Hewlett Packard LaserJet MFP M442dn

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 594961 Preces kods: 8AF71A#B19
Pasūtāms 1 gab. Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Piegādes veidi Par piegādi
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: 06.09.2022
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: 06.09.2022
 • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: 02.09.2022 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • Drukas Izšķirtspēja: 1200 x 1200 dpi
 • Drukas veids: Melnbaltais lāzera
 • Drukāšanas ātrums (mono): 24 lpp/min
 • Max. apdrukas izmērs: A3
 • Kartridžu skaits: 2
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 1200 x 1200 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Melnbaltais lāzera

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 24 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A3

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Ir

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 2

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Nav

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

USB Kabelis
Papildus specifikācija
ADF - -
ADFCapacity - -
Apraksts - Ierīce, kas atbilst jebkura uzņēmuma drukāšanas vajadzībām. Racionalizējiet darba plūsmu ar automātisku papīra apstrādi un jaudīgiem skenēšanas un kopēšanas risinājumiem. Ietaupiet resursus, izmantojot automātisko abpusējo drukāšanu, kas samazina papīra patēriņu līdz pat 50 %. Atbalsta abpusēju dokumentu apstrādi, izmantojot papildu 100 lapu automātisko dokumentu padevēju. Veiciet uzdevumus no ierīces un racionalizējiet kopēšanu, skenējiet abpusējas ID kartes un izmantojiet funkcijas attēlu aptumšošanai, palielināšanai vai samazināšanai. Uzticamība un efektivitāte Optimizējiet savu drukas vidi, izmantojot attālās uzraudzības un koplietošanas resursu kombināciju. Identificējiet jaunas ierīces un kontrolējiet drukāšanu, izmantojot HP Web Jetadmin attālo atklāšanu un uzraudzību. Viegli konfigurējiet, drukājiet un kopīgojiet resursus, izmantojot integrētās Ethernet tīkla iespējas. Iegūstiet maksimālu labumu no sava biroja printera Maksimāli palieliniet ieguvumus un samaziniet ietekmi uz budžetu ar pievilcīgu iegādes cenu un zemām ekspluatācijas izmaksām. Ietaupiet budžeta līdzekļus un izbaudiet priekšrocības, ko sniedz pieejamais biznesa multifunkcionālais printeris. Palīdziet aizsargāt savus ieguldījumus un samazināt ekspluatācijas izmaksas ar oriģinālām HP tonera kasetnēm.
Atbalstītās operētājsistēmas - Mac OS
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 7
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 8
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 8.1
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 10
Atmiņa - 512 MB
Augstums - 417 mm
Augstums - 417 mm
Bezvadu - -
Bezvadu komunikācija - WiFi
Bruto svars - -
CardReader - -
Citas funkcijas - Darba vide Temperatūra: no 10 līdz 30°C Mitrums: 2080% Relatīvais mitrums Glabāšanas apstākļi Temperatūra: no -20 līdz 40°C Akustika Skaņas jauda: 6,6 B(A) (drukāšana ar ātrumu 24 ppm) Skaņas spiediens: 51 dB(A) Jaudas prasības: 220240 V maiņstrāvas: 50/60 Hz, normālas darbības laikā: 550 W; Gaidīšanas režīmā: 80 W; Maksimālais/intensīvais: 1,1 kWh; Miega režīms/izslēgts: 1 W / 0,2 W; Tipisks enerģijas patēriņš 0,350 kWh nedēļā (22ppm: 0,310 kWh nedēļā; 23ppm: 0,330 kWh nedēļā; 24ppm: 0,350 kWh nedēļā; 25ppm: 0,370 kWh nedēļā); Jaudas patēriņš: 580 W (aktīva drukāšana), 80 W (gaidīšanas režīms), 0,7 W (miega režīms), 0,2 W (ierīce izslēgta); Vidējais enerģijas patēriņš: vidējais enerģijas patēriņš: 1 100 kWh nedēļā; barošanas veids: Iebūvēts universālais barošanas avots; Sertifikāti CISPR 32:2012/EN 55032:2012 A klase, EN 61000-3-2:2014, EN 61000-3-3:2013, EN 55024:2010, EMC direktīva 2014/30/ES ar CE marķējumu (Eiropa), citi EMC sertifikāti atbilstoši valsts prasībām.
ColorMono - Mono
ControlPanel -
 • 4 rindu LCD displejs
 • 10 taustiņu bloks
 • 4 pogu ātrā iestatīšana

 • CopySpeed - Tāds pats kā drukāšanas ātrums
  Darba cikls (mēnesī) - 5000 lapas/mēnesī
  DigitalSending -
 • TIFF
 • JPEG
 • PDF

 • dimensijas dziļums - 600 mm
  Divpusējā drukāšana - Automātiskais
  Drošība - -
  Drukāšanas izšķirtspēja - 1200 x 1200 dpi
  Drukāšanas veids - Lāzera
  Dupleksā drukāšana - Automātiskais
  DutyCycle - Līdz 50 000 lappušu
  Dziļums - 540 mm
  Dziļums - 540 mm
  ean - 194441017663
  Ethernet - 10/100 Mb/s
  Fakss - -
  FaxQuality - -
  FaxSpeed - -
  FirstPageOut -
 • Gatavs: 7,7 s
 • Miegs: 21,6 s

 • Formāts - 8K
  Formāts - 16K
  Formāts - A3
  Formāts - A4
  Formāts - A5
  Formāts - A6
  Formāts - B1
  Formāts - B4
  Foto drukāšana - Nē
  Funkcijas - Kopētājs
  Funkcijas - Printeris
  Funkcijas - Skeneris
  Funkcijas_Benefits -
  Garantija - 1 gads
  garantija - 12
  Garantija - Garantija Viena gada ierobežota garantija ar apkalpošanu uz vietas
  garantijas_tips - ārējais
  HDD - -
  Iekļautie piederumi - Iepakojuma saturs HP LaserJet M442dn MFP; Barošanas kabelis; Tonera kasetne; Lietotāja rokasgrāmata; USB kabelis
  Iepakojuma saturs -
 • HP LaserJet MFP
 • Uzturības vads
 • HP oriģinālā melnā LaserJet ievadtonera kasetne (iznākums ~ 4000 lappušu)
 • HP oriģinālais attēlveidošanas cilindrs ( iznākums ~ 80 000 lappušu)
 • Uzīvotāja rokasgrāmata
 • USB kabelis datora savienošanai ar printeri.

 • Instalētā atmiņa - 512 MB
  izmērs augstums - 600 mm
  izmērs platums - 600 mm
  izmērs svars - 31500 g
  Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas ātrums Melns (A4): Līdz 24 kopijām/min Kopētāja specifikācijas: 600 × 600 dpi × 2 biti; Oriģināla satura iestatījumi: Teksts, Teksts/Foto, Foto, Karte; Palielināšana/izplānošana: no 25% līdz 400%; Kopiju skaita iestatījumi: no 1 līdz 999; Blāvuma līmeņa kontrole: 11 līmeņi (gaišs, normāls, tumšs); Šķirošana: Jā (ierobežota); Vairāku lapu drukāšana uz vienas lapas: A3: 2/4/8/16 lappuses uz lapas; A4: 2/4/8 lappuses uz lapas; Maksimālais kopiju skaits: Līdz 999 eksemplāriem; tālummaiņa: 25 līdz 400%
  Krāsa - White
  Krāsu drukāšana - Nē
  Krāsu faksimilizators - -
  LongDesc -
  Maksimālais drukāšanas ātrums (mono) - 24 p/min
  Maksimālā atmiņas ietilpība - 512 GB
  MANUFDATASHEET - http://h20195.www2.hp.com/v2/getpdf.aspx/4AA7-6829EEE.pdf
  MaxPrintArea - 297 x 432 mm
  MediaSizes -
 • A3
 • A4
 • A5
 • B4 (JIS)
 • B5 (JIS)
 • 8K
 • 8K
 • 16K
 • Office

 • MediaTypes -
 • Plain
 • Vidējā svara
 • Liela
 • Light
 • Skrāsota
 • Pirmsdrukas
 • Recelēta
 • Intermediate
 • Letterhead
 • Pirmsdrukas
 • Pirmsdrukas
  MediaWeightMax - 163 g/m²
  MediaWeights - 60 to 163 g/m²
  Mediju veids - Iepriekš iespiests papīrs
  Mediju veids - Krāsains papīrs
  Mediju veids - Papīrs
  Mediju veids - Perforēts papīrs
  Mediju veids - Pārstrādāts papīrs
  MemoryMax - -
  Modelis - HP LaserJet M442dn MFP
  MultipleCopies - 999
  Mārketinga teksts -
  nosaukums - HP LaserJet MFP M442dn 8AF71A
  OperatingSystems - http://h20195.www2.hp.com/v2/getpdf.aspx/4AA7-6829EEE.pdf
  Oriģinālie palīgmateriāli - W1335A HP 335A HP 335A oriģinālais LaserJet melnais toneris (7400 lappušu) W1335X HP 335X HP 335X oriģinālais LaserJet augstas ražības melnais toneris (13 700 lappušu)
  PaperHandlingOutput - 250
  PaperHandlingTotal - 600
  PapperTraysMax - 3
  PapperTraysStandarta - 2
  Papīra apstrāde - 100+250
  Papīra ieejas paplātes - 250 lapu papīra padevējs
  Papīra izvades paplātes - 250 lapu papīra savācējs
  Papīra svars (maks.) - 163 g/m²
  Papīra svars (min) - 60 g/m²
  PictBridge - Nē
  Pieteikums - Birojs
  Platums - 560 mm
  Platums - 560 mm
  Printera procesors - Procesora ātrums 600 MHz
  Printera valoda - AFP
  Printera valoda - PCL 5e/5c/6
  PrintFeatures - -
  PrintFormat - A3
  PrintQuality - 1200 x 1200 dpi
  PrintSpeed - -
  PrintSpeedFeatures -
 • A4 un vēstule: A3: 13 ppm
 • A3: 13 ppm
 • .
  PrintSpeedMono - 24 ppm
  PrintTechnology - Lāzera
  Procesors - 600 MHz
  ProdDesc - HP LaserJet MFP M442dn
  ProduktaPicture2 - http://www.tdbaltic.ee/images/ds4/8AF71AB19-02.jpg
  ProduktaPicture3 -
  ProduktaPicture4 -
  ProduktsFotogrāfija - http://www.tdbaltic.ee/images/ds4/8AF71AB19-01.jpg
  ProgrammatūraIekļauts - -
  ražotājs - HP Inc.
  Saskarneunaktivitāte -
 • Augstra ātrgaitas USB 2.0
 • Iebūvēts Ethernet 10/100Base-TX tīkla ports

 • Savienotāji - 1 x USB 2.0
  Savienotāji - RJ-45
  ScanQuality - 600 x 600 dpi
  ScanQualityEH - 4800 x 4800 dpi
  ScanSize - 297 x 432 mm
  ScanType - Plakanā platforma
  Sistēmas prasības - -
  Sistēmas prasības - Minimālās Windows sistēmas prasības: CD-ROM/DVD diskdzinis vai interneta pieslēgums; Specializēta USB pieslēgvieta, tīkla pieslēgums vai bezvadu tīkls; 200 MB brīvas vietas cietajā diskā; Windows aparatūras prasības ir pieejamas http://www.microsoft.com Pentium IV 2,4 GHz procesors (Intel Core 2); RAM 512 MB (1 GB); Brīva vieta cietajā diskā 1 GB (2 GB) operētājsistēmai Linux
  Skenera specifikācijas - Skenēšanas ātrums Normāls režīms (A4): Līdz 33 ipm (melns); Līdz 33 ipm (krāsains) ;Duplekss (A4): Līdz 13 attēliem/min (melns); Līdz 12 attēliem/min (krāsains) Failu formāts, kas satur skenēto attēlu PDF, JPEG, TIFF Skenera tips Skenera tips Plakanā gultne; Skenēšanas tehnoloģija: Digitālie CMOS attēlu sensori (D-CIS); Twain draivera versija: Versija 2.1; Abpusēja skenēšana no automātiskā dokumentu padevēja: Pēc izvēles; Maksimālais skenēšanas formāts (plakanais, ADF): 297 x 432 mm; Optiskā skenēšanas izšķirtspēja: Maks. 600 dpi Paplašinātās skenēšanas funkcijas Skenēšana uz e-pastu; Skenēšana uz FTP serveri; Skenēšana uz SMB serveri; Skenēšana uz datoru Skenēšanas apgabals Maksimālais datu nesēja izmērs (plakanais skeneris): 297 x 432 mm Bitu dziļums/attēlu skalas līmeņi 24 bitu / 256 Digitālo dokumentu izplatīšanas standarts: Skenēšana uz e-pastu; Sūtīšana uz FTP serveri; Sūtīšana uz SMB serveri; Vietējā adrešu grāmatiņa; SMTP protokols, izmantojot SSL/TLS
  Skenēšana - Jā
  Svars - 25.4 kg
  Svars - 25.400 Kg
  ValodasFonti -
 • PCL 6
 • PS

 • vendpn - 8AF71A
  ADF - -
  ADFCapacity - -
  Description - Urządzenie, które zaspokoi potrzeby drukowania każdego biznesu. Upraszczaj przepływy zadań dzięki automatycznej obsłudze papieru oraz wydajnym rozwiązaniom do skanowania i kopiowania. Oszczędzaj zasoby dzięki funkcji automatycznego dwustronnego drukowania oferowane rozwiązanie zmniejsza zużycie papieru nawet o 50%. Możliwość dwustronnej obsługi dokumentów przy użyciu opcjonalnego, automatycznego podajnika dokumentów z funkcją odwracania na 100 arkuszy. Uruchamiaj zadania z poziomu urządzenia i usprawniaj w ten sposób kopiowanie; Skanuj dwustronne dowody osobiste; oraz korzystaj z funkcji przyciemniania, powiększania lub zmniejszania obrazów. Niezawodność i wydajność Optymalizacja środowiska druku dzięki połączeniu zdalnego monitorowania i wspólnych zasobów. Identyfikuj nowe urządzenia i kontroluj drukowanie dzięki funkcji zdalnego wykrywania i monitorowania HP Web Jetadmin. Łatwa konfiguracja, drukowanie i dzielenie się zasobami dzięki zintegrowanym funkcjom sieciowym Ethernet. Uzyskaj maksymalne korzyści z biurowej drukarki Maksymalizuj korzyści i minimalizuj wpływ na budżet dzięki atrakcyjnej cenie zakupu i niskim kosztom eksploatacji. Oszczędzaj budżet i korzystaj z zalet niedrogiego urządzenia wielofunkcyjnego dla firm. Pomóż chronić swoją inwestycję i obniż koszty pracy za pomocą oryginalnych wkładów z tonerem HP.
  Supported operating systems - Mac OS
  Supported operating systems - Windows 7
  Supported operating systems - Windows 8
  Supported operating systems - Windows 8.1
  Supported operating systems - Windows 10
  Memory - 512 MB
  Height - 417 mm
  Height - 417 mm
  Wireless - -
  Wireless communication - WiFi
  GrossWeight - -
  CardReader - -
  Other features - Środowisko pracy Temperatura: Od 10 do 30°C Wilgotność: Wilgotność wzgl. 2080% Warunki przechowywania Temperatura: Od -20 do 40°C Akustyka Moc dźwięku: 6,6 B(A) (drukowanie z szybkością 24 str./min) Ciśnienie akustyczne: 51 dB(A) Zasilanie Wymagania: 220240 V AC: 50/60 Hz, Podczas normalnej pracy: 550 W; W stanie gotowości do pracy 80 W; Maks./szczytowa: 1,1 kWh; W stanie uśpienia / przy wyłączonym zasilaniu: 1 W / 0,2 W; Typowe zużycie energii elektrycznej 0,350 kWh/tydzień (22 str./min: 0,310 kWh/tydzień; 23 str./min: 0,330 kWh/tydzień; 24 str./min: 0,350 kWh/tydzień; 25 str./min: 0,370 kWh/tydzień); Pobór mocy: 580 W (aktywne drukowanie), 80 W (tryb gotowości), 0,7 W (tryb uśpienia), 0,2 W (urządzenie wyłączone).; Średnie zużycie energii: 1,100 kWh/tydzień; Typ zasilacza: Wbudowany zasilacz uniwersalny; Certyfikaty CISPR 32:2012/EN 55032:2012 klasa A, EN 61000-3-2:2014, EN 61000-3-3:2013, EN 55024:2010, dyrektywa EMC 2014/30/UE z oznaczeniem CE (Europa), inne certyfikaty EMC zgodne z wymogami poszczególnych krajów
  ColorMono - Mono
  ControlPanel -
 • 4-line LCD
 • 10-key pad
 • 4-button quick set

 • CopySpeed - Same as print speeds
  Duty cycle (monthly) - 5000 sheets/month
  DigitalSending -
 • TIFF
 • JPEG
 • PDF

 • dimension depth - 600 mm
  Duplex printing - Automatic
  Security - -
  Print resolution - 1200 x 1200 dpi
  Printing type - Laser
  DuplexPrinting - Automatic
  DutyCycle - Up to 50,000 pages
  Depth - 540 mm
  Depth - 540 mm
  ean - 194441017663
  Ethernet - 10/100 Mb/s
  Faxing - -
  FaxQuality - -
  FaxSpeed - -
  FirstPageOut -
 • Ready: 7.7 s
 • Sleep: 21.6 s

 • Format - 8K
  Format - 16K
  Format - A3
  Format - A4
  Format - A5
  Format - A6
  Format - B1
  Format - B4
  Photo printing - No
  Functions - Copier
  Functions - Printer
  Functions - Scanner
  Features_Benefits -
  Warranty - 1 year
  guarantee - 12
  Warranty - Gwarancja Roczna ograniczona gwarancja z serwisem w miejscu instalacji
  guarantee_type - external
  HDD - -
  Accessories included - Zawartość opakowania Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M442dn; Przewód zasilający; Wkład z tonerem; Podręcznik użytkownika; Przewód USB
  PackageContents -
 • HP LaserJet MFP
 • Power cord
 • HP Original Black LaserJet introductory Toner cartridge (yield ~4,000 pages)
 • HP Original Imaging Drum ( yield ~80,000 pages)
 • User guide
 • USB cable for PC to printer connection.

 • Installed memory - 512 MB
  dimension height - 600 mm
  dimension width - 600 mm
  dimension weight - 31500 g
  Copier specifications - Prędkość kopiowania W czerni (A4): Do 24 kopii/min Specyfikacje dotyczące kopiarek 600 × 600 dpi × 2 bity; Ustawienia zawartości oryginałów: Tekst, Tekst/Zdjęcie, Zdjęcie, Mapa; Pomniejszenie/powiększenie: od 25% do 400%; Ustawienia liczby kopii: od 1 do 999; Sterowanie poziomem przyciemnienia: 11 poziomów (jasny, normalny, ciemny); Sortowanie: Tak (ograniczone); Drukowanie wielu stron na jednym arkuszu: A3: 2/4/8/16 stron(y) na jednym arkuszu; A4: 2/4/8 stron(y) na jednym arkuszu; Maksymalna liczba kopii: Do 999 kopii; Powiększenie/zmniejszenie: 25 do 400%
  Color - White
  Color printing - No
  ColourFaxing - -
  LongDesc -
  Max. printing speed (mono) - 24 p/min
  Max. memory capacity - 512 GB
  MANUFDATASHEET - http://h20195.www2.hp.com/v2/getpdf.aspx/4AA7-6829EEE.pdf
  MaxPrintArea - 297 x 432 mm
  MediaSizes -
 • A3
 • A4
 • A5
 • B4 (JIS)
 • B5 (JIS)
 • 8K
 • 16K
 • Oficio

 • MediaTypes -
 • Plain
 • Mid-weight
 • Light
 • Loloured
 • Pre-printed
 • Recycled
 • Intermediate
 • Letterhead
 • Pre-punched

 • MediaWeightMax - 163 g/m²
  MediaWeights - 60 to 163 g/m²
  Media kind - Preprinted paper
  Media kind - Colored paper
  Media kind - Paper
  Media kind - Punched paper
  Media kind - Recycled paper
  MemoryMax - -
  Model - Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M442dn
  MultipleCopies - 999
  MarketingText -
  name - HP LaserJet MFP M442dn 8AF71A
  OperatingSystems - http://h20195.www2.hp.com/v2/getpdf.aspx/4AA7-6829EEE.pdf
  Original consumables - Materiały eksploatacyjne W1335A HP 335A Oryginalny czarny toner LaserJet (7400 stron) W1335X HP 335X Oryginalny czarny toner LaserJet o wysokiej wydajności (13 700 stron)
  PaperHandlingOutput - 250
  PaperHandlingTotal - 600
  PapperTraysMax - 3
  PapperTraysStandard - 2
  PaperHandling - 100+250
  Paper input tray - Podajnik na 250 arkuszy
  Paper output tray - Odbiornik na 250 arkuszy
  Paper weight (max) - 163 g/m²
  Paper weight (min) - 60 g/m²
  PictBridge - No
  Application - Office
  Width - 560 mm
  Width - 560 mm
  Printer processor - Szybkość procesora 600 MHz
  Printer language - AFP
  Printer language - PCL 5e/5c/6
  PrintFeatures - -
  PrintFormat - A3
  PrintQuality - 1200 x 1200 dpi
  PrintSpeed - -
  PrintSpeedFeatures -
 • A4 and letter: 24 ppm
 • A3: 13 ppm

 • PrintSpeedMono - 24 ppm
  PrintTechnology - Laser
  Processor - 600 MHz
  ProdDesc - HP LaserJet MFP M442dn
  ProductPicture2 - http://www.tdbaltic.ee/images/ds4/8AF71AB19-02.jpg
  ProductPicture3 -
  ProductPicture4 -
  ProductPicture - http://www.tdbaltic.ee/images/ds4/8AF71AB19-01.jpg
  SoftwareIncluded - -
  producer - HP Inc.
  InterfaceandConectivity -
 • Hi-Speed USB 2.0
 • Built-in Ethernet 10/100Base-TX network port

 • Connectors - 1 x USB 2.0
  Connectors - RJ-45
  ScanQuality - 600 x 600 dpi
  ScanQualityEH - 4800 x 4800 dpi
  ScanSize - 297 x 432 mm
  ScanType - Flatbed
  SystemRequirements - -
  System Requirements - Minimalne wymagania systemowe Windows: Napęd CD-ROM/DVD lub połączenie z internetem; Dedykowany port USB, połączenia sieciowego lub sieci bezprzewodowej; 200 MB wolnego miejsca na dysku twardym; Wymogi sprzętowe dla systemu operacyjnego Windows są dostępne pod adresem http://www.microsoft.com Procesor Pentium IV 2,4 GHz (Intel Core 2); Pamięć RAM 512 MB (1 GB); Wolne miejsce na dysku twardym 1 GB (2 GB) dla systemu Linux
  Scanner specifications - Prędkość skanowania Tryb normalny (A4): Do 33 obrazów/min (w czerni); Do 33 obrazów/min (w kolorze) ;Duplex (A4): Do 13 obrazów/min (w czerni); Do 12 obrazów/min (w kolorze) Format pliku zawierającego zeskanowany obraz PDF, JPEG, TIFF Typ skanera Płaski; Technologia skanowania: Cyfrowe czujniki obrazu CMOS (D-CIS); Wersja sterownika Twain: Wersja 2.1; Dwustronne skanowanie z automatycznego podajnika dokumentów: Opcjonalne; Maks. format skanowania (płaski skaner, ADF): 297 x 432 mm; Rozdzielczość optyczna skanowania: Maks. 600 dpi Zaawansowane funkcje skanowania Skanowanie do wiadomości e-mail; Skanowanie na serwer FTP; Skanowanie na serwer SMB; Skanowanie do komputera Powierzchnia skanowalna Maksymalny rozmiar nośnika (skaner płaski): 297 x 432 mm Głębia bitowa/ poziomy skali szarości 24-bitowa / 256 Cyfrowa dystrybucja dokumentów Standardowo: Skanowanie do wiadomości e-mail; Wysyłanie do serwera FTP; Wysyłanie do serwera SMB; Lokalna książka adresowa; Protokół SMTP przez SSL/TLS
  Scanning - Yes
  Weight - 25.4 kg
  Weight - 25.400 Kg
  LanguagesFonts -
 • PCL 6
 • PS

 • vendpn - 8AF71A
  `
  Hewlett Packard LaserJet MFP M442dn
  Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
  Intel technology provider Platinum 2020
  Visas kategorijas