GoPro HERO12 Black

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Ieteicams
ID: 996000 Preces kods: CHDHX-121-RW
Birojā 2 gab.
Garantija: 2 gadi
349,00 €
Piegādes veidi Par piegādi
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: ceturtdien, 18.07.2024
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Skapi bez maksas: ceturtdien, 18.07.2024
 • Piegāde uz Latvijas pasta nodaļu, paku skapi, vai Circle K bez maksas: ceturtdien, 18.07.2024
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: ceturtdien, 18.07.2024
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: ceturtdien, 18.07.2024
 • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: rīt, 16.07.2024 sākot no 9:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • Atmiņas kartes tips: microSD
 • Barošanas avots: Litija Akumulators
 • Displeja izmērs: 2.27"
 • Maksimālais FPS: 240
 • Video izšķirtspēja: 5.3K (5312 x 2988)
 • Wi-Fi: Ir
Apraksts

Neticama attēla kvalitāte, vēl labāka HyperSmooth video stabilizācija un ievērojams uzlabojums baterijas darbībā - tas viss ir apvienots jaunajā GoPro HERO12 Black kamerā.

Jaunajā modelī jau tā augstā 5.3K video izšķirtspēja ir papildināta ar HDR tehnoloģiju, ļaujot iemūžināt dzīves neaizmirstamos brīžus vēl detalizētāk. Pateicoties uzlabotajai enerģijas patēriņa tehnoloģijai, filmēšanas laiks prasīgajā 5.3K60 režīmā ir divkāršots, sasniedzot nepārtrauktu 70 minūšu ierakstu.

Izturīgais, vieglais korpuss un vienkāršā piestiprināšanas sistēma apvienojumā ar nesatricināmo video stabilizāciju, padara HERO12 Black gatavu visiem dzīves negludumiem. Kad piedzīvojums ir galā un kamera uzlādējas, safilmētie mirkļi automātiski augšupielādējas mākonī un uz viedtālruni tiek nosūtīts jau samontēts video rullītis, ļaujot vēlreiz piedzīvot labākos brīžus.

Funkcijas un priekšrocības

Izturīgs ūdensdrošs līdz 10m. Dažkārt viedtālruni drošāk atstāt kabatā. Neļaujiet bailēm par tehnikas drošību kavēt Jūs no piedzīvojumu iemūžināšanas – HERO11 Black izturīgais un ūdensdrošais korpuss ļauj to paņemt līdzi it visur. Lēcas aizsargstikliņa pārklājums ir drošs pret skrāpējumiem, atgrūž ūdens pilienus un ir viegli nomaināms, ja gadās to sasist.

2x ilgāks baterijas darbības laiks. HERO12 Black dramatiski uzlabotā akumulatora izmantošanas efektivitāte apvienojumā ar komplektā iekļauto 1720mAh Enduro bateriju nodrošina divkāršu pieaugumu 5.3K60 video ieraksta ilgumā. 70 minūtes nepārtraukta ieraksta 5.3K60 izšķirtspējā (augstākā iespējamā), 1.5 stundas 5.3K30 režīmā vai vairāk kā 2.5 stundas 1080p30 režīmā.6 Izmantojot jaunu tehnoloģiju, Enduro uzlabo arī baterijas darbību aukstos laika apstākļos, salīdzinot ar vecākiem GoPro modeļiem un baterijām.

HDR video foto. HERO12 Black paceļ jau tā augsto GoPro kameru attēla kvalitāti jaunā līmenī, pievienojot HDR video (5.3K un 4K) un foto režīmiem. Tas lieliski noder vidēs, kur sastopamas gan ēnas, gan spilgta gaisma. HDR notver nianses, kuras citādi būtu pazudušas tumšajās ēnās vai kadra gaišākajās vietās. Rezultātā GoPro panāk dinamisku ainu ar patiesām krāsām un smalkām detaļām.

Neticama attēla kvalitāte. HERO12 Black 5.3K izšķirtspēja sniedz par 91% augstāku kvalitāti kā 4K un par 665%, salīdzinot ar 1080p. Foto kvalitāte sasniedz neticamus 27MP. Savukārt no video iespējams izvilkt stopkadrus žilbinošā 24.7MP kvalitātē, izmantojot GoPro Quik aplikāciju.

Līdz pat 8-kārtīgām palēninājumam. Filmējot 2.7K izšķirtspējā kamera ir spējīga pat uz 8-kārtīgu palēninājumu, pateicoties 240 kadriem sekundē. Šāds slo-mo ļauj saskatīt detaļas, kuras citādi būtu paslīdējušas garām.

Ar Emmy® apbalvojumu novērtēta HyperSmooth 6.0 stabilizācija. HyperSmooth turpina uzstādīt latiņu tam, kādai jābūt industrijā labākajai video stabilizācijai un to apstiprina 2021. gadā saņemtā Emmy® godalga par labāko digitālo stabilizāciju. HERO12 Black papildināts ar uzlabojumiem HyperSmooth AutoBoost režīmā, ļaujot iegūt augstāku stabilizāciju ar pēc iespējas mazāku kadra malu apgriešanu. Riteņbraukšana, skrituļslidošana, slēpošana vai dzīšanās pēc bērniem rotaļu laukumā - pat visdrebelīgākie kadri tiek padarīti gludi un baudāmi.

360° Horizon Lock. HERO12 Black Linear Horizon Lock digitālā lēca ļauj saglabāt taisnu horizonta līniju pat tad, ja kamera tiek sašķiebta par 360 grādiem. Apvienojumā ar HyperSmooth, Horizon Lock nodrošina stabilu un profesionālu video bez mehāniskā stabilizatora vai īpašas pēcapstrādes programmatūras izmantošanas.

Īpaši plats skata lauks. HERO12 Black attēla sensors nodrošina sevišķi plašu skata lauku. Īpašā 8:7 malu attiecība iekļauj vairāk debesu un horizonta, paverot plašas iespējas radošai pēcapstrādei. No viena un tā paša video izveidot gan vertikālus klipus sociālajiem tīkliem, gan klasiskus horizontālus kadrus, nezaudējot sākotnējo kvalitāti. GoPro Quik mobilā aplikācija ļauj to izdarīt ātri un jebkurā vietā. Izmantojot HyperView digitālo lēcu, lai iegūtu visplatāko kadru, iemūžinot teju visu horizontu, debesis un notiekošo pie kājām.

Saderīgs ar jauno Max Lens Mod 2.0. Pievienojot kamerai jauno Max Lens Mod 2.0 lēcu, HERO12 Black nodrošinās plašāko skata lauku HERO kameru vēsturē - 177° (iepriekšējā Max Lens Mod versija sasniedza 155°). Ar par 36% plašāku skata lauku (FOV) platleņķa režīmā un par 48% plašāku vertikālajā režīmā,8 kamera sasniedz 4K60 izšķirtspēju un pievieno Max HyperSmooth - augstāko iespējamo stabilizāciju. Tāpat šī lēca ļaus izmantot Horizon Lock funkciju visās digitālajās lēcās un 1080p120 video ar maksimālu stabilizāciju un 4x slo-mo augstākajā FOV.

8-biti, 10-biti un Log video. HERO12 Black piedāvā izvēli starp 8-bitu, 10-bitu vai Log video režīmiem. 10- bitu krāsu režīms spēj attēlot vairāk nekā 1 miljardu krāsu, piedāvājot bagātāku krāsu dziļumu, plūstošākas pārejas un reālistiskāku paleti, savukārt 8-bitu režīms nodrošina mazākus failu izmērus. Pieredzējušie lietotāji var izmantot Log režīmu, lai saglabāt vairāk informācijas savos kadros un pēc tam veiktu nepieciešamos krāsu pielāgojumus pēcapstrādē.

Laika koda sinhronizācija. Pieredzējuši lietotāji ar vairāk nekā vienu HERO12 Black var tās sinhronizēt ar identiskiem laika kodiem, padarot rediģēšanu daudz vienkāršāku. Šī funkcijas darbojas ar Final Cut Pro, Adobe Premiere un citām rediģēšanas programmatūrām, vēl vairāk optimizējot pēcapstrādi.

Bluetooth audio savienojums. HERO12 Black ir savienojams ar dažādām Bluetooth ierīcēm. Vlogotājiem noderēs iespēja pievienot bezvadu ārējo mikrofonu, lai uzlabotu audio kvalitāti stāstot stāstus vai veicot intervijas. Savienojoties ar bezvadu austiņām, GoPro var uztvert lietotāja balss komandas trokšņainos apstākļos vai vietās, kur kamera ir uzmontēta ārpus dzirdamības attāluma. Turklāt caur austiņām iespējams dzirdēt kameras skaņas signālus, lai apstiprinātu, ka tā ir saņēmusi komandu.

Nakts efekti. Time Lapse režīmā pieejamas 3 funkcijas radošiem video naktī. Star Trail izmanto zemes rotāciju un zvaigžņu kustību, lai radītu ikoniskus debesjuma attēlus. Light Painting funkcija ļauj izmantot, piemēram, telefona zibspuldzi, lai veidotu gaismas gleznas. Vehicle Light Trails no automašīnu un citu transportlīdzekļu gaismām uzburs naksnīgas neona pilsētas romantiku.

Power Tools jauns intervālu foto režīms. Radošiem cilvēkiem palīdzēs 4 īpaši GoPro režīmi. Jaunā intervālu foto funkcija uzņem bildes pēc noteikta, ieprogrammēta intervāla. HindSight funkcija attin laiku pagātnē un saglabā visu, kas nofilmēts 30 sekundes pirms ieraksta pogas nospiešanas, kā arī visu, kas nofilmēts pēc tam. Scheduled Capture ļauj atlikt filmēšanas sākumu par noteiktu laiku. Savukārt ar Duration Capture iespējams norādīt maksimālo filmēšanas ilgumu no 15 sekundēm līdz 3 stundām.

Automātiska video montāža mākonī. Laikā, kamēr tiek veikta kameras uzlāde un tā ir savienota ar mājas Wi-Fi tīklu, safilmētie materiāli tiek automātiski augšupielādēti mākonī un īpašs algoritms veic automātisku labāko kadru atlasi un video rullīša montāžu. Kad video ir gatavs, tas tiek nosūtīts uz lietotāja viedtālruni.

Pēcapstrāde GoPro Quik lietotnē. GoPro Quik lietotne piedāvā plašu vienkārši lietojamu rīku klāstu, kas ļauj rediģēt video materiālus teju profesionālā līmenī. Tajā iespējams gan pielāgot lietotnes automātiski izveidotos video, gan veidot pilnīgi jaunus video no nulles. Ja nepieciešams pielāgot materiālu dažādām platformām, tad mobilā lietotni ļauj mainīt kadra formātu neatkarīgi no tā, ar kādu digitālo lēcu tas ticis filmēts. Savukārt no video iespējams izvilkt stopkadrus žilbinošā 24.7MP kvalitātē.

Vienkārša satura pārnese un bezlimita mākoņa glabātuve. Failu pārnesei piedāvātas 4 iespējas. Bezvadu savienojums ar GoPro mobilo aplikāciju būs pieejams ikvienam. Tāpat iespējams savienot telefonu un kameru ar uzlādes vadu, padarot pārnesi vēl ātrāku. Ja failu apstrādi veic datorā, tad visuzticamākais būs microSD karšu lasītājs. Ceturtā iespēja - izmantot bezlimita mākoņservisu. Laikā, kamēr tiek veikta kameras uzlāde un tā ir savienota ar mājas Wi-Fi tīklu, safilmētie materiāli tiek automātiski augšupielādēti mākonī

Platekrāna, vertikālā un pilnekrāna režīmi. HERO12 Black vieglie vadības elementi padara atbilstošo kadra iestatījumu izvēli ārkārtīgi vienkāršu. Tagad iespējams ātri pārslēgties starp platekrāna ierakstu (16:9 attiecībā) atskaņošanai televizorā vai YouTube, un vertikālajiem video (9:16 attiecībā) skatīšanai telefonā vai ievietošanai sociālajos tīklos. Maksimālai elastībai paredzēta pilnekrāna opcija, kas ieraksta ārkārtīgi universālajā 8:7 attiecībā. Šis režīms iemūžina visplašāko skata lauku un ļauj pēcapstrādē kadru apgriezt un pietuvināt, nezaudējot sākotnējo kvalitāti.

Vienkārša stiprināšana. Robustais plastmasas rāmītis ir pagātne. Vienkārši atlieciet nolokāmos pirkstiņus, pievienojiet kameru jebkuram stiprinājumam un tā būs gatava darbam. Turklāt HERO12 Black ir saderīgs ar visiem HERO9, HERO10 un HERO12 Black aksesuāriem. Jaunais 1/4-20 stiprinājums piedāvā vairāk iespēju, padarot HERO12 Black saderīgu ar standarta kameru stiprinājumiem un piederumiem.

Papildus modulārie aksesuāri. Nepieciešamas papildus funkcijas? Šeit talkā nāk modulārie aksesuāri. Media Mod uzlabos skaņas kvalitāti vai ļaus pievienot jebkuru citu mikrofonu iebūvētajā 3.5mm ligzdā. Pieejama arī HDMI-out ligzda, kas ļauj video signālu padot uz citām profesionālām ierīcēm. Light Mod palīdzēs filmēt sliktā apgaismojumā.

Vienkārša vai profesionāla kameras vadība. HERO12 Black neļaus apjukt iestatījumu džungļos, piedāvājot vienkāršās lietošanas režīmu, kurā kamera visas izvēles izdara automātiski. Savukārt pieredzējušākiem lietotājiem ir pieejama iestatījumu maiņa līdz pat sīkākajai niansei.

Divi LCD ekrāni. HERO12 Black ir aprīkots ar krāsainu, 1.4" priekšējo ekrānu, kurš ļauj atrast perfekto pašbildes kompozīciju. Savukārt aizmugurējais skārienjutīgais ekrāns ļauj ātri nomainīt iestatījumus un aplūkot safilmētos kadrus.

Vebkameras un tiešraides režīmi. Papildus lieliskai aktīvā dzīvesveida kamerai, HERO12 var izmantot arī kā vebkameru. 1080p izšķirtspēja un platleņķa objektīvs padara to izcili piemērotu lekciju, sporta treniņu un draugu ballītes zoomošanai. Savukārt izmantojot GoPro aplikāciju, varam doties arī Facebook tiešraidē

Visi parametri
Atmiņas kartes tips : microSD
Barošanas avots : Litija Akumulators
Displeja izmērs : 2.27"
Maksimālais FPS : 240
Modelis : GoPro HERO12 Black
Svars : 154 g
Video izšķirtspēja : 5.3K (5312 x 2988)
Wi-Fi : Ir
Sadarbībā ar GoPro dāvanā GoPro Hero12 Black baterija
Papildus specifikācija
Apraksts - GOPRO HERO12 BLACK
Atmiņa - Atmiņas kartes sloti - 1
Atmiņa - Atmiņas kartes tips - microSDHC
Atmiņa - Atmiņas kartes tips - microSDHC
Atmiņa - atmiņas kartes tips - microSDHC
Atmiņa - Atmiņas kartes tips - microSDHC
Atmiņa - Atmiņas kartes tips - microSDXC
Atmiņa - Atmiņas kartes tips - microSDXC
Atmiņa - atmiņas kartes tips - microSDXC
Atmiņa - Atmiņas kartes tips - MS Micro, microSD / microSDHC / microSDXC
Atmiņa - Atmiņas karšu slots - 1
Atmiņa - Atmiņas karšu slots - 1
Atmiņa - Atmiņas karšu slotu skaits - 1
Atmiņa - atmiņas nesējs - Atmiņas karte
Atmiņa - datu nesējs - Atmiņas karte
Atmiņa - Ieraksta nesēji - Atmiņas karte
Atmiņa - Ierakstīšanas multivides - Atmiņas karte
Attēla stabilizators - Attēla stabilizatora konstrukcija - HyperSmooth 6.0
Attēla stabilizators - Attēla stabilizators - Jah
Attēla stabilizācija - Attēla stabilizatora dizains - HyperSmooth 6.0
Attēla stabilizācija - Attēla stabilizatora konstrukcija - HyperSmooth 6.0
Attēla stabilizācija - Attēla stabilizators - Jā
Attēla stabilizācija - Attēla stabilizators - Jā
Attēla stabilizācija - Stabilizatora konstrukcija - HyperSmooth 6.0
Attēla stabilizēšana - Attēla stabilizators - Jā
Audio - Mikrofons - Iebūvēts mikrofons
Audio - Mikrofons - Iebūvēts mikrofons
Audio - Mikrofons - Iebūvēts mikrofons
Augstums - 75.000000
Barošanas avots - Akumulatora tips - Litija jonu
Barošanas avots - Akumulatora tips - Litija jonu
Barošanas avots - Akumulatora tips - Litija jonu
Barošanas avots - Kapacitāte - 1720 mAh
category_en - Audio, foto un video > Foto un video piederumi > Videokameras
category_en - Kameras
category_et - Kaamerad
category_lv - Audio, foto un video > Foto / video piederumi > Videokameras
category_lv - Kameras
category_ru - Audio, foto un video > Foto / video piederumi > Videokameras
category_ru - Kameras
description_et - Varat arī uzņemt atsevišķus 24,7 MP video kadrus, izmantojot lietotni Quik. Līdz pat 8× palēninātā kustība Viss ir vēl satriecošāks palēninātā kustībā. HERO12 Black ļauj ierakstīt darbību līdz pat 8× palēninātā kustībā ar izšķirtspēju līdz 2,7K, iemūžinot detaļas, kuras jūs nekad neredzētu ar neapbruņotu aci. Izturīga un ūdensnecaurlaidīga līdz 10 m Pilnībā ūdensnecaurlaidīga un izturīga kā vienmēr, HERO12 Black ir gatava iemūžināt jautrus mirkļus jebkurā piedzīvojumā. GoPro leģendārā izturība izturēs jebkuru izaicinājumu un turpinās darboties pat tad, kad brauksiet pa dubļiem, sniegu vai ūdeni (līdz 10 m). Ūdensnecaurlaidīgs objektīva stikls palīdz samazināt atspīdumus un citus gaismas defektus, lai jūsu fotogrāfijas un video būtu vēl aizraujošāki. Emmy® balvu ieguvusī HyperSmooth stabilizācija HyperSmooth turpina noteikt neprātīgi vienmērīgu kadru veidošanas standartus - 2021. gadā tā ieguva Emmy® balvu par kamerā iebūvēto sensoru un stabilizācijas programmatūru. HERO12 Black maksimāli uzlabo HyperSmooth ar AutoBoost režīmu, vienlaikus piedāvājot mazāku attēla apgriešanu. Brauciet ar velosipēdu, brauciet ar skrituļslidām, slēpojiet, pakaļdzeniet bērnus parkā vai uzņemiet lieliskus mājdzīvnieku POV kadrus - pat visdramatiskākie kadri iznāk zīdaini vienmērīgi. 360° horizontālā bloķēšana Piešķiriet saviem videoklipiem profesionālu izskatu, saglabājot vienmēr taisnu un vienmērīgu horizontu, izmantojot digitālo objektīvu Linear + Horizon Lock. HERO12 Black saglabā horizontu taisnu pat tad, ja kamera ieraksta laikā veic pilnu 360° rotāciju. Kombinācijā ar HyperSmooth stabilizāciju Horizon Lock nodrošina īpaši ātru un pilnīgi taisnu attēlu. Lai iegūtu profesionālu video, jums nav nepieciešams gimbals vai cita programmatūra. 2× ilgāks akumulatora darbības laiks Pateicoties uzlabotai enerģijas pārvaldībai, HERO12 Black nodrošina 2× ilgāku nepārtrauktu ierakstīšanu pie 5,3K 60 kadru/s (70 minūtes), kā arī vairāk nekā 1,5 stundas pie 5,3K 30 kadru/s un vairāk nekā 2,5 stundas nepārtrauktas ierakstīšanas pie 1080p 30 kadru/s. HDR foto + video HDR (augsta dinamiskā diapazona) video piedāvā vairāk detaļu un krāsu spilgtākajos punktos un tagad ir pieejams 5,3K un 4K 60 kadru sekundē. Uzņemšana vertikāli Ar vienu pieskārienu pārslēdzieties starp platekrāna vai jauno vertikālo uzņemšanu atkarībā no tā, vai uzņemat tradicionālai platekrāna atskaņošanai vai sociālajiem medijiem. Vai arī uzņemiet pilnkadrā un vēlāk izlemiet, izmantojot Quik lietotni, lai nodrošinātu maksimālu daudzpusību. 156° skata leņķis Lielais attēla sensors ļauj uzņemt plašu, 156° skata leņķi 5,3K un 4K video, izmantojot 8 : 7 formātu attiecību. 10 bitu video 10 bitu video nodrošina lielāku krāsu dziļumu, vienmērīgāku gradāciju un reālistiskāku stāvokli. Profesionāla satura veidotāji var izmantot GP-Log kodēšanu ar LUT, lai palielinātu dinamisko diapazonu pirms krāsu uzlabošanas. Jauna Timecode Sync Bezvadu sinhronizācija Bezvadu sinhronizācija ar vairākiem HERO12 Blacks, izmantojot laika kodu lietotnē Quik. Tas ir lieliski, ja vēlaties uzņemt darbību no vairākiem leņķiem un pēc tam vienkāršot darbu pēcapstrādē. Izmantojiet timekoda klipus nākamajam projektam Adobe Premiere Pro un citās lietotnēs, kas atbalsta vairāku kameru montāžu. Bluetooth audio savienojamība Tagad varat izmantot Apple AirPods, Bluetooth austiņas vai citus bezvadu mikrofonus interviju vai stāstu veidošanas laikā. Varat arī attālināti dot balss komandas un dzirdēt brīdinājumus no kameras. Priekšējais + aizmugurējais LCD ekrāns Izbaudiet vienmērīgu un ātru atskaņošanu uz atsaucīgā aizmugurējā skārienekrāna un izmantojiet priekšējo ekrānu, lai ierāmētu selfijus. Nakts efekti Timelapse + foto HERO12 Black ir 3 timelapse un foto režīmi, lai jūs varētu uzņemt iespaidīgus kadrus tumsā. Zvaigžņu takas izmanto zemes un zvaigžņu rotāciju, lai iemūžinātu skaistas gaismas takas nakts debesīs. Gaismas gleznošana ļauj jums radīt izcilus otas triepienu efektus ar kustīgu gaismu. Automobiļu gaismas pēdas izmanto iespaidīgas gaismas pēdas, lai iemūžinātu nakts satiksmi. Jauna intervāla fotografēšana + citi režīmi Vienkārši uzņemiet satriecošus kadrus, izmantojot Power Tools. Jaunā funkcija Intervāla fotografēšana ļauj iestatīt, lai fotogrāfijas tiktu uzņemtas noteiktos intervālos, kamēr jūs koncentrējaties uz savām iecienītākajām darbībām. Funkcija HindSight uzņem līdz 30 sekundēm ilgu kadru pirms ierakstīšanas sākuma - pat ja aizvara atbrīvošanu nospiedīsiet pārāk vēlu, jūs joprojām varēsiet iemūžināt pareizo mirkli. Ir pieejama arī funkcija Schedule Capture, kas ļauj iestatīt GoPro, lai tā ieslēgtos un uzņemtu kadru līdz pat 24 stundām uz priekšu, un funkcija Duration Capture, kas ļauj viegli uzņemt videoklipus no 15 sekundēm līdz 3 stundām. Daudzpusīga montāža Pateicoties iebūvētajam stiprinājumam, montāžas maiņa aizņem tikai dažas sekundes. Nekādu kadru un citu nevajadzīgu materiālu. Tīmekļa kamera + tiešraide Izmantojiet HERO12 Black kā ļoti daudzpusīgu tīmekļa kameru tiešraidei vai vlogošanai ar vienmērīgu HyperSmooth video un asu izšķirtspēju. Rediģējiet videoklipus ar Quik lietotni Quik lietotne ir pilna ar vienkāršiem rīkiem. Pielāgojiet lietotnes izveidotos automātiski izceļamos videoklipus vai izveidojiet tos paši no nulles. Pārslēdziet digitālos objektīvus, pievienojiet filtrus, apgrieziet, apgrieziet un daudz ko citu.
description_lv -
description_lv - 5,3K 60p + 4K 120p izšķirtspēja HyperSmooth 6.0 video stabilizācija HDR fotoattēls + video Daudzpusīga 8:7 malu attiecība Ūdensizturīga līdz 10 m Līdz 2× ilgākam akumulatora darbības laikam Apbrīnojams 5,3K video 5,3K nodrošina savā klasē labāko attēla kvalitāti ar 91 % lielāku izšķirtspēju nekā 4K. HERO12 Black uzņem arī 4K, 2,7K un 1080p video izšķirtspējā. Līdz 8× Slo-Mo Iegūstiet 4× slo-mo - tas ir 120 kadri sekundē - absurdi augstā 4K izšķirtspējā. Varat arī palielināt slo-mo līdz 8 × 240 kadriem sekundē - 2,7K izšķirtspējā. Īpaši izturīga + ūdensnecaurlaidīga Ūdensnecaurlaidīga līdz 10 m dziļumam un izveidota tā, lai izturētu triecienus. Ūdensnecaurlaidīgs objektīva vāciņš Hidrofobizēts objektīvs izvada ūdeni, lai jūsu kadri būtu kristāldzidri, kad atrodaties ūdenī. Emmy® balvu ieguvusī video stabilizācija HyperSmooth 6.0 turpina paaugstināt kamerā iebūvētās video stabilizācijas latiņu, nodrošinot neiespējami vienmērīgus kadrus neatkarīgi no tā, cik raupja ir videokamera. Un tā arī iegūst balvas - Emmy® balvu par kameras sensora un programmatūras stabilizāciju. AutoBoost Ar HyperSmooth 6.0 HERO12 Black automātiski nodrošina, ka, izmantojot video stabilizāciju, jūs uzņemat visplašākos iespējamos kadrus atkarībā no jūsu ātruma un kustības ainā. Iebūvēta horizontālā bloķēšana Horizon Lock Horizon Lock ir HyperSmooth 6.0 iebūvēta daļa, tāpēc ir vieglāk nekā jebkad agrāk saglabāt horizontālo līmeni, kad kamera rotē par 360°. Līdz 2× ilgāks darbības laiks Pateicoties uzlabotai enerģijas pārvaldībai, HERO12 Black nodrošina 2× ilgāku nepārtrauktu ierakstīšanu pie 5,3K60 (70 minūtes), kā arī vairāk nekā 1,5 stundas pie 5,3K30 un vairāk nekā 2,5 stundas nepārtrauktas ierakstīšanas pie 1080p30. Pilnīgi jauns HDR video HDR (High Dynamic Range) video nodrošina lielāku detalizāciju un krāsu spilgtākajos punktos un tagad ir pieejams 5,3K un 4K60. Uzņemiet platekrāna, vertikālā vai pilna kadra attēlu Ar vienu pieskārienu pārslēdziet starp platekrāna vai jauno vertikālo uzņemšanu atkarībā no tā, vai uzņemat tradicionālai platekrāna atskaņošanai vai sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem. Vai arī uzņemiet pilnkadrā un vēlāk izlemiet, izmantojot Quik lietotni, lai nodrošinātu maksimālu daudzpusību. 156° skata leņķis pilnā 8:7 formātā Lielais attēla sensors ļauj arī uzņemt plašu 156° skata leņķi pilnkadra 8:7 formātā 5,3K un 4K formātā. 10 bitu krāsas 10 bitu krāsas nodrošina uzlabotu krāsu dziļumu, vienmērīgāku gradāciju un lielāku reālismu. Savukārt profesionāli filmu veidotāji var izmantot GP-Log kodēšanu ar LUT, lai maksimāli palielinātu dinamisko diapazonu pirms krāsu korekcijas piemērošanas. Jauna TimeCode Sync Bezvadu sinhronizēšana ar vairākiem HERO12 Blacks, izmantojot Timecode lietotnē Quik. Tas ir ideāli piemērots, ja vēlaties uzņemt darbību no vairākiem leņķiem un pēc tam veikt precīzu, kadru atbilstību veicinošu montāžu pēcapstrādes laikā. Izmantojiet saskaņotus laika koda klipus programmā Adobe Premiere Pro un citās lietojumprogrammās, kas atbalsta vairāku kameru montāžu nākamajā projektā. Jauns Bluetooth audio atbalsts Tagad intervijas vai stāstījuma laikā varat izmantot Apple AirPods, Bluetooth austiņas vai citus bezvadu mikrofonus. Varat arī attālināti dot balss komandas un dzirdēt brīdinājumus no kameras. Satriecoši 27 MP fotoattēli + 24,7 MP kadru uztveršana Vienkārši uzņemiet un uzņemiet, lai iegūtu kadra cienīgus fotoattēlus. Un jūs varat uzņemt augstas izšķirtspējas, koplietošanai gatavus fotoattēlus tieši no video. Divi LCD ekrāni Izmantojiet vienmērīgu un ātru atskaņošanu īpaši atsaucīgajā aizmugurējā skārienekrānā un pārveriet uz priekšējā ekrāna, lai uzņemtu pašportretus. Atpakaļskatīšanās funkcija Atpakaļskatīšanās funkcija fiksē līdz pat 30 sekundēm pirms ierakstīšanas sākuma - pat ja aizvara pogu nospiedīsiet pārāk vēlu, jūs joprojām varēsiet uzņemt kadru. Plānotā + ilguma uzņemšana Ar plānotās uzņemšanas funkciju GoPro pati ieslēgsies un automātiski uzņems kadru līdz pat 24 stundām uz priekšu. Ilguma uzņemšana ļauj viegli uzņemt videoklipus, kuru garums ir no 15 sekundēm līdz 3 stundām. Intervāla uzņemšana Jaunais Intervāla uzņemšana var automātiski uzņemt fotoattēlus ar fiksētiem intervāliem, kamēr jūs koncentrējaties uz savām iecienītākajām aktivitātēm. Izcelti videoklipi, kas automātiski nosūtīti uz tālruni Pēc uzņemšanas pievienojiet GoPro. Kamēr tā uzlādējas, Quik augšupielādē uzņemtos kadrus mākonī un izmanto tos, lai izveidotu koplietošanai gatavu izcelšanas video, pēc tam nosūtot to uz tālruni.6 Viegli rediģējiet Quik lietotnē Quik lietotnē ir daudz vienkāršu rīku. Pielāgojiet lietotnes izveidotos automātiskos izcelšanas videoklipus vai izveidojiet savus no nulles. Mainiet digitālos objektīvus, pievienojiet filtrus, apgrieziet, izgrieziet un daudz ko citu.
description_lv - GoPro HERO 12 HD Tips: 5K Ultra HD Maksimālais kadru ātrums: 240 kadri sekundē Malu attiecība: 4:3 , 8:7, 9:16, 16:9 Sensora tips: CMOS Kopējais megapikseļi: 27MP Optiskā sensora izmērs: 25.4 / 1.9 mm (1 / 1.9") Displejs: LCD Redzes lauka (FOV) leņķis: 177° Datu nesēji: Atmiņas karte Saderīgas Atmiņas kartes: MicroSD (TransFlash)
description_lv - GoPro HERO 12 HD Tips: Maksimālais kadru ātrums: 240 kadri sekundē Aspekta attiecība: 4:3, 8:7, 9:16, 16:9 Sensora tips: CMOS Kopējais megapikseļu skaits: Optiskais sensora izmērs: 25,4 / 1,9 mm (1 / 1,9") Displejs: Redzamības leņķis (FOV): 177° Datu nesēji: Atmiņas karte Saderīgās atmiņas kartes: MicroSD (TransFlash)
description_ru - 5,3K 60p + 4K 120p izšķirtspēja HyperSmooth 6.0 HDR video stabilizators Foto + video Universāla 8:7 malu attiecība Ūdensizturība līdz 10 m Akumulatora darbības laiks līdz pat 2 reizes ilgāks Neticama attēla kvalitāte HERO12 Black 5,3K video nodrošina par 91% lielāku izšķirtspēju nekā 4K, iemūžinot darbību ar asām detaļām un kinematogrāfisku augsta dinamiskā diapazona (HDR) attēla kvalitāti, vienlaikus saglabājot iespēju uzņemt 27 MP fotogrāfijas. Varat arī uzņemt atsevišķus 24,7 MP kadrus no video, izmantojot lietotni Quik. Līdz pat 8x palēnināta kustība Palēninātā kustībā viss ir vēl lieliskāks. HERO12 Black ļauj ierakstīt līdz pat 8x palēninātu darbību ar līdz pat 2,7K izšķirtspēju, lai iemūžinātu detaļas, ko neapbruņota acs nekad neredzēs. Izturīga un ūdensnecaurlaidīga līdz 10 metriem Pilnībā ūdensnecaurlaidīga un izturīga kā vienmēr, HERO12 Black ir gatava iemūžināt jebkura piedzīvojuma jautros mirkļus. GoPro leģendārā izturība iztur jebkuru izaicinājumu un turpina darboties pat tad, kad braucat pa dubļiem, sniegu vai ūdeni (līdz 10 m). Ūdensnecaurlaidīgs objektīva stikls palīdz samazināt atspīdumus un citus gaismas defektus, padarot jūsu fotogrāfijas un video vēl aizraujošākus. Emmy® balvu ieguvusī HyperSmooth HyperSmooth stabilizācija turpina noteikt neticami vienmērīgu videoklipu veidošanas standartus, jo par iebūvēto sensoru un stabilizācijas programmatūru tā ir saņēmusi 2021. gada Emmy balvu. HERO12 Black maksimāli izmanto HyperSmooth funkciju AutoBoost režīmā, vienlaikus nodrošinot mazāku attēlu izgriešanu. Neatkarīgi no tā, vai braucat ar velosipēdu, skrituļslidām, slēpojat, skrienat ar bērniem pa parku vai uzņemat lieliskus sava mājdzīvnieka kadrus no pirmās personas, pat visdrebīgākie kadri iznāk vienmērīgi un zīdaini. 360° horizontālā bloķēšana Piešķiriet saviem videoklipiem profesionālu izskatu, saglabājot horizontu taisnu un vienmērīgu, izmantojot digitālo objektīvu Linear + Horizon Lock. HERO12 Black saglabā horizontu taisnu pat tad, ja kamera ierakstīšanas laikā tiek pagriezta par 360°. Kombinācijā ar HyperSmooth Horizon Lock stabilizāciju Horizon Lock nodrošina īpaši gludus un perfekti taisnus attēlus. Lai iegūtu profesionālu video, jums nav nepieciešams stabilizators vai cita programmatūra. 2 reizes ilgāks akumulatora darbības laiks Pateicoties uzlabotai enerģijas pārvaldībai, HERO12 Black var nepārtraukti ierakstīt 2 reizes ilgāk ar 5,3K izšķirtspēju, 60 kadriem sekundē (70 minūtes), kā arī vairāk nekā 1,5 stundas ar 5,3K izšķirtspēju, 30 kadriem sekundē un vairāk nekā 2,5 stundas nepārtrauktu ierakstu ar 1080p izšķirtspēju, 30 kadriem sekundē. HDR foto + video HDR (paplašināts dinamiskais diapazons) video nodrošina vairāk detaļu un krāsu spilgtākos mirkļos, un tagad ir pieejams 5,3K un 4K formātā ar ātrumu 60 kadri sekundē. Saglabāt pat vertikāli Ar vienu pieskārienu pārslēdzieties starp platekrāna vai jauno vertikālo uzņemšanu atkarībā no tā, vai uzņemat tradicionālai platekrāna atskaņošanai vai sociālajiem medijiem. Vai arī tā vietā uzņemiet pilnu kadru un izlemiet vēlāk lietotnē Quik, lai nodrošinātu maksimālu daudzpusību. 156° skata leņķis Lielais attēla sensors ļauj ierakstīt 5,3K un 4K video ar plašu 156° skata leņķi un 8:7 malu attiecību. 10 bitu video 10 bitu video nodrošina lielāku krāsu dziļumu, vienmērīgāku gradāciju un reālistiskāku stāvokli. Profesionāli veidotāji var izmantot GP-Log kodēšanu ar LUT, lai maksimāli palielinātu dinamisko diapazonu pirms krāsu korekcijas piemērošanas. Jauna laika koda sinhronizācija Sinhronizējiet vairākas HERO12 Blacks bezvadu režīmā, izmantojot laika kodu lietotnē Quik. Tas ir ideāli piemērots, ja vēlaties uzņemt darbību no dažādiem leņķiem un pēc tam vienkāršot pēcapstrādes darbu. Izmantojiet klipus ar pareizu laika kodu nākamajā projektā Adobe Premiere Pro un citās lietojumprogrammās, kas atbalsta vairāku kameru montāžu. Bluetooth audio savienojamība Tagad varat izmantot Apple AirPods, Bluetooth austiņas vai citus bezvadu mikrofonus intervijas vai sižeta laikā. Varat arī sniegt attālinātas balss komandas un dzirdēt paziņojumus no kameras. Priekšējais + aizmugurējais LCD ekrāns Izbaudiet vienmērīgu un ātru atskaņošanu uz atsaucīgā aizmugurējā skārienekrāna un izmantojiet priekšējo ekrānu, lai uzņemtu selfijus. Nakts efekts timelapse + foto HERO12 Black ir trīs palēninātas kustības un foto režīmi, kas ļauj uzņemt satriecošus fotoattēlus tumsā. Zvaigžņu pēdas izmanto Zemes un zvaigžņu rotāciju, lai iemūžinātu skaistas gaismas pēdas nakts debesīs. Gaismas gleznošana ļauj jums radīt izcilus triepienu efektus, izmantojot kustīgu gaismu. Automobiļu gaismas pēdas izmanto iespaidīgas gaismas pēdas, lai iemūžinātu nakts satiksmi. Jaunais Interval Photo + citi režīmi Viegli uzņemiet satriecošus kadrus, izmantojot spēka rīkus. Jaunā funkcija Interval Photo ļauj iestatīt, lai uzņemtu fotoattēlus ar intervāliem, kamēr jūs koncentrējaties uz savām iecienītākajām darbībām. HidSight ieraksta līdz pat 30 sekundēm pirms ierakstīšanas sākuma - pat ja pārāk vēlu nospiedīsiet slēdža atbrīvošanas pogu, jūs joprojām iemūžināsiet īsto mirkli. Ir pieejama arī funkcija Schedule Capture, kas ļauj iestatīt GoPro automātiskai ieslēgšanai un uzņemšanai 24 stundas uz priekšu, un funkcija Duration Capture, kas ļauj viegli uzņemt video klipus, kuru garums ir no 15 sekundēm līdz 3 stundām. Universāls stiprinājums Pateicoties iebūvētajam stiprinājumam, stiprinājumu maiņa aizņem tikai sekundi. Nav rāmīšu vai citu sīkumu. Tīmekļa kamera + tiešraide Izmantojiet HERO12 Black kā īpaši daudzpusīgu tīmekļa kameru tiešraidei vai video blogiem ar vienmērīgu HyperSmooth video un skaidru izšķirtspēju. Apstrādājiet videoklipus ar Quik lietotni Quik lietotnē ir daudz vienkāršu rīku. Pielāgojiet automātiski atlasītus videoklipus, ko izveidojusi lietotne, vai izveidojiet savus no nulles. Mainiet digitālos objektīvus, pievienojiet filtrus, apgrieziet, ierāmējiet un daudz ko citu.
description_ru - GoPro HERO 12 HD Tips: 5K Ultra HD Maksimālais kadru uzņemšanas ātrums: 240 kadri sekundē Aspekta attiecība: 4:3, 8:7, 9:16, 16:9. Sensora tips: CMOS Kopējais megapikseļu skaits: 27 MP Optiskais sensora izmērs: 25,4/1,9 mm (1/1,9 collas) Displejs: LCD displejs Redzamības leņķis (FOV): 177° Datu nesēji: Atmiņas karte Saderīgās atmiņas kartes: MicroSD (TransFlash)
description_short_en - Kompakts GoPro ar maināmiem moduļiem 5,3K 60 fps un 4K 120 fps video ierakstīšana 27 megapikseļu fotoattēli, timelapse un slo-mo režīmi HyperSmooth 6.0 stabilizācija un HDR Ūdensizturība līdz 10 metriem bez papildu korpusa
description_short_et - Kompakts korpuss un maināmie moduļi GoPro 5,3K 60 kadru/s un 4K 120 kadru/s video ierakstīšana 27 megapikseļu fotoattēli, timelapse un palēninātas kustības režīmi HyperSmooth 6.0 video stabilizācija un HDR Ūdensizturība līdz 10 metriem bez papildu korpusa
description_short_lv -
description_short_ru - GoPro ar kompaktu korpusu un maināmiem moduļiem Video ierakstīšana 5,3K 60 kadri sekundē un 4K 120 kadri sekundē 27 megapikseļu fotoattēli, timelapse un palēninātas kustības video režīmi HyperSmooth 6.0 video stabilizācija un HDR Ūdensizturība līdz 10 metriem bez papildu futrāļa
Displejs - Displeja izmērs (collas) - 1,4
Displejs - Displeja izmērs (collas) - 1.4
Displejs - Displeja izmērs (collas) - 2,27
Displejs - Displeja izmērs (collas) - 2.27
Displejs - Displeja tips - 2 × LCD
Displejs - Displeja tips - 2 × LCD
Displejs - skārienekrāns - Jā
Displejs - Skārienekrāns - Jā
Domkrati - bezvadu - WiFi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Domkrati - Bluetooth - Bluetooth 4.2
Domkrati - Tālvadības pults - Izmantojot savienoto viedtālruni
EAN - 0810116380282
EAN_kods - 0810116380282
Ekrāns - ekrāna izmērs (collas) - 1,4
Ekrāns - ekrāna izmērs (collas) - 2,27
Ekrāns - Ekrāna izmērs (tolle) - 1,4
Ekrāns - Ekrāna izmērs (tolle) - 2,27
Ekrāns - Ekrāna tips - 2 × LCD
Ekrāns - Ekrāna veids - 2 × LCD
Ekrāns - skārienekrāns - Jā
Ekrāns - skārienjutīgs - Jah
Enerģijas avots - Akumulatora tips - Litija jonu
Enerģijas avots - Ietilpība - 1720 mAh
Enerģijas avots - Jauda - 1720 mAh
Enerģijas avots - Jauda - 1720 mAh
feature_group_et - Piedzīvojumu kameras
feature_group_ln - Sporta un darbības kameras
feature_group_lv - Sporta/piedzīvojumu kameras
feature_group_ru - Rīcības kameras
Fotoattēla ierakstīšana - Attēla faila tips - GPR
Fotoattēla ierakstīšana - Attēla faila tips - JPG
Fotoattēla ierakstīšana - Foto funkcija - Jā
Fotoattēla ierakstīšana - Intervāla uzņemšana - Jā
Fotoattēla ierakstīšana - Maksimālais attēla izmērs - 5568 × 4872
Fotoattēla ierakstīšana - Nepārtraukta fotoattēlu uzņemšana - 30 kadri sekundē
Fotoattēla uzņemšana - Fotoattēla uzņemšana video filmēšanas laikā - Jā
Fotoattēlu glabāšana - Foto faila tips - GPR
Fotoattēlu glabāšana - Foto faila tips - JPG
Fotoattēlu ierakstīšana - Fotoattēlu ierakstīšana filmēšanas laikā - Jah
Fotoattēlu ierakstīšana - Intervāla uzņemšana - Jah
Foto ierakstīšana - Attēlu nepārtrauktā uzņemšana - 30 kadri/sek.
Foto ierakstīšana - Attēlu uzņemšana filmēšanas laikā - Jā
Foto ierakstīšana - Foto funkcija - Jah
Foto ierakstīšana - Foto funkcija - Jā
Foto ierakstīšana - Foto funkcija - Jā
Foto ierakstīšana - Foto izšķirtspēja - 27 megapikseļi
Foto ierakstīšana - Foto sērija - 30 kadri/s
Foto ierakstīšana - Intervāla fotografēšana - Jā
Foto ierakstīšana - izšķirtspēja foto režīmā - 27 megapikseļi
Foto ierakstīšana - izšķirtspēja foto režīmā - 27 megapikseļu slots
Foto ierakstīšana - Lielākais attēla izmērs - 5568 × 4872
Foto ierakstīšana - Lielākais attēla izmērs - 5568 × 4872
Foto ierakstīšana - Maksimālais attēla izmērs pikseļos - 5568 × 4872
Foto ierakstīšana - Nekustamo attēlu izšķirtspēja - 27 megapikseļi
Foto ierakstīšana - nekustīga attēla faila tips - GPR
Foto ierakstīšana - Nekustīga attēla faila tips - GPR
Foto ierakstīšana - nekustīga attēla faila tips - JPG
Foto ierakstīšana - Nekustīga attēla faila tips - JPG
Foto ierakstīšana - nekustīgs attēls filmas ierakstīšanas laikā - Jā
Foto ierakstīšana - Nepārtraukta attēlu uzņemšana - 30 kadri sekundē
Foto ierakstīšana - Time lapse - Jā
Garantijas termiņš - 2 Y
Garums - 237.000000
gross_weight - 0.09 kg
Kategorija_1 - Foto un video
Kategorija_2 - Video - Videokameras
Kontaktligzdas - Mikrofona ieeja - Ar adapteri
Kopējais - dziļums (mm) - 33.6
Kopējais svars (ar akumulatoru un atmiņas karti) - 154 г
Lens - Aperture - f/2.5
Modelis - CHDHX-121-RW
name_et - GoPro Hero12 Black
Nosaukums - Gopro HERO 12 Black (melns)
nosaukums_lv - GoPro Hero12 Black
nosaukums_lv - GoPro Hero12 Black
nosaukums_ru - GoPro Hero12 Black
Objektīvs - Apertūra - f/2.5
Objektīvs - atslēga - f/2.5
Objektīvs - Redzamības lauks - 156°
Objektīvs - Redzes lauks - 156°
Objektīvs - skata leņķis - 156°
Objektīvs - skata leņķis - 156°
Objektīvs - Īrisa - f/2.5
Platums - 111.000000
ražotāja_kods - CHDHX-121-RW
Ražotāja_kods - CHDHX-121-RW
Ražotājs - GOPRO
Ražotājs - GoPro
Ražotājs - Gopro
RažotājsPartNumber - CHDHX-121-RW
Savienojumi - Bezvadu tīkls - WiFi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Savienojumi - Bezvadu tīkls - WiFi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Savienojumi - Bluetooth - Bluetooth 4.2
Savienojumi - Bluetooth - Bluetooth 4.2
Savienojumi - Mikrofona ieeja - Adaptiga
Savienojumi - Mikrofona ieeja - Kopā ar adapteri
Savienojumi - Tālvadības pults - Izmantojot savienotu viedtālruni
Savienojumi - Tālvadības pults - Izmantojot savienotu viedtālruni
Savienojumi - USB - 1 × USB-C
Savienojumi - USB - 1 × USB-C
Savienotāji - Bezvadu - WiFi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Savienotāji - Bluetooth - Bluetooth 4.2
Savienotāji - Mikrofona ieeja - Kopā ar adapteri
Savienotāji - Tālvadība - Izmantojot pievienotu viedtālruni
Savienotāji - USB - 1 × USB-C
Savienotāji - USB - 1 × USB-C
Sensors - Aspekta attiecība - 4 : 3
Sensors - Aspekta attiecība - 4:3
Sensors - aspekta attiecība - 4:3
Sensors - Aspekta attiecība - 8 : 7
Sensors - Aspekta attiecība - 8 : 7
Sensors - aspekta attiecība - 8 : 7
Sensors - Aspekta attiecība - 9 : 16
Sensors - Aspekta attiecība - 9 : 16
Sensors - aspekta attiecība - 9 : 16
Sensors - Aspekta attiecība - 16 : 9
Sensors - Aspekta attiecība - 16 : 9
Sensors - aspekta attiecība - 16 : 9
Sensors - Malu attiecības - 4:3
Sensors - Malu attiecības - 8 : 7
Sensors - Malu attiecības - 9 : 16
Sensors - Malu attiecības - 16 : 9
Sensors - Megapikseļi - 27 megapikseļi
Sensors - Megapikseļi - 27 megapikseļi
Sensors - Megapikseļi - 27 megapikseļi
Sensors - Megapikseļi - 27 megapikseļu slots
Sensors - Sensora izmērs - 1/1,9" tips
Sensors - Sensora izmērs - 1/1,9" tips
Sensors - Sensora izmērs - 1/1,9" tips
Sensors - Sensora sensora izmērs - 1/1,9" tips
Sensors - Sensora tips - CMOS
Sensors - Sensora tips - CMOS
Sensors - Sensora tips - CMOS
Sensors - Sensora tips - CMOS
Skaņa - Mikrofons - Integrēts mikrofons
Svars - 0,34
svars - 0.05 kg
Svars - 0.360000
svītrkods - 0810116380282
svītrkods - 810116380282
title_lv - GoPro HERO12 Action Sporta kamera
title_lv - GoPro HERO12 sporta kamera
title_ru - GoPro HERO12 sporta kamera
Video ierakstīšana - Bitrate - 120 Mbps
Video ierakstīšana - Bitu pārraide - 120 Mbps
Video ierakstīšana - Citi formāti - 2,7K 100 kadru sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - 2,7K 100 kadru sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - 2,7K 120 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - 2,7K 120 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - 2,7K 200 kadru sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - 2,7K 200 kadru sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - 4K 24 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - 4K 24 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - 4K 25 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - 4K 25 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - 4K 30 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - 4K 30 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - 4K 50 kadru sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - 4K 50 kadru sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - 4K 60 kadru sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - 4K 60 kadru sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - 4K 100 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - 4K 100 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - 5,3K 24 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - 5,3K 24 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - 5,3K 25 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - 5,3K 25 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - 5,3K 30 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - 5,3K 30 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - 5,3K 50 kadru sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - 5,3K 50 kadru sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - FullHD 24 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - FullHD 24 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - FullHD 25 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - FullHD 25 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - FullHD 30 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - FullHD 30 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - FullHD 50 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - FullHD 50 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - FullHD 60 kadru/s
Video ierakstīšana - Citi formāti - FullHD 60 kadru/s
Video ierakstīšana - Citi formāti - FullHD 100 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - FullHD 100 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - FullHD 120 kadru sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - FullHD 120 kadru sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - FullHD 200 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi formāti - FullHD 200 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi izmēri - 2,7K 100 kadru/s
Video ierakstīšana - Citi izmēri - 2,7K 100 kadru sekundē
Video ierakstīšana - Citi izmēri - 2,7K 120 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi izmēri - 2,7K 120 kadru/s
Video ierakstīšana - Citi izmēri - 2,7K 200 kadru/s
Video ierakstīšana - Citi izmēri - 2,7K 200 kadru sekundē
Video ierakstīšana - Citi izmēri - 4K 24 kadri/s
Video ierakstīšana - Citi izmēri - 4K 24 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi izmēri - 4K 25 kadri/s
Video ierakstīšana - Citi izmēri - 4K 25 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi izmēri - 4K 30 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi izmēri - 4K 30 kadru/s
Video ierakstīšana - Citi izmēri - 4K 50 kadru/s
Video ierakstīšana - Citi izmēri - 4K 50 kadru sekundē
Video ierakstīšana - Citi izmēri - 4K 60 kadru/s
Video ierakstīšana - Citi izmēri - 4K 60 kadru sekundē
Video ierakstīšana - Citi izmēri - 4K 100 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi izmēri - 4K 100 kadru/s
Video ierakstīšana - Citi izmēri - 5,3K 24 kadri/s
Video ierakstīšana - Citi izmēri - 5,3K 24 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi izmēri - 5,3K 25 kadri/s
Video ierakstīšana - Citi izmēri - 5,3K 25 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi izmēri - 5,3K 30 kadri/s
Video ierakstīšana - Citi izmēri - 5,3K 30 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi izmēri - 5,3K 50 kadri/s
Video ierakstīšana - Citi izmēri - 5,3K 50 kadru sekundē
Video ierakstīšana - Citi izmēri - FullHD 24 kadri/s
Video ierakstīšana - Citi izmēri - FullHD 24 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi izmēri - FullHD 25 kadri/s
Video ierakstīšana - Citi izmēri - FullHD 25 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi izmēri - FullHD 30 kadri/s
Video ierakstīšana - Citi izmēri - FullHD 30 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi izmēri - FullHD 50 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi izmēri - FullHD 50 kadru/s
Video ierakstīšana - Citi izmēri - FullHD 60 kadru/s
Video ierakstīšana - Citi izmēri - FullHD 60 kadru/s
Video ierakstīšana - Citi izmēri - FullHD 100 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi izmēri - FullHD 100 kadru/s
Video ierakstīšana - Citi izmēri - FullHD 120 kadru/s
Video ierakstīšana - Citi izmēri - FullHD 120 kadru sekundē
Video ierakstīšana - Citi izmēri - FullHD 200 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Citi izmēri - FullHD 200 kadru/s
Video ierakstīšana - Datu blīvums - 120 Mbps
Video ierakstīšana - Dienasgrāmatas attēlu profili - GP-Log
Video ierakstīšana - Dienasgrāmatas attēlu profili - GP-Log
Video ierakstīšana - Filmu formāts - H.265
Video ierakstīšana - Intervāla video - Jā
Video ierakstīšana - Log-attēla profili - GP-Log
Video ierakstīšana - Lēnas kustības video - Jā
Video ierakstīšana - Pārraides ātrums - 120 Mbps
Video ierakstīšana - Time-lapse video - Jah
Video ierakstīšana - Time-lapse video - Jā
Video ierakstīšana - Time-lapse video - Jā
Video ierakstīšana - Time lapse video - Jā
Video ierakstīšana - Video formāts - H.265
Video ierakstīšana - Video ierakstīšana - 5.3K 5312 × 2988
Video ierakstīšana - Video ierakstīšana - 5.3K 5312 × 2988
Video ierakstīšana - Video ierakstīšana - 5.3K 5312 × 2988
Video ierakstīšana - Video ierakstīšana - 5.3K 5312 × 2988
Video ierakstīšana - Video ierakstīšanas formāts - H.265
Video ierakstīšana - Video ierakstīšanas formāts - H.265
Video ierakstīšana - Video izšķirtspēja - 2,7K 240 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Video izšķirtspēja - 2,7K 240 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Video izšķirtspēja - 2,7K 240 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Video izšķirtspēja - 2,7K 240 kadru/s
Video ierakstīšana - Video izšķirtspēja - 4K 120 kadru/s
Video ierakstīšana - Video izšķirtspēja - 4K 120 kadru sekundē
Video ierakstīšana - Video izšķirtspēja - 4K 120 kadru sekundē
Video ierakstīšana - Video izšķirtspēja - 4K 120 kadru sekundē
Video ierakstīšana - Video izšķirtspēja - 5,3K 60 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Video izšķirtspēja - 5,3K 60 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Video izšķirtspēja - 5,3K 60 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Video izšķirtspēja - 5,3K 60 kadru/s
Video ierakstīšana - Video izšķirtspēja - FullHD 240 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Video izšķirtspēja - FullHD 240 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Video izšķirtspēja - FullHD 240 kadri sekundē
Video ierakstīšana - Video izšķirtspēja - FullHD 240 kadru/s
Videoklipa ierakstīšana - Dienasgrāmatas attēlu profili - GP-Log
Videoklipa ierakstīšana - video ar intervāla taustiņu - Jah
Videoklipu ierakstīšana - palēninātas kustības video - Jā
Vispārīgi - Aizsardzība pret apkārtējās vides iedarbību - Ūdensnecaurlaidīgs (līdz 10 metru dziļumam)
Vispārīgi - augstums (mm) - 50,8
Vispārīgi - augstums (mm) - 50,8
Vispārīgi - Augstums (mm) - 50,8
Vispārīgi - augstums (mm) - 50.8
Vispārīgi - dziļums (mm) - 33,6
Vispārīgi - dziļums (mm) - 33.6
Vispārīgi - Dziļums (mm) - 33.6
Vispārīgi - Iekārtas - Eņģes skrūve
Vispārīgi - Iekārtas - GoPro Enduro akumulators
Vispārīgi - Iekārtas - Ieliekts līmes stiprinājums
Vispārīgi - Iekārtas - Rīcības kamera
Vispārīgi - Iekārtas - USB-C kabelis
Vispārīgi - Iepakojuma saturs - GoPro Enduro akumulators
Vispārīgi - Iepakojuma saturs - Izliekts līmes stiprinājums
Vispārīgi - Iepakojuma saturs - Rīcības kamera
Vispārīgi - Iepakojuma saturs - USB-C kabelis
Vispārīgi - Iepakojuma saturs - Īkšķu skrūve
Vispārīgi - Iepakojumā ietilpst - GoPro Enduro akumulators
Vispārīgi - Iepakojumā ietilpst - Izliektais lipīgais stiprinājums
Vispārīgi - Iepakojumā ietilpst - Sporta kamera
Vispārīgi - Iepakojumā ietilpst - Spārnskrūve
Vispārīgi - Iepakojumā ietilpst - USB-C kabeļi
Vispārīgi - Izturība pret laikapstākļiem - Ūdensizturīgs (līdz 10 metriem)
Vispārīgi - Komplekta saturs - GoPro Enduro un aksesuāri
Vispārīgi - Komplekta saturs - Piedzīvojumu kamera
Vispārīgi - Komplekta saturs - Stingrāka līmējošā stiprināšana
Vispārīgi - Komplekta saturs - USB-C kabelis
Vispārīgi - Komplekta saturs - Īkšķu skrūve
Vispārīgi - Krāsa - Melna / sudrabota
Vispārīgi - Krāsains - Black
Vispārīgi - Krāsains - Must
Vispārīgi - Krāsu - Black
Vispārīgi - Laika apstākļu blīvējums - Waterptoof (līdz 10 metriem)
Vispārīgi - Laikapstākļu izturība - Ūdensizturīgs (līdz 10 metru dziļumam)
Vispārīgi - Platums (mm) - 71,8
Vispārīgi - Platums (mm) - 71,8
Vispārīgi - Platums (mm) - 71,8
Vispārīgi - Platums (mm) - 71,8
Vispārīgi - Svars (ar akumulatoru un atmiņas karti) - 154 g
Vispārīgi - Svars (ar akumulatoru un atmiņas karti) - 154 g
Vispārīgi - Svars (ieskaitot akumulatoru un atmiņas karti) - 154 g
Vispārīgi - Svars (tikai korpuss) - 121 g
Vispārīgi - Svars (tikai virsbūve) - 121 g
Vispārīgi - Svars (tikai virsbūve) - 121 g
Vispārīgi - Svars (tikai virsbūve) - 121 g
zīmols - GoPro
Description - GOPRO HERO12 BLACK
Atmiņa - Atmiņas kartes sloti - 1
Memory - Memory card type - microSDHC
Mälu - Mälukaardi tüüp - microSDHC
Память - Тип карты памяти - microSDHC
Atmiņa - Atmiņas kartes tips - microSDHC
Memory - Memory card type - microSDXC
Mälu - Mälukaardi tüüp - microSDXC
Память - Тип карты памяти - microSDXC
Atmiņa - Atmiņas kartes tips - MS Micro, microSD / microSDHC / microSDXC
Memory - Memory card slots - 1
Память - Слоты для карт памяти - 1
Mälu - Mälukaardi pesade arv - 1
Память - Носитель памяти - Карта памяти
Mälu - Salvestusmeedium - Mälukaart
Atmiņa - Ieraksta nesēji - Atmiņas karte
Memory - Recording media - Memory Card
Pildistabilisaator - Pildistabilisaatori disain - HyperSmooth 6.0
Pildistabilisaator - Pildistabilisaator - Jah
Attēla stabilizācija - Attēla stabilizatora dizains - HyperSmooth 6.0
Image stabilization - Image stabilizer design - HyperSmooth 6.0
Image stabilization - Image stabiliser - Yes
Attēla stabilizācija - Attēla stabilizators - Jā
Стабилизация изображения - Дизайн стабилизатора - HyperSmooth 6.0
Стабилизация изображения - Стабилизатор изображения - Да
Audio - Microphone - Built-in microphone
Аудио - Микрофон - Встроенный микрофон
Audio - Mikrofons - Iebūvēts mikrofons
Height - 75.000000
Power source - Battery type - Lithium-ion
Источник питания - Тип аккумулятора - Литий-ионовый
Vooluallikas - Aku tüüp - Liitium-ioon
Источник питания - Емкость - 1720 mAh
category_en - Audio, photo and video > Foto / Video accessories > Video cameras
category_en - Cameras
category_et - Kaamerad
category_lv - Audio, foto un video > Foto / video piederumi > Videokameras
category_lv - Kameras
category_ru - Audio, foto un video > Foto / video piederumi > Videokameras
category_ru - Камеры
description_et - 5.3K 60p + 4K 120p eraldusvõime HyperSmooth 6.0 videostabilisaator HDR foto + video Mitmekülgne 8 : 7 kuvasuhe Veekindel kuni 10 m sügavusel Kuni 2× pikem aku tööaeg Uskumatu pildikvaliteet
HERO12 Blacki 5.3K video pakub 91% rohkem eraldusvõimet kui 4K, jäädvustades tegevust teravate detailide ja filmiliku pildikvaliteediga koos kõrge dünaamilise ulatusega (HDR) ning võimaldades samal ajal teha 27 MP fotosid. Sa saad videost võtta ka eraldi 24,7 MP kaadreid läbi Quik rakenduse. Kuni 8× aegluup
Kõik on aeglasel liikumisel veelgi vapustavam. HERO12 Black võimaldab Sul salvestada tegevust kuni 8× aegluubis eraldusvõimetel kuni 2.7K, püüdmaks kinni detaile, mida palja silmaga kunagi ei näeks. Vastupidav ja veekindel kuni 10 m
Täiesti veekindel ja sama vastupidav kui alati, HERO12 Black on valmis lõbusaid hetki jäädvustama igal seiklusel. GoPro legendaarne vastupidavus talub igasuguseid katsumusi ja jätkab töötamist, isegi kui sõidad läbi mudast, lumest või veest (kuni 10 m). Vett tõrjuv objektiiviklaas aitab vähendada peegeldusi ja muid valguse defekte, et muuta Sinu fotod ja videod veelgi võluvamaks. Emmy® auhinnaga pärjatud HyperSmooth stabilisatsioon
HyperSmooth jätkab hullumeelselt sujuva materjali loomise standardite seadmist – 2021 võitis see Emmy® auhinna kaamerasisese sensori ja stabilisatsiooni tarkvara eest. HERO12 Black maksimeerib HyperSmoothi AutoBoost režiimiga, samal ajal pakkudes vähem pildi kärpimist. Sõida jalgrattaga, rulluiskudega, suusata, aja oma lapsi pargis taga või saa suurepäraseid lemmiklooma POV kaadreid – isegi kõige raputavam materjal tuleb välja siidiselt sujuvana. 360° Horisondi Lukk
Anna oma videotele professionaalne väljanägemine hoides horisont alati sirgena ja sujuvana kasutades selleks Linear + Horizon Lock digitaalset läätse. HERO12 Black hoiab horisondi sirgena isegi, kui kaamera teeb täis 360° pöörde ära salvestamise ajal. Koos HyperSmooth stabilisatsiooniga pakub Horisondi Lukk ülisujuvat pilti, mis on täiuslikult sirge. Sa ei vaja gimbalit ega mingit muud tarkvara, et saada professionaalne video. 2× pikem aku eluiga
Tänu täiustatud toitehaldusele võimaldab HERO12 Black 2× pikemat pidevat salvestamist 5.3K 60 kaadrit/s eraldusvõimega (70 minutit), lisaks üle 1,5 tunni 5.3K 30 kaadrit/s ja üle 2,5 tunni pidevat salvestamist eraldusvõimega 1080p 30 kaadrit/s. HDR foto + video
HDR (suure dünaamilise ulatusega) video pakub esiletõstetud kohtades rohkem detaile ja värve ning on nüüd saadaval eraldusvõimega 5.3K ja 4K 60 kaadrit/s. Salvesta kasvõi vertikaalselt
Lülita ühe puudutusega laiekraani või uue vertikaalse pildistamise vahel olenevalt sellest, kas pildistad traditsioonilise laiekraani taasesituse või sotsiaalmeedia jaoks. Või jäädvusta hoopis täiskaadris ja otsusta hiljem Quik rakenduses, et saavutada maksimaalne mitmekülgsus. 156° vaatenurk
Suur pildisensor võimaldab jäädvustada kasutades 8 : 7 kuvasuhet ka laia, 156° vaatenurgaga 5.3K ja 4K videot. 10-bitine video
10-bitine video võimaldab suuremat värvisügavust, sujuvamaid gradatsioone ja realistlikumat olekut. Professionaalsed sisuloojad saavad enne värviparanduse rakendamist dünaamilise ulatuse maksimeerimiseks kasutada GP-Logi kodeeringut koos LUT-ga. Uus ajakoodi sünkroonimine
Sünkrooni juhtmevabalt mitu HERO12 Blacki ajakoodi abil Quik rakenduses. See sobib suurepäraselt siis, kui soovid jäädvustada tegevust mitme nurga alt ja seejärel teha järeltöötluses oma tööd lihtsustada. Kasuta oma järgmise projekti jaoks sobivaid ajakoodi klippe Adobe Premiere Pro ja muudes rakendustes, mis toetavad mitme kaameraga redigeerimist. Bluetooth heli ühenduvus
Nüüd saad intervjuude või jutustamise ajal kasutada Apple AirPod, Bluetooth kõrvaklappe või muid juhtmevabasid mikrofone. Samuti saad anda kaugjuhtimisega häälkäsklusi ja kuulda oma kaamerast märguandeid. Esimene + tagumine LCD-ekraan
Naudi tundlikul tagumisel puuteekraanil sujuvat ja kiiret taasesitust ning selfide kadreerimiseks kasuta esiekraani. Ööefektide timelapse + foto HERO12 Blackil on 3 timelapse ja fotorežiimi, mis võimaldavad Sul pimedas ägedaid kaadreid saada. Star Trails kasutab maa pöörlemist ja tähti, et jäädvustada kauneid valgusjälgi öises taevas. Light Painting võimaldab Sul liikuva valgusega luua hiilgavaid pintslitõmbe efekte. Vehicle Light Trails kasutab öise liikluse jäädvustamiseks muljetavaldavaid valgusjälgi. Uus invtervallfoto + teised režiimid
Salvesta ägedaid kaadreid lihtsalt Power Tools abil. Uus intervallfoto funktsioon laseb seadistada fotode jäädvustamise kindlate intervallide järel, samal ajal kui Sina keskenduf oma lemmiktegevustele. HindSight jäädvustab kuni 30 sekundit materjali enne salvestamise alustamist – isegi kui vajutad päästikule liiga hilja, saad ikkagi õige hetke kätte. On ka Ajakava jäädvustamine, mis võimaldab seadistada oma GoPro end ise sisse lülitama ja jäädvustama kaadri kuni 24 tundi ette ning Kestvuse jäädvustamine, mis teeb lihtsaks videoklippide jäädvustamise 15 sekundist kuni 3 tundi. Mitmekülgne kinnitamine
Kinnituste vahetamine võtab vaid sekundi tänu sisseehitatud kinnitusele. Ei mingeid raame ja ega muid jubinaid. Veebikaamera + otseülekanne Kasuta HERO12 Blacki äärmiselt mitmekülgse veebikaamerana, otseülekande jaoks või vlogimiseks koos sujuva HyperSmooth video ja terava eraldusvõimega. Töötle oma videoid Quik rakendusega
Quik rakendus on täis lihtsaid tööriistu. Kohanda rakenduse loodud automaatseid esiletõstmise videoid või loo see ise nullist. Vaheta digitaalseid objektiive, lisa filtreid, kärbi, lõika ja palju muud.
description_lv -
description_en - 5.3K 60p + 4K 120p resolution HyperSmooth 6.0 video stabilization HDR photo + video Versatile 8:7 aspect ratio Waterproof up to 10 m Up to 2× longer battery runtimes Jaw-Dropping 5.3K video
5.3K delivers best-in-class image quality with 91% more resolution than 4K. HERO12 Black also captures in 4K, 2.7K and 1080p video resolutions. Up to 8× Slo-Mo
Get 4× slo-mo—that’s 120 frames per second—at a ridiculously high 4K resolution. You can also ramp up the slo-mo to 8×—240 frames per second—at 2.7K. Ultra durable + waterproof
Waterproof to 10 m and built to take a beating. Water-repelling lens cover
Hydrophobic lens sheds water to keep your shots crystal clear when you’re in the water. Emmy®-Winning video stabilization
HyperSmooth 6.0 continues to raise the bar for in-camera video stabilization, giving you impossibly smooth footage no matter how rough it gets. And it’s winning awards, too—an Emmy® Award for In-Camera Sensor and Software Stabilization. AutoBoost
With HyperSmooth 6.0, HERO12 Black automatically ensures you get the widest shots possible while using video stabilization depending on your speed and movement in the scene. Built-in Horizon Lock
Horizon Lock is a built-in part of HyperSmooth 6.0, so it’s easier than ever to keep the horizon level when your camera rotates a full 360°. Up to 2× longer runtime
Thanks to its improved power management, HERO12 Black delivers 2× longer continuous recording at 5.3K60 (70 minutes), plus over 1.5 hours at 5.3K30 and over 2.5 hours of continuous recording at 1080p30. All-new HDR video
HDR (High Dynamic Range) Video delivers greater detail and color in highlights and is now available in 5.3K and 4K60. Shoot Wide Screen, Vertical or Full Frame
With a tap, switch between Wide Screen or new Vertical Capture depending on whether you’re shooting for traditional wide-screen playback or social media. Or capture in Full Frame and decide later in the Quik app for maximum versatility. 156° field of view in full 8:7
The large image sensor also lets you capture a wide 156° field of view in a full-frame 8:7 aspect ratio, in 5.3K and 4K. 10-bit color
10-bit color enables enhanced color depth, smoother gradations and more realism. And pro creators can use GP-Log encoding with LUT to max out dynamic range before applying color correction. New TimeCode Sync
Wirelessly synchronize multiple HERO12 Blacks via timecode in the Quik app. It’s perfect for when you want to capture an activity from multiple angles and then make precise, match-frame edits in post-production. Use matching timecode clips in Adobe Premiere Pro and other applications that support multi-camera editing for your next project. New Bluetooth audio support
Now you can use your Apple AirPods, Bluetooth earbuds or other wireless mics during interviews or narration. You can also give voice commands remotely and hear alerts from your camera. Stunning 27MP photos + 24.7MP frame grabs
Just point and shoot for frame-worthy photos. And you can grab high-res, ready-to-share photos right from video. Dual LCD screens
Get smooth, snappy playback on the super responsive rear touch screen, and flip to the front screen to frame selfies. Hindsight
Hindsight captures up to 30 seconds of footage before you start recording—even if you press the shutter button too late, you’ll still get the shot. Scheduled + Duration Capture
With Scheduled Capture, your GoPro will turn itself on and automatically capture a shot up to 24 hours in advance. Duration Capture makes it easy to capture video clips from 15 seconds to 3 hours long. Interval photo
New Interval Photo can automatically capture photos at fixed intervals while you stay focused on your favorite activities. Highlight videos sent to your phone automatically
After you capture, plug in your GoPro. While it charges, Quik uploads footage to the cloud and uses it to make a ready-to-share highlight video—then sends it to your phone.6 Edit easily in the Quik app
The Quik app is loaded with simple tools. Tweak Automatic Highlight Videos created by the app, or make your own from scratch. Change digital lenses, add filters, crop, cut and more.
description_lv - GoPro HERO 12
HD Tips: 5K Ultra HD
Maksimālais kadru ātrums: 240 kadri sekundē
Malu attiecība: 4:3 , 8:7, 9:16, 16:9
Sensora tips: CMOS
Kopējais megapikseļi: 27MP
Optiskā sensora izmērs: 25.4 / 1.9 mm (1 / 1.9")
Displejs: LCD
Redzes lauka (FOV) leņķis: 177°
Datu nesēji: Atmiņas karte
Saderīgas Atmiņas kartes: MicroSD (TransFlash)
description_en - GoPro HERO 12
HD Type: 5K Ultra HD
Maximum frame rate: 240 fps
Aspect ratio: 4:3, 8:7, 9:16, 16:9
Sensor type: CMOS
Total megapixels: 27MP
Optical sensor size: 25.4 / 1.9 mm (1 / 1.9")
Display: LCD
Field of view (FOV) angle: 177°
Data carriers: Memory card
Compatible Memory Cards: MicroSD (TransFlash)
description_ru - Разрешение 5,3K 60p + 4K 120p Стабилизатор видео HyperSmooth 6.0 HDR фото + видео Универсальное соотношение сторон 8:7 Водонепроницаемость на глубине до 10 м Срок службы батареи до 2 раз дольше Невероятное качество изображения
Видео HERO12 Black с разрешением 5,3K обеспечивает на 91 % большее разрешение, чем 4K, запечатлевая действие с четкой детализацией и кинематографическим качеством изображения с высоким динамическим диапазоном (HDR), сохраняя при этом возможность съемки фотографий с разрешением 27 МП. Также можно снять из видео отдельные кадры размером 24,7 Мп через приложение Quik. До 8-кратного замедления
В замедленной съемке все еще более потрясающе. HERO12 Black позволяет записывать действие с замедлением до 8 раз с разрешением до 2,7K, чтобы запечатлеть детали, которые невооруженный глаз никогда не увидит. Прочный и водонепроницаемый до 10 м
Полностью водонепроницаемая и прочная, как всегда, HERO12 Black готова запечатлеть веселые моменты любого приключения. Легендарная долговечность GoPro выдерживает любые испытания и продолжает работать, даже если вы едете по грязи, снегу или воде (до 10 м). Водоотталкивающее стекло линзы помогает уменьшить блики и другие световые дефекты, делая ваши фотографии и видео еще более очаровательными. Отмеченная наградой Emmy® стабилизация HyperSmooth
HyperSmooth продолжает устанавливать стандарты создания невероятно плавных видеороликов, получив в 2021 году премию «Эмми» за встроенный сенсор и программное обеспечение для стабилизации. HERO12 Black максимально использует HyperSmooth в режиме AutoBoost, обеспечивая при этом меньшую обрезку изображения. Езда на велосипеде, роликах, лыжах, гонка с детьми по парку или отличные снимки вашего питомца от первого лица — даже самые трясущиеся кадры получаются гладкими и шелковистыми. Блокировка горизонта на 360°
Придайте своим видео профессиональный вид, сохраняя горизонт прямым и плавным с помощью цифрового объектива Linear + Horizon Lock. HERO12 Black сохраняет горизонт прямым, даже если во время записи камера поворачивается на 360°. В сочетании со стабилизацией HyperSmooth Horizon Lock обеспечивает сверхгладкое и идеально прямое изображение. Для получения профессионального видео вам не нужен стабилизатор или какое-либо другое программное обеспечение. В 2 раза дольше срок службы батареи
Благодаря усовершенствованному управлению питанием HERO12 Black позволяет вести непрерывную запись в 2 раза дольше при разрешении 5,3K, 60 кадров в секунду (70 минут), а также более 1,5 часов при разрешении 5,3K, 30 кадров в секунду и более 2,5 часов непрерывной записи при разрешении 1080p, 30 кадров в секунду. HDR фото + видео
Видео HDR (расширенный динамический диапазон) обеспечивает больше деталей и цветов в ярких моментах и ​​теперь доступно в форматах 5,3K и 4K со скоростью 60 кадров в секунду. Сохраняйте даже вертикально
Переключайтесь между широкоэкранной или новой вертикальной съемкой одним касанием, в зависимости от того, снимаете ли вы для традиционного широкоэкранного воспроизведения или для социальных сетей. Или вместо этого снимите полный кадр и примите решение позже в приложении Quik для максимальной универсальности. Угол обзора 156°
Большой датчик изображения позволяет записывать видео 5,3K и 4K с широким углом обзора 156° и соотношением сторон 8:7. 10-битное видео
10-битное видео обеспечивает большую глубину цвета, более плавные градации и более реалистичное состояние. Профессиональные авторы могут использовать кодировку GP-Log с LUT, чтобы максимизировать динамический диапазон перед применением цветокоррекции. Новая синхронизация тайм-кода
Синхронизируйте несколько HERO12 Black по беспроводной сети, используя временной код в приложении Quik. Это идеально, если вы хотите запечатлеть действие с разных ракурсов, а затем упростить работу при постобработке. Используйте клипы с правильным тайм-кодом для своего следующего проекта в Adobe Premiere Pro и других приложениях, поддерживающих редактирование с помощью нескольких камер. Bluetooth-аудиосоединение
Теперь вы можете использовать Apple AirPods, наушники Bluetooth или другие беспроводные микрофоны во время интервью или рассказа. Вы также можете давать удаленные голосовые команды и слышать уведомления с камеры. Передний + задний ЖК-экран
Наслаждайтесь плавным и быстрым воспроизведением на чувствительном заднем сенсорном экране и используйте передний экран для создания селфи. Ночные эффекты timelapse + фото
HERO12 Black имеет три режима замедленной съемки и фотосъемки, которые позволяют делать потрясающие снимки в темноте. Star Trails использует вращение Земли и звезд, чтобы запечатлеть красивые световые следы в ночном небе. Светопись позволяет создавать блестящие эффекты мазков с помощью движущегося света. Vehicle Light Trails использует впечатляющие световые дорожки для съемки ночного движения. Новое интервальное фото + другие режимы
Легко снимайте потрясающие кадры с помощью электроинструментов. Новая функция интервальной фотосъемки позволяет настроить съемку фотографий через определенные промежутки времени, пока вы сосредотачиваетесь на своих любимых занятиях. HidSight записывает до 30 секунд отснятого материала до начала записи — даже если вы нажмете кнопку спуска слишком поздно, вы все равно поймете нужный момент. Также есть функция «Захват по расписанию», которая позволяет настроить GoPro на автоматическое включение и съемку за 24 часа, и «Захват продолжительности», которая позволяет легко снимать видеоклипы длительностью от 15 секунд до 3 часов. Универсальное крепление
Смена креплений занимает всего секунду благодаря встроенному креплению. Никаких рамок и других излишеств. Веб-камера + прямая трансляция
Используйте HERO12 Black в качестве чрезвычайно универсальной веб-камеры для прямых трансляций или видеоблогов с плавным видео HyperSmooth и четким разрешением. Обрабатывайте видео с помощью приложения Quik
Приложение Quik полно простых инструментов. Настройте автоматически выделенные видеоролики, созданные приложением, или создайте свои собственные с нуля. Меняйте цифровые объективы, добавляйте фильтры, кадрируйте, кадрируйте и многое другое.
description_ru - GoPro HERO 12
Тип HD: 5K Ультра HD
Максимальная частота кадров: 240 кадров в секунду
Соотношение сторон: 4:3, 8:7, 9:16, 16:9.
Тип датчика: КМОП
Общее количество мегапикселей: 27MP
Размер оптического датчика: 25,4/1,9 мм (1/1,9 дюйма)
Дисплей: ЖК-дисплей
Угол поля зрения (FOV): 177°
Носители данных: Карта памяти
Совместимые карты памяти: MicroSD (TransFlash)
description_short_en - Compact GoPro with changeable modules 5.3K 60 fps & 4K 120 fps video recording 27 megapixels photos, timelapse & slo-mo modes HyperSmooth 6.0 stabilization & HDR Waterproof up to 10 meters without additional housing
description_short_et - Kompaktse korpuse & vahetatavate moodulitega GoPro 5.3K 60 kaadrit/s & 4K 120 kaadrit/s videosalvestus 27-megapikslised fotod, timelapse & aegluup režiimid HyperSmooth 6.0 videostabilisatsioon & HDR Veekindel kuni 10 meetrit lisakorpuseta
description_short_lv -
description_short_ru - GoPro с компактным корпусом и сменными модулями Запись видео 5.3K 60 кадров в секунду и 4K 120 кадров в секунду 27-мегапиксельные фотографии, режимы timelapse и замедленной съемки Стабилизация видео HyperSmooth 6.0 и HDR Водонепроницаемость до 10 метров без дополнительного чехла
Displejs - Displeja izmērs (collas) - 1,4
Display - Display size (inches) - 1.4
Displejs - Displeja izmērs (collas) - 2,27
Display - Display size (inches) - 2.27
Display - Display type - 2 × LCD
Displejs - Displeja tips - 2 × LCD
Display - Touch screen - Yes
Displejs - Skārienekrāns - Jā
Jacks - Wireless - WiFi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Jacks - Bluetooth - Bluetooth 4.2
Jacks - Remote control - Via connected smartphone
EAN - 0810116380282
EAN_code - 0810116380282
Экран - Размер экрана (дюймы) - 1,4
Экран - Размер экрана (дюймы) - 2,27
Ekraan - Ekraani mõõt (tolle) - 1,4
Ekraan - Ekraani mõõt (tolle) - 2,27
Ekraan - Ekraani tüüp - 2 × LCD
Экран - Тип экрана - 2 × LCD
Экран - Сенсорный экран - Да
Ekraan - Puutetundlik - Jah
Enerģijas avots - Akumulatora tips - Litija jonu
Enerģijas avots - Ietilpība - 1720 mAh
Power source - Capacity - 1720 mAh
Vooluallikas - Mahutavus - 1720 mAh
feature_group_et - Seikluskaamerad
feature_group_en - Sports & action cameras
feature_group_lv - Sporta/piedzīvojumu kameras
feature_group_ru - Экшн-камеры
Запись фото - Тип файла изображения - GPR
Запись фото - Тип файла изображения - JPG
Запись фото - Функция фото - Да
Запись фото - Интервальная съемка - Да
Запись фото - Макс размер изображения - 5568 × 4872
Запись фото - Серийная съемка фото - 30 кадров/сек
Запись фото - Фото во время съемки видео - Да
Fotode salvestus - Foto failitüüp - GPR
Fotode salvestus - Foto failitüüp - JPG
Fotode salvestus - Foto salvestamine filmimise ajal - Jah
Fotode salvestus - Intervallvõte - Jah
Foto ierakstīšana - Attēlu nepārtrauktā uzņemšana - 30 kadri/sek.
Foto ierakstīšana - Attēlu uzņemšana filmēšanas laikā - Jā
Fotode salvestus - Foto funktsioon - Jah
Photo recording - Photo function - Yes
Foto ierakstīšana - Foto funkcija - Jā
Foto ierakstīšana - Foto izšķirtspēja - 27 megapixels
Fotode salvestus - Foto sarivõte - 30 kaadrit/s
Foto ierakstīšana - Intervāla fotografēšana - Jā
Запись фото - Разрешение в режиме фото - 27 мегапикселей
Fotode salvestus - Lahutusvõime fotorežiimis - 27 megapikslit
Photo recording - Largest image size - 5568 × 4872
Foto ierakstīšana - Lielākais attēla izmērs - 5568 × 4872
Fotode salvestus - Suurim pildimõõt pikslites - 5568 × 4872
Photo recording - Still image resolution - 27 megapixels
Photo recording - Still image file type - GPR
Foto ierakstīšana - Nekustīga attēla faila tips - GPR
Photo recording - Still image file type - JPG
Foto ierakstīšana - Nekustīga attēla faila tips - JPG
Photo recording - Still image during movie recording - Yes
Photo recording - Still image continuous shooting - 30 fps
Photo recording - Time lapse - Yes
PeriodofWarranty - 2 Y
Length - 237.000000
gross_weight - 0.09 kg
Category_1 - Photo and Video
Category_2 - Video - Camcorders
Jacks - Microphone input - With adapter
Общее - Глубина (мм) - 33.6
Общее - Вес (с аккумулятором и картой памяти) - 154 г
Lens - Aperture - f/2.5
Model - CHDHX-121-RW
name_et - GoPro Hero12 Black
Name - Gopro HERO 12 Black (black)
name_en - GoPro Hero12 Black
name_lv - GoPro Hero12 Black
name_ru - GoPro Hero12 Black
Objektīvs - Apertūra - f/2.5
Objektiiv - Ava - f/2.5
Lens - Field of view - 156°
Objektīvs - Redzes lauks - 156°
Objektiiv - Vaatenurk - 156°
Объектив - Угол обзора - 156°
Объектив - Диафрагма - f/2.5
Width - 111.000000
manufacturer_code - CHDHX-121-RW
Manufacturer_code - CHDHX-121-RW
Manufacturer - GOPRO
Producer - GoPro
Manufacturer - Gopro
ManufacturerPartNumber - CHDHX-121-RW
Ühendused - Juhtmevaba võrk - WiFi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Соединения - Беспроводная сеть - WiFi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Ühendused - Bluetooth - Bluetooth 4.2
Соединения - Bluetooth - Bluetooth 4.2
Ühendused - Mikrofoni sisend - Adapteriga
Соединения - Вход для микрофона - Вместе с адаптером
Ühendused - Kaugjuhtimine - Läbi ühendatud nutitelefoni
Соединения - Дистанционное управление - Через подсоединенный смартфон
Ühendused - USB - 1 × USB-C
Соединения - USB - 1 × USB-C
Savienotāji - Bezvadu - WiFi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Savienotāji - Bluetooth - Bluetooth 4.2
Savienotāji - Mikrofona ieeja - Kopā ar adapteri
Savienotāji - Tālvadība - Izmantojot pievienotu viedtālruni
Jacks - USB - 1 × USB-C
Savienotāji - USB - 1 × USB-C
Sensor - Külgede suhe - 4 : 3
Sensor - Aspect ratio - 4:3
Сенсор - Соотношение сторон - 4:3
Sensor - Aspect ratio - 8 : 7
Sensor - Külgede suhe - 8 : 7
Сенсор - Соотношение сторон - 8 : 7
Sensor - Aspect ratio - 9 : 16
Sensor - Külgede suhe - 9 : 16
Сенсор - Соотношение сторон - 9 : 16
Sensor - Aspect ratio - 16 : 9
Sensor - Külgede suhe - 16 : 9
Сенсор - Соотношение сторон - 16 : 9
Sensors - Malu attiecības - 4:3
Sensors - Malu attiecības - 8 : 7
Sensors - Malu attiecības - 9 : 16
Sensors - Malu attiecības - 16 : 9
Sensor - Megapixels - 27 megapixels
Sensors - Megapikseļi - 27 megapixels
Сенсор - Мегапиксели - 27 мегапикселей
Sensor - Megapiksleid - 27 megapikslit
Sensor - Sensor size - 1/1.9" type
Sensors - Sensora izmērs - 1/1.9" type
Sensor - Sensori suurus - 1/1,9" tüüpi
Сенсор - Размер матрицы - 1/1.9" тип
Sensor - Sensor type - CMOS
Sensor - Sensori tüüp - CMOS
Sensors - Sensora tips - CMOS
Сенсор - Тип сенсора - CMOS
Heli - Mikrofon - Integreeritud mikrofon
Weight - 0,34
weight - 0.05 kg
Weight - 0.360000
barcode - 0810116380282
barcode - 810116380282
title_lv - GoPro HERO12 Action Sporta kamera
title_en - GoPro HERO12 Action Sports camera
title_ru - GoPro HERO12 Action Cпортивная камера
Video recording - Bitrate - 120 Mbps
Video ierakstīšana - Bitu pārraide - 120 Mbps
Video recording - Other formats - 2.7K 100 fps
Video ierakstīšana - Citi formāti - 2.7K 100 fps
Video recording - Other formats - 2.7K 120 fps
Video ierakstīšana - Citi formāti - 2.7K 120 fps
Video recording - Other formats - 2.7K 200 fps
Video ierakstīšana - Citi formāti - 2.7K 200 fps
Video recording - Other formats - 4K 24 fps
Video ierakstīšana - Citi formāti - 4K 24 fps
Video recording - Other formats - 4K 25 fps
Video ierakstīšana - Citi formāti - 4K 25 fps
Video recording - Other formats - 4K 30 fps
Video ierakstīšana - Citi formāti - 4K 30 fps
Video recording - Other formats - 4K 50 fps
Video ierakstīšana - Citi formāti - 4K 50 fps
Video recording - Other formats - 4K 60 fps
Video ierakstīšana - Citi formāti - 4K 60 fps
Video recording - Other formats - 4K 100 fps
Video ierakstīšana - Citi formāti - 4K 100 fps
Video recording - Other formats - 5.3K 24 fps
Video ierakstīšana - Citi formāti - 5.3K 24 fps
Video recording - Other formats - 5.3K 25 fps
Video ierakstīšana - Citi formāti - 5.3K 25 fps
Video recording - Other formats - 5.3K 30 fps
Video ierakstīšana - Citi formāti - 5.3K 30 fps
Video recording - Other formats - 5.3K 50 fps
Video ierakstīšana - Citi formāti - 5.3K 50 fps
Video recording - Other formats - FullHD 24 fps
Video ierakstīšana - Citi formāti - FullHD 24 fps
Video recording - Other formats - FullHD 25 fps
Video ierakstīšana - Citi formāti - FullHD 25 fps
Video recording - Other formats - FullHD 30 fps
Video ierakstīšana - Citi formāti - FullHD 30 fps
Video recording - Other formats - FullHD 50 fps
Video ierakstīšana - Citi formāti - FullHD 50 fps
Video recording - Other formats - FullHD 60 fps
Video ierakstīšana - Citi formāti - FullHD 60 fps
Video recording - Other formats - FullHD 100 fps
Video ierakstīšana - Citi formāti - FullHD 100 fps
Video recording - Other formats - FullHD 120 fps
Video ierakstīšana - Citi formāti - FullHD 120 fps
Video recording - Other formats - FullHD 200 fps
Video ierakstīšana - Citi formāti - FullHD 200 fps
Videosalvestus - Muud mõõdud - 2.7K 100 kaadrit/s
Запись видео - Другие размеры - 2.7K 100 fps
Запись видео - Другие размеры - 2.7K 120 fps
Videosalvestus - Muud mõõdud - 2.7K 120 kaadrit/s
Videosalvestus - Muud mõõdud - 2.7K 200 kaadrit/s
Запись видео - Другие размеры - 2.7K 200 fps
Videosalvestus - Muud mõõdud - 4K 24 kaadrit/s
Запись видео - Другие размеры - 4K 24 fps
Videosalvestus - Muud mõõdud - 4K 25 kaadrit/s
Запись видео - Другие размеры - 4K 25 fps
Запись видео - Другие размеры - 4K 30 fps
Videosalvestus - Muud mõõdud - 4K 30 kaadrit/s
Videosalvestus - Muud mõõdud - 4K 50 kaadrit/s
Запись видео - Другие размеры - 4K 50 fps
Videosalvestus - Muud mõõdud - 4K 60 kaadrit/s
Запись видео - Другие размеры - 4K 60 fps
Запись видео - Другие размеры - 4K 100 fps
Videosalvestus - Muud mõõdud - 4K 100 kaadrit/s
Videosalvestus - Muud mõõdud - 5.3K 24 kaadrit/s
Запись видео - Другие размеры - 5.3K 24 fps
Videosalvestus - Muud mõõdud - 5.3K 25 kaadrit/s
Запись видео - Другие размеры - 5.3K 25 fps
Videosalvestus - Muud mõõdud - 5.3K 30 kaadrit/s
Запись видео - Другие размеры - 5.3K 30 fps
Videosalvestus - Muud mõõdud - 5.3K 50 kaadrit/s
Запись видео - Другие размеры - 5.3K 50 fps
Videosalvestus - Muud mõõdud - FullHD 24 kaadrit/s
Запись видео - Другие размеры - FullHD 24 fps
Videosalvestus - Muud mõõdud - FullHD 25 kaadrit/s
Запись видео - Другие размеры - FullHD 25 fps
Videosalvestus - Muud mõõdud - FullHD 30 kaadrit/s
Запись видео - Другие размеры - FullHD 30 fps
Запись видео - Другие размеры - FullHD 50 fps
Videosalvestus - Muud mõõdud - FullHD 50 kaadrit/s
Videosalvestus - Muud mõõdud - FullHD 60 kaadrit/s
Запись видео - Другие размеры - FullHD 60 fps
Запись видео - Другие размеры - FullHD 100 fps
Videosalvestus - Muud mõõdud - FullHD 100 kaadrit/s
Videosalvestus - Muud mõõdud - FullHD 120 kaadrit/s
Запись видео - Другие размеры - FullHD 120 fps
Запись видео - Другие размеры - FullHD 200 fps
Videosalvestus - Muud mõõdud - FullHD 200 kaadrit/s
Videosalvestus - Andmetihedus - 120 Mbps
Videosalvestus - Log-pildiprofiilid - GP-Log
Video recording - Log picture profiles - GP-Log
Video recording - Movie format - H.265
Video ierakstīšana - Intervāla video - Jā
Video ierakstīšana - Log-attēla profili - GP-Log
Video ierakstīšana - Lēnas kustības video - Yes
Запись видео - Бит-рейт - 120 Mbps
Videosalvestus - Aegluubis video - Jah
Video recording - Time-lapse video - Yes
Запись видео - Time-lapse видео - Да
Запись видео - Замедленное видео - Да
Video ierakstīšana - Video formāts - H.265
Video recording - Video recording - 5.3K 5312 × 2988
Videosalvestus - Videosalvestus - 5.3K 5312 × 2988
Запись видео - Запись видео - 5.3K 5312 × 2988
Video ierakstīšana - Video ierakstīšana - 5.3K 5312 × 2988
Videosalvestus - Video salvestusvorming - H.265
Запись видео - Видео формат записи - H.265
Video recording - Video resolution - 2.7K 240 fps
Запись видео - Разрешение видео - 2.7K 240 fps
Video ierakstīšana - Video izšķirtspēja - 2.7K 240 fps
Videosalvestus - Video lahutusvõime - 2.7K 240 kaadrit/s
Videosalvestus - Video lahutusvõime - 4K 120 kaadrit/s
Video recording - Video resolution - 4K 120 fps
Запись видео - Разрешение видео - 4K 120 fps
Video ierakstīšana - Video izšķirtspēja - 4K 120 fps
Video recording - Video resolution - 5.3K 60 fps
Запись видео - Разрешение видео - 5.3K 60 fps
Video ierakstīšana - Video izšķirtspēja - 5.3K 60 fps
Videosalvestus - Video lahutusvõime - 5.3K 60 kaadrit/s
Video recording - Video resolution - FullHD 240 fps
Запись видео - Разрешение видео - FullHD 240 fps
Video ierakstīšana - Video izšķirtspēja - FullHD 240 fps
Videosalvestus - Video lahutusvõime - FullHD 240 kaadrit/s
Запись видео - Log-профили изображения - GP-Log
Videosalvestus - Intervallvõtte video - Jah
Video recording - Slow motion video - Yes
Vispārīgi - Aizsardzība pret apkārtējās vides iedarbību - Ūdensnecaurlaidīgs (līdz 10 metru dziļumam)
Üldine - Kõrgus (mm) - 50,8
Общее - Высота (мм) - 50,8
Vispārīgi - Augstums (mm) - 50,8
General - Height (mm) - 50.8
Üldine - Sügavus (mm) - 33,6
General - Depth (mm) - 33.6
Vispārīgi - Dziļums (mm) - 33.6
Общее - Комплектация - Винт-барашек
Общее - Комплектация - GoPro Enduro аккумулятор
Общее - Комплектация - Вогнутое наклеиваемое крепление
Общее - Комплектация - Экшн-камера
Общее - Комплектация - USB-C cable
General - Package contents - GoPro Enduro battery
General - Package contents - Curved adhesive mount
General - Package contents - Action camera
General - Package contents - USB-C cable
General - Package contents - Thumbscrew
Vispārīgi - Iepakojumā ietilpst - GoPro Enduro battery
Vispārīgi - Iepakojumā ietilpst - Izliektais lipīgais stiprinājums
Vispārīgi - Iepakojumā ietilpst - Sporta kamera
Vispārīgi - Iepakojumā ietilpst - Spārnskrūve
Vispārīgi - Iepakojumā ietilpst - USB-C kabelis
Üldine - Ilmastikukindlus - Veekindel (kuni 10 meetri sügavusel)
Üldine - Komplekti sisu - GoPro Enduro aku
Üldine - Komplekti sisu - Seikluskaamera
Üldine - Komplekti sisu - Kumer kleebitav kinnitus
Üldine - Komplekti sisu - USB-C kaabel
Üldine - Komplekti sisu - Pöidlakruvi
Vispārīgi - Krāsa - Melna / sudrabota
Общее - Цвет - Черный
Üldine - Värvus - Must
General - Color - Black
General - Weather sealing - Waterptoof (up to 10 meters)
Общее - Погодная устойчивость - Водонепроницаемость (до глубины в 10 м)
General - Width (mm) - 71,8
Üldine - Laius (mm) - 71,8
Общее - Ширина (мм) - 71,8
Vispārīgi - Platums (mm) - 71,8
General - Weight (with battery and memory card) - 154 g
Vispārīgi - Svars (ar akumulatoru un atmiņas karti) - 154 g
Üldine - Kaal (koos aku ja mälukaardiga) - 154 g
Vispārīgi - Svars (tikai korpuss) - 121 g
General - Weight (body only) - 121 g
Üldine - Kaal (ainult kere) - 121 g
Общее - Вес (только корпус) - 121 g
brand - GoPro
349,00 €
GoPro HERO12 Black
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas