CSB Battery 12V, 9Ah, AGM | UPS12460F2 | 460 W
ID: 1178479 Preces kods: UPS12460F2
Noliktavā 6 gab.
Garantija: 2 gadi
Gatavs nosūtīšanai
otrdien, 19.05.2026
Piegādes veidi
  • Preču saņemšana Dateks birojā
  • DPD Pickup Paku Skapis
    1-2 darba dienu laikā
  • Pasta pakomāts
    1-2 darba dienu laikā
  • Pasta nodaļa
  • Omniva pakomāts
  • SmartPosti pakomāts
  • Unisend pakomāts
  • Piegāde visā Latvijā.
Papildus specifikācija
Akumulatora ietilpība - 9.6 Ah
Apzīmējums - CE+WEEE
Bateriju skaits - 1
dimensijas dziļums - 65 mm
EAN - 4772081010501
ean - ABEAN-AZ68469
garantija - 12
Garantija - 24
Garantija - 24 mēneši
garantijas_tips - ārējais
Iepakojuma apraksts > Akumulatora sastāvs - CL127:KT:2016-12-09
Iepakojuma apraksts > Iepakojuma daudzums - 1,00 pcs
Iepakojuma elementi > EEIA nodoklis - Jā
Iepakojuma funkcijas > Akumulatora tips - Akumulators
Iepakojuma funkcijas > Paletes daudzums - 362 pcs
Iepakojuma iezīmes > Akumulators ar pildījumu - Jā
Iepakojuma iezīmes > Papīrs/kartons - 200.00 g
Iepakojuma īpašības > Akumulatora klasifikācija - CL126:NE:2016-12-09
Iepakojuma īpašības > Bruto augstums (mm) - 94.30 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto dziļums (mm) - 150.90 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto platums (mm) - 64.80 mm
Iepakojuma īpašības > Plastmasa (bez PET) - 59 g
Iepakojuma īpašības > Taras svars (kg) - 0.26 kg
Iepakojuma īpašības > Tilpums (m3) - 0.00 m³
Iepakojuma īpašības > TI svars (kg) - 2.5 kg
Izmēri - 98.6 x 150.9 x 64.8 mm
izmērs augstums - 150 mm
izmērs platums - 99 mm
izmērs svars - 2507 g
Kods - UPS12460F2
Krāsa - Black
Nosaukums - CSB akumulators 12V, 9Ah, AGM | UPS12460F2 | 460 W
nosaukums - UPS12460 12V 9,6Ah UPS12460F2
ražotājs - CSB
Spriegums - 12 V
Svars - 2.5 kg
Tehniskā informācija > Bruto svars - 2.76 kg
Tehniskā informācija > Jauda - 460 W
Tehniskā informācija > Neto svars - 2.50 kg
Tehniskā informācija > Ražotāja produkta nosaukums - UPS12460F2
Tehniskā informācija > Ražotāja produktu grupa - Akumulators 12V, 9Ah, AGM
Tehniskā informācija > Ražotājs - CSB akumulators
Tips - Akumulators
vendpn - UPS12460F2
Vides prasības - Nominālais: 25°C Izlāde: -15°C - 50°C Uzlāde/uzglabāšana: -15°C - 40°C
Battery capacity - 9.6 Ah
Designation - CE+WEEE
No. of batteries - 1
dimension depth - 65 mm
EAN - 4772081010501
ean - ABEAN-AZ68469
guarantee - 12
Warranty - 24
Warranty - 24 month(s)
guarantee_type - external
Package features > Composition of battery - CL127:KT:2016-12-09
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > WEEE tax - Yes
Package features > Type of battery - Battery
Package features > Palette Qty - 362 pc(s)
Package features > Embeeded battery - Yes
Package features > Paper/Pasteboard - 200.00 g
Package features > Classification of battery - CL126:NE:2016-12-09
Package features > Gross height (mm) - 94.30 mm
Package features > Gross depth (mm) - 150.90 mm
Package features > Gross width (mm) - 64.80 mm
Package features > Plastic (No PET) - 59 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.26 kg
Package features > Volume (m3) - 0.00 m³
Package features > TI weight (kg) - 2.5 kg
Dimensions - 98.6 x 150.9 x 64.8 mm
dimension height - 150 mm
dimension width - 99 mm
dimension weight - 2507 g
Code - UPS12460F2
Color - Black
Name - CSB Battery Battery 12V, 9Ah, AGM | UPS12460F2 | 460 W
name - UPS12460 12V 9.6Ah UPS12460F2
producer - CSB
Voltage - 12 V
Weight - 2.5 kg
Technical details > Gross weight - 2.76 kg
Technical details > Capacity - 460 W
Technical details > Net weight - 2.50 kg
Technical details > Producer product name - UPS12460F2
Technical details > Producer product family - Battery 12V, 9Ah, AGM
Technical details > Producer - CSB Battery
Type - Battery
vendpn - UPS12460F2