Xiaomi Mi Portable Photo Printer

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 571611 Preces kods: 26152
Noliktavā >50 gab.
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
66,32 €
Piegādes veidi Par piegādi
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: piektdien, 12.08.2022
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Skapi bez maksas: piektdien, 12.08.2022
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: piektdien, 12.08.2022
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: piektdien, 12.08.2022
 • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: trešdien, 10.08.2022 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • Drukas Izšķirtspēja: 313 x 400 dpi
 • Drukas veids: Zink
 • Drukāšanas ātrums (mono): Nav norādīts
 • Max. apdrukas izmērs: Photo 5x7.6 cm
 • Kartridžu skaits: Nav norādīts
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 313 x 400 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Zink

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) Nav norādīts

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs Photo 5x7.6 cm

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Nav

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits Nav norādīts

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Nav

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Nav

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Ir

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Nav

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

Papildus specifikācija
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 5 × 7,6 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 5 × 7.6 cm
Atbalstītais papīrs - Piemērota matrica - Xiaomi Mi Portable Printer fotopapīrs
Atbalstītais papīrs - Piemērots fotomateriāls - Xiaomi Mi Portable Printer fotopapīrs
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - 5 × 7,6 cm
Atbalstītie papīra veidi - Piemērots attēla materiāls - Xiaomi Mi portatīvais printeris photopaber
category_en - Fotogrāfijas / Video piederumi
category_en - Printeri un piederumi
category_et - Printeri un piederumi
category_lv - Foto / Video piederumi
category_lv - Printeri un piederumi
category_ru - Foto / Video piederumi
category_ru - Printeri un piederumi
citi: citi raksturlielumi - akumulatora ietilpība: 500 mAh | iekļauts: microUSB kabelis (uzlādei), fotopapīrs (5 gab.)
cits: barošanas avots - darbināms ar akumulatoru
description_et - Xiaomi Mi Portable Photo Printer ir izstrādāts, lai jūs varētu izdrukāt uzņemtās fotogrāfijas bez jebkādām grūtībām. Tā ietilpst kabatā, tāpēc varat drukāt, kur un kad vien vēlaties. Xiaomi Mi Portable Photo Printer drukā 5 × 7,6 fotoattēlus uz papīra ar izšķirtspēju 313 x 400 dpi. Fotoprinteris izmanto ZERO INK drukāšanas tehnoloģiju, kas padara drukāšanu ļoti pieejamu. Bluetooth 5.0 savienojamība ļauj savienot printeri ar viedierīci. Vienlaikus printeri var izmantot līdz pat 3 personām. Printeris ir saderīgs ar operētājsistēmu Android 4.1 vai jaunāku un iOS 9.0 vai jaunāku. Turklāt printerim ir pievienotas 5 loksnes ar līmpapīru. ZERO INK drukāšanas tehnoloģija Drukāšanas izšķirtspēja: 313 × 400 dpi 5 × 7,6 cm fotogrāfijas Atbalstītie failu formāti: JPEG, PNG Saderīgs ar Mi Home aplikāciju Bluetooth 5.0 savienojamība Baterija: 500 mAh Baterijas darbības laiks: 20 izdrukas Komplektā ietilpst 5 foto papīra lapas Izmēri: 12,4 × 8,5 × 2,46 cm Svars: 181 g
description_lv -
description_lv - Xiaomi Mi Portable Photo Printer ir izstrādāts tā, lai jūs bez problēmām varētu izdrukāt savas fotogrāfijas. Kabatas izmēra fotoprinteris ļauj drukāt fotoattēlus, kur un kad vien vēlaties. Pieejams printeris Xiaomi Mi Portable Photo Printer izdrukā 5 × 7,6 fotogrāfijas uz papīra ar izšķirtspēju 313 × 400 dpi. Fotoprinteris izmanto ZERO INK drukāšanas tehnoloģiju, kas drukāšanu padara īpaši pieejamu. Printeri var savienot ar viedierīci, izmantojot Bluetooth 5.0 savienojumu. Foto printeri vienlaikus var izmantot līdz 3 personām. Foto printeris ir saderīgs ar Android 4.1 vai jaunāku versiju un iOS 9.0 vai jaunāku versiju. Printera komplektācijā ir 5 loksnes ar līmpapīru. ZERO INK drukāšanas tehnoloģija Drukāšanas izšķirtspēja: 313 × 400 dpi 5 × 7,6 cm fotogrāfijas Atbalstītie failu formāti: JPEG, PNG Saderīgs ar Mi Home Bluetooth 5.0 savienojamību Baterija: 500 mAh Baterijas darbības laiks: 20 izdrukas Komplektā ietilpst 5 foto papīra loksnes Izmēri: 12,4 × 8,5 × 2,46 cm Svars: 181 g
description_lv - Xiaomi portatīvais kompaktais printeris ir lieliski piemērots fotoattēlu drukāšanai, pateicoties ZINK tehnoloģijai bez tintes. Ierīces svarīgākās priekšrocības:- Kompakts fotoprinteris, ko varat ņemt līdzi jebkur.- Līdz pirmajam šāvienam tikai 45 sekundes.- Thermal ZINK tehnoloģija nodrošina perfekti detalizētus attēlus.- EKO fotogrāfiju drukas tehnoloģija - nav nepieciešamas tintes kasetnes, lentes vai toneri- Printeris ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem.- Vienkārša ierīču pārvaldība- Drukājiet AR fotoattēlus, kas atdzīvojas, kad tos skenējat lietotnē. Termiskās drukas tehnoloģija (ZINK) piedāvā 313x400 dpi izšķirtspēju, kas nozīmē, ka var precīzi attēlot katru attēla detaļu. Varat drukāt uz fotopapīra līdz 2x3 collām (50mm x 76mm). Specifikācijas:Drukas tehnoloģija: ZERO INKDrukas izšķirtspēja: 313 x 400 dpiAtbalstītais faila formāts: JPEG, PNGSistēma: Android 4.1 vai jaunāka versija, iOS 9.0 vai jaunāka versija.Bluetooth: 5.0Akumulators: 500 mAhAkumulatora darbības laiks: 20 izdrukasIzmēri: 12,4 x 8,5 x 2,46 cmSvars: 181 gramsMateriāls: PC + ABS
description_lv - Xiaomi pārnēsājamais kompaktais printeris ir ideāli piemērots fotogrāfiju drukāšanai, pateicoties ZINK tehnoloģijai bez tintes. Ierīces svarīgākās priekšrocības:- kompakts fotoprinteris, ko varat ņemt līdzi jebkurā vietā.- tikai 45 sekundes līdz pirmajam kadram.- termiskā ZINK tehnoloģija nodrošina perfekti detalizētus attēlus.- ECO fotoattēlu drukāšanas tehnoloģija - nav nepieciešamas tintes kasetnes, lentes vai toneri- Printeris ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem- Viegla ierīces pārvaldība- Drukā AR fotoattēlus, kas atdzīvojas, tos ieskenējot lietotnē. Termiskā drukāšanas tehnoloģija (ZINK) nodrošina izšķirtspēju 313x400 dpi, kas nozīmē, ka precīzi var attēlot katru attēla detaļu. Varat drukāt uz foto papīra līdz 2x3 collas (50 mm x 76 mm). Specifikācijas: Drukāšanas tehnoloģija: ZERO INKNolikvidācijas izšķirtspēja: drukas tehnoloģija: ZERO INKDrukas izšķirtspēja: 313 x 400 dpiPatbalstītais faila formāts: JPEG, PNGS Sistēma: Android 4.1 vai jaunāka versija, iOS 9.0 vai jaunāka versija.Bluetooth: Bluetooth: 5.0Baterija: 500 mAhBaterijas darbības laiks: 20 izdrukasIzmēri: Svars: 181 gramsMateriāls: 12,4 x 8,5 x 2,46 cmSvars: 181 grams: MATERIĀLS: PC + ABS
description_ru -
description_ru - Xiaomi pārnēsājamais kompaktais printeris ir ideāli piemērots fotogrāfiju drukāšanai, pateicoties ZINK tehnoloģijai bez tintes.Ierīces svarīgākās priekšrocības:- kompakts fotoprinteris, ko var paņemt līdzi jebkur.- līdz pirmajai fotogrāfijai ir tikai 45 sekundes.- termiskā drukāšana ar ZINK tehnoloģiju nodrošina perfekti detalizētus attēlus.- ECO fotoattēlu drukāšanas tehnoloģija - nav nepieciešamas tintes kasetnes, lentes vai toneri- printeris ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem.- vienkārša ierīces pārvaldība- drukā AR fotogrāfijas, kas atdzīvojas. Varat drukāt uz fotopapīra ar izmēriem līdz 2x3 collām (50 mm x 76 mm) Specifikācijas:Drukāšanas tehnoloģija: ZERO INKRĀSUŠĶIRĀLRezultāts: 313 x 400 dpiPatbalstītais failu formāts: JPEG, PNGS Sistēma: Android 4.1 vai jaunāka versija, iOS 9.0 vai jaunāka versija.Bluetooth: 5.0Baterija: 500 mAhBaterijas darbības laiks: 20 izdrukasMēri: 12,4 x 8,5 x 2,46 cmSvars: 181 gMateriāls: PC + ABS
description_short_en - Kabatas izmēra fotoprinteris Drukājiet un pielāgojiet fotoattēlus tieši no viedierīces 5 × 7,6 cm fotogrāfijas ZERO INK drukāšanas tehnoloģija Bezvadu savienojums ar viedierīci.
description_short_et - Kabatas izmēra fotoprinteris Drukājiet un noformējiet fotoattēlus tieši no viedierīces 5 × 7,6 cm fotogrāfijas ZERO INK drukāšanas tehnoloģija Bezvadu savienojums ar viedierīci.
description_short_lv -
description_short_ru - Kabatas izmēra fotoprinteris Drukājiet un noformējiet fotoattēlus tieši no viedierīces Foto 7,6 x 7,6 cm ZERO INK drukāšanas tehnoloģija Saderīgs ar viedierīcēm
Dizains - Augstums (mm) - 124
Dizains - Dziļums (mm) - 24.6
Dizains - Krāsa - Balta
Dizains - Krāsa - White
Dizains - Krāsa - White
Dizains - Krāsa - White
Dizains - Platums (mm) - 85
Dizains - Svars (g) - 181
drukāšana: krāsu drukas izšķirtspēja - 313 x 400 dpi
drukāšana: maksimālais fotoattēlu drukāšanas ātrums - 1,3 ppm.
EAN - 6934177715488
Eans - 6934177715488
feature_group_et - Printerid
feature_group_ln - Printeri
feature_group_lv - Printeri
feature_group_ru - Printeri
gross_weight - 0.196 kg
Grupa - IAI e-veikals > Automobiļu nozare
Grupa - IT preces > Printeri
Grupa - PIEDĀVĀJUMI
izmēri: augstums - 124 mm
izmēri: dziļums - 24.6 mm
izmēri: krāsa - balta
izmēri: platums - 85 mm
izmēri: svars - 0.181 kg
Kategorija - Root/Office | Uzņēmums/Kancelejas aprīkojums/Inkjet printeris
Kods - X_MI_PORTABLE_PHOTO_PRINTER_EU
Konstrukcija - augstums (mm) - 124
Konstrukcija - augstums (mm) - 124
Konstrukcija - augstums (mm) - 124
Konstrukcija - dziļums (mm) - 24,6
Konstrukcija - dziļums (mm) - 24.6
Konstrukcija - dziļums (mm) - 24.6
Konstrukcija - platums (mm) - 85
Konstrukcija - platums (mm) - 85
Konstrukcija - platums (mm) - 85
Konstrukcija - svars (g) - 181
Konstrukcija - svars (g) - 181
Konstrukcija - svars (g) - 181
Modelis - XMKDDYJ01HT
name_et - Xiaomi fotoprinteris Mi Portable Photo Printer, valge
Nosaukums - Xiaomi Mi Portable portatīvais portatīvais fotoprinteris (XMKDDYJ01HT) ES
Nosaukums - Xiaomi Mi portatīvais fotoprinteris
nosaukums_lv - Xiaomi Mi portatīvais fotoprinteris, balts
nosaukums_lv - Xiaomi Mi portatīvais fotoprinteris, balts
nosaukums_ru - Xiaomi Mi portatīvais fotoprinteris, balts
Papīra atbalsts - momentlentes tips - Xiaomi Mi Portable Printer fotopapīrs
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - 5 × 7.6 cm
PCN - 84433210
Printera specifikācijas - Drukas izšķirtspēja - 313 × 400 dpi
Printera specifikācijas - Drukas tehnoloģija - ZERO INK
Printera specifikācijas - Drukāšanas izšķirtspēja - 313 × 400 dpi
Printera specifikācijas - Drukāšanas izšķirtspēja - 313 × 400 dpi
Printera specifikācijas - Drukāšanas tehnoloģija - ZERO INK
Printera specifikācijas - Drukāšanas tehnoloģija - ZERO INK
Printera tehniskie dati - Drukāšanas tehnoloģija - ZERO INK
Printera tehniskie dati - Printera izšķirtspēja - 313 × 400 dpi
ProducerCode - 26152
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Android 4.1 vai jaunāka
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Android 4.1 vai jaunāka versija
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Android 4.1 vai jaunāka versija
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - iOS 9.0 vai jaunāka
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - iOS 9.0 vai jaunāka versija
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - iOS 9.0 vai jaunāka versija
Programmatūra - savietojamas operētājsistēmas - Android 4.1 vai jaunāka versija
Programmatūra - savietojamas operētājsistēmas - iOS 9.0 vai jaunāka versija
ražotāja_kods - 26152
Ražotājs - Xiaomi
Ražotājs - Xiaomi
Savienojamība - Bluetooth - Bluetooth 5.0
Savienojamība - Bluetooth - Bluetooth 5.0
Savienojamība - Bluetooth - Bluetooth 5.0
Savienojums - Bluetooth - Bluetooth 5.0
ShortDescription -
svars - 0.118 kg
svītrkods - 6934177715488
Sākumgrupa - PIEDĀVĀJUMI
tehniskie dati: drukas tehnoloģija - CINC
tehniskie dati: funkcijas - drukāšana
tehniskie dati: garantija - 2 gadi dīlera servisā
tehniskie dati: ražotājs - Xiaomi
tehniskie dati: saskarne - Bluetooth
tehniskie dati: tips - krāsains
tehniskie dati: tips - mobilais printeris
title_lv - Xiaomi Mi Portable Fotoattēlu printeris XMKDDYJ01HT
title_lv - Xiaomi Mi portatīvais fotoprinteris XMKDDYJ01HT
title_ru - Xiaomi Mi portatīvais fotoprinteris XMKDDYJ01HT
Vispārīgi - Ledusskapja tips - Portatīvais printeris
Vispārīgi - Tips - Taskuprinter
Vispārīgi - Tips - Viedtālruņa printeris
Vispārīgi - Tips - Viedtālruņa printeris
zīmols - Xiaomi
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - 5 × 7.6 см
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 5 × 7.6 cm
Поддерживаемая бумага - Подходящий матриал - Xiaomi Mi Portable Printer фотобумага
Atbalstītais papīrs - Piemērots fotomateriāls - Xiaomi Mi Portable Printer photo paper
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - 5 × 7,6 cm
Toetatud paberitüübid - Sobiv pildimaterjal - Xiaomi Mi Portable Printer fotopaber
category_en - Foto / Video accessories
category_en - Printers & accessories
category_et - Printerid ja tarvikud
category_lv - Foto / Video piederumi
category_lv - Printeri un piederumi
category_ru - Foto / Video piederumi
category_ru - Принтеры и принадлежности
pozostałe: inne cechy - pojemność baterii: 500 mAh | w zestawie: przewód microUSB (do ładowania), papier fotograficzny (5 sztuk)
pozostałe: zasilanie - akumulatorowe
description_et - Xiaomi Mi Portable Photo Printer fotoprinter on loodud selleks, et saaksid enda tehtud fotosid ilma probleemideta välja printida. Taskusse mahtuv fotoprinter võimaldab printida fotosid kus iganes ja millal iganes ise soovid. Taskukohane printer
Xiaomi Mi Portable Photo Printer fotoprinter prindib 5 × 7,6 fotod paberile eraldusvõimega 313 x 400 dpi. Fotoprinter kasutab ZERO INK printimistehnoloogiat, mis muudab printimise eriti taskukohaseks. Bluetooth 5.0 ühenduse kaudu saad printeri ühendada oma nutiseadmega. Fotoprinterit saab korraga kasutada kuni 3 inimest. Fotoprinter ühildub Android 4.1 või uuema ja iOS 9.0 või uuema operatsioonisüsteemiga. Lisaks on printeriga komplektis kaasas 5 lehte kleepuva tagaküljega fotopaberit. ZERO INK printimistehnoloogia Prindi eraldusvõime: 313 × 400 dpi 5 × 7,6 cm fotod Toetatud failivorming: JPEG, PNG Ühildub Mi Home rakendusega Bluetooth 5.0 ühenduvus Aku: 500 mAh Aku kestvus: 20 printimist Komplektis 5 lehte fotopaberit Mõõtmed: 12,4 × 8,5 × 2,46 cm Kaal: 181 g
description_lv -
description_en - The Xiaomi Mi Portable Photo Printer is designed so that you can print your own photos without any problems. The pocket-sized photo printer allows you to print photos wherever and whenever you want. An affordable printer
The Xiaomi Mi Portable Photo Printer prints 5 × 7.6 photos on paper with a resolution of 313 x 400 dpi. The photo printer uses ZERO INK printing technology, which makes printing especially affordable. You can connect the printer to your smart device via a Bluetooth 5.0 connection. The photo printer can be used by up to 3 people at a time. Photo Printer is compatible with Android 4.1 or later and iOS 9.0 or later. The printer comes with 5 sheets of sticky-backed photo paper. ZERO INK printing technology Print resolution: 313 × 400 dpi 5 × 7.6 cm photos Supported file formats: JPEG, PNG Compatible with Mi Home Bluetooth 5.0 connectivity Battery: 500 mAh Battery life: 20 prints Included 5 sheets of photo paper Dimensions: 12.4 × 8.5 × 2.46 cm Weight: 181 g
description_lv - Xiaomi portatīvais kompaktais printeris ir lieliski piemērots fotoattēlu drukāšanai, pateicoties ZINK tehnoloģijai bez tintes.
Ierīces svarīgākās priekšrocības:- Kompakts fotoprinteris, ko varat ņemt līdzi jebkur.- Līdz pirmajam šāvienam tikai 45 sekundes.- Thermal ZINK tehnoloģija nodrošina perfekti detalizētus attēlus.- EKO fotogrāfiju drukas tehnoloģija - nav nepieciešamas tintes kasetnes, lentes vai toneri- Printeris ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem.- Vienkārša ierīču pārvaldība- Drukājiet AR fotoattēlus, kas atdzīvojas, kad tos skenējat lietotnē.
Termiskās drukas tehnoloģija (ZINK) piedāvā 313x400 dpi izšķirtspēju, kas nozīmē, ka var precīzi attēlot katru attēla detaļu. Varat drukāt uz fotopapīra līdz 2x3 collām (50mm x 76mm).
Specifikācijas:Drukas tehnoloģija: ZERO INKDrukas izšķirtspēja: 313 x 400 dpiAtbalstītais faila formāts: JPEG, PNGSistēma: Android 4.1 vai jaunāka versija, iOS 9.0 vai jaunāka versija.Bluetooth: 5.0Akumulators: 500 mAhAkumulatora darbības laiks: 20 izdrukasIzmēri: 12,4 x 8,5 x 2,46 cmSvars: 181 gramsMateriāls: PC + ABS
description_en - The Xiaomi portable compact printer is perfect for printing your photos thanks to ZINK technology without any ink.
The most important advantages of the device:- Compact photo printer that you can take with you anywhere.- Only 45 seconds until the first shot.- Thermal ZINK technology provides perfectly detailed images.- ECO photo printing technology - does not require ink cartridges, ribbons or toners- The printer is made of high quality materials.- Easy device management- Print AR photos that come to life when you scan them in the app.
The thermal printing technology (ZINK) offers a resolution of 313x400 dpi, which means that every detail of an image can be accurately displayed. You can print on photo paper up to 2x3 inches (50mm x 76mm).
Specifications:Print technology: ZERO INKPrint resolution: 313 x 400 dpiSupported file format: JPEG, PNGSystem: Android 4.1 or above, iOS 9.0 or above.Bluetooth: 5.0Battery: 500 mAhBattery life: 20 printsDimensions: 12.4 x 8.5 x 2.46 cmWeight: 181 gramsMaterial: PC + ABS
description_ru -
description_ru - Портативный компактный принтер Xiaomi идеально подходит для печати ваших фотографий благодаря технологии ZINK без каких-либо чернил. 
Наиболее важные преимущества устройства:- Компактный фотопринтер, который можно взять с собой куда угодно.- Всего 45 секунд до первого снимка.- Термопечать по технологии ZINK обеспечивает идеально детализированные изображения.- Технология фотопечати ECO - не требует чернильных картриджей, лент или тонеров- Принтер изготовлен из высококачественных материалов.- Простое управление устройством- Печатайте AR-фотографии, которые оживают, когда вы сканируете их в приложении.
Технология термопечати (ZINK) предлагает разрешение 313x400 dpi, что означает возможность точного отображения каждой детали изображения. Вы можете печатать на фотобумаге размером до 2x3 дюймов (50 мм x 76 мм).
Технические характеристики:Технология печати: ZERO INKРазрешение печати: 313 x 400 точек на дюймПоддерживаемый формат файла: JPEG, PNGСистема: Android 4.1 или выше, iOS 9.0 или выше.Bluetooth: 5.0Аккумулятор: 500 мАчСрок службы батареи: 20 отпечатковРазмеры: 12,4 х 8,5 х 2,46 смВес: 181 граммМатериал: ПК + АБС
description_short_en - Pocket-sized photo printer Print & customize photos directly from your smart device 5 × 7.6 cm photos ZERO INK printing technology Connects wirelessly to a smart device
description_short_et - Taskusse mahtuv fotoprinter Prindi ja kujunda fotod otse nutiseadmest 5 × 7,6 cm fotod ZERO INK printimistehnoloogia Ühendub juhtmevabalt nutiseadmega
description_short_lv -
description_short_ru - Помещающийся в карман фотопринтер Распечатывайте и оформляйте фото прямо в смарт-устройстве Фото 7,6 × 7,6 см Технология печати ZERO INK Совмещается со смарт-устройством
Dizains - Augstums (mm) - 124
Dizains - Dziļums (mm) - 24.6
Dizains - Krāsa - Balta
Дизайн - Цвет - Белый
Design - Color - White
Disain - Värvus - Valge
Dizains - Platums (mm) - 85
Dizains - Svars (g) - 181
drukowanie: rozdzielczość druku w kolorze - 313 x 400 dpi
drukowanie: maks. szybkość drukowania fotograficznego - 1.3 str./min.
EAN - 6934177715488
Eans - 6934177715488
feature_group_et - Printerid
feature_group_en - Printers
feature_group_lv - Printeri
feature_group_ru - Принтеры
gross_weight - 0.196 kg
Group - IAI E-Sklep > Motoryzacja
Group - IT Goods > Printers
Group - ACCESORIES
wymiary: wysokość - 124 mm
wymiary: głębokość - 24.6 mm
wymiary: kolor - biały
wymiary: szerokość - 85 mm
wymiary: waga - 0.181 kg
Category - Root/Office | Company/Sprzęt biurowy/Inkjet printer
Code - X_MI_PORTABLE_PHOTO_PRINTER_EU
Дизайн - Высота (мм) - 124
Design - Height (mm) - 124
Disain - Kõrgus (mm) - 124
Disain - Sügavus (mm) - 24,6
Design - Depth (mm) - 24.6
Дизайн - Глубина (мм) - 24.6
Дизайн - Ширина (мм) - 85
Disain - Laius (mm) - 85
Design - Width (mm) - 85
Design - Weight (g) - 181
Дизайн - Вес (г) - 181
Disain - Kaal (g) - 181
Model - XMKDDYJ01HT
name_et - Xiaomi fotoprinter Mi Portable Photo Printer, valge
Name - Xiaomi Mi Portable Portable Photo Printer (XMKDDYJ01HT) EU
Name - Xiaomi Mi Portable Photo Printer
name_lv - Xiaomi Mi portable photo printer, white
name_en - Xiaomi Mi portable photo printer, white
name_ru - Xiaomi Mi портативный фотопринтер, белый
Paper support - Instant film type - Xiaomi Mi Portable Printer photo paper
Paper support - Paper sizes - 5 × 7.6 cm
PCN - 84433210
Printera specifikācijas - Drukas izšķirtspēja - 313 × 400 dpi
Printera specifikācijas - Drukas tehnoloģija - ZERO INK
Printeri tehnilised andmed - Prindi lahutusvõime - 313 × 400 dpi
Printer specifications - Print resolution - 313 × 400 dpi
Printer specifications - Print technology - ZERO INK
Printeri tehnilised andmed - Printimistehnoloogia - ZERO INK
Технические данные принтера - Технология печати - ZERO INK
Технические данные принтера - Разрешение принтера - 313 × 400 dpi
ProducerCode - 26152
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Android 4.1 vai jaunāka
Software - Suitable operating systems - Android 4.1 or newer
Tarkvara - Sobivad operatsioonisüsteemid - Android 4.1 või uuem
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - iOS 9.0 vai jaunāka
Software - Suitable operating systems - iOS 9.0 or later
Tarkvara - Sobivad operatsioonisüsteemid - iOS 9.0 või uuem
Программное обеспечение - Совместимые оп-системы - Android 4.1 или новее
Программное обеспечение - Совместимые оп-системы - iOS 9.0 или новее
manufacturer_code - 26152
Producer - Xiaomi
Manufacturer - Xiaomi
Ühenduvus - Bluetooth - Bluetooth 5.0
Connectivity - Bluetooth - Bluetooth 5.0
Savienojamība - Bluetooth - Bluetooth 5.0
Соединение - Bluetooth - Bluetooth 5.0
ShortDescription -
weight - 0.118 kg
barcode - 6934177715488
Home Group - ACCESORIES
dane techniczne: technologia druku - ZINK
dane techniczne: funkcje - drukowanie
dane techniczne: gwarancja - 2 lata w serwisie sprzedawcy
dane techniczne: producent - Xiaomi
dane techniczne: interfejs - Bluetooth
dane techniczne: rodzaj - kolorowa
dane techniczne: typ - drukarka przenośna
title_lv - Xiaomi Mi Portable Fotoattēlu printeris XMKDDYJ01HT
title_en - Xiaomi Mi Portable Photo Printer XMKDDYJ01HT
title_ru - Xiaomi Mi Portable Фотопринтер XMKDDYJ01HT
Общее - Тип холодильника - Портативный принтер
Üldine - Tüüp - Taskuprinter
General - Type - Smartphone printer
Vispārīgi - Tips - Viedtālruņa printeris
brand - Xiaomi
`
66,32 €
Xiaomi Mi Portable Photo Printer
  Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
  Intel technology provider Platinum 2020
  Visas kategorijas