GoPro HERO12 Black, Creator Edition

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Ieteicams
ID: 995999 Preces kods: CHDFB-121-EU
Noliktavā 15 gab. / Birojā 2 gab.
Garantija: 2 gadi
702,73 €
Piegādes veidi Par piegādi
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: piektdien, 28.06.2024
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Skapi bez maksas: piektdien, 28.06.2024
 • Piegāde uz Latvijas pasta nodaļu, paku skapi, vai Circle K bez maksas: piektdien, 28.06.2024
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: piektdien, 28.06.2024
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: piektdien, 28.06.2024
 • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: šodien, 25.06.2024 uzreiz pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • Atmiņas kartes tips: microSD
 • Barošanas avots: Litija Akumulators
 • Displeja izmērs: 2.27"
 • Maksimālais FPS: 240
 • Video izšķirtspēja: 5.3K (5312 x 2988)
 • Wi-Fi: Ir
Apraksts

Neticama attēla kvalitāte, vēl labāka HyperSmooth video stabilizācija un ievērojams uzlabojums baterijas darbībā - tas viss ir apvienots jaunajā GoPro HERO12 Black kamerā.

Jaunajā modelī jau tā augstā 5.3K video izšķirtspēja ir papildināta ar HDR tehnoloģiju, ļaujot iemūžināt dzīves neaizmirstamos brīžus vēl detalizētāk. Pateicoties uzlabotajai enerģijas patēriņa tehnoloģijai, filmēšanas laiks prasīgajā 5.3K60 režīmā ir divkāršots, sasniedzot nepārtrauktu 70 minūšu ierakstu.

Izturīgais, vieglais korpuss un vienkāršā piestiprināšanas sistēma apvienojumā ar nesatricināmo video stabilizāciju, padara HERO12 Black gatavu visiem dzīves negludumiem. Kad piedzīvojums ir galā un kamera uzlādējas, safilmētie mirkļi automātiski augšupielādējas mākonī un uz viedtālruni tiek nosūtīts jau samontēts video rullītis, ļaujot vēlreiz piedzīvot labākos brīžus.

Funkcijas un priekšrocības

Izturīgs ūdensdrošs līdz 10m. Dažkārt viedtālruni drošāk atstāt kabatā. Neļaujiet bailēm par tehnikas drošību kavēt Jūs no piedzīvojumu iemūžināšanas – HERO11 Black izturīgais un ūdensdrošais korpuss ļauj to paņemt līdzi it visur. Lēcas aizsargstikliņa pārklājums ir drošs pret skrāpējumiem, atgrūž ūdens pilienus un ir viegli nomaināms, ja gadās to sasist.

2x ilgāks baterijas darbības laiks. HERO12 Black dramatiski uzlabotā akumulatora izmantošanas efektivitāte apvienojumā ar komplektā iekļauto 1720mAh Enduro bateriju nodrošina divkāršu pieaugumu 5.3K60 video ieraksta ilgumā. 70 minūtes nepārtraukta ieraksta 5.3K60 izšķirtspējā (augstākā iespējamā), 1.5 stundas 5.3K30 režīmā vai vairāk kā 2.5 stundas 1080p30 režīmā.6 Izmantojot jaunu tehnoloģiju, Enduro uzlabo arī baterijas darbību aukstos laika apstākļos, salīdzinot ar vecākiem GoPro modeļiem un baterijām.

HDR video foto. HERO12 Black paceļ jau tā augsto GoPro kameru attēla kvalitāti jaunā līmenī, pievienojot HDR video (5.3K un 4K) un foto režīmiem. Tas lieliski noder vidēs, kur sastopamas gan ēnas, gan spilgta gaisma. HDR notver nianses, kuras citādi būtu pazudušas tumšajās ēnās vai kadra gaišākajās vietās. Rezultātā GoPro panāk dinamisku ainu ar patiesām krāsām un smalkām detaļām.

Neticama attēla kvalitāte. HERO12 Black 5.3K izšķirtspēja sniedz par 91% augstāku kvalitāti kā 4K un par 665%, salīdzinot ar 1080p. Foto kvalitāte sasniedz neticamus 27MP. Savukārt no video iespējams izvilkt stopkadrus žilbinošā 24.7MP kvalitātē, izmantojot GoPro Quik aplikāciju.

Līdz pat 8-kārtīgām palēninājumam. Filmējot 2.7K izšķirtspējā kamera ir spējīga pat uz 8-kārtīgu palēninājumu, pateicoties 240 kadriem sekundē. Šāds slo-mo ļauj saskatīt detaļas, kuras citādi būtu paslīdējušas garām.

Ar Emmy® apbalvojumu novērtēta HyperSmooth 6.0 stabilizācija. HyperSmooth turpina uzstādīt latiņu tam, kādai jābūt industrijā labākajai video stabilizācijai un to apstiprina 2021. gadā saņemtā Emmy® godalga par labāko digitālo stabilizāciju. HERO12 Black papildināts ar uzlabojumiem HyperSmooth AutoBoost režīmā, ļaujot iegūt augstāku stabilizāciju ar pēc iespējas mazāku kadra malu apgriešanu. Riteņbraukšana, skrituļslidošana, slēpošana vai dzīšanās pēc bērniem rotaļu laukumā - pat visdrebelīgākie kadri tiek padarīti gludi un baudāmi.

360° Horizon Lock. HERO12 Black Linear Horizon Lock digitālā lēca ļauj saglabāt taisnu horizonta līniju pat tad, ja kamera tiek sašķiebta par 360 grādiem. Apvienojumā ar HyperSmooth, Horizon Lock nodrošina stabilu un profesionālu video bez mehāniskā stabilizatora vai īpašas pēcapstrādes programmatūras izmantošanas.

Īpaši plats skata lauks. HERO12 Black attēla sensors nodrošina sevišķi plašu skata lauku. Īpašā 8:7 malu attiecība iekļauj vairāk debesu un horizonta, paverot plašas iespējas radošai pēcapstrādei. No viena un tā paša video izveidot gan vertikālus klipus sociālajiem tīkliem, gan klasiskus horizontālus kadrus, nezaudējot sākotnējo kvalitāti. GoPro Quik mobilā aplikācija ļauj to izdarīt ātri un jebkurā vietā. Izmantojot HyperView digitālo lēcu, lai iegūtu visplatāko kadru, iemūžinot teju visu horizontu, debesis un notiekošo pie kājām.

Saderīgs ar jauno Max Lens Mod 2.0. Pievienojot kamerai jauno Max Lens Mod 2.0 lēcu, HERO12 Black nodrošinās plašāko skata lauku HERO kameru vēsturē - 177° (iepriekšējā Max Lens Mod versija sasniedza 155°). Ar par 36% plašāku skata lauku (FOV) platleņķa režīmā un par 48% plašāku vertikālajā režīmā,8 kamera sasniedz 4K60 izšķirtspēju un pievieno Max HyperSmooth - augstāko iespējamo stabilizāciju. Tāpat šī lēca ļaus izmantot Horizon Lock funkciju visās digitālajās lēcās un 1080p120 video ar maksimālu stabilizāciju un 4x slo-mo augstākajā FOV.

8-biti, 10-biti un Log video. HERO12 Black piedāvā izvēli starp 8-bitu, 10-bitu vai Log video režīmiem. 10- bitu krāsu režīms spēj attēlot vairāk nekā 1 miljardu krāsu, piedāvājot bagātāku krāsu dziļumu, plūstošākas pārejas un reālistiskāku paleti, savukārt 8-bitu režīms nodrošina mazākus failu izmērus. Pieredzējušie lietotāji var izmantot Log režīmu, lai saglabāt vairāk informācijas savos kadros un pēc tam veiktu nepieciešamos krāsu pielāgojumus pēcapstrādē.

Laika koda sinhronizācija. Pieredzējuši lietotāji ar vairāk nekā vienu HERO12 Black var tās sinhronizēt ar identiskiem laika kodiem, padarot rediģēšanu daudz vienkāršāku. Šī funkcijas darbojas ar Final Cut Pro, Adobe Premiere un citām rediģēšanas programmatūrām, vēl vairāk optimizējot pēcapstrādi.

Bluetooth audio savienojums. HERO12 Black ir savienojams ar dažādām Bluetooth ierīcēm. Vlogotājiem noderēs iespēja pievienot bezvadu ārējo mikrofonu, lai uzlabotu audio kvalitāti stāstot stāstus vai veicot intervijas. Savienojoties ar bezvadu austiņām, GoPro var uztvert lietotāja balss komandas trokšņainos apstākļos vai vietās, kur kamera ir uzmontēta ārpus dzirdamības attāluma. Turklāt caur austiņām iespējams dzirdēt kameras skaņas signālus, lai apstiprinātu, ka tā ir saņēmusi komandu.

Nakts efekti. Time Lapse režīmā pieejamas 3 funkcijas radošiem video naktī. Star Trail izmanto zemes rotāciju un zvaigžņu kustību, lai radītu ikoniskus debesjuma attēlus. Light Painting funkcija ļauj izmantot, piemēram, telefona zibspuldzi, lai veidotu gaismas gleznas. Vehicle Light Trails no automašīnu un citu transportlīdzekļu gaismām uzburs naksnīgas neona pilsētas romantiku.

Power Tools jauns intervālu foto režīms. Radošiem cilvēkiem palīdzēs 4 īpaši GoPro režīmi. Jaunā intervālu foto funkcija uzņem bildes pēc noteikta, ieprogrammēta intervāla. HindSight funkcija attin laiku pagātnē un saglabā visu, kas nofilmēts 30 sekundes pirms ieraksta pogas nospiešanas, kā arī visu, kas nofilmēts pēc tam. Scheduled Capture ļauj atlikt filmēšanas sākumu par noteiktu laiku. Savukārt ar Duration Capture iespējams norādīt maksimālo filmēšanas ilgumu no 15 sekundēm līdz 3 stundām.

Automātiska video montāža mākonī. Laikā, kamēr tiek veikta kameras uzlāde un tā ir savienota ar mājas Wi-Fi tīklu, safilmētie materiāli tiek automātiski augšupielādēti mākonī un īpašs algoritms veic automātisku labāko kadru atlasi un video rullīša montāžu. Kad video ir gatavs, tas tiek nosūtīts uz lietotāja viedtālruni.

Pēcapstrāde GoPro Quik lietotnē. GoPro Quik lietotne piedāvā plašu vienkārši lietojamu rīku klāstu, kas ļauj rediģēt video materiālus teju profesionālā līmenī. Tajā iespējams gan pielāgot lietotnes automātiski izveidotos video, gan veidot pilnīgi jaunus video no nulles. Ja nepieciešams pielāgot materiālu dažādām platformām, tad mobilā lietotni ļauj mainīt kadra formātu neatkarīgi no tā, ar kādu digitālo lēcu tas ticis filmēts. Savukārt no video iespējams izvilkt stopkadrus žilbinošā 24.7MP kvalitātē.

Vienkārša satura pārnese un bezlimita mākoņa glabātuve. Failu pārnesei piedāvātas 4 iespējas. Bezvadu savienojums ar GoPro mobilo aplikāciju būs pieejams ikvienam. Tāpat iespējams savienot telefonu un kameru ar uzlādes vadu, padarot pārnesi vēl ātrāku. Ja failu apstrādi veic datorā, tad visuzticamākais būs microSD karšu lasītājs. Ceturtā iespēja - izmantot bezlimita mākoņservisu. Laikā, kamēr tiek veikta kameras uzlāde un tā ir savienota ar mājas Wi-Fi tīklu, safilmētie materiāli tiek automātiski augšupielādēti mākonī

Platekrāna, vertikālā un pilnekrāna režīmi. HERO12 Black vieglie vadības elementi padara atbilstošo kadra iestatījumu izvēli ārkārtīgi vienkāršu. Tagad iespējams ātri pārslēgties starp platekrāna ierakstu (16:9 attiecībā) atskaņošanai televizorā vai YouTube, un vertikālajiem video (9:16 attiecībā) skatīšanai telefonā vai ievietošanai sociālajos tīklos. Maksimālai elastībai paredzēta pilnekrāna opcija, kas ieraksta ārkārtīgi universālajā 8:7 attiecībā. Šis režīms iemūžina visplašāko skata lauku un ļauj pēcapstrādē kadru apgriezt un pietuvināt, nezaudējot sākotnējo kvalitāti.

Vienkārša stiprināšana. Robustais plastmasas rāmītis ir pagātne. Vienkārši atlieciet nolokāmos pirkstiņus, pievienojiet kameru jebkuram stiprinājumam un tā būs gatava darbam. Turklāt HERO12 Black ir saderīgs ar visiem HERO9, HERO10 un HERO12 Black aksesuāriem. Jaunais 1/4-20 stiprinājums piedāvā vairāk iespēju, padarot HERO12 Black saderīgu ar standarta kameru stiprinājumiem un piederumiem.

Papildus modulārie aksesuāri. Nepieciešamas papildus funkcijas? Šeit talkā nāk modulārie aksesuāri. Media Mod uzlabos skaņas kvalitāti vai ļaus pievienot jebkuru citu mikrofonu iebūvētajā 3.5mm ligzdā. Pieejama arī HDMI-out ligzda, kas ļauj video signālu padot uz citām profesionālām ierīcēm. Light Mod palīdzēs filmēt sliktā apgaismojumā.

Vienkārša vai profesionāla kameras vadība. HERO12 Black neļaus apjukt iestatījumu džungļos, piedāvājot vienkāršās lietošanas režīmu, kurā kamera visas izvēles izdara automātiski. Savukārt pieredzējušākiem lietotājiem ir pieejama iestatījumu maiņa līdz pat sīkākajai niansei.

Divi LCD ekrāni. HERO12 Black ir aprīkots ar krāsainu, 1.4" priekšējo ekrānu, kurš ļauj atrast perfekto pašbildes kompozīciju. Savukārt aizmugurējais skārienjutīgais ekrāns ļauj ātri nomainīt iestatījumus un aplūkot safilmētos kadrus.

Vebkameras un tiešraides režīmi. Papildus lieliskai aktīvā dzīvesveida kamerai, HERO12 var izmantot arī kā vebkameru. 1080p izšķirtspēja un platleņķa objektīvs padara to izcili piemērotu lekciju, sporta treniņu un draugu ballītes zoomošanai. Savukārt izmantojot GoPro aplikāciju, varam doties arī Facebook tiešraidē

Visi parametri
Atmiņas kartes tips : microSD
Barošanas avots : Litija Akumulators
Displeja izmērs : 2.27"
Maksimālais FPS : 240
Modelis : GoPro HERO12 Black
Svars : 154 g
Video izšķirtspēja : 5.3K (5312 x 2988)
Wi-Fi : Ir
Sadarbībā ar GoPro dāvanā GoPro Hero12 Black baterija
Papildus specifikācija
Apraksts - GOPRO HERO12 BLACK CREATOR EDITION
Augstums - 190.000000
category_en - Audio, foto un video > Foto un video piederumi > Videokameras
category_lv - Audio, foto un video > Foto / video piederumi > Videokameras
category_ru - Audio, foto un video > Foto / video piederumi > Videokameras
description_lv - Pirmās klases attēla kvalitāte, vēl labāka Hyper-Smooth video stabilizācija un optimizēta akumulatora jauda ir iekļauta visdaudzpusīgākajā kamerā pasaulē. Tas ieraksta vēl vairāk detaļu, pateicoties 5,3K video ar Hohem dinamisko diapazonu (HDR). HERO12 ir izturīgs, viegls un gatavs jebkuram piedzīvojumam – uz zemes vai ūdenī. Tā uzlabotā video stabilizācija nodrošina tekošus ierakstus pat tad, ja ACTION kļūst mežonīgs. Satriecoši 5,3 K video. 5,3 K nodrošina izcilu attēla kvalitāti ar par 91% augstāku izšķirtspēju. nekā 4K. HERO12 Black ieraksta arī 4K, 2,7K un 1080p video izšķirtspējā. Līdz 8x Slo-Mo Uzņemiet 4x Slo-Mo — 120 kadri sekundē – ar neticami augstu 4K izšķirtspēju. Varat arī palielināt Slo-Mo līdz 8 reizēm ar ātrumu 2,7 K (240 kadri sekundē). Īpaši izturīgs un ūdensnecaurlaidīgs Ūdensizturīgs līdz 10 m un grūti paceļams. pārspēj. Ūdeni atgrūdošs objektīva vāciņš Hidrofobais stikls ir ūdeni atgrūdošs, tāpēc varat uzņemt kristāldzidrus attēlus pat ūdenī. Jaunā HyperSmooth 6.0Emmy godalgotā video stabilizācija Hyper Smooth 6.0 nosaka jaunus standartus video stabilizācijai kamerā un nodrošina neticami vienmērīgu video atskaņošanu. ierakstus neatkarīgi no tā, cik smagi tas notiek. Viņa arī iegūst balvas — Emmy balvu kategorijā “Kamerā iebūvēts sensors un programmatūras stabilizācija”. Automātiskā pastiprināšana Izmantojot HyperSmooth 6.0, HERO12 BLACK automātiski nodrošina, ka varat uzņemt pēc iespējas plašāku attēlu ar video stabilizāciju atkarībā no ātruma un kustības. Integrēta horizontālā bloķēšana Horizonta bloķēšana ir iebūvēta HyperSmooth 6.0, padara vēl vienkāršāku horizonta noturēšanu horizontālā stāvoklī, kad kamera pagriežas par 360°.³ Neaizstājams jauninājums izcilai POV ierakstīšanaiJaunais Max Lens Mod 2.0 Uzņemiet ekstrēmākos, augstākos un aizraujošākos POV uzņēmumus, tostarp īpaši platu, nozarē vadošo 177° redzeslauku — viss 4K60. Un Max HyperSmooth piedāvā arī nelokāmu video stabilizāciju visos video režīmos. Šis ir ideāls jauninājums kalnu riteņbraukšanai, slēpošanai un citiem darbības sporta veidiem. Īpaši plats leņķis 4K kvalitātē Plašs redzes lauks, par 36% tālāk nekā Tikai HERO12 Black, sniedz jums fantastisku skatu uz jūsu velosipēdu vai slēpēm un padara videoklipus ātrākus un intensīvākus — tas viss elpu aizraujošā 4K60. Vertikāli attēli sociālajiem saziņas līdzekļiem< a i=22>Vertikālie uzņēmumi 4K60 izšķirtspējā paplašina jūsu redzes lauku līdz pat 48%5, neizmantojot papildu kronšteinus vai pagriežot kameru. Lai jūs varētu tvert iespaidīgus POV uzņēmumus, kas ir lieliski piemēroti kopīgošanai sociālajos saziņas līdzekļos.177° ar 4K60Max Lens Mod 2.0 nodrošina 177° skata lauku. ar jauno Max HyperView — tālāk nekā jebkurš cits GoPro, tostarp GoPro MAX ar vienu objektīvu — un tas viss elpu aizraujošā 4K60 izšķirtspējā. Līdz pat 2 reizēm ilgāks akumulatora darbības laiks Pateicoties uzlabotajai enerģijas pārvaldībai, HERO12 Black nepārtrauktas ierakstīšanas laiks ir dubultojies — 5,3 K60 (70 minūtes)¹. Pie 5,3 K30 tas ir vairāk nekā 1,5 stundas, bet 1080 p30 — pat vairāk nekā 2,5 stundas.² Iekļauts enduro akumulators aukstam laikam Revolucionārā izturīga enduro tehnoloģija akumulators ievērojami uzlabo veiktspēju aukstā temperatūrā, salīdzinot ar iepriekšējām GoPro kamerām un akumulatoriem. Pilnīgi jauni HDR videoklipi HDR (augsta dinamiskā diapazona) videoklipi nodrošina vairāk detaļu un krāsu svarīgākie momenti un tagad ir pieejami 5,3 K un 4K60 izšķirtspējā. Uzņemiet vertikālus, platekrāna vai pilnekrāna attēlus Pārslēdzieties starp platekrāna un jauno vertikālo ierakstīšanas režīmu, tikai ar vienu pieskarieties atkarībā no tā, vai fotografējat, lai atskaņotu platekrāna režīmā vai kopīgotu saturu sociālajos saziņas līdzekļos. Vai arī vienkārši uzņemiet pilnekrāna attēlus, kurus vēlāk varēsiet elastīgi izgriezt lietotnē Quik APP atbilstoši savām vajadzībām. Digitālais īpaši platleņķa objektīvs HyperView un SuperView – abi ekskluzīvie digitālie objektīvi no GoPro – nodrošina īpaši platu 16:9 fotografēšanu ar standarta HERO12 Black. Iegūstiet jauno Max Lens Mod 2.0 (skatiet iepriekš), lai iegūtu vairāk uzņēmumu. 156° skata lauks pilnekrāna formātā 8:7 Arī lielais attēla sensors ļauj tvert plašu 156° redzes lauku pilnekrāna formātā 8:7 5,3K un 4K. Attēls un skaņa profesionāļiem10- bitu krāsas 10 bitu krāsas nodrošina uzlabotu krāsu dziļumu un vienmērīgākas gradācijas, lai jūsu uzņēmumi izskatītos vēl reālistiskāki. Profesionālais veidotājs var izmantot GP žurnāla kodējumu ar LUT, lai palielinātu dinamisko diapazonu pirms krāsu korekcijas. Jauna laika koda sinhronizācija ​Sinhronizējiet vairāku HERO12 melno kameru laika kodus. bezvadu lietojumprogrammā Quik. Tas ir ideāli piemērots, ja vēlaties uzņemties darbību no vairākiem leņķiem un pēc tam veikt precīzus, attēla precīzus labojumus pēcapstrādes laikā. Nākamajā projektā varat pielāgot šos klipus savām vēlmēm, izmantojot sinhronizētus Adobe Premiere Pro laika kodus un citas lietojumprogrammas, kas atbalsta vairāku kameru ierakstu rediģēšanu. Jauns Bluetooth audio atbalsts Tagad intervijām vai komentāriem varat izmantot Apple AirPods, Bluetooth austiņas vai citus bezvadu mikrofonus. Varat arī attālināti dot balss komandas un dzirdēt brīdinājumus no savas kameras. Iespaidīgi 27 MP fotoattēli + 24,7 MP fotoattēli Vienkārši ievietojiet to tur, nospiediet un turiet fotoattēlus, lai rāmis. Varat arī iegūt augstas izšķirtspējas un dalāmus nekustīgus attēlus tieši no sava videoklipa. Divi LCD displeji Atsaucīgajā aizmugures skārienekrānā varat atskaņot savus uzņēmumus. ātri un vienmērīgi, savukārt priekšējais ekrāns ir lieliski piemērots pašbildes rāmja daļas izlīdzināšanai. Nakts efekti, nospiežot pogusākuma sliedes Izmanto zemes rotāciju un zvaigznes, lai fotografētu ar skaistām gaismas pēdām naksnīgās debesīs. Gaismas gleznojums Izveidojiet izcilus otas triepiena efektus ar kustīgām gaismām. Automašīnu apgaismojuma pēdas Ieraksta iespaidīgas gaismas pēdas ar nakts satiksmi. Perfektas fotogrāfijas ar kameru Elektroinstrumenti:Izmantojot jauno funkciju Interval Photo, varat automātiski fotografējiet ar noteiktiem intervāliem, vienlaikus koncentrējoties uz savām iecienītākajām aktivitātēm.Intervāla fotoattēlsIzmantojot ieplānotās ierakstīšanas funkciju, varat iestatīt savu GoPro līdz pat 24 stundām iepriekš, lai tas automātiski ieslēgtos un uzņemtu attēlu. Un ierakstīšanas laiks ļauj ērti iestatīt videoklipu ierakstīšanas laiku no 15 sekundēm līdz 3 stundām.Ieplānota ierakstīšana + ilgumsIeskats tver sižetu līdz pat 30 sekundēm pirms fotografēšanas sākšanas, ja aizvars tiek nospiests pārāk vēlu.Skats
description_lv - Visaugstākās klases attēla kvalitāte, vēl labāka Hyper-Smooth video stabilizācija un optimizēts akumulatora enerģijas patēriņš ir apvienoti pasaules visdaudzpusīgākajā kamerā. Tā ieraksta vēl vairāk detaļu, pateicoties 5,3K video ar Hohem dinamisko diapazonu (HDR). HERO12 ir izturīga, viegla un gatava jebkuram piedzīvojumam - gan uz sauszemes, gan ūdenī. Tās uzlabotā video stabilizācija nodrošina vienmērīgu ierakstu veikšanu, pat ja DARBĪBA kļūst mežonīga. Satriecoši 5,3K video. 5,3K nodrošina izcilu attēla kvalitāti ar 91% augstāku izšķirtspēju nekā 4K. HERO12 Black ieraksta arī 4K, 2,7K un 1080p video izšķirtspējā. Līdz pat 8x Slo-Mo Filmējiet ar 4x Slo-Mo - 120 kadri sekundē - neticami augstā 4K izšķirtspējā. Varat arī palielināt Slo-Mo līdz 8x pie 2,7K (240 kadri sekundē). Ļoti izturīga un ūdensizturīga Ūdensizturīga līdz 10 m dziļumā, un to ir grūti pārspēt. Ūdensnecaurlaidīgs objektīva vāciņš Hidrofobais stikls ir ūdensnecaurlaidīgs, tāpēc varat uzņemt kristāldzidrus attēlus pat ūdenī. Jaunā HyperSmooth 6.0Emmy apbalvotā video stabilizācija Hyper Smooth 6.0 nosaka jaunus video stabilizācijas standartus kamerā un nodrošina neticami vienmērīgus ierakstus neatkarīgi no tā, cik intensīvi notiek filmēšana. Un viņa arī iegūst balvas - "Emmy" kategorijā "Kamerā iebūvēta sensora un programmatūras stabilizācija". Automātiska palielināšana Ar HyperSmooth 6.0 HERO12 BLACK automātiski nodrošina, ka jūs varat uzņemt pēc iespējas plašāku attēlu ar video stabilizāciju atkarībā no ātruma un kustības. Integrēta horizontālā bloķēšana HyperSmooth 6.0 ir iebūvēta horizonta bloķēšana, kas vēl vairāk atvieglo horizonta saglabāšanu horizontālā stāvoklī, kad kamera pagriežas pilnā 360° leņķī.³ Neaizstājams uzlabojums, lai uzņemtu vislabāko POV-ierakstuNew Max Lens Mod 2.0 Uzņemiet ekstrēmākos, augstākos un aizraujošākos POV kadrus - tostarp īpaši plašu, nozarē labāko 177° redzamības lauku - un to visu 4K60. Turklāt Max HyperSmooth piedāvā arī stabilu video stabilizāciju visos video režīmos. Šis ir ideāls uzlabojums kalnu riteņbraukšanai, slēpošanai un citiem aktīvajiem sporta veidiem. Īpaši plats redzes leņķis 4K Platais redzes lauks, kas ir par 36% plašāks nekā tikai HERO12 Black, nodrošina fantastisku skatu uz velosipēdu vai slēpēm un padara video ātrāku un intensīvāku - un tas viss elpu aizraujošā 4K60. Vertikāli attēli sociālajiem medijiem Vertikāli kadri 4K60 formātā paplašina redzamības lauku līdz pat 48%5 bez papildu kronšteiniem vai kameras pagriešanas. Tādējādi varat uzņemt iespaidīgus POV kadrus, kas ir lieliski piemēroti koplietošanai sociālajos plašsaziņas līdzekļos. 177° 4K60 Max Lens Mod 2.0 nodrošina 177° redzes lauku ar jauno Max HyperView - tālāk nekā jebkura cita GoPro, tostarp GoPro MAX ar vienu objektīvu - un tas viss elpu aizraujošā 4K60. Līdz 2 reizes ilgāks akumulatora darbības laiks Pateicoties uzlabotai enerģijas pārvaldībai, HERO12 Black nepārtrauktas ierakstīšanas laiks ir divkāršojies un sasniedz 5,3K60 (70 minūtes)¹. Pie 5,3K30 tas ir vairāk nekā 1,5 stundas, bet pie 1080p30 - pat vairāk nekā 2,5 stundas.² iekļauts enduro akumulators aukstiem laika apstākļiem Izturīgā enduro akumulatora revolucionārā tehnoloģija ievērojami uzlabo veiktspēju aukstā temperatūrā, salīdzinot ar iepriekšējām GoPro kamerām un akumulatoriem. Pilnīgi jauni HDR videoklipi HDR (High Dynamic Range) videoklipi nodrošina vairāk detaļu un krāsu spilgtākajos punktos, un tagad tie ir pieejami 5,3K un 4K60. Uzņemiet vertikālus, platekrāna vai pilnekrāna kadrus Pārslēdziet starp platekrāna un jauno vertikālo ierakstīšanas režīmu ar vienu pieskārienu atkarībā no tā, vai uzņemat, lai atskaņotu platekrānā vai kopīgotu sociālajos tīklos. Vai arī vienkārši uzņemiet pilnekrāna attēlus, kurus vēlāk varat elastīgi izgriezt Quik lietotnē atbilstoši savām vajadzībām. Digitālais īpaši platleņķa objektīvs HyperView un SuperView - abi GoPro ekskluzīvie digitālie objektīvi - nodrošina īpaši platleņķa 16:9 uzņemšanu ar standarta HERO12 Black. Iegādājieties jauno Max Lens Mod 2.0 (skatīt iepriekš), lai uzņemtu vairāk kadru. 156° skata lauks pilnekrāna formātā 8:7 Lielais attēla sensors ļauj arī uzņemt plašu 156° skata lauku pilnekrāna formātā 8:7 5,3K un 4K formātā. Attēls un skaņa profesionāļiem10 bitu krāsas 10 bitu krāsas nodrošina uzlabotu krāsu dziļumu un vienmērīgāku gradāciju, lai jūsu kadri izskatītos vēl reālistiskāk. Profesionāls radītājs var izmantot GP log kodēšanu ar LUT, lai palielinātu dinamisko diapazonu pirms krāsu korekcijas. Jauna laika kodu sinhronizācija Sinhronizējiet vairāku HERO12 black kameru laika kodus bezvadu režīmā Quik APP. Tas ir ideāli piemērots, ja vēlaties uzņemt darbību no vairākiem leņķiem un pēc tam veikt precīzu, attēlam precīzu montāžu pēcapstrādes laikā. Nākamajā projektā varat pielāgot šos klipus pēc savām vēlmēm, izmantojot sinhronizētus Adobe Premiere Pro laika kodus un citas programmas, kas atbalsta vairāku kameru ierakstu rediģēšanu. Jauns Bluetooth audio atbalsts Tagad varat izmantot Apple AirPods, Bluetooth austiņas vai citus bezvadu mikrofonus intervijām vai komentāriem. Varat arī attālināti dot balss komandas un dzirdēt brīdinājumus no kameras. Iespaidīgas 27 MP fotogrāfijas + 24,7 MP kadri Vienkārši ielieciet to, nospiediet un turiet fotogrāfijas kadrā. Varat arī iegūt augstas izšķirtspējas un dalāmus fotoattēlus tieši no video. Divi LCD displeji Uz atsaucīgā aizmugurējā skārienekrāna varat ātri un plūstoši atskaņot uzņemtos kadrus, savukārt priekšējais ekrāns ir lieliski piemērots, lai izlīdzinātu kadra daļu selfijiem. Nakts efekti ar vienu pogas pieskārienustarta sliedes Izmanto zemes rotāciju un zvaigznes, lai uzņemtu ar skaistām gaismas pēdām nakts debesīs. Gaismas gleznošana Radiet izcilus otas triepienu efektus ar kustīgām gaismām. Automašīnu apgaismojums Trases Ieraksta iespaidīgas gaismas pēdas ar nakts satiksmi. Perfektas fotogrāfijas kamerā Power-Tools: Sight Insight fiksē ainu līdz pat 30 sekundēm pirms fotografēšanas sākuma, ja pārāk vēlu nospiežat slēdzi. Plānotā ierakstīšana + ilgums Ar Plānotās ierakstīšanas funkciju varat iestatīt GoPro līdz pat 24 stundām iepriekš, lai tā automātiski ieslēgtos un uzņemtu attēlu. Savukārt ierakstīšanas ilgums ļauj viegli iestatīt video ierakstīšanas laiku no 15 sekundēm līdz 3 stundām. Intervāla fotografēšana Ar jauno Intervāla fotografēšanas funkciju varat automātiski uzņemt fotoattēlus noteiktos intervālos, kamēr jūs koncentrējaties uz savām iecienītākajām darbībām.
description_ru - Pirmšķirīga attēla kvalitāte, vēl labāka Hyper-Smooth video stabilizācija un optimizēts akumulatora darbības laiks - tas viss ietverts pasaulē visdaudzpusīgākajā kamerā. Tā ieraksta vēl vairāk detaļu ar 5,3K video ar Hohem Dynamic Range (HDR). HERO12 ir izturīga, viegla un gatava jebkuram piedzīvojumam - uz sauszemes vai ūdenī. Tās uzlabotā video stabilizācija nodrošina vienmērīgu ierakstīšanu pat tad, kad DARBĪBA kļūst raiba. Satriecošs 5,3K video. 5,3K nodrošina izcilu attēla kvalitāti ar izšķirtspēju, kas ir par 91% augstāka nekā 4K. HERO12 Black ieraksta arī 4K, 2,7K un 1080p video. Līdz pat 8x Slo-Mo Filmējiet 4x palēninātā kustībā - 120 kadri sekundē - neticami augstā 4K izšķirtspējā. Varat arī palielināt Slo-Mo līdz pat 8x 2,7K izšķirtspējā (240 kadri sekundē). Īpaši izturīga un ūdensizturīga Ūdensizturīga līdz 10 metru dziļumam un grūti pārspējama. Ūdensnecaurlaidīgs objektīva vāciņš Hidrofobais stikls ir ūdensnecaurlaidīgs, tāpēc varat uzņemt kristāldzidrus attēlus pat ūdenī. Jaunā HyperSmooth 6.0Emmy balvu ieguvusī Hyper Smooth 6.0 video stabilizācija nosaka jaunus kamerā iebūvētās video stabilizācijas standartus un nodrošina neticami vienmērīgu attēlu ierakstīšanu neatkarīgi no tā, cik grūti ir. Un tā arī iegūst apbalvojumus - "Emmy" iebūvētā sensora un programmatūras stabilizācijas kategorijā. Automātiska pastiprināšana Pateicoties HyperSmooth 6.0, HERO12 BLACK automātiski nodrošina, ka varat uzņemt visplašāko iespējamo kadru ar video stabilizāciju, pamatojoties uz ātrumu un kustību. Iebūvēta horizonta bloķēšana Horizonta bloķēšana ir iebūvēta HyperSmooth 6.0, padarot vēl vieglāku horizonta noturēšanu horizontālā līmenī, kad kamera tiek pagriezta par 360°.³ Neaizstājams uzlabojums perfektai pirmās personas ierakstīšanaiJaunākais Max Lens Mod 2.0 Uzņemiet ekstrēmākos, augstākos un visaptverošākos pirmās personas kadrus - tostarp īpaši plašu, nozarē labāko 177° redzes lauku - un to visu 4K60. Turklāt Max HyperSmooth piedāvā arī uzticamu video stabilizāciju visos video režīmos. Tā ir ideāli piemērota kalnu riteņbraukšanai, slēpošanai un citiem aktīviem sporta veidiem. Īpaši plašs 4K redzes lauks Plašais redzes lauks, kas ir par 36% plašāks nekā tikai HERO12 Black, nodrošina fantastisku velosipēda vai slēpju skatu, kā arī ātrāku un bagātīgāku video - un tas viss elpu aizraujošā 4K60 izšķirtspējā. Vertikāli attēli sociālajiem medijiem< a i=22>Vertikāli kadri 4K60 izšķirtspējā paplašina redzamības lauku līdz pat 48%5 bez papildu kronšteiniem vai kameras pagriešanas. Tādējādi jūs varat uzņemt iespaidīgus pirmās personas kadrus, kas ir ideāli piemēroti koplietošanai sociālajos medijos.177° 4K60 izšķirtspējāMax Lens Mod 2.0 ar jauno Max HyperView nodrošina 177° redzamības lauku - tālāk nekā jebkura cita GoPro kamera, tostarp GoPro MAX ar vienu objektīvu - un tas viss satriecošā 4K60 izšķirtspējā. Līdz pat 2 reizes ilgāks akumulatora darbības laiks Pateicoties uzlabotai enerģijas pārvaldībai, HERO12 Black nepārtrauktas ierakstīšanas laiks ir dubultojies līdz 5,3K60 (70 minūtēm)¹. Pie 5,3K30 tas ir vairāk nekā 1,5 stundas, bet pie 1080p30 - pat vairāk nekā 2,5 stundas.² ietver Enduro akumulatoru aukstam laikam Revolucionārā izturīgā Enduro akumulatora tehnoloģija ievērojami uzlabo zemas temperatūras veiktspēju salīdzinājumā ar iepriekšējām GoPro kamerām un akumulatoriem. Jauns HDR video HDR (paplašināts dinamiskais diapazons) video nodrošina vairāk detaļu un krāsu izcēlumu, un tagad ir pieejams 5,3K un 4K60 formātos. Filmēšana vertikālā, platekrāna vai pilna ekrāna režīmā Ar vienu pieskārienu pārslēdzieties starp platekrāna un jauno vertikālās ierakstīšanas režīmu atkarībā no tā, vai filmējat, lai atskaņotu attēlu platekrānā vai kopīgotu to sociālajos tīklos. Vai arī vienkārši uzņemiet pilnekrāna attēlus, kurus vēlāk varat apgriezt lietotnē Quik atbilstoši savām vajadzībām. HyperView un SuperView digitālais īpaši platleņķa objektīvs, kas ir GoPro ekskluzīvi digitālie objektīvi, ļauj uzņemt īpaši platleņķa 16:9 formāta kadrus ar standarta HERO12 Black kameru. Iegādājieties jauno Max Lens Mod 2.0 (iepriekš), lai uzņemtu vairāk kadru. 156° skata laukums pilnā 8:7 formāta attiecībās Lielais attēla sensors ļauj arī uzņemt plašu 156° skata lauku pilnā 8:7 formāta attiecībās 5,3K un 4K izšķirtspējā. Attēls un skaņa profesionāļiem10 bitu krāsas 10 bitu krāsas 10 bitu krāsas nodrošina lielāku krāsu dziļumu un vienmērīgāku gradāciju, padarot kadrus vēl reālistiskākus. Profesionāls Creator var izmantot GP log kodēšanu ar LUT, lai maksimāli palielinātu dinamisko diapazonu pirms krāsu korekcijas. Jauna laika kodu sinhronizācija Sinhronizējiet vairāku HERO12 black. kameru laika kodus bezvadu režīmā lietotnē Quik. Tas ir ideāli piemērots, ja vēlaties aplūkot darbību no dažādām perspektīvām un pēc tam veikt precīzas, attēlam precīzas izmaiņas pēcapstrādē. Nākamajā projektā varat pielāgot šos klipus pēc savām vēlmēm, izmantojot sinhronizētos laika kodus no Adobe Premiere Pro un citām lietojumprogrammām, kas atbalsta vairāku kameru ierakstu rediģēšanu. Jauns Bluetooth audio atbalsts Tagad varat izmantot Apple AirPods, Bluetooth austiņas vai citus bezvadu mikrofonus, lai intervētu vai komentētu. Varat arī attālināti dot balss komandas un dzirdēt brīdinājumus no kameras. Iespaidīgas 27 MP + 24,7 MP fotogrāfijas Vienkārši ielieciet to, nospiediet un turiet, lai kadrētu fotoattēlus. Varat arī iegūt sadalīt augstas izšķirtspējas fotoattēlus tieši no video. Divi LCD displeji Uz atsaucīgā skārienjutīgā ekrāna varat ātri un vienmērīgi atskaņot uzņemtos kadrus, bet priekšējais ekrāns ir lieliski piemērots, lai izlīdzinātu kadra daļu selfiju uzņemšanai. Viena pieskāriena nakts efektu sākuma ceļveži Izmantojiet Zemes rotāciju un zvaigznes, lai iemūžinātu skaistas gaismas pēdas nakts debesīs. Gaismas gleznošana Izveidojiet izcilus triepienu efektus ar kustīgām gaismām. Automašīnu gaismas pēdas Ierakstiet iespaidīgas gaismas pēdas nakts satiksmē. Perfektas fotogrāfijas ar kameras jaudīgajiem rīkiem:a>Ar jauno Interval Photo funkciju varat automātiski uzņemt fotoattēlus ar regulāriem intervāliem, kamēr jūs koncentrējaties uz savām iecienītākajām aktivitātēm.interval Photo Ar Schedule Recording varat iestatīt GoPro kameru 24 stundas iepriekš, lai tā automātiski ieslēgtos un uzņemtu fotogrāfiju. Savukārt ierakstīšana pēc laika ļauj viegli iestatīt video ierakstīšanas laiku no 15 sekundēm līdz 3 stundām.Plāns + ilgumsInsight ierakstīšana fiksē ainu 30 sekundes pirms fotografēšanas sākuma, ja pārāk vēlu nospiežat slēdža pogu.Sight.
EAN - 0810116380312
Garantijas termiņš - 2 Y
Garums - 225.000000
gross_weight - 0.16 kg
Modelis - Varonis12
Platums - 103.000000
Ražotājs - GOPRO
Ražotājs - GoPro
RažotājsPartNumber - CHDFB-121-EU
svars - 0.154 kg
Svars - 1.230000
title_lv - GoPro HERO12 darbības kamera
title_lv - GoPro HERO12 sporta kamera
title_ru - GoPro HERO12 kamera
Description - GOPRO HERO12 BLACK CREATOR EDITION
Height - 190.000000
category_en - Audio, photo and video > Foto / Video accessories > Video cameras
category_lv - Audio, foto un video > Foto / video piederumi > Videokameras
category_ru - Audio, foto un video > Foto / video piederumi > Videokameras
description_lv - Pirmās klases attēla kvalitāte, vēl labāka Hyper-Smooth video stabilizācija un optimizēta akumulatora jauda ir iekļauta visdaudzpusīgākajā kamerā pasaulē. Tas ieraksta vēl vairāk detaļu, pateicoties 5,3K video ar Hohem dinamisko diapazonu (HDR). HERO12 ir izturīgs, viegls un gatavs jebkuram piedzīvojumam – uz zemes vai ūdenī. Tā uzlabotā video stabilizācija nodrošina tekošus ierakstus pat tad, ja ACTION kļūst mežonīgs. Satriecoši 5,3 K video.
5,3 K nodrošina izcilu attēla kvalitāti ar par 91% augstāku izšķirtspēju. nekā 4K. HERO12 Black ieraksta arī 4K, 2,7K un 1080p video izšķirtspējā. Līdz 8x Slo-Mo
Uzņemiet 4x Slo-Mo — 120 kadri sekundē – ar neticami augstu 4K izšķirtspēju. Varat arī palielināt Slo-Mo līdz 8 reizēm ar ātrumu 2,7 K (240 kadri sekundē). Īpaši izturīgs un ūdensnecaurlaidīgs
Ūdensizturīgs līdz 10 m un grūti paceļams. pārspēj. Ūdeni atgrūdošs objektīva vāciņš
Hidrofobais stikls ir ūdeni atgrūdošs, tāpēc varat uzņemt kristāldzidrus attēlus pat ūdenī. Jaunā HyperSmooth 6.0Emmy godalgotā video stabilizācija
Hyper Smooth 6.0 nosaka jaunus standartus video stabilizācijai kamerā un nodrošina neticami vienmērīgu video atskaņošanu. ierakstus neatkarīgi no tā, cik smagi tas notiek. Viņa arī iegūst balvas — Emmy balvu kategorijā “Kamerā iebūvēts sensors un programmatūras stabilizācija”. Automātiskā pastiprināšana
Izmantojot HyperSmooth 6.0, HERO12 BLACK automātiski nodrošina, ka varat uzņemt pēc iespējas plašāku attēlu ar video stabilizāciju atkarībā no ātruma un kustības. Integrēta horizontālā bloķēšana
Horizonta bloķēšana ir iebūvēta HyperSmooth 6.0, padara vēl vienkāršāku horizonta noturēšanu horizontālā stāvoklī, kad kamera pagriežas par 360°.³ Neaizstājams jauninājums izcilai POV ierakstīšanaiJaunais Max Lens Mod 2.0 Uzņemiet ekstrēmākos, augstākos un aizraujošākos POV uzņēmumus, tostarp īpaši platu, nozarē vadošo 177° redzeslauku — viss 4K60. Un Max HyperSmooth piedāvā arī nelokāmu video stabilizāciju visos video režīmos. Šis ir ideāls jauninājums kalnu riteņbraukšanai, slēpošanai un citiem darbības sporta veidiem. Īpaši plats leņķis 4K kvalitātē
Plašs redzes lauks, par 36% tālāk nekā Tikai HERO12 Black, sniedz jums fantastisku skatu uz jūsu velosipēdu vai slēpēm un padara videoklipus ātrākus un intensīvākus — tas viss elpu aizraujošā 4K60. Vertikāli attēli sociālajiem saziņas līdzekļiem< a i=22>Vertikālie uzņēmumi 4K60 izšķirtspējā paplašina jūsu redzes lauku līdz pat 48%5, neizmantojot papildu kronšteinus vai pagriežot kameru. Lai jūs varētu tvert iespaidīgus POV uzņēmumus, kas ir lieliski piemēroti kopīgošanai sociālajos saziņas līdzekļos.177° ar 4K60Max Lens Mod 2.0 nodrošina 177° skata lauku. ar jauno Max HyperView — tālāk nekā jebkurš cits GoPro, tostarp GoPro MAX ar vienu objektīvu — un tas viss elpu aizraujošā 4K60 izšķirtspējā. Līdz pat 2 reizēm ilgāks akumulatora darbības laiks
Pateicoties uzlabotajai enerģijas pārvaldībai, HERO12 Black nepārtrauktas ierakstīšanas laiks ir dubultojies — 5,3 K60 (70 minūtes)¹. Pie 5,3 K30 tas ir vairāk nekā 1,5 stundas, bet 1080 p30 — pat vairāk nekā 2,5 stundas.² Iekļauts enduro akumulators aukstam laikam
Revolucionārā izturīga enduro tehnoloģija akumulators ievērojami uzlabo veiktspēju aukstā temperatūrā, salīdzinot ar iepriekšējām GoPro kamerām un akumulatoriem. Pilnīgi jauni HDR videoklipi
HDR (augsta dinamiskā diapazona) videoklipi nodrošina vairāk detaļu un krāsu svarīgākie momenti un tagad ir pieejami 5,3 K un 4K60 izšķirtspējā. Uzņemiet vertikālus, platekrāna vai pilnekrāna attēlus
Pārslēdzieties starp platekrāna un jauno vertikālo ierakstīšanas režīmu, tikai ar vienu pieskarieties atkarībā no tā, vai fotografējat, lai atskaņotu platekrāna režīmā vai kopīgotu saturu sociālajos saziņas līdzekļos. Vai arī vienkārši uzņemiet pilnekrāna attēlus, kurus vēlāk varēsiet elastīgi izgriezt lietotnē Quik APP atbilstoši savām vajadzībām. Digitālais īpaši platleņķa objektīvs
HyperView un SuperView – abi ekskluzīvie digitālie objektīvi no GoPro – nodrošina īpaši platu 16:9 fotografēšanu ar standarta HERO12 Black. Iegūstiet jauno Max Lens Mod 2.0 (skatiet iepriekš), lai iegūtu vairāk uzņēmumu. 156° skata lauks pilnekrāna formātā 8:7
Arī lielais attēla sensors ļauj tvert plašu 156° redzes lauku pilnekrāna formātā 8:7 5,3K un 4K. Attēls un skaņa profesionāļiem10- bitu krāsas
10 bitu krāsas nodrošina uzlabotu krāsu dziļumu un vienmērīgākas gradācijas, lai jūsu uzņēmumi izskatītos vēl reālistiskāki. Profesionālais veidotājs var izmantot GP žurnāla kodējumu ar LUT, lai palielinātu dinamisko diapazonu pirms krāsu korekcijas. Jauna laika koda sinhronizācija
​Sinhronizējiet vairāku HERO12 melno kameru laika kodus. bezvadu lietojumprogrammā Quik. Tas ir ideāli piemērots, ja vēlaties uzņemties darbību no vairākiem leņķiem un pēc tam veikt precīzus, attēla precīzus labojumus pēcapstrādes laikā. Nākamajā projektā varat pielāgot šos klipus savām vēlmēm, izmantojot sinhronizētus Adobe Premiere Pro laika kodus un citas lietojumprogrammas, kas atbalsta vairāku kameru ierakstu rediģēšanu. Jauns Bluetooth audio atbalsts
Tagad intervijām vai komentāriem varat izmantot Apple AirPods, Bluetooth austiņas vai citus bezvadu mikrofonus. Varat arī attālināti dot balss komandas un dzirdēt brīdinājumus no savas kameras. Iespaidīgi 27 MP fotoattēli + 24,7 MP fotoattēli
Vienkārši ievietojiet to tur, nospiediet un turiet fotoattēlus, lai rāmis. Varat arī iegūt augstas izšķirtspējas un dalāmus nekustīgus attēlus tieši no sava videoklipa. Divi LCD displeji
Atsaucīgajā aizmugures skārienekrānā varat atskaņot savus uzņēmumus. ātri un vienmērīgi, savukārt priekšējais ekrāns ir lieliski piemērots pašbildes rāmja daļas izlīdzināšanai. Nakts efekti, nospiežot pogusākuma sliedes
Izmanto zemes rotāciju un zvaigznes, lai fotografētu ar skaistām gaismas pēdām naksnīgās debesīs. Gaismas gleznojums
Izveidojiet izcilus otas triepiena efektus ar kustīgām gaismām. Automašīnu apgaismojuma pēdas
Ieraksta iespaidīgas gaismas pēdas ar nakts satiksmi. Perfektas fotogrāfijas ar kameru Elektroinstrumenti:Izmantojot jauno funkciju Interval Photo, varat automātiski fotografējiet ar noteiktiem intervāliem, vienlaikus koncentrējoties uz savām iecienītākajām aktivitātēm.Intervāla fotoattēlsIzmantojot ieplānotās ierakstīšanas funkciju, varat iestatīt savu GoPro līdz pat 24 stundām iepriekš, lai tas automātiski ieslēgtos un uzņemtu attēlu. Un ierakstīšanas laiks ļauj ērti iestatīt videoklipu ierakstīšanas laiku no 15 sekundēm līdz 3 stundām.Ieplānota ierakstīšana + ilgumsIeskats tver sižetu līdz pat 30 sekundēm pirms fotografēšanas sākšanas, ja aizvars tiek nospiests pārāk vēlu.Skats
description_en - First-class picture quality, even better Hyper-Smooth video stabilization and an optimized battery power are put in the most versatile camera of the world. It records even more details thanks to 5.3K-videos with Hohem dynamic range (HDR). The HERO12 is robust, lightweight and ready for any adventure – on land or in water. Its advanced video stabilization provides for fluent recordings, even if the ACTION becomes wild. Stunning 5.3K videos.
5.3K delivers superior image quality with 91% higher resolution than 4K. The HERO12 Black also records in 4K, 2.7K and 1080p video resolutions. Up to 8x Slo-Mo
Shoot in 4x Slo-Mo – 120 frames per second – at an incredibly high 4K resolution. You can also increase the Slo-Mo to 8x at 2.7K (240 frames per second). Extremely robust and waterproof
Waterproof up to 10 m and hard to beat. Water-repelling lens cover
The hydrophobic glass is water-repellent, so you can take crystal-clear pictures even in the water. The new HyperSmooth 6.0Emmy award-winning video stabilization
Hyper Smooth 6.0 sets new standards for video stabilization within the camera and provides for unbelievably smooth recordings, no matter how hard it is going on. And she also wins prizes – an Emmy in the category "In-Camera Sensor and Software Stabilization". Auto boost
With HyperSmooth 6.0, the HERO12 BLACK automatically ensures that you can take as wide a picture as possible with video stabilization depending on speed and movement. Integrated horizontal lock
The horizon lock is built into HyperSmooth 6.0, making it even easier to keep the horizon horizontal when your camera turns full 360°.³ The indispensable upgrade for the ultimate POV-recordingNew Max Lens Mod 2.0
Take the most extreme, highest, and exciting POV shots – including an ultra-wide, industry-leading 177° field of view – all in 4K60. And Max HyperSmooth also offers a steadfast video stabilization in all video modes. This is the perfect upgrade for mountain biking, skiing and other action sports. Ultra-wide angle in 4K
The wide field of view, 36% further than the HERO12 Black alone, gives you a fantastic view of your bike or your skis and makes the videos appear faster and more intense – all in a breathtaking 4K60. Vertical images for social media
Vertical shots in 4K60 expand your field of view by up to 48%5 without the need for additional brackets or rotating the camera. So you can capture impressive POV shots that are perfect for sharing in social media. 177° at 4K60
The Max Lens Mod 2.0 delivers a 177° field of view with the new Max HyperView - further than any other GoPro, including the GoPro MAX with one lens - and all this in a breathtaking 4K60. Up to 2x longer battery life
Thanks to their improved energy management, the continuous recording time of the HERO12 Black has doubled at 5.3K60 (70 minutes)¹. At 5.3K30 it is over 1.5 hours and at 1080p30 it is even over 2.5 hours.² enduro battery for cold weather included
The revolutionary technology of the durable enduro battery significantly improves performance at cold temperatures compared to previous GoPro cameras and batteries. Brand new HDR videos
HDR (High Dynamic Range) videos deliver more detail and colors in highlights and are now available in 5.3K and 4K60. Shoot vertical, widescreen or full-screen shots
Switch between widescreen and the new vertical recording mode with just one tap, depending on whether you're shooting to play on widescreen or share in social media. Or simply take full-screen pictures, which you can cut later in the Quik APP flexibly according to your needs. Digital Ultra wide-angle lens
HyperView and SuperView – both exclusive digital lenses from GoPro – enable ultra-wide 16:9 shooting with standard HERO12 Black. Get the new Max Lens Mod 2.0 (see above) for more shots. 156° field of view in full screen format 8:7
The large image sensor also lets you capture a wide field of view of 156° in full-screen format 8:7 in 5.3K and 4K. Picture and sound for professionals10-bit colors
10-bit colors provide enhanced color depth and smoother gradations to make your shots look even more realistic. Professional Creator can use the GP log encoding with LUT to maximize the dynamic range before color correction. New Timecode Synchronization
​Synchronisiere the time codes of several HERO12 black cameras wireless in the Quik APP. This is Ideal if you want to take up an activity from multiple angles and then make precise, image-accurate edits in post-production. In your next project, you can tailor these clips to your liking with synchronized Adobe Premiere Pro time codes and other applications that support editing multiple camera recordings. New support for Bluetooth audio
Now you can use your Apple AirPods, Bluetooth earbuds or other wireless microphones for interviews or comments. You can also remotely give voice commands and hear alerts from your camera. Impressive 27 MP photos + 24.7 MP stills
Just put it there, press and hold photos to the frame. You can also extract high-resolution and dividable still images directly from your video. Two LCD displays
On the responsive back touch screen, you can play back your shots quickly and fluidly, while the front screen is perfect for aligning the frame section for selfies. Night effects at the touch of a buttonstart-rails
Uses earth rotation and stars for shooting with beautiful light traces in the night sky. Light painting
Generate brilliant brush stroke effects with moving lights. Car Lighting Tracks
Records impressive traces of light with night traffic. Perfect photographs in the camera Power-Tools:Sight
Insight captures the scene up to 30 seconds before you start shooting, in case you press the shutter too late. Scheduled recording + duration
With the Scheduled Recording feature, you can set your GoPro up to 24 hours in advance so that it switches on automatically and takes a picture. And recording time makes it easy to set the recording time for videos from 15 seconds to 3 hours. Interval photo
With the new Interval Photo feature, you can automatically take photos at certain intervals, while you concentrate on your favorite activities.
description_ru - Первоклассное качество изображения, еще лучшая стабилизация видео Hyper-Smooth и оптимизированный заряд аккумулятора — все это заключено в самой универсальной камере в мире. Он записывает еще больше деталей благодаря видео 5,3K с динамическим диапазоном Hohem (HDR). HERO12 прочный, легкий и готов к любым приключениям — на суше или в воде. Его усовершенствованная стабилизация видео обеспечивает плавную запись, даже если ДЕЙСТВИЕ становится бурным. Потрясающие видео 5,3K.
5,3K обеспечивает превосходное качество изображения с разрешением на 91 % выше. чем 4К. HERO12 Black также записывает видео с разрешением 4K, 2,7K и 1080p. До 8-кратной замедленной съемки
Съемка с 4-кратной замедленной съемкой — 120 кадров в секунду – с невероятно высоким разрешением 4K. Вы также можете увеличить Slo-Mo до 8x при разрешении 2,7K (240 кадров в секунду). Чрезвычайно прочный и водонепроницаемый
Водонепроницаемый до 10 м и труднодоступный Beat. Водоотталкивающая крышка объектива
Гидрофобное стекло является водоотталкивающим, поэтому вы можете делать кристально четкие снимки даже в воде. Новый HyperSmooth 6.0Удостоенная награды «Эмми» стабилизация видео
Hyper Smooth 6.0 устанавливает новые стандарты стабилизации видео в камере и обеспечивает невероятно плавное изображение записи, как бы тяжело это ни происходило. А еще она получает призы — «Эмми» в категории «Встроенный датчик и программная стабилизация». Автоматическое усиление
Благодаря HyperSmooth 6.0 HERO12 BLACK автоматически гарантирует, что вы сможете сделать максимально широкий снимок со стабилизацией видео в зависимости от скорости и движения. Встроенная блокировка горизонта
Фиксация горизонта встроена в HyperSmooth 6.0, еще проще поддерживать горизонт в горизонтальном положении, когда камера поворачивается на 360°.³ Незаменимое обновление для идеальной записи от первого лицаНовый мод Max Lens Mod 2.0 Снимайте самые экстремальные, высокие и захватывающие снимки от первого лица — включая сверхширокий, лучший в отрасли угол обзора 177° — и все это в формате 4K60. А Max HyperSmooth также предлагает надежную стабилизацию видео во всех видеорежимах. Это идеальное решение для катания на горных велосипедах, лыжах и других активных видов спорта. Сверхширокий угол обзора в формате 4K
Широкое поле зрения, на 36 % дальше, чем у Только HERO12 Black обеспечивает фантастический обзор вашего велосипеда или лыж, а также ускоряет и делает видео более насыщенными — и все это в захватывающем разрешении 4K60. Вертикальные изображения для социальных сетей< a i=22>Вертикальные снимки в формате 4K60 расширяют поле зрения до 48%5 без необходимости использования дополнительных кронштейнов или вращения камеры. Таким образом, вы можете делать впечатляющие снимки от первого лица, которые идеально подходят для публикации в социальных сетях.177° при разрешении 4K60Max Lens Mod 2.0 обеспечивает угол обзора 177°. с новым Max HyperView — дальше, чем любая другая камера GoPro, включая GoPro MAX с одним объективом, — и все это в потрясающем разрешении 4K60. Срок службы батареи увеличивается до 2 раз
Благодаря улучшенному управлению энергопотреблением время непрерывной записи HERO12 Black удвоилось до 5,3K60 (70 минут)¹. При 5.3K30 это более 1,5 часов, а при 1080p30 — даже более 2,5 часов.² в комплект входит аккумулятор эндуро для холодной погоды
Революционная технология прочного эндуро Аккумулятор значительно повышает производительность при низких температурах по сравнению с предыдущими камерами и батареями GoPro. Новые HDR-видео
Видео HDR (расширенный динамический диапазон) обеспечивает больше деталей и цветов основные моменты и теперь доступны в форматах 5,3K и 4K60. Снимайте вертикальные, широкоэкранные или полноэкранные снимки
Переключайтесь между широкоэкранным и новым режимом вертикальной записи с помощью всего лишь одного коснитесь, в зависимости от того, снимаете ли вы, чтобы воспроизвести изображение на широкоэкранном экране или поделиться им в социальных сетях. Или просто делайте полноэкранные снимки, которые позже можно будет обрезать в приложении Quik в соответствии с вашими потребностями. Цифровой сверхширокоугольный объектив
HyperView и SuperView – оба эксклюзивных цифровых объектива от GoPro – позволяют вести сверхширокоугольную съемку с соотношением сторон 16:9 со стандартной камерой HERO12 Black. Приобретите новый мод Max Lens Mod 2.0 (см. выше), чтобы делать больше снимков. Поле обзора 156° в полноэкранном формате 8:7
Также большой датчик изображения позволяет снимать широкое поле зрения 156° в полноэкранном формате 8:7 с разрешением 5,3K и 4K. Изображение и звук для профессионалов10- битовые цвета
10-битные цвета обеспечивают повышенную глубину цвета и более плавные градации, что делает ваши снимки еще более реалистичными. Professional Creator может использовать кодирование журнала GP с LUT, чтобы максимизировать динамический диапазон перед коррекцией цвета. Новая синхронизация временного кода
​Синхронизируйте временные коды нескольких камер HERO12 black. беспроводную связь в приложении Quik. Это идеальный вариант, если вы хотите рассмотреть действие с разных точек зрения, а затем внести точные, точные до изображения изменения при постобработке. В своем следующем проекте вы можете адаптировать эти клипы по своему вкусу с помощью синхронизированных тайм-кодов Adobe Premiere Pro и других приложений, поддерживающих редактирование записей с нескольких камер. Новая поддержка звука Bluetooth
Теперь вы можете использовать Apple AirPods, наушники Bluetooth или другие беспроводные микрофоны для интервью или комментариев. Вы также можете удаленно давать голосовые команды и слышать оповещения со своей камеры. Впечатляющие фотографии 27 МП + фотографии 24,7 МП
Просто поместите его туда, нажмите и удерживайте фотографии, чтобы рама. Вы также можете извлекать разделенные неподвижные изображения высокого разрешения непосредственно из вашего видео. Два ЖК-дисплея
На отзывчивом сенсорном экране вы можете воспроизводить свои снимки быстро и плавно, а передний экран идеально подходит для выравнивания части кадра для селфи. Ночные эффекты одним нажатием кнопкистартовые направляющие
Использует вращение Земли и звезды для съемки красивых световых следов на ночном небе. Световая живопись
Создавайте блестящие эффекты мазков кисти с помощью движущихся огней. Следы автомобильного освещения
Записывает впечатляющие следы света при ночном движении. Идеальные фотографии с помощью электроинструментов камеры: a>С помощью новой функции «Интервальное фото» вы можете автоматически фотографируйте через определенные промежутки времени, концентрируясь на любимых занятиях.Интервальное фотоС помощью функции записи по расписанию вы можете настроить камеру GoPro на 24 часа вперед, чтобы она автоматически включалась и делала снимок. А время записи позволяет легко установить время записи видео от 15 секунд до 3 часов.Запись по расписанию + продолжительностьInsight захватывает сцену за 30 секунд до начала съемки на случай, если вы нажмете кнопку спуска затвора слишком поздно.Sight
EAN - 0810116380312
PeriodofWarranty - 2 Y
Length - 225.000000
gross_weight - 0.16 kg
Model - Hero12
Width - 103.000000
Manufacturer - GOPRO
Producer - GoPro
ManufacturerPartNumber - CHDFB-121-EU
weight - 0.154 kg
Weight - 1.230000
title_en - GoPro HERO12 Action Camera
title_lv - GoPro HERO12 Sporta Kamera
title_ru - GoPro HERO12 Камера
702,73 €
GoPro HERO12 Black, Creator Edition
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas