarantee - 24
guarantee_type - external
HERSTELLER - EATON
Hoehe - 0.32
HSTNUMMER - 9PXEBM240
Laenge - 0.96
name - External battery module for 9PX 8 / 11k 9PXEBM240
No. of batteries - 20
Other features -
producer - Eaton
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 3
Storno - Y
Type - Battery module
vendpn - 9PXEBM240
Voltage - 12 V