Brother MFC-L2752DW

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 342968 Preces kods: MFCL2752DWYJ1
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 1200 x 1200 dpi
  • Drukas veids: Melnbaltais lāzera
  • Drukāšanas ātrums (mono): 34 lpp/min
  • Max. apdrukas izmērs: A4
  • Kartridžu skaits: 1
Līdzīgi produkti
Šis produkts Brother MFC-L2752DW
Brother MFC-L2750DW
Brother MFC-L6900DW
Brother MFC-L6900DWT
Brother MFC-L5700DN
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
682,02 €
331,12 €
1 003,05 €
1 178,37 €
514,94 €
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 1200 x 1200 dpi 2400 x 600 dpi 1200 x 1200 dpi 1200 x 1200 dpi 1200 x 1200 dpi
Drukas veids Melnbaltais lāzera Melnbaltais lāzera Melnbaltais lāzera Melnbaltais lāzera Melnbaltais lāzera
Drukāšanas ātrums (mono) 34 lpp/min 34 lpp/min 50 lpp/min 50 lpp/min 40 lpp/min
Max. apdrukas izmērs A4 A4 A4 A4 A4
Funkcionalitāte
Funkcija ADF Ir Ir Ir Ir Ir
Funkcija Auto Duplex Ir Ir Ir Ir Ir
Funkcija Fakss Ir Ir Ir Ir Ir
Funkcija Kopētājs Ir Ir Ir Ir Ir
Funkcija Skeneris Ir Ir Ir Ir Ir
Kartridžu skaits 1 1 1 1 1
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir Ir Ir Ir Ir
Pieslēgums LPT Nav Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums USB Ir Ir Ir Ir Ir
Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums WiFi Ir Ir Ir Ir Nav
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 1200 x 1200 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Melnbaltais lāzera

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 34 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Ir

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Ir

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Ir

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 1

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

Papildus specifikācija
Apraksts - MFC-L2752DW kompakta melnbalta melnbalta 4-in-1 lāzera ierīce ar bezvadu tīklu Paredzēta maziem birojiem un mājas birojiem. Intuitīvs 6,8 cm skārienekrāns, automātiska divpusēja drukāšana, kopēšana, skenēšana un faksa nosūtīšana klusā un efektīvā veidā. Komunikācijas iespēja, izmantojot NFC. Šī klusā un kompaktā ierīce ir aprīkota ar bezvadu saziņu, tādējādi ļaujot drukāt no viedtālruņa. Funkcija "Pieskaries un drukā" no mobilā tālruņa (izmantojot NFC) palielina ērtības. Izmantojot automātisko dokumentu padevēju un lielo dokumentu padevēju, jūs ietaupīsiet laiku. Lieljaudas starta toneris ļauj izdrukāt vairākas lapas. Izmantojot oriģinālo toneru, varēsiet iegūt skaidras un salasāmas izdrukas.
Atbalstītās operētājsistēmas - Linux
Atbalstītās operētājsistēmas - Mac OS
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 7
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 8
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows Server 2008
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows Server 2012
Bezvadu komunikācija - NFC
Bezvadu komunikācija - WiFi Direct
BrandPartCode - MFC-L2752DWYJ1
Citas funkcijas - Izmēri: Trokšņa līmenis: 30dBA gaidīšanas režīmā, 44dBA klusajā režīmā, Energy Star sertifikāts Enerģijas patēriņš: Enerģijas patēriņš: 475 drukāšanas laikā (42 gaidīšanas režīmā, 260 klusajā režīmā) Tipisks enerģijas patēriņš: 1,412 kwh nedēļā
Citas funkcijas - Drošība - SMTP-AUTH, SSL/TLS, SNMP v3
Citas funkcijas - Enerģijas taupīšanas režīms - Y
Citas funkcijas - Programmatūras CD - Y
Darbības rādītāji - Skaņas jaudas līmenis (gaidīšanas režīmā) - 30 dB
Darbības rādītāji - skaņas spiediena līmenis (klusais režīms) - 44 dB
dimensijas dziļums - 135 mm
Divpusējā drukāšana - Automātiskais
Dizains - Iebūvēts displejs - Y
Dizains - Krāsu displejs - Y
Dizains - Produkta krāsa - Black
Dizains - skārienekrāns - Y
Dizains - Tirgus pozicionēšana - Māja un birojs
Dizains - Vadības veids - Pieskarieties
Drukāšana - abpusēja drukāšana - Y
Drukāšana - abpusējas drukāšanas režīms - Automašīna
Drukāšana - abpusējas drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter) - 16 ppm
Drukāšana - Bukletu drukāšanas funkcija - Y
Drukāšana - Droša drukāšana - Y
Drukāšana - Drukāšanas izšķirtspēja melna - 1200 x 1200 DPI
Drukāšana - drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter) - 34 ppm
Drukāšana - iesildīšanās laiks (no miega režīma) - 9 s
Drukāšana - laiks līdz pirmās lapas atvēršanai (melna, normāla) - 8.5 s
Drukāšana - maksimālā izšķirtspēja - 1200 x 1200 DPI
Drukāšana - N-in-1 drukāšanas funkcija - Y
Drukāšana - N-up drukāšana - 2, 4, 6, 9, 16, 25
Drukāšanas izšķirtspēja - 600 x 600 dpi
Drukāšanas izšķirtspēja - 1200 x 1200 dpi
Drukāšanas izšķirtspēja - 2400 x 600 dpi
Drukāšanas piederumu veiktspēja - Lieljaudas tonera kasetne (TN-2421) - 3000 lappušu (kasetnes apjoms norādīts saskaņā ar ISO/IEC 19752) Standarta tonera kasetne (TN-2411) - 1200 lappušu (kasetnes apjoms norādīts saskaņā ar ISO/IEC 19752) Bungas bloks (DR-2401) - 12 000 A4 lappušu
Drukāšanas veids - Lāzera
ean - 4977766796262
Eans - 4977766796262
Enerģijas patēriņš - Energy Star tipiskais elektroenerģijas patēriņš (TEC) - 1 412 kWh nedēļā
Ethernet - 10/100 Mb/s
Faksa specifikācijas - Automātiska divpusēja faksa sūtīšana Fakss-modems: 33,6 kb/s PC fakss
Fakss - Dupleksais fakss - Y
Fakss - faksa kodēšanas metodes - JBIG
Fakss - faksa pārraides ātrums - 33,6 sekunžu/lappuse
Fakss - faksa pārsūtīšana uz - Fakss, dators
Fakss - faksa sūtīšana ar kavēšanos - Y
Fakss - faksa ātrās zvanīšanas iespēja (maksimālais numuru skaits) - 200
Fakss - Fakss - Mono faksa sūtīšana
Formāts - 76 x 50 mm
Formāts - 100 x 130 mm
Formāts - 100 x 148 mm
Formāts - 100 x 150 mm
Formāts - 102 x 152 mm (10" x 15")
Formāts - 130 x 130 mm
Formāts - 130 x 180 mm
Formāts - 130 x 200 mm
Formāts - 148 x 100 mm
Formāts - 200 x 250 mm
Formāts - A4
Formāts - A5
Formāts - A6
Formāts - C5 162 x 229 mm
Formāts - C6 114 x 162 mm
Formāts - DL 110 x 220 mm
Formāts - No. 10 104 x 239,4 mm
Formāts - Nr. 9 98,5 x 225,5 mm
Foto drukāšana - Nē
Funkcijas - Fakss
Funkcijas - Kopētājs
Funkcijas - Printeris
Funkcijas - Skeneris
Funkcijas - Bitmap fontu skaits - 12
Funkcijas - Digitālais sūtītājs - N
Funkcijas - Drukāšanas krāsas - Black
Funkcijas - Drukāšanas kārtridžu skaits - 1
Funkcijas - Lapas apraksta valodas - BR-Script 3, PCL 6, PDF 1.7
Funkcijas - Maksimālais darba cikls - 15000 lappušu mēnesī
Funkcijas - mērogojamo fontu skaits - 73
Funkcijas - PostScript fontu skaits - 66
Funkcijas - Printera fonti - Svītrkods, Bitmap, mērogojama
Funkcijas - Rezerves kārtridži - TN-2411, TN-2421,
Funkcijas - svītrkodu fontu skaits - 16
garantija - 36
Garantija - Reģistrācija tīmekļa vietnē
garantijas_tips - ārējais
GTIN - 4977766796262
Ieejas un izejas jauda - Kopējā ieejas jauda - 250 lapas
Ieejas un izejas jauda - Kopējā izejas jauda - 120 lapas
Ieejas un izejas jauda - Maksimālā ieejas jauda - 1 lapas
Ieejas un izejas jauda - Manuālais padevējs - Y
Ieejas un izejas jauda - Papīra ieejas tips - Papīra paplate
Iekļautie piederumi - Barošanas vads Produkta drošības rokasgrāmata Disks ar programmatūru Palīgmateriāli Lietotāja rokasgrāmata Garantijas karte Ātrā uzstādīšanas rokasgrāmata
Iepakojuma dati - daudzums iepakojumā - 1 gab.
Iepakojuma dati - Iepakojuma augstums - 434 mm
Iepakojuma dati - Iepakojuma dziļums - 517 mm
Iepakojuma dati - Iepakojuma platums - 580 mm
Iepakojuma dati - Iepakojuma svars - 15.1 kg
Iepakojuma saturs - Garantijas karte - Y
Iepakojuma saturs - iekļauts(-i) kasetne(-es) - Y
Iepakojuma saturs - iekļauts barošanas vads - Y
Iepakojuma saturs - Iekļautā kārtridža ietilpība (melns) - 1200 lappuses
Iepakojuma saturs - Ātrā uzstādīšanas rokasgrāmata - Y
Ievades un izvades jauda - Automātiskais dokumentu padevējs (ADF) - Y
Ievades un izvades jauda - Automātiskā dokumentu padevēja (ADF) ieejas jauda - 50 lapas
Instalētā atmiņa - 256 MB
Izmēri -
izmērs augstums - 580 mm
izmērs platums - 510 mm
izmērs svars - 14520 g
Jauda - enerģijas patēriņš (drukāšana) - 475 W
Jauda - enerģijas patēriņš (gatavs) - 42 W
Jauda - enerģijas patēriņš (izslēgts) - 0.03 W
Jauda - enerģijas patēriņš (miega režīms) - 6.4 W
Kategorija - Daudzfunkciju printeri
Kategorija - Root/Office | Uzņēmums/Kancelejas aprīkojums/Inkjet printeris
Kopētāja specifikācijas - Divpusēja kopēšana Izšķirtspēja: līdz 600 x 600 dpi Palielināšanas / samazināšanas attiecība: 25% -400% ik pēc 1% A4 melnbaltās kopijas ātrums: 34 kopijas minūtē.
Kopēšana - Abpusējas kopēšanas režīms - Automašīna
Kopēšana - Dubultkopēšana - Y
Kopēšana - Kopētāja izmēra maiņa - 25 - 400%
Kopēšana - Kopēšana - Mono kopēšana
Kopēšana - Kopēšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4) - 34 cpm
Kopēšana - laiks līdz pirmajai kopijai (melna, normāla) - 10 s
Kopēšana - Maksimālais kopiju skaits - 99 eksemplāri
Kopēšana - Maksimālā kopēšanas izšķirtspēja - 600 x 600 DPI
Kopēšana - N-in-1 kopēšanas funkcija - Y
Kopēšana - N-in-1 kopēšanas funkcija (N=) - 2, 4
Krāsa - Black
Krāsu drukāšana - Nē
LongSummaryDescription - Brother MFC-L2752DW. Drukāšanas tehnoloģija: Drukas tehnoloģija: lāzera, Drukāšana: Maksimālā izšķirtspēja: mono drukāšana, Maksimālā izšķirtspēja: 1200 x 1200 DPI. Kopēšana: Maksimālā kopēšanas izšķirtspēja: 600 x 600 DPI. Skenēšana: Krāsu skenēšana, optiskā skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 1200 DPI. Faksēšana: Fakss: melnbaltā faksēšana. Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs: A4. Wi-Fi. Tiešā drukāšana. Produkta krāsa: melna
Maksimālais drukāšanas ātrums (mono) - 34 p/min
Mediju veids - Aploksnes
Mediju veids - Ekoloģiskais papīrs
Mediju veids - Līmpapīrs
Mediju veids - Papīrs
Mediju veids - Pārstrādāts papīrs
Modelis - MFC-L2752DW
Nosaukums - Brother MFC-L2752DW Lāzera A4 1200 x 1200 DPI 34 ppm Wi-Fi
Nosaukums - Brother MFC L2752DW
nosaukums - MFP MFC-L2752DW A4 mono 34ppm/(W)LAN/ADF50/FAX
Oriģinālie palīgmateriāli - Augstas efektivitātes toneris (TN-2421) Standarta toneris (TN-2411) Bungas bloks (DR-2401)
Pagarinātā garantija -
Paplašināšanas iespējas -
Papīra apstrāde - Automātiskā dokumentu padevēja (ADF) nesēja svars - 60 - 105 g/m²
Papīra apstrāde - daudzfunkcionālā paplātes mediju svars - 60 - 230 g/m²
Papīra apstrāde - Daudzfunkcionālās paplātes multivides veidi - Pārstrādāts papīrs, Papīra aploksnes, Oligrāfiskais papīrs, Bond papīrs, Oligrāfiskais papīrs
Papīra apstrāde - ISO A sērijas izmēri (A0...A9) - A4, A5, A6
Papīra apstrāde - Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs - A4
Papīra apstrāde - Papīra paplātes datu nesēju veidi - Parasts papīrs
Papīra apstrāde - Papīra paplātes nesēja svars - 60 - 163 g/m²
Papīra apstrāde - Pielāgota multivides platums - 76.2 - 215.9 mm
Papīra apstrāde - Pielāgota nesēja garums - 127 - 355.6 mm
Papīra ieejas paplātes - Standarta papīra paplate: 250 lapas Manuālā padeve: Automātiskais dokumentu padevējs (ADF): 1 lapa: 50 lapas.
Papīra izvades paplātes - 120 drukāšana uz leju / 1 drukāšana uz augšu (taisns papīra ceļš)
Papīra svars (maks.) - 230 g/m²
Papīra svars (min) - 60 g/m²
PictBridge - Nē
Pieteikums - Birojs
Pieteikums - Sākums
Poligrāfija - Drukāšanas tehnoloģija - Lāzera
Poligrāfija - Ekonomiskā drukāšana - Y
Poligrāfija - Poligrāfija - Mono drukāšana
Poligrāfija - ūdenszīmju drukāšana - Y
Printera procesors - 600 MHz
Printera valoda - BR-Script3
Printera valoda - PCL 5e/5c/6
Printera valoda - PDF
ProducerCode - MFCL2752DWYJ1
Produkta nosaukums - MFC-L2752DW
ražotājs - Brother
Ražotājs - Brother
Savienojamības porti un saskarnes - Tiešā drukāšana - Y
Savienojamības porti un saskarnes - USB ports - Y
Savienotāji - 1 x USB 2.0
ShortDescription - | lāzera | mono | A4 | drukāšana | kopēšana | sken | WiFi | LAN | USB 2.0 | WiFi Direct | dupleks druka | ADF
ShortSummaryDescription - Brother MFC-L2752DW, lāzera, mono drukāšana, 1200 x 1200 DPI, A4, tiešā drukāšana, melns
Sistēmas prasības -
Sistēmas prasības - Atbalstītās Linux operētājsistēmas - Y
Sistēmas prasības - Atbalstītās Mac operētājsistēmas - Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina
Sistēmas prasības - Atbalstītās servera operētājsistēmas - Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012
Sistēmas prasības - Atbalstītās Windows operētājsistēmas - Windows 10, Windows 7, Windows 8
Skenera specifikācijas - Skenēšana no 2 pusēm Izšķirtspēja: Līdz 1200 x 1200 dpi (no skenera stikla), līdz 600 x 600 dpi (ar ADF) Līdz 19 200 x 19 200 dpi (interpolēti) Ātrums: 22,5 / 7,5 ipm (mono / krāsaini) ADF Skenera tips: Duālais CIS
Skenēšana - abpusējas skenēšanas režīms - Automašīna
Skenēšana - abpusējas skenēšanas ātrums (krāsaina) - 7,5 ppm
Skenēšana - abpusējas skenēšanas ātrums (melns) - 22,5 ppm
Skenēšana - divpusējā skenēšana - Y
Skenēšana - draiveru skenēšana - TWAIN, WIA
Skenēšana - ievades krāsu dziļums - 24 bit
Skenēšana - izejas krāsu dziļums - 24 bit
Skenēšana - izejas pelēkās skalas dziļums - 8 bit
Skenēšana - Maksimālā skenēšanas izšķirtspēja - 19200 x 19200 DPI
Skenēšana - optiskās skenēšanas izšķirtspēja - 1200 x 1200 DPI
Skenēšana - pelēkās skalas līmeņi - 256
Skenēšana - Skenēšana - Krāsu skenēšana
Skenēšana - skenēšanas tehnoloģija - CIS
Skenēšana - skenēšanas ātrums (krāsaini) - 7,5 ppm
Skenēšana - skenēšanas ātrums (melns) - 22,5 ppm
Skenēšana - Skenēšana uz - Mākonis, E-pasts, FTP, Fails, Attēls, OCR
Svars - 12 kg
Svars un izmēri - Augstums - 318.5 mm
Svars un izmēri - Dziļums - 398.5 mm
Svars un izmēri - Platums - 410 mm
Svars un izmēri - Svars - 12 kg
Tīkls - Atbalstītie tiešsaistes pakalpojumi - Box, Dropbox, Evernote, Google Drive, OneDrive, OneNote
Tīkls - Atbalstītie tīkla protokoli (IPv4) - ARP, RARP, BOOTP, DHCP, APIPA(Auto IP), WINS/NetBIOSvārdu izšķiršana, DNS Resolver, mDNS, LLMNR respondents, LPR/LPD, CustomRaw Port/Port9100, SMTP, IPP/IPPS, FTP, SNMPv1/v2c/v3, HTTP/HTTPS, TFTP, ICMP, Web Services, SNTP
Tīkls - Atbalstītie tīkla protokoli (IPv6) - NDP, RA, DNS resolveris, mDNS, LLMNR atbildētājs, LPR/LPD, CustomRaw Port/Port9100, IPP/IPPS, SMTP, FTP, SNMPv1/v2c/v3, HTTP/ HTTPS, TFTP, ICMPv6, SNTP, Web Services
Tīkls - Drošības algoritmi - 64 bitu WEP, 128 bitu WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPS
Tīkls - Ethernet LAN - Y
Tīkls - Ethernet LAN datu pārraides ātrums - 10 100 Mbit/s
Tīkls - kabeļu tehnoloģija - 10/100Base-T(X)
Tīkls - Mobilās drukāšanas tehnoloģijas - Apple AirPrint, Brother iPrint & Scan, Google mākoņdruka, Mopria Print Service
Tīkls - tuvo lauku komunikācija (NFC) - Y
Tīkls - Wi-Fi - Y
Tīkls - Wi-Fi standarti - 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Veiktspēja - Iebūvēts procesors - Y
Veiktspēja - Iekšējā atmiņa - 256 MB
Veiktspēja - Procesora frekvence - 600 MHz
vendpn - MFCL2752DWYJ1
Zīmols - Brother
Description - MFC-L2752DW compact monochrome 4-in-1 laser device with wireless network Designed for small offices and home offices. An intuitive 6,8cm touch screen, automatic two-sided printing, copying, scanning and faxing in a quiet and effective manner. The possibility of communication using NFC. This quiet and compact device is equipped with wireless communication, thus enabling printing from a smartphone. The "Touch and Print" function from a mobile phone (using NFC) increases the convenience. By using the automatic document feeder and a large document feeder, you'll save time. The high-capacity starter toner allows you to print multiple pages. Using the original toner will allow you to obtain clear and legible prints.
Supported operating systems - Linux
Supported operating systems - Mac OS
Supported operating systems - Windows 7
Supported operating systems - Windows 8
Supported operating systems - Windows Server 2008
Supported operating systems - Windows Server 2012
Wireless communication - NFC
Wireless communication - WiFi Direct
BrandPartCode - MFC-L2752DWYJ1
Other features - Dimensions: 410 x 398.5 x 318.5 mm Display size: 6.8 cm Noise level: 30dBA standby mode, 44dBA silent mode, Energy Star certification Power consumption: 475 during printing (42 standby mode, 260 quiet mode) Typical energy consumption: 1.412 kwh / week
Other features - Safety - SMTP-AUTH, SSL/TLS, SNMP v3
Other features - Energy saving mode - Y
Other features - Software CD - Y
Performance - Sound power level (standby) - 30 dB
Performance - Sound pressure level (quiet mode) - 44 dB
dimension depth - 135 mm
Duplex printing - Automatic
Design - Built-in display - Y
Design - Colour display - Y
Design - Product colour - Black
Design - Touchscreen - Y
Design - Market positioning - Home & office
Design - Control type - Touch
Printing - Duplex printing - Y
Printing - Duplex printing mode - Auto
Printing - Duplex print speed (black, normal quality, A4/US Letter) - 16 ppm
Printing - Booklet printing function - Y
Printing - Secure printing - Y
Printing - Print resolution black - 1200 x 1200 DPI
Printing - Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) - 34 ppm
Printing - Warm-up time (from sleep mode) - 9 s
Printing - Time to first page (black, normal) - 8.5 s
Printing - Maximum resolution - 1200 x 1200 DPI
Printing - N-in-1 print function - Y
Printing - N-up printing - 2, 4, 6, 9, 16, 25
Print resolution - 600 x 600 dpi
Print resolution - 1200 x 1200 dpi
Print resolution - 2400 x 600 dpi
Printing supplies performance - Toner o dużej wydajności (TN-2421) - 3,000 stron (wydajność wkładu deklarowana jest zgodnie z normą ISO / IEC 19752) Eksploatacja w zestawie do 1,200 stron (wydajność wkładu deklarowana jest zgodnie z normą ISO / IEC 19752) Standardowy toner (TN-2411) - 1,200 stron (wydajność wkładu deklarowana jest zgodnie z normą ISO / IEC 19752) Jednostka bębna (DR-2401) - 12,000 stron A4
Printing type - Laser
ean - 4977766796262
Eans - 4977766796262
Power - Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) - 1.412 kWh/week
Ethernet - 10/100 Mb/s
Fax specifications - Automatic 2-sided faxing Fax-modem: 33.6 kb / s PC Fax
Fax - Duplex faxing - Y
Fax - Fax coding methods - JBIG
Fax - Fax transmission speed - 33.6 sec/page
Fax - Fax forwarding to - Fax, PC
Fax - Fax delayed sending - Y
Fax - Fax speed dialing (max numbers) - 200
Fax - Faxing - Mono faxing
Format - 76 x 50 mm
Format - 100 x 130 mm
Format - 100 x 148 mm
Format - 100 x 150 mm
Format - 102 x 152 mm (10" x 15")
Format - 130 x 130 mm
Format - 130 x 180 mm
Format - 130 x 200 mm
Format - 148 x 100 mm
Format - 200 x 250 mm
Format - A4
Format - A5
Format - A6
Format - C5 162 x 229 mm
Format - C6 114 x 162 mm
Format - DL 110 x 220 mm
Format - No. 10 104 x 239,4 mm
Format - No. 9 98,5 x 225,5 mm
Photo printing - No
Functions - Fax
Functions - Copier
Functions - Printer
Functions - Scanner
Features - Number of bitmap fonts - 12
Features - Digital sender - N
Features - Printing colours - Black
Features - Number of print cartridges - 1
Features - Page description languages - BR-Script 3, PCL 6, PDF 1.7
Features - Maximum duty cycle - 15000 pages per month
Features - Number of scalable fonts - 73
Features - Number of PostScript fonts - 66
Features - Printer fonts - Barcode, Bitmap, Scalable
Features - Replacement cartridges - TN-2411, TN-2421,
Features - Number of barcode fonts - 16
guarantee - 36
Warranty - Registration on the website
guarantee_type - external
GTIN - 4977766796262
Input & output capacity - Total input capacity - 250 sheets
Input & output capacity - Total output capacity - 120 sheets
Input & output capacity - Maximum input capacity - 1 sheets
Input & output capacity - Manual feeder - Y
Input & output capacity - Paper input type - Paper tray
Accessories included - Power cord Product safety guide Disk with software Consumables User's Guide Warranty Card Quick installation guide
Packaging data - Quantity per pack - 1 pc(s)
Packaging data - Package height - 434 mm
Packaging data - Package depth - 517 mm
Packaging data - Package width - 580 mm
Packaging data - Package weight - 15.1 kg
Packaging content - Warranty card - Y
Packaging content - Cartridge(s) included - Y
Packaging content - Power cord included - Y
Packaging content - Included cartridge capacity (black) - 1200 pages
Packaging content - Quick installation guide - Y
Input & output capacity - Auto document feeder (ADF) - Y
Input & output capacity - Auto document feeder (ADF) input capacity - 50 sheets
Installed memory - 256 MB
Dimensions -
dimension height - 580 mm
dimension width - 510 mm
dimension weight - 14520 g
Power - Power consumption (printing) - 475 W
Power - Power consumption (ready) - 42 W
Power - Power consumption (off) - 0.03 W
Power - Power consumption (sleep) - 6.4 W
Category - Multifunction Printers
Category - Root/Office | Company/Sprzęt biurowy/Inkjet printer
Copier specifications - 2-sided copying Resolution: up to 600 x 600dpi Magnification / reduction ratio: 25% -400% every 1% A4 monochrome copy speed: 34 copies per minute
Copying - Duplex copying mode - Auto
Copying - Duplex copying - Y
Copying - Copier resize - 25 - 400%
Copying - Copying - Mono copying
Copying - Copy speed (black, normal quality, A4) - 34 cpm
Copying - Time to first copy (black, normal) - 10 s
Copying - Maximum number of copies - 99 copies
Copying - Maximum copy resolution - 600 x 600 DPI
Copying - N-in-1 copy function - Y
Copying - N-in-1 copy function (N=) - 2, 4
Color - Black
Color printing - No
LongSummaryDescription - Brother MFC-L2752DW. Print technology: Laser, Printing: Mono printing, Maximum resolution: 1200 x 1200 DPI. Copying: Mono copying, Maximum copy resolution: 600 x 600 DPI. Scanning: Colour scanning, Optical scanning resolution: 1200 x 1200 DPI. Faxing: Mono faxing. Maximum ISO A-series paper size: A4. Wi-Fi. Direct printing. Product colour: Black
Max. printing speed (mono) - 34 p/min
Media kind - Envelopes
Media kind - Ecological paper
Media kind - Bond paper
Media kind - Paper
Media kind - Recycled paper
Model - MFC-L2752DW
Title - Brother MFC-L2752DW Laser A4 1200 x 1200 DPI 34 ppm Wi-Fi
Name - Brother MFC L2752DW
name - MFP MFC-L2752DW A4 mono 34ppm/(W)LAN/ADF50/FAX
Original consumables - High efficiency toner (TN-2421) Standard toner (TN-2411) Drum unit (DR-2401)
Extended warranty -
Extension options -
Paper handling - Auto Document Feeder (ADF) media weight - 60 - 105 g/m²
Paper handling - Multi-Purpose Tray media weight - 60 - 230 g/m²
Paper handling - Multi-purpose tray media types - Bond paper, Envelopes, Plain paper, Recycled paper
Paper handling - ISO A-series sizes (A0...A9) - A4, A5, A6
Paper handling - Maximum ISO A-series paper size - A4
Paper handling - Paper tray media types - Plain paper
Paper handling - Paper tray media weight - 60 - 163 g/m²
Paper handling - Custom media width - 76.2 - 215.9 mm
Paper handling - Custom media length - 127 - 355.6 mm
Paper input tray - Standard paper tray: 250 sheets Manual feed: 1 sheet Automatic document feeder (ADF): 50 sheets
Paper output tray - 120 printing down / 1 printing up (straight paper path)
Paper weight (max) - 230 g/m²
Paper weight (min) - 60 g/m²
PictBridge - No
Application - Office
Application - Home
Printing - Print technology - Laser
Printing - Economical printing - Y
Printing - Printing - Mono printing
Printing - Watermark printing - Y
Printer processor - 600 MHz
Printer language - BR-Script3
Printer language - PCL 5e/5c/6
Printer language - PDF
ProducerCode - MFCL2752DWYJ1
ProductName - MFC-L2752DW
producer - Brother
Producer - Brother
Ports & interfaces - Direct printing - Y
Ports & interfaces - USB port - Y
Connectors - 1 x USB 2.0
ShortDescription - laser | mono | A4 | druk | kopia | skan | WiFi | LAN | USB 2.0 | WiFi Direct | dupleks druku | ADF
ShortSummaryDescription - Brother MFC-L2752DW, Laser, Mono printing, 1200 x 1200 DPI, A4, Direct printing, Black
System Requirements -
System requirements - Linux operating systems supported - Y
System requirements - Mac operating systems supported - Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina
System requirements - Server operating systems supported - Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012
System requirements - Windows operating systems supported - Windows 10, Windows 7, Windows 8
Scanner specifications - 2-sided scanning Resolution: Up to 1200 x 1200 dpi (from the scanner glass), Up to 600 x 600dpi (with ADF) Up to 19,200 x 19,200dpi (interpolated) Speed: 22.5 / 7.5 ipm (mono / color) ADF Scanner type: Dual CIS
Scanning - Duplex scanning mode - Auto
Scanning - Duplex scan speed (colour) - 7.5 ppm
Scanning - Duplex scan speed (black) - 22.5 ppm
Scanning - Duplex scanning - Y
Scanning - Scan drivers - TWAIN, WIA
Scanning - Input colour depth - 24 bit
Scanning - Output colour depth - 24 bit
Scanning - Output greyscale depth - 8 bit
Scanning - Maximum scan resolution - 19200 x 19200 DPI
Scanning - Optical scanning resolution - 1200 x 1200 DPI
Scanning - Greyscale levels - 256
Scanning - Scanning - Colour scanning
Scanning - Scan technology - CIS
Scanning - Scan speed (colour) - 7.5 ppm
Scanning - Scan speed (black) - 22.5 ppm
Scanning - Scan to - Cloud, E-mail, FTP, File, Image, OCR
Weight - 12 kg
Weight & dimensions - Height - 318.5 mm
Weight & dimensions - Depth - 398.5 mm
Weight & dimensions - Width - 410 mm
Weight & dimensions - Weight - 12 kg
Network - Online services supported - Box, Dropbox, Evernote, Google Drive, OneDrive, OneNote
Network - Supported network protocols (IPv4) - ARP, RARP, BOOTP, DHCP, APIPA(Auto IP),WINS/NetBIOSnameresolution, DNS Resolver, mDNS, LLMNR responder, LPR/LPD, CustomRaw Port/Port9100, SMTP, IPP/IPPS, FTP, SNMPv1/v2c/v3, HTTP/HTTPS, TFTP, ICMP, Web Services, SNTP
Network - Supported network protocols (IPv6) - NDP, RA, DNS resolver, mDNS, LLMNR responder, LPR/LPD, CustomRaw Port/Port9100, IPP/IPPS, SMTP, FTP, SNMPv1/v2c/v3, HTTP/ HTTPS, TFTP, ICMPv6, SNTP, Web Services
Network - Security algorithms - 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPS
Network - Ethernet LAN - Y
Network - Ethernet LAN data rates - 10,100 Mbit/s
Network - Cabling technology - 10/100Base-T(X)
Network - Mobile printing technologies - Apple AirPrint, Brother iPrint & Scan, Google Cloud Print, Mopria Print Service
Network - Near Field Communication (NFC) - Y
Network - Wi-Fi - Y
Network - Wi-Fi standards - 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Performance - Built-in processor - Y
Performance - Internal memory - 256 MB
Performance - Processor frequency - 600 MHz
vendpn - MFCL2752DWYJ1
Brand - Brother
Brother MFC-L2752DW
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas