Canon Selphy CP1300, Black

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 154391 Preces kods: 2234C002
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 300 x 300 dpi
  • Drukas veids: Tintes
  • Drukāšanas ātrums (mono): Nav norādīts
  • Max. apdrukas izmērs: Postcard
  • Kartridžu skaits: 1
Līdzīgi produkti
Šis produkts Canon Selphy CP1300, Black
Hewlett Packard OfficeJet Pro 8022e
Epson EcoTank L3260
Epson Expression Home XP-5200
Canon SELPHY CP1500 PINK CP1500 PINK
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
101,05 €
235,28 €
231,64 €
114,64 €
169,02 €
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 300 x 300 dpi 4800 x 1200 dpi 5760 x 1440 dpi 4800 x 1200 dpi 300 x 300 dpi
Drukas veids Tintes Tintes Tintes Tintes
Drukāšanas ātrums (mono) Nav norādīts 20 lpp/min 33 lpp/min 14 lpp/min
Max. apdrukas izmērs Postcard A4 A4 A4
Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav Nav Nav Nav
Funkcija Auto Duplex Nav Ir Ir Ir Nav
Funkcija Fakss Nav Ir Nav Nav
Funkcija Kopētājs Nav Ir Nav Ir
Funkcija Skeneris Nav Ir Ir Ir
Kartridžu skaits 1 4 4 4
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Nav Ir Nav Nav Nav
Pieslēgums LPT Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums USB Ir Ir Ir Ir Ir
Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums WiFi Ir Ir Ir Ir Ir
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 300 x 300 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) Nav norādīts

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs Postcard

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Nav

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 1

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Nav

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

Papildus specifikācija
Apraksts - Canon SELPHY CP1300 Stilīgs, kompakts un ātrs. Šis bezvadu fotoprinteris ir ideāli piemērots izcilu izdruku veidošanai no saderīgās viedierīcēs, kamerās un citos ierīcēs esošajām fotogrāfijām.
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 10 × 15 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 10 × 15 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 100 × 148 mm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 100 × 148 mm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - Pastkarte
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - Pastkarte
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - 10 × 15 cm
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - 100 × 148 mm
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - Pastkarte
Atbalstītās operētājsistēmas - Mac OS
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 7
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 8
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 8.1
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 10
Atmiņa - Atmiņas kartes ligzda - SD, SDHC, SDXC
Atmiņa - Atmiņas kartes slots - SD, SDHC, SDXC
Atmiņa - Atmiņas kartes slots - SD, SDHC, SDXC
Atmiņa - Atmiņas kartes slots - SD, SDHC, SDXC
Augstums - 6.33 cm
Bezvadu komunikācija - WiFi
BrandPartCode - 2234C002
category_en - Printeri un piederumi
category_et - Printeri un piederumi
category_lv - Printeri un piederumi
category_ru - Printeri un piederumi
Citas funkcijas -
description_et - Viegla un ātra drukāšana no mobilajām ierīcēm Viegli drukājiet tieši no viedierīces, izmantojot Apple AirPrint, vai lietojiet Canon PRINT Inkjet / SELPHY lietotni. Īpaša WiFi poga nodrošina ātru piekļuvi WiFi iestatījumiem, lai jūs varētu ātri izveidot savienojumu un drukāt bezvadu režīmā. Varat arī drukāt no atmiņas kartēm, USB atmiņas kartēm vai PictBridge saderīgiem fotoaparātiem. Ar funkciju Party Shuffle varat arī drukāt fotoattēlus no vairākām viedierīcēm vienlaicīgi. Iemūžiniet mirkli ar ilgi noturīgām, laboratorijas kvalitātes izdrukām Izdrukājiet laboratorijas kvalitātes izdrukas mazāk nekā minūtes laikā. Krāsu sublimācijas tehnoloģija ar 300 punktiem uz collu nodrošina 16,8 miljonu krāsu gammu un izcilu krāsu dziļumu un gradāciju. Automātiskā attēlu optimizācija inteliģenti labo attēlu kļūdas. Viegla radīšana un viegla kontrole Izlabojiet savas atmiņas dažādos radošos veidos un īpaši ātri. Precīzi pielāgojiet krāsas un viegli veidojiet un drukājiet dokumentu fotoattēlus dažādos standarta izmēros. Izmantojiet funkciju Dual ID Print, lai uz vienas papīra lapas izdrukātu divus dokumentu fotoattēlus ar diviem dažāda izmēra dokumentu fotoattēliem, kuriem ir drukātas griezuma vadotnes, lai precīzi izgrieztu attēlus. Kompakts, stilīgs un pārnēsājams fotoprinteris Šis īpaši kompaktais un viegli pārnēsājamais printeris ar savu stilīgo, novatorisko un lietotājam draudzīgo dizainu lieliski iederas modernās mājās un nodrošina ātru, uzticamu un profesionālas kvalitātes fotogrāfiju drukāšanu jebkurā vietā. Ar papildu lieljaudas akumulatora komplektu varat drukāt līdz pat 54 fotoattēliem, atrodoties kustībā.
description_lv -
description_lv - Stilīgs un pārnēsājams, šis ātrais WiFi fotoprinteris ir ideāli piemērots unikālu izdruku veidošanai no saderīgām viedierīcēm, kamerām un citām ierīcēm. Ļoti ātras, laboratorijas kvalitātes izdrukas no viedierīcēm un citām ierīcēm Ar šo pārnēsājamo WiFi fotoprinteri uzreiz izveidojiet izcilas kvalitātes, izturīgas izdrukas no saderīgām viedierīcēm, kamerām un citām ierīcēm, lai kurp jūs dotos. Dalieties ar vērtīgām atmiņām unikālos veidos, izmantojot dažādas izkārtojuma un "jaukšanas" iespējas. Viedā drukāšana Izbaudiet ātras bezvadu izdrukas no viedierīcēm, izmantojot Canon PRINT lietotni, Mopria, Apple AirPrint un WiFi pogu. Apvienojiet attēlus no vairākiem viedtālruņiem, izmantojot Party Shuffle. Noturīga kvalitāte Spilgtas un izturīgas izcilas kvalitātes izdrukas ir gatavas mazāk nekā 1 minūtē, izmantojot krāsu sublimācijas tehnoloģiju. Automātiskā attēla optimizācija nodrošina, ka jūsu fotogrāfijas vienmēr izskatās vislabāk. Radiet unikālus attēlus Radiet un kopīgojiet unikālus drukātos attēlus īpaši īsā laikā, izmantojot dažādas izkārtojuma un "jaukšanas" iespējas, tostarp foto stenda sloksnes un ID drukāšanu. Drukājiet, dodoties ceļā Mazs un glīts, šis printeris ir viegli pārnēsājams, lai nodrošinātu ātru, uzticamu un laboratorijas kvalitātes fotoattēlu drukāšanu, lai kurp jūs dotos. Ar papildu lieljaudas akumulatoru izdrukājiet līdz 54 fotoattēliem.
description_ru - Ātri izdrukājiet profesionālas kvalitātes izdrukas no viedtālruņiem, planšetdatoriem un citām ierīcēm Šis portatīvais fotoprinteris ar Wi-Fi savienojumu ļauj nekavējoties izveidot augstas kvalitātes un ilgnoturīgas izdrukas no saderīgām mobilajām ierīcēm, kamerām un citām ierīcēm jebkurā vietā un laikā. Kopīgojiet vērtīgas atmiņas stilīgi, izmantojot dažādus oriģinālus izkārtojumus un izlases fotoattēlu izkārtojumus. Viedā drukāšana Ātra, bezvadu drukāšana no viedtālruņiem un planšetdatoriem, izmantojot Canon PRINT lietotni, MopriaTM pakalpojumu, Apple AirPrintTM un Wi-Fi pogu. Kopīgojiet attēlus no dažādiem viedtālruņiem, izmantojot Party Shuffle. Noturīga kvalitāte Drukājiet spilgtu un noturīgu saturu mazāk nekā 1 minūtē, izmantojot termisublimācijas drukas tehnoloģiju. Automātiskā attēlu optimizācija identificē un izlabo nepilnības, padarot jūsu fotoattēlus vēl labākus. Izveidojiet unikālus attēlus Izveidojiet unikālus fotoattēlus, izmantojot dažādus izkārtojumus un nejaušus izkārtojumus, tostarp foto kabīnes stila lentes un dokumentu izdrukas - un tas viss ar neticamu ātrumu.
description_short_en - Kompakts portatīvs portatīvais fotoprinteris WiFi bezvadu savienojums Dye-sublimation termālā pārnese Līdz 148 × 100 mm 300 dpi fotogrāfijas Drukāt no atmiņas kartes vai USB
description_short_et - Kompakts mobilais fotoprinteris Drukāt ērti, izmantojot Wi-Fi Dye-sublimation ar termisko pārnesi Līdz 148 × 100 mm 300 dpi fotogrāfijas Drukāt tieši no atmiņas kartes, USB atmiņas ierīces
description_short_lv - Kompakts portatīvais fotoprinteris WiFi bezvadu savienojums Krāsu sublimācijas termopārnese Līdz 148 × 100 mm 300 dpi fotogrāfijas Drukas iespēja no atmiņas kartes vai USB
description_short_ru - Kompakts mobilais printeris Atbalsta WiFi savienojumu Termiskā krāsu pārnese (krāsu sublimācija) 148 x 100 mm 300 dpi fotogrāfijas Drukāt tieši no atmiņas kartes vai USB atmiņas kartes.
dimensijas dziļums - 215 mm
Divpusējā drukāšana - Nav
Dizains - Krāsa - Black
Dizains - Krāsa - Black
Dizains - Krāsa - Melna / sudrabota
Dizains - Krāsa - Must
Drukāšana - drukāšana bez malām - Y
Drukāšana - maksimālā izšķirtspēja - 300 x 300 DPI
Drukāšanas izšķirtspēja - 300 x 300 dpi
Drukāšanas piederumu veiktspēja -
Drukāšanas veids - Tintes printeris
Dziļums - 13.59 cm
dziļums - 25
ean - 4549292090512
Eans - 4549292090512
Ekspluatācijas apstākļi - Darba relatīvais mitrums (H-H) - 20 - 80%
Ekspluatācijas apstākļi - Darba temperatūra (T-T) - 0 - 40 °C
Enerģija - barošanas avots - Maiņstrāvas maiņa/akumulators
Ethernet - Nē
Faksa specifikācijas -
feature_group_et - Printerid
feature_group_ln - Printeri
feature_group_lv - Printeri
feature_group_ru - Printeri
Formāts - 22 x 17,3 mm
Formāts - 50 x 50 mm
Formāts - 86 x 54 mm
Formāts - 100 x 150 mm
Formāts - 102 x 152 mm (10" x 15")
Formāts - 148 x 100 mm
Formāts - A6
Foto drukāšana - Jā
Funkcijas - Printeris
Funkcijas - Displeja diagonāle - 8,13 cm (3,2")
Funkcijas - Displejs - LCD
Funkcijas - Drukāšanas krāsas - Zilā, dzeltenā, purpura un dzeltenā krāsā
Funkcijas - Iebūvēts displejs - Y
Funkcijas - Krāsu dziļums - 24 bit
Funkcijas - pozicionēšana tirgū - Māja un birojs
Funkcijas - Produkta krāsa - Black
Garantija -
garantija - 12
GarantijaInformācija - 2 gadi
garantijas_tips - ārējais
GTIN - 4549292090512
GTIN - 4549292090543
Ieejas un izejas jauda - Papīra ieejas tips - Kasetes
Iekļautie piederumi -
Iepakojuma dati - Garantijas karte - Y
Iepakojuma dati - iekļauts maiņstrāvas adapteris - Y
Iepakojuma dati - Rokasgrāmata - Y
Iepakojuma dati - Ātrā lietošanas pamācība - Y
izmērs augstums - 250 mm
izmērs platums - 135 mm
izmērs svars - 1900 g
Jauda - enerģijas patēriņš (drukāšana) - 60 W
Jauda - enerģijas patēriņš (gaidīšanas režīmā) - 4 W
Kategorija - Foto printeri
Kategorija - Root/Elektronika/PC perifērijas iekārtas/Printeri, 3D printeri un ploteri/Inkjet printeris
Kopētāja specifikācijas -
Krāsa - Black
Krāsu drukāšana - Jā
LongDesc - Izgudrotā drukāšanaIzbaudiet ātru bezvadu drukāšanu no viedierīcēm, izmantojot Canon PRINT lietotni, MopriaTM, Apple AirPrintTM un Wi-Fi pogu. Apvienojiet attēlus no vairākiem viedtālruņiem, izmantojot Party Shuffle.Izturīga kvalitāteSublimācijas krāsvielas tehnoloģijas dēļ spilgtas un izturīgas izcilas kvalitātes izdrukas ir gatavas mazāk nekā 1 minūtē. Automātiskā attēlu optimizācija nodrošina, ka fotogrāfijas vienmēr izskatās vislabāk,Sagatavojiet unikālus attēlusIzveidojiet un kopīgojiet unikālus izdrukātus attēlus īpaši īsā laikā, izmantojot plašu izkārtojuma un "jaukšanas" iespēju klāstu, tostarp foto stenda sloksnes un ID izdruku.Drukājiet ceļojumāŠis printeris ir mazs un glīts, tāpēc to var ērti pārnēsāt, lai ātri, droši un laboratorijas kvalitātes fotoattēlus izdrukātu jebkur. Ar papildu lieljaudas akumulatoru izdrukājiet līdz 54 fotogrāfijām.
LongProductName - SELPHY CP1300 - 300 x 300 dpi, PictBridge, SD/SDHC/SDXC, USB, Wi-Fi, 8,1 cm (3,2") TFT
LongSummaryDescription - Canon SELPHY CP1300. Drukāšanas tehnoloģija: Maksimālā izšķirtspēja: Dye-sublimation, Maksimālā izšķirtspēja: 300 x 300 DPI. Maksimālais drukas izmērs: 4" x 6" (10x15 cm). Drukāšana bez malām. Wi-Fi. Tiešā drukāšana. Produkta krāsa: melna.
Loģistikas dati - Harmonizētās sistēmas (HS) kods - 84433210
Mediju veids - Folija
Modelis - SELPHY CP1300
name_et - Canon fotoprinteris Selphy CP-1300, obligāts
Nosaukums - Canon SELPHY CP1300 fotoprinteris Dye-sublimation 300 x 300 DPI 4" x 6" (10x15 cm) Wi-Fi
Nosaukums - Canon SELPHY CP1300 melns
nosaukums - DSC SELPHY CP1300 2234C002 melns
nosaukums_lv - Canon fotoprinteri Selphy CP-1300, melns
nosaukums_lv - Canon fotoprinteris Selphy CP-1300, melns
nosaukums_ru - Canon Selphy CP-1300 fotoprinteris, melns
Oriģinālie palīgmateriāli - - KP-36IP - RP-108 - RP-1080V - KC-18IF - KC-18IS - KC-18IL
Pagarinātā garantija -
Paplašināšanas iespējas -
Papīra apstrāde - Foto uzlīmes - Y
Papīra apstrāde - Kredītkarte - Y
Papīra apstrāde - Maksimālais drukas izmērs - 4" x 6" (10x15 cm)
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - 10 × 15 cm
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - 100 × 148 mm
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - Pastkarte
Papīra ieejas paplātes - Automātiska padeve no papīra kasetes
Papīra izvades paplātes -
PictBridge - Jā
Pieteikums - Sākums
Platums - 18.06 cm
platums - 22
Poligrāfija - Drukāšanas tehnoloģija - Sublimācijas krāsošana
Printera procesors -
Printera specifikācijas - Drukas izšķirtspēja - 300 × 300 dpi
Printera specifikācijas - Drukas tehnoloģija - Krāsvielu sublimācijas termiskā pārnese
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - 47 sek.
Printera specifikācijas - Drukāšanas izšķirtspēja - 300 × 300 dpi
Printera specifikācijas - Drukāšanas izšķirtspēja - 300 × 300 dpi
Printera specifikācijas - Drukāšanas tehnoloģija - Dye-sublimācijas termiskā pārnese
Printera specifikācijas - Drukāšanas tehnoloģija - Krāsas sublimācija ar termisko pārnesi
Printera specifikācijas - Drukāšanas ātrums - 47 s
Printera specifikācijas - Drukāšanas ātrums - 47 s
Printera tehniskie dati - Drukāšanas tehnoloģija - Sublimācijas krāsvielas termiskā pārnese
Printera tehniskie dati - Drukāšanas ātrums - 47 sek.
Printera tehniskie dati - Printera izšķirtspēja - 300 × 300 dpi
ProducerCode - 2234C002
Produkta nosaukums - CP1300
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Apple iOS
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Apple iOS
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Apple iOS
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 10 / 8 / 7
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 10 / 8 / 7
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 10 / 8 / 7
Programmatūra - savietojamas operētājsistēmas - Apple iOS
Programmatūra - savietojamas operētājsistēmas - Windows 10 / 8 / 7
ražotāja_kods - 2234C002
ražotājs - Canon
Ražotājs - Canon
Savienojamība - Bezvadu - WiFi IEEE 802.11 b/g
Savienojamība - bezvadu savienojums - WiFi IEEE 802.11 b/g
Savienojamība - Bezvadu tīkls - WiFi IEEE 802.11 b/g
Savienojamība - LAN - Jā
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Apple AirPrint
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Apple AirPrint
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Bezvadu PictBridge
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Bezvadu PictBridge
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Canon drukāšanas pakalpojums
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Canon drukāšanas pakalpojums
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Canon PRINT Tintes printeris/SELPHY
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Canon PRINT Tintes printeris/SELPHY
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Mopria
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Mopria
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Apple AirPrint
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Bezvadu PictBridge
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Canon drukāšanas pakalpojums
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Canon PRINT Tintes printeris/SELPHY
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Mopria
Savienojamība - Lokālais tīkls (LAN) - Jā
Savienojamība - USB 2.0 - Jah
Savienojamība - USB 2.0 - Jā
Savienojamība - USB 2.0 - Jā
Savienojamība - vadu tīkls - Jah
Savienojamības porti un saskarnes - PictBridge - Y
Savienojamības porti un saskarnes - Tiešā drukāšana - Y
Savienojamības porti un saskarnes - USB ports - Y
Savienojamības porti un saskarnes - USB savienotājs - Micro-USB B tipa
Savienojums - Bezvadu tīkls - WiFi IEEE 802.11 b/g
Savienojums - Pieteikumu atbalsts - Apple AirPrint
Savienojums - Pieteikumu atbalsts - Bezvadu PictBridge
Savienojums - Pieteikumu atbalsts - Canon drukāšanas pakalpojums
Savienojums - Pieteikumu atbalsts - Canon PRINT Tintes printeris/SELPHY
Savienojums - Pieteikumu atbalsts - Mopria
Savienojums - USB 2.0 - Jā
Savienojums - vadu tīkls - Jā
Savienotāji - 1 x USB 2.0
Savienotāji - miniUSB
ShortDescription -
ShortSummaryDescription - Canon SELPHY CP1300, krāsu sublimācija, 300 x 300 DPI, 4" x 6" (10x15 cm), drukāšana bez malām, Wi-Fi, tiešā drukāšana
Sistēmas prasības -
Sistēmas prasības - Atbalstītās Mac operētājsistēmas - Y
Sistēmas prasības - Atbalstītās Windows operētājsistēmas - Y
Sistēmas prasības - Citas atbalstītās operētājsistēmas - Android, iOS
Skenera specifikācijas -
Svars - 0.86 kg
Svars un izmēri - Augstums - 63.3 mm
Svars un izmēri - Dziļums - 135.9 mm
Svars un izmēri - Platums - 180.6 mm
Svars un izmēri - Svars - 860 g
svītrkods - 4549292090512
Tīkls - Bluetooth - N
Tīkls - Ethernet LAN - N
Tīkls - Wi-Fi - Y
URL - https://www.canon.co.uk/printers/selphy-cp1300/
Veiktspēja - Integrēts karšu lasītājs - Y
Veiktspēja - Saderīgās atmiņas kartes - SD, SDHC, SDXC
vendpn - 2234C002
Vispārīgi - Automātiskais dokumentu padevējs - Jah
Vispārīgi - Automātiskais dokumentu padevējs - Jā
Vispārīgi - Automātiskais dokumentu padevējs - Jā
Vispārīgi - Automātiskais padevējs - Jā
Vispārīgi - Barošanas avots - Izmantojot AC adapteri
Vispārīgi - Barošanas avots - Izmantojot maiņstrāvas adapteri
Vispārīgi - Barošanas avots - Izmantojot strāvas adapteri
Vispārīgi - Barošanas avots - Litija akumulators
Vispārīgi - Barošanas avots - Litija akumulators
Vispārīgi - Barošanas avots - Litija akumulators
Vispārīgi - Display - 3,2"
Vispārīgi - Displejs - 3.2"
Vispārīgi - Displejs - 3.2"
Vispārīgi - Ekrāns - 3,2"
Vispārīgi - Funkcijas - Automātiska izslēgšanās
Vispārīgi - Funkcijas - Automātiska izslēgšanās
Vispārīgi - Funkcijas - Automātiska izslēgšanās
Vispārīgi - Funkcijas - Automātiska izslēgšanās
Vispārīgi - Funkcijas - Bezapmales drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Bezpeļņas drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Dokumentālā filmafoto pēc printimine
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāt
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana bez malām
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana bez malām
Vispārīgi - Funkcijas - Foto drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Foto izdruka
Vispārīgi - Funkcijas - Foto izdruka
Vispārīgi - Funkcijas - Fotoprint
Vispārīgi - Funkcijas - ID fotoattēlu drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - ID fotoattēlu izdruka
Vispārīgi - Funkcijas - ID fotoattēlu izdruka
Vispārīgi - Funkcijas - USB drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - USB drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - USB drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - USB printimine
Vispārīgi - Funkcijas - Uzlīmju druka
Vispārīgi - Funkcijas - Uzlīmju drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Uzlīmju drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Šamaka druka
Vispārīgi - Jauda (W) - 60
Vispārīgi - Jauda (W) - 60
Vispārīgi - Jauda (W) - 60
Vispārīgi - Jauda (W) - 60
Vispārīgi - Ledusskapja tips - Portatīvais printeris
Vispārīgi - Tips - Taskuprinter
Vispārīgi - Tips - Viedtālruņa printeris
Vispārīgi - Tips - Viedtālruņa printeris
Vispārīgi - Uzturs - Izmantojot strāvas adapteri
Vispārīgi - Uzturs - Litija akumulators
Zīmols - Canon
zīmols - Canon
Description - Canon SELPHY CP1300
Stylish, compact and fast. This wireless photo printer is ideal for creating exceptional prints from photos on compatible smart devices, cameras and more.
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - 10 × 15 см
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 10 × 15 cm
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - 100 × 148 мм
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 100 × 148 mm
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - Почтовая открытка
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - Pastkarte
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - 10 × 15 cm
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - 100 × 148 mm
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - Postcard
Supported operating systems - Mac OS
Supported operating systems - Windows 7
Supported operating systems - Windows 8
Supported operating systems - Windows 8.1
Supported operating systems - Windows 10
Atmiņa - Atmiņas kartes ligzda - SD, SDHC, SDXC
Память - Гнездо для карты памяти - SD, SDHC, SDXC
Mälu - Mälukaardipesa - SD, SDHC, SDXC
Memory - Memory card slot - SD, SDHC, SDXC
Height - 6.33 cm
Wireless communication - WiFi
BrandPartCode - 2234C002
category_en - Printers & accessories
category_et - Printerid ja tarvikud
category_lv - Printeri un piederumi
category_ru - Принтеры и принадлежности
Other features -
description_et - Lihtne ja kiire printimine mobiilseadmetest
Printige hõlpsasti otse oma Apple AirPrintiga nutiseadmest või kasutage rakendust Canon PRINT Inkjet / SELPHY. Spetsiaalne WiFi nupp pakub kiiret ligipääsu WiFi seadetele, et saaksite ruttu ühenduse luua ja kiiresti juhtmevabalt printida. Samuti saate printida mälukaartidelt, USB-mälupulkadelt või PictBridge'iga ühilduvatest kaameratest. Party Shuffle funktsioon võimaldab fotosid printida ka üheaegselt mitmest nutiseadmest. Meenutage hetki kauakestvate laborikvaliteediga väljatrükkidega
Printige laborikvaliteediga vähem kui ühe minutiga. Värvisublimatsiooni tehnoloogia 300 punkt/tolli juures pakub 16,8 miljoni värvi valikut ning saavutab suurepärase värvisügavuse ja -gradatsiooni. Automaatne kujutise optimeerimine korrigeerib nutikalt pildi vead. Lihtne loomingulisus ja pingutuseta juhtimine
Täiustage oma mälestusi mitmetel loomingulistel viisidel ja ülikiiresti. Saate oma värve täpselt viimistleda ning luua ja printida hõlpsasti dokumendifotosid mitmetes tavapärastes suurustes. Kasutage kahe dokumendifoto printimise funktsiooni Dual ID Print, et teha ühele paberilehele kahe erineva suurusega dokumendifotod koos prinditud lõikejuhikutega, mille abil pildid täpselt välja lõigata. Kompaktne, stiilne ja kaasaskantav fotoprinter
See ülikompaktne ja lihtsasti kaasaskantav printer sobib tänu stiilsele, uuenduslikule ja kasutajasõbralikule disainile täiuslikult kaasaegsesse koju ning saavutab kiire, usaldusväärse ja professionaalse kvaliteediga fotode printimise ükskõik kus. Printige liikvel olles kuni 54 fotot tänu valikulisele võimsale akukomplektile.
description_lv -
description_en - Stylish and portable, this fast WiFi photo printer is ideal for creating unique prints from compatible smart devices, cameras and more. Superfast, lab-quality prints from smart devices and more
Instantly create superb quality, durable prints from compatible smart devices, cameras and more – wherever you go – with this portable WiFi photo printer. Share precious memories in unique ways with a range of layout and 'shuffle' options. Smart printing
Enjoy fast wireless prints from smart devices with Canon PRINT app, Mopria, Apple AirPrint and WiFi Button. Combine images from multiple smartphones with Party Shuffle. Lasting quality
Vibrant and durable superb-quality prints are ready in less than 1 minute with dye sublimation technology. Auto Image Optimize ensures your photos always look their best. Create unique images
Create and share unique printed images in super-quick time using a wide range of layout and 'shuffle' options, including photo-booth strips and ID print. Print on the go
Small and neat, this printer is easy to carry for fast, reliable, lab-quality photo printing anywhere you go. Print up to 54 photos with the optional high capacity battery.
description_ru - Быстрая печать профессионального качества со смартфонов, планшетов и других устройств Этот портативный фотопринтер с поддержкой Wi-Fi позволяет мгновенно создавать высококачественные долговечные отпечатки с совместимых мобильных устройств, камер и других устройств, в любом месте в любое время. Поделитесь ценными воспоминаниями эффектно, с помощью множества оригинальных макетов и вариантов случайной компоновки снимков. Интеллектуальная печать Оцените быструю беспроводную печать со смартфонов и планшетов с помощью приложения Canon PRINT, сервиса MopriaTM, Apple AirPrintTM и кнопки Wi-Fi. Объединяйте изображения с разных смартфонов с помощью Party Shuffle. Долговечное качество Печатайте яркие и долговечные материалы высокого качества менее чем за 1 минуту благодаря технологии термосублимационной печати. Функция автоматической оптимизации изображения находит и исправляет недостатки, делая ваши фотографии еще лучше. Создавайте уникальные изображения Создавайте уникальные фото с помощью множества макетов и вариантов случайной компоновки, включая ленту из нескольких снимков в стиле фотобудки и фото на документы, — и все это с невероятной скоростью.
description_short_en - Compact portable photo printer WiFi wireless connectivity Dye-sublimation thermal transfer Up to 148 × 100 mm 300 dpi photos Print from memory card or USB
description_short_et - Kompaktne mobiilne fotoprinter Prindi mugavalt üle WiFi Värvisublimatsiooni termilise ülekandega Kuni 148 × 100 mm 300 dpi fotod Prindi otse mälukaardilt, USB pulgalt
description_short_lv - Kompakts portatīvais fotoprinteris WiFi bezvadu savienojums Krāsu sublimācijas termopārnese Līdz 148 × 100 mm 300 dpi fotogrāfijas Drukas iespēja no atmiņas kartes vai USB
description_short_ru - Компактный мобильный принтер Поддерживает WiFi соединение Обладает термической передачей цветов (сублимация красок) 148 х 100 мм 300 dpi фотографии Печатай напрямую с карты памяти или USB флешки
dimension depth - 215 mm
Duplex printing - None
Design - Color - Black
Дизайн - Цвет - Черный
Dizains - Krāsa - Melna / sudrabota
Disain - Värvus - Must
Printing - Borderless printing - Y
Printing - Maximum resolution - 300 x 300 DPI
Print resolution - 300 x 300 dpi
Printing supplies performance -
Printing type - Inkjet
Depth - 13.59 cm
depth - 25
ean - 4549292090512
Eans - 4549292090512
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 20 - 80%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 0 - 40 °C
Power - Power source - AC/Battery
Ethernet - No
Fax specifications -
feature_group_et - Printerid
feature_group_en - Printers
feature_group_lv - Printeri
feature_group_ru - Принтеры
Format - 22 x 17,3 mm
Format - 50 x 50 mm
Format - 86 x 54 mm
Format - 100 x 150 mm
Format - 102 x 152 mm (10" x 15")
Format - 148 x 100 mm
Format - A6
Photo printing - Yes
Functions - Printer
Features - Display diagonal - 8.13 cm (3.2")
Features - Display - LCD
Features - Printing colours - Cyan, Magenta, Yellow
Features - Built-in display - Y
Features - Colour depth - 24 bit
Features - Market positioning - Home & office
Features - Product colour - Black
Warranty -
guarantee - 12
WarrantyInfo - 2 years
guarantee_type - external
GTIN - 4549292090512
GTIN - 4549292090543
Input & output capacity - Paper input type - Cassette
Accessories included -
Packaging data - Warranty card - Y
Packaging data - AC adapter included - Y
Packaging data - Manual - Y
Packaging data - Quick start guide - Y
dimension height - 250 mm
dimension width - 135 mm
dimension weight - 1900 g
Power - Power consumption (printing) - 60 W
Power - Power consumption (standby) - 4 W
Category - Photo Printers
Category - Root/Electronics/PC peripherals/Printers, 3D printers and plotters/Inkjet printer
Copier specifications -
Color - Black
Color printing - Yes
LongDesc - Smart printingEnjoy fast wireless prints from smart devices with Canon PRINT app, MopriaTM, Apple AirPrintTM and Wi-Fi Button. Combine images from multiple smartphones with Party Shuffle.Lasting qualityVibrant and durable superb-quality prints are ready in less than 1 minute with dye sublimation technology. Auto Image Optimize ensures your photos always look their best,Create unique imagesCreate and share unique printed images in super-quick time using a wide range of layout and 'shuffle' options, including photo-booth strips and ID print.Print on the goSmall and neat, this printer is easy to carry for fast, reliable, lab-quality photo printing anywhere you go. Print up to 54 photos with the optional high capacity battery.
LongProductName - SELPHY CP1300 - 300 x 300 dpi, PictBridge, SD/SDHC/SDXC, USB, Wi-Fi, 8.1cm (3.2") TFT
LongSummaryDescription - Canon SELPHY CP1300. Print technology: Dye-sublimation, Maximum resolution: 300 x 300 DPI. Maximum print size: 4" x 6" (10x15 cm). Borderless printing. Wi-Fi. Direct printing. Product colour: Black
Logistics data - Harmonized System (HS) code - 84433210
Media kind - Foil
Model - SELPHY CP1300
name_et - Canon fotoprinter Selphy CP-1300, must
Title - Canon SELPHY CP1300 photo printer Dye-sublimation 300 x 300 DPI 4" x 6" (10x15 cm) Wi-Fi
Name - Canon SELPHY CP1300 Czarna
name - DSC SELPHY CP1300 2234C002 black
name_lv - Canon fotoprinteris Selphy CP-1300, melns
name_en - Canon photo printer Selphy CP-1300, black
name_ru - Canon фото принтер Selphy CP-1300, черный
Original consumables - - KP-36IP
- RP-108
- RP-1080V
- KC-18IF
- KC-18IS
- KC-18IL
Extended warranty -
Extension options -
Paper handling - Photo stickers - Y
Paper handling - Credit card - Y
Paper handling - Maximum print size - 4" x 6" (10x15 cm)
Paper support - Paper sizes - 10 × 15 cm
Paper support - Paper sizes - 100 × 148 mm
Paper support - Paper sizes - Postcard
Paper input tray - Automatic feeding from the paper cassette
Paper output tray -
PictBridge - Yes
Application - Home
Width - 18.06 cm
width - 22
Printing - Print technology - Dye-sublimation
Printer processor -
Printera specifikācijas - Drukas izšķirtspēja - 300 × 300 dpi
Printera specifikācijas - Drukas tehnoloģija - Krāsvielu sublimācijas termiskā pārnese
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - 47 sek.
Printer specifications - Print resolution - 300 × 300 dpi
Printeri tehnilised andmed - Prindi lahutusvõime - 300 × 300 dpi
Printer specifications - Print technology - Dye-sublimation thermal transfer
Printeri tehnilised andmed - Printimistehnoloogia - Värvisublimatsiooni termilise ülekandega
Printer specifications - Print speed - 47 s
Printeri tehnilised andmed - Printimiskiirus - 47 s
Технические данные принтера - Технология печати - Термический перенос сублимационного красителя
Технические данные принтера - Скорость печати - 47 сек
Технические данные принтера - Разрешение принтера - 300 × 300 dpi
ProducerCode - 2234C002
ProductName - CP1300
Software - Suitable operating systems - Apple iOS
Tarkvara - Sobivad operatsioonisüsteemid - Apple iOS
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Apple iOS
Software - Suitable operating systems - Windows 10 / 8 / 7
Tarkvara - Sobivad operatsioonisüsteemid - Windows 10 / 8 / 7
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 10 / 8 / 7
Программное обеспечение - Совместимые оп-системы - Apple iOS
Программное обеспечение - Совместимые оп-системы - Windows 10 / 8 / 7
manufacturer_code - 2234C002
producer - Canon
Producer - Canon
Savienojamība - Bezvadu - WiFi IEEE 802.11 b/g
Connectivity - Wireless - WiFi IEEE 802.11 b/g
Ühenduvus - Juhtmevaba võrk - WiFi IEEE 802.11 b/g
Connectivity - LAN - Yes
Connectivity - Applications support - Apple AirPrint
Ühenduvus - Rakenduste tugi - Apple AirPrint
Connectivity - Applications support - Wireless PictBridge
Ühenduvus - Rakenduste tugi - Wireless PictBridge
Connectivity - Applications support - Canon Print Service
Ühenduvus - Rakenduste tugi - Canon Print Service
Connectivity - Applications support - Canon PRINT Inkjet/SELPHY
Ühenduvus - Rakenduste tugi - Canon PRINT Inkjet/SELPHY
Connectivity - Applications support - Mopria
Ühenduvus - Rakenduste tugi - Mopria
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Apple AirPrint
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Wireless PictBridge
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Canon Print Service
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Canon PRINT Inkjet/SELPHY
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Mopria
Savienojamība - Lokālais tīkls (LAN) - Jā
Ühenduvus - USB 2.0 - Jah
Connectivity - USB 2.0 - Yes
Savienojamība - USB 2.0 - Jā
Ühenduvus - Juhtmega võrk - Jah
Ports & interfaces - PictBridge - Y
Ports & interfaces - Direct printing - Y
Ports & interfaces - USB port - Y
Ports & interfaces - USB connector - Micro-USB Type-B
Соединение - Беспроводная сеть - WiFi IEEE 802.11 b/g
Соединение - Поддержка приложений - Apple AirPrint
Соединение - Поддержка приложений - Wireless PictBridge
Соединение - Поддержка приложений - Canon Print Service
Соединение - Поддержка приложений - Canon PRINT Inkjet/SELPHY
Соединение - Поддержка приложений - Mopria
Соединение - USB 2.0 - Да
Соединение - Проводная сеть - Да
Connectors - 1 x USB 2.0
Connectors - miniUSB
ShortDescription -
ShortSummaryDescription - Canon SELPHY CP1300, Dye-sublimation, 300 x 300 DPI, 4" x 6" (10x15 cm), Borderless printing, Wi-Fi, Direct printing
System Requirements -
System requirements - Mac operating systems supported - Y
System requirements - Windows operating systems supported - Y
System requirements - Other operating systems supported - Android, iOS
Scanner specifications -
Weight - 0.86 kg
Weight & dimensions - Height - 63.3 mm
Weight & dimensions - Depth - 135.9 mm
Weight & dimensions - Width - 180.6 mm
Weight & dimensions - Weight - 860 g
barcode - 4549292090512
Network - Bluetooth - N
Network - Ethernet LAN - N
Network - Wi-Fi - Y
URL - https://www.canon.co.uk/printers/selphy-cp1300/
Performance - Card reader integrated - Y
Performance - Compatible memory cards - SD, SDHC, SDXC
vendpn - 2234C002
Üldine - Automaatne dokumendisöötur - Jah
General - Automatic document feeder - Yes
Vispārīgi - Automātiskais dokumentu padevējs - Jā
Общее - Автоматический подающий механизм - Yes
Vispārīgi - Barošanas avots - Izmantojot AC adapteri
General - Power source - Via AC adapter
Üldine - Toide - Vooluadapteri kaudu
General - Power source - Lithium battery
Üldine - Toide - Liitiumaku
Vispārīgi - Barošanas avots - Litija akumulators
Vispārīgi - Display - 3,2"
General - Display - 3.2"
Общее - Display - 3.2"
Üldine - Ekraan - 3,2"
General - Functions - Automatic switch-off
Üldine - Funktsioonid - Automaatne väljalülitamine
Общее - Функции - Автоматическое выключение
Vispārīgi - Funkcijas - Automātiska izslēgšanās
Vispārīgi - Funkcijas - Bezapmales drukāšana
Üldine - Funktsioonid - Ääristeta printimine
Üldine - Funktsioonid - Dokumendifoto printimine
Общее - Функции - Печать
General - Functions - Printing
Üldine - Funktsioonid - Printimine
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana
General - Functions - Borderless printing
Общее - Функции - Печать без границ
General - Functions - Photo printing
Общее - Функции - Фото-печать
Vispārīgi - Funkcijas - Foto druka
Üldine - Funktsioonid - Fotoprint
Общее - Функции - Печать фото на ID
General - Functions - ID Photo Print
Vispārīgi - Funkcijas - ID Photo Print
General - Functions - USB printing
Общее - Функции - USB печать
Vispārīgi - Funkcijas - USB druka
Üldine - Funktsioonid - USB printimine
Vispārīgi - Funkcijas - Uzlīmju druka
General - Functions - Sticker printing
Общее - Функции - Печать наклеек
Üldine - Funktsioonid - Kleebiste print
General - Power (W) - 60
Üldine - Võimsus (W) - 60
Общее - Мощность (W) - 60
Vispārīgi - Jauda (W) - 60
Общее - Тип холодильника - Портативный принтер
Üldine - Tüüp - Taskuprinter
General - Type - Smartphone printer
Vispārīgi - Tips - Viedtālruņa printeris
Общее - Питание - Через адаптер питания
Общее - Питание - Литиевый аккумулятор
Brand - Canon
brand - Canon
101,05 €
Canon Selphy CP1300, Black
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas