Digitus UPS Battery Pack DN-170120
ID: 1293222 Preces kods: DN-170120
Pasūtāms 1 gab. Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Garantija: 2 gadi
Gatavs nosūtīšanai
Piegādes veidi
  • Preču saņemšana Dateks birojā
  • DPD Pickup Paku Skapis
    1-2 darba dienu laikā
  • Pasta pakomāts
    1-2 darba dienu laikā
  • Pasta nodaļa
  • Omniva pakomāts
  • SmartPosti pakomāts
  • Unisend pakomāts
  • Piegāde visā Latvijā.
Papildus specifikācija
Akumulatora ietilpība - 9 Ah
Apzīmējums - CE+WEEE
Bateriju skaits - 4
Citas funkcijas - Akumulatora bloku var uzstādīt 19 collu statīvā vai kā torni ar statīvu Akumulatoru var mainīt darbības laikā Akumulatora spriegums: 27,4 VDC Jauda (standarta vienība): 12 V / 9 Ah Iebūvēto akumulatoru skaits: (standarta (standarta) akumulators): 12 V / 9 Ah Iebūvēto akumulatoru skaits: Sērijveidā savienoti akumulatori: 4 akumulatori: 2 (katram akumulatora blokam) Akumulatora tips: Svina-skābes akumulators Tipisks uzlādes laiks: 30 min: 12 stundas, lai atjaunotu 90 % no pilnas ietilpības Darba temperatūra: no 20 °C līdz 25 °C Darba mitrums: 0 - 90 % Aizmugurējo spaiļu savienojumi
dimensijas dziļums - 210 mm
ean - 4016032487432
garantija - 24
garantijas_tips - ārējais
Izmēri -
izmērs augstums - 565 mm
izmērs platums - 565 mm
izmērs svars - 20000 g
Krāsa - Black
nosaukums - UPS akumulatoru komplekts DN-170120
ražotājs - Digitus
Spriegums - 12 V
Tips - Akumulatora modulis
vendpn - DN-170120
Vides prasības -
Battery capacity - 9 Ah
Designation - CE+WEEE
No. of batteries - 4
Other features - Moduł baterii może być zainstalowany w 19-calowym stojaku lub jako wieża ze stojakiem Możliwość wymiany baterii podczas pracy Napięcie akumulatora: 27.4 VDC Pojemność (jednostka standardowa): 12 V / 9 Ah Liczba wbudowanych baterii: 4 Baterie połączone szeregowo: 2 (na moduł baterii) Typ akumulatora: Akumulator kwasowo-ołowiowy Typowy czas ładowania: 12 godzin do przywrócenia 90% pełnej pojemności Temperatura pracy: od 20°C do 25°C Wilgotność podczas pracy: 0 - 90% Złącza tylnych zacisków
dimension depth - 210 mm
ean - 4016032487432
guarantee - 24
guarantee_type - external
Dimensions -
dimension height - 565 mm
dimension width - 565 mm
dimension weight - 20000 g
Color - Black
name - UPS Battery Pack DN-170120
producer - Digitus
Voltage - 12 V